facebook
favorite button
1/5
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds januari 2022
Leraar sinds januari 2022
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Fluitlessen voor beginners tot gevorderden, alle leeftijden zijn welkom!
course price icon
Van 52 € /h
arrow icon
Privélessen voor beginners tot gevorderd fluitspel. Alle leeftijden zijn welkom. Ik ben een professioneel opgeleide leraar en fluitist voor bijna twee decennia. Mijn lessen worden gegeven in het Engels, Spaans en (binnenkort) Nederlands.

Mijn lesmethode is variabel, afhankelijk van de behoeften van de studenten, maar het doel is gedeeld: van de leerling een geweldige muzikant en gediplomeerd fluitist maken. Ik werk zowel aan de technische als de muzikale aspecten vanuit een gezond en plezierig perspectief. Bijzondere nadruk op plezier maken met de kleintjes!

Ik besteed speciale aandacht aan het creëren van een gepersonaliseerde opleiding en ervaring voor al mijn studenten. Ik geef ook enkele aanvullende hulpmiddelen die van toepassing zijn op het fluitspel, waaronder: The Inner Game of Music, Feldenkrais, Alexandertechniek en Body & Mind. Ook wordt alle basistheorie onderwezen.
Extra informatie
- Muziekbladen met het benodigde repertoire en opnames kunnen GRATIS worden verstrekt.
- Ik kan je helpen een instrument te vinden dat bij je budget past.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Amsterdam, Nederland
location type icon
Bij de leraar :
  • Westerdok, 1013 BV Amsterdam, Netherlands
Over
Waarom geef ik les? Ik geef les omdat ik een sterke drang heb om te delen. Ik heb bij uitzonderlijk goede leraren gestudeerd en heb het geluk gehad om evenveel van hun meesterschap op te nemen. Ik vind het erg leuk om de kennis die ik in al die jaren heb opgedaan te delen en de leerling te laten ontwikkelen in zijn spel.

Ik ben iemand die zich het meest op mijn gemak voelt als ik omringd ben door een zeer gemotiveerde sfeer, dus ik moedig mijn studenten ijverig aan om gemotiveerd te zijn. Ik kijk er altijd naar uit om te leren, constante groei en duidelijke doelen te hebben. Ik ben zeer proactief, enthousiast en probeer zo professioneel en collaboratief mogelijk te zijn.

In mijn lessen werk ik vanuit muzikaal en technisch perspectief. Ik focus op vaardigheden zoals intonatie, ademhaling, vibrato, kleuren, houding, articulaties, verschillende speelstijlen, frasering, dynamiek...
Opleiding
- Masterdiploma aan het Conservatorium van Amsterdam bij professoren Kersten McCall, Vincent Cortvrint en Mariya Semotyuk.

- Bachelordiploma aan het Conservatorium van Amsterdam bij Vincent Cortvrint.

- Orkestopleiding aan de OFGC Academie.

- Voormalige docenten: heeft gestudeerd bij Vincent Cortvrint, Kersten McCall, Jean François Doumerc en Idaira López.

- Masterclasses: ze heeft talloze masterclasses en lessen gevolgd van geweldige docenten zoals Kersten McCall (solist fluitist bij Het Concertgebouworkest), Carlos Bruneel (hoofdfluitist bij de Nationale Opera van Brussel), Vincent Cortvrint (piccolo-directeur bij Het Concertgebouworkest), Marieke Schneemann (ex fluitaanvoerder bij Rotterdam Philarmonic Orquest), Felix Renggli (internationaal solist en professor aan de Musikhoschule in Basel), Robert Dick (bekend solist, componist en voorvader van nieuwe technieken van de fluit), Peter Lukas Graff (internationaal bekende soliste) en Renata Greiss-Armin (ex-hoofdfluitiste bij het Hamburg Philarmonic Orchestra).

Daarnaast werkte hij samen met docenten en musici van het Concertgebouworkest en het Conservatorium van Amsterdam: Ivan Podyomov, Kersten McCall, Miriam Pastor Burgos, David Peralta Alegre, Michael Gieler, Vincent Cortvrint, Sylvia Huang.
Leservaring
- Orkestervaring met Hollands Symphonie Orkest, Ochestra van het International Bach Fetsival, Taller Lirico de Gran Canaria en meer.

