facebook
favorite button
1/8
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds oktober 2021
Leraar sinds oktober 2021
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Fluitlessen voor beginners tot gevorderden, alle leeftijden zijn welkom!
course price icon
Van 60 € /h
arrow icon
Privélessen voor beginners tot gevorderd fluitspel. Alle leeftijden zijn welkom. Ik ben een professioneel opgeleide leraar en fluitist voor bijna twee decennia. Mijn lessen worden gegeven in het Engels, Spaans en (binnenkort) Nederlands.

Mijn lesmethode is variabel, afhankelijk van de behoeften van de studenten, maar het doel is gedeeld: van de leerling een geweldige muzikant en gediplomeerd fluitist maken. Ik werk zowel aan de technische als de muzikale aspecten vanuit een gezond en plezierig perspectief. Bijzondere nadruk op plezier maken met de kleintjes!

Ik besteed speciale aandacht aan het creëren van een gepersonaliseerde opleiding en ervaring voor al mijn studenten. Ik geef ook enkele aanvullende hulpmiddelen die van toepassing zijn op het fluitspel, waaronder: The Inner Game of Music, Feldenkrais, Alexandertechniek en Body & Mind. Ook wordt alle basistheorie onderwezen.
Extra informatie
- Muziekbladen met het benodigde repertoire en opnames kunnen GRATIS worden verstrekt.
- Ik kan je helpen een instrument te vinden dat bij je budget past.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Westerdok, Amsterdam, Netherlands
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Gita is een professionele fluitist en docent, oorspronkelijk afkomstig uit de Canarische Eilanden, Spanje. Ze behaalde haar bachelordiploma aan het Conservatorium van Amsterdam met het hoogste cijfer van haar klas. Momenteel studeert ze een masteropleiding (eveneens aan het Conservatorium van Amsterdam) bij de professoren Kersten McCall, Vincent Cortvrint en Mariya Setmotjuk, fluitisten van Het Concertgebouworkest.
Opleiding
Master aan het Conservatorium van Amsterdam bij Kersten McCall, Vincent Cortvrint en Mariya Setmotyuk.
2022 - 2024

Hoogste cijfer van haar klas bij het behalen van haar bachelor aan het Conservatorium van Amsterdam.
2021

Bachelor aan het Conservatorium van Amsterdam bij Vincent Cortvrint, Kersten McCall en Marieke Schneemann.
2017 - 2021

Professionele muziekopleiding aan het Albéniz Muziekconservatorium. Jean François Doumerc en Idaira López als haar fluitdocenten.
2003 – 2017
Leservaring
Orkest ervaring
Taller Lírico de Gran Canaria - Eerste fluit, die de opera "Orfeo ed Euridice - GW Gluck" uitvoert.
2022
Orquesta del Atlántico van Gran Canaria - Nieuwjaarsconcert.
2021
Jeugdorkest van de Canarische Eilanden (JOCAN) - Eerste fluit
2018-heden
International Bach Festival Orchestra - Project samen met musici van het Concertgebouworkest en Orquesta Filmarmónica de Gran Canaria.
2017

uitvoerende ervaring
Solistenoptreden begeleid door de Gran Canaria Harmonie.
2017
Solistisch optreden begeleid door het Jeugdorkest van Gran Canaria (JOCAN).
2017
Debuut als solist met het International Bach Festival Youth Orchestra.
2016
Kamermuziek - Actief lid in verschillende kamermuziekensembles/groepen waarmee ze optrad door heel Nederland en de Canarische Eilanden.
2015-heden

Masterclasses en Awards
Tweede prijswinnaar in de I editie van de International Bach Festival competitie.
2016
Masterclasses met: Felix Renggli (internationale solist en professor aan de Musikhoschule in Basel), Peter Lukas Graff (internationaal bekende solist), Robert Dick (bekende solist, componist en voorloper van nieuwe technieken van de fluit), Renata Greiss -Armin (voormalig eerste fluitist bij het Hamburg Philharmonic Orchestra), Carlos Bruneel (eerste fluitist bij de Nationale Opera van Brussel) en meer.
Leeftijd
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Spaans
Engels
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Nikola
In slechts 4 weken neem ik jou mee... ja, JOU, met nul ervaring, geen "muzikaal talent", geen idee waar te beginnen, en laat ik je precies zien hoe je de nummers speelt waar je van houdt... stap voor stap... Net zoals ik dat al voor meer dan 200 studenten vóór jou heb gedaan.

