van27.00EUR/ u
Afgestudeerde Master Business student die zakelijke bijles geeft op alle gebieden (financiën, marketing, economie etc. )
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Afgestudeerde MSc Marketing student die lessen geeft op alle gebieden van Business, inclusief economische concepten. Bachelor behaald in International Business Administration. Mijn doel is om studenten te helpen de kernconcepten te begrijpen, in plaats van ze simpelweg uit het hoofd te leren. De kennis die ik in 5 jaar heb opgedaan, maakt mij tot een gediplomeerde bijlesdocent die zich goed kan inleven in de student.Locatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Voorburg, Nederland
Les via webcam






|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Vaardigheden: | |
---|---|
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten 90 minuten 120 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Nederlands |
Over
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben een jonge, ambitieuze masterstudent bedrijfskunde die studenten en volwassenen waarde wil bieden door verschillende bijlessen te geven. Voor mij gaat het erom de persoon te helpen het onderwerp te begrijpen in plaats van eenvoudigweg woorden en betekenissen uit het hoofd te leren. Ik geloof dat zodra een onderwerp wordt begrepen, dit automatisch wordt onthouden.Opleiding
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Voltooid internationaal baccalaureaatprogramma (6/7 voor bedrijven, Nederlandse en Engelse taal)Afgestudeerd BSc International Business Administration aan de Erasmus Universiteit Rotterdam
MSc Marketing student aan de Erasmus Universiteit Rotterdam
Leservaring
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
TOEFL-certificaat (Engelse taalvaardigheid)Diploma in International Business Administration op universitair niveau
Eerdere ervaring met bijles
Moedertaalspreker Engels met een BSc International Business Administration en MSc Marketing Manager van de Erasmus Universiteit Rotterdam die Engelse les geeft. Studeer al meer dan 15 jaar in de Engelse taal in 4 verschillende landen. Bovendien werd een TOEFL-certificaat (score van 107/120) behaald om de spreekvaardigheid te bewijzen.
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Boudewijn snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 27€Les via webcam
van 27€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds juni 2018
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Facebook
- Verbonden met Google
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 27€Les via webcam
van 27€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Islame
Management, projectmanagement, Business analist, Agile coaching, time management
Hallo,
Ik heb een Master in HR en een Master in Business analyse afgerond. Ik bied cursussen aan om studenten te helpen excelleren in bedrijfscommunicatiebeheer, marketingstrategie en projectmanagement. Ik wil eenvoudige voorbeelden en uitleg geven om studenten te helpen de lessen te onthouden.
De cursussen zijn bedoeld om de student te helpen zijn zwakte in een bepaald onderwerp te overwinnen. Daarnaast focus ik me ook op communicatie en algemene vaardigheden voor holistische ontwikkeling.
Ik heb een aantal jaren in universitaire studies gezeten, als je vragen hebt over het universitaire leven en timemanagement; Ik luister naar jou!
Elke succesvolle student is een eer voor mij :)
Shan
Examen tutor Micro & Macro Economics - Voor studenten tot universitair masterniveau
Heeft u moeite om het universiteitsexamen economie voor te bereiden? Stuur me dan een bericht.
Ik heb goede ervaring met het begeleiden van universiteits- / hogeschoolstudenten in micro- en macro-economie.
Mijn doel is om studenten uitgedaagd te houden, maar niet overweldigd. Met mijn hulp heeft mijn student meer vertrouwen om te werken aan hun economische examens.
Thierry
Wiskunde en economie bijles (mathematics and economics tutoring)
Achter de feiten aanhobbelen met wiskunde is een van de meest demotiverende dingen in welke onderwijsvorm dan ook. Ik help je niet alleen met de stof waarmee je problemen hebt, maar ook om je zo snel mogelijk te leren hoe je vanaf nu elk soortgelijk probleem zelf op kan lossen.
Sofia
Ervaren (online) bijlesdocent en huiswerkbegeleider
Hallo!
Ik ben Sofia en geef al heel veel jaren met plezier bijles en huiswerkbegeleiding aan leerlingen van verschillende middelbare niveaus (ook online!). Heeft u(w kind) structurele hulp nodig, hulp met de proefwerkweek, zijn er examens niet gehaald of moet er in de zomervakantie wat worden bijgespijkerd? Wellicht kan ik helpen! Stuur me vrijblijvend een bericht en vertel me om welke vakken het zal gaan+niveau. Dan kunnen we afstemmen wat er nodig is en/of waar ik kan helpen.
Over mezelf: Naast mijn huidige werk geef ik bijles, omdat ik merk dat ik er veel leerlingen mee help en dit mij plezier geeft. Zelf heb ik altijd gestudeerd (nog steeds vind ik het leuk om studies naast mijn werk te doen) en 5 jaar terug heb ik een Master behaald aan de Universiteit van Leiden. Ik geef al 5+ jaar bijles en huiswerkbegeleiding (ook examentraining).
