facebook
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
member icon
Betrouwbare leraar
van60.00EUR/ h

NT2 en ONA docent en inburgeringsexamen (A1,A2) en staatsexamen B1/B2.

De lessen zijn gericht op het inburgeringsexamen (A1/A2 niveau en les in schrijven, lezen, luisteren, spreken en KNM) en het staatsexamen B1/B2. Ik geef ook Nederlandse taallessen aan expats en werk als taaldocent bij een aantal Nederlandse bedrijven.
Ik geef les in ONA (Oriëntatie op de Nederlandse Arbeidsmarkt) en ik coach immigranten met het solliciteren naar een geschikte baan.

Extra informatie

breng een pen en schrift en, als je hebt, je eigen laptop mee.

Locatie

Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Amsterdam, Nederland
Op een locatie gekozen door de leraar : Muiderberg, Nederland
Les via webcam

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Nederlands voor volwassenen, School
Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Annabelle snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) Chicago
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  Maandag om 4:00
  Dinsdag om 4:00
  Woensdag om 4:00
  Donderdag om 4:00
  Vrijdag om 4:00
  
  
5
  Maandag om 5:00
  Dinsdag om 5:00
  Woensdag om 5:00
  Donderdag om 5:00
  Vrijdag om 5:00
  
  
6
  Maandag om 6:00
  Dinsdag om 6:00
  Woensdag om 6:00
  Donderdag om 6:00
  Vrijdag om 6:00
  Zaterdag om 6:00
  Zondag om 6:00
7
  Maandag om 7:00
  Dinsdag om 7:00
  Woensdag om 7:00
  Donderdag om 7:00
  Vrijdag om 7:00
  Zaterdag om 7:00
  Zondag om 7:00
8
  Maandag om 8:00
  Dinsdag om 8:00
  Woensdag om 8:00
  Donderdag om 8:00
  Vrijdag om 8:00
  Zaterdag om 8:00
  Zondag om 8:00
9
  Maandag om 9:00
  Dinsdag om 9:00
  Woensdag om 9:00
  Donderdag om 9:00
  Vrijdag om 9:00
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  Maandag om 10:00
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  Vrijdag om 10:00
  
  
11
  
  
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  
  
  
  
  
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 60€Bij de leraar thuis
van 60€Les via webcam
van 60€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds februari 2019
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google
  • Verbonden met Linkedin

Beschikbaarheid typische week

(GMT -05:00) Chicago
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  Maandag om 4:00
  Dinsdag om 4:00
  Woensdag om 4:00
  Donderdag om 4:00
  Vrijdag om 4:00
  
  
5
  Maandag om 5:00
  Dinsdag om 5:00
  Woensdag om 5:00
  Donderdag om 5:00
  Vrijdag om 5:00
  
  
6
  Maandag om 6:00
  Dinsdag om 6:00
  Woensdag om 6:00
  Donderdag om 6:00
  Vrijdag om 6:00
  Zaterdag om 6:00
  Zondag om 6:00
7
  Maandag om 7:00
  Dinsdag om 7:00
  Woensdag om 7:00
  Donderdag om 7:00
  Vrijdag om 7:00
  Zaterdag om 7:00
  Zondag om 7:00
8
  Maandag om 8:00
  Dinsdag om 8:00
  Woensdag om 8:00
  Donderdag om 8:00
  Vrijdag om 8:00
  Zaterdag om 8:00
  Zondag om 8:00
9
  Maandag om 9:00
  Dinsdag om 9:00
  Woensdag om 9:00
  Donderdag om 9:00
  Vrijdag om 9:00
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  Maandag om 10:00
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  Vrijdag om 10:00
  
  
11
  
  
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  
  
  
  
  
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 60€Bij de leraar thuis
van 60€Les via webcam
van 60€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier

Privélessen

Hans
Leer de Nederlandse taal spreken, voor internationale studenten en vluchtelingen.
Ben jij student, werk of woon je in Nederland, of wil je online lessen volgen om de Nederlandse taal te leren? Ik ben een geduldige, sociale en ruimdenkende docent met een goed inlevingsvermogen. En ik heb meer dan 8 jaar ervaring in het lesgeven van Nederlands! Door mijn lessen zijn mijn leerlingen gegroeid in het spreken van de Nederlandse taal. En sommige van mijn leerlingen hebben niveau C1 bereikt! Ik weet zeker dat u daar ook terecht kunt als u contact met mij opneemt. Ik sta open om mensen met alle leerstijlen te helpen en ik geloof dat de lessen altijd leuk moeten zijn. PS: Om mijn diensten te gebruiken is een redelijk niveau van Engels vereist. Als u nog vragen heeft, aarzel dan niet om deze te stellen. Stuur mij vóór je eerste les een berichtje, zodat we een datum en tijd afspreken.

