Privélessen
in Amsterdam

van58.00EUR/ u
Lessen piano, orgel, improvisatie en muziektheorie
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Cursussen voor mensen die verschillende aspecten van hun muzikale kennis willen verrijken door een innovatieve, moderne aanpak.Met meer dan 16 jaar ervaring op het gebied van muziek, bied ik de volgende cursussen aan:
• Improvisatie: verkrijg de nodige vaardigheden om vanuit het niets dynamisch muziek te genereren, in uw eigen stijl.
• Muziektheorie: begrijp de 'grammatica' van muziek en hoe het werkt.
• Piano & pijporgel: maak kennis met de 'koninklijke familie' van de instrumenten!
Met een uitgebalanceerd recept tussen weten, horen en doen, wil mijn manier van lesgeven je muzikale horizon op een leuke en fantasierijke manier verbreden.
Alle lessen zijn op maat gemaakt om aan uw specifieke case en doelen te voldoen, ongeacht uw leeftijd of niveau, zodat leren een toegankelijk en leuk proces is.
Locatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Amsterdam, Nederland
Op een locatie gekozen door de leraar : The Catholic Student Chaplaincy in Amsterdam, Keizersgracht, Amsterdam, Netherlands
Op een locatie gekozen door de leraar : Ennemaborg, Amsterdam, Netherlands






|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten 90 minuten 120 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Grieks, Nederlands |
Over
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Muziek geven is voor mij een passie en een kunstvorm op zich.Het is een reis die mensen meeneemt naar onbekende gebieden en hun talenten, kennis en vaardigheden uitbreidt.
Met meer dan 16 jaar ervaring op het gebied van muziek, bied ik een breed scala aan cursussen, waaronder piano, pijporgel, improvisatie en muziektheorie (harmonie, analyse, solfège, oortraining).
Met een uitgebalanceerd recept tussen weten, horen en doen, wil mijn manier van lesgeven je muzikale horizon verbreden en je 'innerlijke muzikant' op een leuke en fantasierijke manier naar voren brengen.
Alle lessen zijn op maat gemaakt om aan uw specifieke case en doelen te voldoen, ongeacht uw leeftijd of niveau, zodat leren een toegankelijk en leuk proces is.
Opleiding
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
2017-2019: Master in orgelprestaties, improvisatie en innovatieve pedagogiek2013-2017: Bachelor Orgelprestaties, Conservatorium van Amsterdam
2009-2012: Piano & Muziektheorie, Phillipos Nakas Conservatorium, Athene
Leservaring
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Docent Muziektheorie & Solfège bij Muziekschool AmsterdamMuziektheorie & Solfège Docent bij Stichting Muziektalent Almere
Dirigent en organist aan de Onze Lieve Vrouwekerk, Amsterdam
Begeleidster bij de IKW, Amsterdam
Auteur en onderzoeker van 'The Game of Tones: een innovatieve benadering van niet-stilistische improvisatie'
Docent piano, orgel, muziektheorie en improvisatie bij Music Reimagined
Beoordelingen (4)
zeer enthousiaste leraar, hij heeft zelfs een eigen methode ontwikkeld om improvisatie mee te leren!
De muziektheorie les is duidelijk, overzichtelijk en wordt goed en kalm uitgelegd
Great teaching skills, very approachable.
Fantastic experience, thanks so much for everything and helping to make a kind soul's dream come true.
Solfège is een van deze onmisbare tools die bijdraagt aan de ontwikkeling van het muzikale gehoor. Daarmee kan er een basis gevormd worden voor het algemene muzikale begrip.
Door mijn rol als student-assistent van verschillende theorievakken (inclusief solfège) aan het Conservatorium van Amsterdam, heb ik de kans gekregen om studenten met veel verschillende leeftijden en achtergronden les te geven.
Mijn aanpak:
• De lessen sluiten altijd aan op de leefwereld en de theoretische kennis die de student al heeft.
• In de lessen wordt beroep gedaan op het creatief denken. Dit gebeurt door bijvoorbeeld het improviseren van melodieën, of het bedenken van een tweede stem op gevoel.
• Ik stimuleer ook het kritisch denken en luisteren. Dit doe ik door niet te veel voorgekauwde informatie te geven, maar door een ervaringsgerichte aanpak.
