facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds juli 2019
Leraar sinds juli 2019
repeat students icon
2 herhaalleerlingen
Vertrouwde keuze voor 2 terugkerende leerling
Bijles wiskunde B, wiskunde A, natuurkunde, Nederlands, biologie, economie, etc., voor vmbo, havo en vwo
course price icon
Van 39 € /h
arrow icon
Ik geef bijles in verschillende vakken op middelbaar niveau, in o.a. wiskunde, natuurkunde, biologie, Nederlands, Engels en economie.

Ik geef al jaren bijles in verschillende vakken aan leerlingen van alle leeftijden.

Zelf studeer ik op het moment linguistics aan de Universiteit van Amsterdam. Op het vwo volgde ik een natuur&techniek-profiel, waardoor ik ook alles afweet van wiskunde en natuurkunde zoals die vakken op middelbaar niveau onderwezen worden.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Dierenselaan, Den Haag, Nederland
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Hoi, ik ben Femke. Ik geef bijles in verschillende vakken op middelbaar niveau (o.a. wiskunde, natuurkunde, biologie, economie, Nederlands, Engels) en op basisschoolniveau (rekenen, lezen, schrijven, etc). Ik geef ook lessen Nederlands aan anderstaligen.

Ik geef al jaren les aan leerlingen van alle leeftijden. Sinds januari 2021 ben ik ook ingeschreven bij de KvK en ben ik een officiële (bijles)docent.

Ook heb ik veel ervaring als oppas en als au pair, dus ik ben het gewend om met kinderen te werken en ik vind het ontzettend leuk om ze te helpen om vooruit te komen en ze te helpen inzien hoeveel ze eigenlijk kunnen!

Daarnaast heb ik ook met veel plezier al vele lessen Nederlands aan volwassenen gegeven.
Opleiding
Ik heb Linguistics (taalwetenschap) gestudeerd aan de Universiteit van Amsterdam. Bij deze studie heb ik onder andere veel geleerd over eerste-taalverwerving (hoe kinderen hun moedertaal leren) en tweede-taalverwerving (hoe mensen een nieuwe taal erbij leren).

Voor mijn vwo-dimploma heb ik een natuur&techniek-profiel gevolgd, vandaar dat ik ook veel ervaring heb met bijvoorbeeld wiskunde en natuurkunde zoals het op de middelbare school gegeven wordt. Deze vakken vind ik ook heel leuk!
Leservaring
Ik heb al veel (bij)les gegeven, aan leerlingen van alle leeftijden op verschillende gebieden. Alles bij elkaar heb ik meer dan 1500 uur ervaring in lesgeven.

Sinds januari 2021 ben ik ook ingeschreven bij de KvK (chamber of commerce) en ben ik een officiële en professionele (bijles)docent.

Ik help leerlingen op middelbaar niveau onder andere met wiskunde, natuurkunde, scheikunde, Engels, Nederlands, biologie en economie.
Basisschoolleerlingen help ik met lezen, schrijven, rekenen en citotoets-training.
Ook help ik kinderen en volwassenen bij het leren van Nederlands.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Spaans
Vaardigheden
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Ik bied persoonlijke begeleiding bij het oefenen voor de pabo rekentoets.

Ik geef al jaren bijlessen en lessen in verschillende vakken en onderwerpen aan leerlingen van alle leeftijden.

Zelf heb ik net mijn bachelordiploma linguistics aan de Universiteit van Amsterdam gehaald. Op het vwo volgde ik een natuur&techniek-profiel, waardoor ik ook veel over wiskunde heb geleerd. Ook heb ik mezelf verdiept in wat de onderwerpen zijn van de pabo rekentoets, zodat ik goed kan helpen met de verschillende soorten opgaven.
Lees meer
Ik geef lessen Nederlands, aangepast aan het niveau en de wensen van de leerling. De lessen kunnen geheel in het Nederlands gegeven worden of met uitleg in het Engels.
Als je me een bericht stuurt kunnen we samen de mogelijkheden doornemen.

Tambien puedo dar las clases con explicación en español.
Lees meer
Toon meer
arrow icon
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Mijn naam is Ieke en ik geef Nederlands als tweede taal aan volwassenen.
Ik geef les op een flexibele manier en er is altijd een mogelijkheid om je eigen ideeën te brengen. Maar in de eerste plaats hebben we een intake, zodat we kunnen praten over je doelen, verwachtingen, manier van leren en de methoden / boeken die we kunnen gebruiken.

We zullen samenwerken om uw Nederlands naar een hoger niveau te tillen. Ik zal je ook huiswerk geven dat verschillende vaardigheden kan bevatten, zoals het kijken naar Nederlandse tv, praten met de buren, het lezen van een artikel waarin je bent geïnteresseerd, enzovoort. Ik hoop vooral de lessen interessant, leuk en informatief te maken.

