facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds augustus 2018
Leraar sinds augustus 2018
repeat students icon
4 herhaalleerlingen
Vertrouwde keuze voor 4 terugkerende leerling
Pianoles, Compositie, Muziektheorie en Solfege in Amsterdam en Omgeving
course price icon
Van 58 € /h
arrow icon
Beste muziek- en pianoliefhebber, welkom op mijn profielpagina!

Mijn naam is Waldemar en ik ben docent klassiek piano.
Ik geef les aan jong (vanaf 8 jaar) en oud, individueel of in groepsverband.

Mijn opleiding heb ik genoten bij Fania Chapiro te Hilversum en later aan het Amsterdamse Conservatorium bij Danielle Dechenne.

Afhankelijk van je niveau zullen we in principe alle aspecten van techniek en interpretatie behandelen. Speciale wensen kun je altijd bij mij kenbaar maken.
Daarnaast vind ik het belangrijk om de lessen gestructureerd in te richten en op thema's te focussen zodat je ook echt wat leert.

Naast pianodocent ben ik ook beschikbaar als docent compositie, muziektheorie of solfège.

Wil je graag eens les hebben van een ervaren pianist? Neem dan contact met mij op.

Muzikale groet,
Waldemar

P.S. En mijn lievelingscomponist? Dat is momenteel Franz Schubert ;-)
Extra informatie
Neem een schrift mee. En heb je toevallig al bladmuziek? Neem dat dan ook mee.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • 1107 HS Amsterdam, Nederland
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Frans
Duits
Engels
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Vanuit mijn studio bij de Berlagebrug geef ik pianoles aan beginners en (half-)gevorderden. De lessen vinden plaats aan een Yamaha vleugel en wanneer een stuk goed in de vingers zit, kunnen we daar dus een professionele opname van maken.

Zelf ben ik in 1992 als docerend musicus afgestudeerd aan het Hilversum's Conservatorium (tegenwoordig Conservatorium van Amsterdam) in de richting lichte muziek, oftewel jazz en pop. Dus bij mij leer je niet alleen noten lezen, maar ook akkoordenschema's en -als je wilt- improvisatie. Of we zoeken samen een liedje uit dat je graag wilt spelen en maken daar een mooie bewerking van. We kijken samen eerst naar wat je precies wilt leren en stemmen daar de lesstof op af.

Ook kan ik je helpen bij het leren componeren en produceren. Ik werk met Pro Tools en Logic Pro X.

Voor klassiek pianoles verwijs ik je liever door naar iemand anders.
verified badge
Hallo! Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met lesgeven, van jonge kinderen tot volwassenen van alle niveaus, en ik vind het geweldig! Mijn doel is dat mijn leerlingen plezier beleven aan het bespelen van een instrument en plezier hebben tijdens de lessen. Ik streef er ook naar dat elke leerling gemotiveerd uit de les komt om verder te leren, en ik stem de lessen af op wat ze willen leren en hoe ze hun doel kunnen bereiken.
Ik kan studenten ook helpen met het voorbereiden op hun piano-examens en theorie-examens.
verified badge
Wij gaan uit van waar je staat en wat je wilt bereiken. Bijvoorbeeld:

Fingerpicken
Solo leren spelen
Jezelf begeleiden
Liedjes schrijven

Het maakt niet uit hoe goed he ben - iemand kan leren. De beste tijd was gisteren, en de tweede beste tijd is nu :).

Wij doe altijd een beetje gehoortraining en een beetje theorie. Het is belangrijk om verstaan niet alleen wat and hoe, maar ook warom!

Eén les: wij gaan vanaf waar u nu bent, en ik help u vooruit.

