facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds mei 2022
Leraar sinds mei 2022
Data en statistiek analyseren met Python, R, and SPSS
course price icon
Van 48 € /h
arrow icon
Ik ben een gecertificeerd communicatiewetenschapper (WO, MSc.) die geeft lessen computationele data-analysemethoden in SPSS, Python, R en scriptiebegeleidi.

We kunnen tijdens de lessen de basis van computationele methoden of van data analyse behandelen. Ik kan je ook helpen een beter inzicht te krijgen in de data structuur, een vragenlijst in QUALTRICS (of vergelijkbaar programma) ontwerpen, of samen met je andere data verzamelen. Dit kunnen we doen in de programma's Python, R of SPSS. Daarnaast ben ik ook een expert in het begeleiden van scripties.

Ik geef lessen van standaard een uur, maar deze kunnen langer zijn als dat gewenst is. Als je begeleiding zoekt voor een langere periode, kan ik je pakket aanbieden waar je korting krijgt op mijn uur tarrief.

Ik heb ervaring met lesgeven over computationele data analyse en machine learning op WO en HBO niveau. Zelf heb ik een onderzoeksmaster diploma in communicatiewetenschappen.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • 1095 MS Amsterdam, Nederland
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Sinds 2018 geef ik taalles aan een bekende taalschool in Amsterdam. Daarnaast verzorg ik ook poëzielezingen en organiseer ik samen met anderen culturele evenementen. Voorbeelden van culturele evenementen zijn discussie- en filmavonden waar we een Perzische film bekijken en later bediscusseren, en bezoeken aan het Rijksmuseum met een rondleidingen, waaronder één over Perzische miniatuurtekeningen.
Opleiding
Amerikanistiek (2014 - 2017) - Universiteit van Groningen
Courses I took:
- Race, Gender, Theory
- Political economy
- Theories of International Relations

Onderzoeksmaster Communicatiewetenschap (2018 - 2020) - Universiteit van Amsterdam
Courses I took:
- Journalism and Media
- Data Journalism
- Socially Disruptive Technologies
- Data Wrangling with R
- Digital Analytics
Leservaring
Ik geef Farsi les op 6 verschillende niveaus. Voor elk niveau gebruik ik hoofdstukken uit een gecombineerd tekst- en werkboek om leerlingen schrijf-, spreek- en luistervaardigheden bij te brengen. Ondanks dat het boek al een grote variatie aan oefeningen beslaat, vul ik deze oefeningen zelf nog aan op basis van de behoefte van de leerlingen. Mijn lessen zijn uiteraard interactief, waarbij ik altijd begin met het uitleggen van een nieuw grammatica onderdeel waarna leerlingen met mij (privé les) of in een klein groepje (groepslessen) aan de slag gaan. Ik geef leerlingen altijd huiswerk op, waarbij ze van de gelegenheid gebruik kunnen maken om de opdrachten in te sturen en (geschreven) feedback terugkrijgen.

Mijn manier van lesgeven kenmerkt zich door het geduld dat ik tentoonspreid bij de uitleg, zowel aan het begin van de lessen, alsmede wanneer er iets tijdens de oefeningen minder duidelijk blijkt. Mijn geduld wordt door ook door mijn leerlingen als zeer prettig ervaren.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Perzisch
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Mijn les methode hangt van af van wat voor soort foto's je zou willen maken. Als je bijvoorbeeld natuur- of straatfotografie wil leren, dan kunnen we in het bos of in een de stad afspreken. Als je wil leren hoe je het beste uit je (nieuwe) camera haalt, dan kan ik je ook de basis van fotografie, zoals framing, white balance, etc., leren.
Lees meer
Ik geef Farsi les op 6 verschillende niveaus. Voor elk niveau gebruik ik hoofdstukken uit een gecombineerd tekst- en werkboek om leerlingen schrijf-, spreek- en luistervaardigheden bij te brengen. Ondanks dat het boek al een grote variatie aan oefeningen beslaat, vul ik deze oefeningen zelf nog aan op basis van de behoefte van de leerlingen. Mijn lessen zijn uiteraard interactief, waarbij ik altijd begin met het uitleggen van een nieuw grammatica onderdeel waarna leerlingen met mij (privé les) of in een klein groepje (groepslessen) aan de slag gaan. Ik geef leerlingen altijd huiswerk op, waarbij ze van de gelegenheid gebruik kunnen maken om de opdrachten in te sturen en (geschreven) feedback terugkrijgen.

