facebook
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van16.00EUR/ h

Scheikunde, Biologie, Natuurkunde, Duits, Nederlands

Ik ben vorig jaar cum laude geslaagd op de MAVO. Ik wil heel graag natuurkunde/scheikunde docent worden of biologie docent. Ik doe nu de opleiding doktersassistente. Ik ben nog altijd heel erg geïnteresseerd in scheikunde, biologie en natuurkunde. Ook ben ik erg goed in Duits en Nederlands. Hiermee zou ik ook graag mensen willen helpen.

Locatie

Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Zwolle, Nederland

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Mai snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 5:00
6
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 6:00
7
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 7:00
8
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 8:00
9
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 9:00
10
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 10:00
11
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 11:00
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  
  
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  
  Donderdag om 14:00
  Vrijdag om 14:00
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 16€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds januari 2023

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 5:00
6
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 6:00
7
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 7:00
8
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 8:00
9
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 9:00
10
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 10:00
11
  
  
  
  
  
  
  Zondag om 11:00
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  
  
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  
  Donderdag om 14:00
  Vrijdag om 14:00
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 16€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Eldert
bijles natuurkunde of scheikunde, examentraining, toets voorbereiden
ik heb ervaring in lesgeven en bijles geven, evt ook voor wiskunde. Ik ben geduldig, kan thuis of bij de kandidaat thuis. Bij kandidaat thuis komen er extra kosten bij. Kan op elk gewenst niveau van vmbo-GL/TL tot havo, tot vwo-examenklas. IP-adressen uitrekenen, binair en hexadecimaal rekenen kan ook

Robert
Natuurkunde / Scheikunde / Bio, bij jou thuis, bij mij thuis of op afstand!
Als Frans-Belgische leraar bied ik privélessen natuurkunde, scheikunde en biologie aan voor het middelbaar en hoger niveau. Ik ben gespecialiseerd in het middelbaar niveau tot en met het 5e jaar Belgisch. Ik reis indien nodig tot bij u thuis, zowel in de regio Brussel als in Waals- en Vlaams-Brabant, met een minimale cursusduur van 2 uur. Met ruime ervaring bied ik talloze oefeningen aan om kennis te consolideren. Afstandsonderwijs is ook mogelijk via platforms zoals Skype, Facebook, enz. Voor studenten in Frankrijk worden de lessen uitsluitend op afstand gegeven. Aarzel niet om contact met mij op te nemen om uw lessen te organiseren op basis van uw behoeften en beschikbaarheid. Ik ben hier om u te helpen uw vaardigheden in deze onderwerpen op een effectieve en persoonlijke manier te versterken. Cursussen die op uw behoeften zijn afgestemd, zorgen ervoor dat u snel vooruitgang boekt.

Natasha
Wetenschappen en wiskunde van basisschool tot universiteit
Chemie is geen mysterie. Van atoom tot materie is gewoon een wetenschap. Wiskunde is geen nachtmerrie meer. Om natuurkunde te bewijzen, heb je bewijs nodig. Van klas 1 tot en met klas 12, toelatingsexamens voor de middelbare school/universiteit, opdrachten, quizzen, presentaties. Wij lossen het samen op... Voor leerlingen van de basisschool en middelbare school Inleiding tot de wetenschap: voor jonge leerlingen die de basisbeginselen van wetenschappelijk onderzoek, materie en beweging willen leren, waarbij de nieuwsgierigheid en het verkennen van complexe onderwerpen worden bevorderd. Basiswiskunde: basisvaardigheden in tellen, optellen, aftrekken, vormen, rekenen, algebra en meetkunde. Hiermee wordt de basis gelegd voor hogere wiskundige concepten. Voor middelbare school-, universiteits- en hogereschoolstudenten Diepgaande scheikunde: Studenten verdiepen zich in de atoomstructuur, chemische vergelijkingen, organische scheikunde, chemische reacties, thermodynamica, kinetiek, elektrochemie en stoichiometrie. Dit vormt een solide basis voor scheikunde op universitair niveau. Toepassingen in de natuurkunde: Onderwerpen omvatten mechanica, elektriciteit en magnetisme, golven en geluid, optica, klassieke mechanica, kwantumfysica, thermodynamica, astrofysica en relativiteit. Geavanceerde wiskunde: Algebra, meetkunde, trigonometrie, lineaire algebra, kansrekening en statistiek, en calculus en differentiaalvergelijkingen worden uitgebreid behandeld. Hiermee worden studenten voorbereid op wiskundecursussen op hoger niveau die speciaal bedoeld zijn voor studenten die een bètavakgebied in het hoger onderwijs nastreven. Daarnaast kan ik werken met door studenten voorgestelde onderwerpen en hen aanmoedigen om actief deel te nemen aan discussies, vragen te stellen en om verduidelijking te vragen. Samen streven we naar een toegewijde omgeving waarin studenten kunnen floreren en excelleren in hun wetenschappelijke en wiskundige reizen.

