facebook
favorite button
member since icon
Sinds maart 2026
Leraar sinds maart 2026
Muziekles voor alle leeftijden DWARSFLUIT, BLOKFLUIT en PIANO
course price icon
Van 69 € /h
arrow icon
Muziekles voor alle leeftijden DWARSFLUIT, BLOKFLUIT en PIANO Wil je anderen betoveren met muziek?Schrijf je dan nu in voor muzieklessen bij Dasha. Meer dan 15 jaar geeft Dasha les in ’t Mosterdzaadje aan kinderen, tieners en volwassenen. Erkende en nieuwe fluit en pianomethoden vormen de basis van de lessen. Muziek maakt slim, blij en ontspannen! Niks is mooier dan een blije leerling die muziek aan het maken is!
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Santpoort-Noord, Nederland
Over
Dasha zorgt voor een gezellige les in het sfeervolle Mosterdzaadje in Santpoort-noord.
Dasha is een bekende fluitiste met een indrukwekkende fluitcarrière. Zij is een gedreven en enthousiaste fluitdocente met meer dan 15 jaar ervaring.

De muzieklessen omvatten een warming-up (ademhaling en klank), het leren van nieuwe stukken (van klassiek tot wereldmuziek) en natuurlijk het samenspel (van duo’s tot kleine fluitensembles). Een combinatie van persoonlijke aandacht, samen muziek maken en goed naar elkaar luisteren.
Voeg een extra dimensie aan je fluitspel toe en haal nog meer plezier uit je hobby!
Opleiding
Bachelor en Master opleiding, Conservatorium van Amsterdam Nederland.
Bachelor and Master degree, Conservatory of Amsterdam, The Netherlands.
Music College, Minsk.
Leservaring
Uitvoerend musicus, muziekdocente.
Meer dan 15 jaar ervaring.
Performing musician, music teacher.
More than 15 years of experience.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Russisch
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Mijn naam is Tatiana en ik ben een fluitspeler en een elektronische muzikant.
Mijn passie voor muziek begon voor het eerst toen ik jong was en mijn ouders me Braziliaanse volksmuziek lieten zien en ik voelde dat ik een aantal van mijn favoriete liedjes wilde kunnen spelen.
Ik belandde in een klassiek conservatorium en tijdens mijn carrière ontwikkelde ik mezelf zowel als klassiek als folkmuzikant.
Ik begon les te geven toen ik 18 was en 6 jaar lang gaf ik les in een project vergelijkbaar met dat van El Sistema in Venezuela. Daar ontdekte ik hoe muziek zo'n sociale actie op een gemeenschap kan ondernemen en het gevoel van verantwoordelijkheid en vriendschap kan ontwikkelen.
In onze lessen wil ik dit gevoel graag met u delen en u in staat stellen de tools te ontwikkelen om uw passie met de wereld te delen. Dit kan komen door een nummer te spelen, te leren programmeren of gewoon door nieuwe manieren te vinden om muziek te horen en te ervaren.
Deze les is toegankelijk voor iedereen, van elke leeftijd.
verified badge
Wilt uw zoon of dochter, of onthouden, graag een instrument leren spelen?

Ik geef dwarsfluitles en algemeen muziekleer aan kinderen en volwassenen van alle leeftijden en niveau's!

Afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam, actief in vele orkesten en ensembles in heel Europa en gepassioneerde leraar.

Ik ben Italiaans en mijn naam is Bartolomeo!

Zou je zoon of je dochter, of ook jij, graag een instrument willen leren bespelen?

Ik geef fluit- en theoriemuziek aan kinderen en volwassenen van alle leeftijden en niveaus.

Ik ben vorig jaar afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik ben zeer actief in vele orkesten en ensembles in heel Europa en een zeer gepassioneerde muziekleraar.

Ik ben Italiaans en mijn naam is Bartolomeo!
verified badge
Fluit / Traverso (barokfluit) / Piccolo / Kamermuzieklessen in Amsterdam.