Tot ziens!
verified badge
Ik geef lessen voor het Nt2 Staatsexamen en het Inburgeringsexamen, en Zakelijk Nederlands voor expats en mensen die alledaags Nederlands willen leren. Tijdens de cursus voor het inburgeringsexamen leren studenten over geschiedenis, aardrijkskunde en basiswoordenschat, de onderwerpen van het examen. Ze leren hoe ze eenvoudige vragen moeten beantwoorden. Naast voorbereidende lessen voor het Inburgeringsexamen, geef ik ook Zakelijk Nederlands aan expats. Online lessen worden gegeven via Google Meet, MS Teams en andere online platforms. De lessen worden zowel online als op locatie in Den Haag gegeven. Er zijn zowel privélessen als groepslessen beschikbaar.

Ik ben er trots op dat al mijn leerlingen die ik heb voorbereid op hun Nederlandse examens, met hoge cijfers zijn geslaagd:)
verified badge
Om in Nederland te wonen en te wonen, is een bepaald niveau Nederlands niet alleen handig, maar ook noodzakelijk als u een baan wilt hebben. Als onderdeel van het proces om Nederlander te worden, moet u een basisniveau Nederlands hebben, namelijk A1 tot B2.

Ik ben een gecertificeerde docent Nederlands met 6 jaar leservaring. Naast het lesgeven van Nederlands aan Nederlandse middelbare scholieren in de groepen 1 t/m 4 mavo/havo/vwo, heb ik ook ruime ervaring met het lesgeven van Nederlands aan expats/buitenlanders.
Ik ben dan ook bekend met het inburgeringsexamen en het NT2-curriculum voor degenen die in Nederland willen verblijven.

Ik ben zeer deskundig en geef les met passie, creativiteit en enthousiasme. Ik hou van de Nederlandse taal en het lesgeven ervan aan anderen, maar ook van de interactie met alle soorten culturen en leeftijdscategorieën.
verified badge
Je kunt bij mij terecht voor (bij)lessen Duits op ieder niveau. Daarbij kan het gaan om spreek-, lees- en schrijfvaardigheid , maar ook om grammatica, literatuurgeschiedenis of examentraining.

Zelf heb ik een brede opleiding-Duits: MO-A, MO-B en doctoraal.
Lessen Duits heb ik verzorgd voor o.a. Instituut Scheidegger, het Educatief Centrum, in-company training en voor leerlingen van het VCL Den Haag.
Naast Duits geef ik lessen Nederlands t/m niveau van de eindklas middelbaar onderwijs en NT-2 aan niet-nederlandstaligen.

Ik ga niet uit van vaste lesmethoden, maar stem de lesstof zo optimaal mogelijk af op jou als individuele cursist.
Daarbij maak ik dankbaar gebruik van mijn kennis uit andere opleidingen: coaching, counseling, mediation en didactiek.

Als pensionado kan ik vrij over mijn tijd beschikken en daardoor ben ik flexibel qua data en lestijden.
Een les duurt in principe een klokuur. Desgewenst kan dit worden verlengd.
Bij tussentijdse vragen kan altijd contact met mij worden opgenomen.

Tot slot kan ik vermelden dat ik zelf een 'stapelaar' ben, die van zijn 21ste tot zijn 55ste al zijn studies naast een fulltime baan in de avonduren heeft gedaan.
Weer blijkt "Niets is onmogelijk voor hen die werkelijk willen'!
verified badge
Kan jouw zoon of dochter wel wat ondersteuning gebruiken bij (begrijpend) lezen, spelling, grammatica of rekenen? Laat mij helpen! Ik heb de afgelopen drie jaar als remedial teacher in het basisonderwijs gewerkt. Ik heb leerlingen individueel of in kleine groepjes geholpen met lezen, spelling en rekenen. Ik ken de leerdoelen en de methode begrijpend lezen. Ik gebruik onder andere de Kernvisiemethode om de basis van lezen, spellen en rekenen te versterken. Denk aan: het alfabet, tellen, sommen tot 20, tafels, spellingsregels. De basis is zo belangrijk!
verified badge
Ik ben een interactieve leraar met 5 jaar ervaring. Mijn manier van lesgeven is vriendelijk en open, maar duidelijk en direct. Ik gebruik veel materialen en interactieve simulaties en conceptueel leren waar mogelijk. Mijn vaardigheden in het onderwijs zijn ongelooflijk sterk en worden elke keer dat ik bijles geef beter. Gezien de eerdere situatie met Covid. Online lesgeven is een tweede natuur geworden en ik help je ook graag online te leren.

