facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds februari 2024
Leraar sinds februari 2024
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Zanglessen & Pianolessen & Muziektheorielessen
course price icon
Van 75 € /h
arrow icon
Elke student is uniek en lessen zijn ontworpen om te passen bij individuele doelen en leerstijlen. Onze les is de perfecte gelegenheid om je aspiraties te bespreken, je huidige niveau te beoordelen en samen een stuk muziek te verkennen, of je nu zingt of piano speelt. Deze introductiesessie helpt de basis te leggen voor een vervullende muzikale reis.

Nog geen piano? Geen probleem!
Als je net begint en nog geen piano hebt, hoef je je geen zorgen te maken! Ik bied je een instrument dat je tijdens de lessen kunt gebruiken en geef deskundig advies over de aanschaf van je eerste piano. Mijn doel is om je leerervaring vanaf het begin soepel en toegankelijk te maken.

Boeiende piano- en zanglessen voor kinderen
Jonge leerlingen gedijen in een interactieve en plezierige omgeving. Mijn piano- en zanglessen voor kinderen omvatten muzikale spelletjes, zang en creatieve oefeningen die essentiële vaardigheden opbouwen in het lezen van noten, ritme en techniek. Vanaf de allereerste les zingen en spelen we samen, zodat leren leuk en lonend blijft.

Piano & Zang voor Volwassen Beginners
Of je nu nieuw bent in de muziek of terugkomt na een pauze, mijn lessen richten zich op houding, handpositie, gehoortraining en muziektheorie. Je leert klassieke en populaire stukken in je eigen tempo. Zangstudenten ontwikkelen ademhalingscontrole, articulatie en techniek. Muziek lezen wordt geleidelijk geïntroduceerd indien nodig. Duetten spelen of zingen verbetert zowel het plezier als de praktische vaardigheden, waardoor leren een vervullende ervaring wordt.

Slimme en effectieve oefenmethoden
Vooruitgang in muziek komt voort uit plezierige en efficiënte oefening. Ik begeleid studenten bij het ontwikkelen van slimme oefengewoonten, en zorg voor een gestage verbetering terwijl ze gemotiveerd blijven. Met de juiste aanpak speel of zing je binnenkort geliefde klassieke en hedendaagse stukken.

Lessen van gemiddeld tot gevorderd niveau
Voor ervaren studenten richten de lessen zich op het verfijnen van de techniek, het uitbreiden van het repertoire en het verdiepen van muzikale expressie. Technische oefeningen, interpretatietechnieken en voorbereiding op optredens helpen je om je artistieke potentieel te bereiken. Of je doel nu meesterschap is of gewoon genieten van muziek op een hoger niveau, ik stem de lessen af op jouw behoeften.

Ontdek verschillende muziekstijlen
Van klassiek tot jazz, pop tot traditionele Turkse muziek, ik moedig studenten aan om de genres te ontdekken waar ze van houden. Wat je muzieksmaak ook is, ik help je het vertrouwen en de techniek op te bouwen die nodig zijn om expressief en met gemak op te treden.

ABRSM-examenvoorbereiding
Voor studenten die zich voorbereiden op ABRSM-piano-examens bied ik gestructureerde training in uitvoering, technische vaardigheden, muziektheorie en gehoorvaardigheden. Zo ben je verzekerd van een veelzijdige en succesvolle examenervaring.

Talen & Leslocatie
Lessen zijn beschikbaar in het Engels, Turks en Nederlands. Ik geef les bij mij thuis en zorg voor een gastvrije en inspirerende omgeving. Afhankelijk van de locatie zijn lessen bij u thuis ook een optie.

Begin vandaag nog met uw muzikale reis!
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • De Eik, 3161 JB Rhoon, Netherlands
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Hallo, ik ben Ülkü, een professionele muzikant en docent gevestigd in Rotterdam. Met een achtergrond in opera, piano en trombone, heb ik mijn carrière gewijd aan zowel optreden als lesgeven. Ik heb een bachelordiploma van Bilkent University, Faculty of Music and Performing Arts (Opera-Singing), en een masterdiploma van Başkent University State Conservatory, waar mijn scriptie, Orientalism in The Opera of WA Mozart's Abduction From The Seraglio, werd gepubliceerd in zowel het Turks als het Engels door Paradigma Akademi.
Gedurende mijn carrière heb ik met studenten van alle leeftijden en niveaus gewerkt, en heb ik lesgegeven in koor, muziektheorie, Orff, piano en zang bij de Early Music Education and Adult Programs van Bilkent University. Naast mijn onderwijservaring ben ik de producer van The Horai Podcast, waar ik verschillende aspecten van muziek en cultuur verken. Mijn aanpak van lesgeven is zeer persoonlijk, met de nadruk op technische ontwikkeling, muzikaliteit en de vreugde van het maken van muziek.
Ik bied gepersonaliseerde pianolessen aan voor studenten van alle leeftijden en niveaus. Of u nu een beginner bent of uw vaardigheden wilt verbeteren, mijn lessen zijn ontworpen om aan uw individuele doelen en muzikale voorkeuren te voldoen.
Opleiding
Afgestudeerd aan de afdeling Muziek en Uitvoerende Kunsten van de Universiteit van Bilkent, Stem-Opera en MA-programma aan het Staatsconservatorium van Başkent, Uitvoerende Kunsten, Stem-Opera.
Leservaring
Voormalig docent aan de Bilkent University Faculty of Music and Performing Arts Early Music Education & Music Education Program for Adults. Podcast Producer bij The Horai.
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Turks
Nederlands
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zingen is een geweldige manier om jezelf op de meest eerlijke manier uit te drukken. Ik leer hoe je je eigen stem kunt vinden, hoe je muziek begrijpt en hoe je moet improviseren. Elke les hangt af van de dingen die de student wil leren of waar hij beter in wil worden. Ik nodig je uit om mijn zanglessen te proberen en te ervaren hoe muziek je leven opfleurt.