- CEO, oprichter en artistiek directeur van OnAlti Academy. (2020-heden)

- 2e prijs op de Internationale Bach Festival Competitie

- 5 jaar ervaring als fluitdocent met leerlingen van alle leeftijden.

- Solistervaring bij het Jeugdorkest van Gran Canaria en het International Bach Festival Youth Orchestra.

- Orkestervaring met het professionele orkest van het Internationale Bachfestival van Gran Canaria (met muzikanten van het Concertgebouworkest en het Filharmonisch Orkest van Gran Canaria), Symfonisch Orkest Atlantic, Sinfonietta van de Canarische Eilanden, Jeugdorkest van Gran Canaria en meer.
Leeftijd
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Spaans
Nederlands
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo, ik heb uitgebreide ervaring met studenten van alle leeftijden als docent muziektheorie, viool en altviool. Aangepaste lessen, gericht op studentenbelangen.
Ik studeerde viool aan het conservatorium Superior de Música de Vigo in Spanje en altviool in Spanje en aan het Utrechts Conservatorium. Het onderzoek van mijn eindexamen ging over welzijn en praktisch onderwijs om het leerproces te verbeteren en te versnellen.
Ik wil dat mijn studenten zich bewust zijn van het belang van een goede houding en techniek om zonder problemen van het leerproces te kunnen genieten.
verified badge
Hallo! Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met lesgeven, van jonge kinderen tot volwassenen van alle niveaus, en ik vind het geweldig! Mijn doel is dat mijn leerlingen plezier beleven aan het bespelen van een instrument en plezier hebben tijdens de lessen. Ik streef er ook naar dat elke leerling gemotiveerd uit de les komt om verder te leren, en ik stem de lessen af op wat ze willen leren en hoe ze hun doel kunnen bereiken.
Ik kan studenten ook helpen met het voorbereiden op hun piano-examens en theorie-examens.
verified badge
Ik ben een student die klassieke altviool studeert aan het Conservatorium van Amsterdam.
Ik hou ervan om onder andere mijn passie voor muziek te onderwijzen en te delen. Ik kan klassieke, pop- en jazzmuziek onderwijzen - wat je het meest geschikt vindt. Het belangrijkste voor mij is dat je uit de lessen komt en je geïnspireerd en verrijkt voelt door muziek. Als je een absolute beginner bent, maak je geen zorgen, we kunnen het beste startpunt voor je vinden.
verified badge
Momenteel studeer ik Klassieke Klarinet aan het Conservatorium van Amsterdam.
Ik hou ervan om onder andere mijn passie voor muziek te onderwijzen en te delen. Ik kan klassieke, pop- en jazzmuziek onderwijzen - wat je het meest geschikt vindt. Het belangrijkste voor mij is dat je uit de lessen komt en je geïnspireerd en verrijkt voelt door muziek. Als je een absolute beginner bent, maak je geen zorgen, we kunnen het beste startpunt voor je vinden.
verified badge
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden.

Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk.

Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.
verified badge
De manier waarop ik de les wil geven is het grappigst, maar tegelijkertijd ook erg productief. Ik kan je de benodigde onderdelen per PDF sturen. Elke les is anders en hangt af van de wensen van de leerling.
Ik zou het leuk vinden om een berichtje van je te zien.
verified badge
Ik ben een Georgische violiste en studeer momenteel aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik heb ruime ervaring met zowel solisten als ensembles op het podium. Ik heb vele nationale en internationale wedstrijden gewonnen. Ik heb veel lessen gehad van bekende docenten en musici van over de hele wereld. Momenteel krijg ik les van prof. Ilya Grubert.
Ik vind het leuk om mijn kennis met anderen te delen en een leuke muzikale sfeer te creëren!
verified badge
Voor beginners en gevorderden.
Techniek,Improvisatie en Repertoirekennis; alles komt aan bod.

De mondharmonica, ook wel harmonica of bluesharp genoemd, is een relatief goedkoop instrument met eindeloze mogelijkheden.Zonder noten te hoeven kunnen lezen haal je al snel veel uit dit handzame instrument.