Met vriendelijke groet,
Sofia
PS: Natuurkunde geef ik alleen voor leerlingen in de onderbouw.
PS: Tijden en afspraken altijd in overleg. :)
Robert
Boekhouding, financiën en economie cursussen + hulp bij uw businessplan
Docent secundair en hoger onderwijs geeft (alleen op afstand privélessen in politieke economie, boekhouding en financiën. Veel ervaring en veel oefeningen!
Trefwoorden: balans, resultatenrekening, saldo, netto contante waarde, kapitaalkosten, ratio
Ellen
Bijles economische vakken, Centrale examencommissie, Financiële analyse jaarrekening
Op basis van mijn ervaring in de financiële sector en het onderwijs kan ik je begeleiden met:
- BIJLESSEN alle ECONOMISCHE VAKKEN, zowel voor middelbare schoolstudenten als studenten in het hoger onderwijs (hogeschool en universiteit). De bijlessen worden afgestemd op jouw cursusmateriaal. Je kan bijlessen nemen om bij te blijven tijdens het schooljaar of als voorbereiding op de examens
- ondersteuning bij de voorbereiding voor de CENTRALE EXAMENCOMMISSIE. De centrale examencommissie vergt een stevige voorbereiding. Op basis van de vakfiche nemen we alle thema's door. Dit op basis van cursusmateriaal die je zelf aankoopt. De voorbereiding voor de examencommissie kan voor:
° bedrijfseconomie ASO en TSO
° algemene economie ASO en TSO
Marcel
Bijles Economie, Bedrijfseconomie en Rekenen door ervaren docent
Na jaren in financiële functies in het bedrijfsleven gewerkt te hebben, ben ik in 2016 overgestapt naar het onderwijs. Op dit moment geef ik les aan het CIOS in Sittard. Daar verzorg ik de vakken Rekenen en Ondernemerschap. Ook heb ik op andere scholen (Bedrijfs)economische vakken gegeven.
Ik geniet van het contact met de leerlingen en vind het fijn om kennis over te brengen. Het streven is te zorgen voor een laagdrempelige aanpak.
Verder woon ik in het mooie Zuid-Limburg samen met mijn vriendin en onze twee kinderen. In de vrije tijd ga ik er graag op uit met de racefiets of mountainbike.
Bij het verzorgen van 1-op-1 lessen, vind ik het belangrijk dat er sprake is van een laagdrempelige, persoonlijke aanpak met veel tijd voor het individu. Alleen zo krijgt de leerling het gevoel dat hij alle vragen kan stellen waar hij mee zit. Vaak zit het probleem hem nog niet eens in de stof zelf, maar gaat het er meer om te helpen bij het gezamenlijk doornemen van de theorie, in begrijpelijk taalgebruik. Daarnaast kan blijken dat andere basisvaardigheden nog niet voldoende aanwezig zijn. Ook hier werken we dan aan.
Ik probeer altijd duidelijk te maken wat de structuur is die gebruikt wordt om een opgave op te lossen. Dit geeft de leerling meer houvast. Verder is het belangrijk dat de student zelf verantwoordelijkheid leert te nemen.
Mijn bijlessen Rekenen zijn zowel voor het MBO, VMBO, voortgezet onderwijs als de PABO. Verder geef ik ook bijles Economie en Bedrijfseconomie voor VMBO, HAVO en VWO.
Aangezien de lessen online plaats vinden, hebben we een grote flexibiliteit ten aanzien van het tijdstip waarop de les plaats kan vinden. Tijdens de Corona crisis heb ik veel online bijlessen gegeven en dat is uitstekend bevallen.
Simone
OPZET een Start-up in Nederland, Start-up Consultant
Het opzetten van een start-up in Nederland is eenvoudig, maar als u een expert aan uw zijde heeft, bespaart u tijd en kunt u zich vanaf het begin concentreren op uw bedrijf en tijdrovende onderzoeken vermijden; daarnaast is hulp bij de Nederlandse wetgeving en bureaucratie en de Nederlandse taal de kern van een succesvolle Start-UP onderneming.
In deze sessie geef ik de kerninformatie over het opzetten van een Start-UP in Nederland en de assistentie bij alle administratieve procedures die komen kijken bij de Start-UP business.
Na de opstartfase van het bedrijf kan ik ook assisteren in het bedrijf en assistentie verlenen bij de marketingontwikkeling voor de Nederlandse markt.
