facebook
favorite button
member since icon
Sinds september 2026
Leraar sinds september 2026
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Muziektheorielessen van een ervaren conservatoriumdocent.
course price icon
Van 72 € /h
arrow icon
Ik help studenten en muzikanten hun theoretische kennis te verdiepen, zich voor te bereiden op toelatingsexamens (bijvoorbeeld voor een conservatorium) en hun theoretische vaardigheden te verbeteren.

Mijn lessen zijn gestructureerd, helder en afgestemd op het niveau en de doelen van de student – van basisbegrippen tot geavanceerde concepten.
Tijdens de lessen kunnen we werken aan: gehoortraining, solfège, algemene muziektheorie, harmonie, harmonie aan de piano en muziekanalyse.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Uithoorn, Nederland
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Pools
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo, ik heb uitgebreide ervaring met studenten van alle leeftijden als docent muziektheorie, viool en altviool. Aangepaste lessen, gericht op studentenbelangen.
Ik studeerde viool aan het conservatorium Superior de Música de Vigo in Spanje en altviool in Spanje en aan het Utrechts Conservatorium. Het onderzoek van mijn eindexamen ging over welzijn en praktisch onderwijs om het leerproces te verbeteren en te versnellen.
Ik wil dat mijn studenten zich bewust zijn van het belang van een goede houding en techniek om zonder problemen van het leerproces te kunnen genieten.
verified badge
Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken door te werken aan klankvorming. Hierdoor kunnen de stembanden vrijer bewegen, zodat je minder snel moe wordt bij het zingen. Je stem wordt voller en je kunt hogere en lagere tonen zingen.

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepaal jij zelf wat voor soort muziek je gaat zingen. Of je nu alleen zingt onder de douche of dat je bv. in een koor zit en je tegen bepaalde moeilijkheden op loopt in het algemeen of bij een bepaald stuk? Neem dan gerust je koorpartij mee naar de les en dan kijken we samen hoe we dat makkelijker voor je kunnen maken. We werken aan repertoire waar jij van houdt. Ook kunnen we samen een ontdekkingsreis maken naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal je merken dat het zingen makkelijker wordt. Bovendien is zingen goed voor ontspanning, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!


JE EIGEN INSTRUMENT
Als zanger of zangeres heb je alvast één voordeel ten opzichte van instrumentalisten: je hoeft geen (duur) instrument te kopen. Jij hebt je instrument altijd bij je, maar... je moet wel goed voor je instrument zorgen!
verified badge
Basgitaarlessen met een holistieke, "all-round" character.

We gaan op de lessen samen oefenen en we gaan hier jouw allerliefste liedjes voor gebruiken. Ik geloof dat als je met een stuk muziek diepe emotionele contact hebt, wordt de leerproces ook sneller, gezelliger en vloeiender!

Onze belangrijkste thema's:

- techniek en overzicht van de bas (waar?)
- algemene muziekleer, gehoortraining (waarom?)
- creatieve improvisatie en compositie (wat?)
- ritme, tempo, frasering en gevoel (hoe?)

Voor volwassenen en tieners duren de lessen 1 uur. Voor alle niveaus vanaf absoluut beginner tot conservatorium niveau.
verified badge
Beste muziek- en pianoliefhebber, welkom op mijn profielpagina!

Mijn naam is Waldemar en ik ben docent klassiek piano.
Ik geef les aan jong (vanaf 8 jaar) en oud, individueel of in groepsverband.

Mijn opleiding heb ik genoten bij Fania Chapiro te Hilversum en later aan het Amsterdamse Conservatorium bij Danielle Dechenne.

Afhankelijk van je niveau zullen we in principe alle aspecten van techniek en interpretatie behandelen. Speciale wensen kun je altijd bij mij kenbaar maken.
Daarnaast vind ik het belangrijk om de lessen gestructureerd in te richten en op thema's te focussen zodat je ook echt wat leert.

Naast pianodocent ben ik ook beschikbaar als docent compositie, muziektheorie of solfège.

Wil je graag eens les hebben van een ervaren pianist? Neem dan contact met mij op.

