facebook
favorite button
1/4
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds april 2018
Leraar sinds april 2018
Piano- en improvisatieles en muziekproductie in Amsterdam
course price icon
Van 54 € /h
arrow icon
Vanuit mijn studio bij de Berlagebrug geef ik pianoles aan beginners en (half-)gevorderden. De lessen vinden plaats aan een Yamaha vleugel en wanneer een stuk goed in de vingers zit, kunnen we daar dus een professionele opname van maken.

Zelf ben ik in 1992 als docerend musicus afgestudeerd aan het Hilversum's Conservatorium (tegenwoordig Conservatorium van Amsterdam) in de richting lichte muziek, oftewel jazz en pop. Dus bij mij leer je niet alleen noten lezen, maar ook akkoordenschema's en -als je wilt- improvisatie. Of we zoeken samen een liedje uit dat je graag wilt spelen en maken daar een mooie bewerking van. We kijken samen eerst naar wat je precies wilt leren en stemmen daar de lesstof op af.

Ook kan ik je helpen bij het leren componeren en produceren. Ik werk met Pro Tools en Logic Pro X.

Voor klassiek pianoles verwijs ik je liever door naar iemand anders.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Schollenbrugstraat, 1091 EZ Amsterdam, Nederland
  • Bertelmanstraat, Amsterdam, Nederland
Over
Ik ben in 1992 als pianist LM afgestudeerd aan het Hilversums Conservatorium. Vanaf deze periode tot op heden heb ik altijd veel pianoles gegeven. Meestal privé, maar ook op een aantal muziekscholen. En zowel aan kinderen als volwassenen. Momenteel geef ik privéles en op de Muziekschool Badhoevedorp, en daarnaast doceer ik één middag per week aan het Conservatorium in Haarlem (compositie bij beeld).
Ook speelde in allerlei bands met verschillend repertoire (pop, jazz, R&B, funk, rock en Braziliaans) en bracht ik veel tijd door in studio’s om te spelen en te produceren.
Vlak na het conservatorium ben ik –naast deze werkzaamheden- ook begonnen met het componeren en produceren van muziek voor artiesten en voor TV commercials en leaders, iets wat ik nog steeds met veel plezier doe.
Mijn hart ligt bij de jazz en popmuziek, in de breedste zin des woords, maar aangezien ik ook jarenlang klassiek les heb gehad kan ik wat eenvoudiger klassiek ook prima doceren.
Bij het lesgeven ga ik uit van de interesse van de leerling en stel daar het lesprogramma zoveel mogelijk op af, naast de zaken die de leerlingen sowieso moeten leren beheersen, zoals solfege, van blad lezen, techniek, e.d. Ik stimuleer zo veel mogelijk dat ze zelf met liedjes komen die ze willen spelen en als ze het leuk vinden leer ik ze akkoorden spelen en lezen en improviseren. En sommige leerlingen leer ik ook met Pro Tools of Logic werken. Voorop staat dat ze met plezier naar de lessen komen en geïnspireerd weer naar huis gaan!
Opleiding
Barlaeus Gymnasium, Amsterdam
Contardo Ferrini, Amsterdam (VWO diploma 1984)
Hilversums Conservatorium (tegenwoordig het Conservatorium van Amsterdam, diploma 1992)
Leservaring
1992 - heden:

Piano/keyboards (div bands, studiowerk en sessies)

Docent piano (privé/muziekschool)

1994 - heden

Eigenaar Freshbeat Studio, Amsterdam (Muziek & geluid bij beeld, opdrachtmuziek voor commercials, leaders en online campagnes, componist voor verschillende artiesten)

2008 - 2012

Partner MOST Original Soundtracks, Amsterdam (Muziek bij commercials, TV-leaders en online campagnes)

2013 - heden

Freshbeat Acoustic (Een online collectie met akoestische stockmuziek voor gebruik bij commercials, drama series en speelfilms)

2018 - heden

Docent diverse vakken aan het Conservatorium InHolland Haarlem
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben al meer dan 25 jaar pianoleraar. Dit is iets waar ik erg gepassioneerd over ben en waar ik echt van geniet.
Mijn doel is om de interesses van de studenten te combineren met een programma dat ik als docent nodig vind om techniek en vaardigheden te verbeteren en te ontwikkelen. Persoonlijk heb ik ook piano aan mijn kinderen gegeven, dus ik begrijp hoe belangrijk het is dat pianolessen interessant en opwindend zijn.
Ik studeerde aan het Tsjaikovski Conservatorium in Moskou. Jarenlang had ik mijn eigen muziektheaterstudio.
Ik heb een Hoffmann-vleugel en geef het liefst les bij mij thuis. Hoewel ik flexibel ben en ook bij u thuis kan komen.
verified badge
Ik ben een professioneel musicus, afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam (master, afdeling jazz). Ik heb een ruime ervaring in lesgeven en optreden, die ik graag met u deel.

Ik kan verschillende onderwerpen binnen de muziektheorie onderwijzen, van het eerste tot het gevorderde niveau:
- Jazz en klassieke harmonie
- Improvisatie
- Regelen
- Samenstelling
- Pianobegeleiding
- Gehoortraining

Ik ben flexibel in het lesproces. Ik kan een systematische en persoonlijke aanpak bieden. Afhankelijk van uw niveau, behoeften en interesses kunnen we:
- Maak een lesplan en leer de onderwerpen stap voor stap.
- Werk met specifieke vragen en materiaal dat u zelf kiest.
- Bereid je voor op examens. Bijvoorbeeld het toelatingsexamen van het Conservatorium.

Als u vragen heeft, kunt u ze gerust aan mij stellen!
verified badge
Hallo! Mijn naam is Eduardo, professioneel muzikant en al jarenlang muziekdocent. Ik geef fysieke en online lessen in muziektheorie, improvisatie en instrument.
#Harmonie #Compositie #Solfège #Saxofoon #Klarinet #Piano

De lessen zijn afgestemd op het profiel van elke leerling, ongeacht leeftijd, verwachtingsniveau (het maakt niet uit of het gezien wordt als hobby of dat de leerling zich voorbereidt op officiële audities voor het conservatorium, etc.).