5 of 10 lessenbundel: Ik maak een gedetailleerd plan voor je en we sluiten de lessen af met een diploom en iets feestelijk! Ik zal je helpen je vaardigheden te verbeteren en te verbreden, in de stijl van jouw voorkeur, maar ook gehoortraining en theorie. We bouwen samen aan een duurzame oefenroutine en je krijgt toegang tot een bibliotheek met oefenplay-alongs en handleidingen, waarmee je als muzikant een stevig platform kunt opbouwen!
verified badge
Ik ben een toegewijde en ervaren fagottist die graag dit instrument bespeelt en graag muziek met anderen deelt. Ik beschouw muziek als een essentieel onderdeel van ons leven en onze cultuur, en daarom is het leren ervan noodzakelijk om ons als mens te verrijken en volledig te ontwikkelen.
De fagot heeft een groot aantal opmerkelijke en bijzondere kwaliteiten, die je alleen kunt verwerven door dit specifieke instrument te leren bespelen, met een zeer karakteristieke klank.
verified badge
Hallo daar! Altijd al dwarsfluit willen leren of heb je juist zin om dit prachtige instrument weer op te pakken na een pauze?

Als docent met meer dan 6 jaar ervaring bied ik privélessen aan voor alle leeftijden en alle niveaus.
Ik heb mijn lesvaardigheden geleerd van beroemde dwarsfluit-pedagogen van deze tijd. Ik heb ervaring met lesgeven aan zowel kinderen als volwassenen en ik vind het essentieel dat we allebei plezier hebben terwijl we zoiets geweldigs leren als muziek spelen! De lessen worden aangepast aan uw behoeften en we zullen samen uw muzikaliteit en technische vaardigheden ontwikkelen. Naast Klassieke muziek kunnen we als daar behoefte voor is ook werken aan andere muziekstijlen. Zo ben ik bekend met Braziliaanse volkmuziek, Barokmuziek, Moderne Muziek en Jazz.
Ook is het mogelijk om academische ondersteuning te vragen bij het instrument, muziektheorie of geschiedenis.

Lessen kunnen in het Engels en in het Nederlands. Als je zelf nog geen instrument hebt, kan ik wat suggesties geven over waar en hoe je er een kunt vinden/huren - aarzel niet om contact met me op te nemen als je interesse hebt.

Ik hoop snel van je te horen!
Iara
verified badge
Een instrument leren is een spannend traject. Met concrete stappen en veel spelplezier laat ik leerlingen kennis maken met het instrument en zoek repertoire dat bij hen past. Van klassiek tot filmmuziek.

Master: Conservatorium van Amsterdam, viool.
verified badge
Gitaarles in Amsterdam-Centrum van een gediplomeerd gitaarleraar met meer dan 20 jaar didactische ervaring!

Pop, Rock, Blues, Funk, Jazz: ik ben bekend met veel stijlen en kan jou helpen in je ontdekking van de gitaar en jouw muzikale ontwikkeling!

Jezelf begeleiden op gitaar terwijl je zingt? Wil je zelf liedjes schrijven? Met mijn tips, lessen en coaching kom je verder en haal je nog meer plezier en voldoening uit muziek en je gitaar
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Ben jij op zoek naar inspirerende pianolessen? Dan ben je bij mij aan het juiste adres.

Mijn naam is Dywel, Klassiek geschoold concertpianist. Bij mij klassiek piano lessen volgen betekent inspiratie opdoen. Mijn passie is om fushion muziek te maken; een mix van stijlen: Klassiek, Hiphop, Jazz, R&B en Pop. Zo inspireer ik leerlingen om buiten hun eigen kaders te denken en te musiceren. Ik kan je ook een goede basis meegeven in Jazz en Pop. Kortom, de mogelijkheden zijn oneindig en ik kan niet wachten om jou les te geven.

Verdere pluspunten:
- Ruime leservaring met kinderen, tieners en volwassenen;
- Stijl van lesgeven: gepassioneerd, praktisch en speels.

Of je dus pas begint, of al in een gevorderd stadium bent, ik kan je helpen!

ENGLISH

Are you looking for inspiring piano lessons? Then you have come to the right place. My name is Dywel , classically schooled concert pianist. Taking my classical piano lessons means gaining inspiration. My passion is to make fusion music; a mix of styles: Classical, Hiphop, Jazz, R&B and Pop. In this way I inspire students to think and make music outside their own frameworks. I can also give you a good foundation in Jazz and Pop. In short, the possibilities are endless and I can't wait to teach you.

Further advantages:
- Extensive teaching experience with children, teenagers and adults;
- Teaching style: passionate, practical and playful.

So whether you are just starting out or are already at an advanced stage, I can help you!
verified badge
Les in Ableton Live, voorbereiding op liveoptredens, geluidstechniek, piano en compositie.