Muzikale groet,
Waldemar

P.S. En mijn lievelingscomponist? Dat is momenteel Franz Schubert ;-)
verified badge
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden.

Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk.

Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.
verified badge
Ik ben al meer dan 25 jaar pianoleraar. Dit is iets waar ik erg gepassioneerd over ben en waar ik echt van geniet.
Mijn doel is om de interesses van de studenten te combineren met een programma dat ik als docent nodig vind om techniek en vaardigheden te verbeteren en te ontwikkelen. Persoonlijk heb ik ook piano aan mijn kinderen gegeven, dus ik begrijp hoe belangrijk het is dat pianolessen interessant en opwindend zijn.
Ik studeerde aan het Tsjaikovski Conservatorium in Moskou. Jarenlang had ik mijn eigen muziektheaterstudio.
Ik heb een Hoffmann-vleugel en geef het liefst les bij mij thuis. Hoewel ik flexibel ben en ook bij u thuis kan komen.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Aurel en ik ben een Franse drummer uit Amsterdam.

Hoewel ik me momenteel specialiseer in jazzmuziek, heb ik me verdiept in diverse esthetiek, en met name pop- en rockmuziek maken deel uit van mijn achtergrond (ik heb in verschillende pop-rockbands gespeeld). Daardoor kan ik een breed scala aan muziekstijlen onderwijzen. Ik beschik ook over veel drumtechnieken en -schema's en heb ervaring met het lesgeven aan kinderen vanaf 6 jaar, maar ook aan tieners en volwassenen.

Lessen en lesmethode:
Ik pas me altijd aan de smaak en het leerprofiel van de leerling aan. Daarom neem ik tijdens de eerste les, en regelmatig daarna, altijd de tijd om met mijn leerlingen (of hun ouders als ze nog heel jong zijn) te overleggen over het pad dat ze willen of moeten volgen. Ik gebruik schema's en methoden voor degenen die visuele ondersteuning nodig hebben om de vaardigheden te assimileren, of geef les op gehoor en door te demonstreren aan degenen die zich daar meer op hun gemak bij voelen. Ik speel ook elektrische gitaar en kan jammen met mijn leerlingen, wat een geweldige tool is om de vaardigheden van een band te ontwikkelen of gewoon om een leuke tijd te hebben.

Voor degenen die graag significante vooruitgang willen boeken, bied ik consistente en serieuze begeleiding, met praktische aanbevelingen. Ik kan een student bijvoorbeeld voorbereiden op een auditie of een toelatingsexamen aan een conservatorium. Als je je algemene begrip van ritme wilt verbeteren, kun je ook profiteren van mijn kennis van Indiase Karnatische ritmeconcepten, een van de meest complete traditionele benaderingen van ritme.
Studenten die gewoon op hun eigen tempo willen leren, plezier willen hebben en willen ontspannen, zijn ook zeker welkom!

Over mij:
Naast mijn bachelor- en masterdiploma jazzdrums aan het Conservatorium van Amsterdam (CvA), waartoe een gedegen pedagogische opleiding en een specialisatie in Indiaanse Karnatische technieken behoorden, heb ik vier jaar ervaring als drumdocent in loondienst bij twee Franse muziekverenigingen (Ecole de musique de Nangis en Conservatoire des Deux Rives, Moret-sur-Loing).

Ik ben ook een actief muzikant, zowel in de Nederlandse als de Franse scene. Mijn trio toert voornamelijk in Frankrijk en heeft gespeeld op podia zoals de Sunside (Parijs) en deelgenomen aan wedstrijden zoals de Keep An Eye International Jazz Award. Ik ben tevens co-leider van het sextet Chai Masters, finalist van verschillende Europese wedstrijden (Leiden Jazz Award, Golden Jazz Trophy in Lille, Frankrijk, 7 Virtual Jazz Contest). Onlangs was de band een van de finalisten van Keep An Eye The Records (maart 2022). Hun debuutalbum "Magic Realism" werd lovend ontvangen in Frankrijk, België, Duitsland en Nederland.

Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten en mijn kennis met u door te geven!
verified badge
Mijn doel in het lesgeven is om studenten te inspireren om zo betrokken te raken bij muziek als ze maar kunnen, en er een interesse in te vinden die hen voor altijd bij zal blijven. Ik heb bijna 10 jaar ervaring met lesgeven en heb een piano bij mij thuis of kan bij u thuis komen.