• In de praktijk gebruik ik verschillende solfège methoden (tonic sol-fa, of het gebruikmaken van nummers in een toonladder). Uit mijn ervaring is namelijk gebleken dat niet elk systeem ideaal is voor iedereen. Daarom ben ik flexibel in mijn aanpak en zal ik deze altijd afstemmen
op mijn leerlingen.
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Nicholas snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 58€Bij de leraar thuis
van 66€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds april 2016
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Facebook
- Verbonden met Google
- Verbonden met Linkedin
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 58€Bij de leraar thuis
van 66€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Amsterdam
Vergelijkbare lessen
Eyal
Gitaar, basgitaar, piano, muziekproductie, liedjes schrijven en muziektheorie
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten lesgegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie en een onderwijsdiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam) heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor iedere leerling afzonderlijk kan worden aangepast.
Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of springen op podia, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.
Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
Iara
Dwarsfluit lessen voor alle leeftijden & niveaus!
Hallo daar! Altijd al dwarsfluit leren of heb je juist zin om dit prachtige instrument weer op te pakken na een pauze?
Als docent met meer dan 6 jaar ervaring bied ik privélessen aan voor alle leeftijden en alle niveaus.
Ik heb mijn lesvaardigheden geleerd van de beroemde dwarsfluit-pedagogen van deze tijd. Ik heb ervaring met lesgeven aan zowel kinderen als volwassenen en ik vind het essentieel dat we allebei plezier hebben terwijl we geweldigs leren als muziek spelen! De lessen worden aangepast aan uw behoeften en we zullen samen uw muzikaliteit en technische vaardigheden ontwikkelen. Naast klassieke muziek kunnen we ook werken aan andere muziekstijlen. Zo ben ik bekend met Braziliaanse volksmuziek, Barokmuziek, Moderne Muziek en Jazz.
Ook is het mogelijk om academische ondersteuning te vragen bij het instrument, muziektheorie of geschiedenis.
Lessen kunnen in het Engels en in het Nederlands. Als je zelf nog geen instrument hebt, kan ik wat suggesties geven over waar en hoe je er een kunt vinden/huren - gecontroleerd niet om contact met mij op te nemen als je interesse hebt.
Ik hoop snel van je te horen!
Jara
Luca
Piano, gitaar, basgitaar, zang, ritme, harmonie, toelatingsexamen voorbereiding voor jazz-afdeling
Ik zal het je leren zonder je natuurlijke toegang tot de muziek in de weg te staan.
Met als doel uw proces te helpen voeden
Wij nemen waar u zich bevindt.
Tommie
Online Gitaar Cursus Leer spelen of ontwikkel je spel!(Engels, Duits, Frans, Nederlands, Italiaans)
Veel plezier met het leren van je favoriete liedjes op gitaar. Wij bieden online gitaarlessen op maat aan. Of je nu een beginner of gevorderde speler bent. Alle lessen worden aangepast aan jouw vaardigheden en doelen.
De lessen zijn gecentreerd rond twee principes:
1. Basisbeginselen van gitaartechniek aanleren: noten/tabs lezen, analyse van melodie en harmonie, gehoortraining
2. Een open benadering gericht op het leren spelen van je favoriete nummers
Niveaus:
Beginners leren eerst de basis, zoals stemmen, houding, basistechniek, tabulatuur lezen en elementaire akkoorden spelen. Na tien lessen kun je basisakkoorden en melodieën met één noot spelen. Je kunt al je favoriete muziek spelen!
Als je al een meer gevorderde speler bent, zullen we werken aan het verbeteren van specifieke technische en muzikale vaardigheden zoals soleren, het verbeteren van je geluid en het leren van genre-specifieke technieken.
Gitaarstijlen
Je kunt bijna elke muziekstijl kiezen die je wilt SPELEN: pop, rock, jazz, blues, folk, country, flamenco en klassiek.
Heb je moeite met gitaarlessen in het Engels? Maak je geen zorgen: lessen kunnen worden gegeven in het Duits, Italiaans, Frans en Nederlands
Je leraar
Ik ben een gekwalificeerde leraar met 9 jaar onderwijservaring. Ik trad op op internationale podia en studeerde gitaar aan verschillende conservatoria in Europa.