- klassieke muziek
- elektronische muziek met Ableton live en andere DAW's
- compositie met traditionele methoden en notatie
- orkestrale composities en partijvoorbereidingen
- bladmuziek lezen, toonladders
- harmonische theorie en akkoordprogressies
- elementen van jazzharmonie en stemvoering
verified badge
Arabische muziek, Turkse muziek en wereldmuziek, ook Makam, improvisatie.
Ik kan Saz, Baglama of elk ander instrument in dit gezin bespelen.
Je leert alles over oosterse muziek.
Wilt u professioneel te werk gaan, dan bent u hier aan het juiste adres.
verified badge
Pianolessen voor beginners, halfgevorderden en gevorderden.

De lessen zijn ontworpen om aan uw persoonlijke muzikale interesses en doelen te voldoen. Of u nu aangetrokken wordt door de structuur en schoonheid van klassieke muziek of de improviserende vrijheid van jazz, ik kan u door beide werelden leiden.

In klassieke lessen richten we ons op het ontwikkelen van sterke technieken, het begrijpen van muziektheorie en het verkennen van werken van beroemde componisten. Als je meer geïnteresseerd bent in jazz, zal ik je introduceren in improvisatie, akkoordprogressies en het leren uiten van je eigen muzikale stem.
Mijn aanpak is flexibel en gebaseerd op waar jij als muzikant staat. Ik geloof in het creëren van een ondersteunende, ontspannen omgeving waar jij je op je gemak voelt om je creativiteit te verkennen en te groeien in je eigen tempo.

De lessen zijn niet alleen gericht op het pianospelen, maar ook op het begrijpen en genieten van de muziek die je speelt. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verdiepen, ik help je om zowel je techniek, frasering, expressiviteit als je muzikale gehoor te ontwikkelen.
verified badge
🎛️ Muziekproductielessen & Creatieve Coaching 🎶

Wil je leren hoe je je eigen muziek kunt creëren, opnemen en verfijnen in Logic Pro X? Of je nu een absolute beginner bent of al je eigen tracks produceert, ik bied online lessen en persoonlijke productiecoaching aan om je te helpen je geluid te ontwikkelen en te verbeteren.

Als je net begint, bouwen we een solide basis:

- MIDI- en audiobasisprincipes
- Indeling en structuur
- Geluidsontwerp en effecten
- Vocale bewerking
- Basisprincipes van het mengen
- Workflowtips en creatieve benaderingen

Al aan het produceren? Geweldig — dan geef ik productieadvies en feedback op maat. Je kunt je tracks, vragen of uitdagingen inbrengen, en ik help je met:

- Songstructuur en dynamiek
- Geluidskeuzes en lagen
- Mix helderheid en diepte
- Artistieke leiding
- Het ontwikkelen van je unieke sonische identiteit

De sessies kunnen volledig online of live plaatsvinden, zijn flexibel en worden afgestemd op uw behoeften.

Ik combineer mijn ervaring als popproducer en artiest met mijn achtergrond in klassieke muziektheorie en een diploma van het Conservatorium van Amsterdam (Pop).

Of je nu helemaal opnieuw begint of een bijna af nummer aan het finetunen bent: ik help je graag om met helderheid, vertrouwen en creativiteit verder te gaan.
verified badge
Ik ben een professioneel cellist en toegewijd docent. Ik geef cellolessen aan kinderen, tieners en volwassenen in Amsterdam.

In mijn lessen staat de leerling centraal. Ik luister aandachtig naar wat jij (of je kind) nodig hebt en pas de les aan op jouw niveau, persoonlijkheid en doelen. Ik kan rustig en gestructureerd zijn, of speels en onderzoekend – het belangrijkste is dat jij je veilig, gemotiveerd en serieus genomen voelt.

Voor wie?
- Volledige beginners
- Gevorderde studenten
- Volwassenen die na een pauze terugkeren naar de cello
- Studenten die zich voorbereiden op audities voor een muziekschool of conservatorium

Ik heb ook ervaring met het lesgeven aan leerlingen met dyslexie en ADHD. Ik ben gewend om uitleg, tempo en oefeningen aan te passen, zodat ze duidelijk zijn en niet overweldigend.