Mahmood
Natuurkunde cursus / colleges voor beginners en halfgevorderden
Met deze cursus versterkt u de concepten die in de secundaire fase zijn ontwikkeld om stevig grondwerk en een basis te bieden voor het verder leren van natuurkunde op tertiair niveau en om de relatie met dagelijkse situaties te leren kennen. Je zult de relatie tussen natuur en materie op wetenschappelijke basis begrijpen, een positieve wetenschappelijke houding ontwikkelen en de bijdrage van Natuurkunde aan de verbetering van de kwaliteit van leven en het welzijn van mensen waarderen. CURSUS-OUTLINES: - Fysieke wereld en meting -Kinematica - Bewegingswetten - Werk, energie en kracht - Beweging van het systeem van deeltjes en rigide lichaam - Zwaartekracht - Eigenschappen van bulkstof - Thermodynamica - Gedrag van de perfecte gas- en kinetische theorie - Oscillaties en golven - Elektrostatica - Huidige elektriciteit - Magnetische effecten van stroom en magnetisme - Elektromagnetische inductie en wisselstromen - Elektromagnetische golven - Optica - Dubbele aard van materie en straling - Atomen en kernen - Elektronische apparaten - Communicatie systemen Als je colleges over een bepaald onderwerp nodig hebt, kun je dat natuurlijk laten weten

Nathan
Verbeter uw scheikundige en biochemische vaardigheden met een PhD-student die wetenschap tot een succes maakt!
Als toegewijde promovendus biochemie aan de EPFL bied ik persoonlijke bijles in scheikunde en biochemie aan studenten op middelbare school, universiteit of masterniveau. Of je je nu voorbereidt op examens, worstelt met complexe concepten of je kennis wilt verdiepen, ik stem elke sessie af op jouw doelen en leerstijl. Met een sterke academische achtergrond en een passie voor lesgeven streef ik ernaar wetenschap toegankelijk, boeiend en relevant te maken. Mijn aanpak legt de nadruk op heldere uitleg, kritisch denken en praktische voorbeelden om je te helpen zelfvertrouwen op te bouwen en uit te blinken in je studie.

Chris
Les in wiskunde/natuurkunde, elk niveau, VMBO - universitair, online of in Velp, door een ervaren wiskundedocent.
Iedereen leert anders. Ik geef daarom les zoals jij dat wilt. Jij bepaalt wat je wilt leren en hoe, onder andere wanneer jouw les plaatsvindt en hoe lang de les duurt. Ik geef wiskunde en/of natuurkunde/NASK aan iedereen die wil, ongeacht leeftijd of niveau, online of bij mij thuis in Velp. Je kunt bijles of een cursus volgen. Je kunt werken richting een examen/tentamen of gewoon leren vanuit interesse. Ik kan je helpen met je dyscalculie of met jou helemaal de diepte in duiken. Er is van alles mogelijk. Ik zorg eventueel ook voor passend lesmateriaal. Wat wiskunde betreft, heb ik ervaring met alle klassen van VMBO, HAVO en VWO, maar ook HBO en universiteit. Ik heb ervaring met wiskunde A, B, C en D, en met allerlei wiskunde die meestal niet op de middelbare school wordt gegeven, zoals cryptografie, lineaire algebra, groepentheorie, gevorderde analyse/calculus, geschiedenis van de wiskunde, topologie, knopentheorie en meer. Ook hierin kun je bij mij les volgen. Wat natuurkunde/NASK betreft, heb ik ervaring met alle klassen van VMBO, HAVO en VWO. Ik ben afgestudeerd als tweedegraads wiskundedocent en studeer momenteel voor eerstegraads. Ik heb al meer dan 10 jaar ervaring in het onderwijs en geef onder andere al een aantal jaar wiskunde, natuurkunde en andere vakken op een kleine middelbare school, waar ik ook teamlid ben. Ik schrijf lesmateriaal, dat op diverse scholen in het middelbare en hogere onderwijs gebruikt wordt. Ik heb veel ervaring met vernieuwend onderwijs en het één op één lesgeven. Heb je interesse of vragen? Neem dan gerust contact op. Naast wiskunde en natuurkunde kan je ook bij mij terecht voor lessen creatief schrijven, muziektheorie en kunstgeschiedenis.

