Bart
Inburgeringstraining - Online lessen - Examenvoorbereiding.Hoi,
Het inburgeringsexamen wordt vaak beschouwd als een lange en stressvolle onderneming. Met de juiste begeleiding en onderwijs hoeft dit niet het geval te zijn. In deze training werk je efficiënt en in je eigen tempo toe naar het examen. Je raakt vertrouwd met de opbouw en de logica van de tentamen- en tentamenvragen. Zodra u dit begrijpt, bespaart u veel tijd.
INDIVIDUELE TRAINING:
Efficiënte training
In je eigen tempo
Persoonlijke coaching
Tijdbesparende tips & advies over het examen
Veel examen oefenmateriaal
Online of persoonlijk
GROEPSTRAINING:
Vorm een groep met mensen die ook het examen willen afleggen
Persoonlijke coaching
Tijdbesparende tips & advies over het examen
Veel examen oefenmateriaal
Verlaagd groepstarief
Online of persoonlijk
Hoe ik les geef:
1 - Uw niveau en doelstelling (en)
In het begin zullen we uw niveau en doelstellingen bespreken. Op deze manier kan ik u efficiënt de hulp bieden die u nodig hebt.
2 - Open communicatie
Ik heb een open manier van lesgeven waarin ik studenten aanmoedig me te blijven vertellen wat hun problemen zijn of waar ze willen verbeteren. Mijn ervaring is dat dit veel tijd bespaart en de lessen ook leuker maakt.
3 - Vereenvoudig in plaats van gecompliceerd
Ik kan goed luisteren en begrijpen waarom studenten problemen hebben met bepaalde problemen. Op deze manier kan ik het probleem vereenvoudigen en Nederlands leren op een eenvoudige en begrijpelijke manier.
4 - Betrokken
Ik ben betrokken bij de doelstellingen van mijn studenten en ben constant op zoek naar de beste en meest efficiënte manier om vooruitgang te boeken.
Annabelle
NT2 en ONA docent en inburgeringsexamen (A1,A2) en staatsexamen B1/B2.De lessen zijn gericht op het inburgeringsexamen (A1/A2 niveau en les in schrijven, lezen, luisteren, spreken en KNM) en het staatsexamen B1/B2. Ik geef ook Nederlandse taallessen aan expats en werk als taaldocent bij een aantal Nederlandse bedrijven.
Ik geef les in ONA (Oriëntatie op de Nederlandse Arbeidsmarkt) en ik coach immigranten met het solliciteren naar een geschikte baan.
Liudmyla
Engelse taal voor volwassenen, boost je luisteren en spreken.Ik ben een vrolijke, optimistische en opmerkzame leraar. Ik geef deze cursus al meer dan 6 jaar.
De klas biedt een flexibele set lesmateriaal, die u kan helpen om uw spreek- en grammaticavaardigheden tegelijkertijd te verbeteren.
Tijdens de les worden verschillende interactieve activiteiten gebruikt, zoals het bekijken van authentieke video's en het luisteren naar populaire liedjes, om je Engels zo snel mogelijk te verbeteren. Studeren kan grappig en boeiend zijn.
Leerervaring en vriendelijke sfeer kunnen de muur van je stilte doorbreken. De cursusmissie is om uw vocabulaire en communicatie te verbeteren.
Ik zorg voor alle materialen en interessante huiswerkopdrachten, die persoonlijk voor elke leerling worden voorbereid.
Tom
Engelse lessen met een CELTA-gekwalificeerde native English sprekende docent / Engelse lessen met een ervaren CELTA-gecertificeerde docentBent u op zoek naar een gekwalificeerde native docent Engels (Brits) met uitgebreide onderwijs- en zakelijke ervaring? Dan help ik je graag!
Ik heb een heel eenvoudige onderwijsfilosofie. Elke les moet uitdagend, lonend en leuk zijn, want de beste manier om te leren is met een glimlach op je gezicht. Ik pas onze lessen samen aan uw unieke behoeften en doelen aan, waaronder:
• uw accent en uitspraak verbeteren;
• u te helpen steenkool Engels en typische 'Dunglish' woorden te vermijden;
• het verbreden van uw vocabulaire; en
• het perfectioneren van uw gebruik van tijden.