Locatie Brussel (meiser)
Adam
Internationale muziekleraar uit Londen met ervaring op ABRSM
Ik heb de afgelopen 20 jaar met plezier lesgegeven in Amsterdam, Londen en Brussel aan jonge en volwassen leerlingen.
Ik probeer lessen leuk te maken en doe ook de moeite om ook zonder noten te spelen. Ik heb ruime ervaring met meertalige kinderen. Ik geef les in het Engels, Nederlands, Turks en Spaans.
Ik doe ook voor ademwerk om gezondheidsredenen.
Neem contact op voor de actuele tijd en beschikbaarheid.
Bedankt,
Nikolina
Experienced pianist gives piano lessons for all ages
My name is Nikolina (Nika) and I have 14 years long experience in classical music. I studied piano for 10 years, and solo singing for 4 years. I have attended many piano masterclasses and won several awards in international competitions in Croatia. I give piano lessons at your home, to all ages, with a preference for English communication. A pre-requisite: having a piano or synthesizer at home. Have you never played the piano? No problem! I am very happy to teach people from scratch and tailor lessons to each individual needs. If you want to learn or improve your piano skills, do not hesitate to contact me for further information.
Danny
Guitar Lessons from complete beginner to experienced in the comfort of your own home !
With over 30 years as a professional musician and 25 as a teacher, I am able to tailor my lessons to my students' needs. I do not follow a strict path, each student has different wishes and needs so it's my job to interpret them accordingly.
I travel to my students in Amsterdam, this is proven to make people more relaxed and better able to focus on the lessons.
I have a long and varied history as a musician and composer, from playing sold-out concert halls to composing music for films and television.
From complete beginners to more advanced players I will get you either started or help you advance your playing and musicality to the next level.
Lessons in both Dutch and English ( I am English ).
Daniel
Contrabas- en basgitaarlessen voor alle niveaus! Pop/Rock/Jazz/Funk/Klassiek
Bas leren spelen is leuk en zal je snel een gewilde muzikant maken in bands van alle genres.
Daar wil ik je graag bij helpen!
Eerst bespreken we jouw muzikale voorkeuren en kijken wat een haalbaar doel zou zijn. Dat kan zijn het spelen van de baslijn van je favoriete nummer, het opbouwen van een muzikaal repertoire om lid te worden van een band of nog veel meer.
Het belangrijkste is dat ik je het plezier wil bieden dat bas spelen en muziek maken mij brengt!
Ook gehoortraining, muziektheorie, techniek en indien geïnteresseerd pianospel en compositie komen aan bod.
Die vaardigheden zijn belangrijk voor elke muzikant, of het nu Pop/Rock/Jazz/Funk/Hip Hop of klassieke muziek is.
Ben je geïnteresseerd, boek dan gerust een les en ik kijk ernaar uit je te ontmoeten!
Daniël
Mariavi
Pianoles in Zwolle en omgeving (ook Amsterdam) bij en enthousiaste en vriendelijke lerares (afgestudeerd masterstudent)
Over mijn lessen :)
- ONAFHANKELIJKHEID
Er is een Chinees spreekwoord dat zegt: “Geef een man en je geeft hem één dag te eten. Leer een man te vissen en je geeft hem levenslang te eten “. In mijn lessen probeer ik mijn studenten aan het denken te zetten, waardoor ze in de toekomst niet afhankelijk zijn van anderen om hun eigen keuzes te maken bij het spelen van een stuk.
- GEZONDE GEWOONTEN
Muzikanten kunnen gewond raken als ze niet oppassen. Daarom is het belangrijk om een goede houding, een techniek en studiemethode te hebben.
- GENIETEN
Bij muziek moet het allemaal gaan genieten. En ook in de lessen! Ik denk graag dat ik een goed gevoel voor humor heb, dus lachen is ook gegarandeerd tijdens de lessen.
- PERSONALISATIE
Lesgeven is niet “one size fits all”. Daarom pas ik mijn lessen aan voor elk type student. Duur, methodologie, prijs en planning worden bepaald op basis van de vraag van de student.
Aron
Pianolessen voor alle leeftijden en stijlen? Zoek niet verder!