Wat ik bied
- Cello en basismuziektheorie
- Techniek, geluid en muzikale expressie
- Ondersteuning bij school- of examenrepertoire
- Flexibele planning waar mogelijk

Lessen bij mij in Amsterdam of bij jou thuis (afhankelijk van de locatie)

Mijn muzikale achtergrond
- Afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam
- Optredens met ensembles als Rotterdams Philharmonisch Orkest (stage) en Asko|Schönberg
- Ervaring met concoursen en festivals (o.a. Cello Biënnale, Triomphe de l'Art, Wonderfeel Festival)

Als u geïnteresseerd bent, kunt u gerust contact met mij opnemen als u vragen heeft.
verified badge
Hallo daar,

Ik speel gitaar sinds mijn twaalfde en was meteen verkocht. Binnen een jaar begon ik te spelen in jeugdbands en -projecten, en tijdens de middelbare school stapte ik over naar een muziekschool waar ik begon met optredens met bands en gitaarles gaf aan kinderen als mijn eerste baan. Later behaalde ik twee bachelordiploma's, waarvan de tweede in jazzgitaar, aan het Conservatorium van Amsterdam. Sindsdien werk ik fulltime als sessiegitarist, songwriter en muzikaal leider met artiesten als Karsu, Alain Clark, Ruth Jacott, Jennie Lena en vele anderen, en breng ik mijn eigen muziek uit als onafhankelijk artiest onder mijn artiestennaam Jessy Hay. Ik ben enorm gepassioneerd door muziektheorie, gehoortraining en muziekgeschiedenis, en ik probeer dit alles te combineren met praktische benaderingen om een compleet pakket te creëren voor gitaarliefhebbers.

In de loop der jaren heb ik vele methoden ontwikkeld en honderden studenten zien groeien van een vastgelopen instrument tot volwaardige improvisatoren en componisten in diverse genres. Ik combineer graag de theorie en improvisatie die ik uit de jazz heb geleerd met de groove en het ritme van funk en soul, de attitude van rock en de productie- en songwritingvaardigheden van popmuziek. Ik ben ook erg geïnteresseerd in muziek uit het Midden-Oosten, voor studenten die andere toonladders, maqams en muzikale talen willen verkennen. De lessen beginnen meestal met een bespreking van de doelen en het huidige niveau van de student, gevolgd door oefeningen en stukken die zijn afgestemd op hun behoeften. Ik geef ook begeleiding bij de opstelling, toon en techniek van het instrument, om een solide basis te garanderen. Mijn doel is om studenten een volledig 360°-beeld van muziek te geven: de taal begrijpen, weten wat je doet en je eigen manieren ontwikkelen om te verbeteren door zowel het instrument als de muzikale taal zelf beter te leren kennen.
Als dit iets voor u is, hoor ik graag van u.
message icon
Contacteer Waldemar
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Vanuit mijn studio bij de Berlagebrug geef ik pianoles aan beginners en (half-)gevorderden. De lessen vinden plaats aan een Yamaha vleugel en wanneer een stuk goed in de vingers zit, kunnen we daar dus een professionele opname van maken.

Zelf ben ik in 1992 als docerend musicus afgestudeerd aan het Hilversum's Conservatorium (tegenwoordig Conservatorium van Amsterdam) in de richting lichte muziek, oftewel jazz en pop. Dus bij mij leer je niet alleen noten lezen, maar ook akkoordenschema's en -als je wilt- improvisatie. Of we zoeken samen een liedje uit dat je graag wilt spelen en maken daar een mooie bewerking van. We kijken samen eerst naar wat je precies wilt leren en stemmen daar de lesstof op af.

Ook kan ik je helpen bij het leren componeren en produceren. Ik werk met Pro Tools en Logic Pro X.