We zullen spelen en/of ons richten op waar de student zich in wil verdiepen (welke muziekstijl ze ook interesseren, meer theoretische aspecten of juist praktische aspecten). We proberen zo veel mogelijk te profiteren van de gewerkte tijd en geven prioriteit aan het daadwerkelijke leerproces van de persoon als belangrijkste factor voor hun motivatie.

In juni 2022 heb ik mijn masteropleiding Jazzmuziek aan het Prins Claus Conservatorium in Groningen afgerond.
Eerder, in 2018, behaalde ik mijn bachelordiploma muziek aan het Conservatorio Superior de Música del Liceu in Barcelona (Spanje).
verified badge
[EN below]

Heb je een passie voor muziek en droom je ervan om te leren zingen, piano te spelen, je eigen songs te schrijven, of zelfs de magie van muziekproductie te ontdekken in Logic Pro X? Zoek niet verder!

We kunnen samen op zoek naar de perfecte lesinhoud die speciaal op jou is afgestemd, zodat ik altijd kan bieden wat jij verlangt. Meerdere interesses? – dan kunnen we zelfs verschillende disciplines combineren voor een nog rijker leertraject. Het lesmateriaal is doordrenkt met mijn persoonlijke ervaringen als beroepsmuzikant in de pop-industrie, kennis uit vroegere klassieke piano- en theorielessen, zanglessen en de inzichten die ik heb opgedaan tijdens mijn afgeronde studie aan het Conservatorium van Amsterdam (Pop).

Verwacht een professionele aanpak tijdens de les, gecombineerd met een gezellige en unieke leservaring die speciaal voor jou is ontworpen.

-

Are you passionate about music and do you dream of learning to sing, play the piano, write your own songs, or dive into the enchanting world of music production using Logic Pro X? Look no further!

Together, let's embark on a journey to tailor the perfect lesson content to your desires, ensuring that I can always provide exactly what you're looking for. Multiple interests? – then we can even combine various disciplines for a more enriching learning experience. The teaching material is infused with my personal experiences as professional musician in the pop industry, insights from earlier classical piano and theory classes, singing lessons and the knowledge acquired from my studies at the Conservatorium van Amsterdam (Pop).

Expect a professional approach during the lesson, paired with a warm and distinctive learning experience crafted just for you.
verified badge
Mijn lesmethode ontwikkelde zich gedurende 20 jaar ervaring en dankzij mijn studies Muziekpedagogie en Pianoles geven tijdens mijn Master Piano aan het Conservatorium van Livorno.
Ik ben momenteel pianoleraar op een Britse school en heb verschillende studenten voorbereid op ABRSM- en Trinity College-examens.
Als privé pianodocent werk ik bij voorkeur in mijn atelier aan een prachtige Yamaha vleugel, maar als het niet te ver is, ben ik ook beschikbaar voor lessen bij de leerling thuis.

Mijn lesgeven wordt aangepast aan de vaardigheden en doelstellingen van elke leerling. Bij beginnende kinderen streef ik naar de volledige muzikale ontwikkeling van de leerling (niet alleen noten spelen, maar het ritme voelen, zingen en emoties uiten door vrije improvisatie); technisch werk ik niet alleen aan de vingerpositie, maar aan de organische interactie arm-pols-vingers, door middel van eenvoudige oefeningen.
Bij volwassen of gevorderde studenten observeer ik ze, om te suggereren met welk type repertoire ze moeten samenwerken en welke aspecten van de techniek mogelijk nog verbeterd moeten worden.
Ik geef klassiek les, door het leren van noten, harmonie en geschreven muziek, maar ik leer ook liedjes spelen met alleen akkoordsymbolen en bluesimprovisatie op een basisniveau.

Zowel met kinderen als met volwassenen streef ik naar het creëren van een vreugdevolle ervaring tijdens de les, waarin op een speelse manier focus wordt verkregen, waarbij telkens de best inoefenende oplossingen worden gevonden voor technische en muzikale moeilijkheden. Op deze manier wordt thuis oefenen niet weer een zware taak om toe te voegen aan een toch al drukke agenda, maar het herhalen van een creatieve, zoekende ervaring, dat is nooit hetzelfde.

Boeken: in de eerste jaren wordt vaak een methode aangeraden. Later adviseer ik om klassieke stukken te bestuderen. Ook pop- of rocknummers die de leerling graag wil uitvoeren, zijn welkom, mits ik denk dat de leerling ze kan spelen.
verified badge
Hallo, mijn naam is Jim. Ik ben een producer van elektronische muziek met een masterdiploma Muziek van de Fontys Hogeschool voor de Kunsten (Rockacademie) in Tilburg. Muziek is altijd mijn manier geweest om de wereld te verkennen – door middel van ruwe veldopnames, synthese en emotionele verhalen. In de afgelopen 12 jaar heb ik een compleet, zelfvoorzienend creatief proces ontwikkeld: van concept tot compositie, sounddesign tot vocale productie, mixage, mastering en liveoptredens. Mijn passie is om anderen te helpen dezelfde technische vaardigheden van begin tot eind te ontwikkelen, zodat ze hun eigen muzikale visie volledig tot leven kunnen brengen.

Als Malvae heb ik al mijn werk geschreven, gezongen, opgenomen, geproduceerd, gemixt, gemasterd en uitgevoerd. Mijn muziek bereikte nummer 17 in de Spotify Viral 50-hitlijsten in de VS, verzamelde miljoenen streams en was te horen in internationale filmproducties, waaronder King of the Streets en Netflix' Terrace House Japan. Een van de meest vormende momenten in mijn carrière was mijn albumproject Amazonas, waarvoor ik het Amazone-regenwoud introk om natuurlijke geluiden op te nemen en te manipuleren. 90% van dat album is volledig gebaseerd op deze veldopnames, die door middel van gedetailleerde synthese en geavanceerd sounddesign zijn omgevormd tot een samenhangende sonische reis. Die ervaring heeft een grote invloed gehad op hoe ik mijn muziek benader en hoe ik sounddesign en compositie doceer.

