Privélessen
in Zwolle
van29.00EUR/ u
Pianolessen voor beginners (kinderen en volwassenen)
Iedereen kan muziek maken, jong of oud, groot of klein. En het leuke is, het is nooit te vroeg, maar ook zeker nooit te laat om te beginnen. Dus wat houdt je tegen? Begin snel met spelen, en binnen de kortste keren kan iedereen horen wat voor muzikaal talent er in je schuilt!
In de lessen leer je kennismaken met allerlei verschillende muziekstijlen, en voel je je binnen de kortste keren thuis in de "pianowereld".
De lessen kunnen zowel in de praktijk als aan huis worden gegeven.
In de lessen leer je kennismaken met allerlei verschillende muziekstijlen, en voel je je binnen de kortste keren thuis in de "pianowereld".
De lessen kunnen zowel in de praktijk als aan huis worden gegeven.
Extra informatie
Zorg ervoor dat je thuis beschikking hebt tot een eigen (digitale) piano!Locatie
Op een locatie gekozen door de leraar : Molenweg, 8012 WD Zwolle, Nederland
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Pierik, Nederland






|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kleuters (4-6 jaar oud) Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner |
Duur: | 30 minuten 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands |
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Ilja snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 29€Bij de leraar thuis
van 41€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds oktober 2018
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Facebook
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 29€Bij de leraar thuis
van 41€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Zwolle
Vergelijkbare lessen
Lydia
Pianolessen voor beginners tot gevorderden in klassieke en hedendaagse stijlen
Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt aan studenten van alle niveaus. Als pianist 12 jaar leservaring en meer dan 21 jaar spelen, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is het bevorderen van een positieve ervaring en liefde voor het maken van muziek tijdens het leren van piano. Als de student geïnteresseerd is in een serieuzere aanpak, kan ik ook de voorbereiding begeleiden voor de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) examens. Zo hebben mijn leerlingen het afgelopen jaar de hoogste cijfers behaald voor de ABRSM-examens en prijzen in verschillende competities. Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postgraduaatsdiploma's behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek". Daarvoor heb ik mijn bachelor- en masterdiploma in pianouitvoering/muziek behaald aan de Universiteit van Minnesota en TCU-Fort Worth, TX, VS. Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist met orkest (ook als harpiste) en het behalen van topprijzen in verschillende concoursen. Terwijl ik momenteel mijn optreden en opnamecarrière in België voortzet, ben ik mijn privé-muziekstudio aan het ontwikkelen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
Nathalie
Piano (klassiek - jazz/pop) en/of zang (jazz/pop) lessen
Hallo en welkom in mijn muziekstudio! Het is absoluut fantastisch dat je geïnteresseerd bent in muziek, en ik hoop dat je er heel veel plezier mee zult hebben! Echter, duiken in de wonderen van de piano/keyboard kan een beetje overweldigend zijn... en dat is waar ik van pas kom!
Deze cursus is voor iedereen, van complete beginners tot gevorderden, van lessen die volledig gericht zijn op klassieke muziek tot lessen die de basis van jazz/pop omvatten of erop focussen. Als je van zingen houdt, kunnen we ook werken aan de basis van jazz/popzang, zodat je jezelf kunt leren begeleiden aan de piano.
In onze lessen zal techniek een inherent onderdeel zijn van de training, evenals analyse, elementaire muziektheorie en efficiënte manieren om muziek te oefenen. Als je dat allemaal goed in de oren klinkt, neem dan contact met me op en we kunnen zo snel mogelijk beginnen!
Lessen kunnen in het Engels of Nederlands zijn.
Dus wie ben ik?
In een notendop, ik ben een professionele pianist, zanger, tekstschrijver en blogger. Sinds 2014 heb ik lesgegeven in verschillende muziekscholen, piano, ensemble, jazzvocaal en solfège.
Op een meer uitgebreide noot, ik behaalde mijn Master of Arts in klassieke piano, summa cum laude, aan het Koninklijk Conservatorium van Gent (KASK) in 2017, en studeerde als Fulbrighter aan de Indiana University Jacobs School of Music in Bloomington USA tijdens de 2019 -2020 studiejaar.
Elke dag streef ik ernaar om een betere muzikant en persoon te worden, en ik wil die passie overbrengen op mijn studenten.