Ik heb een BMus-diploma van het Trinity Laban Conservatoire en een ATCL van het Trinity College. Daarnaast heb ik gestudeerd aan het Conservatorium of Music in Sydney, Australië.

Mijn primaire focus ligt op klassieke muziek, maar ik heb ervaring met het lesgeven in muziektheorie en niet-klassieke stijlen.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
🎤 Zangles – Vind je stem en word eigenaar van je geluid 🌟
Beschikbaar online of persoonlijk

Droom je ervan om met meer zelfvertrouwen, controle en emotionele diepgang te zingen? Of wil je de unieke stem ontdekken die echt bij jou past?

Tijdens deze zanglessen, zowel online als in persoon, concentreren we ons op het versterken van je stem, het verdiepen van je expressie en het helpen je op een authentieke en krachtige manier te verbinden met je geluid. Of je nu een beginner bent of al zingt en je vaardigheden wilt verfijnen, elke les is afgestemd op jouw stem, doelen en stijl.

Wat je leert:

- Hoe u uw stem veilig en effectief kunt gebruiken
- Het uitbreiden van uw stembereik en het verbeteren van uw stemcontrole
- Ademhalingscontrole, houding en stemuithoudingsvermogen
- Zangtechnieken zoals belting, kopstem, gemengde stem en meer
- Zingen met emotie, verhalen vertellen en intentie
- Zelfvertrouwen, podiumuitstraling en muzikaliteit
- Het vinden en ontwikkelen van je unieke vocale identiteit en geluid

Deze sessies zijn gebaseerd op een warme, intuïtieve aanpak, waarbij professionele zangopleiding wordt gecombineerd met inzichten uit mijn achtergrond als popartiest en afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam (Pop). We werken technisch, maar altijd in dienst van wat jij wilt uitdrukken.

Of je nu voor jezelf zingt, voor anderen of op een podium: dit is jouw plek om je stem te ontdekken, te groeien en volledig tot zijn recht te laten komen.
verified badge
Ik geef pianoles aan kinderen en volwassenen. Mijn doel is om je te leren hoe je een band met het instrument opbouwt, de noten leert kennen en je eigen speelstijl ontwikkelt. Ik geef les volgens de klassieke methode, maar dat beperkt ons repertoire niet; we richten ons op de liedjes/stukken die jij het liefst wilt leren. Muziek is een van de belangrijkste kunstvormen en het is mijn doel om je er nog meer van te laten houden!
verified badge
Gitaarlessen met Elias (in persoon, online of een combinatie hiervan) worden afgestemd op jouw doelen, ervaring en muzikale interesses. Of je nu een complete beginner bent, na een pauze weer gitaar wilt spelen of je vaardigheden verder wilt ontwikkelen, de lessen zijn ontworpen om praktisch, plezierig en stimulerend te zijn.

We kunnen je techniek, noten lezen, akkoorden/harmonie, toonladders, repertoire, improvisatie, gehoortraining, muziektheorie en podiumvaardigheden ontwikkelen.