Mijn lessen omvatten:

ademen
vocale techniek
jazz/pop/r'n'b/vrije stijl
gehoortraining
improvisatie

indien gewenst: compositie, muziektheorie, muziekgeschiedenis, piano

Persoonlijk en/of online
verified badge
Hallo daar,

Heb je een getalenteerde en vrolijke muziekleraar nodig? Nou, zoek niet verder! Ik ben je meid.

Allereerst wil ik zeggen dat ik van muziek hou. Hou er serieus van. En er is niets dat me meer vreugde brengt dan die liefde met anderen te delen. Daarom heb ik het laatste decennium van mijn leven muziektheorie, performance en techniek gegeven aan studenten van alle leeftijden en niveaus.

Maar hier is het punt, ik geloof niet dat muziek allemaal serieus en benauwd hoeft te zijn. Sterker nog, ik denk dat het leren van muziek een leuke en plezierige ervaring moet zijn. Daarom streef ik ernaar om tijdens mijn lessen een ontspannen en comfortabele sfeer te creëren, compleet met grappen, woordspelingen en misschien zelfs karaokesessies (als je geluk hebt).

Begrijp me niet verkeerd, ik neem mijn werk serieus. Ik heb een bachelordiploma in muziekeducatie en een masterdiploma in muziekuitvoering, dus u kunt er zeker van zijn dat ik mijn spullen ken. Maar ik geloof ook dat muziek leren een vreugdevolle en opwindende reis moet zijn.

Dus als je op zoek bent naar een muziekleraar die niet alleen je leerlingen kan leren hoe ze ze aan het lachen kunnen maken, zoek dan niet verder. Ik ben je meisje. Laten we samen mooie muziek maken!
verified badge
Maak gebruik van jouw muzikale kracht! Of wil je muziek die je leuk vindt zelf kunnen uitzoeken?

Mag niet uit je niveau, we kunnen spelen van pop tot klassieke muziek,
elke leerling is anders en daarom ook mijn methode.

In de muzikale sector ben ik, Kaori, als gedreven ondernemer actief sinds 2016. Op mijn derde jaar begon ik met pianospelen, toen ik 16 was componeerde ik mijn eerste pianoliedje, en op mijn 18e begon ik om kleine ensembles te dirigeren en mijn eigen multidisciplinaire projecten te creëren, met en mix van muziek, theater en andere kunsten. Door mijn liefde voor muziek te delen, zorg ik ervoor dat de boodschap overkomt bij de muzikanten, ongeacht hun niveau. Mijn belangrijkste focus ligt op samen spelen, muzikaal actief te zijn en plezier te hebben in het proces.

Ik geloof dat elke persoon anders is en andere behoeften en capaciteiten heeft, daarom pas ik me graag aan mijn studenten aan en zorg voor hun interesses. In het geval dat de student geen duidelijk zicht heeft, help ik hem/haar om te vinden wat hem/haar aanspreekt.

Als de student dat wil, kan ik hem/haar gemakkelijk voorbereiden op de toelatingsexamens voor het conservatorium.
verified badge
Hallo, lieve muziekliefhebber!
Heb je je hele leven over piano gedroomd, maar heb je geen kans gehad om te studeren? Of wil je je kind kennis laten maken met de wondere wereld van muziek? Dan leuk je te ontmoeten, en welkom bij mijn lessen! Ik zal graag je gids zijn en je helpen al je angsten te overwinnen en verliefd te worden op piano spelen!
Je kiest zelf je repertoire en de intensiteit van de lessen. In onze lessen leer je niet alleen spelen, maar ook basismuziektheorie en geschiedenis.
Speel je al een tijdje piano en wil je je techniek verbeteren? Of wil je je voorbereiden op een toelatingsexamen voor het conservatorium? Aarzel dan niet om mij te contacteren! Ik kan je intensief oefenen om je te helpen je technische moeilijkheden te overwinnen en het repertoire voor te bereiden op de examens!
Ben je zanger of speel je een ander instrument en zoek je een pianist om te repeteren? Hier ben ik! Ik heb 15 jaar coachingervaring en sta klaar om je te helpen bij de voorbereiding van concerten, examens of opnames.
verified badge
Op zoek naar een pianoleraar? In Utrecht vind je de vriendelijke Spaanse professionele pianiste Mar. Ze woont in Utrecht en studeert aan het Rotterdamse Codarts Conservatorium, en heeft al een masterdiploma van het Utrechts Conservatorium (met ook pedagogische opleiding)
Ze geeft les in het Engels, Spaans, Italiaans, Duits en binnenkort ook in het Nederlands. De lessen kunnen bij u thuis plaatsvinden of bij mij thuis (in het centrum van Utrecht) aangezien ik een prachtige vleugelpiano tot mijn beschikking heb. Voor jong, oud en volwassenen, alle niveaus, geen eerdere ervaring vereist.

Hallo allemaal!

Ik werk al 12 jaar als piano- en muziekleraar (ik begon heel erg jong, toen ik 14 jaar oud was, omdat ik altijd al graag lesgaf): ik heb ervaring met privélessen en officiële staatsmuziekscholen, met kinderen vanaf 2 jaar en volwassenen van alle niveaus, zowel individueel als in groepen. Ik heb piano, muziek en beweging voor kinderen, muziektheorie, solfège en koor gegeven.

Ik heb mijn bacheloropleiding met de hoogste cijfers afgerond, heb ervaring als concertartiest en heb prijzen gewonnen bij wedstrijden en verschillende studiebeurzen.

Ik hoop dat we samen van muziek maken kunnen leren, dus neem gerust contact met mij op!
Flexibele lestijden en onderwijs aangepast aan de voorkeuren van de student
verified badge
Klaar om te spelen? Leer gitaar spelen op een makkelijke manier!

