facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds november 2022
Leraar sinds november 2022
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Leer communiceren in de Nederlandse of Spaanse taal
course price icon
Van 16 € /h
arrow icon
Ik geef Spaans op school en ik ben ook een moedertaalspreker van het Nederlands omdat mijn land Suriname jarenlang een Nederlandse kolonie was. Mijn passie is het lesgeven van Spaans, maar ik verwelkom ook studenten die om verschillende redenen de Nederlandse taal willen leren. Ik heb 14 jaar leservaring, werk met verschillende soorten studenten en ben zeer toegewijd aan mijn werk. Ik heb ervaring met online één op één lesgeven in google meet or zoom en met verschillende methodes probeer ik op een zeer ontspannende en creatieve manier les te geven.

Ik kijk er naar uit je te leren kennen en met je te communiceren!
Extra informatie
Je laptop en je schrijfblok en potlood.
Locatie
location type icon
Online vanuit Suriname
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Spaans
Nederlands
Vaardigheden
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
¡Hola a todos!

Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)

Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en heb lesgegeven aan de Universidad Nacional de Salta in Argentinië. Ik heb ook een specifieke ELE-trainingscertificering behaald aan de Universidad Europea Madrid en ben gecertificeerd als DELE-examinator door het Instituto Cervantes.

Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon die altijd graag nieuwe dingen leert en zich continu blijft bijscholen. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.

Ik kan een cursus op maat voor u samenstellen, afgestemd op uw kennis, behoeften, interesses en wensen. In meer dan 20 jaar lesgeven heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan studiemateriaal op maat voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben door Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd. Ik kan u dus garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.

In de loop der jaren heb ik met een breed scala aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van absolute beginners tot gevorderden die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook bij de voorbereiding op de DELE-examens, wat ik in het verleden met uitstekende resultaten heb gedaan.

Ik ben dol op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Grammatica zal bij mij nooit een probleem zijn; bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en er plezier in zult hebben! :-D

Ik bespreek graag met u hoe u het beste vanaf nul kunt leren of uw Spaans in korte tijd kunt verbeteren.

Stuur mij gerust een berichtje :)

¡Hasta pronto!
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
Om kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
verified badge
Als moedertaalspreker vind ik het geweldig om studenten te helpen een echte band met de taal te creëren!
Tijdens onze lessen concentreren we ons op wat voor jou het belangrijkst is. Ik bereid studenten ook voor op examens zoals de DELE en SIELE, waarbij ik elke sessie afstem op jouw persoonlijke doelen – of het nu gaat om het behalen van een certificaat, zelfverzekerd reizen of het verdiepen van je kennis van de taal en cultuur.
Mijn aanpak is dynamisch, ondersteunend en flexibel, waardoor leren zowel effectief als plezierig is. Het meest bevredigende voor mij is het zien van studenten die vooruitgang boeken en meer zelfvertrouwen krijgen.
--
Als moedertaalspreker vind ik het leuk om studenten te helpen op een betekenisvolle manier met taal in contact te komen!
In onze lessen concentreren we ons op wat voor jou het belangrijkst is. Ik bereid studenten ook voor op examens zoals DELE en SIELE, waarbij ik elke sessie afstem op jouw persoonlijke doelen; of het nu gaat om het behalen van een certificaat, zelfverzekerd reizen of het verdiepen van je taal- en cultuurkennis.
Mijn aanpak is dynamisch, ondersteunend en aanpasbaar, waardoor het leerproces zowel effectief als plezierig is. Het meest bevredigende voor mij is het zien van de vooruitgang en het zelfvertrouwen van leerlingen.
verified badge
DELE | Reizen en Zaken | Gesprek 🇪🇸

✨ Hou je van Spaans en wil je je Spaans verbeteren? Zoek niet verder!
✨ Gecertificeerde native speaker docent en DELE & SIELE examinator met +3 jaar ervaring helpen u veilig en vloeiend te leren.

✨ ¿Viajes of negocios? ¡Er zal geen terugkeer zijn!
✨ 100% geweldig! Jij bent misschien wel de volgende die het opneemt!!!