Lesmethode:
Om een leerling effectief les te geven, kan het niet zomaar een kwestie zijn van aantekeningen maken of dezelfde stof steeds opnieuw doornemen. Studenten hebben tijd nodig om concepten met elkaar te verbinden door onderwerpen vanuit verschillende hoeken te benaderen. Het vergt oefening en vaardigheid om leren in een klaslokaal interessant te maken. Ik heb die vaardigheden gedurende vele jaren ontwikkeld en blijf dit proberen terwijl ik zelf lesgeef en leer!
verified badge
NEDERLANDS: Sinds 2020 geef ik Turks en Nederlands les aan lokale en internationale volwassenen en hun kinderen die in Nederland wonen.
Mijn belangrijkste motivatie om mijn moedertaal te onderwijzen is om bij te dragen aan de tweetalige prestaties van Turkse kinderen en om Nederlands-Turkse mensen te helpen de culturele kloof in hun gezin te dichten.
Mijn lessen zijn gebaseerd op de behoeften van de individuen, zoals communicatie in het dagelijks leven, het lezen van bedrijfs- of projectmanagementdocumenten en het genieten van hun tijd terwijl ze de Turkse cultuur en keuken verkennen.
******************************
NEDERLANDS: Sinds 2020 geef ik Turkse en Nederlandse lessen aan lokale en internationale volwassenen en hun kinderen sterven in Nederland wonen.
Mijn belangrijkste motivatie om mijn moedertaal te onderwijzen, is om bij te dragen aan de tweetalige prestaties van Turkse kinderen en om Nederlands-Turkse mensen te helpen de culturele kloof in hun gezin te dichten.
Mijn lessen zijn gebaseerd op de behoeften van de individuen, zoals communicatie in het dagelijks leven, het lezen van bedrijven of projectmanagementdocumenten en genieten van hun tijd tijdens het verkennen van de Turkse cultuur en keuken.
******************************
TURKIJE: 2020 beri Hollanda'da yaşayan Türklere, yabancılara ve onların çocuklarına Turkçe en Hollandaca öğretiyorum.
Anadilimi is een van de motiverende factoren, Turkije heeft een grote rol gespeeld bij de Hollandal-Türkse bireyleri die een beroep doen op de kapitaalmarkt.
Als u dit wilt doen, is het een goed idee om een belgelerini-okumak en een Turkse cultuur te gebruiken om een sleutelrol te spelen bij het uitvoeren van uw onderzoek.
verified badge
Ik ben flexibel in het geven van les zowel online als fysiek. Samen gaan we mooie resultaten halen.

Ik ben flexibel in het geven van les zowel online als fysiek. Samen gaan we mooie resultaten halen.

Ik ben flexibel in het geven van les zowel online als fysiek. Samen gaan we mooie resultaten halen.
verified badge
Waarom Mijn Bijles Wiskunde A Het Beste Is voor Leerlingen Die naar een Hoog Gemiddelde Willen Werken
1. Ruime Ervaring als Bijlesdocent
Met vijf jaar ervaring in het geven van bijles, heb ik een diepgaande kennis ontwikkeld van de uitdagingen en behoeften van leerlingen. Mijn ervaring stelt me in staat om snel in te spelen op de specifieke knelpunten van iedere leerling, waardoor ik gerichte en effectieve ondersteuning kan bieden.

2. Succesvolle Studie Methode
Mijn studiemethode is niet alleen effectief gebleken voor mijzelf, maar ook voor de vele leerlingen die ik heb begeleid. Deze methode heeft me geholpen om hoge cijfers te behalen op verschillende niveaus van het Nederlandse onderwijssysteem: vmbo-tl, havo en vwo. Door deze methode toe te passen, kunnen leerlingen hun begrip van wiskunde aanzienlijk verbeteren en hun prestaties optimaliseren.

3. Persoonlijke Ervaring met Alle Onderwijsniveaus
Ik heb zelf diploma's behaald op vmbo-tl, havo en vwo met wiskunde A, en dit alles met hoge gemiddeldes. Deze brede ervaring geeft me een uniek inzicht in de leerstof en eisen van elk niveau. Ik begrijp de overgang en de verschillen tussen deze niveaus, waardoor ik leerlingen op een gepersonaliseerde manier kan ondersteunen.

4. Gepersonaliseerde Bijles
Elke leerling is uniek en verdient een aanpak die is afgestemd op zijn of haar specifieke behoeften. Ik bied gepersonaliseerde bijles die rekening houdt met de sterke en zwakke punten van de leerling. Door maatwerk te bieden, kan ik ervoor zorgen dat elke leerling het maximale uit de bijles haalt en significant vooruitgang boekt.

5. Praktische Tips en Technieken
Naast het uitleggen van de theorie, bied ik praktische tips en technieken aan die direct toepasbaar zijn tijdens toetsen en examens. Deze tips helpen leerlingen om slimmer te werken en zelfverzekerder te worden in het oplossen van wiskundeproblemen.