Flexibele lesuren
Ontspannen, informele sfeer
Lessen aangepast aan de individuele wensen van de leerling
Jarenlange praktijk ervaring
Theoretische kennis
Uitgebreide repertoirekennis
Ervaring met lesgeven aan uiteenlopende leeftijdsgroepen
Groepslessen mogelijk

Les mogelijkheid via Skype-verbinding
Lessen gevolgd bij Richard Sleigh, Mitch Kashmar, Billy Branch, RJ Mischo, Adam Gussow,Rick Estrin,Gary Primich en Joe Powers
verified badge
Hallo allemaal! Ik ben Val en ik ben violist. Ik vind het ook leuk om les te geven en ik ben klaar om mijn expertise van het beheersen van de viool te delen met zowel kinderen als volwassenen 🎶
Ik begon mijn muziekopleiding in Minsk en behaalde later een bachelor- en masterdiploma muziek aan de KULeuven in België.
verified badge
Hallo! Als je van cello houdt, is dit het juiste moment om te beginnen met leren!

Als docent met 12 jaar ervaring bied ik privélessen aan voor alle leeftijden en alle niveaus.
Ik heb mijn lesvaardigheden geleerd van beroemde cello-pedagogen van over de hele wereld. Ik heb ervaring met lesgeven aan zowel kinderen als volwassenen en ik vind het essentieel dat we allebei plezier hebben terwijl we zoiets geweldigs leren als muziek spelen! De lessen worden aangepast aan uw behoeften en we zullen samen uw muzikaliteit en technische vaardigheden ontwikkelen.
Ook is het mogelijk om academische ondersteuning te vragen bij het instrument, muziektheorie of geschiedenis.

Lessen kunnen in het Engels, Spaans, Frans en Nederlands zijn. Als je zelf nog steeds geen instrument hebt, kan ik je enkele suggesties geven over waar en hoe je het kunt vinden - aarzel niet om contact met mij op te nemen als je geïnteresseerd bent!

Ik hoop snel van je te horen!
Diana
verified badge
Hallo daar! Altijd al dwarsfluit willen leren of heb je juist zin om dit prachtige instrument weer op te pakken na een pauze?

Als docent met meer dan 6 jaar ervaring bied ik privélessen aan voor alle leeftijden en alle niveaus.
Ik heb mijn lesvaardigheden geleerd van beroemde dwarsfluit-pedagogen van deze tijd. Ik heb ervaring met lesgeven aan zowel kinderen als volwassenen en ik vind het essentieel dat we allebei plezier hebben terwijl we zoiets geweldigs leren als muziek spelen! De lessen worden aangepast aan uw behoeften en we zullen samen uw muzikaliteit en technische vaardigheden ontwikkelen. Naast Klassieke muziek kunnen we als daar behoefte voor is ook werken aan andere muziekstijlen. Zo ben ik bekend met Braziliaanse volkmuziek, Barokmuziek, Moderne Muziek en Jazz.
Ook is het mogelijk om academische ondersteuning te vragen bij het instrument, muziektheorie of geschiedenis.

Lessen kunnen in het Engels en in het Nederlands. Als je zelf nog geen instrument hebt, kan ik wat suggesties geven over waar en hoe je er een kunt vinden/huren - aarzel niet om contact met me op te nemen als je interesse hebt.

Ik hoop snel van je te horen!
Iara
verified badge
Hallo, ik ben Daniel, een enthousiaste en toegewijde gitaarleraar die ervan houdt om de doelen van zijn leerlingen te bereiken. Door mijn 6 jaar ervaring in gitaarles te combineren met de interesses van mijn studenten, help ik mijn studenten op de meest boeiende manier vooruitgang te boeken.

Ik bied mijn studenten basiskennis van techniek en theorie om ervoor te zorgen dat ze goede gewoonten ontwikkelen, waardoor ze gebruik kunnen maken van de bijna oneindige bronnen online wanneer ze willen spelen en meer willen leren in hun vrije tijd en later in het leven . Ik geloof dat een goede leraar iemand is die zijn leerlingen in staat stelt om zelfstandig en met plezier en passie voor hun instrument verder te gaan.