Mijn manier van lesgeven kenmerkt zich door het geduld dat ik tentoonspreid bij de uitleg, zowel aan het begin van de lessen, alsmede wanneer er iets tijdens de oefeningen minder duidelijk blijkt. Mijn geduld wordt door ook door mijn leerlingen als zeer prettig ervaren.
Lees meer
Toon meer
arrow icon
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik heb op postdoctoraal niveau meer dan 300 uur aan cursussen programmeren, informatica, medische fysica en beeldverwerking gegeven.
Vanuit mijn professionele ervaring als onderzoeker en software engineer, wil ik je tools geven om snel autonoom te worden voor je eigen projecten.

Ik ben een computervisie- en AI-onderzoeker in Amsterdam die je kan helpen met verschillende aspecten van programmeren en wiskunde, beeldverwerking, kunstmatige intelligentie, wetenschappelijk computergebruik, enz.
Ik heb ervaring met lesgeven aan de universiteit van bachelor tot master.
Aarzel niet om contact met mij op te nemen voor een specifiek verzoek, ik zal altijd de beste manier van samenwerken overwegen.


Spreekt Engels, Frans en een beetje Nederlands.
verified badge
Python is een programmeertaal die veel wordt gebruikt met enorme mogelijkheden voor het bouwen van veel verschillende soorten projecten, maar het belangrijkste voordeel is dat het gemakkelijk te leren is en het een goed begin kan zijn voor iemand om informatica te omarmen en hun logisch denken te verbeteren.
verified badge
Tijdens mijn studie Econometrie aan de Universiteit van Amsterdam (afgestudeerd in 2015, MSc.) en naast mijn baan als consultant, heb ik altijd met veel plezier wiskunde en statistiek gegeven aan middelbare scholieren en universitaire studenten (HBO en WO). Sinds 2022 werk ik parttime als wiskundedocent en onderwijsadviseur in het Emma Kinderziekenhuis in Amsterdam en daarnaast geef ik les aan privéstudenten.

De lessen kunnen in het Engels of Nederlands worden gegeven en zijn, afhankelijk van de locatie, face-to-face of online.

Locatie fysieke lessen: Citizen M Amsterdam, bij u thuis of in de openbare bibliotheek.

Het is mogelijk om groepslessen te regelen (max. 3 studenten).
verified badge
Ik geloof dat iedereen kan leren programmeren. En met een gemiddelde beoordeling van 8.5 voor mijn examentrainingen bij onder anderen lyceo, heb ik een hoop anderen dat ook doen ervaren.

Door de minor programmeren die ik naast mijn Master Wiskunde extra heb gedaan, heb ik bij veel studenten gezien waar de wrijving zit en die hielp dan vaak ook beter op weg. Dat kan ik doen omdat ik mijzelf heb leren programmeren naast mijn studie Heb jij hulp nodig bij een programmeeropdracht, of kom je in je eentje niet zo goed uit de theorie? Dan beginnen we door te kijken naar wat je wel weet of snapt, en waar er nog dingen onduidelijk zijn. Aan de hand van jouw begrip bedenken we samen een plan van aanpak voor jouw opdracht.

We hebben meestal maar een uurtje samen en dat vliegt zo voorbij. Daarom bied ik voor de gehele week (7 dagen) na onze bijles aan om je online, via WhatsApp of Messages (iOS)

Tot snel!
verified badge
Face-to-face of online lessen voor studenten die worstelen met wiskunde, programmeren of aanverwante domeinen. Als voormalig basisschoolleraar, huidige privéleraar en onlangs een bachelordiploma in AI afgerond, kan ik persoonlijke ondersteuning bieden om u te helpen uw doelen te bereiken. De lessen kunnen op locatie in Amsterdam of online worden gegeven, in het Nederlands of Engels. Ik ben op korte termijn beschikbaar en flexibel in de planning.
verified badge
Hoi! Ik ben Dorus, en ben momenteel bezig met het afronden van mijn master Econometrics and Data Science. Ik heb een achtergrond en bachelor in Economie en Bedrijfseconomie; tijdens mijn bachelor heb ik gewerkt bij een pensioenuitvoerder en een private bank, en heb ik een bestuursjaar gedaan bij een beleggingsclub voor studenten.