Hallo mede-muziekliefhebbers! Ooit gedroomd om je favoriete nummers op de gitaar te spelen, net als je idolen? Nou, je muzikale reis en zelfexpressie kunnen nu beginnen!

Waarom Stamatis kiezen voor uitzonderlijke gitaarbegeleiding?

- Professioneel gekalibreerde instructeur:
Stamatis streeft naar een leuke en verrijkende leeromgeving. Hij biedt stressvrije lessen en begeleidt je deskundig door de beheersing van de toets. Hij zorgt niet alleen voor een goede sfeer, maar ook voor een diepgaand begrip van muziek.

- Jouw stijl, jouw muziek:
Stamatis heeft een schat aan ervaring in elk genre en garandeert een uitgebreide en op maat gemaakte leerervaring. Ontdek de soulvolle nuances van blues, beheers de complexe improvisaties van jazz, duik in de opwindende riffs van rock, verken de pakkende hooks van pop en de aanstekelijke beats van Latin.

- Alle niveaus:
Of je nu een beginner bent die de basisbeginselen onder de knie wilt krijgen of een gevorderde speler die zijn vaardigheden wil verfijnen: in onze lessen komt het allemaal aan bod.

- Plan op uw voorwaarden:
Het leven is druk, toch? Geen zorgen! Zijn lessen passen in JOUW schema. Leer wanneer je wilt, waar je wilt.

- Jouw groove, jouw tempo:
Geen haast hier. De lessen draaien helemaal om JOU. Leer in je eigen tempo, sla saaie dingen over en duik in wat jou inspireert!
verified badge
Hallo allemaal, mijn naam is Bardia een ervaren en enthousiaste viooldocent in Rotterdam.
Plezier en persoonlijke ontwikkeling zijn de sleutelwoorden voor mijn lesgeven.
Het belangrijkste voor mij is dat studenten zich op hun gemak voelen bij mijn lesgeven en zich gemotiveerd voelen na een les. Daarom zullen we veel stukken samen spelen in duo's, waarbij we proberen om in je eigen tempo medeplichtigheid te ontwikkelen, nooit haast.
Last but not least wil ik ook studenten trainen en instrueren om een hoog mentaal niveau te bereiken om zich vrij van beperkingen en stress te kunnen uiten.

Via een gepersonaliseerde methode, afgestemd op uw behoeften en wensen, zullen we alle soorten repertoire samen behandelen, gaande van barok en klassieke muziek tot modernere stijlen zoals pop.
Lessen kunnen gegeven worden in het Engels, Nederlands, Spaans, Italiaans, Frans en Farsi.

Ik geef les op alle niveaus, van beginners tot gevorderden, met bijzondere aandacht voor amateurspelers.

In 2017 ben ik afgestudeerd aan het Rotterdams Conservatorium en in april 2024 heb ik mijn master Oude Muziek afgerond aan het Utrechts Conservatorium.
verified badge
Ben je gepassioneerd door zingen en klaar om je vaardigheden naar een hoger niveau te tillen? Of je nu een beginner of een ervaren zanger bent, ik ben hier om je te begeleiden op je muzikale reis!

Ik ben Keith, een professionele jazz-zanger, componist en docent met meer dan 12 jaar ervaring. Ik heb een diploma Jazz Vocals van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag, waar ik in 2022 afstudeerde. Voordat ik naar Nederland verhuisde, was ik zes jaar lang vaste artiest bij een bejubelde a capella theatergroep in Hong Kong.

Mijn uitgebreide achtergrond omvat het coachen van amateur a capella groepen, het geven van zanglessen op middelbare scholen in Hongkong en het verzorgen van koorlessen op de European School The Hague sinds 2021. Mijn diverse ervaring zorgt ervoor dat ik je kan helpen je zangvaardigheden te verfijnen, ongeacht je huidige niveau.

Elke les is afgestemd op uw individuele behoeften, wat zorgt voor een gestage vooruitgang. Dit is waar we samen aan kunnen werken:

- Zangtechnieken: verbeter je ademhalingsondersteuning, warming-uproutines, dynamiek, articulatie en ontdek een scala aan klankkleuren.
- Interpretatie en expressiviteit: leer hoe je emoties kunt overbrengen en een verhaal kunt vertellen via je optreden.
- Jazzimprovisatie: laat je creativiteit de vrije loop en ontwikkel je improvisatievaardigheden in jazz.
- Podiumuitstraling: bouw zelfvertrouwen op en verbeter je podiumvaardigheden.
- Muziektheorie, solfège en gehoortraining: versterk uw basiskennis om een veelzijdige muzikant te worden.

Ik geef lessen in het Engels, Kantonees, Mandarijn en een beetje Nederlands, waardoor de lessen toegankelijk en prettig zijn voor een breed scala aan studenten.

Als je klaar bent om je zang te transformeren, of als je vragen hebt, aarzel dan niet om contact op te nemen. Laten we samen muziek maken!
verified badge
Ik ben een zanginstructeur met een diepe liefde voor muziek en de vocale kunsten. Mijn doel is om studenten te inspireren en te begeleiden op hun reis om hun stem te ontdekken en te ontwikkelen. Als zanginstructeur heb ik een schat aan kennis en ervaring opgedaan in het helpen van zangers van alle niveaus, van beginners tot gevorderden, om hun volledige zangpotentieel te bereiken.

Mijn aanpak is persoonlijk en afgestemd op de unieke behoeften van elke student. Ik ben bedreven in het onderwijzen van vocale technieken, het vergroten van het vocale bereik en harmonieën. Daarnaast richt ik me niet alleen op de technische aspecten van zingen, maar ook op de kunst van het overbrengen van emotie en betekenis door middel van muziek.