Ik heb shows geheadlinerd in iconische podia zoals de Melkweg Amsterdam met meeslepende, zelfgebouwde audiovisuele livesets met Ableton Live, modulaire apparatuur, sequencers en Resolume voor live geïntegreerde visuals. Ik heb mijn eigen evenementen gecureerd en opgetreden in podia zoals de A'dam Tower en OT301. Ik geef ook les in studio's zoals Wisseloord in Hilversum, waar ik studenten begeleid bij de technische en creatieve raakvlakken tussen geluid en performance.

Geselecteerde werken en samenwerkingen:

Mijn EP Like Bees to a Hive begon als een soundscape voor de collectie Final Orders, Please van modemerk Lobomar, die gepresenteerd werd in het Wereldmuseum Amsterdam. Ik werkte samen met de Zuid-Afrikaanse dichteres Julia-Beth Harris en integreerde haar gesproken woord in een naadloze, sfeervolle release. Van sequentiële Prophet 6-texturen tot ADX1-drummachinelagen en gedetailleerde veldopnames, ik verzorgde elke laag, van concept tot multitrackproductie tot het uiteindelijke liveoptreden in Londen.

Mijn Chrysalis EP, uitgebracht als een limited edition zwaargewicht rood vinyl, ging nog een stap verder en combineerde etherische vocalen, analoge rauwheid en unieke texturen tot een emotioneel rijke release. Ik leidde persoonlijk elk onderdeel van de technische en creatieve uitvoering van het project, van arrangement en vocale productie tot de eindmix, mastering en voorbereiding van de vinylpers.

Naast mijn eigen projecten heb ik gewerkt als vocal producer en mix engineer, onder andere aan Esther Veen's EP Before I Go. Hierbij verzorgde ik de opnames, complexe vocale lagen, creatieve verwerking, productie, multivocale arrangementen en de eindmix om een gepolijst, krachtig geluid af te leveren.

Over de lessen:

Mijn sessies zijn volledig afgestemd op jouw ervaringsniveau en doelen en gebaseerd op echte muziekproductie. Of je nu net begint of je technische vaardigheden wilt verdiepen, je leert hoe je professionele workflows ontwikkelt en de creatieve onafhankelijkheid om af te maken wat je begint.

We kunnen het volgende onderzoeken:

- Geavanceerde workflows voor muziekproductie en creatieve strategieën ontwikkelen
- Opname, compositie, arrangement en storytelling door middel van geluid
- Full-stack mixen en masteren – van slaapkameropstellingen tot professionele levering
- Synthese en sampling – van de basis van het vormgeven van geluid tot manipulatie op hoog niveau
- Multi-vocale productie, vocale opname, bewerking, layering, FX en creatieve verwerkingstechnieken
- Je muziek vertalen naar een meeslepende liveset met Ableton Live
- Muziektheorie praktisch toepassen in elektronische, filmische en hedendaagse muziek

Lessen zijn online of in mijn studio in Amsterdam beschikbaar. Voor online studenten gebruik ik hoogwaardige realtime tools waarmee we kunnen samenwerken met audio in volledige resolutie, rechtstreeks vanuit je DAW – geen beperkingen op schermdeling, gewoon echt werk in realtime.

Mijn eigen muzikale pad begon vaak met het samenvoegen van de geluiden die ik in de wereld tegenkwam, of het nu uit verre regenwouden of uit mijn eigen stem kwam, tot iets persoonlijks en expressiefs.
Zo heb ik mijn eigen sound gevonden. Ik help jou graag om die van jou te vinden.

(En maak je geen zorgen, we hoeven er niet voor naar het einde van de wereld te reizen. Ik laat je zien hoe je de geluiden die je al hebt, kunt omzetten in iets dat echt van jou is.)

Of je nu net begint of klaar bent om je verder te verdiepen, ik help je graag groeien door middel van gestructureerd, creatief en technisch onderbouwd elektronisch muziekonderwijs.
verified badge
Wil je al een tijd piano leren spelen of wil je je kind piano leren spelen? Mijn naam is Faye, en ik speel piano vanaf mijn 6de. Ik heb een achtergrond in verschillende muziek stylen waaronder Klassiek, Jazz en world, Improvisation en Compositie. Sinds 5 jaar deel ik graag mijn passie voor muziek met andere.

Ik bied een een fijne basis aan leerlingen aan de gebieden van muziek theorie, ritme, gehoor training en gehoor spelen, stylen orientatie, noten lezen, akkoorden spelen, piano technique en meer.
verified badge
Mijn doel is om je te helpen een zelfverzekerde gitarist te worden door techniek, muzikaal inzicht en de muziek die je inspireert te combineren. Of je nu je favoriete nummers wilt leren, je techniek wilt verbeteren, improvisatievaardigheden wilt ontwikkelen, verschillende muziekstijlen wilt ontdekken of een solide basis in muziektheorie wilt leggen, ik help je graag stap voor stap je doelen te bereiken.

De lessen combineren structuur met flexibiliteit, waardoor je in je eigen tempo kunt vorderen. Neem gerust contact met me op als je vragen hebt.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Ben jij op zoek naar inspirerende pianolessen? Dan ben je bij mij aan het juiste adres.

Mijn naam is Dywel, Klassiek geschoold concertpianist. Bij mij klassiek piano lessen volgen betekent inspiratie opdoen. Mijn passie is om fushion muziek te maken; een mix van stijlen: Klassiek, Hiphop, Jazz, R&B en Pop. Zo inspireer ik leerlingen om buiten hun eigen kaders te denken en te musiceren. Ik kan je ook een goede basis meegeven in Jazz en Pop. Kortom, de mogelijkheden zijn oneindig en ik kan niet wachten om jou les te geven.

Verdere pluspunten:
- Ruime leservaring met kinderen, tieners en volwassenen;
- Stijl van lesgeven: gepassioneerd, praktisch en speels.