Leer je favoriete liedjes, demystificeer muziektheorie, leer hoe liedjes worden geschreven (en krijg hulp bij het schrijven van je eigen liedjes), leer liedjes op gehoor spelen, verken een scala aan genres... Ik kijk ernaar uit je te helpen met je eigen muzikale reis!
verified badge
Hallo daar! Ik ben Magnus.

Ik heb muziek gestudeerd en gespeeld in Noorwegen en Amsterdam, en ik ben gespecialiseerd in drumlessen. Bij mij leer je drummen op een hoogwaardig drumstel met uitstekende cymbalen, perfect voor zowel beginners als gevorderde spelers. Of je nu eenvoudige beats wilt leren of je vaardigheden wilt uitbreiden naar complexere ritmes, mijn lessen zijn op maat gemaakt om aan jouw behoeften te voldoen. Doe mee voor praktische, no-nonsense drumlessen in een professionele setting!


Hello there! I'm Magnus.

I have studied and played music in Norway and Amsterdam, and I specialize in drum lessons. With me, you will learn to play the drums on a high-end drum kit with excellent cymbals, perfect for both beginners and advanced players. Whether you want to learn simple beats or expand your skills to more complex rhythms, my lessons are tailored to meet your needs. Join me for practical, no-nonsense drum lessons in a professional setting! Lessons are available in both Dutch and English.
verified badge
Hallo! Ik ben Didac Barber, een professionele concertpianist en ervaren docent uit Spanje, nu woonachtig in Nederland.

Ik behaalde een master in pianospel aan The Hartt School (VS) en volgde mijn opleiding aan ESMUC Barcelona, waar ik les kreeg van internationale toppianisten zoals Adolf Pla en Luiz de Moura Castro. Ik heb opgetreden in heel Europa, de VS en Azië en geef al meer dan 15 jaar pianoles – op conservatoria, in privéstudio's en internationaal online.

Mijn passie ligt niet alleen in presteren, maar ook in het helpen van leerlingen om te ontdekken waartoe ze in staat zijn. Ik ben toegewijd, empathisch en geduldig – en ik wil dat jij net zoveel van je leertraject geniet als ik ervan geniet door het te delen.

Elke student is anders, en dat geldt ook voor mijn lessen.
Of je nu net begint of je al aan het voorbereiden bent op audities of optredens: ik pas de lessen aan op jouw doelen, uitdagingen en muzieksmaak.

Wij kunnen op een persoonlijke en motiverende manier werken aan:
* Techniek en geluidsproductie
* Repertoire (klassiek, hedendaags, filmmuziek, etc.)
* Muzikale expressie en interpretatie
* Voorbereiding op optredens (concerten, examens, audities)
* Oefen strategieën en bouw zelfvertrouwen op


Ik help je graag om de beste pianist te worden die je kunt zijn. Of dat nu betekent dat je Bach onder de knie wilt krijgen of eindelijk je favoriete stuk vol zelfvertrouwen wilt spelen.

De lessen vinden plaats bij de studenten thuis of online en worden gegeven in het Engels, Spaans of Catalaans. Helaas is er op dit moment nog geen Nederlandstalige cursus beschikbaar.

Stuur me gerust een berichtje als je vragen hebt. Ik hoor graag over je muzikale doelen en help je ze te bereiken.
Laten we samen muziek maken!
— Didac 🎶
verified badge
Deze lessen muziektheorie worden gegeven door een Chileense jazzcomponist met uitgebreide ervaring in jazz en populaire muziek. De lessen zijn gericht op het bieden van een solide en gestructureerd begrip van de fundamentele instrumenten die nodig zijn om muziek te lezen, analyseren en begrijpen, op een heldere en praktische manier.

De lessen behandelen kerngebieden zoals muzieknotatie en noten lezen, harmonie, ritmische concepten, formele analyse en harmonische en melodische analyse toegepast op jazz en populaire muziek. Door een combinatie van theoretische uitleg en praktische voorbeelden ontwikkelen studenten het vermogen om te begrijpen hoe muziek is opgebouwd en hoe de verschillende elementen op elkaar inwerken.

De inhoud wordt aangepast aan het niveau en de achtergrond van elke student, of het nu gaat om beginners die een basis leggen of meer gevorderde muzikanten die hun analytische vaardigheden en theoretische kennis willen verdiepen. De nadruk ligt op duidelijkheid, consistentie en concrete muzikale toepassingen in plaats van louter abstracte theorie.