Dina
Klassieke pianolessen voor kinderen en volwassenen, voorbereiding van examens
Ik geef al meer dan 10 jaar pianolessen voor kinderen en volwassenen, inclusief voorbereiding op ABRSM- en LCM-examens. Een positieve houding en een sfeervolle atmosfeer tijdens mijn lessen helpen studenten snel verder te gaan en te genieten van pianospel, ongeacht het niveau.
Natalia
Muzieklessen / Pianolessen / Muziektheorie in Erpe-Mere (Burst)
Ik geef al lange tijd privé muzieklessen en fortepiano. Naast mijn klassieke muziekopleiding in 2000, heb ik mijn bachelor in psychopedagogie in 2006 afgehaald. Dit jaar ben ik geïnteresseerd in het uitbreiden van mijn praktijk met meer leerlingen met speciale behoeften.
Ik heb geleerd over de verschillende manieren waarop muziek leerlingen met speciale behoeften kan helpen. Het helpt hen hun emoties te uiten en hun herinneringen en zelfregulerende vaardigheden te ontwikkelen.
Het kan hen sterke punten laten zien die ze anders misschien niet zouden vinden tijdens hun schooldag. Het kan ook hun ogen openen voor een hele wereld van expressie en schoonheid, waardoor hun leven wordt verrijkt.
Ik zoek uit wat voor een bepaalde student werkt, wat hen afleidt, wat hen motiveert, wat hen helpt zich te concentreren en soms gewoon te leren hoe ze zich tot hen kunnen verhouden.
Ik als muziekleerkracht werk graag met de leerlingen met speciale behoeften met autisme en met een verminderd gezichtsvermogen
André
Pianolessen - van kinderen tot volwassenen, elk niveau. Klassieke muziek, pop/rock, etc.
Hallo!
Ik ben klassiek pianist met een masterdiploma aan het Koninklijk Conservatorium Den Haag.
Ik geef sinds 2016 piano (en ook muziekeducatie) aan zowel kinderen als volwassenen.
Door les te geven kan ik mijn passie en enthousiasme voor muziek overbrengen op de studenten, en ik vind het ook ontzettend leuk om hun muzikale en technische ontwikkeling te begeleiden en te volgen!
Ik kan me gemakkelijk aanpassen aan de muzikale smaak en verwachtingen/doelen van de studenten bij het leren van muziek, en ik ben ook erg bewust van hoe ik communiceer, afhankelijk van de leeftijden en persoonlijkheden van de studenten.
Ik kan lesgeven in klassieke muziek, pop, rock of een andere stijl.
Mijn aanpak bestaat uit: jou de nodige theoretische kennis geven voor wat je wilt spelen; u actief te betrekken bij de keuze van de stukken/liederen die u gaat spelen; het opstellen van een meerjarenplan voor je repertoire, zodat je stap voor stap op een uitdagende - maar haalbare - manier wordt ontwikkeld (en zo voel je je meer gemotiveerd!); het geven van leuke en creatieve oefenstrategieën; het creëren van een rijke beeldspraak rond het stuk - door een verhaal te verzinnen, de muziek te relateren aan emoties, enz.; en ook positieve feedback!
Zo zullen mijn lessen je in staat stellen om:
- Leer hoe u scores kunt lezen.
-Ontwikkel je muzikaal begrip (van noten, ritme, harmonie, tot muzikale smaak, emotioneel begrip van de muziek, of duik in esthetische principes met betrekking tot de periode en stijl van het stuk,...).
-Verbeter, stap voor stap, totdat je in staat bent om dat stuk/nummer te spelen waar je van houdt.
- Bereid je voor op examens.
-Enz.
Het beste is dat je dit allemaal kunt leren en tegelijkertijd plezier kunt hebben!
Heeft u een vraag, aarzel dan niet om contact met mij op te nemen.
Eleni
Persoonlijke muzieklessen (gitaar, piano) voor alle leeftijden
Beste aankomend student,
Ik bied lessen op klassieke en akoestische gitaar, en op piano!
Het belangrijkste voor mij in mijn lessen is om mijn studenten de mogelijkheid te geven zichzelf te vinden door middel van muziek.
We zullen praten over wat je leuk vindt en we zullen liedjes en stijlen aanpassen aan je voorkeuren. Het is belangrijk om te genieten van wat je leert! Dan wordt de les leuker!
In de lessen kunnen we verschillende vaardigheden oefenen op basis van wat u interesseert. Bijvoorbeeld songwriting en improvisatie. Op deze manier kun je emotioneel verbinden met het materiaal dat je speelt en emotionele groei vinden!