- Zangtechniek: Leer essentiële technieken om je stem te maximaliseren, waaronder ademhalingstechnieken, toonvorming, en vocale controle.
- Repertoire: Bouw een divers repertoire op en verken je eigen creativiteit en expressie.
- Improvisatie: Samen kunnen we werken aan het ontwikkelen van improvisatievaardigheden.
- Bereikuitbreiding: Vergroot je vocale bereik en verken nieuwe hoogtes in je zangprestaties.
- Harmoniezang: Versterk je vaardigheden in samenzang en leer om samen in perfecte harmonie te zingen.
- Podiumpresentatie en Zelfvertrouwen: We werken aan het opbouwen van zelfvertrouwen op het podium, zodat je je publiek kunt boeien. Leer hoe je de betekenis van nummers kunt overbrengen en verbeter je algehele podiumpresentatie.
- Groepslessen: Geniet van de kracht van gezamenlijk leren en zingen.

Ik begon op zesjarige leeftijd met klassieke pianolessen en muziektheorie, wat mij van jongs af aan een sterke basis in muzikaliteit gaf. Later behaalde ik een bachelor in Wereldmuziek met Ottomaanse zang als hoofdvak. Hierdoor kan ik verder gaan dan de basis en extra expertise aanbieden op het gebied van onder andere makams en microtonale zang. Daarnaast heb ik een masterdiploma in Elektrotechniek en Computertechniek, wat mij helpt om mijn lessen op een creatieve én gestructureerde manier aan te pakken. Mijn interdisciplinaire achtergrond heeft me geleerd om diversiteit te omarmen en buiten de traditionele kaders te denken — iets wat ik in elke les probeer over te brengen.

Ik geloof sterk dat iedereen kan zingen, en er bestaat geen dissonante stem. Samen kunnen we jouw stem ontgrendelen en je helpen om je favoriete nummers met vertrouwen en passie te zingen. Kom en ontdek de kracht en schoonheid van je eigen stem, en laten we samen muziek maken.
verified badge
Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten.

Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student.

De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb.

Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.
verified badge
Of je nu ervaring hebt met zingen en je vaardigheden wilt ontwikkelen of altijd nieuwsgierig was om te leren zingen, ik zal mijn lessen aanpassen aan jouw doelen en je de tools aanreiken die je nodig hebt om het zingen gemakkelijker te maken.
Om een betere zanger te worden, leer ik je begrijpen hoe je lichaam werkt en hoe het verbonden is met je stem. Zo kun je je stem goed gebruiken en wordt het zingen nog spannender.
Ik wil een veilige en leuke leerruimte creëren waarin we van elkaar kunnen leren wat voor moois zingen is!
verified badge
-Dutch & videos below-

Lessons in 6 languages! With more than 200 students through all my life, more than 500 shows (mostly in Spain but also around Europe and a couple of minitours in America), 15 CD’s/EP/singles published (as a frontman, sideman and producer), a bachelor in jazz-modern music guitar (Taller de Músics - Barcelona), half bachelor in piano jazz (Conservatori del Liceu - Barcelona) and a long professional music career behind me playing a ton of different styles (pop, rock, funk, metal, jazz, folk, rumba, reggae...), I’ve come from Barcelona to Rotterdam to continue my musical journey by doing the latin master at Codarts.

I’ve been working as a music teacher for around 12 years (I’m 29 years old), both doing private lessons and in different music schools, being the most important one the “Escola de Música Creu Alta” in Sabadell (Barcelona), which is one of the biggest music schools in Spain (with more than 900 students), in which I was the Head of the Modern Music Department.

I teach guitar (electric and classical), piano (electric and classical), composition, musical production (with Logic Pro), ensemble and modern music theory AT ALL LEVELS, from 100% beginners to people who want to prepare themselves for the music bachelor. I can adapt totally to what the student wants and is looking for, but also, since I have a lot of experience, I have the lessons well planned, I know which songs and exercises work better depending on the aspect that we want to work (tempo, chords, scales, sound, improvisation...) and when I see someone playing I can see in which aspects is the person strong, and in which aspects has the person more problems, so that way you won’t waste your time! Also I’m a fun and very empathic person so we will have fun, which is the most important thing!!

I speak 6 languages: Catalan, Spanish, Portuguese, French, Dutch and English, so we can do the classes in one of these languages.

The lessons can take place in my home (Maashaven metro station) where I have a nice setup, online or in your home.


-Nederlands-

Lessen in 6 talen! Met meer dan 200 studenten in mijn hele leven, meer dan 500 shows (voornamelijk in Spanje maar ook in heel Europa en een paar minitours in Amerika), 15 CD's/EP/singles gepubliceerd (als frontman, sideman en producer), een bachelor in jazz-moderne gitaar (Taller de Músics - Barcelona), half bachelor in pianojazz (Conservatori del Liceu - Barcelona) en een lange professionele muziekcarrière waarin ik verschillende stijlen speel (pop, rock, funk, metal, jazz , folk, rumba, reggae...), ben ik van Barcelona naar Rotterdam gekomen om mijn muzikale reis voort te zetten door de latin master bij Codarts te doen.

Ik werk al ongeveer 12 jaar als muziekleraar (ik ben 29), zowel privélessen als op verschillende muziekscholen, waarvan de belangrijkste de “Escola de Música Creu Alta” in Sabadell (Barcelona) is. Het is een van de grootste muziekscholen in Spanje (met meer dan 900 studenten), waar ik hoofd van de Moderne Muziek afdeling was.

Ik geef les in gitaar (elektrisch en klassiek), piano (elektrisch en klassiek), compositie, muziekproductie (met Logic Pro), ensemble en moderne muziektheorie OP ALLE NIVEAUS, van 100% beginners tot mensen die willen de muziek bachelor doen. Ik kan me helemaal aanpassen aan wat de student wil en zoekt, maar omdat ik veel ervaring heb, heb ik de lessen ook goed gepland, en ik weet welke liedjes en oefeningen beter werken, afhankelijk van het aspect waarmee we willen werken ( tempo, akkoorden, toonladders, feeling, improvisatie...). Als ik iemand zie spelen, kan ik zien in welke aspecten de persoon sterk is, en in welke aspecten de persoon meer problemen heeft, zodat je geen tijd verspilt! Ik ben ook een leuk en zeer empathisch persoon, dus we zullen plezier hebben, en dat is het allerbelangrijkste!!

