

van65.00EUR/ h
Zang- en pianolessen, Muzieklessen voor kinderen en volwassenen
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Mijn naam is Zuzanna, ik ben een Poolse zangleraar, pianoleraar en muziektherapeut. Ik ben afgestudeerd aan de School voor Jazz en Populaire Muziek in Wroclaw (pianoklas) en de Academie voor Muziek in Katowice - afdeling Jazz en Populaire Muziek in de signeerklas. Ik ben afgestudeerd aan de Muziekacademie in Wroclaw, met als hoofdvak Muziektherapie.Muziek is mijn passie. Meestal speel ik piano en zing ik tegelijkertijd.
Mijn belangrijkste doelen in de zanglessen zijn het ontwikkelen van een passie voor zingen en het gezond leren gebruiken van je stem.
De zanglessen omvatten:
- Interpretatie van het lied
- Articulatie- en intonatieoefeningen
- Ademhalingsoefeningen
- Technische oefeningen (stemproductie)
- Improvisatie
- Zingen met begeleiding
Als je het instrument bespeelt en zingt, kunnen we ons ook richten op hoe je het kunt combineren.
Ik bied pianolessen aan, afhankelijk van hun vaardigheden en behoeften:
- Aan mensen van alle leeftijden
- Voor beginners en gemiddelde gebruikers
- Klassieke muziek/jazzmuziek/popmuziek - akkoorden leren en op gehoor spelen
- Muziektheorie (notenleer, harmonie, akkoorden leren, gehoortraining, etc.)
Kindermuziek: De lessen zijn gericht op algemene muziek. We kunnen ons meer concentreren op zang, piano of muziektherapie. Het hangt af van uw behoeften.
De lessen omvatten muzikale spelletjes en oefeningen. Kinderen kunnen hun zang, ritmegevoel en auditieve vaardigheden ontwikkelen. Wij kunnen samen muziek maken!
Heb je interesse, neem dan gerust contact met mij op!
Locatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Amsterdam-Zuidoost, Nederland
Op een locatie gekozen door de leraar : Eleanor Rooseveltlaan, Amstelveen, Netherlands








|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Peuters (0-3 jaar oud) Kleuters (4-6 jaar oud) Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 30 minuten 45 minuten 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Pools, Nederlands |
Over
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben een Poolse zang- en pianoleraar. Ik hou van muziek en ik hou van mensen! Daarom ben ik afgestudeerd muziektherapie, ik wilde deze twee passies, muziek en psychologie, combineren. Ik benader elke leerling individueel. Afhankelijk van behoeften. Ik pas de oefeningen aan op het niveau van vooruitgang. Ik probeer nieuwe muzikale oplossingen voor te stellen, ik geef ook om muzikaal bewustzijn.Ik hou van het componeren van mijn eigen liedjes, ik hou van zingen en spelen van jazzstandards, populaire liedjes en soms zing ik ook poëzie.
Ik ben een verantwoordelijk, energiek persoon en ik geef lessen in een leuke, goede sfeer. Ik wil dat elke student met wie ik werk de kans krijgt om hun muziek (zang of pianist) te ontwikkelen, om hun creativiteit en passie te ontwikkelen :)
Ik hou van honden, klassieke gitaar en praten met mensen.
Opleiding
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
- 2008 - 2013 - Muziekacademie in Wrocław (bachelor- en masteropleiding muziektherapie)- 2017 - 2020 - Muziekacademie in Katowice (jazzzang, bachelor)
- 2006 - 2012 - School voor jazz en populaire muziek (pianoklas).
Leservaring
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
- 7 jaar zangleraar (2017 - 2019 was ik de eigenaar van het kleine muziekbedrijfje dat kinderen alle muziekvaardigheden leerde).- Pianoleraar 8 jaar.
- 5 jaar ervaring als ritmiekleraar in kleuterscholen in Polen.
Beoordelingen (8)
Zuzanna is erg geduldig en bekwaam in het lesgeven aan beginners, een zeer goede leraar
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Vol energie
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Zuzanna was zeer professioneel en zorgde tegelijkertijd voor een vriendelijke en ontspannen sfeer. Ik zou deze lessen aanbevelen
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ze was geweldigggggg
Perfect en comfortabel
Het leuk vinden
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Mijn kinderen zijn echt heel enthousiast
...
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Zuzanna snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | Vrijdag om 2:00 | ||||||
3 | Donderdag om 3:00 | Vrijdag om 3:00 | |||||
4 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | |||||
5 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | |||||
6 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | |||||
7 | Donderdag om 7:00 | ||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 65€Bij de leraar thuis
van 72€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds oktober 2020
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Facebook
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | Vrijdag om 2:00 | ||||||
3 | Donderdag om 3:00 | Vrijdag om 3:00 | |||||
4 | Donderdag om 4:00 | Vrijdag om 4:00 | |||||
5 | Donderdag om 5:00 | Vrijdag om 5:00 | |||||
6 | Donderdag om 6:00 | Vrijdag om 6:00 | |||||
7 | Donderdag om 7:00 | ||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 65€Bij de leraar thuis
van 72€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Slava
Pianolessen door een Master of Music in Amsterdam bij u thuis of in de studioIk geef pianolessen aan halfgevorderde en gevorderde leerlingen vanaf 15 jaar.
