facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds augustus 2023
Leraar sinds augustus 2023
repeat students icon
2 herhaalleerlingen
Vertrouwde keuze voor 2 terugkerende leerling
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Nederlands voor iedereen - saneren en versterken
course price icon
Van 29 € /h
arrow icon
Als ervaren docent pas ik mij aan mijn publiek aan en creëer ik een vertrouwensrelatie. Ik richt mij vooral op wat ‘vastloopt’ bij het leren van Nederlands door Franstaligen: de structuur van de zin. Ik gebruik traditioneel lesmateriaal, online of in 3D! Ik werk niet met studenten geïntegreerd in het Nederlandstalig onderwijs. Dit is niet mijn opleiding.

PS: Ik werk niet onderweg, enkel in Ukkel centrum of Ukkel Calevoet
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Rue des Moutons, Uccle, Belgique
Over
Ik ben een actieve gepensioneerde en grootmoeder. Ik heb van mijn jaren van lesgeven de smaak bewaard om over te brengen. Ik ben een getrainde en actieve verhalenverteller. Ik weet dus goed hoe belangrijk ritme en variatie in een les zijn! Daarnaast ben ik geschoold in communicatie. Taal is voor mij een communicatiemiddel voordat het een onderwerp is om les te geven. Het maakt een geheel.
Opleiding
Bachelordiploma Germaanse talen ULB (Engels - Nederlands)
Bachelor in Journalistiek en Communicatie ULB
Gepensioneerd uit het middelbaar onderwijs sinds augustus 2022
Leservaring
secundair onderwijs in de Franse Gemeenschap van België - 2012 tot 2022
Avondlessen volwassenenonderwijs - jaren negentig
lesgeven bij Kiddy Classes Brussel - jaren 90

Ik ben ook afgestudeerd in journalistiek en communicatie. Ik heb een gemengde carrière in onderwijs en communicatie geleid en heb lange tijd in Vlaanderen of in tweetalige professionele omgevingen gewerkt.
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Nederlands
Engels
Vaardigheden
School
Nederlands voor volwassenen
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Als perfect tweetalige leraar met 4 jaar ervaring in het lesgeven van Nederlands, bied ik Nederlandse lessen aan, waaronder:

- Grammatica voor beginners
- Grammatica voor gevorderden
- Begrijpend lezen
- Mondeling begrip
- Geschreven uitdrukking
- Mondelinge uitdrukking

verified badge
Wat uw behoeften of tekortkomingen ook zijn, ik zal een oplossing vinden om u te helpen verbeteren!

Voorbereidingen voor het behalen van examens, sollicitatiegesprek, gesprekstafel, intensieve grammaticacursus, verdediging van het geheugen, ... Alles is mogelijk!
verified badge
Het Nederlands is mijn moedertaal. 20 jaar oud, ik ben een hyperpolyglotte met kennis van de 28 talen, waarvan 12 ik spreek met een hoger niveau B2. Ik ging twee keer op de televisie (JT van een probleem en wat ik hebben betrekking op mezelf op RTL-TVI.
Ik geef les onfeilbaar talen waarin ik ook onthult de geheimen die mijn succes verzekerd.
verified badge
Jong (31 jaar oud) Tweetalig ambtenaar, met ervaring in privélessen, biedt cursussen leren / verdiepen / inhalen in het Nederlands aan.

Of het nu is om je voor te bereiden op een examen of gewoon te verbeteren, ik zal je bondgenoot zijn!

Geen lessen klaar, ik bouw het elke dag volgens uw behoeften en verwachtingen.
verified badge
Hallo, mijn naam is Anne.