Of je dus pas begint, of al in een gevorderd stadium bent, ik kan je helpen!

ENGLISH

Are you looking for inspiring piano lessons? Then you have come to the right place. My name is Dywel , classically schooled concert pianist. Taking my classical piano lessons means gaining inspiration. My passion is to make fusion music; a mix of styles: Classical, Hiphop, Jazz, R&B and Pop. In this way I inspire students to think and make music outside their own frameworks. I can also give you a good foundation in Jazz and Pop. In short, the possibilities are endless and I can't wait to teach you.

Further advantages:
- Extensive teaching experience with children, teenagers and adults;
- Teaching style: passionate, practical and playful.

So whether you are just starting out or are already at an advanced stage, I can help you!
verified badge
Pianolessen voor beginners, halfgevorderden en gevorderden.

De lessen zijn ontworpen om aan uw persoonlijke muzikale interesses en doelen te voldoen. Of u nu aangetrokken wordt door de structuur en schoonheid van klassieke muziek of de improviserende vrijheid van jazz, ik kan u door beide werelden leiden.

In klassieke lessen richten we ons op het ontwikkelen van sterke technieken, het begrijpen van muziektheorie en het verkennen van werken van beroemde componisten. Als je meer geïnteresseerd bent in jazz, zal ik je introduceren in improvisatie, akkoordprogressies en het leren uiten van je eigen muzikale stem.
Mijn aanpak is flexibel en gebaseerd op waar jij als muzikant staat. Ik geloof in het creëren van een ondersteunende, ontspannen omgeving waar jij je op je gemak voelt om je creativiteit te verkennen en te groeien in je eigen tempo.

De lessen zijn niet alleen gericht op het pianospelen, maar ook op het begrijpen en genieten van de muziek die je speelt. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verdiepen, ik help je om zowel je techniek, frasering, expressiviteit als je muzikale gehoor te ontwikkelen.
verified badge
Hallo! Ik ben Didac Barber, een professionele concertpianist en ervaren docent uit Spanje, nu woonachtig in Nederland.

Ik behaalde een master in pianospel aan The Hartt School (VS) en volgde mijn opleiding aan ESMUC Barcelona, waar ik les kreeg van internationale toppianisten zoals Adolf Pla en Luiz de Moura Castro. Ik heb opgetreden in heel Europa, de VS en Azië en geef al meer dan 15 jaar pianoles – op conservatoria, in privéstudio's en internationaal online.

Mijn passie ligt niet alleen in presteren, maar ook in het helpen van leerlingen om te ontdekken waartoe ze in staat zijn. Ik ben toegewijd, empathisch en geduldig – en ik wil dat jij net zoveel van je leertraject geniet als ik ervan geniet door het te delen.

Elke student is anders, en dat geldt ook voor mijn lessen.
Of je nu net begint of je al aan het voorbereiden bent op audities of optredens: ik pas de lessen aan op jouw doelen, uitdagingen en muzieksmaak.

Wij kunnen op een persoonlijke en motiverende manier werken aan:
* Techniek en geluidsproductie
* Repertoire (klassiek, hedendaags, filmmuziek, etc.)
* Muzikale expressie en interpretatie
* Voorbereiding op optredens (concerten, examens, audities)
* Oefen strategieën en bouw zelfvertrouwen op


Ik help je graag om de beste pianist te worden die je kunt zijn. Of dat nu betekent dat je Bach onder de knie wilt krijgen of eindelijk je favoriete stuk vol zelfvertrouwen wilt spelen.

De lessen vinden plaats bij de studenten thuis of online en worden gegeven in het Engels, Spaans of Catalaans. Helaas is er op dit moment nog geen Nederlandstalige cursus beschikbaar.

Stuur me gerust een berichtje als je vragen hebt. Ik hoor graag over je muzikale doelen en help je ze te bereiken.
Laten we samen muziek maken!
— Didac 🎶
verified badge
Hallo! Wil je een nieuwe hobby beginnen? Speel je al piano en wil je je vaardigheden verbeteren met een creatieve benadering van het instrument? Dan denk ik dat ik je kan helpen!
Ik kan je zowel de basis- als de gevorderde concepten van elke pianostijl leren (klassiek, jazz, pop-rock...), en als je van improvisatie en jazz houdt, dan kunnen we het nog beter met elkaar vinden!
Ik bied zeer persoonlijke lessen aan, afgestemd op uw niveau en interesses. Mijn lesmethode houdt sterk rekening met de creativiteit van de student, maar zonder daarbij te vergeten dat een goede kennis van muziektheorie en pianotechniek essentieel is.

Over mijn filosofie met betrekking tot het lesgeven in muziek:
In een creatief vakgebied als muziek is onderwijs een delicate kwestie. Ik ben er stellig van overtuigd dat een docent er alles aan moet doen om de persoonlijke stem van de leerling niet te onderdrukken. Ieder van ons – ongeacht leeftijd of vaardigheidsniveau – heeft een unieke benadering van muziek, zelfs nog voordat we een instrument aanraken!
Mijn doel is om studenten te helpen hun eigen muzikale identiteit aan de piano te ontdekken, door mijn ervaring te gebruiken en een solide theoretische basis te bieden die is afgestemd op hun interesses en niveau.
Dat gezegd hebbende, zoals in elke discipline, zijn er geen shortcuts in de muziek. Passie en toewijding zijn essentieel voor het behalen van betekenisvolle resultaten. Bovendien is een solide technische en theoretische basis onmisbaar, ongeacht je muzikale interesses.
Ik kijk ernaar uit om mijn grote passie voor muziek met jullie te delen. Neem gerust contact op voor meer informatie!
verified badge
De wereld van elektronische muziek kan in het begin overweldigend lijken, en weten waar je moet beginnen is niet altijd even makkelijk. Mijn doel als docent is om je te helpen de muziek te maken die je echt wilt maken, of om je vaardigheden verder te ontwikkelen op het gebied van:
- Ableton Live: Van basis tot gevorderd niveau
- Elektronische muziekpraktijk: opnemen, loopen, integreren van akoestische instrumenten, MIDI-instrumenten, geluidssynthese, audiomanipulatie en geluidsontwerp.
- Gehoortraining en muziekanalyse: Analyseer liedjes en geluiden die je inspireren om hun muzikale elementen te begrijpen.
- Geluidseffecten en mixen: EQ, compressie, vervorming, nagalm, panning, enz.
- Geluidsbewerking en -manipulatie: Geavanceerde technieken om unieke geluiden helemaal vanaf nul te ontwerpen (stretching, pitch shifting, deconstructie, sampling en meer).
- Muziektheorie en creatieve hulpmiddelen.