Ik spreek 6 talen: Catalaans, Spaans, Portugees, Frans, Nederlands en Engels, dus we kunnen de lessen in een van deze talen doen.

De lessen kunnen plaatsvinden bij mij thuis (metrostation Maashaven) waar ik een mooie setup heb, online of bij jou thuis.
verified badge
Hallo allemaal!
Ik ben Laura, een Spaanse pianiste en docente (momenteel masterstudent aan Codarts Rotterdam) met meerdere jaren ervaring in het lesgeven. Ik bied privé pianolessen aan voor alle niveaus en stijlen.

Mijn lessen zijn dynamisch en worden aangepast aan de voorkeuren en behoeften van elke student. Ik geef les in het Spaans, Catalaans of Engels. De lessen kunnen plaatsvinden bij mij thuis of bij de student.

Interesse? Neem gerust contact met me op!

(ENG)

Hello everyone!
My name is Laura, and I’m a Spanish pianist and teacher (currently studying for a master’s degree at Codarts Rotterdam) with several years of teaching experience. I offer private piano lessons for all levels and styles.

My lessons are dynamic and tailored to each student’s preferences and needs. I teach in Spanish, Catalan, or English. Lessons can take place at my home or at the student’s place.

Interested? Feel free to contact me!
verified badge
Kinderen kennis laten maken met de vreugde van muziek door een belichaamde aanpak die muzikaliteit, creativiteit en zelfvertrouwen stimuleert.

Vaardigheden die ontwikkeld kunnen worden:
- Gevoel voor pols en ritme
- Lezen en Solfège
- Coördinatie
- Concentratie
- Lichaamsbewustzijn

En nog veel meer!

Ik kijk ernaar uit om van u te horen en hopelijk ontmoeten we u binnenkort!

Met vriendelijke groet,
Fabienne
verified badge
Als je je muziek naar een hoger niveau wilt tillen, geef ik lessen in piano (jazz, klassiek, pop en meer!), muziektheorie, gehoortraining, compositie, improvisatie en muziekproductie. Mijn aanpak is om mijn lesprogramma af te stemmen op wat de leerling wil en nodig heeft, en mijn methode aan te passen aan wat het beste werkt voor de leerling, of die nu de voorkeur geeft aan een gestructureerde aanpak of een meer open en vrije aanpak.

Als dit je aanspreekt, neem dan gerust contact met me op!
message icon
Contacteer Ulku
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zingen is een geweldige manier om jezelf op de meest eerlijke manier uit te drukken. Ik leer hoe je je eigen stem kunt vinden, hoe je muziek begrijpt en hoe je moet improviseren. Elke les hangt af van de dingen die de student wil leren of waar hij beter in wil worden. Ik nodig je uit om mijn zanglessen te proberen en te ervaren hoe muziek je leven opfleurt.

Mijn lessen omvatten:

ademen
vocale techniek
jazz/pop/r'n'b/vrije stijl
gehoortraining
improvisatie

indien gewenst: compositie, muziektheorie, muziekgeschiedenis, piano

Persoonlijk en/of online
verified badge
Hallo daar,

Heb je een getalenteerde en vrolijke muziekleraar nodig? Nou, zoek niet verder! Ik ben je meid.

Allereerst wil ik zeggen dat ik van muziek hou. Hou er serieus van. En er is niets dat me meer vreugde brengt dan die liefde met anderen te delen. Daarom heb ik het laatste decennium van mijn leven muziektheorie, performance en techniek gegeven aan studenten van alle leeftijden en niveaus.

Maar hier is het punt, ik geloof niet dat muziek allemaal serieus en benauwd hoeft te zijn. Sterker nog, ik denk dat het leren van muziek een leuke en plezierige ervaring moet zijn. Daarom streef ik ernaar om tijdens mijn lessen een ontspannen en comfortabele sfeer te creëren, compleet met grappen, woordspelingen en misschien zelfs karaokesessies (als je geluk hebt).

Begrijp me niet verkeerd, ik neem mijn werk serieus. Ik heb een bachelordiploma in muziekeducatie en een masterdiploma in muziekuitvoering, dus u kunt er zeker van zijn dat ik mijn spullen ken. Maar ik geloof ook dat muziek leren een vreugdevolle en opwindende reis moet zijn.

Dus als je op zoek bent naar een muziekleraar die niet alleen je leerlingen kan leren hoe ze ze aan het lachen kunnen maken, zoek dan niet verder. Ik ben je meisje. Laten we samen mooie muziek maken!
verified badge
Maak gebruik van jouw muzikale kracht! Of wil je muziek die je leuk vindt zelf kunnen uitzoeken?

Mag niet uit je niveau, we kunnen spelen van pop tot klassieke muziek,
elke leerling is anders en daarom ook mijn methode.

In de muzikale sector ben ik, Kaori, als gedreven ondernemer actief sinds 2016. Op mijn derde jaar begon ik met pianospelen, toen ik 16 was componeerde ik mijn eerste pianoliedje, en op mijn 18e begon ik om kleine ensembles te dirigeren en mijn eigen multidisciplinaire projecten te creëren, met en mix van muziek, theater en andere kunsten. Door mijn liefde voor muziek te delen, zorg ik ervoor dat de boodschap overkomt bij de muzikanten, ongeacht hun niveau. Mijn belangrijkste focus ligt op samen spelen, muzikaal actief te zijn en plezier te hebben in het proces.