6. Resultaatgericht
Mijn bijles is gericht op het behalen van concrete resultaten. Ik stel samen met de leerling duidelijke doelen en werk systematisch toe naar het behalen van deze doelen. Door deze resultaatgerichte aanpak zien leerlingen snel vooruitgang, wat hun motivatie en zelfvertrouwen vergroot.

7. Flexibiliteit en Beschikbaarheid
Ik ben flexibel in mijn planning en beschikbaarheid, wat betekent dat ik bijlessen kan aanpassen aan het rooster van de leerling. Of het nu gaat om intensieve voorbereiding voor een toets of regelmatige ondersteuning gedurende het schooljaar, ik sta klaar om te helpen wanneer dat nodig is.

8. Motiverende Aanpak
Een belangrijke factor in succes is motivatie. Ik werk er actief aan om leerlingen gemotiveerd te houden door positieve feedback, aanmoediging en het vieren van behaalde successen. Dit creëert een positieve leeromgeving waarin leerlingen gemotiveerd worden om hun best te doen en beter te presteren.

Door deze unieke combinatie van ervaring, persoonlijke aandacht, en bewezen effectieve methodes, ben ik ervan overtuigd dat mijn bijles wiskunde A de beste keuze is voor leerlingen die streven naar hoge gemiddelden en academisch succes.
verified badge
Ik kan Engels of Nederlands lesgeven aan studenten en volwassenen. De lestijd kan variëren van helpen met huiswerk, tot het onderwijzen van de basis van een taal, tot het beheersen van een gemiddeld niveau van communicatie en taalverwerving.
verified badge
Wiskunde en/of natuurkunde begrijpen is de sleutel tot het ontsluiten van probleemoplossende vaardigheden in zowel academische als echte toepassingen. Deze cursus is ontworpen om middelbare scholieren te helpen fundamentele concepten op een duidelijke, praktische manier te begrijpen. We richten ons op het opsplitsen van complexe problemen, het versterken van kernprincipes en het opbouwen van het vertrouwen dat nodig is om uitdagende onderwerpen aan te pakken. Of u zich nu voorbereidt op examens of huiswerk en opdrachten om mee naar huis te nemen, deze cursus biedt persoonlijke ondersteuning en begeleiding.
verified badge
Hallo daar!

Heb je hulp nodig met IB, IGCSE of AP economie en wiskunde? Zijn leraren gewoon niet genoeg? Dan help ik je graag!

Mijn naam is Lauend en ik ben een bachelorstudent economie en bedrijfseconomie. Ik help u of uw kind graag de wereld van economie en wiskunde ontdekken, en hoe deze twee ons in het dagelijks leven helpen.

Met mijn holistische en op maat gemaakte bijles voor elke leerling kan ik je helpen om niet alleen hogere cijfers te halen voor IB of AP economie, maar ook (en dat is nog belangrijker) kan ik je helpen om economie te begrijpen en toe te passen in de echte wereld, een nuttige vaardigheid die je in je leven steeds meer van pas zal komen.

Ter achtergrond: ik heb vier jaar economie gevolgd op de middelbare school, waarvan twee jaar op IGCSE-niveau en de overige twee jaar op het International Baccalaureate. Mijn resultaten zijn als volgt:

IGCSE Economie: A*
Internationaal Baccalaureaat:
Economie Hoger Niveau: 6
Wiskunde AA Standaardniveau: 5
verified badge
Hallo! Mijn naam is Gill. Ik woon in de regio Den Haag en ben een ervaren bijlesdocent met een stevige achtergrond in technische natuurkunde – ik heb een bachelors behaald en ben momenteel bezig met mijn master in dit vakgebied. Lesgeven is mijn passie, en ik help studenten graag verder met hun leerdoelen.

Ik bied individuele begeleiding in het Nederlands, Engels en Papiamentu voor elk niveau, van VMBO tot en met universitair (WO/Bachelor).

Vakgebieden:

* Wiskunde A & B

* Natuurkunde

* Statistiek, Algebra & Calculus (tot en met WO/Bachelor-niveau)

* Scheikunde & Engels (tot en met VWO-niveau)

* Andere vakken zijn in overleg ook mogelijk.

Met meer dan 5 jaar ervaring heb ik studenten op verschillende niveaus geholpen. Ik heb ook als docent en mentor gewerkt aan instellingen zoals de TU Delft en Erasmus Universiteit, waar ik vakken gaf als Technology Management, Optica en Elektronische Instrumentatie aan eerste- en tweedejaars studenten.