Ik verwelkom zowel leerlingen die hun vaardigheden en vrijheid op het instrument serieus willen ontwikkelen als leerlingen die vooral hun favoriete nummers willen leren spelen. Elke les wordt aangepast aan jouw niveau en tempo, met duidelijke begeleiding en haalbare doelen om je te helpen zelfvertrouwen op te bouwen en gestaag vooruitgang te boeken. Mijn doel is om je te helpen een zelfverzekerdere, creatievere en onafhankelijke gitarist te worden, terwijl je vooral geniet van het leerproces.
verified badge
De muzikale reis van elke leerling is anders, en je lessen zouden dat ook moeten zijn.
Met meer dan 5 jaar ervaring in het lesgeven van piano aan leerlingen van alle niveaus (van complete beginners tot gevorderde leerlingen op weg naar het conservatorium en gepensioneerden die de muziek herontdekken) worden de lessen opgebouwd rond jouw doelen, tempo en interesses. Of je nu voor het eerst piano speelt, je voorbereidt op een toelatingsexamen voor het conservatorium, of na jaren teruggrijpt naar het instrument, elke leerling krijgt een plan op maat, afgestemd op waar hij of zij nu staat en naartoe wil.
De eerste les draait om elkaar leren kennen: het huidige niveau, de doelen en wat je muzikaal enthousiast maakt, zodat er vanaf dag één een duidelijk en realistisch plan opgesteld kan worden. Daarna wordt er structureel en haalbaar geoefend, met concrete, uitvoerbare doelen tussen de lessen door, en met verschillende hulpmiddelen en materialen die onderweg worden aangereikt. De lessen kunnen bij mij thuis plaatsvinden of, indien gewenst, bij jou thuis.
Als docent probeer ik flexibel te blijven ten opzichte van wat mijn leerlingen willen ontdekken: ik merk dat leerlingen vaak enthousiast zijn over allerlei genres, en hoewel mijn eigen opleiding klassiek is, help ik net zo graag een leerling met jazzstandards en improvisatie als dat hen enthousiast maakt, naast meer traditioneel repertoire.
Referenties van voormalige leerlingen zijn op aanvraag beschikbaar (al aanwezig op andere platforms).
verified badge
Rather than a fixed curriculum, I build a custom syllabus for each student based on their needs, goals, and current level. In designing lessons, I draw on my own experience both as a self-taught musician and as an academically trained one — combining structured, conservatory-level methods with the flexibility that comes from having found my own way into this field first.

Lessons are shaped in pace and format to what actually works for the student in front of me — whether that means working note-by-note through an audition piece, or building broader theoretical fluency over a longer stretch of time.
verified badge
Leren pianospelen is een uitdaging, maar ook ontzettend leuk! Ik zorg ervoor dat mijn leerlingen snel leren, zodat ze hun doelen bereiken en hun favoriete stukken kunnen spelen. Tijdens mijn bachelor- en masterstudie heb ik me gespecialiseerd in jazz en improvisatiemuziek, maar ik heb ook ervaring met het lesgeven en spelen van klassiek repertoire en alles daartussenin. Afhankelijk van je doelen en je favoriete muziekgenres, stel ik een persoonlijk lesplan op dat zich richt op de muziek die je daadwerkelijk wilt spelen en de oefeningen die je nodig hebt om dat te bereiken.
message icon
Contacteer Aleksandra
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Hallo, ik heb uitgebreide ervaring met studenten van alle leeftijden als docent muziektheorie, viool en altviool. Aangepaste lessen, gericht op studentenbelangen.
Ik studeerde viool aan het conservatorium Superior de Música de Vigo in Spanje en altviool in Spanje en aan het Utrechts Conservatorium. Het onderzoek van mijn eindexamen ging over welzijn en praktisch onderwijs om het leerproces te verbeteren en te versnellen.
Ik wil dat mijn studenten zich bewust zijn van het belang van een goede houding en techniek om zonder problemen van het leerproces te kunnen genieten.
verified badge
Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken door te werken aan klankvorming. Hierdoor kunnen de stembanden vrijer bewegen, zodat je minder snel moe wordt bij het zingen. Je stem wordt voller en je kunt hogere en lagere tonen zingen.

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepaal jij zelf wat voor soort muziek je gaat zingen. Of je nu alleen zingt onder de douche of dat je bv. in een koor zit en je tegen bepaalde moeilijkheden op loopt in het algemeen of bij een bepaald stuk? Neem dan gerust je koorpartij mee naar de les en dan kijken we samen hoe we dat makkelijker voor je kunnen maken. We werken aan repertoire waar jij van houdt. Ook kunnen we samen een ontdekkingsreis maken naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal je merken dat het zingen makkelijker wordt. Bovendien is zingen goed voor ontspanning, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!


JE EIGEN INSTRUMENT
Als zanger of zangeres heb je alvast één voordeel ten opzichte van instrumentalisten: je hoeft geen (duur) instrument te kopen. Jij hebt je instrument altijd bij je, maar... je moet wel goed voor je instrument zorgen!
verified badge
Basgitaarlessen met een holistieke, "all-round" character.