Ik heb ervaring met het geven van bijles en examentraining aan bachelorstudenten econometrie, en ik help regelmatig kennissen en vrienden met het maken van assignments, opdrachten en scripties. Ik kan je bijles geven in (bedrijfs)economie en wiskundevakken op vwo en universitair niveau, en ik kan je helpen bij het maken van assignments, opdrachten en scripties.
verified badge
Ik ben Haris, een 28-jarige met een passie voor lesgeven. Geboren en getogen in Nederland, heb ik zowel een Bachelor als een Master in Kunstmatige Intelligentie behaald. Je kunt op mij rekenen om je te helpen met wiskunde, in het bijzonder statistiek, kansrekening en lineaire algebra. Ik ben ook bekend met propositionele logica, Machine Learning (theorie en programmeren), NLP-theorie en programmeren in Python of JavaScript.

Ik ben vloeiend in zowel Nederlands als Engels, wat betekent dat ik bijles kan geven in beide talen. Mocht je geïnteresseerd zijn in het leren van Engels, dan kan ik daar ook bij helpen!

Tijdens mijn studietijd heb ik anderen bijles gegeven en zo een liefde voor lesgeven ontwikkeld. Nu wil ik het graag weer oppakken. Ik ben geduldig, empathisch en trots op mijn vermogen om complexe onderwerpen op een duidelijke en intuïtieve manier uit te leggen. Ik geloof dat kennis toegankelijk moet zijn, en ik streef ernaar om concepten te vereenvoudigen die vaak onnodig ingewikkeld worden gemaakt.

Ik hoop dat ik je interesse heb gewekt en kijk ernaar uit om je te helpen je leerdoelen te bereiken!
verified badge
Als je moeite hebt met business statistics of statistiek dan kan ik jou goed helpen! Eerst bepalen we samen waarop we ons het beste kunnen focussen en hoe we de begeleiding vormgeven

Ik geef tips over welke informatie het meest belangrijkst is, hoe je je het beste kan voorbereiden voor het een tentamen, en hoe je tentamenvragen het best kan lezen. Deze methode blijkt erg effectief!

Ik geef al meer dan vijf jaar bijles; zowel aan jonge scholieren als volwassenen die een masterprogramma volgen. Ik begrijp dat iedereen op een andere manier leert en in mijn begeleiding pas ik me daarop aan. Ook ben ik goed op de hoogte van de veranderende lesstof en exameneisen en van de veranderende toetsingsmethoden. Bij online begeleiding gebruik ik apps om de kwaliteit van de lessen te waarborgen.

Mijn master, Finance & Investments, heb ik behaald aan de Erasmus Universiteit en mijn enthousiasme en kennis voor vakken als statistiek, economie, bedrijfseconomie, finance en accounting deel ik graag met iedereen die ik begeleid!
verified badge
Stap in de toekomst van filmmaken en visuele effecten met Unreal Engine! Deze introductiecursus is ontworpen voor beginnende cameramannen, VFX-artiesten en filmmakers die de kracht van realtime rendering willen benutten om verbluffende filmische sequenties en dynamische bewegingsgraphics te creëren.

Je begint met het leren van de basisprincipes van de Unreal Engine-interface, het navigeren door de 3D-ruimte en het begrijpen van de kernconcepten die essentieel zijn voor virtuele productie. Vervolgens duiken we in virtuele cinematografie en onderzoeken we hoe je de tools van Unreal Engine kunt gebruiken om camera's in te stellen, shots te componeren, de belichting te regelen en camerabewegingen te animeren met cinematografische flair.

Vervolgens doe je praktische ervaring op met het creëren van eenvoudige digitale bewegingseffecten, rechtstreeks in de Unreal Engine. Leer hoe je werkt met deeltjessystemen en eenvoudige effecten, en integreer deze in je scènes om impact en visuele interesse toe te voegen.