Ik focus me altijd op persoonlijke begeleiding (ongeacht of je nog niet bent begonnen of juist meer geavanceerde en concrete begeleiding wilt) door je te helpen twijfels te overwinnen en je te ondersteunen op je reis in de spannende wereld van muziekcreatie!
verified badge
Op zoek naar hoogwaardige pianoles? Joris biedt persoonlijke coaching voor beginnende en gevorderde pianisten in Amsterdam Oost. Bij mij leer je niet alleen de juiste noten spelen, maar begrijp je ook hoe je ze laat klinken. Met 'the best ears in town' begeleid ik je als een soort klankarchitect bij het ontwikkelen van techniek, muzikaal inzicht en de kunst van het luisteren.

Of je nu je techniek op de piano wilt perfectioneren, je eigen stukken wilt componeren of wilt leren hoe je een professionele productie maakt: ik bied meticuleuze begeleiding op maat.

Mijn expertise omvat:
• Pianoles (Klassiek, Jazz, Pop, Crossover)
• Muziektheorie & Compositie
• Coaching in Muziekproductie (Editing, Mixing & Mastering)

In mijn studio op het Zeeburgereiland (of bij jou aan huis in Amsterdam) staan jouw muzikale ontwikkeling en speelplezier voorop. Professionele begeleiding met een persoonlijke aanpak.

---
message icon
Contacteer Klaas
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben al meer dan 25 jaar pianoleraar. Dit is iets waar ik erg gepassioneerd over ben en waar ik echt van geniet.
Mijn doel is om de interesses van de studenten te combineren met een programma dat ik als docent nodig vind om techniek en vaardigheden te verbeteren en te ontwikkelen. Persoonlijk heb ik ook piano aan mijn kinderen gegeven, dus ik begrijp hoe belangrijk het is dat pianolessen interessant en opwindend zijn.
Ik studeerde aan het Tsjaikovski Conservatorium in Moskou. Jarenlang had ik mijn eigen muziektheaterstudio.
Ik heb een Hoffmann-vleugel en geef het liefst les bij mij thuis. Hoewel ik flexibel ben en ook bij u thuis kan komen.
verified badge
Ik ben een professioneel musicus, afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam (master, afdeling jazz). Ik heb een ruime ervaring in lesgeven en optreden, die ik graag met u deel.

Ik kan verschillende onderwerpen binnen de muziektheorie onderwijzen, van het eerste tot het gevorderde niveau:
- Jazz en klassieke harmonie
- Improvisatie
- Regelen
- Samenstelling
- Pianobegeleiding
- Gehoortraining

Ik ben flexibel in het lesproces. Ik kan een systematische en persoonlijke aanpak bieden. Afhankelijk van uw niveau, behoeften en interesses kunnen we:
- Maak een lesplan en leer de onderwerpen stap voor stap.
- Werk met specifieke vragen en materiaal dat u zelf kiest.
- Bereid je voor op examens. Bijvoorbeeld het toelatingsexamen van het Conservatorium.

Als u vragen heeft, kunt u ze gerust aan mij stellen!
verified badge
Hallo! Mijn naam is Eduardo, professioneel muzikant en al jarenlang muziekdocent. Ik geef fysieke en online lessen in muziektheorie, improvisatie en instrument.
#Harmonie #Compositie #Solfège #Saxofoon #Klarinet #Piano

De lessen zijn afgestemd op het profiel van elke leerling, ongeacht leeftijd, verwachtingsniveau (het maakt niet uit of het gezien wordt als hobby of dat de leerling zich voorbereidt op officiële audities voor het conservatorium, etc.).

We zullen spelen en/of ons richten op waar de student zich in wil verdiepen (welke muziekstijl ze ook interesseren, meer theoretische aspecten of juist praktische aspecten). We proberen zo veel mogelijk te profiteren van de gewerkte tijd en geven prioriteit aan het daadwerkelijke leerproces van de persoon als belangrijkste factor voor hun motivatie.

In juni 2022 heb ik mijn masteropleiding Jazzmuziek aan het Prins Claus Conservatorium in Groningen afgerond.
Eerder, in 2018, behaalde ik mijn bachelordiploma muziek aan het Conservatorio Superior de Música del Liceu in Barcelona (Spanje).
verified badge
[EN below]

Heb je een passie voor muziek en droom je ervan om te leren zingen, piano te spelen, je eigen songs te schrijven, of zelfs de magie van muziekproductie te ontdekken in Logic Pro X? Zoek niet verder!

We kunnen samen op zoek naar de perfecte lesinhoud die speciaal op jou is afgestemd, zodat ik altijd kan bieden wat jij verlangt. Meerdere interesses? – dan kunnen we zelfs verschillende disciplines combineren voor een nog rijker leertraject. Het lesmateriaal is doordrenkt met mijn persoonlijke ervaringen als beroepsmuzikant in de pop-industrie, kennis uit vroegere klassieke piano- en theorielessen, zanglessen en de inzichten die ik heb opgedaan tijdens mijn afgeronde studie aan het Conservatorium van Amsterdam (Pop).

Verwacht een professionele aanpak tijdens de les, gecombineerd met een gezellige en unieke leservaring die speciaal voor jou is ontworpen.

-

Are you passionate about music and do you dream of learning to sing, play the piano, write your own songs, or dive into the enchanting world of music production using Logic Pro X? Look no further!