Ik heb klassiek piano gestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam en heb in 2010 mijn masteropleiding afgerond.
Door de jaren heen heb ik diverse eerste prijzen gewonnen op concoursen en kan ik lesgeven in klassieke muziek, pop en muziektheorie. Ik kan me ook voorbereiden op toelatingsexamens voor het conservatorium of een geavanceerde voorbereiding op wedstrijden.
Dywel
Inspirerende klassiek pianolessen voor alle niveausBen jij op zoek naar inspirerende pianolessen? Dan ben je bij mij aan het juiste adres.
Mijn naam is Dywel, Klassiek geschoold concertpianist. Bij mij klassiek piano lessen volgen betekent inspiratie opdoen. Mijn passie is om fushion muziek te maken; een mix van stijlen: Klassiek, Hiphop, Jazz, R&B en Pop. Zo inspireer ik leerlingen om buiten hun eigen kaders te denken en te musiceren. Ik kan je ook een goede basis meegeven in Jazz en Pop. Kortom, de mogelijkheden zijn oneindig en ik kan niet wachten om jou les te geven.
Verdere pluspunten:
- Ruime leservaring met kinderen, tieners en volwassenen;
- Stijl van lesgeven: gepassioneerd, praktisch en speels.
Of je dus pas begint, of al in een gevorderd stadium bent, ik kan je helpen!
ENGLISH
Are you looking for inspiring piano lessons? Then you have come to the right place. My name is Dywel , classically schooled concert pianist. Taking my classical piano lessons means gaining inspiration. My passion is to make fusion music; a mix of styles: Classical, Hiphop, Jazz, R&B and Pop. In this way I inspire students to think and make music outside their own frameworks. I can also give you a good foundation in Jazz and Pop. In short, the possibilities are endless and I can't wait to teach you.
Further advantages:
- Extensive teaching experience with children, teenagers and adults;
- Teaching style: passionate, practical and playful.
So whether you are just starting out or are already at an advanced stage, I can help you!
Lydia
Pianolessen in klassieke en hedendaagse stijlen voor beginners en gevorderden (vanaf 6 jaar)Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.
Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
David
(LIVE of ONLINE!) Piano, improvisatie, compositie en muziektheorielessenIk ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten.
Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student.
De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb.
Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.
Francesca
Zangles - Italiaanse sopraan - Solist en zangleraar voor elke stijl!Ik ben een Italiaanse sopraan, afgestudeerd aan de Dutch National Opera Academy. Ik werk als solist als freelance zangeres en geef al jaren zangles aan leerlingen van verschillende niveaus en leeftijden.
Het belangrijkste tijdens mijn lessen is om de leerling te helpen een gezonde en comfortabele manier van zingen te vinden!
Tijdens het eerste deel van de les zullen we ons concentreren op techniek en ademhaling, terwijl we ons tijdens het tweede deel van de les zullen concentreren op het repertoire dat we samen met de student hebben gekozen, waarbij we het aspect van de techniek toepassen waar we eerder in de les aan hebben gewerkt .
Laura
Cellolessen voor iedereen! Leer cello spelen of verbeter je muzikale vaardigheden!Hallo, ik ben Laura, ik ben celliste en ik deel mijn muzikale kennis graag met andere mensen.
Ik heb ervaring met leerlingen van alle leeftijden en ik geloof dat er geen juiste leeftijd is om te beginnen met het leren bespelen van een instrument.
Ik pas mijn lessen aan de doelstellingen en smaak van elke leerling aan. We kunnen klassieke muziek leren, maar ook andere stijlen zoals pop.
Ik bied ook lessen aan gericht op muziektheorie als dat is wat je zoekt!
Als je cello wilt leren spelen of je vaardigheden wilt verbeteren, aarzel dan niet om mij te schrijven!
Richard
Pianolessen voor iedereen door concertpianist en docent met 25 jaar meesterlijke en internationale ervaringHallo, welkom op mijn profiel! Mijn naam is Richard, leuk je te ontmoeten! Ik ben een Nederlandse pianodocent en concertpianist met 25 jaar ervaring.
Als pianoleraar heb ik ruime ervaring met leerlingen van alle leeftijden en niveaus, evenals met verschillende muziekstijlen.