Op zoek naar educatieve, veelzijdige en leuke pianolessen? Zoek niet verder. Mijn naam is Áron en ik ben een 26-jarige uitvoerend kunstenaar en opvoeder uit Hongarije. Ik speel al meer dan 18 jaar piano en heb les gegeven aan studenten van alle leeftijden, van beginners tot gevorderde musici.
Wat kun je van me verwachten bij je pianoles?
Mijn hoofddoel, naast het aanleren van de techniek, theorie en repertoire, is om studenten te laten zien hoeveel plezier muziek kan brengen in hun leven en om hun eigen muzikale ideeën te laten uitdiepen. Je zult in staat zijn om het belang van muzikaliteit, artisticiteit, de rol van muziek in ons leven, de houding van spelen, luisteren, componeren en experimenteren met nieuwe geluiden te ontdekken.
STRUCTUUR PER NIVEAU
Beginner*
Ik heb mijn eigen technieken om kinderen te onderwijzen (veel kleuren, vormen, kinderliedjes), evenals volwassen beginners. Het belangrijkste in deze fase is om de student te laten genieten van het geluid van de piano en na een les tevreden en gemotiveerd te zijn. Samen zullen we werken aan een bepaald repertoire dat je zal helpen je techniek en hoorvaardigheid te verbeteren, je muzikale kennis en creativiteit te ontwikkelen.
Intermediate *
Met studenten van dit niveau zullen we meer werken aan het perfectioneren van de harmonie, techniek en transcriptie. Je leert hoe je een uitdagender repertoire moet improviseren dat de beoefening van zowel techniek als muziekanalyse vereist.
geavanceerde *
Afhankelijk van je doel, zal ik je helpen een bepaald deel van je pianospel te ontwikkelen. We gaan duiken in details van harmonie (jazzharmonie), improvisatievaardigheden, compositievaardigheden, podiumkunsten en meer.
* Klassen kunnen worden aangepast aan uw behoeften en specifieke interessegebieden, indien nodig.
Ik hoop dat je enthousiast bent om samen muziek te ontdekken! :)
Voel je vrij om me te bereiken als je vragen hebt.
Pieter
Klassieke pianolessen in Amsterdam (voor alle niveaus)
Het plezier ervaren van het maken van muziek kan een van de meest lonende dingen in het leven zijn!
Als je piano wilt leren spelen, of je pianospel wilt verbeteren, kan ik je helpen je techniek en muzikaliteit te ontwikkelen. Ik ben pianocoach aan het conservatorium in Zwolle en kan die vaardigheden ook toepassen bij het lesgeven aan amateurmuzikanten.
Na het bespreken van je doelen, kijk ik hoe ik je daar het beste naartoe kan begeleiden - en dan gaan we samen aan de slag! Mijn doel is dat je geïnspireerd raakt en plezier beleeft aan het ontdekken van de piano.
Ik bied individuele lessen aan van een half uur of een uur en kan bij jou thuis of online les geven.
Alejandro
Vioollessen voor beginners tot gevorderden, & muziektheorielessen.
Privélessen voor beginners tot gevorderd vioolspel. Alle leeftijden zijn welkom. Ik ben een professioneel geschoolde leraar en violist voor bijna twee decennia. Mijn lessen worden gegeven in het Engels, Spaans en (binnenkort) Nederlands en Frans.
Mijn lesmethode is variabel, afhankelijk van de behoeften van de studenten, maar het doel is gedeeld: van de leerling een geweldige muzikant en gekwalificeerde violist maken. Ik werk aan zowel technische als muzikale aspecten vanuit een (zeer) bewust voorbereid gezond en plezierig perspectief. Bijzondere nadruk op plezier maken met de kleintjes!
Ik besteed speciale aandacht aan het creëren van een gepersonaliseerde opleiding en ervaring voor al mijn studenten. Ik geef ook enkele aanvullende hulpmiddelen die van toepassing zijn op het vioolspel, waaronder: Inleiding tot yoga, Feldenkrais, Alexandertechniek en Body & Mind. Alle basistheorie wordt ook onderwezen.
Af en toe zijn er leerlingconcerten en samenwerkingen met andere docenten. (Dit kunnen enkele docenten zijn van de Sweelinck Academie of het Conservatorium van Amsterdam, en meer).