Ik geloof in het stimuleren van nieuwsgierigheid en zelfvertrouwen bij studenten. Daarom pas ik elke les aan op de unieke leerstijl en taalvoorkeur van de student.
verified badge
Als wiskundestudent geef ik al meer dan zeven jaar bijles. Ik kan lesgeven aan alle niveaus van de basisschool en middelbare school. Ik heb ook kennis van specifieke vakken zoals Operations Research, optimalisatie, vectorrekening, statistiek en meer. Ik benadruk het belang van planning en structuur en wil leerlingen helpen om ook op dat gebied te verbeteren. Samen kunnen we wiskunde minder mysterieus en logischer maken!

Ik spreek en doceer ook in het Nederlands en Engels.
verified badge
Wil je Nederlands leren van nul tot A2, met duidelijke uitleg en een docent die met je meedenkt?
Ik ben een gecertificeerde NT2-docent en geef op dit moment les aan verschillende groepen cursisten. Ik heb ervaring met inburgeringskandidaten, expats en mensen die vrijwillig Nederlands willen leren.

In mijn lessen:
• werken we gericht aan spreken, luisteren, lezen en schrijven
• besteden we veel aandacht aan woordenschat en grammatica, zodat je de taal echt durft te gebruiken
• staat praktijk centraal: situaties uit het dagelijks leven, werk, school en contacten met Nederlanders
Elke deelnemer krijgt les op maat. Voor de eerste les bespreek ik jouw niveau en leerdoelen, zodat methode, tempo en opdrachten aansluiten bij jouw instapniveau, of dat nu basis, midden of hoog is.

Mijn focus ligt op:
• de opbouw van het Nederlands van A0 tot A2, inclusief voorbereiding op het inburgeringsexamen
• meer zelfvertrouwen in gesprekken in het dagelijks leven
• een duidelijke structuur in de lessen, met genoeg ruimte om te oefenen en vragen te stellen

Je kunt kiezen voor:
• online lessen (1-op-1 of in een kleine groep)
• lessen in Den Haag en omgeving (in overleg, op locatie)

Wil je starten of heb je vragen?
Stuur gerust een bericht, dan kijken we samen welke lessen het beste bij jou passen.
message icon
Contacteer Femke
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Mijn naam is Ieke en ik geef Nederlands als tweede taal aan volwassenen.
Ik geef les op een flexibele manier en er is altijd een mogelijkheid om je eigen ideeën te brengen. Maar in de eerste plaats hebben we een intake, zodat we kunnen praten over je doelen, verwachtingen, manier van leren en de methoden / boeken die we kunnen gebruiken.

We zullen samenwerken om uw Nederlands naar een hoger niveau te tillen. Ik zal je ook huiswerk geven dat verschillende vaardigheden kan bevatten, zoals het kijken naar Nederlandse tv, praten met de buren, het lezen van een artikel waarin je bent geïnteresseerd, enzovoort. Ik hoop vooral de lessen interessant, leuk en informatief te maken.

Tot ziens!
verified badge
Ik geef lessen voor het Nt2 Staatsexamen en het Inburgeringsexamen, en Zakelijk Nederlands voor expats en mensen die alledaags Nederlands willen leren. Tijdens de cursus voor het inburgeringsexamen leren studenten over geschiedenis, aardrijkskunde en basiswoordenschat, de onderwerpen van het examen. Ze leren hoe ze eenvoudige vragen moeten beantwoorden. Naast voorbereidende lessen voor het Inburgeringsexamen, geef ik ook Zakelijk Nederlands aan expats. Online lessen worden gegeven via Google Meet, MS Teams en andere online platforms. De lessen worden zowel online als op locatie in Den Haag gegeven. Er zijn zowel privélessen als groepslessen beschikbaar.

Ik ben er trots op dat al mijn leerlingen die ik heb voorbereid op hun Nederlandse examens, met hoge cijfers zijn geslaagd:)
verified badge
Om in Nederland te wonen en te wonen, is een bepaald niveau Nederlands niet alleen handig, maar ook noodzakelijk als u een baan wilt hebben. Als onderdeel van het proces om Nederlander te worden, moet u een basisniveau Nederlands hebben, namelijk A1 tot B2.

Ik ben een gecertificeerde docent Nederlands met 6 jaar leservaring. Naast het lesgeven van Nederlands aan Nederlandse middelbare scholieren in de groepen 1 t/m 4 mavo/havo/vwo, heb ik ook ruime ervaring met het lesgeven van Nederlands aan expats/buitenlanders.
Ik ben dan ook bekend met het inburgeringsexamen en het NT2-curriculum voor degenen die in Nederland willen verblijven.

Ik ben zeer deskundig en geef les met passie, creativiteit en enthousiasme. Ik hou van de Nederlandse taal en het lesgeven ervan aan anderen, maar ook van de interactie met alle soorten culturen en leeftijdscategorieën.
verified badge
Je kunt bij mij terecht voor (bij)lessen Duits op ieder niveau. Daarbij kan het gaan om spreek-, lees- en schrijfvaardigheid , maar ook om grammatica, literatuurgeschiedenis of examentraining.