Het allerbelangrijkste is dat ik u kan helpen uw zelfvertrouwen te vergroten, wat de sleutel is tot het leren van een taal.
Een specialiteit van mij is zakelijk Engels, dus ik kan ook met alles helpen, van het voorbereiden van een interview of het spreken in vergaderingen tot het geven van een presentatie.
Hoewel mijn lessen 100% in het Engels zijn, spreek ik ook Nederlands en Spaans. Dit geeft me echt inzicht in waarom studenten bepaalde fouten maken en hoe ze deze het beste kunnen vermijden.
Dan
Write your CV and/or build a better LinkedIn profileIn current times the need for a professional online presence is greater than ever. LinkedIn has become the main platform for job-seekers and recruiters to match up ambitions and demands.
This lesson is for the job-seeker or applicant looking to improve their online profile. We will look together at your experiences, skills, and ambitions and distill them into an attractive and memorable summary. We can also work on writing and formatting your CV, as well as a cover letter for your specific job application.
If you're serious about improving your chances, don't hesitate to get into contact with me!
(Een les in het Nederlands is mogelijk, maar ik help alleen Engelse profiles te creëren)
Derek
Engelse taal en literatuur en IB-examenvoorbereiding voor alle leeftijdenIk ben gespecialiseerd in Engels (Brits en Amerikaans) onderwijs voor moedertaalsprekers en niet-moedertaalsprekers van alle leeftijden, en heb ervaring met het werken met:
• jonge kinderen die voor het eerst Engels leren
• leerlingen in het basis- en voortgezet onderwijs die de Engelse taal en de bijbehorende literatuur bestuderen
• volwassen professionals en senioren die hun taalvaardigheden willen verbeteren of uitspraak- of presentatievaardigheden willen ontwikkelen
Ik heb twee diploma's in Engelse taal- en letterkunde (BA en Mst) van de Universiteit van Oxford en ben ook afgestudeerd aan het International Baccalaureate (IB) Diploma-programma. Ik heb een creatieve benadering ontwikkeld in mijn sessies met studenten waarbij de specifieke talenten en interesses van een student (ongeacht het onderwerp) worden toegepast in het proces van taalverwerving, samen met de gelijktijdige ontwikkeling van kritische vaardigheden zoals nauw en zorgvuldig lezen, argumentatie, geschreven stijl en effectieve communicatie.
Ik ben vertrouwd met de vereisten en ingewikkeldheden van een reeks nationale en internationale diplomaprogramma's. Bij het werken met studenten die een academische syllabus aanvullen, is mijn doel altijd om hen te positioneren om te slagen in de opdrachten en beoordelingen die zijn opgesteld door een primaire instructeur.
Femke
Bijles wiskunde B, wiskunde A, natuurkunde, Nederlands, biologie, economie, etc., voor vmbo, havo en vwoIk geef bijles in verschillende vakken op middelbaar niveau, in o.a. wiskunde, natuurkunde, biologie, Nederlands, Engels en economie.
Ik geef al jaren bijles in verschillende vakken aan leerlingen van alle leeftijden.
Zelf studeer ik op het moment linguistics aan de Universiteit van Amsterdam. Op het vwo volgde ik een natuur&techniek-profiel, waardoor ik ook alles afweet van wiskunde en natuurkunde zoals die vakken op middelbaar niveau onderwezen worden.
Christopher
Engelse conversatielessen: spreek als een echte BritHallo! Hallo! Привет!
Mijn naam is Christopher en ik ben een Brit met een passie voor talen (ja, het kan gebeuren ...)
Of je nu een beginner bent of een goede spreker die je horizon wil verbreden, ik zal je helpen jezelf beter in het Engels uit te drukken.
Ik bied vriendelijke informele lessen, met een focus op gesprek en uitspraak. Ik kan je ook helpen met grammatica en vocabulaire en alle technische zaken. Samen ontwikkelen we een studieplan dat aansluit bij jouw wensen. En onderweg verkennen we de vreemde en wondere wereld van de Britse cultuur.