(ENGELS HIERONDER)

Wacht niet langer en begin met een nieuwe hobby!

Heb je altijd genoten van muziek, maar durfde je nooit zelf om zelf muziek te maken? Wil je de universele taal van muziek leren? Als je het heerlijk zou vinden om jezelf uit te kunnen drukken door middel van een muziekinstrument, dan ben je bij mij aan het juiste adres!

verdeeld je niveau, leeftijd van verwachtingen, ben leraar met een flexibele installaties. Met ervaring in het lesgeven van mensen van alle leeftijden, niveaus en uitgesproken voorkeuren de achtergronden. Vaak zullen door het verminderen van de omstandigheden, de voortgang en de wensen van de Student worden aangepast.

Heeft u een specifieke repository waarop u kunt krijgen? Ik kan je helpen met Barok, Klassiek, Romantiek, Modern, Wereldmuziek, Popmuziek of Traditionele muziek. Maak je niet druk, ik zalj je helpen om je eigen weg te vinden.

Als het aankomt op leren, zijn we allemaal verschillend. Daarom maak ik geen gebruik van één standaard leesmethode. Het is mijn doel om een leuke, gvarieerde en uitdagende studiepad voor je te ontwikkelen dat om jouw doelstellingen te bereiken. Ik ben een ervaren fluitist en ik kijk uit om je de las van de fluit en muziek te laten ontdekken op een leuke, uitdagende manier.

Ik werk daarnaast als professioneel fluitist met verschillende orkesten in Nederland, zoals het Koninklijk Concertgebouworkest, de Philharmonie Zuid-Nederland, het Nieuw Ensemble en velen meer, vaak heb ik meer dan genoeg om met je te delen!


Heb je altijd al van muziek genoten, maar heb je het nooit durven leren? Wil jij de universele taal van muziek leren? Als je jezelf graag via een instrument zou willen uiten, kan ik je helpen!

Ongeacht je niveau, leeftijd of verwachtingen, ik ben een flexibele docent met ervaring in het lesgeven aan mensen van alle leeftijden, niveaus, muzikale voorkeuren en achtergronden, zodat de lessen worden aangepast aan de voortgang, omstandigheden en vereisten van de leerling.

Ben je bereid om specifiek repertoire te leren? Ik kan je helpen met barok, klassiek, romantisch, modern, wereldmuziek, pop, traditionele muziek... Maak je geen zorgen, ik begeleid je om je eigen stem te vinden.

Als het om leren gaat, zijn we allemaal verschillend, ik hanteer geen vaste werkwijze. Mijn doel is om voor jou een leuk en individueel studietraject te creëren en op maat te maken, gebaseerd op jouw persoonlijke doelen. Ik ben een ervaren fluitdocent en ik hoop je een leuke en spannende manier te laten zien om de wereld van fluit en muziek te verkennen.

Daarnaast werk ik als professioneel fluitist bij verschillende orkesten in Nederland, zoals het Koninklijk Concertgebouworkest, Philharmonie Zuidnederland, Het Nieuw Ensemble en nog veel meer, dus ik heb veel met jullie te delen!
verified badge
Privélessen voor beginners tot gevorderd fluitspel. Alle leeftijden zijn welkom. Ik ben een professioneel opgeleide leraar en fluitist voor bijna twee decennia. Mijn lessen worden gegeven in het Engels, Spaans en (binnenkort) Nederlands.

Mijn lesmethode is variabel, afhankelijk van de behoeften van de studenten, maar het doel is gedeeld: van de leerling een geweldige muzikant en gediplomeerd fluitist maken. Ik werk zowel aan de technische als de muzikale aspecten vanuit een gezond en plezierig perspectief. Bijzondere nadruk op plezier maken met de kleintjes!