Ik heb een masterdiploma in Economische Wetenschappen. Ik geef Nederlandse les aan middelbare scholieren: hulp bij examenvoorbereiding. Ik geef huiswerk per e-mail en zorg voor voortgangsrapportages. Ik kom bij u thuis, in Ukkel, Elsene, Vorst, Sint-Genesius-Rode.
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal, ik ben Nederlands en ik stel voor dat je je niveau van het Nederlands verbetert door te focussen op conversatie - uitspraak - jezelf goed leren uitdrukken - overtuigende verlegenheid om te spreken. Uiteraard ook academische ondersteuning - grammatica uitleg - teksten lezen en begrijpen - schrijven en redigeren. Voorbereiden op sollicitatiegesprekken, het niveau Nederlands voor professioneel gebruik naar een hoger niveau tillen, samenwerken met universiteitsstudenten ter voorbereiding op hun examens Nederlands etc etc. Ik pas mijn lessen aan de behoeften van elke leerling aan. Met gevorderden bespreken we het nieuws aan de hand van krantenartikelen.
Ik spreek vloeiend Frans, Engels en Italiaans. Ik ben advocaat van opleiding met 30 jaar ervaring in internationaal zakendoen. Het uiteindelijke doel van mijn lessen: van het Nederlands houden en je voorbereiden op je toekomst!
verified badge
Als ex-leraar Aardrijkskunde gedurende enige jaren bij de aanvang van mijn carrière en thans als jong gepensioneerde ex-Hoofdcommissaris van Politie en perfect tweetalig Nederlands-Frans, bied ik een dagdagelijkse beschikbaarheid om ook overdag bij te springen waar het nodig is. Ik beschik over de nodige pedagogische vaardigheden om mede de kennis van anderen op een hoger niveau te tillen en bepaalde lacunes in te kunnen vullen.
Dit kan voor bijlessen van/uiteenzettingen over Aardrijkskunde en andere Wetenschappen aan leerlingen/scholieren tot taallessen Nederlands aan volwassenen en (bij-)lessen in andere talen aan leerlingen en scholieren in functie van het verbeteren van hun taalvaardigheden.

Als daar een behoefte aan is, kan ik uiteraard ook uitleg verschaffen over de Belgische staats- en gewestelijke/gemeenschapsstructuren en de rol en werking ervan, maar ook zinvolle duiding/uitleg geven over relevante/nuttige strafrechtelijke aspecten van toepassing in onze maatschappij.
verified badge
Mijn taallessen zijn altijd op maat van de leerling. Ik zorg voor interactie, de leerling zal vanaf het begin aangespoord worden te experimenteren met de Nederlandse taal, steeds binnen de belevingswereld van de leerling, waardoor het geleerde in een persoonlijke context wordt geplaatst en vanzelf aangevuld wordt met voor de leerling specifieke elementen.
Ik heb een aantal fijne methodieken tot mijn beschikking, maar werk ook met gemak uit materiaal dat de leerling van school of thuis uit heeft meegenomen of selecteer anders materiaal op maat.
Ik geef al 20 jaar Nederlands als tweede taal en heb een master in onderwijskunde met een aantekening in leerproblematiek.

verified badge
Docent Nederlands, perfect tweetalig en met ervaring, geeft dynamische en gepersonaliseerde lessen voor alle niveaus en alle leeftijden: bijles, gesprekstafel, professionele setting, etc...

Heeft u bijles nodig voor uw kind of wilt u bijvoorbeeld een gesprek aangaan?
Ik pas mijn cursus aan uw specifieke behoeften aan om uw doelen te bereiken.
Ik spreek ook vloeiend Frans, Engels en Spaans.
De cursussen kunnen in al deze talen plaatsvinden.

