


Betrouwbare leraar
van41.00EUR/ h
Tekenlessen, ontwikkeling van creativiteit/ handmatige/ digitale vaardigheden
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hallo,🇬🇧 Engelse versie:
In mijn lessen kun je leren tekenen vanaf de basis of je bestaande vaardigheden verbeteren. Ik geef ook les in diverse andere tekentechnieken, van aquarelschilderen tot digitale kunst, zoals het maken van vectorillustraties.
Ik heb ervaring met het werken met kinderen en kan boeiende, fantasierijke lessen creëren die erop gericht zijn creativiteit en artistiek denken te ontwikkelen.
Over mij:
Ik heb een diploma in multimedia en fotografie, en illustreren is mijn grootste passie.
🇳🇱 Nederlandse versie (Nederlands):
In mijn lessen kun je leren tekenen vanaf de basis van je bestaande vaardigheden verbeteren. Ik geef ook les in verschillende andere kunsttechnieken, van aquarelschilderen tot digitale kunst, zoals het maken van vectorillustraties.
Ik heb ervaring met het werken met kinderen en kan creatieve en fantasierijke lessen samenstellen die helpen bij het ontwikkelen van verbeeldingskracht en artistiek denken.
Over mij:
Ik heb een diploma in multimedia en fotografie, en illustratie is mijn grootste passie.
Locatie
Op een locatie gekozen door de leraar : Den Bosch, Netherlands
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van 's-Hertogenbosch, Nederland






|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Nederlands, Pools |
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Martyna snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | Vrijdag om 5:00 | Zaterdag om 5:00 | Zondag om 5:00 | ||||
6 | Vrijdag om 6:00 | Zaterdag om 6:00 | Zondag om 6:00 | ||||
7 | Vrijdag om 7:00 | Zaterdag om 7:00 | Zondag om 7:00 | ||||
8 | Vrijdag om 8:00 | Zaterdag om 8:00 | Zondag om 8:00 | ||||
9 | Vrijdag om 9:00 | Zaterdag om 9:00 | Zondag om 9:00 | ||||
10 | Vrijdag om 10:00 | Zaterdag om 10:00 | Zondag om 10:00 | ||||
11 | Vrijdag om 11:00 | Zaterdag om 11:00 | Zondag om 11:00 | ||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 41€Bij de leraar thuis
van 46€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds oktober 2020
- Verbonden met Facebook
- Verbonden met Google
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | Vrijdag om 5:00 | Zaterdag om 5:00 | Zondag om 5:00 | ||||
6 | Vrijdag om 6:00 | Zaterdag om 6:00 | Zondag om 6:00 | ||||
7 | Vrijdag om 7:00 | Zaterdag om 7:00 | Zondag om 7:00 | ||||
8 | Vrijdag om 8:00 | Zaterdag om 8:00 | Zondag om 8:00 | ||||
9 | Vrijdag om 9:00 | Zaterdag om 9:00 | Zondag om 9:00 | ||||
10 | Vrijdag om 10:00 | Zaterdag om 10:00 | Zondag om 10:00 | ||||
11 | Vrijdag om 11:00 | Zaterdag om 11:00 | Zondag om 11:00 | ||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 41€Bij de leraar thuis
van 46€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Auke
Beginnend piano les en improviseren voor jong en oudWanneer je les van mij zult krijgen, zullen we eerst rustig en gericht luisteren naar wat de leerling wilt leren. Maar het meest belangrijke wat ik de student wil meegeven is het plezier hebben in muziek maken. Dit kan in elk genre zijn, klassiek, jazz, pop-liederen of het dieper inzoomen op theorie. Improvisatie is een groot onderdeel van mijn lessen. Vaak geeft dit naast plezier, ook een heel goed beeld van wat de leerling wilt zeggen met het instrument. Ik zie het als mijn uitdaging om op een gerichte maar relaxte manier mijn kennis over te brengen.
Op dit moment zit ik nog in het derde jaar van mijn studie aan het Conservatorium in Utrecht. Hier studeer ik aan de opleiding Musician 3.0. Dit is een opleiding die gericht is op het improviseren. Hier zijn geen genre's aan verbonden. Door de lessen heen zal ik hier ook aandacht voor besteden, om een kleine inkijk te geven wat mijn studie voor waardevols te leren heeft.