Deze lessen zijn bedoeld om het muzikaal begrip te versterken, de lees- en analysevaardigheden te verbeteren en betrouwbare hulpmiddelen aan te reiken ter ondersteuning van uitvoering, compositie en improvisatie.
message icon
Contacteer Gita
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo, ik heb uitgebreide ervaring met studenten van alle leeftijden als docent muziektheorie, viool en altviool. Aangepaste lessen, gericht op studentenbelangen.
Ik studeerde viool aan het conservatorium Superior de Música de Vigo in Spanje en altviool in Spanje en aan het Utrechts Conservatorium. Het onderzoek van mijn eindexamen ging over welzijn en praktisch onderwijs om het leerproces te verbeteren en te versnellen.
Ik wil dat mijn studenten zich bewust zijn van het belang van een goede houding en techniek om zonder problemen van het leerproces te kunnen genieten.
verified badge
Hallo! Ik heb meer dan 7 jaar ervaring met lesgeven, van jonge kinderen tot volwassenen van alle niveaus, en ik vind het geweldig! Mijn doel is dat mijn leerlingen plezier beleven aan het bespelen van een instrument en plezier hebben tijdens de lessen. Ik streef er ook naar dat elke leerling gemotiveerd uit de les komt om verder te leren, en ik stem de lessen af op wat ze willen leren en hoe ze hun doel kunnen bereiken.
Ik kan studenten ook helpen met het voorbereiden op hun piano-examens en theorie-examens.
verified badge
Ik ben een student die klassieke altviool studeert aan het Conservatorium van Amsterdam.
Ik hou ervan om onder andere mijn passie voor muziek te onderwijzen en te delen. Ik kan klassieke, pop- en jazzmuziek onderwijzen - wat je het meest geschikt vindt. Het belangrijkste voor mij is dat je uit de lessen komt en je geïnspireerd en verrijkt voelt door muziek. Als je een absolute beginner bent, maak je geen zorgen, we kunnen het beste startpunt voor je vinden.
verified badge
Momenteel studeer ik Klassieke Klarinet aan het Conservatorium van Amsterdam.
Ik hou ervan om onder andere mijn passie voor muziek te onderwijzen en te delen. Ik kan klassieke, pop- en jazzmuziek onderwijzen - wat je het meest geschikt vindt. Het belangrijkste voor mij is dat je uit de lessen komt en je geïnspireerd en verrijkt voelt door muziek. Als je een absolute beginner bent, maak je geen zorgen, we kunnen het beste startpunt voor je vinden.
verified badge
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden.

Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk.

Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.
verified badge
De manier waarop ik de les wil geven is het grappigst, maar tegelijkertijd ook erg productief. Ik kan je de benodigde onderdelen per PDF sturen. Elke les is anders en hangt af van de wensen van de leerling.
Ik zou het leuk vinden om een berichtje van je te zien.
verified badge
Ik ben een Georgische violiste en studeer momenteel aan het Conservatorium van Amsterdam. Ik heb ruime ervaring met zowel solisten als ensembles op het podium. Ik heb vele nationale en internationale wedstrijden gewonnen. Ik heb veel lessen gehad van bekende docenten en musici van over de hele wereld. Momenteel krijg ik les van prof. Ilya Grubert.
Ik vind het leuk om mijn kennis met anderen te delen en een leuke muzikale sfeer te creëren!
verified badge
Voor beginners en gevorderden.
Techniek,Improvisatie en Repertoirekennis; alles komt aan bod.

De mondharmonica, ook wel harmonica of bluesharp genoemd, is een relatief goedkoop instrument met eindeloze mogelijkheden.Zonder noten te hoeven kunnen lezen haal je al snel veel uit dit handzame instrument.