Opgeleid in Moderne Talen en Literatuur (ULB), ben ik gepassioneerd door talen. Ik hou van lezen, schrijven en schakelen van de ene taal naar de andere. Ik heb als docent Nederlands gewerkt bij Lerian-Nti (Brussel), CLL (Louvain-la-Neuve) en Call International (Waterloo). De lessen vinden plaats in een ontspannen sfeer.
verified badge
De cursussen worden aangepast aan de behoeften van de student.
Het doel is om zoveel mogelijk te helpen bij het vinden of herwinnen van vertrouwen in het spreken, maar ook in het plezier van leren en om manieren te ontdekken om zelf te leren.
Al 15 jaar geef ik les aan volwassenen en kinderen, op scholen en ook particulier. Alle niveaus zijn welkom.
verified badge
Taalniveau: beginner tot gevorderd
Taal: FR / ENG / NL
Leer Nederlands op een menselijke manier. We bouwen woordenschat en grammatica op, maar ook zelfvertrouwen en expressie.
Gesprekken, muziek, verhalen: alles kan een ingang zijn tot de taal. Ook voorbereiding op examens of sollicitatie mogelijk.
Focus: spreken, begrijpen, durven.
Met ervaring als NT2-lesgever aan EPFC + creatieve achtergrond.
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
verified badge
Nederlandse lessen aangepast aan de professionele noden, leefwereld en interesses van de student. De les kan gegeven worden thuis bij de leerling, op een openbare plaats (bibliotheek bijvoorbeeld) of bij mij thuis in Vorst (Brussel). Ik ben flexibel.
verified badge
Als serieuze middelbare scholier bied ik bijles en huiswerkbegeleiding aan in wiskunde, natuurwetenschappen en Nederlands voor leerlingen van de onderbouw van de middelbare school (groep 1 t/m 4).

🔹 Wiskunde
Herhaling van de basisprincipes, stapsgewijze uitleg, begeleide oefeningen, hulp bij het begrijpen van toetsen en voorbereiding op toetsen.

🔹 Wetenschap
Hulp bij biologie, scheikunde en natuurkunde (lager niveau): begrip van de stof, diagrammen, belangrijke definities en toepassing in oefeningen.

🔹 Nederlands
Woordenschat, basisgrammatica, werkwoordvervoeging, tekstbegrip en hulp bij quizzen.

📘 Werkwijze:
• Eenvoudige uitleg, aangepast aan het niveau van de student
• Werk rustig en geduldig
• Doel: zelfvertrouwen herwinnen en blijvende vooruitgang boeken

📍 Lessen aan huis beschikbaar
⏰ Flexibele werktijden, afgestemd op uw behoeften.
verified badge
Nederlands kan ook voor jou vanzelfsprekend worden.

Ik spreek Nederlands sinds mijn tweede levensjaar.
In de loop der tijd heb ik deze taal niet alleen behouden: ik heb eraan gewerkt, haar geperfectioneerd en beheerst totdat ze een echte troef is geworden.

Deze reis heeft me één essentieel inzicht gegeven:
👉 Nederlands leer je veel beter door het te ervaren dan door het te doorstaan.


Een methode die echt werkt

Ik heb veel mensen geholpen Nederlands te leren, zelfs mensen die dachten dat het hen "nooit zou lukken".
Dankzij een duidelijke, progressieve en effectieve lesmethode ontwikkelen mijn leerlingen snel zelfvertrouwen en spreekvaardigheid.

Geen overbodige theorie hier:
We praten, we begrijpen elkaar, we oefenen vanaf het begin.


Voor wie?

✔️ Beginners of valse beginners
✔️ Studenten en professionals
✔️ Voor iedereen die stressvrij en met resultaat wil leren.


Mijn doel

Om je te laten zien dat Nederlands niet ingewikkeld is, en om je te helpen het eenvoudig, effectief en duurzaam te leren.
message icon
Contacteer Elisabeth
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Als perfect tweetalige leraar met 4 jaar ervaring in het lesgeven van Nederlands, bied ik Nederlandse lessen aan, waaronder:

- Grammatica voor beginners
- Grammatica voor gevorderden
- Begrijpend lezen
- Mondeling begrip
- Geschreven uitdrukking
- Mondelinge uitdrukking

verified badge
Wat uw behoeften of tekortkomingen ook zijn, ik zal een oplossing vinden om u te helpen verbeteren!

Voorbereidingen voor het behalen van examens, sollicitatiegesprek, gesprekstafel, intensieve grammaticacursus, verdediging van het geheugen, ... Alles is mogelijk!
verified badge
Het Nederlands is mijn moedertaal. 20 jaar oud, ik ben een hyperpolyglotte met kennis van de 28 talen, waarvan 12 ik spreek met een hoger niveau B2. Ik ging twee keer op de televisie (JT van een probleem en wat ik hebben betrekking op mezelf op RTL-TVI.
Ik geef les onfeilbaar talen waarin ik ook onthult de geheimen die mijn succes verzekerd.
verified badge
Jong (31 jaar oud) Tweetalig ambtenaar, met ervaring in privélessen, biedt cursussen leren / verdiepen / inhalen in het Nederlands aan.