Zelf heb ik een brede opleiding-Duits: MO-A, MO-B en doctoraal.
Lessen Duits heb ik verzorgd voor o.a. Instituut Scheidegger, het Educatief Centrum, in-company training en voor leerlingen van het VCL Den Haag.
Naast Duits geef ik lessen Nederlands t/m niveau van de eindklas middelbaar onderwijs en NT-2 aan niet-nederlandstaligen.

Ik ga niet uit van vaste lesmethoden, maar stem de lesstof zo optimaal mogelijk af op jou als individuele cursist.
Daarbij maak ik dankbaar gebruik van mijn kennis uit andere opleidingen: coaching, counseling, mediation en didactiek.

Als pensionado kan ik vrij over mijn tijd beschikken en daardoor ben ik flexibel qua data en lestijden.
Een les duurt in principe een klokuur. Desgewenst kan dit worden verlengd.
Bij tussentijdse vragen kan altijd contact met mij worden opgenomen.

Tot slot kan ik vermelden dat ik zelf een 'stapelaar' ben, die van zijn 21ste tot zijn 55ste al zijn studies naast een fulltime baan in de avonduren heeft gedaan.
Weer blijkt "Niets is onmogelijk voor hen die werkelijk willen'!
verified badge
Kan jouw zoon of dochter wel wat ondersteuning gebruiken bij (begrijpend) lezen, spelling, grammatica of rekenen? Laat mij helpen! Ik heb de afgelopen drie jaar als remedial teacher in het basisonderwijs gewerkt. Ik heb leerlingen individueel of in kleine groepjes geholpen met lezen, spelling en rekenen. Ik ken de leerdoelen en de methode begrijpend lezen. Ik gebruik onder andere de Kernvisiemethode om de basis van lezen, spellen en rekenen te versterken. Denk aan: het alfabet, tellen, sommen tot 20, tafels, spellingsregels. De basis is zo belangrijk!
verified badge
Ik ben een interactieve leraar met 5 jaar ervaring. Mijn manier van lesgeven is vriendelijk en open, maar duidelijk en direct. Ik gebruik veel materialen en interactieve simulaties en conceptueel leren waar mogelijk. Mijn vaardigheden in het onderwijs zijn ongelooflijk sterk en worden elke keer dat ik bijles geef beter. Gezien de eerdere situatie met Covid. Online lesgeven is een tweede natuur geworden en ik help je ook graag online te leren.

Lesmethode:
Om een leerling effectief les te geven, kan het niet zomaar een kwestie zijn van aantekeningen maken of dezelfde stof steeds opnieuw doornemen. Studenten hebben tijd nodig om concepten met elkaar te verbinden door onderwerpen vanuit verschillende hoeken te benaderen. Het vergt oefening en vaardigheid om leren in een klaslokaal interessant te maken. Ik heb die vaardigheden gedurende vele jaren ontwikkeld en blijf dit proberen terwijl ik zelf lesgeef en leer!
verified badge
NEDERLANDS: Sinds 2020 geef ik Turks en Nederlands les aan lokale en internationale volwassenen en hun kinderen die in Nederland wonen.
Mijn belangrijkste motivatie om mijn moedertaal te onderwijzen is om bij te dragen aan de tweetalige prestaties van Turkse kinderen en om Nederlands-Turkse mensen te helpen de culturele kloof in hun gezin te dichten.
Mijn lessen zijn gebaseerd op de behoeften van de individuen, zoals communicatie in het dagelijks leven, het lezen van bedrijfs- of projectmanagementdocumenten en het genieten van hun tijd terwijl ze de Turkse cultuur en keuken verkennen.
******************************
NEDERLANDS: Sinds 2020 geef ik Turkse en Nederlandse lessen aan lokale en internationale volwassenen en hun kinderen sterven in Nederland wonen.
Mijn belangrijkste motivatie om mijn moedertaal te onderwijzen, is om bij te dragen aan de tweetalige prestaties van Turkse kinderen en om Nederlands-Turkse mensen te helpen de culturele kloof in hun gezin te dichten.
Mijn lessen zijn gebaseerd op de behoeften van de individuen, zoals communicatie in het dagelijks leven, het lezen van bedrijven of projectmanagementdocumenten en genieten van hun tijd tijdens het verkennen van de Turkse cultuur en keuken.
******************************
TURKIJE: 2020 beri Hollanda'da yaşayan Türklere, yabancılara ve onların çocuklarına Turkçe en Hollandaca öğretiyorum.
Anadilimi is een van de motiverende factoren, Turkije heeft een grote rol gespeeld bij de Hollandal-Türkse bireyleri die een beroep doen op de kapitaalmarkt.
Als u dit wilt doen, is het een goed idee om een belgelerini-okumak en een Turkse cultuur te gebruiken om een sleutelrol te spelen bij het uitvoeren van uw onderzoek.
verified badge
Ik ben flexibel in het geven van les zowel online als fysiek. Samen gaan we mooie resultaten halen.