Voor klassiek pianoles verwijs ik je liever door naar iemand anders.
verified badge
Hallo! Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met lesgeven, van jonge kinderen tot volwassenen van alle niveaus, en ik vind het geweldig! Mijn doel is dat mijn leerlingen plezier beleven aan het bespelen van een instrument en plezier hebben tijdens de lessen. Ik streef er ook naar dat elke leerling gemotiveerd uit de les komt om verder te leren, en ik stem de lessen af op wat ze willen leren en hoe ze hun doel kunnen bereiken.
Ik kan studenten ook helpen met het voorbereiden op hun piano-examens en theorie-examens.
verified badge
Wij gaan uit van waar je staat en wat je wilt bereiken. Bijvoorbeeld:

Fingerpicken
Solo leren spelen
Jezelf begeleiden
Liedjes schrijven

Het maakt niet uit hoe goed he ben - iemand kan leren. De beste tijd was gisteren, en de tweede beste tijd is nu :).

Wij doe altijd een beetje gehoortraining en een beetje theorie. Het is belangrijk om verstaan niet alleen wat and hoe, maar ook warom!

Eén les: wij gaan vanaf waar u nu bent, en ik help u vooruit.

5 of 10 lessenbundel: Ik maak een gedetailleerd plan voor je en we sluiten de lessen af met een diploom en iets feestelijk! Ik zal je helpen je vaardigheden te verbeteren en te verbreden, in de stijl van jouw voorkeur, maar ook gehoortraining en theorie. We bouwen samen aan een duurzame oefenroutine en je krijgt toegang tot een bibliotheek met oefenplay-alongs en handleidingen, waarmee je als muzikant een stevig platform kunt opbouwen!
verified badge
Ik ben een toegewijde en ervaren fagottist die graag dit instrument bespeelt en graag muziek met anderen deelt. Ik beschouw muziek als een essentieel onderdeel van ons leven en onze cultuur, en daarom is het leren ervan noodzakelijk om ons als mens te verrijken en volledig te ontwikkelen.
De fagot heeft een groot aantal opmerkelijke en bijzondere kwaliteiten, die je alleen kunt verwerven door dit specifieke instrument te leren bespelen, met een zeer karakteristieke klank.
verified badge
Hallo daar! Altijd al dwarsfluit willen leren of heb je juist zin om dit prachtige instrument weer op te pakken na een pauze?

Als docent met meer dan 6 jaar ervaring bied ik privélessen aan voor alle leeftijden en alle niveaus.
Ik heb mijn lesvaardigheden geleerd van beroemde dwarsfluit-pedagogen van deze tijd. Ik heb ervaring met lesgeven aan zowel kinderen als volwassenen en ik vind het essentieel dat we allebei plezier hebben terwijl we zoiets geweldigs leren als muziek spelen! De lessen worden aangepast aan uw behoeften en we zullen samen uw muzikaliteit en technische vaardigheden ontwikkelen. Naast Klassieke muziek kunnen we als daar behoefte voor is ook werken aan andere muziekstijlen. Zo ben ik bekend met Braziliaanse volkmuziek, Barokmuziek, Moderne Muziek en Jazz.
Ook is het mogelijk om academische ondersteuning te vragen bij het instrument, muziektheorie of geschiedenis.

Lessen kunnen in het Engels en in het Nederlands. Als je zelf nog geen instrument hebt, kan ik wat suggesties geven over waar en hoe je er een kunt vinden/huren - aarzel niet om contact met me op te nemen als je interesse hebt.

Ik hoop snel van je te horen!
Iara
verified badge
Een instrument leren is een spannend traject. Met concrete stappen en veel spelplezier laat ik leerlingen kennis maken met het instrument en zoek repertoire dat bij hen past. Van klassiek tot filmmuziek.

Master: Conservatorium van Amsterdam, viool.
verified badge
Gitaarles in Amsterdam-Centrum van een gediplomeerd gitaarleraar met meer dan 20 jaar didactische ervaring!

Pop, Rock, Blues, Funk, Jazz: ik ben bekend met veel stijlen en kan jou helpen in je ontdekking van de gitaar en jouw muzikale ontwikkeling!

Jezelf begeleiden op gitaar terwijl je zingt? Wil je zelf liedjes schrijven? Met mijn tips, lessen en coaching kom je verder en haal je nog meer plezier en voldoening uit muziek en je gitaar
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Ben jij op zoek naar inspirerende pianolessen? Dan ben je bij mij aan het juiste adres.