Flexibele lesuren
Ontspannen, informele sfeer
Lessen aangepast aan de individuele wensen van de leerling
Jarenlange praktijk ervaring
Theoretische kennis
Uitgebreide repertoirekennis
Ervaring met lesgeven aan uiteenlopende leeftijdsgroepen
Groepslessen mogelijk

Les mogelijkheid via Skype-verbinding
Lessen gevolgd bij Richard Sleigh, Mitch Kashmar, Billy Branch, RJ Mischo, Adam Gussow,Rick Estrin,Gary Primich en Joe Powers
verified badge
Hallo allemaal! Ik ben Val en ik ben violist. Ik vind het ook leuk om les te geven en ik ben klaar om mijn expertise van het beheersen van de viool te delen met zowel kinderen als volwassenen 🎶
Ik begon mijn muziekopleiding in Minsk en behaalde later een bachelor- en masterdiploma muziek aan de KULeuven in België.
verified badge
Hallo! Als je van cello houdt, is dit het juiste moment om te beginnen met leren!

Als docent met 12 jaar ervaring bied ik privélessen aan voor alle leeftijden en alle niveaus.
Ik heb mijn lesvaardigheden geleerd van beroemde cello-pedagogen van over de hele wereld. Ik heb ervaring met lesgeven aan zowel kinderen als volwassenen en ik vind het essentieel dat we allebei plezier hebben terwijl we zoiets geweldigs leren als muziek spelen! De lessen worden aangepast aan uw behoeften en we zullen samen uw muzikaliteit en technische vaardigheden ontwikkelen.
Ook is het mogelijk om academische ondersteuning te vragen bij het instrument, muziektheorie of geschiedenis.

Lessen kunnen in het Engels, Spaans, Frans en Nederlands zijn. Als je zelf nog steeds geen instrument hebt, kan ik je enkele suggesties geven over waar en hoe je het kunt vinden - aarzel niet om contact met mij op te nemen als je geïnteresseerd bent!

Ik hoop snel van je te horen!
Diana
verified badge
Hallo daar! Altijd al dwarsfluit willen leren of heb je juist zin om dit prachtige instrument weer op te pakken na een pauze?

Als docent met meer dan 6 jaar ervaring bied ik privélessen aan voor alle leeftijden en alle niveaus.
Ik heb mijn lesvaardigheden geleerd van beroemde dwarsfluit-pedagogen van deze tijd. Ik heb ervaring met lesgeven aan zowel kinderen als volwassenen en ik vind het essentieel dat we allebei plezier hebben terwijl we zoiets geweldigs leren als muziek spelen! De lessen worden aangepast aan uw behoeften en we zullen samen uw muzikaliteit en technische vaardigheden ontwikkelen. Naast Klassieke muziek kunnen we als daar behoefte voor is ook werken aan andere muziekstijlen. Zo ben ik bekend met Braziliaanse volkmuziek, Barokmuziek, Moderne Muziek en Jazz.
Ook is het mogelijk om academische ondersteuning te vragen bij het instrument, muziektheorie of geschiedenis.

Lessen kunnen in het Engels en in het Nederlands. Als je zelf nog geen instrument hebt, kan ik wat suggesties geven over waar en hoe je er een kunt vinden/huren - aarzel niet om contact met me op te nemen als je interesse hebt.

Ik hoop snel van je te horen!
Iara
verified badge
Hallo, ik ben Daniel, een enthousiaste en toegewijde gitaarleraar die ervan houdt om de doelen van zijn leerlingen te bereiken. Door mijn 6 jaar ervaring in gitaarles te combineren met de interesses van mijn studenten, help ik mijn studenten op de meest boeiende manier vooruitgang te boeken.

Ik bied mijn studenten basiskennis van techniek en theorie om ervoor te zorgen dat ze goede gewoonten ontwikkelen, waardoor ze gebruik kunnen maken van de bijna oneindige bronnen online wanneer ze willen spelen en meer willen leren in hun vrije tijd en later in het leven . Ik geloof dat een goede leraar iemand is die zijn leerlingen in staat stelt om zelfstandig en met plezier en passie voor hun instrument verder te gaan.

Leer je favoriete liedjes, demystificeer muziektheorie, leer hoe liedjes worden geschreven (en krijg hulp bij het schrijven van je eigen liedjes), leer liedjes op gehoor spelen, verken een scala aan genres... Ik kijk ernaar uit je te helpen met je eigen muzikale reis!
verified badge
Hallo daar! Ik ben Magnus.