We gaan op de lessen samen oefenen en we gaan hier jouw allerliefste liedjes voor gebruiken. Ik geloof dat als je met een stuk muziek diepe emotionele contact hebt, wordt de leerproces ook sneller, gezelliger en vloeiender!

Onze belangrijkste thema's:

- techniek en overzicht van de bas (waar?)
- algemene muziekleer, gehoortraining (waarom?)
- creatieve improvisatie en compositie (wat?)
- ritme, tempo, frasering en gevoel (hoe?)

Voor volwassenen en tieners duren de lessen 1 uur. Voor alle niveaus vanaf absoluut beginner tot conservatorium niveau.
verified badge
Beste muziek- en pianoliefhebber, welkom op mijn profielpagina!

Mijn naam is Waldemar en ik ben docent klassiek piano.
Ik geef les aan jong (vanaf 8 jaar) en oud, individueel of in groepsverband.

Mijn opleiding heb ik genoten bij Fania Chapiro te Hilversum en later aan het Amsterdamse Conservatorium bij Danielle Dechenne.

Afhankelijk van je niveau zullen we in principe alle aspecten van techniek en interpretatie behandelen. Speciale wensen kun je altijd bij mij kenbaar maken.
Daarnaast vind ik het belangrijk om de lessen gestructureerd in te richten en op thema's te focussen zodat je ook echt wat leert.

Naast pianodocent ben ik ook beschikbaar als docent compositie, muziektheorie of solfège.

Wil je graag eens les hebben van een ervaren pianist? Neem dan contact met mij op.

Muzikale groet,
Waldemar

P.S. En mijn lievelingscomponist? Dat is momenteel Franz Schubert ;-)
verified badge
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden.

Daarom pas ik mijn lesmethoden aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les zullen we werken aan drie hoofdlijnen van ontwikkeling: technische aspecten, theoretische kennis en performatieve praktijk.

Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.
verified badge
Ik ben al meer dan 25 jaar pianoleraar. Dit is iets waar ik erg gepassioneerd over ben en waar ik echt van geniet.
Mijn doel is om de interesses van de studenten te combineren met een programma dat ik als docent nodig vind om techniek en vaardigheden te verbeteren en te ontwikkelen. Persoonlijk heb ik ook piano aan mijn kinderen gegeven, dus ik begrijp hoe belangrijk het is dat pianolessen interessant en opwindend zijn.
Ik studeerde aan het Tsjaikovski Conservatorium in Moskou. Jarenlang had ik mijn eigen muziektheaterstudio.
Ik heb een Hoffmann-vleugel en geef het liefst les bij mij thuis. Hoewel ik flexibel ben en ook bij u thuis kan komen.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Aurel en ik ben een Franse drummer uit Amsterdam.

Hoewel ik me momenteel specialiseer in jazzmuziek, heb ik me verdiept in diverse esthetiek, en met name pop- en rockmuziek maken deel uit van mijn achtergrond (ik heb in verschillende pop-rockbands gespeeld). Daardoor kan ik een breed scala aan muziekstijlen onderwijzen. Ik beschik ook over veel drumtechnieken en -schema's en heb ervaring met het lesgeven aan kinderen vanaf 6 jaar, maar ook aan tieners en volwassenen.

Lessen en lesmethode:
Ik pas me altijd aan de smaak en het leerprofiel van de leerling aan. Daarom neem ik tijdens de eerste les, en regelmatig daarna, altijd de tijd om met mijn leerlingen (of hun ouders als ze nog heel jong zijn) te overleggen over het pad dat ze willen of moeten volgen. Ik gebruik schema's en methoden voor degenen die visuele ondersteuning nodig hebben om de vaardigheden te assimileren, of geef les op gehoor en door te demonstreren aan degenen die zich daar meer op hun gemak bij voelen. Ik speel ook elektrische gitaar en kan jammen met mijn leerlingen, wat een geweldige tool is om de vaardigheden van een band te ontwikkelen of gewoon om een leuke tijd te hebben.