Ik ben flexibel in het geven van les zowel online als fysiek. Samen gaan we mooie resultaten halen.

Ik ben flexibel in het geven van les zowel online als fysiek. Samen gaan we mooie resultaten halen.
verified badge
Waarom Mijn Bijles Wiskunde A Het Beste Is voor Leerlingen Die naar een Hoog Gemiddelde Willen Werken
1. Ruime Ervaring als Bijlesdocent
Met vijf jaar ervaring in het geven van bijles, heb ik een diepgaande kennis ontwikkeld van de uitdagingen en behoeften van leerlingen. Mijn ervaring stelt me in staat om snel in te spelen op de specifieke knelpunten van iedere leerling, waardoor ik gerichte en effectieve ondersteuning kan bieden.

2. Succesvolle Studie Methode
Mijn studiemethode is niet alleen effectief gebleken voor mijzelf, maar ook voor de vele leerlingen die ik heb begeleid. Deze methode heeft me geholpen om hoge cijfers te behalen op verschillende niveaus van het Nederlandse onderwijssysteem: vmbo-tl, havo en vwo. Door deze methode toe te passen, kunnen leerlingen hun begrip van wiskunde aanzienlijk verbeteren en hun prestaties optimaliseren.

3. Persoonlijke Ervaring met Alle Onderwijsniveaus
Ik heb zelf diploma's behaald op vmbo-tl, havo en vwo met wiskunde A, en dit alles met hoge gemiddeldes. Deze brede ervaring geeft me een uniek inzicht in de leerstof en eisen van elk niveau. Ik begrijp de overgang en de verschillen tussen deze niveaus, waardoor ik leerlingen op een gepersonaliseerde manier kan ondersteunen.

4. Gepersonaliseerde Bijles
Elke leerling is uniek en verdient een aanpak die is afgestemd op zijn of haar specifieke behoeften. Ik bied gepersonaliseerde bijles die rekening houdt met de sterke en zwakke punten van de leerling. Door maatwerk te bieden, kan ik ervoor zorgen dat elke leerling het maximale uit de bijles haalt en significant vooruitgang boekt.

5. Praktische Tips en Technieken
Naast het uitleggen van de theorie, bied ik praktische tips en technieken aan die direct toepasbaar zijn tijdens toetsen en examens. Deze tips helpen leerlingen om slimmer te werken en zelfverzekerder te worden in het oplossen van wiskundeproblemen.

6. Resultaatgericht
Mijn bijles is gericht op het behalen van concrete resultaten. Ik stel samen met de leerling duidelijke doelen en werk systematisch toe naar het behalen van deze doelen. Door deze resultaatgerichte aanpak zien leerlingen snel vooruitgang, wat hun motivatie en zelfvertrouwen vergroot.

7. Flexibiliteit en Beschikbaarheid
Ik ben flexibel in mijn planning en beschikbaarheid, wat betekent dat ik bijlessen kan aanpassen aan het rooster van de leerling. Of het nu gaat om intensieve voorbereiding voor een toets of regelmatige ondersteuning gedurende het schooljaar, ik sta klaar om te helpen wanneer dat nodig is.

8. Motiverende Aanpak
Een belangrijke factor in succes is motivatie. Ik werk er actief aan om leerlingen gemotiveerd te houden door positieve feedback, aanmoediging en het vieren van behaalde successen. Dit creëert een positieve leeromgeving waarin leerlingen gemotiveerd worden om hun best te doen en beter te presteren.

Door deze unieke combinatie van ervaring, persoonlijke aandacht, en bewezen effectieve methodes, ben ik ervan overtuigd dat mijn bijles wiskunde A de beste keuze is voor leerlingen die streven naar hoge gemiddelden en academisch succes.
verified badge
Ik kan Engels of Nederlands lesgeven aan studenten en volwassenen. De lestijd kan variëren van helpen met huiswerk, tot het onderwijzen van de basis van een taal, tot het beheersen van een gemiddeld niveau van communicatie en taalverwerving.
verified badge
Wiskunde en/of natuurkunde begrijpen is de sleutel tot het ontsluiten van probleemoplossende vaardigheden in zowel academische als echte toepassingen. Deze cursus is ontworpen om middelbare scholieren te helpen fundamentele concepten op een duidelijke, praktische manier te begrijpen. We richten ons op het opsplitsen van complexe problemen, het versterken van kernprincipes en het opbouwen van het vertrouwen dat nodig is om uitdagende onderwerpen aan te pakken. Of u zich nu voorbereidt op examens of huiswerk en opdrachten om mee naar huis te nemen, deze cursus biedt persoonlijke ondersteuning en begeleiding.
verified badge
Hallo daar!