Ik geloof dat elke persoon anders is en andere behoeften en capaciteiten heeft, daarom pas ik me graag aan mijn studenten aan en zorg voor hun interesses. In het geval dat de student geen duidelijk zicht heeft, help ik hem/haar om te vinden wat hem/haar aanspreekt.

Als de student dat wil, kan ik hem/haar gemakkelijk voorbereiden op de toelatingsexamens voor het conservatorium.
verified badge
Hallo, lieve muziekliefhebber!
Heb je je hele leven over piano gedroomd, maar heb je geen kans gehad om te studeren? Of wil je je kind kennis laten maken met de wondere wereld van muziek? Dan leuk je te ontmoeten, en welkom bij mijn lessen! Ik zal graag je gids zijn en je helpen al je angsten te overwinnen en verliefd te worden op piano spelen!
Je kiest zelf je repertoire en de intensiteit van de lessen. In onze lessen leer je niet alleen spelen, maar ook basismuziektheorie en geschiedenis.
Speel je al een tijdje piano en wil je je techniek verbeteren? Of wil je je voorbereiden op een toelatingsexamen voor het conservatorium? Aarzel dan niet om mij te contacteren! Ik kan je intensief oefenen om je te helpen je technische moeilijkheden te overwinnen en het repertoire voor te bereiden op de examens!
Ben je zanger of speel je een ander instrument en zoek je een pianist om te repeteren? Hier ben ik! Ik heb 15 jaar coachingervaring en sta klaar om je te helpen bij de voorbereiding van concerten, examens of opnames.
verified badge
Op zoek naar een pianoleraar? In Utrecht vind je de vriendelijke Spaanse professionele pianiste Mar. Ze woont in Utrecht en studeert aan het Rotterdamse Codarts Conservatorium, en heeft al een masterdiploma van het Utrechts Conservatorium (met ook pedagogische opleiding)
Ze geeft les in het Engels, Spaans, Italiaans, Duits en binnenkort ook in het Nederlands. De lessen kunnen bij u thuis plaatsvinden of bij mij thuis (in het centrum van Utrecht) aangezien ik een prachtige vleugelpiano tot mijn beschikking heb. Voor jong, oud en volwassenen, alle niveaus, geen eerdere ervaring vereist.

Hallo allemaal!

Ik werk al 12 jaar als piano- en muziekleraar (ik begon heel erg jong, toen ik 14 jaar oud was, omdat ik altijd al graag lesgaf): ik heb ervaring met privélessen en officiële staatsmuziekscholen, met kinderen vanaf 2 jaar en volwassenen van alle niveaus, zowel individueel als in groepen. Ik heb piano, muziek en beweging voor kinderen, muziektheorie, solfège en koor gegeven.

Ik heb mijn bacheloropleiding met de hoogste cijfers afgerond, heb ervaring als concertartiest en heb prijzen gewonnen bij wedstrijden en verschillende studiebeurzen.

Ik hoop dat we samen van muziek maken kunnen leren, dus neem gerust contact met mij op!
Flexibele lestijden en onderwijs aangepast aan de voorkeuren van de student
verified badge
Klaar om te spelen? Leer gitaar spelen op een makkelijke manier!

Hallo mede-muziekliefhebbers! Ooit gedroomd om je favoriete nummers op de gitaar te spelen, net als je idolen? Nou, je muzikale reis en zelfexpressie kunnen nu beginnen!

Waarom Stamatis kiezen voor uitzonderlijke gitaarbegeleiding?

- Professioneel gekalibreerde instructeur:
Stamatis streeft naar een leuke en verrijkende leeromgeving. Hij biedt stressvrije lessen en begeleidt je deskundig door de beheersing van de toets. Hij zorgt niet alleen voor een goede sfeer, maar ook voor een diepgaand begrip van muziek.

- Jouw stijl, jouw muziek:
Stamatis heeft een schat aan ervaring in elk genre en garandeert een uitgebreide en op maat gemaakte leerervaring. Ontdek de soulvolle nuances van blues, beheers de complexe improvisaties van jazz, duik in de opwindende riffs van rock, verken de pakkende hooks van pop en de aanstekelijke beats van Latin.

- Alle niveaus:
Of je nu een beginner bent die de basisbeginselen onder de knie wilt krijgen of een gevorderde speler die zijn vaardigheden wil verfijnen: in onze lessen komt het allemaal aan bod.

- Plan op uw voorwaarden:
Het leven is druk, toch? Geen zorgen! Zijn lessen passen in JOUW schema. Leer wanneer je wilt, waar je wilt.

- Jouw groove, jouw tempo:
Geen haast hier. De lessen draaien helemaal om JOU. Leer in je eigen tempo, sla saaie dingen over en duik in wat jou inspireert!
verified badge
Hallo allemaal, mijn naam is Bardia een ervaren en enthousiaste viooldocent in Rotterdam.
Plezier en persoonlijke ontwikkeling zijn de sleutelwoorden voor mijn lesgeven.
Het belangrijkste voor mij is dat studenten zich op hun gemak voelen bij mijn lesgeven en zich gemotiveerd voelen na een les. Daarom zullen we veel stukken samen spelen in duo's, waarbij we proberen om in je eigen tempo medeplichtigheid te ontwikkelen, nooit haast.
Last but not least wil ik ook studenten trainen en instrueren om een hoog mentaal niveau te bereiken om zich vrij van beperkingen en stress te kunnen uiten.

Via een gepersonaliseerde methode, afgestemd op uw behoeften en wensen, zullen we alle soorten repertoire samen behandelen, gaande van barok en klassieke muziek tot modernere stijlen zoals pop.
Lessen kunnen gegeven worden in het Engels, Nederlands, Spaans, Italiaans, Frans en Farsi.

Ik geef les op alle niveaus, van beginners tot gevorderden, met bijzondere aandacht voor amateurspelers.

