facebook
favorite button
dot icon
Recentelijk actief
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds augustus 2022
Leraar sinds augustus 2022
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Econometrie en statistiek - Voor universiteits- en scholieren. SAT, IB, A-levels, universitaire opleidingen.
course price icon
Van 39 € /h
arrow icon
Ik ben afgestudeerd in de economie met een sterke achtergrond in econometrie, statistiek en data-analyse. Daarnaast heb ik gewerkt bij Unilever (een Fortune 200-bedrijf) als data-analist, waar ik mijn kennis van econometrie, statistiek, economie en data-analyse heb toegepast met behulp van tools zoals Python (Pandas, Numpy), MS Excel, MS PowerPoint, MS PowerBI en SQL.

Dankzij mijn opleidingsachtergrond beschik ik over een diepgaande kennis van:

- Lineaire, meervoudige en logistische regressie en tijdreeksanalyse.
-Geef interpretaties en voorspellingen van regressieanalyse.
- Beschrijvende statistieken (gemiddelde, mediaan, modus, scheefheid, kurtosis, enz.)
- Inferentiële statistiek
- Chi-kwadraat toetsen, betrouwbaarheidsinterval
-Monte Carlo-simulatie
- ANOVA-analyse
-Hypothesetoetsing (T-toetsen, Z-toetsen, F-toetsen),
-Correlatieanalyse en interpretatie.
- Niet-parametrische toetsen (Kruskal-Wallis, Wilcoxon-rangtekentoetsen, enz.)

Hulpmiddelen: MS Excel, MS PowerPoint, MS PowerBI, Python (Pandas, Numpy, Matplotlib, Spark), STATA, eViews, SQL
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Amsterdam, Nederland
  • In de omgeving van Maastricht, Nederland
  • In de omgeving van Londen, Verenigd Koninkrijk
  • In de omgeving van Zürich, Zwitserland
  • In de omgeving van Madrid, Spanje
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Heb je hulp nodig met economie, statistiek, wiskunde of data-analyse? Ben je bang om te zakken voor examens?

Ik leef met je mee en daarom ben ik hier om je te helpen en uit te blinken in alles waar je moeite mee hebt.

Ik heb onlangs mijn studie aan een van de beste universiteiten ter wereld op het gebied van economie en bedrijfskunde (Maastricht University) afgerond. Daar heb ik statistiek, wiskunde, economie, speltheorie, econometrie en tijdreeksanalyse op een gevorderd niveau geleerd.

Vorig jaar ben ik, vanwege de coronapandemie, online studenten gaan helpen met huiswerk en lesmateriaal. Hierdoor heb ik mijn didactische vaardigheden verder ontwikkeld. Dankzij mijn en hun doorzettingsvermogen en harde werk heb ik talloze studenten geholpen om hun examens en huiswerk te halen en de lesstof te begrijpen.

Met jouw motivatie, hardwerkende instelling en mijn professionaliteit kan ik je helpen je doelen te bereiken. Ik zal je motiveren en je tot het uiterste drijven om ervoor te zorgen dat je je doelstellingen behaalt. Ik hoop dat we een goed team zullen vormen :))

Ik bied studenten, ongeacht hun opleidingsniveau en vaardigheden, de mogelijkheid om allereerst de motivatie te vinden om mij te volgen en succes te behalen.
Opleiding
Maastricht University - Economie & Bedrijfseconomie, specialisatie Financiën - Bachelor of Science - 2019-2022 - Maastricht, Nederland

Wiskundemiddelbare school - Tbilisi, Georgië
Leservaring
Data-analist - Unilever (Fortune 200-bedrijf)

Bijlesdocent Speltheorie - AthenaStudies

Assistent van de professor econometrie - Universiteit Maastricht
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Russisch
Georgisch
Nederlands
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
In tegenstelling tot wat vaak wordt gedacht, wordt wiskunde leren vaak als lastig ervaren. Met een goede basiskennis en regelmatige oefening kan het echter een stuk makkelijker worden.

Ik heb een diploma in kwantitatieve economie en een brede ervaring. Ik ben deskundig op gebieden zoals bedrijfswiskunde, economische wiskunde, algebra en statistiek.

Als je hulp nodig hebt met concepten, basisprincipes of probleemoplossingsstrategieën in wiskunde of statistiek, "dan sta ik voor je klaar en ik denk dat we samen een geweldig team kunnen vormen! :))"

Tijdens onze sessies streef ik ernaar om wiskunde en statistiek op een interactieve manier te benaderen, zodat het een plezierige leerervaring wordt.

Op het gebied van wiskunde kan ik je helpen met diverse onderwerpen, waaronder, maar niet beperkt tot:

- Lineaire vergelijkingen
- Kwadratische vergelijkingen
- Ongelijkheden
- Functies
- Stelsels van vergelijkingen
- Matrices
- Bedrijfswiskunde
- Rentetarieven
- Discontofactor
- Polynoomvergelijkingen
- Bedrijfswiskunde
- Grenzen
- Afgeleiden
- Integraties
- Logaritmisch
- Exponentiële functies

Op het gebied van statistiek kan ik u helpen met:

- Lineaire, meervoudige en logistische regressie
- Tijdreeksanalyse
- Interpretaties en voorspellingen van regressieanalyse
- Beschrijvende statistieken (gemiddelde, mediaan, modus, scheefheid, kurtosis, enz.)
- Inferentiële statistiek
- Chi-kwadraat toetsen
- Betrouwbaarheidsintervallen
- Monte Carlo-simulatie
- ANOVA-analyse
- Hypothesetoetsing (t-toetsen, z-toetsen, f-toetsen)
- Correlatieanalyse en interpretatie
- Niet-parametrische toetsen (Kruskal-Wallis, Wilcoxon-rangtekentoetsen, enz.)

Mocht u op een van deze gebieden hulp nodig hebben of aanvullende vragen hebben, neem dan gerust contact met ons op.
Lees meer
Ik heb een bachelordiploma in "Economie & Bedrijfseconomie" behaald aan de Universiteit Maastricht. Ik heb me gespecialiseerd in het doceren van speltheorie, micro-economie, macro-economie en econometrie. Daarnaast heb ik meer dan een jaar onderwijservaring. Ik focus op de fundamenten en gebruik theoretische en praktijkvoorbeelden om de economische concepten zo goed mogelijk te begrijpen. Ik leg ook de nadruk op de toepassing van de verworven kennis om deze te versterken. Deze vaardigheden zijn belangrijk voor het behalen van voldoende resultaten bij tentamens en opdrachten.

Ik behandel diverse onderwerpen, waaronder:

-IS/LM-modellen, elasticiteit
-Managementeconomie
- Industriële organisatie
-Econometrie
- Lineaire, meervoudige en logistische regressie en tijdreeksanalyse.
-Geef interpretaties en voorspellingen van regressieanalyse.
- Internationale economie
- Gemengd Nash-evenwicht, Bayesiaans Nash-evenwicht, Dubbele marginalisatie, Gevangenendilemma
-Eindig en oneindig herhaalde spellen, spellen in uitgebreide vorm, principaal-agentproblemen
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
message icon
Contacteer Nick
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Nick