Heb je hulp nodig met IB, IGCSE of AP economie en wiskunde? Zijn leraren gewoon niet genoeg? Dan help ik je graag!

Mijn naam is Lauend en ik ben een bachelorstudent economie en bedrijfseconomie. Ik help u of uw kind graag de wereld van economie en wiskunde ontdekken, en hoe deze twee ons in het dagelijks leven helpen.

Met mijn holistische en op maat gemaakte bijles voor elke leerling kan ik je helpen om niet alleen hogere cijfers te halen voor IB of AP economie, maar ook (en dat is nog belangrijker) kan ik je helpen om economie te begrijpen en toe te passen in de echte wereld, een nuttige vaardigheid die je in je leven steeds meer van pas zal komen.

Ter achtergrond: ik heb vier jaar economie gevolgd op de middelbare school, waarvan twee jaar op IGCSE-niveau en de overige twee jaar op het International Baccalaureate. Mijn resultaten zijn als volgt:

IGCSE Economie: A*
Internationaal Baccalaureaat:
Economie Hoger Niveau: 6
Wiskunde AA Standaardniveau: 5
verified badge
Hallo! Mijn naam is Gill. Ik woon in de regio Den Haag en ben een ervaren bijlesdocent met een stevige achtergrond in technische natuurkunde – ik heb een bachelors behaald en ben momenteel bezig met mijn master in dit vakgebied. Lesgeven is mijn passie, en ik help studenten graag verder met hun leerdoelen.

Ik bied individuele begeleiding in het Nederlands, Engels en Papiamentu voor elk niveau, van VMBO tot en met universitair (WO/Bachelor).

Vakgebieden:

* Wiskunde A & B

* Natuurkunde

* Statistiek, Algebra & Calculus (tot en met WO/Bachelor-niveau)

* Scheikunde & Engels (tot en met VWO-niveau)

* Andere vakken zijn in overleg ook mogelijk.

Met meer dan 5 jaar ervaring heb ik studenten op verschillende niveaus geholpen. Ik heb ook als docent en mentor gewerkt aan instellingen zoals de TU Delft en Erasmus Universiteit, waar ik vakken gaf als Technology Management, Optica en Elektronische Instrumentatie aan eerste- en tweedejaars studenten.

Ik geloof in het stimuleren van nieuwsgierigheid en zelfvertrouwen bij studenten. Daarom pas ik elke les aan op de unieke leerstijl en taalvoorkeur van de student.
verified badge
Als wiskundestudent geef ik al meer dan zeven jaar bijles. Ik kan lesgeven aan alle niveaus van de basisschool en middelbare school. Ik heb ook kennis van specifieke vakken zoals Operations Research, optimalisatie, vectorrekening, statistiek en meer. Ik benadruk het belang van planning en structuur en wil leerlingen helpen om ook op dat gebied te verbeteren. Samen kunnen we wiskunde minder mysterieus en logischer maken!

Ik spreek en doceer ook in het Nederlands en Engels.
verified badge
Wil je Nederlands leren van nul tot A2, met duidelijke uitleg en een docent die met je meedenkt?
Ik ben een gecertificeerde NT2-docent en geef op dit moment les aan verschillende groepen cursisten. Ik heb ervaring met inburgeringskandidaten, expats en mensen die vrijwillig Nederlands willen leren.

In mijn lessen:
• werken we gericht aan spreken, luisteren, lezen en schrijven
• besteden we veel aandacht aan woordenschat en grammatica, zodat je de taal echt durft te gebruiken
• staat praktijk centraal: situaties uit het dagelijks leven, werk, school en contacten met Nederlanders
Elke deelnemer krijgt les op maat. Voor de eerste les bespreek ik jouw niveau en leerdoelen, zodat methode, tempo en opdrachten aansluiten bij jouw instapniveau, of dat nu basis, midden of hoog is.

Mijn focus ligt op:
• de opbouw van het Nederlands van A0 tot A2, inclusief voorbereiding op het inburgeringsexamen
• meer zelfvertrouwen in gesprekken in het dagelijks leven
• een duidelijke structuur in de lessen, met genoeg ruimte om te oefenen en vragen te stellen

Je kunt kiezen voor:
• online lessen (1-op-1 of in een kleine groep)
• lessen in Den Haag en omgeving (in overleg, op locatie)

Wil je starten of heb je vragen?
Stuur gerust een bericht, dan kijken we samen welke lessen het beste bij jou passen.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Femke