Wat als ik je precies de tools, geheimen en bewezen methoden zou geven om eindelijk de accordeon onder de knie te krijgen... en ervoor zou zorgen dat je ze ook daadwerkelijk gebruikt?

Luister, je hoeft niet "met talent geboren" te worden. Je hoeft er niet jong mee te beginnen. En je hoeft dit al helemaal niet alleen uit te zoeken.

Dit is wat u krijgt als u de Accordion Joy Academy binnenstapt:

✔️ Privétoegang tot onze inner circle community. Dé plek waar accordeonliefhebbers, van absolute beginners tot doorgewinterde spelers, overwinningen delen, tips uitwisselen en elkaar oppeppen.
✔️ De geheime technieken om virtuoos te spelen, zelfs als je vingers nu als worstjes aanvoelen.
✔️ Volledige lesopnames, bladmuziek, video-overzichten, afspeellijsten en boeken, allemaal binnen handbereik, zodat je nooit meer het gevoel hebt dat je vastzit of verdwaald bent.
✔️ Een rijk, spannend repertoire opgebouwd rond klassieke pareltjes, maar dan aangepast aan jouw smaak. Zin in tango? Folk? Filmthema's? Je hebt het allemaal.
✔️ Muziektheorie eenvoudig, praktisch en 100% gekoppeld aan wat je daadwerkelijk speelt. Geen poespas. Geen colleges.
✔️ Strategieën voor snel leren waarmee je nieuwe stukken sneller kunt aanpakken dan je ooit voor mogelijk had gehouden.
✔️ Duidelijke, motiverende doelen en een stappenplan om van waar je nu bent naar waar je droomt te komen.
✔️ Bestudeer plannen en oefen blauwdrukken, ontworpen om het maximale uit de tijd die je hebt te halen.
✔️ Performance coaching, zodat je niet alleen maar "noten speelt", maar verhalen vertelt via je instrument.
✔️ Wekelijkse werkschema's, studiegidsen, to-do-lijstjes en actieplannen. Geen giswerk. Volg gewoon het plan en zie jezelf verbeteren.

Dit is een opstand tegen het idee dat je ‘talentvol geboren’ moet zijn of ‘op je vijfde moet beginnen’ om muzikant te worden.
Ik zal het je bewijzen.

Waarom zou je genoegen nemen met één stijl... als je ze allemaal kunt beheersen?

De meeste beginners stoppen bij één nummer... één stijl... één kleine overwinning. Niet hier. Niet jij.
Want als je eenmaal het systeem onder de knie hebt dat ik doceer... Dan speel je niet alleen muziek, maar reis je de wereld rond zonder je huis te verlaten...

🎻 Barok – Muziek die ooit weerklonk aan koninklijke hoven. Je beheerst het als een meester.
🎹 Klassiek – De groten der aarde. Mozart. Beethoven. Je fluistert hun taal door je blaasbalg.
💃 Zuid-Amerikaans – Denk aan tango, milonga, het soort ritmes dat mensen van hun stoel lokt. (Waarschuwing: kan spontaan dansen uitlokken.)
🎬 Pop- & filmmuziek – Thema's die mensen laten huilen, glimlachen en herinneren. Iedereen kent deze nummers... en nu weten ze ook dat je ze kunt spelen.
🎩 Musette – Dat dromerige, nostalgische geluid uit een rokerig Parijs café. Je speelt Musette niet zomaar, je schildert een plaatje.
🎺 Klezmer – Rauw. Soulvol. Soms treurig, soms wild. Altijd onvergetelijk.
🎷 Jazz – Dit is niet "gewoon noten". Het is attitude. Het is vrijheid. Je voelt het in je botten.
🍀 Ierse folk – Snel, leuk en vol karakter. Je zult elke keer grijnzen als je een molen of jig tevoorschijn haalt.
🏴‍☠️ Schotse folk – Meeslepend. Gedurfd. Krijgsmuziek met ziel. Je voelt het in je borst.
🥁 Balkan Folk – Onconventionele ritmes en wilde melodieën die je uitdagen om op je stoel te blijven zitten.
🧠 Hedendaags Klassiek – Modern, expressief en anders dan alles wat je ooit hebt gehoord. Het is waar de oude wereld de nieuwe ontmoet.

En als ze je horen spelen... vragen ze: "Waar heb je dat geleerd?"

Je zult glimlachen... omdat je het weet.
Het begon hier.