Rob
Bijles en ondersteuning aan scholieren en studenten met specifieke leermoeilijkheden
Ik motiveer, stimuleer en begeleid personen bij het leren en het vinden van oplossingen om efficiënt en gericht vooruit te komen in het realiseren van de eigen gestelde doelen. Door mijn brede ervaring en hoog algemeen kennisniveau, kan ik naast pedagogische/didactische ondersteuning ook bijlessen geven in alle alpha-vakken van het middelbaar onderwijs en begeleiding van studenten bij voorbereiding van tentamens en met het schrijven van scripties.

Jessy
Nederlandse Les voor beginners, bijles or for foreigners who want to learn Dutch
Ik geef Nederlandse les (denk aan samen Nederlands praten/ oefenen/ grammatica/ spelling etc.) * Nederlands leren via Teams of Zoom * Nederlands leren in een café of thuis * Nederlands leren door te wandelen in het park en kletsen over dagelijkse thema's

Johan
Nederlands/Dutch voor Engelstaligen en Spaanstaligen
Nederlands schrijven, spreken, lezen en luisteren. Het oefenen van grammatica of de nadruk leggen op het oefenen van gesprekken. Ik heb een lesboek maar we kunnen ook uw lesboek gebruiken. U mag het zeggen. We maken er een intensieve les van, maar wel met humor. Vriendelijke groet.

Irene
Inspiration Dutch lessons by giving grammar instructies.Irene
Leren,door te oefenen met grammatica. Dat geldt voor kinderen en volwassenen.Het gaat er vooral om zelfredzaamheid.Toetsen beter te leren maken op school verschillende nivo's zijn mogelijk.Leesbevordering is erg nuttig voor een goed resultaat.

Betul
Ik bied persoonlijke lessen in Engels, gericht op grammatica
Engels Bijles Bij mijn Engels bijles bied ik op maat gemaakte lessen aan voor zowel beginners als gevorderden, afgestemd op de specifieke behoeften en doelen van de leerling. Of je nu hulp nodig hebt met grammatica of het schrijven van essays, ik sta klaar om je te ondersteunen. Wat je kunt verwachten: - **Individuele aandacht:** Persoonlijke begeleiding die gericht is op jouw leerstijl en tempo. - **Grammatica en woordenschat:** Uitleg en oefeningen om je kennis van de Engelse taal te verdiepen. - **Schrijfvaardigheid:** Begeleiding bij het schrijven van essays, met aandacht voor structuur, stijl en correct taalgebruik. - **Spreekvaardigheid:** Gesprekken en praktijkoefeningen om je zelfvertrouwen en vloeiendheid in het Engels te verbeteren. - **Luistervaardigheid:** Oefeningen met luisterfragmenten en interactieve activiteiten om je luistervaardigheden te versterken. - **Examenvoorbereiding:** Specifieke training en tips voor het succesvol afleggen van Engelse taalexamens zoals IELTS, TOEFL, Cambridge English en meer. Mijn doel is om je te helpen je Engelse taalvaardigheden te verbeteren op een manier die leuk, effectief en relevant is voor jouw persoonlijke of professionele doelen. Neem gerust contact op voor meer informatie of om een kennismakingsgesprek in te plannen. Samen werken we aan jouw succes in het Engels!

Safae
Alles waar je hulp of moeite mee hebt zal ik je mee helpen en leren!
Ik ben gespecialiseerd in lesgeven in wiskunde en Engels, Nederlands en nog veel meer vakken voor succes op school. Heb ook mijn diploma Gespecialiseerd pedagogisch medewerker. Ik heb altijd zelf persoonlijk bijles gegeven. Mijn doel is om de leerling student zo goed mogelijk te helpen in alle moeilijkheden die zij hebben. Ik geef huiswerk na elke les en geef periodieke voortgangsrapporten.

Ekene
Leuk Engels, Nederlands docent in Zeeland Nederland
Ben je op zoek om je basis Engels of nederlanse taal te verbeteren met een ervaren docent? Nou, ik ben de leraar voor jou! Ik ben een brits moedertaalspreker met meer dan 10 jaar onderwijservaring. Ik heb twee universitaire diploma's en twee professionele onderwijscertificaten. Mijn lessen zijn leuk, praktisch en verbeteren je zelfvertrouwen om Engels en nederlandse te gebruiken voor werk en plezier! Ik Geef les via Face to face conversatie, webcam, WhatsApp video call, skype en via my social media platforms English: Are you looking for a basic Dutch or for an English teacher with an experienced teacher? I am a dutch and English teacher. I am dutch and Nigerian. The English language is the mother language in Nigeria. I have two bachelor's degrees​ and a master's degree in Marketing and Management. My lessons are very nice, interactive and can enable you to achieve self-confidence​ when speaking English/Dutch language

