facebook
favorite button
1/4
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds augustus 2019
Leraar sinds augustus 2019
Wil je graag het Nederlandse taal beheersen? Zoek me op!
course price icon
Van 23 € /h
arrow icon
Ik ben een leerkracht die jouw graag wil leiden en begeleiden om het Nederlandse taal beter te begrijpen.

Hierbij geef ik spelling en dat houd in dat ik tegenwoordige tijd en verleden tijd behandeld.
Met huiswerk erbij die jij in je bekende omgeving en in jouw tijd en dan terug stuurt per mail.

Deze les is voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar en personen die uit het buitenland hier komen om te wonen, die de Nederlandse taal niet helemaal beheersen en problemen hebben met uitspraak.
Het gaat erom dat je het leert lezen, schrijven en begrijpen en nog erbij leren articuleren is van groot belang.
Als je het Nederlandse spelling (tegenwoordige tijd en verleden tijd) kent heb je alles in de handen.
Alles gaat eenvoudiger als je het Nederlandse taal beheerst en kan spreken.
Extra informatie
Ik werk met de Zoom. Dat kun je downloaden.
Ik werk alleen maar op de volgende dagen: Dinsdag & Donderdag
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Ik ben een leerkracht die heel dynamisch is. Een vrolijk mens om mee om te gaan.
Ik heb jaren lang lessen gegeven aan leerlingen van het reguliereschool.
De leerlingen hebben alle hun doel bereikt op eind van de school jaar.
Watbetreft volwassen mensen had ik les gegeven meestal voor conversatie en om brieven te kunnen schrijven in het Nederlandse taal.
Ik wil altijd mensen helpen om hun doel te bereiken.
Ik hou ervan wanneer mensen echt interesse tonen en hun best doen om hun doel te bereiken.
Opleiding
Ik heb mijn bachelor behaald aan de universiteit.
Als beroep ben ik een leerkracht daarnaast ben ik een Inrichting/ Educatiefwerker.
Ik heb een stuk of 5 cursussen gevolg om mezelf up to date te houden.
Leservaring
Ik heb veel ervaren jaren achter de rug. Het gaat altijd beter wanneer jouw kind één op eén les krijgt. Je kind kan dan beter concenteren op wat ik naar voren brengt.
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Duur
45 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Spaans
Vaardigheden
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Wil je Spaans leren, zoals basisdingen die je wilt weten.
Wilt u dat uw kind taalbegaafd wordt?
Ik ben blij om uw kind Spaans te leren.
Ik spreek 4 talen.
Er zijn verschillende landen in Europa en Zuid-Amerika, waaronder het Caribisch gebied, die Spaans spreken. Zoals 🇪🇸 Spanje, 🇵🇷 Puerto Rico, 🇵🇪 Peru en mijn eigen land. Benieuwd naar deze Spaanse les? Schrijf jezelf in!! Ga ervoor, je kunt!!

Stuur mij een bericht voor uw Spaanse lessen. Ik zal wachten....
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
Om kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Ik heb al meer dan 3 jaar ervaring in het geven van bijles aan leerlingen in de onderbouw van de middelbare school. Mijn vakgebieden zijn Wiskunde, Nederlands, Scheikunde, Natuurkunde en Biologie.

Tijdens de lessen zorg ik voor persoonlijke begeleiding, waarbij ik uitleg geef op een manier die begrijpelijk en praktisch is. Samen werken we aan het verbeteren van je resultaten, het beter begrijpen van lastige onderwerpen en het vergroten van je zelfvertrouwen in de les. Of het nu gaat om het voorbereiden van toetsen, het maken van huiswerk of het oplossen van moeilijkheden in de lesstof, ik ben er om je te helpen!
verified badge
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien een nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.

Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdek je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
verified badge
Ik geef Nederlandse lessen aan mensen die al een basisniveau hebben en hun spreekvaardigheid en zelfvertrouwen willen verbeteren. Mijn lessen zijn praktisch, dynamisch en gericht op communicatie in de praktijk, uitspraak en alledaagse situaties, zowel voor werk als privé.

Ik ben moedertaalspreker van het Nederlands en woon in Spanje. Ik heb zelf als volwassene Spaans geleerd, dus ik weet heel goed hoe het is om een nieuwe taal vanaf nul te leren en welke uitdagingen daarbij komen kijken.
verified badge
Deze Nederlandse les is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen.
Ik heb in het secundair onderwijs les gegeven intussen werk ik voor het belgische leger en heb ik momenteel meer tijd om en zou ik graag kinderen pubers en of volwassenen iets willen aanleren mijn prijzen hou ik laag omdat ik niet wil verdienen maar helpen .
verified badge
Voor wie:

- Studenten hoger onderwijs : hogeschool, universiteit
- Professionals: zakelijk Nederlands voor het bedrijfsleven (van architecten, taalkundigen, boekhouders tot informatici...), Europese Commissie-context, voorbereiden van SELOR-taaltesten... (alle testen mogelijk - met testmateriaal voorhanden)