Voor degenen die graag significante vooruitgang willen boeken, bied ik consistente en serieuze begeleiding, met praktische aanbevelingen. Ik kan een student bijvoorbeeld voorbereiden op een auditie of een toelatingsexamen aan een conservatorium. Als je je algemene begrip van ritme wilt verbeteren, kun je ook profiteren van mijn kennis van Indiase Karnatische ritmeconcepten, een van de meest complete traditionele benaderingen van ritme.
Studenten die gewoon op hun eigen tempo willen leren, plezier willen hebben en willen ontspannen, zijn ook zeker welkom!

Over mij:
Naast mijn bachelor- en masterdiploma jazzdrums aan het Conservatorium van Amsterdam (CvA), waartoe een gedegen pedagogische opleiding en een specialisatie in Indiaanse Karnatische technieken behoorden, heb ik vier jaar ervaring als drumdocent in loondienst bij twee Franse muziekverenigingen (Ecole de musique de Nangis en Conservatoire des Deux Rives, Moret-sur-Loing).

Ik ben ook een actief muzikant, zowel in de Nederlandse als de Franse scene. Mijn trio toert voornamelijk in Frankrijk en heeft gespeeld op podia zoals de Sunside (Parijs) en deelgenomen aan wedstrijden zoals de Keep An Eye International Jazz Award. Ik ben tevens co-leider van het sextet Chai Masters, finalist van verschillende Europese wedstrijden (Leiden Jazz Award, Golden Jazz Trophy in Lille, Frankrijk, 7 Virtual Jazz Contest). Onlangs was de band een van de finalisten van Keep An Eye The Records (maart 2022). Hun debuutalbum "Magic Realism" werd lovend ontvangen in Frankrijk, België, Duitsland en Nederland.

Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten en mijn kennis met u door te geven!
verified badge
Mijn doel in het lesgeven is om studenten te inspireren om zo betrokken te raken bij muziek als ze maar kunnen, en er een interesse in te vinden die hen voor altijd bij zal blijven. Ik heb bijna 10 jaar ervaring met lesgeven en heb een piano bij mij thuis of kan bij u thuis komen.

Ik heb een BMus-diploma van het Trinity Laban Conservatoire en een ATCL van het Trinity College. Daarnaast heb ik gestudeerd aan het Conservatorium of Music in Sydney, Australië.

Mijn primaire focus ligt op klassieke muziek, maar ik heb ervaring met het lesgeven in muziektheorie en niet-klassieke stijlen.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
🎤 Zangles – Vind je stem en word eigenaar van je geluid 🌟
Beschikbaar online of persoonlijk

Droom je ervan om met meer zelfvertrouwen, controle en emotionele diepgang te zingen? Of wil je de unieke stem ontdekken die echt bij jou past?

Tijdens deze zanglessen, zowel online als in persoon, concentreren we ons op het versterken van je stem, het verdiepen van je expressie en het helpen je op een authentieke en krachtige manier te verbinden met je geluid. Of je nu een beginner bent of al zingt en je vaardigheden wilt verfijnen, elke les is afgestemd op jouw stem, doelen en stijl.

Wat je leert:

- Hoe u uw stem veilig en effectief kunt gebruiken
- Het uitbreiden van uw stembereik en het verbeteren van uw stemcontrole
- Ademhalingscontrole, houding en stemuithoudingsvermogen
- Zangtechnieken zoals belting, kopstem, gemengde stem en meer
- Zingen met emotie, verhalen vertellen en intentie
- Zelfvertrouwen, podiumuitstraling en muzikaliteit
- Het vinden en ontwikkelen van je unieke vocale identiteit en geluid

Deze sessies zijn gebaseerd op een warme, intuïtieve aanpak, waarbij professionele zangopleiding wordt gecombineerd met inzichten uit mijn achtergrond als popartiest en afgestudeerd aan het Conservatorium van Amsterdam (Pop). We werken technisch, maar altijd in dienst van wat jij wilt uitdrukken.