In deze cursus leert u:
Navigeer en begrijp de Unreal Engine-interface.
Importeer en beheer assets voor uw scènes.
Beheers de plaatsing van camera's, beweging en filmische compositie in een virtuele omgeving.
Begrijp en pas verlichtingsprincipes toe om sfeer te creëren en verhalen te vertellen.
Maak en animeer eenvoudige deeltjeseffecten en simpele visuele effecten.
Gebruik Sequencer om filmische tijdlijnen te maken en te bewerken.
Render uw scènes naar video-uitvoer van hoge kwaliteit.
Begrijp de fundamentele workflows voor virtuele productie en realtime VFX.

Er is geen eerdere ervaring met Unreal Engine vereist. Deze cursus geeft je de essentiële vaardigheden om je eigen indrukwekkende filmische beelden en motion VFX te creëren met deze baanbrekende realtime engine.
verified badge
🐍 Python-programmeren – Leer door te doen
Cursusoverzicht
Deze cursus is bedoeld voor iedereen die Python vanaf nul wil leren of zijn of haar programmeervaardigheden wil verbeteren. Of je nu een complete beginner bent of Python wilt toepassen in data-analyse, automatisering of webontwikkeling, deze cursus begeleidt je stap voor stap met praktische voorbeelden en projecten.

Wat je zult leren
✅ Basisprincipes van Python: variabelen, gegevenstypen, operatoren en controlestructuren

✅ Functies en modules: herbruikbare, overzichtelijke code schrijven

✅ Werken met bestanden en gegevens (CSV, JSON, tekst)

✅ Concepten van objectgeoriënteerd programmeren (OOP)

✅ Bibliotheken voor praktische taken (bijv. pandas, matplotlib)

✅ Probleemoplossingsstrategieën en debugtechnieken

Onderwijsstijl
Praktisch leren: Je schrijft code tijdens elke sessie.

Projectgestuurd: Ontwikkel miniprojecten zoals rekenmachines, datavisualisaties of eenvoudige webapplicaties.

Flexibel tempo: Lessen afgestemd op jouw niveau en doelen (academisch, professioneel of hobbymatig).

Voor wie is het bedoeld?
Studenten die zich voorbereiden op examens of computerwetenschappelijke cursussen.

Professionals die taken willen automatiseren of data willen analyseren.

Nieuwsgierige leerlingen die programmeren als hobby willen leren.

Praktische details
📍 Online of persoonlijk (afhankelijk van uw locatie)

⏱ Flexibele planning die aansluit op uw beschikbaarheid

🧑‍🏫 Persoonlijke begeleiding met duidelijke uitleg en oefeningen
message icon
Contacteer Mehdi
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik heb op postdoctoraal niveau meer dan 300 uur aan cursussen programmeren, informatica, medische fysica en beeldverwerking gegeven.
Vanuit mijn professionele ervaring als onderzoeker en software engineer, wil ik je tools geven om snel autonoom te worden voor je eigen projecten.

Ik ben een computervisie- en AI-onderzoeker in Amsterdam die je kan helpen met verschillende aspecten van programmeren en wiskunde, beeldverwerking, kunstmatige intelligentie, wetenschappelijk computergebruik, enz.
Ik heb ervaring met lesgeven aan de universiteit van bachelor tot master.
Aarzel niet om contact met mij op te nemen voor een specifiek verzoek, ik zal altijd de beste manier van samenwerken overwegen.


Spreekt Engels, Frans en een beetje Nederlands.
verified badge
Python is een programmeertaal die veel wordt gebruikt met enorme mogelijkheden voor het bouwen van veel verschillende soorten projecten, maar het belangrijkste voordeel is dat het gemakkelijk te leren is en het een goed begin kan zijn voor iemand om informatica te omarmen en hun logisch denken te verbeteren.
verified badge
Tijdens mijn studie Econometrie aan de Universiteit van Amsterdam (afgestudeerd in 2015, MSc.) en naast mijn baan als consultant, heb ik altijd met veel plezier wiskunde en statistiek gegeven aan middelbare scholieren en universitaire studenten (HBO en WO). Sinds 2022 werk ik parttime als wiskundedocent en onderwijsadviseur in het Emma Kinderziekenhuis in Amsterdam en daarnaast geef ik les aan privéstudenten.

De lessen kunnen in het Engels of Nederlands worden gegeven en zijn, afhankelijk van de locatie, face-to-face of online.

Locatie fysieke lessen: Citizen M Amsterdam, bij u thuis of in de openbare bibliotheek.