Mijn naam is Nouhaila, ik ben docent Spaans in België, met een masterdiploma in Spaans als docent en een DELE-examinatorcertificaat. Ik ben er klaar voor om leren leuk en boeiend te maken! In deze cursus ligt de focus 100% op conversatie. Je kunt in een ontspannen en vriendelijke omgeving spreken en de taal op een natuurlijke en effectieve manier oefenen. 🌟 Ik geef je persoonlijke feedback, zodat je je fouten direct kunt corrigeren, je uitspraak kunt verbeteren en je woordenschat kunt uitbreiden. Ongeacht je huidige niveau*, iedereen is welkom! 🎉

Ik ben momenteel bezig met een PhD in Toegepaste Taalkunde met een specialisatie in Sociolinguïstiek en Pragmatiek. Ik begrijp de uitdagingen van het leren van talen. Ik ben gepassioneerd door het lesgeven van Spaans en bied nu een nieuwe cursus aan voor mensen die hun conversatievaardigheden willen verbeteren, naast mijn grammatica- en conversatiecursussen om je begrip van Spaanse structuren te vergroten.

Mis deze kans niet om je Spaans naar een hoger niveau te tillen! 🚀

*Als dit je eerste keer Spaans is, kun je het beste beginnen met mijn reguliere lessen, waar we zowel grammatica als conversatie behandelen. Houd er wel rekening mee dat deze specifieke les zich richt op het verbeteren van je spreekvaardigheid!
Extra informatie
Vertaald door Google. Klik hier om de originele tekst te bekijken.
【Reiscursussen】✈️✈️✈️✈️✈️
🌍 Leer het Spaans dat je nodig hebt voor je avonturen.
🌍 Nuttige zinnen en woordenschat voor een zorgeloze reis.
🌍Bekijk de cultuur en klederdracht van de habla hispana-landen.
🌍 Maak je klaar om vol vertrouwen de wereld te ontdekken!

【Conversatiecursus】💬💬💬💬💬
💥 100% conversatiegerichte cursussen - ¡Habla, habla, habla!
💥 Onderwerpen: Cultuur, reizen, werk, debatten, actualiteiten en meer!
💥 Verbeter je uitspraak met leuke oefeningen.
💥 Heb je zelfvertrouwen nodig in kleine gesprekken? Ik ben van mij en we leren vloeiend te spreken!

【Zakelijke lessen】💼💼💼💼💼
📈 Verbeter je Spaans voor de arbeidsmarkt.
📈 Specifieke woordenschat en uitdrukkingen voor professionals.
📈 Gepersonaliseerde cursussen voor presentaties, vergaderingen en onderhandelingen.
📈 ¡Dale un impulso a tu carrera con el español!

In mijn andere cursussen:

【Algemeen Spaans】📝📝📝📝📝
✨ Alle niveaus, van A1 tot C2, worden geleidelijk moeilijker.
✨ Grammatica en conversatie in elke les!
✨ Volg het programma van Instituto Cervantes om vooruitgang te boeken.
✨ Nieuwe onderwerpen in elke sessie om je woordenschat, grammatica en spreekvaardigheid te verbeteren.
✨ Wil je het doen? Oefen thuis met luisteroefeningen, woordenschat op Quizlet/Wordwall en schrijfgedeeltes!
✨ Wil je Spaans leren op jouw niveau? ¡Empecemos ya!

【Examenvoorbereiding】🎓🎓🎓🎓🎓
🎯 DELE Examiner garandeert dat u bij elke geslaagde test begeleiding krijgt.
🎯 Strategieën en oefeningen voor de DELE-, SIELE- en IB-examens.
🎯 Vergroot je zelfvertrouwen met gepersonaliseerde lessen op de examendag.
🎯 Wil jij je examens succesvol afronden? Ik help je graag bij elke stap!

Heb je bepaalde uitrusting nodig?