Ik besteed speciale aandacht aan het creëren van een gepersonaliseerde opleiding en ervaring voor al mijn studenten. Ik geef ook enkele aanvullende hulpmiddelen die van toepassing zijn op het fluitspel, waaronder: The Inner Game of Music, Feldenkrais, Alexandertechniek en Body & Mind. Ook wordt alle basistheorie onderwezen.
verified badge
Privélessen voor beginners tot gevorderd fluitspel. Alle leeftijden zijn welkom. Ik ben een professioneel opgeleide leraar en fluitist voor bijna twee decennia. Mijn lessen worden gegeven in het Engels, Spaans en (binnenkort) Nederlands.

Mijn lesmethode is variabel, afhankelijk van de behoeften van de studenten, maar het doel is gedeeld: van de leerling een geweldige muzikant en gediplomeerd fluitist maken. Ik werk zowel aan de technische als de muzikale aspecten vanuit een gezond en plezierig perspectief. Bijzondere nadruk op plezier maken met de kleintjes!

Ik besteed speciale aandacht aan het creëren van een gepersonaliseerde opleiding en ervaring voor al mijn studenten. Ik geef ook enkele aanvullende hulpmiddelen die van toepassing zijn op het fluitspel, waaronder: The Inner Game of Music, Feldenkrais, Alexandertechniek en Body & Mind. Ook wordt alle basistheorie onderwezen.
verified badge
In deze les, waarin ik mijn 29 jaar ervaring deel, kunnen we het hebben over alles wat je wilt weten over muziek. Ik ben sinds 1996 professioneel fluitist. De compositie- en directieopleiding die ik in 1999 begon, heeft me in staat gesteld piano-ervaring op te doen. Ik heb basgitaar en ukelele volledig op het podium geleerd. Ik bespeel al jaren instrumenten in vele genres (rock, pop, jazz). Ik geef pianoles met een boek dat ik zelf heb geschreven. Met dit boek, dat ik speciaal voor kinderen heb geschreven, leren kinderen noten lezen en piano spelen met een solide basis. Ik heb meer dan 300 leerlingen voorbereid op de ABRSM-examens voor fluit en piano. We hebben in de loop der jaren met honderden leerlingen goed werk geleverd. Jij kunt er ook een van zijn. Misschien kun je me ook helpen Nederlands te leren. We kunnen Nederlands onderwijs uitwisselen in ruil voor muziekonderwijs.
verified badge
Als je geïnteresseerd bent in het leren van fluit en/of het verkrijgen van een nieuw begrip van muziek door middel van harmonie, dan zal deze les je dat bieden.

Als je dat wilt, behandelen we techniek, improvisatie, notenlezen, toonbeheersing en expressie. We bespreken ook de grondbeginselen van harmonie, zodat je de tools krijgt die je bij elk ander instrument kunt gebruiken. Ook je luistervaardigheid wordt ontwikkeld. Dat is geheel aan u uiteraard, wij gaan alleen zo ver als u wenst.
verified badge
Hallo daar! Altijd al dwarsfluit willen leren of heb je juist zin om dit prachtige instrument weer op te pakken na een pauze?

Als docent met meer dan 6 jaar ervaring bied ik privélessen aan voor alle leeftijden en alle niveaus.
Ik heb mijn lesvaardigheden geleerd van beroemde dwarsfluit-pedagogen van deze tijd. Ik heb ervaring met lesgeven aan zowel kinderen als volwassenen en ik vind het essentieel dat we allebei plezier hebben terwijl we zoiets geweldigs leren als muziek spelen! De lessen worden aangepast aan uw behoeften en we zullen samen uw muzikaliteit en technische vaardigheden ontwikkelen. Naast Klassieke muziek kunnen we als daar behoefte voor is ook werken aan andere muziekstijlen. Zo ben ik bekend met Braziliaanse volkmuziek, Barokmuziek, Moderne Muziek en Jazz.
Ook is het mogelijk om academische ondersteuning te vragen bij het instrument, muziektheorie of geschiedenis.

Lessen kunnen in het Engels en in het Nederlands. Als je zelf nog geen instrument hebt, kan ik wat suggesties geven over waar en hoe je er een kunt vinden/huren - aarzel niet om contact met me op te nemen als je interesse hebt.