Professionele hulp bij:
1) Het ontwerp van het businessplan
2) Inschrijving bij de KVK (Kamer van Koophandel)
3) SBI-codes voor het beschrijven van de bedrijfsactiviteiten
4) Opening van een Dutch Business Bank-rekening
5) Zakelijke verzekeringen
6) Virtueel kantoor
7) Opzetfase Bedrijfsmanagement
8) Website maken
9) Ontwikkeling van webmarketing
Tot ziens!!
Daniel
Introductory Statistics Extra Tutoring for University/Tertiary Students.
Course & some topics:
Introductory Statistics
Measures of Central Tendency & Dispersion, Probability and Probability distributions, Sampling distribution and Hypothesis Testing.
Tutoring to get you ready for final exams.
Learn the entire course by yourself or in a group.
Start learning within 15 minutes of the class.
Complete revision classes that focus on topics covered in the course for the semester.
Classes that assist you to graduate on time.
You are sure to tell your friends about the classes after your first class.
Susan
Wiskunde, Economie, M&O, Geschiedenis, Scriptiebegeleiding
- Wiskunde A, Geschiedenis op alle niveaus van het voortgezet onderwijs
- Economie, M&O op alle niveaus van het voortgezet onderwijs, tevens ook HBO/Universitair
- Scriptiebegeleiding alle niveaus van het voortgezet onderwijs, tevens ook HBO/Universitair (economische onderwerpen)
Ben
Dashboards / Rapportages / Analyses maken met Excel
Hoe gebruik je Excel effectief, incl. macro's?
Je krijgt van je baas de opdracht een nieuwe rapportage op te zetten. Waar begin je? Hoe krijg je de informatiebehoefte concreet? Hoe help je jouw opdrachtgever bij het scherp krijgen van haar informatiebehoefte? Hoe voorkom je dat je veel tijd en moeite stopt in het bouwen van een rapportage die niet gebruikt wordt? Welke data heb je nodig? Welke visualisaties gebruik je? Hoe bouw je een dashboard? Hoe zorg je ervoor dat het management je rapportage begrijpt en vertrouwt? Welke formules gebruik je? Hoe bouw je een datamodel d.m.v. Power Query en Power Pivot? Hoe gebruik je tabellen, draaitabellen en grafieken op een slimme manier? Hoe automatiseer je de wekelijkse handmatige update van de rapportage d.m.v. macro's in VBA, opdat jij geen tijd meer kwijt bent aan deze saaie routineklus?
Kortom: Mijn doel is jou te helpen zo min mogelijk tijd te besteden aan het bouwen en onderhouden van geautomatiseerde Excel-rapportages en dashboards die de business vooruit helpen!
Wie ben ik?
Ik heb ruim 6 ervaring in het maken van adhoc-analyses en rapportages voor SNS REAAL, Coolblue en als Freelancer voor diverse opdrachtgevers.
Shavita
(Bedrijfs) economie / wiskunde. Bouwstenen voor de rest van je studie carrière
Economie en bedrijfseconomie zijn de bouwstenen wanneer je verder de finance wereld ingaat. Wiskunde (rekenen) is een vereiste voor als je verder wil gaan op het HBO de basis is hierbij van belang.
Met bijna 5 jaar ervaring help ik leerlingen over de drempel heen. Elke leerling is uniek en heeft zijn eigen leermethode. Per leerling wordt er naar een andere leermethode gekregen. Elke les wordt voorzien van huiswerk en theorie. Daarnaast laat ik voorbeelden uit de praktijk terug komen. De lessen zijn geschikt voor elke leerling / student door de les op maat die gegeven zal worden.
Laiba
Bijles onderwerpen economie voor secundair onderwijs
Ik help je met moeilijke concepten binnen de economie. Dit voor zowel micro- als macro-economie. Zowel theorie als oefeningen kunnen uitgelegd worden. Voorbeelden zijn de verschillende marktvormen, vraag en aanbod en het berekenen van belastingen.
Ruben
Bijles Economie, Nederlands en Engels (Woordenschat, Grammatica)
Op Economisch gebied zijn er veel verschillende aspecten die worden behandeld. Om daar goed in te worden is het belangrijk om verbanden te kunnen leggen met bijvoorbeeld de vraag en aanbod van een product/service en de substitutie goederen.
Op het gebied van Engels en Nederlands kan ik begeleiding geven met het verbreden van je woordenschat en grammatica.
Huib
Bijles wiskunde of (bedrijfs)economie van een docent economie met eerstegraads bevoegdheid
Gaat het even niet zo lekker op school met wiskunde of (bedrijfs)economie en kun je wel wat hulp gebruiken van een gediplomeerd docent (eerstegraads economie) met ervaring voor de klas en als bijlesdocent? Stuur me dan een bericht! Samen bespreken we hoe ik je het beste kan helpen. We maken er niet alleen een leerzaam maar ook een leuk uurtje van!