Hallo, ik ben Nikola, uw leraar.
Ik ben niet met een gave geboren.
Op mijn vijfde pakte ik een accordeon op die bijna groter was dan ikzelf. Ik wist het toen nog niet, maar dat ene moment zou de rest van mijn leven bepalen.

Sinds die dag heb ik meer dan twintig jaar gewijd aan het beheersen van dit prachtige, onbegrepen instrument. En gaandeweg ontdekte ik iets krachtigs: je hoeft niet geboren te zijn met talent, perfecte timing of een beroemde achternaam om muziek te maken. Je hebt alleen een beetje moed nodig om te beginnen... en de juiste gids om je op weg te helpen.

In 2020 studeerde ik af aan het prestigieuze ArtEZ Conservatorium in Nederland als docent accordeon. Maar eerlijk gezegd kwam het meeste van wat mij tot de docent maakt die ik nu ben, niet uit een klaslokaal. Het kwam van het podium. Van wedstrijden. Van de zenuwen voor een optreden en het applaus dat daarop volgde. Ik heb de eer gehad om het Nationaal Accordeon Concours te winnen. Twee keer. Maar wat belangrijker is, is dit:

Ik weet precies hoe het voelt als je denkt dat iets te moeilijk is.
Ik heb studenten gezien die dachten dat ze te oud, te onervaren of te druk waren. Mensen die dachten dat muziek niets voor hen was, totdat ze beseften dat het dat wel was.

Daarom heb ik Accordion Joy Academy opgericht. Want of je nu 5 of 75 bent, of je nu al dan niet accordeon hebt gespeeld, je kunt accordeon leren spelen. En ik zal het je bewijzen.

Als je jezelf ooit hebt betrapt op de gedachte: "Ik wou dat ik dat kon", dan is dit jouw moment.
Ik zie je daar waar je bent, en samen zetten we die oude twijfels om in muziek.

Over 30 dagen... Speel je je eerste nummer, anders krijg je alle centen terug.

Het maakt niet uit of je nog nooit in je leven een accordeon hebt aangeraakt... of dat je al jaren niets nieuws hebt geleerd... Want met mijn stapsgewijze methode speel je binnen 30 dagen je eerste liedje, trots, vol zelfvertrouwen en met een glimlach op je gezicht.

En als het je niet lukt? Als je het probeert en het is gewoon niks voor jou? Laat het me dan weten. Ik geef je elke cent terug.

Want in deze levensfase verdien je meer dan loze beloftes. Je verdient echte vreugde, echte resultaten en een risicoloze manier om beide te ervaren. Laten we van deze komende 30 dagen het begin maken van iets moois.
verified badge
Lucy
Voor artiesten, songwriters en creatievelingen die klaar zijn om hun visie vorm te geven.

Ben je bezig met je eigen liedjes en heb je het gevoel dat je vastloopt?
Zit je hoofd vol ideeën, maar vind je het lastig om ze om te zetten in één helder artistiek verhaal?
Of misschien heb je al iets gecreëerd waar je trots op bent, maar wil je het verder uitwerken – dieper, gedurfder, meer jezelf.

Ik help u graag de puntjes met elkaar te verbinden.

Als zanger, songwriter, producer en creatief directeur die aan mijn eigen debuutalbum werkt, weet ik hoe overweldigend het creatieve proces kan zijn. Kunstenaar zijn is zoveel meer dan alleen muziek maken. Je geluid, je beelden, je verhaal, je liveoptredens – het is allemaal met elkaar verbonden. Daar kom ik in beeld.

Tijdens onze sessies kunnen we onderzoeken welk deel van jouw creatieve wereld ondersteuning nodig heeft:

🎵 Songwriting – melodie, tekst, structuur, harmonie
🎧 Productieleiding – van vroege schetsen tot verfijnde ideeën
🌙 Artistieke identiteit – visueel vertellen, esthetiek, branding
🎤 Performance & Presence – verbinding maken met uw publiek
💡 Creatieve strategie – ideeën organiseren en nieuwe ideeën ontsluiten
🌀 Intuïtieve begeleiding – soms heb je gewoon een klankbord nodig

Je hoeft dit niet alleen te doen.

Of je nu een beginner bent of een gevorderde kunstenaar, we werken met wat er al in je zit: je instinct, je smaak, je vragen. De sessies zijn volledig gepersonaliseerd en kunnen een eenmalige, diepgaande duik zijn of onderdeel van een langere, gezamenlijke creatieve reis.
verified badge
Didac
Hallo! Ik ben Didac Barber, een professionele concertpianist en ervaren docent uit Spanje, nu woonachtig in Nederland.