Ik hoop snel van je te horen!
Iara
verified badge
Leer fluit spelen, op jouw manier!

Elke student is uniek, en jouw lessen zouden dat ook moeten zijn! Ik maak gepersonaliseerde cursussen die zijn afgestemd op jouw doelen, of je nu een beginner bent, een terugkerende speler, of je voorbereidt op examens en audities.

✨ Nieuw op de fluit? We beginnen helemaal bij het begin met duidelijke, zachte begeleiding.
🎵 Kom je terug na jaren afwezigheid? Pak de draad weer op waar je gebleven was, of het nu 5, 10 of 20 jaar geleden is, ik help je om je liefde voor het spelen te herontdekken.
🏆 Voorbereiden op examens of audities? Met 32 jaar ervaring in lesgeven en een achtergrond als jurylid, kan ik je helpen om optimaal te presteren.

Ik hou van wat ik doe en help je graag op je muzikale reis!
message icon
Contacteer Dasha
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Mijn naam is Tatiana en ik ben een fluitspeler en een elektronische muzikant.
Mijn passie voor muziek begon voor het eerst toen ik jong was en mijn ouders me Braziliaanse volksmuziek lieten zien en ik voelde dat ik een aantal van mijn favoriete liedjes wilde kunnen spelen.
Ik belandde in een klassiek conservatorium en tijdens mijn carrière ontwikkelde ik mezelf zowel als klassiek als folkmuzikant.
Ik begon les te geven toen ik 18 was en 6 jaar lang gaf ik les in een project vergelijkbaar met dat van El Sistema in Venezuela. Daar ontdekte ik hoe muziek zo'n sociale actie op een gemeenschap kan ondernemen en het gevoel van verantwoordelijkheid en vriendschap kan ontwikkelen.
In onze lessen wil ik dit gevoel graag met u delen en u in staat stellen de tools te ontwikkelen om uw passie met de wereld te delen. Dit kan komen door een nummer te spelen, te leren programmeren of gewoon door nieuwe manieren te vinden om muziek te horen en te ervaren.
Deze les is toegankelijk voor iedereen, van elke leeftijd.
verified badge
Wilt uw zoon of dochter, of onthouden, graag een instrument leren spelen?

Ik geef dwarsfluitles en algemeen muziekleer aan kinderen en volwassenen van alle leeftijden en niveau's!

Afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam, actief in vele orkesten en ensembles in heel Europa en gepassioneerde leraar.

Ik ben Italiaans en mijn naam is Bartolomeo!

Zou je zoon of je dochter, of ook jij, graag een instrument willen leren bespelen?

Ik geef fluit- en theoriemuziek aan kinderen en volwassenen van alle leeftijden en niveaus.

Ik ben vorig jaar afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik ben zeer actief in vele orkesten en ensembles in heel Europa en een zeer gepassioneerde muziekleraar.

Ik ben Italiaans en mijn naam is Bartolomeo!
verified badge
Fluit / Traverso (barokfluit) / Piccolo / Kamermuzieklessen in Amsterdam.

(ENGELS HIERONDER)

Wacht niet langer en begin met een nieuwe hobby!

Heb je altijd genoten van muziek, maar durfde je nooit zelf om zelf muziek te maken? Wil je de universele taal van muziek leren? Als je het heerlijk zou vinden om jezelf uit te kunnen drukken door middel van een muziekinstrument, dan ben je bij mij aan het juiste adres!

verdeeld je niveau, leeftijd van verwachtingen, ben leraar met een flexibele installaties. Met ervaring in het lesgeven van mensen van alle leeftijden, niveaus en uitgesproken voorkeuren de achtergronden. Vaak zullen door het verminderen van de omstandigheden, de voortgang en de wensen van de Student worden aangepast.

Heeft u een specifieke repository waarop u kunt krijgen? Ik kan je helpen met Barok, Klassiek, Romantiek, Modern, Wereldmuziek, Popmuziek of Traditionele muziek. Maak je niet druk, ik zalj je helpen om je eigen weg te vinden.