Naast piano, bespeel ik ook nog 3 andere instrumenten. De bas-gitaar, de mondharmonica en gitaar. Mocht er interesse zijn om samen met deze instrumenten te spelen
Jaume
MENTORING IN KUNSTEN: Ontdek hoe je iets kunt zeggen door je artistieke werk.Ik ben een beeldend kunstenaar geboren in Barcelona, gevestigd in België sinds 2017. Als kunstenaar heb ik de afgelopen 25 jaar ervaring opgedaan. Ik ben afgestudeerd met een Academische Bachelor in Schone Kunsten aan de Universiteit van Barcelona en ben afgestudeerd als Master in Beeldende Kunsten aan de Sint Lucas School of Arts in Antwerpen.
Ik ben gespecialiseerd in schilderen, tekenen, experimentele films, installaties, taal, geluid en cureren. Met andere woorden, ik ben een multidisciplinaire kunstenaar.
Ik begrijp de artistieke praktijk als een manier om onszelf en de situaties om ons heen te begrijpen. In mijn lessen leer ik niet hoe je kunst moet doen, maar hoe je iets moet zeggen door je artistieke werk. Bij mij kun je zelfstandig werken, met een coach die je uitdaagt met enkele opdrachten en feedback geeft op je persoonlijke zorgen.
Daarnaast leer je werken met verschillende media, het voorbereiden van je eigen materiaal: schilderijen, doeken, enzovoort.
Je krijgt niet alleen individuele coaching, maar moedigt je ook aan om naar andere artiesten te kijken of rekening te houden met andere referenties die verband houden met je zorgen.
Samen oplossingen zoeken, bespreken en opnieuw nemen zijn de kern van mijn lessen.
Idris
Schilderdocent: ontdek en ontwikkel je artistieke taalIk ben een kunstenaar en filosoof uit Amsterdam en woon momenteel in Antwerpen. Ik heb in Londen gestudeerd, waar ik een bachelordiploma behaalde aan de Art Academy London en een bachelordiploma in filosofie aan St. Mary's University London.
Artistieke ontwikkeling begint met het identificeren van je artistieke interesse. Als kunstenaars weten we niet altijd waarom we tekenen en schilderen wat we doen. Toch zijn ze niet willekeurig. Wat boeit ons of trekt ons aan tot bepaalde kunstwerken? Dit kan de tonale manier zijn waarop licht reflecteert, structurele vormen of wiskundige verdeling. Het punt is dat we allemaal zulke esthetische interesses hebben en stap 1 is ontdekken wat je interesseert!
Stap 2 helpt je je interesses te uiten via schildertechnieken, stijlen en materialen. Maar het begint allemaal bij jou. Wat wil je zeggen? En hoe? Ik help je hierbij door middel van gesprekken, het bekijken van je eerdere werk (als je dat hebt), het introduceren van een GROTE verscheidenheid aan kunstenaars en het mogelijk kopiëren van hun stijlen. Ik pas mijn lessen aan op jouw behoeften.
Het doel is simpel: inzicht krijgen in je artistieke interesses, je helpen technieken te vinden om deze te uiten en je artistieke taal ontwikkelen.
(Houd er rekening mee dat het feit dat je een artistieke interesse hebt gevonden en een manier om die te uiten, niet betekent dat je de rest van je leven maar één ding hoeft te doen. Het is de ondergang van creativiteit om steeds maar weer hetzelfde te herhalen en op dezelfde manier te schilderen. Laat in plaats daarvan je creativiteit door je interesses sturen. Laat het het startpunt zijn, ga op pad en ontdek het vanuit verschillende invalshoeken en manieren om het uit te drukken. Maar besef ook dat onze interesses kunnen veranderen naarmate we groeien en dat we, naarmate ze veranderen, eerlijk moeten blijven en dienovereenkomstig moeten reageren, zodat onze artistieke taal ook kan groeien.)