Of je nu voor jezelf zingt, voor anderen of op een podium: dit is jouw plek om je stem te ontdekken, te groeien en volledig tot zijn recht te laten komen.
verified badge
Ik geef pianoles aan kinderen en volwassenen. Mijn doel is om je te leren hoe je een band met het instrument opbouwt, de noten leert kennen en je eigen speelstijl ontwikkelt. Ik geef les volgens de klassieke methode, maar dat beperkt ons repertoire niet; we richten ons op de liedjes/stukken die jij het liefst wilt leren. Muziek is een van de belangrijkste kunstvormen en het is mijn doel om je er nog meer van te laten houden!
verified badge
Gitaarlessen met Elias (in persoon, online of een combinatie hiervan) worden afgestemd op jouw doelen, ervaring en muzikale interesses. Of je nu een complete beginner bent, na een pauze weer gitaar wilt spelen of je vaardigheden verder wilt ontwikkelen, de lessen zijn ontworpen om praktisch, plezierig en stimulerend te zijn.

We kunnen je techniek, noten lezen, akkoorden/harmonie, toonladders, repertoire, improvisatie, gehoortraining, muziektheorie en podiumvaardigheden ontwikkelen.

Ik verwelkom zowel leerlingen die hun vaardigheden en vrijheid op het instrument serieus willen ontwikkelen als leerlingen die vooral hun favoriete nummers willen leren spelen. Elke les wordt aangepast aan jouw niveau en tempo, met duidelijke begeleiding en haalbare doelen om je te helpen zelfvertrouwen op te bouwen en gestaag vooruitgang te boeken. Mijn doel is om je te helpen een zelfverzekerdere, creatievere en onafhankelijke gitarist te worden, terwijl je vooral geniet van het leerproces.
verified badge
De muzikale reis van elke leerling is anders, en je lessen zouden dat ook moeten zijn.
Met meer dan 5 jaar ervaring in het lesgeven van piano aan leerlingen van alle niveaus (van complete beginners tot gevorderde leerlingen op weg naar het conservatorium en gepensioneerden die de muziek herontdekken) worden de lessen opgebouwd rond jouw doelen, tempo en interesses. Of je nu voor het eerst piano speelt, je voorbereidt op een toelatingsexamen voor het conservatorium, of na jaren teruggrijpt naar het instrument, elke leerling krijgt een plan op maat, afgestemd op waar hij of zij nu staat en naartoe wil.
De eerste les draait om elkaar leren kennen: het huidige niveau, de doelen en wat je muzikaal enthousiast maakt, zodat er vanaf dag één een duidelijk en realistisch plan opgesteld kan worden. Daarna wordt er structureel en haalbaar geoefend, met concrete, uitvoerbare doelen tussen de lessen door, en met verschillende hulpmiddelen en materialen die onderweg worden aangereikt. De lessen kunnen bij mij thuis plaatsvinden of, indien gewenst, bij jou thuis.
Als docent probeer ik flexibel te blijven ten opzichte van wat mijn leerlingen willen ontdekken: ik merk dat leerlingen vaak enthousiast zijn over allerlei genres, en hoewel mijn eigen opleiding klassiek is, help ik net zo graag een leerling met jazzstandards en improvisatie als dat hen enthousiast maakt, naast meer traditioneel repertoire.
Referenties van voormalige leerlingen zijn op aanvraag beschikbaar (al aanwezig op andere platforms).
verified badge
Rather than a fixed curriculum, I build a custom syllabus for each student based on their needs, goals, and current level. In designing lessons, I draw on my own experience both as a self-taught musician and as an academically trained one — combining structured, conservatory-level methods with the flexibility that comes from having found my own way into this field first.

Lessons are shaped in pace and format to what actually works for the student in front of me — whether that means working note-by-note through an audition piece, or building broader theoretical fluency over a longer stretch of time.
verified badge
Leren pianospelen is een uitdaging, maar ook ontzettend leuk! Ik zorg ervoor dat mijn leerlingen snel leren, zodat ze hun doelen bereiken en hun favoriete stukken kunnen spelen. Tijdens mijn bachelor- en masterstudie heb ik me gespecialiseerd in jazz en improvisatiemuziek, maar ik heb ook ervaring met het lesgeven en spelen van klassiek repertoire en alles daartussenin. Afhankelijk van je doelen en je favoriete muziekgenres, stel ik een persoonlijk lesplan op dat zich richt op de muziek die je daadwerkelijk wilt spelen en de oefeningen die je nodig hebt om dat te bereiken.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Aleksandra