Ik heb muziek gestudeerd en gespeeld in Noorwegen en Amsterdam, en ik ben gespecialiseerd in drumlessen. Bij mij leer je drummen op een hoogwaardig drumstel met uitstekende cymbalen, perfect voor zowel beginners als gevorderde spelers. Of je nu eenvoudige beats wilt leren of je vaardigheden wilt uitbreiden naar complexere ritmes, mijn lessen zijn op maat gemaakt om aan jouw behoeften te voldoen. Doe mee voor praktische, no-nonsense drumlessen in een professionele setting!


Hello there! I'm Magnus.

I have studied and played music in Norway and Amsterdam, and I specialize in drum lessons. With me, you will learn to play the drums on a high-end drum kit with excellent cymbals, perfect for both beginners and advanced players. Whether you want to learn simple beats or expand your skills to more complex rhythms, my lessons are tailored to meet your needs. Join me for practical, no-nonsense drum lessons in a professional setting! Lessons are available in both Dutch and English.
verified badge
Hallo! Ik ben Didac Barber, een professionele concertpianist en ervaren docent uit Spanje, nu woonachtig in Nederland.

Ik behaalde een master in pianospel aan The Hartt School (VS) en volgde mijn opleiding aan ESMUC Barcelona, waar ik les kreeg van internationale toppianisten zoals Adolf Pla en Luiz de Moura Castro. Ik heb opgetreden in heel Europa, de VS en Azië en geef al meer dan 15 jaar pianoles – op conservatoria, in privéstudio's en internationaal online.

Mijn passie ligt niet alleen in presteren, maar ook in het helpen van leerlingen om te ontdekken waartoe ze in staat zijn. Ik ben toegewijd, empathisch en geduldig – en ik wil dat jij net zoveel van je leertraject geniet als ik ervan geniet door het te delen.

Elke student is anders, en dat geldt ook voor mijn lessen.
Of je nu net begint of je al aan het voorbereiden bent op audities of optredens: ik pas de lessen aan op jouw doelen, uitdagingen en muzieksmaak.

Wij kunnen op een persoonlijke en motiverende manier werken aan:
* Techniek en geluidsproductie
* Repertoire (klassiek, hedendaags, filmmuziek, etc.)
* Muzikale expressie en interpretatie
* Voorbereiding op optredens (concerten, examens, audities)
* Oefen strategieën en bouw zelfvertrouwen op


Ik help je graag om de beste pianist te worden die je kunt zijn. Of dat nu betekent dat je Bach onder de knie wilt krijgen of eindelijk je favoriete stuk vol zelfvertrouwen wilt spelen.

De lessen vinden plaats bij de studenten thuis of online en worden gegeven in het Engels, Spaans of Catalaans. Helaas is er op dit moment nog geen Nederlandstalige cursus beschikbaar.

Stuur me gerust een berichtje als je vragen hebt. Ik hoor graag over je muzikale doelen en help je ze te bereiken.
Laten we samen muziek maken!
— Didac 🎶
verified badge
Deze lessen muziektheorie worden gegeven door een Chileense jazzcomponist met uitgebreide ervaring in jazz en populaire muziek. De lessen zijn gericht op het bieden van een solide en gestructureerd begrip van de fundamentele instrumenten die nodig zijn om muziek te lezen, analyseren en begrijpen, op een heldere en praktische manier.

De lessen behandelen kerngebieden zoals muzieknotatie en noten lezen, harmonie, ritmische concepten, formele analyse en harmonische en melodische analyse toegepast op jazz en populaire muziek. Door een combinatie van theoretische uitleg en praktische voorbeelden ontwikkelen studenten het vermogen om te begrijpen hoe muziek is opgebouwd en hoe de verschillende elementen op elkaar inwerken.

De inhoud wordt aangepast aan het niveau en de achtergrond van elke student, of het nu gaat om beginners die een basis leggen of meer gevorderde muzikanten die hun analytische vaardigheden en theoretische kennis willen verdiepen. De nadruk ligt op duidelijkheid, consistentie en concrete muzikale toepassingen in plaats van louter abstracte theorie.

Deze lessen zijn bedoeld om het muzikaal begrip te versterken, de lees- en analysevaardigheden te verbeteren en betrouwbare hulpmiddelen aan te reiken ter ondersteuning van uitvoering, compositie en improvisatie.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Gita