Heb je vragen? Stuur me gerust een berichtje! Ik kan een les op maat voor je samenstellen :)
Yassine
Adobe Photoshop Masterclass voor fotografen en ontwerpersProfessioneel retoucheren, Photoshop-workflows, basisprincipes en geavanceerde methoden, probleemoplossing, pixels als objecten.
Leer Photoshop op de juiste manier. Schiet uw kennis van de gebruikersinterface, kleur, verlichting, professionele methoden, tools, trucs en denken omhoog.
Mijn cursus is bedoeld voor fotografen en ontwerpers. Ik geef professionals les die hun spel willen verbeteren en studenten die op zoek zijn naar een spoedcursus om hen vertrouwd te maken met de software.
Eva
Kunst en creativiteit: van basisvaardigheden tot het uitwerken van verhalenIk ben een multidisciplinaire kunstenaar en ontwerper met vijftien jaar ervaring. Ik studeerde kunst en architectuur aan de École nationale supérieure des Arts Décoratifs in Parijs en de Columbia University in New York. Ik geef les in schilderen, tekenen, digitaal beeld en creativiteit. Deze les is ideaal voor beginners maar ook halfgevorderden die hun eigen stijl willen ontwikkelen.
Voor mijn persoonlijke projecten werk ik met een breed scala aan mediums, van tekenen, schilderen en grafiek tot digitaal beeld en 3D-printen. Als ik lesgeef, concentreer ik me het liefst eerst op tekenen en schilderen uit de vrije hand, omdat dit meer spontaniteit mogelijk maakt, ongeacht het technische niveau van de student. Later onderzoeken we andere methoden op basis van de individuele interesses van de student. Ik geef graag les aan kinderen en volwassenen via miniprojecten met verwijzingen naar kunstgeschiedenis en help hen verhalen rond hun werk te ontwikkelen. Ik geloof diep in het creatieve potentieel van mensen en in mijn lessen zal ik je helpen je eigen stem te kanaliseren.
Chris
Les in kunstgeschiedenis door kunstdocent, op elk niveau, online of in Velp.Iedereen leert anders. Ik geef daarom les zoals jij dat wilt. Jij bepaalt wat je wilt leren en hoe, onder andere wanneer jouw les plaatsvindt en hoe lang de les duurt.
Ik geef kunstgeschiedenis aan iedereen die wil, ongeacht leeftijd of niveau, online of bij mij thuis in Velp. Je kunt leren over onder andere de beeldende kunst, muziek en literatuur van de prehistorie t/m nu. Je kunt werken richting een examen/tentamen/opleiding of gewoon leren vanuit interesse. Of het nu gaat om de david van Michelangelo of de graffiti op de muren van Dubai, ik vertel je er graag over. Er is van alles mogelijk.
Ik ben opgeleid tot musicus/schrijver en ben tweedegraads docent. Ik heb al meer dan 10 jaar ervaring in het onderwijs en geef onder andere al een aantal jaar kunstgeschiedenis, muziekgeschiedenis, creatief schrijven en andere vakken aan de bovenbouw van een kleine middelbare school, waar ik ook teamlid ben. Ik schrijf lesmateriaal, dat op diverse scholen in het middelbare en hogere onderwijs gebruikt wordt. Ik heb veel ervaring met vernieuwend onderwijs en het één op één lesgeven.
Heb je interesse of vragen? Neem dan gerust contact op.
Naast kunstgeschiedenis kan je ook bij mij terecht voor lessen muziektheorie, creatief schrijven, wiskunde en natuurkunde.
Garwin
Creatief proces leren van een echte kunstenaar (tekenen en/of schilderen)Ik geloof dat iedereen kan tekenen. Het enige dat daarvoor nodig is, is gaan zitten, beginnen, en blijven oefenen. Ik heb mijzelf aangeleerd om gezichten/portretten te tekenen en daarom word ik erg enthousiast van het overbrengen van mijn creatieve proces aan anderen, zodat zij ook zelf aan de slag kunnen gaan met hetgeen zij willen creëren.
Mijn kunst en creatieve proces heb ik gedurende heel mijn leven ontwikkeld. Na opleidingen van drie verschillende kunstacademies, waaronder Willem de Kooning in Rotterdam, ben ik nu inmiddels 8 jaar fulltime werkzaam als kunstenaar. Ik maak mijn werken met acrylverf, maar teken en schets daarnaast nog steeds veel op papier. Mijn kunststijl is een mix van spontaan-realisme en abstract kleurgebruik, pop-art en comic style.