Together, let's embark on a journey to tailor the perfect lesson content to your desires, ensuring that I can always provide exactly what you're looking for. Multiple interests? – then we can even combine various disciplines for a more enriching learning experience. The teaching material is infused with my personal experiences as professional musician in the pop industry, insights from earlier classical piano and theory classes, singing lessons and the knowledge acquired from my studies at the Conservatorium van Amsterdam (Pop).

Expect a professional approach during the lesson, paired with a warm and distinctive learning experience crafted just for you.
verified badge
Mijn lesmethode ontwikkelde zich gedurende 20 jaar ervaring en dankzij mijn studies Muziekpedagogie en Pianoles geven tijdens mijn Master Piano aan het Conservatorium van Livorno.
Ik ben momenteel pianoleraar op een Britse school en heb verschillende studenten voorbereid op ABRSM- en Trinity College-examens.
Als privé pianodocent werk ik bij voorkeur in mijn atelier aan een prachtige Yamaha vleugel, maar als het niet te ver is, ben ik ook beschikbaar voor lessen bij de leerling thuis.

Mijn lesgeven wordt aangepast aan de vaardigheden en doelstellingen van elke leerling. Bij beginnende kinderen streef ik naar de volledige muzikale ontwikkeling van de leerling (niet alleen noten spelen, maar het ritme voelen, zingen en emoties uiten door vrije improvisatie); technisch werk ik niet alleen aan de vingerpositie, maar aan de organische interactie arm-pols-vingers, door middel van eenvoudige oefeningen.
Bij volwassen of gevorderde studenten observeer ik ze, om te suggereren met welk type repertoire ze moeten samenwerken en welke aspecten van de techniek mogelijk nog verbeterd moeten worden.
Ik geef klassiek les, door het leren van noten, harmonie en geschreven muziek, maar ik leer ook liedjes spelen met alleen akkoordsymbolen en bluesimprovisatie op een basisniveau.

Zowel met kinderen als met volwassenen streef ik naar het creëren van een vreugdevolle ervaring tijdens de les, waarin op een speelse manier focus wordt verkregen, waarbij telkens de best inoefenende oplossingen worden gevonden voor technische en muzikale moeilijkheden. Op deze manier wordt thuis oefenen niet weer een zware taak om toe te voegen aan een toch al drukke agenda, maar het herhalen van een creatieve, zoekende ervaring, dat is nooit hetzelfde.

Boeken: in de eerste jaren wordt vaak een methode aangeraden. Later adviseer ik om klassieke stukken te bestuderen. Ook pop- of rocknummers die de leerling graag wil uitvoeren, zijn welkom, mits ik denk dat de leerling ze kan spelen.
verified badge
Hallo, mijn naam is Jim. Ik ben een producer van elektronische muziek met een masterdiploma Muziek van de Fontys Hogeschool voor de Kunsten (Rockacademie) in Tilburg. Muziek is altijd mijn manier geweest om de wereld te verkennen – door middel van ruwe veldopnames, synthese en emotionele verhalen. In de afgelopen 12 jaar heb ik een compleet, zelfvoorzienend creatief proces ontwikkeld: van concept tot compositie, sounddesign tot vocale productie, mixage, mastering en liveoptredens. Mijn passie is om anderen te helpen dezelfde technische vaardigheden van begin tot eind te ontwikkelen, zodat ze hun eigen muzikale visie volledig tot leven kunnen brengen.

Als Malvae heb ik al mijn werk geschreven, gezongen, opgenomen, geproduceerd, gemixt, gemasterd en uitgevoerd. Mijn muziek bereikte nummer 17 in de Spotify Viral 50-hitlijsten in de VS, verzamelde miljoenen streams en was te horen in internationale filmproducties, waaronder King of the Streets en Netflix' Terrace House Japan. Een van de meest vormende momenten in mijn carrière was mijn albumproject Amazonas, waarvoor ik het Amazone-regenwoud introk om natuurlijke geluiden op te nemen en te manipuleren. 90% van dat album is volledig gebaseerd op deze veldopnames, die door middel van gedetailleerde synthese en geavanceerd sounddesign zijn omgevormd tot een samenhangende sonische reis. Die ervaring heeft een grote invloed gehad op hoe ik mijn muziek benader en hoe ik sounddesign en compositie doceer.

Ik heb shows geheadlinerd in iconische podia zoals de Melkweg Amsterdam met meeslepende, zelfgebouwde audiovisuele livesets met Ableton Live, modulaire apparatuur, sequencers en Resolume voor live geïntegreerde visuals. Ik heb mijn eigen evenementen gecureerd en opgetreden in podia zoals de A'dam Tower en OT301. Ik geef ook les in studio's zoals Wisseloord in Hilversum, waar ik studenten begeleid bij de technische en creatieve raakvlakken tussen geluid en performance.

Geselecteerde werken en samenwerkingen:

Mijn EP Like Bees to a Hive begon als een soundscape voor de collectie Final Orders, Please van modemerk Lobomar, die gepresenteerd werd in het Wereldmuseum Amsterdam. Ik werkte samen met de Zuid-Afrikaanse dichteres Julia-Beth Harris en integreerde haar gesproken woord in een naadloze, sfeervolle release. Van sequentiële Prophet 6-texturen tot ADX1-drummachinelagen en gedetailleerde veldopnames, ik verzorgde elke laag, van concept tot multitrackproductie tot het uiteindelijke liveoptreden in Londen.

Mijn Chrysalis EP, uitgebracht als een limited edition zwaargewicht rood vinyl, ging nog een stap verder en combineerde etherische vocalen, analoge rauwheid en unieke texturen tot een emotioneel rijke release. Ik leidde persoonlijk elk onderdeel van de technische en creatieve uitvoering van het project, van arrangement en vocale productie tot de eindmix, mastering en voorbereiding van de vinylpers.

Naast mijn eigen projecten heb ik gewerkt als vocal producer en mix engineer, onder andere aan Esther Veen's EP Before I Go. Hierbij verzorgde ik de opnames, complexe vocale lagen, creatieve verwerking, productie, multivocale arrangementen en de eindmix om een gepolijst, krachtig geluid af te leveren.