Wat: alle vaardigheden kunnen getraind worden, op eender welk niveau en in eender welke context
lezen, schrijven, spreken, luisteren

Boek een eerste les om samen te bekijken hoe uw parcours er het beste uitziet of naar welke doelen u wil toewerken.
verified badge
Mijn naam is Yvette, ik ben leerkracht basisonderwijs en orthopedagoog en heb meer dan 10 jaar ervaring in het geven van Nederlandse les in het buitenland.
Tijdens een eerste gesprek wordt gesproken over jouw behoeften. Waarom wil je graag Nederlands leren en welke facetten van de taal zouden de meeste aandacht moeten krijgen? Iedereen heeft andere doelen en wensen en mijn lessen woorden daarop aangepast. Ik geef les aan iedereen, jong en oud, die de Nederlandse taal wil leren, of nog beter wil beheersen. Ik vind het belangrijk om een bepaalde structuur aan te brengen in de lessen, zodat er zoveel mogelijk uit het uur gehaald kan worden, maar tegelijkertijd moet er ruimte zijn voor afwisseling en improvisatie. Door mijn ervaring als leerkracht en orthopedagoog weet ik hoe ik mensen snel op hun gemak kan stellen. Bovendien heb ik zelf ervaren hoe het is om een vreemde taal te leren (Duits en Engels), dus ik kan met goed inleven.
message icon
Contacteer Martina
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
Om kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Ik heb al meer dan 3 jaar ervaring in het geven van bijles aan leerlingen in de onderbouw van de middelbare school. Mijn vakgebieden zijn Wiskunde, Nederlands, Scheikunde, Natuurkunde en Biologie.

Tijdens de lessen zorg ik voor persoonlijke begeleiding, waarbij ik uitleg geef op een manier die begrijpelijk en praktisch is. Samen werken we aan het verbeteren van je resultaten, het beter begrijpen van lastige onderwerpen en het vergroten van je zelfvertrouwen in de les. Of het nu gaat om het voorbereiden van toetsen, het maken van huiswerk of het oplossen van moeilijkheden in de lesstof, ik ben er om je te helpen!
verified badge
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien een nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen.

Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdek je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
verified badge
Ik geef Nederlandse lessen aan mensen die al een basisniveau hebben en hun spreekvaardigheid en zelfvertrouwen willen verbeteren. Mijn lessen zijn praktisch, dynamisch en gericht op communicatie in de praktijk, uitspraak en alledaagse situaties, zowel voor werk als privé.

Ik ben moedertaalspreker van het Nederlands en woon in Spanje. Ik heb zelf als volwassene Spaans geleerd, dus ik weet heel goed hoe het is om een nieuwe taal vanaf nul te leren en welke uitdagingen daarbij komen kijken.
verified badge
Deze Nederlandse les is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen.
Ik heb in het secundair onderwijs les gegeven intussen werk ik voor het belgische leger en heb ik momenteel meer tijd om en zou ik graag kinderen pubers en of volwassenen iets willen aanleren mijn prijzen hou ik laag omdat ik niet wil verdienen maar helpen .
verified badge
Voor wie:

- Studenten hoger onderwijs : hogeschool, universiteit
- Professionals: zakelijk Nederlands voor het bedrijfsleven (van architecten, taalkundigen, boekhouders tot informatici...), Europese Commissie-context, voorbereiden van SELOR-taaltesten... (alle testen mogelijk - met testmateriaal voorhanden)

Wat: alle vaardigheden kunnen getraind worden, op eender welk niveau en in eender welke context
lezen, schrijven, spreken, luisteren

Boek een eerste les om samen te bekijken hoe uw parcours er het beste uitziet of naar welke doelen u wil toewerken.
verified badge
Mijn naam is Yvette, ik ben leerkracht basisonderwijs en orthopedagoog en heb meer dan 10 jaar ervaring in het geven van Nederlandse les in het buitenland.
Tijdens een eerste gesprek wordt gesproken over jouw behoeften. Waarom wil je graag Nederlands leren en welke facetten van de taal zouden de meeste aandacht moeten krijgen? Iedereen heeft andere doelen en wensen en mijn lessen woorden daarop aangepast. Ik geef les aan iedereen, jong en oud, die de Nederlandse taal wil leren, of nog beter wil beheersen. Ik vind het belangrijk om een bepaalde structuur aan te brengen in de lessen, zodat er zoveel mogelijk uit het uur gehaald kan worden, maar tegelijkertijd moet er ruimte zijn voor afwisseling en improvisatie. Door mijn ervaring als leerkracht en orthopedagoog weet ik hoe ik mensen snel op hun gemak kan stellen. Bovendien heb ik zelf ervaren hoe het is om een vreemde taal te leren (Duits en Engels), dus ik kan met goed inleven.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Martina