Heb je interesse om creatief bezig te zijn, ook al weet je nog niet hoe en/of je het kan? Geen zorgen. Samen gaan we aan de slag en vind jij jouw manier van tekenen of schilderen.
Marín
Privéworkshop karikatuurtekenen met karikaturist MarínBen je een beginnend karikaturist of reeds gevorderd? Bij mij kan je terecht om mooie en grappige karikaturen te leren tekenen. Samen kijken we naar je tekenwerk en geef ik je mijn tips en tricks om een professionele karikatuur te maken. Ik teken ook digitale karikaturen met Procreate op iPad. Ook hier kan ik je dus in bijscholen.
De privéworkshop duurt 3 uur en wordt gegeven in Leuven of online.
Anne-Sophie
Tekenlessen voor beginners (volumes, perspectief, arcering)Als je de basisprincipes van tekenen wilt leren, kan ik je helpen de technieken te leren die nodig zijn voor een goede oefening.
Ik leer je volumes realistisch te tekenen in combinatie met perspectief. Vervolgens zullen we zien hoe we gewone voorwerpen en onderwerpen in volumes kunnen onderverdelen om schetsen te maken die de verhoudingen respecteren.
We zullen ook schaduwtechnieken zien.
Alles gebeurt in de vorm van kleine, praktische en leuke oefeningen.
Marc
Wat is karikaturen tekenen en hoe begin ik er aan?Je leert de basisprincipes van het karikatuurtekenen. Tekenervaring is helemaal niet vereist. Iedereen kan het leren. Alles verloopt in een zeer ontspannen sfeer. Je krijgt heel wat tips en voorbeelden, en uiteraard ga je ook zelf aan de slag. Je krijgt hierbij volop hulp van mij als professioneel karikatuurtekenaar.
Daryna
Kunstlessen: een handleiding voor aquarel voor de huisartiest. (elk niveau)De cursus voor zowel beginners als gevorderde kunstliefhebbers.
In deze cursus leer je:
- hoe te werken met het aquarelmedium
- leer over materiaal en techniek
- kleur en compositie
- verschillende stijlen
- maak je eigen kunstwerken (planten of bloemen, dieren, landschap, figuren, abstract)
Kevin
Blender- en Rhino-training, projectondersteuning voor studenten.De afgelopen acht jaar heb ik gewerkt als technicus en docent aan het Royal College of Art en de UAL, waar ik studenten mode, beeldende kunst en productontwerp ondersteunde bij hun Rhino- en Blender-projecten.
Voorheen werkte ik als modelbouwer, maar nu richt ik mij op het lesgeven en het maken van beeldende kunst.
Staafmixer.
Ik geef les in het maken van gedetailleerde statische renderings, het produceren van digitale modellen die klaar zijn voor 3D-printen en het begrijpen van de workflows van Blender voor een professionele afwerking.
Neushoorn.
Ik help u bij het navigeren door de precisiegereedschappen van Rhino en bereid uw ontwerpen voor op 3D-printen en CNC-productie, met de nadruk op detail en nauwkeurigheid.
Vaardigheden ontwikkelen:
Ik kan je begeleiden door zowel fundamentele als geavanceerde technieken in Blender of Rhino, zodat je een goed begrip krijgt van de tools en workflows van de software. We richten ons op de gebieden die jouw creatieve doelen het beste ondersteunen, of je nu gedetailleerde modellen wilt maken voor productontwerp, statische afbeeldingen wilt renderen voor modeconcepten of sculpturen wilt ontwikkelen voor beeldende kunst.
Projectontwikkeling:
Als u aan een specifiek project werkt, kan ik u in elke fase ondersteunen, van het eerste concept en digitale modellering tot het voorbereiden van bestanden voor 3D-printen of CNC-fabricage. We onderzoeken manieren om uw ontwerpen te optimaliseren en technische uitdagingen op te lossen, zodat uw uiteindelijke output aansluit bij uw creatieve visie.