Over de lessen:

Mijn sessies zijn volledig afgestemd op jouw ervaringsniveau en doelen en gebaseerd op echte muziekproductie. Of je nu net begint of je technische vaardigheden wilt verdiepen, je leert hoe je professionele workflows ontwikkelt en de creatieve onafhankelijkheid om af te maken wat je begint.

We kunnen het volgende onderzoeken:

- Geavanceerde workflows voor muziekproductie en creatieve strategieën ontwikkelen
- Opname, compositie, arrangement en storytelling door middel van geluid
- Full-stack mixen en masteren – van slaapkameropstellingen tot professionele levering
- Synthese en sampling – van de basis van het vormgeven van geluid tot manipulatie op hoog niveau
- Multi-vocale productie, vocale opname, bewerking, layering, FX en creatieve verwerkingstechnieken
- Je muziek vertalen naar een meeslepende liveset met Ableton Live
- Muziektheorie praktisch toepassen in elektronische, filmische en hedendaagse muziek

Lessen zijn online of in mijn studio in Amsterdam beschikbaar. Voor online studenten gebruik ik hoogwaardige realtime tools waarmee we kunnen samenwerken met audio in volledige resolutie, rechtstreeks vanuit je DAW – geen beperkingen op schermdeling, gewoon echt werk in realtime.

Mijn eigen muzikale pad begon vaak met het samenvoegen van de geluiden die ik in de wereld tegenkwam, of het nu uit verre regenwouden of uit mijn eigen stem kwam, tot iets persoonlijks en expressiefs.
Zo heb ik mijn eigen sound gevonden. Ik help jou graag om die van jou te vinden.

(En maak je geen zorgen, we hoeven er niet voor naar het einde van de wereld te reizen. Ik laat je zien hoe je de geluiden die je al hebt, kunt omzetten in iets dat echt van jou is.)

Of je nu net begint of klaar bent om je verder te verdiepen, ik help je graag groeien door middel van gestructureerd, creatief en technisch onderbouwd elektronisch muziekonderwijs.
verified badge
Wil je al een tijd piano leren spelen of wil je je kind piano leren spelen? Mijn naam is Faye, en ik speel piano vanaf mijn 6de. Ik heb een achtergrond in verschillende muziek stylen waaronder Klassiek, Jazz en world, Improvisation en Compositie. Sinds 5 jaar deel ik graag mijn passie voor muziek met andere.

Ik bied een een fijne basis aan leerlingen aan de gebieden van muziek theorie, ritme, gehoor training en gehoor spelen, stylen orientatie, noten lezen, akkoorden spelen, piano technique en meer.
verified badge
Mijn doel is om je te helpen een zelfverzekerde gitarist te worden door techniek, muzikaal inzicht en de muziek die je inspireert te combineren. Of je nu je favoriete nummers wilt leren, je techniek wilt verbeteren, improvisatievaardigheden wilt ontwikkelen, verschillende muziekstijlen wilt ontdekken of een solide basis in muziektheorie wilt leggen, ik help je graag stap voor stap je doelen te bereiken.

De lessen combineren structuur met flexibiliteit, waardoor je in je eigen tempo kunt vorderen. Neem gerust contact met me op als je vragen hebt.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Ben jij op zoek naar inspirerende pianolessen? Dan ben je bij mij aan het juiste adres.

Mijn naam is Dywel, Klassiek geschoold concertpianist. Bij mij klassiek piano lessen volgen betekent inspiratie opdoen. Mijn passie is om fushion muziek te maken; een mix van stijlen: Klassiek, Hiphop, Jazz, R&B en Pop. Zo inspireer ik leerlingen om buiten hun eigen kaders te denken en te musiceren. Ik kan je ook een goede basis meegeven in Jazz en Pop. Kortom, de mogelijkheden zijn oneindig en ik kan niet wachten om jou les te geven.

Verdere pluspunten:
- Ruime leservaring met kinderen, tieners en volwassenen;
- Stijl van lesgeven: gepassioneerd, praktisch en speels.

Of je dus pas begint, of al in een gevorderd stadium bent, ik kan je helpen!

ENGLISH

Are you looking for inspiring piano lessons? Then you have come to the right place. My name is Dywel , classically schooled concert pianist. Taking my classical piano lessons means gaining inspiration. My passion is to make fusion music; a mix of styles: Classical, Hiphop, Jazz, R&B and Pop. In this way I inspire students to think and make music outside their own frameworks. I can also give you a good foundation in Jazz and Pop. In short, the possibilities are endless and I can't wait to teach you.

Further advantages:
- Extensive teaching experience with children, teenagers and adults;
- Teaching style: passionate, practical and playful.

So whether you are just starting out or are already at an advanced stage, I can help you!
verified badge
Pianolessen voor beginners, halfgevorderden en gevorderden.

De lessen zijn ontworpen om aan uw persoonlijke muzikale interesses en doelen te voldoen. Of u nu aangetrokken wordt door de structuur en schoonheid van klassieke muziek of de improviserende vrijheid van jazz, ik kan u door beide werelden leiden.

In klassieke lessen richten we ons op het ontwikkelen van sterke technieken, het begrijpen van muziektheorie en het verkennen van werken van beroemde componisten. Als je meer geïnteresseerd bent in jazz, zal ik je introduceren in improvisatie, akkoordprogressies en het leren uiten van je eigen muzikale stem.
Mijn aanpak is flexibel en gebaseerd op waar jij als muzikant staat. Ik geloof in het creëren van een ondersteunende, ontspannen omgeving waar jij je op je gemak voelt om je creativiteit te verkennen en te groeien in je eigen tempo.

De lessen zijn niet alleen gericht op het pianospelen, maar ook op het begrijpen en genieten van de muziek die je speelt. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verdiepen, ik help je om zowel je techniek, frasering, expressiviteit als je muzikale gehoor te ontwikkelen.
verified badge
Hallo! Ik ben Didac Barber, een professionele concertpianist en ervaren docent uit Spanje, nu woonachtig in Nederland.