Ik behaalde een master in pianospel aan The Hartt School (VS) en volgde mijn opleiding aan ESMUC Barcelona, waar ik les kreeg van internationale toppianisten zoals Adolf Pla en Luiz de Moura Castro. Ik heb opgetreden in heel Europa, de VS en Azië en geef al meer dan 15 jaar pianoles – op conservatoria, in privéstudio's en internationaal online.

Mijn passie ligt niet alleen in presteren, maar ook in het helpen van leerlingen om te ontdekken waartoe ze in staat zijn. Ik ben toegewijd, empathisch en geduldig – en ik wil dat jij net zoveel van je leertraject geniet als ik ervan geniet door het te delen.

Elke student is anders, en dat geldt ook voor mijn lessen.
Of je nu net begint of je al aan het voorbereiden bent op audities of optredens: ik pas de lessen aan op jouw doelen, uitdagingen en muzieksmaak.

Wij kunnen op een persoonlijke en motiverende manier werken aan:
* Techniek en geluidsproductie
* Repertoire (klassiek, hedendaags, filmmuziek, etc.)
* Muzikale expressie en interpretatie
* Voorbereiding op optredens (concerten, examens, audities)
* Oefen strategieën en bouw zelfvertrouwen op


Ik help je graag om de beste pianist te worden die je kunt zijn. Of dat nu betekent dat je Bach onder de knie wilt krijgen of eindelijk je favoriete stuk vol zelfvertrouwen wilt spelen.

De lessen vinden plaats bij de studenten thuis of online en worden gegeven in het Engels, Spaans of Catalaans. Helaas is er op dit moment nog geen Nederlandstalige cursus beschikbaar.

Stuur me gerust een berichtje als je vragen hebt. Ik hoor graag over je muzikale doelen en help je ze te bereiken.
Laten we samen muziek maken!
— Didac 🎶
message icon
Contacteer Gita
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Nikola
In slechts 4 weken neem ik jou mee... ja, JOU, met nul ervaring, geen "muzikaal talent", geen idee waar te beginnen, en laat ik je precies zien hoe je de nummers speelt waar je van houdt... stap voor stap... Net zoals ik dat al voor meer dan 200 studenten vóór jou heb gedaan.

Wat als ik je precies de tools, geheimen en bewezen methoden zou geven om eindelijk de accordeon onder de knie te krijgen... en ervoor zou zorgen dat je ze ook daadwerkelijk gebruikt?

Luister, je hoeft niet "met talent geboren" te worden. Je hoeft er niet jong mee te beginnen. En je hoeft dit al helemaal niet alleen uit te zoeken.

Dit is wat u krijgt als u de Accordion Joy Academy binnenstapt:

✔️ Privétoegang tot onze inner circle community. Dé plek waar accordeonliefhebbers, van absolute beginners tot doorgewinterde spelers, overwinningen delen, tips uitwisselen en elkaar oppeppen.
✔️ De geheime technieken om virtuoos te spelen, zelfs als je vingers nu als worstjes aanvoelen.
✔️ Volledige lesopnames, bladmuziek, video-overzichten, afspeellijsten en boeken, allemaal binnen handbereik, zodat je nooit meer het gevoel hebt dat je vastzit of verdwaald bent.
✔️ Een rijk, spannend repertoire opgebouwd rond klassieke pareltjes, maar dan aangepast aan jouw smaak. Zin in tango? Folk? Filmthema's? Je hebt het allemaal.
✔️ Muziektheorie eenvoudig, praktisch en 100% gekoppeld aan wat je daadwerkelijk speelt. Geen poespas. Geen colleges.
✔️ Strategieën voor snel leren waarmee je nieuwe stukken sneller kunt aanpakken dan je ooit voor mogelijk had gehouden.
✔️ Duidelijke, motiverende doelen en een stappenplan om van waar je nu bent naar waar je droomt te komen.
✔️ Bestudeer plannen en oefen blauwdrukken, ontworpen om het maximale uit de tijd die je hebt te halen.
✔️ Performance coaching, zodat je niet alleen maar "noten speelt", maar verhalen vertelt via je instrument.
✔️ Wekelijkse werkschema's, studiegidsen, to-do-lijstjes en actieplannen. Geen giswerk. Volg gewoon het plan en zie jezelf verbeteren.