✨ Alle materialen zijn inbegrepen. Naast het opsturen van gepersonaliseerd materiaal, inclusief presentaties die hij heeft gegeven, oefentoetsen, opdrachten en schrijfopdrachten voor alles wat hij heeft gepland.
✨ Wanneer u 20 lessen boekt, krijgt u toegang tot een lokaal waarin alle sessies plaatsvinden.


///////////////////
📈 Gepersonaliseerde lessen voor presentaties, vergaderingen en onderhandelingen.
📈 Geef je carrière een boost met Spaans!

In mijn andere cursussen:

【Algemeen Spaans】📝📝📝📝📝
✨ Alle niveaus, van A1 tot C2, met een geleidelijke moeilijkheidsgraad.
✨ Grammatica en conversatie in elke les!
✨ Volg het curriculum van Instituto Cervantes om vooruitgang te boeken.
✨ Nieuwe onderwerpen in elke sessie om je woordenschat, grammatica en spreekvaardigheid te verbeteren.
✨ Vind je huiswerk leuk? Oefen thuis met luisteroefeningen, woordenschat op Quizlet/Wordwall en schrijfzones!
✨ Klaar om je Spaans naar een hoger niveau te tillen? Laten we nu beginnen!

【Examenvoorbereiding】🎓🎓🎓🎓🎓
🎯 Gecertificeerde DELE-examinator die u bij elke stap van het examen begeleidt.
🎯 Strategieën en oefeningen voor DELE-, SIELE- en IB-examens.
🎯 Vergroot je zelfvertrouwen met persoonlijke lessen voor het examen.
Wil je slagen voor je examen? Ik help je graag bij elke stap!

Materialen nodig?

✨ Alle materialen zijn inbegrepen. Naast het versturen van gepersonaliseerd materiaal, inclusief presentaties, oefentoetsen, opdrachten en schrijfopdrachten voor alles wat gepland is.
✨ Wanneer u 20 lessen boekt, krijgt u toegang tot een klaslokaal waar u al uw sessies kunt organiseren.
verified badge
Mijn naam is Dani en ik ben Mexicaans. Ik vraag mijn studenten altijd naar hun specifieke doelstellingen en hun favoriete manier om een taal te leren. In mijn lessen kies ik graag voor een conversatieaanpak, maar dit hangt volledig af van de behoeften van mijn studenten. Ik gebruik verschillende boeken met verschillend didactisch materiaal, meestal Aula Plus en Bitacora. Verder probeer ik alle vaardigheden te oefenen: praten, schrijven en luisteren. Als de leerling dat wil laat ik huiswerk achter, dat ik in de loop van de week voor de volgende les corrigeer, zodat we het meeste uit de lestijd kunnen halen. Ik deel een woord of uitdrukking van de week met mijn leerlingen om een nuttige woordenschat op te bouwen. Lesgeven is mijn passie. Ik voel me gemotiveerd door de vooruitgang van mijn leerlingen, wat hen volgens mij ook gemotiveerd houdt. Duits en Spaans zijn mijn moedertalen en ik spreek vloeiend Engels, ik spreek ook vloeiend Nederlands (met een beetje accent). Daarom kan ik concepten in al deze talen uitleggen. Ik spreek echter het liefst zoveel mogelijk Spaans, ook voor de beginnerslessen, omdat ik geloof dat mensen de taal zo beter leren.

Ik heb een FPELE certificaat: Lerarenopleiding Spaans als Vreemde Taal. En heb op een taleninstituut in Spanje A1 tot B2 niveau lesgegeven.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Heb je moeite met het leren van Nederlands of wil je het sneller leren spreken? Met meer dan 3 jaar ervaring bied ik effectieve en persoonlijke lessen Nederlands aan, ontworpen om je te helpen snel en vol vertrouwen te leren. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verbeteren, ik stem elke les af op jouw behoeften en leerstijl. Van het beheersen van basiswoordenschat en grammatica tot het oefenen van conversatie, mijn aanpak zorgt ervoor dat je in korte tijd echte vooruitgang boekt!
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
Wil je op een eenvoudige en leuke manier Nederlands leren?
Mijn lessen zijn bedoeld voor beginners en gevorderden die hun spreek-, schrijf- en begrip van het Nederlands willen verbeteren.