In 2017 ben ik afgestudeerd aan het Rotterdams Conservatorium en in april 2024 heb ik mijn master Oude Muziek afgerond aan het Utrechts Conservatorium.
verified badge
Ben je gepassioneerd door zingen en klaar om je vaardigheden naar een hoger niveau te tillen? Of je nu een beginner of een ervaren zanger bent, ik ben hier om je te begeleiden op je muzikale reis!

Ik ben Keith, een professionele jazz-zanger, componist en docent met meer dan 12 jaar ervaring. Ik heb een diploma Jazz Vocals van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag, waar ik in 2022 afstudeerde. Voordat ik naar Nederland verhuisde, was ik zes jaar lang vaste artiest bij een bejubelde a capella theatergroep in Hong Kong.

Mijn uitgebreide achtergrond omvat het coachen van amateur a capella groepen, het geven van zanglessen op middelbare scholen in Hongkong en het verzorgen van koorlessen op de European School The Hague sinds 2021. Mijn diverse ervaring zorgt ervoor dat ik je kan helpen je zangvaardigheden te verfijnen, ongeacht je huidige niveau.

Elke les is afgestemd op uw individuele behoeften, wat zorgt voor een gestage vooruitgang. Dit is waar we samen aan kunnen werken:

- Zangtechnieken: verbeter je ademhalingsondersteuning, warming-uproutines, dynamiek, articulatie en ontdek een scala aan klankkleuren.
- Interpretatie en expressiviteit: leer hoe je emoties kunt overbrengen en een verhaal kunt vertellen via je optreden.
- Jazzimprovisatie: laat je creativiteit de vrije loop en ontwikkel je improvisatievaardigheden in jazz.
- Podiumuitstraling: bouw zelfvertrouwen op en verbeter je podiumvaardigheden.
- Muziektheorie, solfège en gehoortraining: versterk uw basiskennis om een veelzijdige muzikant te worden.

Ik geef lessen in het Engels, Kantonees, Mandarijn en een beetje Nederlands, waardoor de lessen toegankelijk en prettig zijn voor een breed scala aan studenten.

Als je klaar bent om je zang te transformeren, of als je vragen hebt, aarzel dan niet om contact op te nemen. Laten we samen muziek maken!
verified badge
Ik ben een zanginstructeur met een diepe liefde voor muziek en de vocale kunsten. Mijn doel is om studenten te inspireren en te begeleiden op hun reis om hun stem te ontdekken en te ontwikkelen. Als zanginstructeur heb ik een schat aan kennis en ervaring opgedaan in het helpen van zangers van alle niveaus, van beginners tot gevorderden, om hun volledige zangpotentieel te bereiken.

Mijn aanpak is persoonlijk en afgestemd op de unieke behoeften van elke student. Ik ben bedreven in het onderwijzen van vocale technieken, het vergroten van het vocale bereik en harmonieën. Daarnaast richt ik me niet alleen op de technische aspecten van zingen, maar ook op de kunst van het overbrengen van emotie en betekenis door middel van muziek.

- Zangtechniek: Leer essentiële technieken om je stem te maximaliseren, waaronder ademhalingstechnieken, toonvorming, en vocale controle.
- Repertoire: Bouw een divers repertoire op en verken je eigen creativiteit en expressie.
- Improvisatie: Samen kunnen we werken aan het ontwikkelen van improvisatievaardigheden.
- Bereikuitbreiding: Vergroot je vocale bereik en verken nieuwe hoogtes in je zangprestaties.
- Harmoniezang: Versterk je vaardigheden in samenzang en leer om samen in perfecte harmonie te zingen.
- Podiumpresentatie en Zelfvertrouwen: We werken aan het opbouwen van zelfvertrouwen op het podium, zodat je je publiek kunt boeien. Leer hoe je de betekenis van nummers kunt overbrengen en verbeter je algehele podiumpresentatie.
- Groepslessen: Geniet van de kracht van gezamenlijk leren en zingen.

Ik begon op zesjarige leeftijd met klassieke pianolessen en muziektheorie, wat mij van jongs af aan een sterke basis in muzikaliteit gaf. Later behaalde ik een bachelor in Wereldmuziek met Ottomaanse zang als hoofdvak. Hierdoor kan ik verder gaan dan de basis en extra expertise aanbieden op het gebied van onder andere makams en microtonale zang. Daarnaast heb ik een masterdiploma in Elektrotechniek en Computertechniek, wat mij helpt om mijn lessen op een creatieve én gestructureerde manier aan te pakken. Mijn interdisciplinaire achtergrond heeft me geleerd om diversiteit te omarmen en buiten de traditionele kaders te denken — iets wat ik in elke les probeer over te brengen.

Ik geloof sterk dat iedereen kan zingen, en er bestaat geen dissonante stem. Samen kunnen we jouw stem ontgrendelen en je helpen om je favoriete nummers met vertrouwen en passie te zingen. Kom en ontdek de kracht en schoonheid van je eigen stem, en laten we samen muziek maken.
verified badge
Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten.

Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student.

De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb.

Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.
verified badge
Of je nu ervaring hebt met zingen en je vaardigheden wilt ontwikkelen of altijd nieuwsgierig was om te leren zingen, ik zal mijn lessen aanpassen aan jouw doelen en je de tools aanreiken die je nodig hebt om het zingen gemakkelijker te maken.
Om een betere zanger te worden, leer ik je begrijpen hoe je lichaam werkt en hoe het verbonden is met je stem. Zo kun je je stem goed gebruiken en wordt het zingen nog spannender.
Ik wil een veilige en leuke leerruimte creëren waarin we van elkaar kunnen leren wat voor moois zingen is!
verified badge
-Dutch & videos below-

Lessons in 6 languages! With more than 200 students through all my life, more than 500 shows (mostly in Spain but also around Europe and a couple of minitours in America), 15 CD’s/EP/singles published (as a frontman, sideman and producer), a bachelor in jazz-modern music guitar (Taller de Músics - Barcelona), half bachelor in piano jazz (Conservatori del Liceu - Barcelona) and a long professional music career behind me playing a ton of different styles (pop, rock, funk, metal, jazz, folk, rumba, reggae...), I’ve come from Barcelona to Rotterdam to continue my musical journey by doing the latin master at Codarts.