Dit is een opstand tegen het idee dat je ‘talentvol geboren’ moet zijn of ‘op je vijfde moet beginnen’ om muzikant te worden.
Ik zal het je bewijzen.

Waarom zou je genoegen nemen met één stijl... als je ze allemaal kunt beheersen?

De meeste beginners stoppen bij één nummer... één stijl... één kleine overwinning. Niet hier. Niet jij.
Want als je eenmaal het systeem onder de knie hebt dat ik doceer... Dan speel je niet alleen muziek, maar reis je de wereld rond zonder je huis te verlaten...

🎻 Barok – Muziek die ooit weerklonk aan koninklijke hoven. Je beheerst het als een meester.
🎹 Klassiek – De groten der aarde. Mozart. Beethoven. Je fluistert hun taal door je blaasbalg.
💃 Zuid-Amerikaans – Denk aan tango, milonga, het soort ritmes dat mensen van hun stoel lokt. (Waarschuwing: kan spontaan dansen uitlokken.)
🎬 Pop- & filmmuziek – Thema's die mensen laten huilen, glimlachen en herinneren. Iedereen kent deze nummers... en nu weten ze ook dat je ze kunt spelen.
🎩 Musette – Dat dromerige, nostalgische geluid uit een rokerig Parijs café. Je speelt Musette niet zomaar, je schildert een plaatje.
🎺 Klezmer – Rauw. Soulvol. Soms treurig, soms wild. Altijd onvergetelijk.
🎷 Jazz – Dit is niet "gewoon noten". Het is attitude. Het is vrijheid. Je voelt het in je botten.
🍀 Ierse folk – Snel, leuk en vol karakter. Je zult elke keer grijnzen als je een molen of jig tevoorschijn haalt.
🏴‍☠️ Schotse folk – Meeslepend. Gedurfd. Krijgsmuziek met ziel. Je voelt het in je borst.
🥁 Balkan Folk – Onconventionele ritmes en wilde melodieën die je uitdagen om op je stoel te blijven zitten.
🧠 Hedendaags Klassiek – Modern, expressief en anders dan alles wat je ooit hebt gehoord. Het is waar de oude wereld de nieuwe ontmoet.

En als ze je horen spelen... vragen ze: "Waar heb je dat geleerd?"

Je zult glimlachen... omdat je het weet.
Het begon hier.

Hallo, ik ben Nikola, uw leraar.
Ik ben niet met een gave geboren.
Op mijn vijfde pakte ik een accordeon op die bijna groter was dan ikzelf. Ik wist het toen nog niet, maar dat ene moment zou de rest van mijn leven bepalen.

Sinds die dag heb ik meer dan twintig jaar gewijd aan het beheersen van dit prachtige, onbegrepen instrument. En gaandeweg ontdekte ik iets krachtigs: je hoeft niet geboren te zijn met talent, perfecte timing of een beroemde achternaam om muziek te maken. Je hebt alleen een beetje moed nodig om te beginnen... en de juiste gids om je op weg te helpen.

In 2020 studeerde ik af aan het prestigieuze ArtEZ Conservatorium in Nederland als docent accordeon. Maar eerlijk gezegd kwam het meeste van wat mij tot de docent maakt die ik nu ben, niet uit een klaslokaal. Het kwam van het podium. Van wedstrijden. Van de zenuwen voor een optreden en het applaus dat daarop volgde. Ik heb de eer gehad om het Nationaal Accordeon Concours te winnen. Twee keer. Maar wat belangrijker is, is dit:

Ik weet precies hoe het voelt als je denkt dat iets te moeilijk is.
Ik heb studenten gezien die dachten dat ze te oud, te onervaren of te druk waren. Mensen die dachten dat muziek niets voor hen was, totdat ze beseften dat het dat wel was.

Daarom heb ik Accordion Joy Academy opgericht. Want of je nu 5 of 75 bent, of je nu al dan niet accordeon hebt gespeeld, je kunt accordeon leren spelen. En ik zal het je bewijzen.

Als je jezelf ooit hebt betrapt op de gedachte: "Ik wou dat ik dat kon", dan is dit jouw moment.
Ik zie je daar waar je bent, en samen zetten we die oude twijfels om in muziek.

Over 30 dagen... Speel je je eerste nummer, anders krijg je alle centen terug.