Ayoub
Wiskunde, rekenen, Nederlands, Engels, geschiedenis, aardrijkskunde en biologie
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in wiskunde, rekenen en Nederlands, (eventueel bespreekbare vakken: Engels, geschiedenis, aardrijkskunde en biologie.) Bij deze vakken had ik groot succes op school. Mijn doel is om de leerling/student te helpen met moeilijkheden en het overtreffen van het niveau waarop ze op dat moment zitten. Ik heb eigen extra leermateriaal (mocht u dat aanspreken) en ik geef elke les huiswerk. Andere Locatie bespreekbaar

Melisa
Zit jij in groep 3-4-5-6-7-8 of in je eerste/tweede jaar van vmbo dan help ik jou !
Hey! Heb jij moeite op school en zit je op de basischool of ben zit jij in je eerste jaar op vmbo dan help ik jou op een leuke manier zonder dat wij ons vervelen ! Ik woon in Amsterdam dus woon jij ook in Amsterdam kom dan samen je cijfers verbeteren op school. Ik ben altijd beschikbaar we kunnen altijd een afspraak inplannen. Na school of in het weekend wanneer jij wilt. In de bibliotheek als het van je ouders mag zo niet, bij jou of bij mij thuis ! Ik haal je van school op als je dat wilt!

Jayne
Nederlands onderwijzen aan mensen die deze taal beter willen leren of een begin willen maken met het leren ervan.
Hier om je te helpen vertrouwen te krijgen in het verbeteren van je Engels, of om Nederlands, Frans of Spaans te leren. Talen zijn leuk en een manier voor ons om ons in woorden uit te drukken. Ik ben hier om je op een heel ontspannen manier te helpen. Neem contact op en laten we kijken of we kunnen samenwerken.

Nina
Middelbare school alfa vakken (talen, geschiedenis en aardrijkskunde)
Ik heb 6 VWO succesvol afgerond en een Engels Cambridge examen gedaan. Momenteel ben ik rechtenstudente met een passie voor talen, geologie en geschiedenis en deel graag - in rust en met alle begrip voor de leerling - de kennis en zoek graag samen naar de beste methode om dit te laten lukken! Ik werk al ruim 5 jaar als bijlesdocente voor basisschool en middelbare scholieren en heb ervaring met mensen/kinderen die moeilijk leren, weinig motivatie hebben of waarbij het kwartje gewoon nog niet is gevallen.

Soukaina
Engels en Nederlands docent voor kinderen onder de 17 jaar
Engels is een wereld taal en daarom erg belangrijk om te leren voor de toekomst van uw kind. Door het op jonge leeftijd te leren zal veel in zijn of haar voordeel komen op bijvoorbeeld werk en school gebied, maar ook op het gebied van reizen en internationale vrienden maken. Heeft uw kind nog moeite met Nederlands spreken, dan kan ik daar ook bij helpen.

Liesbet
Perzische les / Nederlandse les voor anderstaligen en (anderstalige) kinderen
Als anderstalige ouders is het zeker niet gemakkelijk om jullie kinderen Nederlands bij te brengen of te helpen met het vloeiender worden van de nieuwe taal. Wie wil wat extra oefening voor z ́n kinderen? Graag kan ik jullie daarbij helpen. Als hun woordenschat steeds uitgebreider wordt en hun zinnen steeds vloeiender worden, zullen uw kinderen steeds meer zelfvertrouwen krijgen. Het goed beheersen van de Nederlandse taal is zowel nu als ook later zeker in hun voordeel. Hebben uw kinderen nood aan wat hulp bij hun huistaken, met name met hun Nederlands, dan kan ik daar graag bij helpen. Ook als anderstalige volwassenen is het soms moeilijk om genoeg oefening te hebben. Daarom zijn ook volwassenen die willen vorderingen maken in het spreken van de Nederlandse taal hier welkom! We kunnen samen de alledaagse taal met elkaar oefenen. Converseren is de beste manier om een nieuwe taal te leren. Wil iemand Perzisch leren? Dan ben ik erbij om u te helpen daarbij. Ik werk ook hier vooral op communicatie.

Caroline
Nederlands - ITNA voorbereiding voor anderstaligen: doelgericht en intensief
Op een efficiënte, intensieve manier voorbereiden op de ITNA (Interuniversitaire Taaltest Nederlands), aan de hand van op maat gemaakte oefeningen. We oefenen samen op taal in gebruik, grammatica en woordenschat, gatenteksten, ordeningsoefeningen, dictee, presentaties en argumentatie. Wil je graag Nederlands leren op een ander niveau (A1 - C1) of ben je moedertaalspreker met een specifieke vraag, bekijk dan zeker mijn andere les "Nederlands voor anderstaligen en moedertaalsprekers".