Ik focus op praktische communicatie: je leert nuttige woordenschat, een correcte uitspraak en alledaagse uitdrukkingen.
We werken ook stap voor stap aan grammatica en conversatievaardigheden, zodat je je zelfverzekerd voelt om in het echte leven Nederlands te spreken.

Elke les is gepersonaliseerd, afgestemd op jouw niveau en doelen. Of je nu studeert voor school, naar België of Nederland verhuist, of gewoon een nieuwe taal wilt leren, ik begeleid je met geduld en motivatie!
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
message icon
Contacteer Audrey
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
¡Hola a todos!

Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)

Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en heb lesgegeven aan de Universidad Nacional de Salta in Argentinië. Ik heb ook een specifieke ELE-trainingscertificering behaald aan de Universidad Europea Madrid en ben gecertificeerd als DELE-examinator door het Instituto Cervantes.

Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon die altijd graag nieuwe dingen leert en zich continu blijft bijscholen. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.

Ik kan een cursus op maat voor u samenstellen, afgestemd op uw kennis, behoeften, interesses en wensen. In meer dan 20 jaar lesgeven heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan studiemateriaal op maat voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben door Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd. Ik kan u dus garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.

In de loop der jaren heb ik met een breed scala aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van absolute beginners tot gevorderden die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook bij de voorbereiding op de DELE-examens, wat ik in het verleden met uitstekende resultaten heb gedaan.

Ik ben dol op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Grammatica zal bij mij nooit een probleem zijn; bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en er plezier in zult hebben! :-D

Ik bespreek graag met u hoe u het beste vanaf nul kunt leren of uw Spaans in korte tijd kunt verbeteren.

Stuur mij gerust een berichtje :)

¡Hasta pronto!
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
Om kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
verified badge
Als moedertaalspreker vind ik het geweldig om studenten te helpen een echte band met de taal te creëren!
Tijdens onze lessen concentreren we ons op wat voor jou het belangrijkst is. Ik bereid studenten ook voor op examens zoals de DELE en SIELE, waarbij ik elke sessie afstem op jouw persoonlijke doelen – of het nu gaat om het behalen van een certificaat, zelfverzekerd reizen of het verdiepen van je kennis van de taal en cultuur.
Mijn aanpak is dynamisch, ondersteunend en flexibel, waardoor leren zowel effectief als plezierig is. Het meest bevredigende voor mij is het zien van studenten die vooruitgang boeken en meer zelfvertrouwen krijgen.
--
Als moedertaalspreker vind ik het leuk om studenten te helpen op een betekenisvolle manier met taal in contact te komen!
In onze lessen concentreren we ons op wat voor jou het belangrijkst is. Ik bereid studenten ook voor op examens zoals DELE en SIELE, waarbij ik elke sessie afstem op jouw persoonlijke doelen; of het nu gaat om het behalen van een certificaat, zelfverzekerd reizen of het verdiepen van je taal- en cultuurkennis.
Mijn aanpak is dynamisch, ondersteunend en aanpasbaar, waardoor het leerproces zowel effectief als plezierig is. Het meest bevredigende voor mij is het zien van de vooruitgang en het zelfvertrouwen van leerlingen.
verified badge
DELE | Reizen en Zaken | Gesprek 🇪🇸

✨ Hou je van Spaans en wil je je Spaans verbeteren? Zoek niet verder!
✨ Gecertificeerde native speaker docent en DELE & SIELE examinator met +3 jaar ervaring helpen u veilig en vloeiend te leren.

✨ ¿Viajes of negocios? ¡Er zal geen terugkeer zijn!
✨ 100% geweldig! Jij bent misschien wel de volgende die het opneemt!!!