Het is mogelijk om groepslessen te regelen (max. 3 studenten).
verified badge
Ik geloof dat iedereen kan leren programmeren. En met een gemiddelde beoordeling van 8.5 voor mijn examentrainingen bij onder anderen lyceo, heb ik een hoop anderen dat ook doen ervaren.

Door de minor programmeren die ik naast mijn Master Wiskunde extra heb gedaan, heb ik bij veel studenten gezien waar de wrijving zit en die hielp dan vaak ook beter op weg. Dat kan ik doen omdat ik mijzelf heb leren programmeren naast mijn studie Heb jij hulp nodig bij een programmeeropdracht, of kom je in je eentje niet zo goed uit de theorie? Dan beginnen we door te kijken naar wat je wel weet of snapt, en waar er nog dingen onduidelijk zijn. Aan de hand van jouw begrip bedenken we samen een plan van aanpak voor jouw opdracht.

We hebben meestal maar een uurtje samen en dat vliegt zo voorbij. Daarom bied ik voor de gehele week (7 dagen) na onze bijles aan om je online, via WhatsApp of Messages (iOS)

Tot snel!
verified badge
Face-to-face of online lessen voor studenten die worstelen met wiskunde, programmeren of aanverwante domeinen. Als voormalig basisschoolleraar, huidige privéleraar en onlangs een bachelordiploma in AI afgerond, kan ik persoonlijke ondersteuning bieden om u te helpen uw doelen te bereiken. De lessen kunnen op locatie in Amsterdam of online worden gegeven, in het Nederlands of Engels. Ik ben op korte termijn beschikbaar en flexibel in de planning.
verified badge
Hoi! Ik ben Dorus, en ben momenteel bezig met het afronden van mijn master Econometrics and Data Science. Ik heb een achtergrond en bachelor in Economie en Bedrijfseconomie; tijdens mijn bachelor heb ik gewerkt bij een pensioenuitvoerder en een private bank, en heb ik een bestuursjaar gedaan bij een beleggingsclub voor studenten.

Ik heb ervaring met het geven van bijles en examentraining aan bachelorstudenten econometrie, en ik help regelmatig kennissen en vrienden met het maken van assignments, opdrachten en scripties. Ik kan je bijles geven in (bedrijfs)economie en wiskundevakken op vwo en universitair niveau, en ik kan je helpen bij het maken van assignments, opdrachten en scripties.
verified badge
Ik ben Haris, een 28-jarige met een passie voor lesgeven. Geboren en getogen in Nederland, heb ik zowel een Bachelor als een Master in Kunstmatige Intelligentie behaald. Je kunt op mij rekenen om je te helpen met wiskunde, in het bijzonder statistiek, kansrekening en lineaire algebra. Ik ben ook bekend met propositionele logica, Machine Learning (theorie en programmeren), NLP-theorie en programmeren in Python of JavaScript.

Ik ben vloeiend in zowel Nederlands als Engels, wat betekent dat ik bijles kan geven in beide talen. Mocht je geïnteresseerd zijn in het leren van Engels, dan kan ik daar ook bij helpen!

Tijdens mijn studietijd heb ik anderen bijles gegeven en zo een liefde voor lesgeven ontwikkeld. Nu wil ik het graag weer oppakken. Ik ben geduldig, empathisch en trots op mijn vermogen om complexe onderwerpen op een duidelijke en intuïtieve manier uit te leggen. Ik geloof dat kennis toegankelijk moet zijn, en ik streef ernaar om concepten te vereenvoudigen die vaak onnodig ingewikkeld worden gemaakt.

Ik hoop dat ik je interesse heb gewekt en kijk ernaar uit om je te helpen je leerdoelen te bereiken!
verified badge
Als je moeite hebt met business statistics of statistiek dan kan ik jou goed helpen! Eerst bepalen we samen waarop we ons het beste kunnen focussen en hoe we de begeleiding vormgeven

Ik geef tips over welke informatie het meest belangrijkst is, hoe je je het beste kan voorbereiden voor het een tentamen, en hoe je tentamenvragen het best kan lezen. Deze methode blijkt erg effectief!