Ik heb een masterdiploma in de muziek, zowel in pianospel als in pianoles. De afgelopen 25 jaar heb ik pianoles gegeven (zowel individueel als in groepsverband) aan verschillende muziekscholen in Nederland, en daarnaast privélessen in verschillende Europese landen en de VS.
Ik ben beschikbaar voor pianolessen bij u thuis of in mijn studio, maar ik kan ook online lesgeven (via Zoom), als u dat liever heeft. Ik spreek vloeiend Engels, Spaans, Duits, Nederlands en basis Italiaans, dus ik kan in al deze talen lesgeven.
Als concertpianist heb ik als solist talloze concertreizen gemaakt en met gerenommeerde orkesten gespeeld in verschillende landen, waaronder Duitsland, Frankrijk, Nederland, Groot-Brittannië en de Verenigde Arabische Emiraten.
Daarnaast won ik prijzen bij diverse prestigieuze pianoconcoursen, maakte ik diverse tv-, radio- en albumopnames en volgde ik masterclasses bij wereldberoemde pianisten zoals de meesterpianisten Murray Perahia, Jacques Rouvier, Emanual Ax en Igor Roma.
Mijn pianolessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveaus, die graag hun pianospel willen leren of verbeteren. Hoewel mijn achtergrond klassiek repertoire is, heb ik ook ervaring met het lesgeven in onder meer populaire muziek en filmmuziek. Ik hou van alle soorten muziek en ik sta er zeker voor open om je te leren hoe je je favoriete nummers kunt spelen.
Mijn lessen bestaan onder andere uit het leren en verbeteren van pianotechnieken, het lezen van bladmuziek (als je die nog niet beheerst), spelen op gehoor, muziektheorie, het ontwikkelen van muzikaliteit en het stimuleren van plezier in het bespelen van dit prachtige instrument.
Neem gerust contact met mij op als u een les wilt inplannen of als u vragen of twijfels heeft.
Ik kijk er naar uit van u te horen!
Jun
Reguliere pianolessen te moeilijk? Probeer dan pianoles bij mij!Bij pianoles gebruiken wij de boekmethode van Hal Leonard (Kinderen onder 8 het Les- en Speelboek).
Alles wordt stap voor stap uitgelegd en gaandeweg leer je noten lezen en piano leren kennen.
Kijk in het begin samen naar wat voor jou belangrijk is. Welke doelen wil je stellen en wat voelt haalbaar en comfortabel?
We stellen lange termijn doelen van bijvoorbeeld een jaar. Helemaal afgestemd op waar jij nu staat.
Tijdens de lessen ben ik geduldig, motiverend, aanmoedigend en complimenterend. Ik geef aan wat er beter kan, en let ook op hoe je makkelijker kunt spelen. En nog veel meer. Afgestemd op uw behoeften en wensen.
Gwinny
Gitaarbegeleiding voor beginners/zangcoaching voor beginners&gevorderdenIk ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor het leren van notenleer, muziektheorie, muziekgeschiedenis, blokfluit, zang, ritmische gitaarbegeleiding en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten!
Vooral focus op:
- Zang
- Gitaar (akkoordenleer)
Lucy
Music Lessons (Including: SINGING-, PIANO-, SONGWRITING-, PRODUCTION LESSONS) – Online or in-person[EN below]
Heb je een passie voor muziek en droom je ervan om te leren zingen, piano te spelen, je eigen songs te schrijven, of zelfs de magie van muziekproductie te ontdekken in Logic Pro X? Zoek niet verder!
We kunnen samen op zoek naar de perfecte lesinhoud die speciaal op jou is afgestemd, zodat ik altijd kan bieden wat jij verlangt. Meerdere interesses? – dan kunnen we zelfs verschillende disciplines combineren voor een nog rijker leertraject. Het lesmateriaal is doordrenkt met mijn persoonlijke ervaringen als beroepsmuzikant in de pop-industrie, kennis uit vroegere klassieke piano- en theorielessen, zanglessen en de inzichten die ik heb opgedaan tijdens mijn afgeronde studie aan het Conservatorium van Amsterdam (Pop).
Verwacht een professionele aanpak tijdens de les, gecombineerd met een gezellige en unieke leservaring die speciaal voor jou is ontworpen.
-
Are you passionate about music and do you dream of learning to sing, play the piano, write your own songs, or dive into the enchanting world of music production using Logic Pro X? Look no further!
Together, let's embark on a journey to tailor the perfect lesson content to your desires, ensuring that I can always provide exactly what you're looking for. Multiple interests? – then we can even combine various disciplines for a more enriching learning experience. The teaching material is infused with my personal experiences as professional musician in the pop industry, insights from earlier classical piano and theory classes, singing lessons and the knowledge acquired from my studies at the Conservatorium van Amsterdam (Pop).
Expect a professional approach during the lesson, paired with a warm and distinctive learning experience crafted just for you.