Met meer dan twintig jaar reclame ben ik een deskundige communicator in het Engels. Ik ben tweetalig (Frans) en heb Nederlands, Spaans en Russisch gestudeerd, dus ik heb een goed gevoel voor de leerervaring. Samen met mijn lerarenopleiding hoop ik deze vaardigheden toe te passen om anderen te helpen.
Ik ben er vast van overtuigd dat goede communicatie de wereld een betere plek kan maken.
Ik hoop je binnenkort weer op Skype te zien :)
Rob
Bijles en ondersteuning aan scholieren en studenten met specifieke leermoeilijkhedenIk motiveer, stimuleer en begeleid personen bij het leren en het vinden van oplossingen om efficiënt en gericht vooruit te komen in het realiseren van de eigen gestelde doelen.
Door mijn brede ervaring en hoog algemeen kennisniveau, kan ik naast pedagogische/didactische ondersteuning ook bijlessen geven in alle alpha-vakken van het middelbaar onderwijs en begeleiding van studenten bij voorbereiding van
tentamens en met het schrijven van scripties.
Andi
Engelse les voor kinderen / Algemeen Engels - Engels voor examenvoorbereiding voor jonge studentenDit is een les voor jonge studenten van 7-12 jaar oud.
De lessen draaien rond de Amerikaanse cultuur, school en meestal een combinatie van de inhoud van het cursusboek en wat de interesses van de studenten ook zijn. Een andere focus van onze lessen kan heel goed zijn examenvoorbereiding: Cambridge Starters, Cambridge Movers of Cambridge Cambridge Flyers.
De doeltaal is Engels en de beste manier om te leren is door onderdompeling. Dit is de reden waarom alle instructies in het Engels worden gegeven, maar indien nodig, aan het begin van de les, kan ik met 2 talen jongleren.
Deze lessen worden tot leven gebracht door middel van verhalen vertellen en games, allemaal op een ontspannen, beoordelingsvrije en leuke manier gegeven.
Als je vragen hebt, voel je vrij om mij te DM. Dank je!
Ambika
Zakelijke en IB Engelse testvoorbereiding en communicatieDag Allemaal,
Ik ben een Engelse majoor van NYU en heb een sterke achtergrond in het onderwijzen van IB Level Engels aan st udent.
Wat u kunt verwachten -
Sterke verbale en literaire basis
Nederlands naar Engels vertalingen
Grammaticale basis
IB syllabus-dekking - we zullen de romans in detail doornemen en analyseren
Ik help je met je essays en opdrachten, bewerkingen, brainstorming en schrijfoefeningen.
Als je een expert-schrijver en -analysator wilt worden, kom dan naar mij.
Ik zal je de kunst van effectieve communicatie leren, zowel verbaal als literair.
Melisa
Zit jij in groep 3-4-5-6-7-8 of in je eerste/tweede jaar van vmbo dan help ik jou !Hey! Heb jij moeite op school en zit je op de basischool of ben zit jij in je eerste jaar op vmbo dan help ik jou op een leuke manier zonder dat wij ons vervelen !
Ik woon in Amsterdam dus woon jij ook in Amsterdam kom dan samen je cijfers verbeteren op school.
Ik ben altijd beschikbaar we kunnen altijd een afspraak inplannen. Na school of in het weekend wanneer jij wilt.
In de bibliotheek als het van je ouders mag zo niet, bij jou of bij mij thuis !
Ik haal je van school op als je dat wilt!
Franse
Wiskunde, Natuurkunde of Engels bijles op VWO of lager niveauIk ben een werktuigbouwkunde student met VWO diploma die goed is in exacte vakken. Ik help jou graag met het begrijpen van natuurkunde en wiskunde B. Verder kan ik je helpen met je Engels grammatica, papers of presentaties. Ik praat vloeiend Engels en ik heb tweetalig onderwijs gedaan en mijn Cambridge certificaat behaald in de 3e klas.
Het lijkt me leuk je te ontmoeten!