facebook

Ontdek de Beste Privé Nederlands Lessen in Vorst

Al meer dan tien jaar helpen onze privé Nederlands leraren leerlingen bij het verbeteren en realiseren van hun ambities. Met één-op-één lessen bij jou thuis of in Vorst, profiteer je van hoogwaardig, persoonlijk onderwijs dat is afgestemd op jouw doelen, beschikbaarheid en leerstijl.

Vind jouw perfecte leraar

Ontdek ons aanbod van Nederlands leraren in Vorst en gebruik de filters om de cursus te vinden die het beste bij jouw behoeften past.

Neem gratis contact op met leraren

Deel jou doelen en voorkeuren met leraren en kies de Nederlands les die het beste bij jou past.

Boek je eerste les

Regel samen de datum en de locatie voor je eerste les. Zodra je leraar de les bevestigt, ben je klaar om vol vertrouwen te beginnen!

0 docenten in je verlanglijst
|
zoom in iconzoom out icon

44 nederlands leraren in Vorst

Laetitia

verified teacher icon
19€

60-min

/h

trusted teacher iconBetrouwbare leraar

Privélessen in het NederlandsVertaal deze tekst met Google Translate.

Privélessen in het NederlandsVertaal deze tekst met Google Translate.

Ik stel mezelf voor Laetitia Lobe, student van 20 jaar in relaties publiek en momenteel op zoek naar een kleine baan. Dat is voor dit doel stel ik mijn diensten voor als leraar met name voor huiswerkhulp en voor het Frans, Nederlands en Engels. Omdat Frans mijn moedertaal is, heb ik geen moeite om te helpen mensen met tekortkomingen op dit gebied. Bovendien ik hou van lezen, dus ik probeer altijd een te behouden correcte woordenschat en mijn grammaticaregels. Wat betreft Engels heb ik een niveau C1 + volgens het frame gemeenschappelijk Europees referentiepunt voor talen. Mijn grammatica, mijn vervoeging en mijn vocabulaire zijn daarom van een goede kwaliteit niveau. Engels is een taal die ik heel erg bedankt voor mijn correspondenten, maar ook via de films, boeken, muziek ... Eindelijk, voor het Nederlands, ben ik B2 (nog steeds volgens de framework) en mijn grammatica- en conjugatiebasissen zijn solide. Ik kan mensen van een niveau gemakkelijk helpen beginner bij het leren van deze taal. Het is ook een taal die ik onderhoud door middel van boeken of programma's, maar mede dankzij een tweetalige kennis in mijn entourage. Ook geduldig en liefhebbend van aard om les te geven, kan ik ook wees een hulp voor huiswerk of werk op primair niveau of secundair. Eindelijk ben ik erg beschikbaar omdat ik mezelf zal heroriënteren in mijn studies die me meer vrije tijd geven om te geven Natuurlijk. Ik kan probleemloos naar huis gaan, ongeacht afstand met respect voor punctualiteit.

Marguerite

41€

60-min

/h

trusted teacher iconBetrouwbare leraar

Privélessen / Taalhulp bij huiswerk (Engels, Duits, Nederlands)Vertaal deze tekst met Google Translate.

Privélessen / Taalhulp bij huiswerk (Engels, Duits, Nederlands)Vertaal deze tekst met Google Translate.

Hallo, Gepassioneerd door vreemde talen, kan ik uw kind of uzelf privélessen geven, zowel in het kader van persoonlijk leren als hulp bij huiswerk / bijles. Engels: alle niveaus Duits: alle niveaus Nederlands: beginner. Profiel: Ik heb een achtergrond in politieke wetenschappen, ik heb in Frankrijk en Duitsland gestudeerd. Na mijn studie werkte ik in de Europese instellingen. Mijn werktalen waren voornamelijk Engels, Frans en Duits. Deze drie talen beheers ik op professioneel niveau. Voor Nederlands heb ik het geleerd toen ik in België aankwam en het in privé-omgevingen gebruikt. Daarom geef ik bij voorkeur Nederlandse les aan beginners of als bijles om de oefeningen met de cursist uit te voeren. Ervaring met lesgeven: Om mijn studie te financieren, gaf ik privélessen aan middelbare scholieren in verschillende vakken, waaronder talen. Ik heb een geweldige smaak voor het delen van kennis en interactie. Ik pas me aan aan de behoeften van de student, zowel in de behandelde onderwerpen als in de oefeningen en de methode. Zo kunnen we werken aan schriftelijk/mondeling begrip, schriftelijke/mondelinge expressie. Ik varieer de methoden op basis van wat de student leuk vindt om beter te leren, gaande van speelse tot meer academische methoden. Ik kan uw kind of uw ontwikkeling ad hoc of gedurende meerdere maanden volgen. Ik ga graag naar het huis van de student of volg zelfs lessen via videoconferentie. Neem gerust contact met mij op!

VorigeResultaten aan het tonen 1 - 25 van 441 - 25 van 44Volgende

Onze leerlingen from Vorst beoordelen hun Nederlands leraar.

Om de kwaliteit van onze Nederlands leraren te kunnen garanderen, vragen we onze leerlingen from Vorst om ze te beoordelen.

Uitsluitend de beoordelingen van leerlingen worden weergegeven en zij zijn gegarandeerd door Apprentus. Gewaardeerd 4.9 van 5 op basis van 36 beoordelingen.

De samenwerking met Artemisia is bijzonder vlot verlopen. Ze is een gepassioneerde, geduldige leerkracht die mijn interesse in Italië verder heeft aangewakkerd. Een echte aanrader!

Om de kwaliteit van onze Nederlands leraren te kunnen garanderen, vragen we onze leerlingen from Vorst om ze te beoordelen.

Uitsluitend de beoordelingen van leerlingen worden weergegeven en zij zijn gegarandeerd door Apprentus. Gewaardeerd 4.9 van 5 op basis van 36 beoordelingen.

Kaart
Kaart