Paula
Wil je leren viool te spelen? Vioollessen voor iedereen!Ik ben een professionele violist. Ik ben cum laude afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel (Master) en heb een Bachelor Diploma van Codarts (Rotterdam).
Ik volgde ook een masteropleiding Muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel.
Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus.
Ik heb dertien jaar ervaring als docent in Nederland en België (privé en op muziekscholen/muziekacademies).
In mijn lessen help ik de studenten om een goed contact met het instrument te vinden en een positieve relatie met muziek te cultiveren door de ontwikkeling van auditieve vaardigheden, gevoel voor ritme en een optimaal lichaamsgebruik te integreren, zodat ze zich kunnen verbinden met hun muzikale verbeelding.
De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.
Deborah
Zangles, gezond genieten! Als je bezig bent met zingen kan je even al het andere loslaten en dat geeft een heerlijk gevoel van ontspanning wJe lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken door te werken aan klankvorming. Hierdoor kunnen de stembanden vrijer bewegen, zodat je minder snel moe wordt bij het zingen. Je stem wordt voller en je kunt hogere en lagere tonen zingen.
Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepaal jij zelf wat voor soort muziek je gaat zingen. Of je nu alleen zingt onder de douche of dat je bv. in een koor zit en je tegen bepaalde moeilijkheden op loopt in het algemeen of bij een bepaald stuk? Neem dan gerust je koorpartij mee naar de les en dan kijken we samen hoe we dat makkelijker voor je kunnen maken. We werken aan repertoire waar jij van houdt. Ook kunnen we samen een ontdekkingsreis maken naar jouw favoriete muziek.
WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal je merken dat het zingen makkelijker wordt. Bovendien is zingen goed voor ontspanning, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!
JE EIGEN INSTRUMENT
Als zanger of zangeres heb je alvast één voordeel ten opzichte van instrumentalisten: je hoeft geen (duur) instrument te kopen. Jij hebt je instrument altijd bij je, maar... je moet wel goed voor je instrument zorgen!
Abhin
Muzieklessen (piano, compositie, muziekproductie en meer)Als je je muziek naar een hoger niveau wilt tillen, geef ik lessen in piano (jazz, klassiek, pop en meer!), muziektheorie, gehoortraining, compositie, improvisatie en muziekproductie. Mijn aanpak is om mijn lesprogramma af te stemmen op wat de leerling wil en nodig heeft, en mijn methode aan te passen aan wat het beste werkt voor de leerling, of die nu de voorkeur geeft aan een gestructureerde aanpak of een meer open en vrije aanpak.
Als dit je aanspreekt, neem dan gerust contact met me op!
Ine
Privélessen voor viool, piano en notenleer op maat.Ben je op zoek naar persoonlijke muzieklessen op maat? Of je nu je eerste stappen zet in de muziekwereld of al enige ervaring hebt: ik help je graag verder met privélessen viool, piano en notenleer.
Ik ben Ine, een professioneel opgeleide violiste, afgestudeerd aan het conservatorium. Daarnaast ben ik leerkracht notenleer aan de academie.
In mijn lessen staat speelplezier centraal. Tegelijkertijd werk je aan een stevige basis in techniek, klank en muzikale expressie. Samen bepalen we het tempo en de inhoud van de lessen, afgestemd op jouw niveau, leerstijl en muzikale voorkeuren. Wil je graag klassieke werken spelen, moderne muziek verkennen, of gewoon de noten leren lezen? Alles is mogelijk.
Je kan er ook voor kiezen om verschillende vakken te combineren in één lesmoment – bijvoorbeeld 30 minuten viool en 30 minuten piano, of 30 minuten piano en 30 minuten notenleer.
Natalia
Muzieklessen / Pianolessen / Muziektheorie in Erpe-Mere (Burst)Ik geef al lange tijd privé muzieklessen en fortepiano. Naast mijn klassieke muziekopleiding in 2000, heb ik mijn bachelor in psychopedagogie in 2006 afgehaald. Dit jaar ben ik geïnteresseerd in het uitbreiden van mijn praktijk met meer leerlingen met speciale behoeften.
Ik heb geleerd over de verschillende manieren waarop muziek leerlingen met speciale behoeften kan helpen. Het helpt hen hun emoties te uiten en hun herinneringen en zelfregulerende vaardigheden te ontwikkelen.
Het kan hen sterke punten laten zien die ze anders misschien niet zouden vinden tijdens hun schooldag. Het kan ook hun ogen openen voor een hele wereld van expressie en schoonheid, waardoor hun leven wordt verrijkt.
Ik zoek uit wat voor een bepaalde student werkt, wat hen afleidt, wat hen motiveert, wat hen helpt zich te concentreren en soms gewoon te leren hoe ze zich tot hen kunnen verhouden.
Ik als muziekleerkracht werk graag met de leerlingen met speciale behoeften met autisme en met een verminderd gezichtsvermogen