Mijn naam is Dywel, Klassiek geschoold concertpianist. Bij mij klassiek piano lessen volgen betekent inspiratie opdoen. Mijn passie is om fushion muziek te maken; een mix van stijlen: Klassiek, Hiphop, Jazz, R&B en Pop. Zo inspireer ik leerlingen om buiten hun eigen kaders te denken en te musiceren. Ik kan je ook een goede basis meegeven in Jazz en Pop. Kortom, de mogelijkheden zijn oneindig en ik kan niet wachten om jou les te geven.

Verdere pluspunten:
- Ruime leservaring met kinderen, tieners en volwassenen;
- Stijl van lesgeven: gepassioneerd, praktisch en speels.

Of je dus pas begint, of al in een gevorderd stadium bent, ik kan je helpen!

ENGLISH

Are you looking for inspiring piano lessons? Then you have come to the right place. My name is Dywel , classically schooled concert pianist. Taking my classical piano lessons means gaining inspiration. My passion is to make fusion music; a mix of styles: Classical, Hiphop, Jazz, R&B and Pop. In this way I inspire students to think and make music outside their own frameworks. I can also give you a good foundation in Jazz and Pop. In short, the possibilities are endless and I can't wait to teach you.

Further advantages:
- Extensive teaching experience with children, teenagers and adults;
- Teaching style: passionate, practical and playful.

So whether you are just starting out or are already at an advanced stage, I can help you!
verified badge
Les in Ableton Live, voorbereiding op liveoptredens, geluidstechniek, piano en compositie.

- klassieke muziek
- elektronische muziek met Ableton live en andere DAW's
- compositie met traditionele methoden en notatie
- orkestrale composities en partijvoorbereidingen
- bladmuziek lezen, toonladders
- harmonische theorie en akkoordprogressies
- elementen van jazzharmonie en stemvoering
verified badge
Arabische muziek, Turkse muziek en wereldmuziek, ook Makam, improvisatie.
Ik kan Saz, Baglama of elk ander instrument in dit gezin bespelen.
Je leert alles over oosterse muziek.
Wilt u professioneel te werk gaan, dan bent u hier aan het juiste adres.
verified badge
Pianolessen voor beginners, halfgevorderden en gevorderden.

De lessen zijn ontworpen om aan uw persoonlijke muzikale interesses en doelen te voldoen. Of u nu aangetrokken wordt door de structuur en schoonheid van klassieke muziek of de improviserende vrijheid van jazz, ik kan u door beide werelden leiden.

In klassieke lessen richten we ons op het ontwikkelen van sterke technieken, het begrijpen van muziektheorie en het verkennen van werken van beroemde componisten. Als je meer geïnteresseerd bent in jazz, zal ik je introduceren in improvisatie, akkoordprogressies en het leren uiten van je eigen muzikale stem.
Mijn aanpak is flexibel en gebaseerd op waar jij als muzikant staat. Ik geloof in het creëren van een ondersteunende, ontspannen omgeving waar jij je op je gemak voelt om je creativiteit te verkennen en te groeien in je eigen tempo.

De lessen zijn niet alleen gericht op het pianospelen, maar ook op het begrijpen en genieten van de muziek die je speelt. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verdiepen, ik help je om zowel je techniek, frasering, expressiviteit als je muzikale gehoor te ontwikkelen.
verified badge
🎛️ Muziekproductielessen & Creatieve Coaching 🎶

Wil je leren hoe je je eigen muziek kunt creëren, opnemen en verfijnen in Logic Pro X? Of je nu een absolute beginner bent of al je eigen tracks produceert, ik bied online lessen en persoonlijke productiecoaching aan om je te helpen je geluid te ontwikkelen en te verbeteren.

Als je net begint, bouwen we een solide basis:

- MIDI- en audiobasisprincipes
- Indeling en structuur
- Geluidsontwerp en effecten
- Vocale bewerking
- Basisprincipes van het mengen
- Workflowtips en creatieve benaderingen

Al aan het produceren? Geweldig — dan geef ik productieadvies en feedback op maat. Je kunt je tracks, vragen of uitdagingen inbrengen, en ik help je met:

- Songstructuur en dynamiek
- Geluidskeuzes en lagen
- Mix helderheid en diepte
- Artistieke leiding
- Het ontwikkelen van je unieke sonische identiteit

De sessies kunnen volledig online of live plaatsvinden, zijn flexibel en worden afgestemd op uw behoeften.