Of het nu is om je voor te bereiden op een examen of gewoon te verbeteren, ik zal je bondgenoot zijn!

Geen lessen klaar, ik bouw het elke dag volgens uw behoeften en verwachtingen.
verified badge
Hallo, mijn naam is Anne.

Ik heb een masterdiploma in Economische Wetenschappen. Ik geef Nederlandse les aan middelbare scholieren: hulp bij examenvoorbereiding. Ik geef huiswerk per e-mail en zorg voor voortgangsrapportages. Ik kom bij u thuis, in Ukkel, Elsene, Vorst, Sint-Genesius-Rode.
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal, ik ben Nederlands en ik stel voor dat je je niveau van het Nederlands verbetert door te focussen op conversatie - uitspraak - jezelf goed leren uitdrukken - overtuigende verlegenheid om te spreken. Uiteraard ook academische ondersteuning - grammatica uitleg - teksten lezen en begrijpen - schrijven en redigeren. Voorbereiden op sollicitatiegesprekken, het niveau Nederlands voor professioneel gebruik naar een hoger niveau tillen, samenwerken met universiteitsstudenten ter voorbereiding op hun examens Nederlands etc etc. Ik pas mijn lessen aan de behoeften van elke leerling aan. Met gevorderden bespreken we het nieuws aan de hand van krantenartikelen.
Ik spreek vloeiend Frans, Engels en Italiaans. Ik ben advocaat van opleiding met 30 jaar ervaring in internationaal zakendoen. Het uiteindelijke doel van mijn lessen: van het Nederlands houden en je voorbereiden op je toekomst!
verified badge
Als ex-leraar Aardrijkskunde gedurende enige jaren bij de aanvang van mijn carrière en thans als jong gepensioneerde ex-Hoofdcommissaris van Politie en perfect tweetalig Nederlands-Frans, bied ik een dagdagelijkse beschikbaarheid om ook overdag bij te springen waar het nodig is. Ik beschik over de nodige pedagogische vaardigheden om mede de kennis van anderen op een hoger niveau te tillen en bepaalde lacunes in te kunnen vullen.
Dit kan voor bijlessen van/uiteenzettingen over Aardrijkskunde en andere Wetenschappen aan leerlingen/scholieren tot taallessen Nederlands aan volwassenen en (bij-)lessen in andere talen aan leerlingen en scholieren in functie van het verbeteren van hun taalvaardigheden.

Als daar een behoefte aan is, kan ik uiteraard ook uitleg verschaffen over de Belgische staats- en gewestelijke/gemeenschapsstructuren en de rol en werking ervan, maar ook zinvolle duiding/uitleg geven over relevante/nuttige strafrechtelijke aspecten van toepassing in onze maatschappij.
verified badge
Mijn taallessen zijn altijd op maat van de leerling. Ik zorg voor interactie, de leerling zal vanaf het begin aangespoord worden te experimenteren met de Nederlandse taal, steeds binnen de belevingswereld van de leerling, waardoor het geleerde in een persoonlijke context wordt geplaatst en vanzelf aangevuld wordt met voor de leerling specifieke elementen.
Ik heb een aantal fijne methodieken tot mijn beschikking, maar werk ook met gemak uit materiaal dat de leerling van school of thuis uit heeft meegenomen of selecteer anders materiaal op maat.
Ik geef al 20 jaar Nederlands als tweede taal en heb een master in onderwijskunde met een aantekening in leerproblematiek.

verified badge
Docent Nederlands, perfect tweetalig en met ervaring, geeft dynamische en gepersonaliseerde lessen voor alle niveaus en alle leeftijden: bijles, gesprekstafel, professionele setting, etc...