Ik behaalde een master in pianospel aan The Hartt School (VS) en volgde mijn opleiding aan ESMUC Barcelona, waar ik les kreeg van internationale toppianisten zoals Adolf Pla en Luiz de Moura Castro. Ik heb opgetreden in heel Europa, de VS en Azië en geef al meer dan 15 jaar pianoles – op conservatoria, in privéstudio's en internationaal online.

Mijn passie ligt niet alleen in presteren, maar ook in het helpen van leerlingen om te ontdekken waartoe ze in staat zijn. Ik ben toegewijd, empathisch en geduldig – en ik wil dat jij net zoveel van je leertraject geniet als ik ervan geniet door het te delen.

Elke student is anders, en dat geldt ook voor mijn lessen.
Of je nu net begint of je al aan het voorbereiden bent op audities of optredens: ik pas de lessen aan op jouw doelen, uitdagingen en muzieksmaak.

Wij kunnen op een persoonlijke en motiverende manier werken aan:
* Techniek en geluidsproductie
* Repertoire (klassiek, hedendaags, filmmuziek, etc.)
* Muzikale expressie en interpretatie
* Voorbereiding op optredens (concerten, examens, audities)
* Oefen strategieën en bouw zelfvertrouwen op


Ik help je graag om de beste pianist te worden die je kunt zijn. Of dat nu betekent dat je Bach onder de knie wilt krijgen of eindelijk je favoriete stuk vol zelfvertrouwen wilt spelen.

De lessen vinden plaats bij de studenten thuis of online en worden gegeven in het Engels, Spaans of Catalaans. Helaas is er op dit moment nog geen Nederlandstalige cursus beschikbaar.

Stuur me gerust een berichtje als je vragen hebt. Ik hoor graag over je muzikale doelen en help je ze te bereiken.
Laten we samen muziek maken!
— Didac 🎶
verified badge
Hallo! Wil je een nieuwe hobby beginnen? Speel je al piano en wil je je vaardigheden verbeteren met een creatieve benadering van het instrument? Dan denk ik dat ik je kan helpen!
Ik kan je zowel de basis- als de gevorderde concepten van elke pianostijl leren (klassiek, jazz, pop-rock...), en als je van improvisatie en jazz houdt, dan kunnen we het nog beter met elkaar vinden!
Ik bied zeer persoonlijke lessen aan, afgestemd op uw niveau en interesses. Mijn lesmethode houdt sterk rekening met de creativiteit van de student, maar zonder daarbij te vergeten dat een goede kennis van muziektheorie en pianotechniek essentieel is.

Over mijn filosofie met betrekking tot het lesgeven in muziek:
In een creatief vakgebied als muziek is onderwijs een delicate kwestie. Ik ben er stellig van overtuigd dat een docent er alles aan moet doen om de persoonlijke stem van de leerling niet te onderdrukken. Ieder van ons – ongeacht leeftijd of vaardigheidsniveau – heeft een unieke benadering van muziek, zelfs nog voordat we een instrument aanraken!
Mijn doel is om studenten te helpen hun eigen muzikale identiteit aan de piano te ontdekken, door mijn ervaring te gebruiken en een solide theoretische basis te bieden die is afgestemd op hun interesses en niveau.
Dat gezegd hebbende, zoals in elke discipline, zijn er geen shortcuts in de muziek. Passie en toewijding zijn essentieel voor het behalen van betekenisvolle resultaten. Bovendien is een solide technische en theoretische basis onmisbaar, ongeacht je muzikale interesses.
Ik kijk ernaar uit om mijn grote passie voor muziek met jullie te delen. Neem gerust contact op voor meer informatie!
verified badge
De wereld van elektronische muziek kan in het begin overweldigend lijken, en weten waar je moet beginnen is niet altijd even makkelijk. Mijn doel als docent is om je te helpen de muziek te maken die je echt wilt maken, of om je vaardigheden verder te ontwikkelen op het gebied van:
- Ableton Live: Van basis tot gevorderd niveau
- Elektronische muziekpraktijk: opnemen, loopen, integreren van akoestische instrumenten, MIDI-instrumenten, geluidssynthese, audiomanipulatie en geluidsontwerp.
- Gehoortraining en muziekanalyse: Analyseer liedjes en geluiden die je inspireren om hun muzikale elementen te begrijpen.
- Geluidseffecten en mixen: EQ, compressie, vervorming, nagalm, panning, enz.
- Geluidsbewerking en -manipulatie: Geavanceerde technieken om unieke geluiden helemaal vanaf nul te ontwerpen (stretching, pitch shifting, deconstructie, sampling en meer).
- Muziektheorie en creatieve hulpmiddelen.

Ik focus me altijd op persoonlijke begeleiding (ongeacht of je nog niet bent begonnen of juist meer geavanceerde en concrete begeleiding wilt) door je te helpen twijfels te overwinnen en je te ondersteunen op je reis in de spannende wereld van muziekcreatie!
verified badge
Op zoek naar hoogwaardige pianoles? Joris biedt persoonlijke coaching voor beginnende en gevorderde pianisten in Amsterdam Oost. Bij mij leer je niet alleen de juiste noten spelen, maar begrijp je ook hoe je ze laat klinken. Met 'the best ears in town' begeleid ik je als een soort klankarchitect bij het ontwikkelen van techniek, muzikaal inzicht en de kunst van het luisteren.

Of je nu je techniek op de piano wilt perfectioneren, je eigen stukken wilt componeren of wilt leren hoe je een professionele productie maakt: ik bied meticuleuze begeleiding op maat.

Mijn expertise omvat:
• Pianoles (Klassiek, Jazz, Pop, Crossover)
• Muziektheorie & Compositie
• Coaching in Muziekproductie (Editing, Mixing & Mastering)

In mijn studio op het Zeeburgereiland (of bij jou aan huis in Amsterdam) staan jouw muzikale ontwikkeling en speelplezier voorop. Professionele begeleiding met een persoonlijke aanpak.

---
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Klaas