We kunnen ook uw muziektheorievaardigheden oefenen, zodat u de basisregels van muziek en
begrijp een stuk beter!
Of speel eenvoudig en leuk samen muziek en verbeter je vaardigheden op het door jou gekozen instrument!
Als je interesse hebt, neem dan contact met mij op en we kunnen samen doelen stellen op basis van jouw niveau en mooie resultaten behalen!
Freek
Viool -& Pianolessen, coaching ensembles (aan huis of online)
Individuele instrumentcoaching viool of piano.
Heeft u in deze moeilijke tijden nood aan afleiding, zingeving en structuur voor uzelf of uw gezin? Bent u altijd al geïnteresseerd geweest in viool of piano? Wilt u dat uw kind een mooi instrument leert zonder de druk van examens? Dit kan nu bij Rubato, voor zowel jong als oud!
- Aangepast aan je niveau en stijlvoorkeur, op eigen tempo.
- Afgestemd op jouw ambitie en agenda: recreatief? Een springplank naar muzikale studies? Je eigen droomproject?
- Lessen via skype, ook aan huis of op locatie.
- Ook kleine ensembles die coaching wensen zijn welkom.
Ideaal voor wie zoekt naar een aangename hobby in ontspannen sfeer, die ook uitdagend kan zijn op intellectueel, motorisch en emotioneel vlak.
Gulnara
Pianoles met gediplomeerde docent - kinderen tot volwassenen
Over mezelf
Vanaf mijn zesde heb ik piano onderwijs gevolgd. Ik heb klassiek piano gestudeerd aan het Conservatorium van St. Petersburg en vervolgens klassieke zang aan het Conservatorium van Amsterdam.
Tegelijk met mijn zangcarrière begeleid ik diverse koren en zangers. Ik heb jarenlange ervaring met het geven van pianoles aan zowel kinderen als aan volwassenen, voor beginners en gevorderden.
Hoe geef ik pianoles
Tijdens de les krijgen mijn leerlingen de basis van pianotechniek, muziektheorie en een kennismaking met verschillende muziekstijlen. Ik geef veel aandacht aan houding, muzikaliteit en interpretatie. Door het leren van een goede techniek krijg je vanzelf inspiratie en plezier om de mooiste pianostukken te spelen. Je leert een eigen muzieksmaak te ontwikkelen. Tijdens de les spelen we o.a. gezellig samen duo’s voor ons plezier maar ook om te leren met iemand te musiceren.
Les voor kinderen
Beginnende kinderen vanaf 6 jaar laat ik kennis maken met de piano door na te spelen en tegelijkertijd te zingen. Vervolgens stappen we snel over op pianoboeken zoals de Thompson methode. Je leert noten lezen, ritmes, de juiste pianoaanslag en houding zodat je snel je favoriete muziekstuk kunt spelen.
Wil je toelating doen voor het conservatorium of wil je in een band spelen? Ik kan je helpen bij het voorbereiden voor audities.
Les voor volwassenen
Gevorderde kinderen en volwassenen volgen een individueel programma afhankelijk van persoonlijke wensen en niveau. Plezier en geluk van muziek maken staan centraal.
Huisconcerten
Tijdens de feestelijke huisconcerten krijg jij de gelegenheid om voor anderen te spelen en verschillende muziek van andere leerlingen te horen.
Info
Lessen vinden plaats bij mij thuis in Leiden. In overleg kunnen lessen ook bij jou thuis gegeven worden. Ik geef les in het Nederlands of Engels.
Silvia
Viool-, altviool-, piano- en muziektheorielessen in EN, FR, DE, IT, NL
Als afgestudeerd muziekpedagoog pas ik mijn lessen aan op de behoeften en interesses van de leerling. Mijn doel is om een zo volledig mogelijke voorbereiding te geven op technisch en artistiek gebied, terwijl de les een positieve, creatieve en constructieve ervaring blijft voor alle studenten, van de jongste kinderen die nog niet hebben leren lezen tot meer volwassen mensen die op zoek zijn naar nieuwe uitdagingen.
Ik geef viool en altviool van beginner tot gevorderd niveau en piano voor beginners, waarbij ik mijn lessen integreer met stukjes muziektheorie om de studenten meer kennis en bewustzijn te geven.
Groepslessen voor twee of drie studenten zijn ook een optie.
Talía
Piano, Clave, Solfeo y Teoría Musical - Online o presencial in Sevilla
Klassen van piano en clave voor principiantes, amateurs en estudiantes.