Ik combineer mijn ervaring als popproducer en artiest met mijn achtergrond in klassieke muziektheorie en een diploma van het Conservatorium van Amsterdam (Pop).

Of je nu helemaal opnieuw begint of een bijna af nummer aan het finetunen bent: ik help je graag om met helderheid, vertrouwen en creativiteit verder te gaan.
verified badge
Ik ben een professioneel cellist en toegewijd docent. Ik geef cellolessen aan kinderen, tieners en volwassenen in Amsterdam.

In mijn lessen staat de leerling centraal. Ik luister aandachtig naar wat jij (of je kind) nodig hebt en pas de les aan op jouw niveau, persoonlijkheid en doelen. Ik kan rustig en gestructureerd zijn, of speels en onderzoekend – het belangrijkste is dat jij je veilig, gemotiveerd en serieus genomen voelt.

Voor wie?
- Volledige beginners
- Gevorderde studenten
- Volwassenen die na een pauze terugkeren naar de cello
- Studenten die zich voorbereiden op audities voor een muziekschool of conservatorium

Ik heb ook ervaring met het lesgeven aan leerlingen met dyslexie en ADHD. Ik ben gewend om uitleg, tempo en oefeningen aan te passen, zodat ze duidelijk zijn en niet overweldigend.

Wat ik bied
- Cello en basismuziektheorie
- Techniek, geluid en muzikale expressie
- Ondersteuning bij school- of examenrepertoire
- Flexibele planning waar mogelijk

Lessen bij mij in Amsterdam of bij jou thuis (afhankelijk van de locatie)

Mijn muzikale achtergrond
- Afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam
- Optredens met ensembles als Rotterdams Philharmonisch Orkest (stage) en Asko|Schönberg
- Ervaring met concoursen en festivals (o.a. Cello Biënnale, Triomphe de l'Art, Wonderfeel Festival)

Als u geïnteresseerd bent, kunt u gerust contact met mij opnemen als u vragen heeft.
verified badge
Hallo daar,

Ik speel gitaar sinds mijn twaalfde en was meteen verkocht. Binnen een jaar begon ik te spelen in jeugdbands en -projecten, en tijdens de middelbare school stapte ik over naar een muziekschool waar ik begon met optredens met bands en gitaarles gaf aan kinderen als mijn eerste baan. Later behaalde ik twee bachelordiploma's, waarvan de tweede in jazzgitaar, aan het Conservatorium van Amsterdam. Sindsdien werk ik fulltime als sessiegitarist, songwriter en muzikaal leider met artiesten als Karsu, Alain Clark, Ruth Jacott, Jennie Lena en vele anderen, en breng ik mijn eigen muziek uit als onafhankelijk artiest onder mijn artiestennaam Jessy Hay. Ik ben enorm gepassioneerd door muziektheorie, gehoortraining en muziekgeschiedenis, en ik probeer dit alles te combineren met praktische benaderingen om een compleet pakket te creëren voor gitaarliefhebbers.

In de loop der jaren heb ik vele methoden ontwikkeld en honderden studenten zien groeien van een vastgelopen instrument tot volwaardige improvisatoren en componisten in diverse genres. Ik combineer graag de theorie en improvisatie die ik uit de jazz heb geleerd met de groove en het ritme van funk en soul, de attitude van rock en de productie- en songwritingvaardigheden van popmuziek. Ik ben ook erg geïnteresseerd in muziek uit het Midden-Oosten, voor studenten die andere toonladders, maqams en muzikale talen willen verkennen. De lessen beginnen meestal met een bespreking van de doelen en het huidige niveau van de student, gevolgd door oefeningen en stukken die zijn afgestemd op hun behoeften. Ik geef ook begeleiding bij de opstelling, toon en techniek van het instrument, om een solide basis te garanderen. Mijn doel is om studenten een volledig 360°-beeld van muziek te geven: de taal begrijpen, weten wat je doet en je eigen manieren ontwikkelen om te verbeteren door zowel het instrument als de muzikale taal zelf beter te leren kennen.
Als dit iets voor u is, hoor ik graag van u.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Waldemar