Elham
Betoverende steken: leer de tijdloze kunst van Perzisch bordurenDompel jezelf onder in het rijke tapijtwerk van Perzisch borduurwerk met onze online les! Ontdek het voortreffelijke vakmanschap en het culturele erfgoed achter verschillende Perzische borduurtechnieken, waaronder Pateh, Rasht-borduurwerk, Sermeh-borduurwerk, Sistan-borduurwerk en Zardozi.
Ontdek de ingewikkelde kunst van Pateh, gekenmerkt door delicaat handwerk op wol met levendig gekleurde draden, vaak zijde, om prachtige patronen en motieven te creëren. Duik in de geschiedenis en betekenis van deze traditie, die voornamelijk door vrouwen wordt beoefend, en ontsluier de geheimen van haar tijdloze schoonheid.
Ontdek de schoonheid van Rasht-borduurwerk, bekend om zijn ingewikkelde patronen en nauwgezette aandacht voor detail. Leer de technieken achter deze regionale stijl, geroemd om zijn fijne vakmanschap en ingewikkelde motieven geïnspireerd door de natuur en de Perzische cultuur.
Ervaar de elegantie van Sermeh-borduurwerk, waarbij zwarte, crèmekleurige of witte draden vakkundig worden gebruikt om kleding en stoffen te versieren, met prachtige ontwerpen en nauwgezet stikwerk. Ontdek de betekenis van Sistan-borduurwerk en Sistan-crèmeborduurwerk, bekend om hun verschillende stijlen en culturele invloeden, terwijl je de kunst van het verfraaien onder de knie krijgt.
Duik in de weelderige wereld van Zardozi, een prachtige vorm van metaalborduurwerk waarbij zilveren of gouden draden worden gebruikt om weelderige ontwerpen en versieringen te creëren. Leer de technieken van dit eeuwenoude ambacht, bekend om zijn luxueuze afwerking en historische betekenis in de Perzische kunst en design.
Of je nu een doorgewinterde borduurder bent of een beginnende liefhebber, deze les biedt een uitgebreide verkenning van de Perzische borduurtradities, met stapsgewijze begeleiding en deskundige inzichten om je te helpen elke techniek onder de knie te krijgen. Ga met ons mee terwijl we de schoonheid, geschiedenis en vakmanschap van Perzisch borduurwerk vieren en begin aan een creatieve reis geïnspireerd door eeuwen van artistieke uitmuntendheid.
Dagnachew
Ontketen uw creativiteit met Adobe Creative Cloud-lessen!Ontketen uw creativiteit met Adobe Creative Cloud-lessen!
Ben je klaar om je creatieve potentieel te ontketenen met Adobe Creative Cloud? Zoek niet verder! Deze door experts geleide lessen nemen je mee op een spannende reis door de enorme mogelijkheden van Adobe CC-software.
Of je nu een beginner bent die graag in grafisch ontwerp wil duiken, een beginnende fotograaf die Photoshop onder de knie wil krijgen, of een videoliefhebber die zijn bewerkingsvaardigheden wil verbeteren met Premiere Pro, deze uitgebreide lessen zijn geschikt voor alle vaardigheidsniveaus.
Wat je van de lessen kunt verwachten:
Gepersonaliseerde begeleiding: Leer in uw eigen tempo met gepersonaliseerde instructies die zijn afgestemd op uw specifieke doelen en vaardigheidsniveau.
Praktische ervaring: doe praktische ervaring op met praktische oefeningen die zijn ontworpen om uw leerproces te versterken en uw zelfvertrouwen te vergroten.
Margot
Teken- en (olie- of watergedragen) schilderlessen voor beginnende kunstenaarsDeze lessen zijn bedoeld om teken- en schildervaardigheden te ontwikkelen. Niet alleen oefen je onder mijn begeleiding teken- en schildertechnieken, je leert ook jezelf en je creativiteit uiten door te experimenteren met verschillende materialen, kleuren en texturen. Samen kiezen we het onderwerp en het gewenste resultaat van elke les, zodat je met mijn ondersteuning je eigen stijl kunt ontwikkelen.
Ik bied gespecialiseerde lessen in portretten en/of observerend tekenen.
Zowel in het Engels als in het Nederlands beschikbaar :)