Ik geef al meer dan vijf jaar bijles; zowel aan jonge scholieren als volwassenen die een masterprogramma volgen. Ik begrijp dat iedereen op een andere manier leert en in mijn begeleiding pas ik me daarop aan. Ook ben ik goed op de hoogte van de veranderende lesstof en exameneisen en van de veranderende toetsingsmethoden. Bij online begeleiding gebruik ik apps om de kwaliteit van de lessen te waarborgen.

Mijn master, Finance & Investments, heb ik behaald aan de Erasmus Universiteit en mijn enthousiasme en kennis voor vakken als statistiek, economie, bedrijfseconomie, finance en accounting deel ik graag met iedereen die ik begeleid!
verified badge
Stap in de toekomst van filmmaken en visuele effecten met Unreal Engine! Deze introductiecursus is ontworpen voor beginnende cameramannen, VFX-artiesten en filmmakers die de kracht van realtime rendering willen benutten om verbluffende filmische sequenties en dynamische bewegingsgraphics te creëren.

Je begint met het leren van de basisprincipes van de Unreal Engine-interface, het navigeren door de 3D-ruimte en het begrijpen van de kernconcepten die essentieel zijn voor virtuele productie. Vervolgens duiken we in virtuele cinematografie en onderzoeken we hoe je de tools van Unreal Engine kunt gebruiken om camera's in te stellen, shots te componeren, de belichting te regelen en camerabewegingen te animeren met cinematografische flair.

Vervolgens doe je praktische ervaring op met het creëren van eenvoudige digitale bewegingseffecten, rechtstreeks in de Unreal Engine. Leer hoe je werkt met deeltjessystemen en eenvoudige effecten, en integreer deze in je scènes om impact en visuele interesse toe te voegen.

In deze cursus leert u:
Navigeer en begrijp de Unreal Engine-interface.
Importeer en beheer assets voor uw scènes.
Beheers de plaatsing van camera's, beweging en filmische compositie in een virtuele omgeving.
Begrijp en pas verlichtingsprincipes toe om sfeer te creëren en verhalen te vertellen.
Maak en animeer eenvoudige deeltjeseffecten en simpele visuele effecten.
Gebruik Sequencer om filmische tijdlijnen te maken en te bewerken.
Render uw scènes naar video-uitvoer van hoge kwaliteit.
Begrijp de fundamentele workflows voor virtuele productie en realtime VFX.

Er is geen eerdere ervaring met Unreal Engine vereist. Deze cursus geeft je de essentiële vaardigheden om je eigen indrukwekkende filmische beelden en motion VFX te creëren met deze baanbrekende realtime engine.
verified badge
🐍 Python-programmeren – Leer door te doen
Cursusoverzicht
Deze cursus is bedoeld voor iedereen die Python vanaf nul wil leren of zijn of haar programmeervaardigheden wil verbeteren. Of je nu een complete beginner bent of Python wilt toepassen in data-analyse, automatisering of webontwikkeling, deze cursus begeleidt je stap voor stap met praktische voorbeelden en projecten.

Wat je zult leren
✅ Basisprincipes van Python: variabelen, gegevenstypen, operatoren en controlestructuren

✅ Functies en modules: herbruikbare, overzichtelijke code schrijven

✅ Werken met bestanden en gegevens (CSV, JSON, tekst)

✅ Concepten van objectgeoriënteerd programmeren (OOP)

✅ Bibliotheken voor praktische taken (bijv. pandas, matplotlib)

✅ Probleemoplossingsstrategieën en debugtechnieken

Onderwijsstijl
Praktisch leren: Je schrijft code tijdens elke sessie.

Projectgestuurd: Ontwikkel miniprojecten zoals rekenmachines, datavisualisaties of eenvoudige webapplicaties.

Flexibel tempo: Lessen afgestemd op jouw niveau en doelen (academisch, professioneel of hobbymatig).

Voor wie is het bedoeld?
Studenten die zich voorbereiden op examens of computerwetenschappelijke cursussen.

Professionals die taken willen automatiseren of data willen analyseren.

Nieuwsgierige leerlingen die programmeren als hobby willen leren.

Praktische details
📍 Online of persoonlijk (afhankelijk van uw locatie)

⏱ Flexibele planning die aansluit op uw beschikbaarheid

🧑‍🏫 Persoonlijke begeleiding met duidelijke uitleg en oefeningen
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Mehdi