Als het aankomt op leren, zijn we allemaal verschillend. Daarom maak ik geen gebruik van één standaard leesmethode. Het is mijn doel om een leuke, gvarieerde en uitdagende studiepad voor je te ontwikkelen dat om jouw doelstellingen te bereiken. Ik ben een ervaren fluitist en ik kijk uit om je de las van de fluit en muziek te laten ontdekken op een leuke, uitdagende manier.

Ik werk daarnaast als professioneel fluitist met verschillende orkesten in Nederland, zoals het Koninklijk Concertgebouworkest, de Philharmonie Zuid-Nederland, het Nieuw Ensemble en velen meer, vaak heb ik meer dan genoeg om met je te delen!


Heb je altijd al van muziek genoten, maar heb je het nooit durven leren? Wil jij de universele taal van muziek leren? Als je jezelf graag via een instrument zou willen uiten, kan ik je helpen!

Ongeacht je niveau, leeftijd of verwachtingen, ik ben een flexibele docent met ervaring in het lesgeven aan mensen van alle leeftijden, niveaus, muzikale voorkeuren en achtergronden, zodat de lessen worden aangepast aan de voortgang, omstandigheden en vereisten van de leerling.

Ben je bereid om specifiek repertoire te leren? Ik kan je helpen met barok, klassiek, romantisch, modern, wereldmuziek, pop, traditionele muziek... Maak je geen zorgen, ik begeleid je om je eigen stem te vinden.

Als het om leren gaat, zijn we allemaal verschillend, ik hanteer geen vaste werkwijze. Mijn doel is om voor jou een leuk en individueel studietraject te creëren en op maat te maken, gebaseerd op jouw persoonlijke doelen. Ik ben een ervaren fluitdocent en ik hoop je een leuke en spannende manier te laten zien om de wereld van fluit en muziek te verkennen.

Daarnaast werk ik als professioneel fluitist bij verschillende orkesten in Nederland, zoals het Koninklijk Concertgebouworkest, Philharmonie Zuidnederland, Het Nieuw Ensemble en nog veel meer, dus ik heb veel met jullie te delen!
verified badge
Privélessen voor beginners tot gevorderd fluitspel. Alle leeftijden zijn welkom. Ik ben een professioneel opgeleide leraar en fluitist voor bijna twee decennia. Mijn lessen worden gegeven in het Engels, Spaans en (binnenkort) Nederlands.

Mijn lesmethode is variabel, afhankelijk van de behoeften van de studenten, maar het doel is gedeeld: van de leerling een geweldige muzikant en gediplomeerd fluitist maken. Ik werk zowel aan de technische als de muzikale aspecten vanuit een gezond en plezierig perspectief. Bijzondere nadruk op plezier maken met de kleintjes!

Ik besteed speciale aandacht aan het creëren van een gepersonaliseerde opleiding en ervaring voor al mijn studenten. Ik geef ook enkele aanvullende hulpmiddelen die van toepassing zijn op het fluitspel, waaronder: The Inner Game of Music, Feldenkrais, Alexandertechniek en Body & Mind. Ook wordt alle basistheorie onderwezen.
verified badge
Privélessen voor beginners tot gevorderd fluitspel. Alle leeftijden zijn welkom. Ik ben een professioneel opgeleide leraar en fluitist voor bijna twee decennia. Mijn lessen worden gegeven in het Engels, Spaans en (binnenkort) Nederlands.

Mijn lesmethode is variabel, afhankelijk van de behoeften van de studenten, maar het doel is gedeeld: van de leerling een geweldige muzikant en gediplomeerd fluitist maken. Ik werk zowel aan de technische als de muzikale aspecten vanuit een gezond en plezierig perspectief. Bijzondere nadruk op plezier maken met de kleintjes!