En las clases trabajo equilibradamente la improvisación, the técnica and el repertorio. Dit is een aanpasbare bus die zich aanpast aan de behoeften van de studenten, en de flexibiliteit die u nodig heeft, geen centro en een solo met een menos of een andere persoonlijke instelling.
Wym
Skype piano/keyboard-,compositie-, muziektheorie les
Keyboardles, pianoles, orgelles, , compositieles van een ervaren toetsenist en componist.
Dat kan allemaal bij Wym. Hij geeft al vijftien jaar les aan kinderen en volwassenen. Hij is verbonden aan Muziekonderwijs Middennederland in Amersfoort en geeft privéles, thuis in het centrum van Utrecht.
I.v.m. veanderderde omstandigheden nu via Skype.
Als het bevalt blijvend.
Akane
Pianolessen met twee vleugels. Voorbereidingen voor ABRSM en competitie.
Op de locatie in Den Haag staan twee vleugels. Er zal voldoende afstand zijn tussen de leerling en de leraar.
Voor kinderen is het belangrijk om naast pianospelen ook basis muzikale vaardigheden te ontwikkelen door middel van zang-, ritme- en gehoortraining. Ik gebruik een technisch oefenboek, het hoofdleerboek en een theorieboek. Door deze 3 boeken leren leerlingen verschillende aspecten van muziek en maken ze zich natuurlijk klaar voor examens en cijfers.
Na het verwerven van basisvaardigheden, bestuderen de studenten ook Harmonie- en Akkoordoefeningen. Deze zijn handig voor het spelen van pops en jazz, en ze verkrijgen ook een dieper begrip van klassieke stukken.
Privé pianoles, vanaf 4 jaar. Kinderen kunnen aan de les beginnen nadat ze het cijfer van 1 tot 5 en het alfabet van A tot G hebben kunnen lezen.
Gevorderde studenten die zich willen voorbereiden op concoursen, audities, ABRSM, GCSE, IB-examens of het toelatingsexamen van het conservatorium.
Het concert wordt jaarlijks gehouden samen met studenten van fluit-, viool- en compositiedocenten.
Voor de leeftijd van 1-7 jaar heb ik groepsritme lessen.
Eduardo
Saxophone, Clarinet, Piano, Impro and Music Theory lessons for all ages and levels, physically & Online by a Music Master graduate!
Hi! My name is Eduardo, a professional musician and long-time music teacher. I am offering physical and online lessons in Music Theory, Improvisation and Instrument.
#Harmony #Composition #Solfège #Saxophone #Clarinet #Piano
Lessons are addressed to every student profile, regardless of age, level of expectations (no matter if it is seen as a hobby or rather if the individual is getting prepared for official Conservatory auditions, etc.).
We will play and/or focus on what the student is willing to deepen into (whatever music style they are interested in, more theoretical aspects or rather practical ones), trying to get the maximum profit of the employed time, and prioritising the actual learning of the person as the main factor for their motivation.
I obtained my Jazz Music Master's program at the Prince Claus Conservatoire of Groningen in June 2022.
Previously, in 2018, I graduated from my music Bachelor's at the Conservatorio Superior de Música del Liceu in Barcelona (Spain).
Lise
Pianolessen voor kinderen / volwassenen, beginners / gevorderden
Muzieklessen in verschillende genres, op maat gemaakt voor wat de student (kind of volwassene) nodig heeft. Ik kan lesgeven in een strikte "klassieke" stijl of elk nummer dat de student misschien wil leren (als componist ben ik best welbewust in het arrangeren van bestaande nummers in elke stijl en voor elk niveau).
Input (dagelijkse oefening) is van de student vereist voor productieve lessen en, indien nodig, wordt elke week huiswerk gegeven.
Ik heb ervaring met individuele of groepslessen.
Kim
Privélessen piano aan huis of op locatie in Kapellen
Pianolessen aan huis of op locatie in Kapellen. De lessen zijn voor absolute beginners tot meer gevorderde pianisten. Er is geen kennis van notenleer nodig om te kunnen starten met pianolessen. De lessen zijn voor kinderen, tieners en volwassenen. Iedereen is welkom! Je kiest zelf wat je speelt. Alle genres zijn mogelijk.
Ook online lessen via Skype of Zoom zijn mogelijk!
Tijdens deze vervelende coronapandemie blijft het mogelijk om pianolessen aan huis of bij mij thuis te volgen. Mondmasker, reinigingsdoekjes voor de piano en alcoholgel voor de handen wordt voorzien.