Tot de benodigde hulpmiddelen voor mijn lessen behoren: een viool en een strijkstok, partituur en boekenaankopen indien nodig, en van tijd tot tijd ontmoetingen met de ouders. Af en toe gebruik ik digitale tools zoals telefoon-/tablet-apps.
Ik kan op verschillende plekken in de buurt of in het centrum van Amsterdam lesgeven, of, afhankelijk van de behoefte, verhuizen naar vrijwel overal in Nederland.
Over het huiswerk stuur ik het wekelijks naar de studenten en moedig ze aan om deel te nemen aan wedstrijden en zomercursussen muziek. Dit is zoals altijd afhankelijk van het stadium van de leerling.
Simon Osuna
Lessen contrabas en Basgitaar. Jazz, funk, blues, rock, pop
Private lessons from a very experienced bassist with over 10 years of experience performing internationally and more than 5 years as a teacher. The lessons are for all levels, it is not necessary to have previous experience. In the lessons, we'll learn the instrument and musical theory but the main focus is to play and have fun doing so. In my experience, that's the key to success.
I'm mainly focused on Jazz music but I've performed several different styles of music and the lessons can be tailored to your musical interests. I've learned to play this instrument with the best teachers in Europe but I also studied in NYC with Jazz legends such as Buster Williams, Reggie Workman and David Wong.
Leon
De Cursus Basgitaar, Piano, Gitaar of Muziektheorie
De Basgitaar lessen worden op alle niveaus gegeven van beginneling tot vergevorderden/professionals. Je leert hoe het instrument te bespelen, met een juiste houding en de juiste technische en theoretische onderbouwing van al dat gene wat je leren wilt. Er kan ook een wat bredere muziek theoretische kennis aangeleerd worden. Er wordt op de student's wensen maatwerk geleverd.
Bij de muziektheorie lessen wordt inzicht gegeven in hoe de westerse muziek theorie functioneert en hoe deze in de praktijk toegepast wordt. Ook worden er oefeningen gedaan om het gehoor te ontwikkelen en aan de hand van of piano, gitaar of basgitaar worden muziek theoretisch oefeningen gedaan. Het doel is om te leren begrijpen wat de theorie achter de muziek is en waarom deze zo functioneert.
De Gitaar (of Piano) lessen worden uitsluitend op beginners niveau gegeven. De basisvaardigheden van het instrument worden aangeleerd en ook wordt er inzicht gegeven in eenvoudige muziek theoretische kwesties waarmee de student tot een in veel verder gevorderd stadium profijt heeft van deze verworven inzichten en sneller vooruitgang boeken kan op zijn/haar instrument.
César
Muziek lessen: Contrabas en basgitaar. Jazz, klassiek en wereld-muziek. Leer hoe om te studeren
Ha! In mijn lessen is wat jij wilt het belangrijkste. Daarom creëren we samen een studieplan met ideeën, doelen en onderwerpen om onze droom om muziek te maken te bereiken (dat is ook mijn droom)
Ik kan u alvast een overzicht geven van de inhoud van mijn lessen:
Ik verdeel de muziektheorie in twee delen: Technisch en muzikaal.
Technische Theorie over alle concepten en informatie met betrekking tot muziek (objectief), en Muzikale Theorie over de ideeën en concepten om ons te helpen bij het uitvoeren van muziek, en dit te begrijpen en te verbeteren (subjectief). Daarnaast kijken we op een functionele, ritmische en organische manier naar harmonie.
We leren en benaderen muziek vanaf de eerste les vanuit verschillende invalshoeken (begrip van ritme en de essentie van een lied bijvoorbeeld). Dit alles plus een mooi dieet van opdrachten en oefeningen :D
Bovendien besteden we extra aandacht aan het genieten van muziek. Dat betekent dus dat we veel spelen, maar ook dat we naar muziek gaan luisteren! (volgens mij is dat een van de beste manieren om te leren :)
En natuurlijk leren we ook door fouten te maken, dus uiteindelijk draait het allemaal om plezier en het uitproberen van nieuwe dingen ;)
Onthoud: "Echt succes is niet alleen krijgen wat je wilt hebben in het leven, het is leuk vinden wat je krijgt" ;)
César
(Alle prijzen zijn belastingvrij)