Ik besteed speciale aandacht aan het creëren van een gepersonaliseerde opleiding en ervaring voor al mijn studenten. Ik geef ook enkele aanvullende hulpmiddelen die van toepassing zijn op het fluitspel, waaronder: The Inner Game of Music, Feldenkrais, Alexandertechniek en Body & Mind. Ook wordt alle basistheorie onderwezen.
verified badge
In deze les, waarin ik mijn 29 jaar ervaring deel, kunnen we het hebben over alles wat je wilt weten over muziek. Ik ben sinds 1996 professioneel fluitist. De compositie- en directieopleiding die ik in 1999 begon, heeft me in staat gesteld piano-ervaring op te doen. Ik heb basgitaar en ukelele volledig op het podium geleerd. Ik bespeel al jaren instrumenten in vele genres (rock, pop, jazz). Ik geef pianoles met een boek dat ik zelf heb geschreven. Met dit boek, dat ik speciaal voor kinderen heb geschreven, leren kinderen noten lezen en piano spelen met een solide basis. Ik heb meer dan 300 leerlingen voorbereid op de ABRSM-examens voor fluit en piano. We hebben in de loop der jaren met honderden leerlingen goed werk geleverd. Jij kunt er ook een van zijn. Misschien kun je me ook helpen Nederlands te leren. We kunnen Nederlands onderwijs uitwisselen in ruil voor muziekonderwijs.
verified badge
Als je geïnteresseerd bent in het leren van fluit en/of het verkrijgen van een nieuw begrip van muziek door middel van harmonie, dan zal deze les je dat bieden.

Als je dat wilt, behandelen we techniek, improvisatie, notenlezen, toonbeheersing en expressie. We bespreken ook de grondbeginselen van harmonie, zodat je de tools krijgt die je bij elk ander instrument kunt gebruiken. Ook je luistervaardigheid wordt ontwikkeld. Dat is geheel aan u uiteraard, wij gaan alleen zo ver als u wenst.
verified badge
Hallo daar! Altijd al dwarsfluit willen leren of heb je juist zin om dit prachtige instrument weer op te pakken na een pauze?

Als docent met meer dan 6 jaar ervaring bied ik privélessen aan voor alle leeftijden en alle niveaus.
Ik heb mijn lesvaardigheden geleerd van beroemde dwarsfluit-pedagogen van deze tijd. Ik heb ervaring met lesgeven aan zowel kinderen als volwassenen en ik vind het essentieel dat we allebei plezier hebben terwijl we zoiets geweldigs leren als muziek spelen! De lessen worden aangepast aan uw behoeften en we zullen samen uw muzikaliteit en technische vaardigheden ontwikkelen. Naast Klassieke muziek kunnen we als daar behoefte voor is ook werken aan andere muziekstijlen. Zo ben ik bekend met Braziliaanse volkmuziek, Barokmuziek, Moderne Muziek en Jazz.
Ook is het mogelijk om academische ondersteuning te vragen bij het instrument, muziektheorie of geschiedenis.

Lessen kunnen in het Engels en in het Nederlands. Als je zelf nog geen instrument hebt, kan ik wat suggesties geven over waar en hoe je er een kunt vinden/huren - aarzel niet om contact met me op te nemen als je interesse hebt.

Ik hoop snel van je te horen!
Iara
verified badge
Leer fluit spelen, op jouw manier!

Elke student is uniek, en jouw lessen zouden dat ook moeten zijn! Ik maak gepersonaliseerde cursussen die zijn afgestemd op jouw doelen, of je nu een beginner bent, een terugkerende speler, of je voorbereidt op examens en audities.

✨ Nieuw op de fluit? We beginnen helemaal bij het begin met duidelijke, zachte begeleiding.
🎵 Kom je terug na jaren afwezigheid? Pak de draad weer op waar je gebleven was, of het nu 5, 10 of 20 jaar geleden is, ik help je om je liefde voor het spelen te herontdekken.
🏆 Voorbereiden op examens of audities? Met 32 jaar ervaring in lesgeven en een achtergrond als jurylid, kan ik je helpen om optimaal te presteren.

Ik hou van wat ik doe en help je graag op je muzikale reis!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Dasha