I’ve been working as a music teacher for around 12 years (I’m 29 years old), both doing private lessons and in different music schools, being the most important one the “Escola de Música Creu Alta” in Sabadell (Barcelona), which is one of the biggest music schools in Spain (with more than 900 students), in which I was the Head of the Modern Music Department.

I teach guitar (electric and classical), piano (electric and classical), composition, musical production (with Logic Pro), ensemble and modern music theory AT ALL LEVELS, from 100% beginners to people who want to prepare themselves for the music bachelor. I can adapt totally to what the student wants and is looking for, but also, since I have a lot of experience, I have the lessons well planned, I know which songs and exercises work better depending on the aspect that we want to work (tempo, chords, scales, sound, improvisation...) and when I see someone playing I can see in which aspects is the person strong, and in which aspects has the person more problems, so that way you won’t waste your time! Also I’m a fun and very empathic person so we will have fun, which is the most important thing!!

I speak 6 languages: Catalan, Spanish, Portuguese, French, Dutch and English, so we can do the classes in one of these languages.

The lessons can take place in my home (Maashaven metro station) where I have a nice setup, online or in your home.


-Nederlands-

Lessen in 6 talen! Met meer dan 200 studenten in mijn hele leven, meer dan 500 shows (voornamelijk in Spanje maar ook in heel Europa en een paar minitours in Amerika), 15 CD's/EP/singles gepubliceerd (als frontman, sideman en producer), een bachelor in jazz-moderne gitaar (Taller de Músics - Barcelona), half bachelor in pianojazz (Conservatori del Liceu - Barcelona) en een lange professionele muziekcarrière waarin ik verschillende stijlen speel (pop, rock, funk, metal, jazz , folk, rumba, reggae...), ben ik van Barcelona naar Rotterdam gekomen om mijn muzikale reis voort te zetten door de latin master bij Codarts te doen.

Ik werk al ongeveer 12 jaar als muziekleraar (ik ben 29), zowel privélessen als op verschillende muziekscholen, waarvan de belangrijkste de “Escola de Música Creu Alta” in Sabadell (Barcelona) is. Het is een van de grootste muziekscholen in Spanje (met meer dan 900 studenten), waar ik hoofd van de Moderne Muziek afdeling was.

Ik geef les in gitaar (elektrisch en klassiek), piano (elektrisch en klassiek), compositie, muziekproductie (met Logic Pro), ensemble en moderne muziektheorie OP ALLE NIVEAUS, van 100% beginners tot mensen die willen de muziek bachelor doen. Ik kan me helemaal aanpassen aan wat de student wil en zoekt, maar omdat ik veel ervaring heb, heb ik de lessen ook goed gepland, en ik weet welke liedjes en oefeningen beter werken, afhankelijk van het aspect waarmee we willen werken ( tempo, akkoorden, toonladders, feeling, improvisatie...). Als ik iemand zie spelen, kan ik zien in welke aspecten de persoon sterk is, en in welke aspecten de persoon meer problemen heeft, zodat je geen tijd verspilt! Ik ben ook een leuk en zeer empathisch persoon, dus we zullen plezier hebben, en dat is het allerbelangrijkste!!

Ik spreek 6 talen: Catalaans, Spaans, Portugees, Frans, Nederlands en Engels, dus we kunnen de lessen in een van deze talen doen.

De lessen kunnen plaatsvinden bij mij thuis (metrostation Maashaven) waar ik een mooie setup heb, online of bij jou thuis.
verified badge
Hallo allemaal!
Ik ben Laura, een Spaanse pianiste en docente (momenteel masterstudent aan Codarts Rotterdam) met meerdere jaren ervaring in het lesgeven. Ik bied privé pianolessen aan voor alle niveaus en stijlen.

Mijn lessen zijn dynamisch en worden aangepast aan de voorkeuren en behoeften van elke student. Ik geef les in het Spaans, Catalaans of Engels. De lessen kunnen plaatsvinden bij mij thuis of bij de student.

Interesse? Neem gerust contact met me op!

(ENG)

Hello everyone!
My name is Laura, and I’m a Spanish pianist and teacher (currently studying for a master’s degree at Codarts Rotterdam) with several years of teaching experience. I offer private piano lessons for all levels and styles.

My lessons are dynamic and tailored to each student’s preferences and needs. I teach in Spanish, Catalan, or English. Lessons can take place at my home or at the student’s place.

Interested? Feel free to contact me!
verified badge
Kinderen kennis laten maken met de vreugde van muziek door een belichaamde aanpak die muzikaliteit, creativiteit en zelfvertrouwen stimuleert.

Vaardigheden die ontwikkeld kunnen worden:
- Gevoel voor pols en ritme
- Lezen en Solfège
- Coördinatie
- Concentratie
- Lichaamsbewustzijn

En nog veel meer!

Ik kijk ernaar uit om van u te horen en hopelijk ontmoeten we u binnenkort!

Met vriendelijke groet,
Fabienne
verified badge
Als je je muziek naar een hoger niveau wilt tillen, geef ik lessen in piano (jazz, klassiek, pop en meer!), muziektheorie, gehoortraining, compositie, improvisatie en muziekproductie. Mijn aanpak is om mijn lesprogramma af te stemmen op wat de leerling wil en nodig heeft, en mijn methode aan te passen aan wat het beste werkt voor de leerling, of die nu de voorkeur geeft aan een gestructureerde aanpak of een meer open en vrije aanpak.

Als dit je aanspreekt, neem dan gerust contact met me op!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Ulku