Het maakt niet uit of je nog nooit in je leven een accordeon hebt aangeraakt... of dat je al jaren niets nieuws hebt geleerd... Want met mijn stapsgewijze methode speel je binnen 30 dagen je eerste liedje, trots, vol zelfvertrouwen en met een glimlach op je gezicht.

En als het je niet lukt? Als je het probeert en het is gewoon niks voor jou? Laat het me dan weten. Ik geef je elke cent terug.

Want in deze levensfase verdien je meer dan loze beloftes. Je verdient echte vreugde, echte resultaten en een risicoloze manier om beide te ervaren. Laten we van deze komende 30 dagen het begin maken van iets moois.
verified badge
Lucy
Voor artiesten, songwriters en creatievelingen die klaar zijn om hun visie vorm te geven.

Ben je bezig met je eigen liedjes en heb je het gevoel dat je vastloopt?
Zit je hoofd vol ideeën, maar vind je het lastig om ze om te zetten in één helder artistiek verhaal?
Of misschien heb je al iets gecreëerd waar je trots op bent, maar wil je het verder uitwerken – dieper, gedurfder, meer jezelf.

Ik help u graag de puntjes met elkaar te verbinden.

Als zanger, songwriter, producer en creatief directeur die aan mijn eigen debuutalbum werkt, weet ik hoe overweldigend het creatieve proces kan zijn. Kunstenaar zijn is zoveel meer dan alleen muziek maken. Je geluid, je beelden, je verhaal, je liveoptredens – het is allemaal met elkaar verbonden. Daar kom ik in beeld.

Tijdens onze sessies kunnen we onderzoeken welk deel van jouw creatieve wereld ondersteuning nodig heeft:

🎵 Songwriting – melodie, tekst, structuur, harmonie
🎧 Productieleiding – van vroege schetsen tot verfijnde ideeën
🌙 Artistieke identiteit – visueel vertellen, esthetiek, branding
🎤 Performance & Presence – verbinding maken met uw publiek
💡 Creatieve strategie – ideeën organiseren en nieuwe ideeën ontsluiten
🌀 Intuïtieve begeleiding – soms heb je gewoon een klankbord nodig

Je hoeft dit niet alleen te doen.

Of je nu een beginner bent of een gevorderde kunstenaar, we werken met wat er al in je zit: je instinct, je smaak, je vragen. De sessies zijn volledig gepersonaliseerd en kunnen een eenmalige, diepgaande duik zijn of onderdeel van een langere, gezamenlijke creatieve reis.
verified badge
Didac
Hallo! Ik ben Didac Barber, een professionele concertpianist en ervaren docent uit Spanje, nu woonachtig in Nederland.

Ik behaalde een master in pianospel aan The Hartt School (VS) en volgde mijn opleiding aan ESMUC Barcelona, waar ik les kreeg van internationale toppianisten zoals Adolf Pla en Luiz de Moura Castro. Ik heb opgetreden in heel Europa, de VS en Azië en geef al meer dan 15 jaar pianoles – op conservatoria, in privéstudio's en internationaal online.

Mijn passie ligt niet alleen in presteren, maar ook in het helpen van leerlingen om te ontdekken waartoe ze in staat zijn. Ik ben toegewijd, empathisch en geduldig – en ik wil dat jij net zoveel van je leertraject geniet als ik ervan geniet door het te delen.

Elke student is anders, en dat geldt ook voor mijn lessen.
Of je nu net begint of je al aan het voorbereiden bent op audities of optredens: ik pas de lessen aan op jouw doelen, uitdagingen en muzieksmaak.

Wij kunnen op een persoonlijke en motiverende manier werken aan:
* Techniek en geluidsproductie
* Repertoire (klassiek, hedendaags, filmmuziek, etc.)
* Muzikale expressie en interpretatie
* Voorbereiding op optredens (concerten, examens, audities)
* Oefen strategieën en bouw zelfvertrouwen op


Ik help je graag om de beste pianist te worden die je kunt zijn. Of dat nu betekent dat je Bach onder de knie wilt krijgen of eindelijk je favoriete stuk vol zelfvertrouwen wilt spelen.

De lessen vinden plaats bij de studenten thuis of online en worden gegeven in het Engels, Spaans of Catalaans. Helaas is er op dit moment nog geen Nederlandstalige cursus beschikbaar.

Stuur me gerust een berichtje als je vragen hebt. Ik hoor graag over je muzikale doelen en help je ze te bereiken.
Laten we samen muziek maken!
— Didac 🎶
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Gita