Rita
Bijlessen chemie, biologie, biochemie - regio Gent
Ik heb ervaring met het lesgeven in het middelbaar onderwijs (ASO/TSO) en het hoger onderwijs en geef reeds meer dan 10 jaar bijlessen. Wil je je basiskennis wetenschappen (chemie, biologie, biochemie, celbiologie, anorganische chemie) bijschaven, dan ben je aan het juiste adres.

Narayan
Wiskundelessen voor het toelatingsexamen Grade 7/Grade 10 en Grade 11 Athénée de Luxembourg
Wiskundecursus (met name vanuit het perspectief van toelatingsexamens) gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 14 jaar ervaring in het lesgeven in wiskunde tot en met bachelorniveau. Ik heb ook meer dan 3 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Ik kan je helpen deze gestandaardiseerde cursussen (GRE, SAT en zelfs TOEFL) effectiever te leren. Ik bied wiskundelessen voor studenten van verschillende niveaus, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), A-niveau studenten, Europese S6- en S7-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten. Ik geef ook wetenschappelijke cursussen in natuurkunde en scheikunde voor studenten tot het Europese hoger secundair niveau, evenals voor IB- en A-niveau studenten. Daarnaast bied ik biologielessen aan voor studenten tot het Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau. Momenteel geef ik les aan een divers scala aan studenten, waaronder: - GCSE-studenten - IGCSE-studenten - IB-studenten - Europese scholieren - Studenten op AS/A-niveau - Lycée Vauban-studenten - Studenten Atheneum van Luxemburg Ik geef ook huiswerkhulp aan scholieren, en de voortgang van studenten kan worden beoordeeld door middel van periodieke tests volgens de eisen van ouders of de studenten zelf. Opmerking: Houd er rekening mee dat hoewel sommige van mijn studenten cursussen in het Frans, Duits of Zweeds hebben gegeven, mijn primaire onderwijstaal Engels is. Aangezien het onderwerp wiskunde is, is het over het algemeen gemakkelijk om de taak te begrijpen en ik leg de antwoorden in het Engels uit.

Christian
Bijles scheikunde voor O-, AS- en A-niveau (Cambridge, Edexcel, GCSE, IGCSE, Boswell, CCVX, IB, enz.)
Mijn naam is Christian en ik heb een masterdiploma in scheikunde (biomoleculaire wetenschappen) en een doctoraat in ontwikkelingsbiologie. Ik geef al jaren bijles aan studenten in scheikunde, wiskunde en natuurkunde – en ik help je graag! Hoewel mijn lessen online plaatsvinden, zorg ik ervoor dat ze persoonlijk en boeiend blijven. Met een stift en een whiteboard creëer ik een eenvoudige maar dynamische leeromgeving die aanvoelt alsof je samen in de klas zit. Elke leerling heeft unieke doelen en leerstijlen, en ik stem mijn lessen af op jouw behoeften. Ik ben zeer betrokken bij je voortgang, met een optimistische en toegankelijke houding. Mijn lessen creëren een veilige en motiverende sfeer, waarin niet alleen je begrip van het onderwerp groeit, maar ook je zelfvertrouwen! Ik help je graag je doelen te bereiken. Neem gerust contact met me op!

Sanne
Bijles scheikunde en NaSk vmbo, havo en vwo / tutoring in chemistry for middle and high school students
*ENGLISH BELOW* Hallo! Mijn naam is Sanne (23) en als masterstudent Moleculaire Levenswetenschappen heb ik een grote passie voor biochemie. Ik heb al een aantal jaar ervaring en meer dan 20 studenten geholpen met diverse bètavakken. Ik bied bijles aan voor het vak scheikunde. Of je nu hulp nodig hebt bij een specifiek hoofdstuk, of een bredere examentraining wilt volgen. Tijdens de bijlessen zullen we vooral gezamenlijk bezig met opdrachten en zal ik je ondersteunen in het denkproces. Naast de lessen werk je zelfstandig aan huiswerkopdrachten. Je hebt zelf een rekenmachine en een Binas nodig. Bijles in tweetallen of kleine groepjes (bijvoorbeeld met klasgenoten) is mogelijk tegen een lager tarief per persoon – neem gerust contact op voor meer informatie! *ENGLISH* My name is Sanne (23), and I’m a Master’s student in Molecular Life Sciences with a strong passion for biochemistry. I have several years of tutoring experience and have helped over 20 students with various science subjects. I currently offer tutoring sessions in chemistry – whether you need help with a specific chapter or are looking for broader exam preparation. During our sessions, we’ll work through exercises together, and I’ll guide you through the thought process step by step. Between sessions, you’ll work independently on homework assignments. You’ll need your own calculator and a Binas (reference book). Tutoring in pairs or small groups (e.g. with a classmate) is possible at a reduced rate per person – feel free to get in touch for more details!