Heeft u bijles nodig voor uw kind of wilt u bijvoorbeeld een gesprek aangaan?
Ik pas mijn cursus aan uw specifieke behoeften aan om uw doelen te bereiken.
Ik spreek ook vloeiend Frans, Engels en Spaans.
De cursussen kunnen in al deze talen plaatsvinden.

Opgeleid in Moderne Talen en Literatuur (ULB), ben ik gepassioneerd door talen. Ik hou van lezen, schrijven en schakelen van de ene taal naar de andere. Ik heb als docent Nederlands gewerkt bij Lerian-Nti (Brussel), CLL (Louvain-la-Neuve) en Call International (Waterloo). De lessen vinden plaats in een ontspannen sfeer.
verified badge
De cursussen worden aangepast aan de behoeften van de student.
Het doel is om zoveel mogelijk te helpen bij het vinden of herwinnen van vertrouwen in het spreken, maar ook in het plezier van leren en om manieren te ontdekken om zelf te leren.
Al 15 jaar geef ik les aan volwassenen en kinderen, op scholen en ook particulier. Alle niveaus zijn welkom.
verified badge
Taalniveau: beginner tot gevorderd
Taal: FR / ENG / NL
Leer Nederlands op een menselijke manier. We bouwen woordenschat en grammatica op, maar ook zelfvertrouwen en expressie.
Gesprekken, muziek, verhalen: alles kan een ingang zijn tot de taal. Ook voorbereiding op examens of sollicitatie mogelijk.
Focus: spreken, begrijpen, durven.
Met ervaring als NT2-lesgever aan EPFC + creatieve achtergrond.
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
verified badge
Nederlandse lessen aangepast aan de professionele noden, leefwereld en interesses van de student. De les kan gegeven worden thuis bij de leerling, op een openbare plaats (bibliotheek bijvoorbeeld) of bij mij thuis in Vorst (Brussel). Ik ben flexibel.
verified badge
Als serieuze middelbare scholier bied ik bijles en huiswerkbegeleiding aan in wiskunde, natuurwetenschappen en Nederlands voor leerlingen van de onderbouw van de middelbare school (groep 1 t/m 4).

🔹 Wiskunde
Herhaling van de basisprincipes, stapsgewijze uitleg, begeleide oefeningen, hulp bij het begrijpen van toetsen en voorbereiding op toetsen.

🔹 Wetenschap
Hulp bij biologie, scheikunde en natuurkunde (lager niveau): begrip van de stof, diagrammen, belangrijke definities en toepassing in oefeningen.

🔹 Nederlands
Woordenschat, basisgrammatica, werkwoordvervoeging, tekstbegrip en hulp bij quizzen.

📘 Werkwijze:
• Eenvoudige uitleg, aangepast aan het niveau van de student
• Werk rustig en geduldig
• Doel: zelfvertrouwen herwinnen en blijvende vooruitgang boeken

📍 Lessen aan huis beschikbaar
⏰ Flexibele werktijden, afgestemd op uw behoeften.
verified badge
Nederlands kan ook voor jou vanzelfsprekend worden.

Ik spreek Nederlands sinds mijn tweede levensjaar.
In de loop der tijd heb ik deze taal niet alleen behouden: ik heb eraan gewerkt, haar geperfectioneerd en beheerst totdat ze een echte troef is geworden.

Deze reis heeft me één essentieel inzicht gegeven:
👉 Nederlands leer je veel beter door het te ervaren dan door het te doorstaan.


Een methode die echt werkt

Ik heb veel mensen geholpen Nederlands te leren, zelfs mensen die dachten dat het hen "nooit zou lukken".
Dankzij een duidelijke, progressieve en effectieve lesmethode ontwikkelen mijn leerlingen snel zelfvertrouwen en spreekvaardigheid.

Geen overbodige theorie hier:
We praten, we begrijpen elkaar, we oefenen vanaf het begin.


Voor wie?

✔️ Beginners of valse beginners
✔️ Studenten en professionals
✔️ Voor iedereen die stressvrij en met resultaat wil leren.


Mijn doel

Om je te laten zien dat Nederlands niet ingewikkeld is, en om je te helpen het eenvoudig, effectief en duurzaam te leren.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Elisabeth