Kollol
Wiskundelessen (Boswell-Beta / CCVX (VWO) Wiskunde A / B / C / IB / GCSE A-niveaus / SAT)
Ik ben gespecialiseerd (> 5 jaar ervaring) in het begeleiden van wiskunde voor school (elk niveau, maar bij voorkeur op een hoger niveau), inclusief competitieve examens zoals de SAT, GRE, GMAT en de IIT-JEE. Deze les is bedoeld om te trainen 1) middelbare scholieren die VWO of een IB-curriculum volgen, die problemen hebben met het volgen van wiskunde op school of universiteit, 2) Iedereen die het VWO Math-A / B / C toelatingsexamen wil afleggen bij Boswell of CCVX en daarvoor wil trainen. Persoonlijk ben ik momenteel werkzaam als kwantitatieve onderzoeker van aandelenmarkten, en daarom is analytische wiskunde ook een deel van mijn werk. De lessen kunnen streng of mild zijn, afhankelijk van de student. Er wordt periodiek huiswerk gegeven en ik zorg ervoor dat de leerling zijn/haar gewenste doelen behaalt.

Jamshid
Bijles in wiskunde, natuurkunde en scheikunde – secundair en universitair niveau
Ik bied duidelijke, op maat gemaakte bijlessen in wiskunde, natuurkunde en scheikunde aan leerlingen van de middelbare school, hogeschool en universiteit. Ik heb ervaring met het bijles geven aan leerlingen op verschillende niveaus – van eerstejaars middelbare school tot gevorderde universitaire cursussen. Of je je nu voorbereidt op examens, worstelt met specifieke onderwerpen of je basis in wetenschappelijke vakken wilt versterken, ik begeleid je stap voor stap. Onderwerpen die ik behandel zijn onder meer: • Algebra, calculus, lineaire functies, integralen • Klassieke mechanica, elektriciteit, thermodynamica • Algemene en fysische chemie • Studenten toegepaste wiskunde en natuurkunde De lessen zijn gestructureerd, interactief en aangepast aan jouw leerstijl. Ik streef ernaar om leerlingen te helpen zelfvertrouwen te krijgen, kernconcepten diepgaand te begrijpen en academisch beter te presteren.

Sevban
Wiskunde, biologie, scheikunde en lichamelijke opvoeding.
Ik ben gespecialiseerd in wiskunde, biologie, scheikunde en lichamelijke opvoeding. Ik heb ervaring met privélessen en het geven van grotere klassen voor school. Daarnaast heb ik vaardigheden die me helpen bij andere vakken op school, waaronder lichamelijke opvoeding.

Anna
Online bijles wiskunde /fysica en het toelatingsexamen geneeskunde/tandheelkunde
Hallo! Ik ben Anna, 24jaar en geef bijles fysica en wiskunde. In het middelbaar heb ik zelf wetenschappen 8h wiskunde gedaan en nu studeer ik geneeskunde! Indien je bijles wenst voor fysica, wiskunde of het toelatingsexamen geneeskunde, aarzel niet mij te contacteren!

Chaima
Voorbereidende cursussen voor het medische examen - Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Redeneren, enz.
Momenteel studeer ik wiskunde aan de VUAmsterdam/UvA en bied ik mijn vaardigheden aan in verschillende vakken, waaronder wiskunde, scheikunde, natuurkunde, Spaans (mijn moedertaal), Engels en Frans. De lessen zijn gepersonaliseerd en worden online of persoonlijk gegeven, afhankelijk van uw voorkeuren. Mijn lesmethodologie is flexibel en legt de nadruk op het afstemmen van benaderingen op individuele voorkeuren om een grondig begrip van onderwerpen te garanderen. Het opbouwen van een relatie van vertrouwen en welzijn is essentieel in mijn onderwijsfilosofie, en ik ben vastbesloten om een constant tempo aan te houden door middel van regelmatige monitoring om de verwerving van kennis te optimaliseren. Door mijn uitgebreide ervaring als privéleraar in de afgelopen zes jaar heb ik een sterk gevoel van geduld en consistentie ontwikkeld. Mijn toewijding ligt in het helpen van anderen, en ik streef er voortdurend naar om verschillende perspectieven te overwegen om de meest effectieve oplossingen te identificeren. Indien u meer informatie wenst of uw specifieke wensen wilt bespreken, neem dan gerust contact met mij op. Ik kijk ernaar uit om bij te dragen aan jouw academisch succes.