Mijn naam is Nouhaila, ik ben docent Spaans in België, met een masterdiploma in Spaans als docent en een DELE-examinatorcertificaat. Ik ben er klaar voor om leren leuk en boeiend te maken! In deze cursus ligt de focus 100% op conversatie. Je kunt in een ontspannen en vriendelijke omgeving spreken en de taal op een natuurlijke en effectieve manier oefenen. 🌟 Ik geef je persoonlijke feedback, zodat je je fouten direct kunt corrigeren, je uitspraak kunt verbeteren en je woordenschat kunt uitbreiden. Ongeacht je huidige niveau*, iedereen is welkom! 🎉

Ik ben momenteel bezig met een PhD in Toegepaste Taalkunde met een specialisatie in Sociolinguïstiek en Pragmatiek. Ik begrijp de uitdagingen van het leren van talen. Ik ben gepassioneerd door het lesgeven van Spaans en bied nu een nieuwe cursus aan voor mensen die hun conversatievaardigheden willen verbeteren, naast mijn grammatica- en conversatiecursussen om je begrip van Spaanse structuren te vergroten.

Mis deze kans niet om je Spaans naar een hoger niveau te tillen! 🚀

*Als dit je eerste keer Spaans is, kun je het beste beginnen met mijn reguliere lessen, waar we zowel grammatica als conversatie behandelen. Houd er wel rekening mee dat deze specifieke les zich richt op het verbeteren van je spreekvaardigheid!
Extra informatie
Vertaald door Google. Klik hier om de originele tekst te bekijken.
【Reiscursussen】✈️✈️✈️✈️✈️
🌍 Leer het Spaans dat je nodig hebt voor je avonturen.
🌍 Nuttige zinnen en woordenschat voor een zorgeloze reis.
🌍Bekijk de cultuur en klederdracht van de habla hispana-landen.
🌍 Maak je klaar om vol vertrouwen de wereld te ontdekken!

【Conversatiecursus】💬💬💬💬💬
💥 100% conversatiegerichte cursussen - ¡Habla, habla, habla!
💥 Onderwerpen: Cultuur, reizen, werk, debatten, actualiteiten en meer!
💥 Verbeter je uitspraak met leuke oefeningen.
💥 Heb je zelfvertrouwen nodig in kleine gesprekken? Ik ben van mij en we leren vloeiend te spreken!

【Zakelijke lessen】💼💼💼💼💼
📈 Verbeter je Spaans voor de arbeidsmarkt.
📈 Specifieke woordenschat en uitdrukkingen voor professionals.
📈 Gepersonaliseerde cursussen voor presentaties, vergaderingen en onderhandelingen.
📈 ¡Dale un impulso a tu carrera con el español!

In mijn andere cursussen:

【Algemeen Spaans】📝📝📝📝📝
✨ Alle niveaus, van A1 tot C2, worden geleidelijk moeilijker.
✨ Grammatica en conversatie in elke les!
✨ Volg het programma van Instituto Cervantes om vooruitgang te boeken.
✨ Nieuwe onderwerpen in elke sessie om je woordenschat, grammatica en spreekvaardigheid te verbeteren.
✨ Wil je het doen? Oefen thuis met luisteroefeningen, woordenschat op Quizlet/Wordwall en schrijfgedeeltes!
✨ Wil je Spaans leren op jouw niveau? ¡Empecemos ya!

【Examenvoorbereiding】🎓🎓🎓🎓🎓
🎯 DELE Examiner garandeert dat u bij elke geslaagde test begeleiding krijgt.
🎯 Strategieën en oefeningen voor de DELE-, SIELE- en IB-examens.
🎯 Vergroot je zelfvertrouwen met gepersonaliseerde lessen op de examendag.
🎯 Wil jij je examens succesvol afronden? Ik help je graag bij elke stap!

Heb je bepaalde uitrusting nodig?

✨ Alle materialen zijn inbegrepen. Naast het opsturen van gepersonaliseerd materiaal, inclusief presentaties die hij heeft gegeven, oefentoetsen, opdrachten en schrijfopdrachten voor alles wat hij heeft gepland.
✨ Wanneer u 20 lessen boekt, krijgt u toegang tot een lokaal waarin alle sessies plaatsvinden.


///////////////////
📈 Gepersonaliseerde lessen voor presentaties, vergaderingen en onderhandelingen.
📈 Geef je carrière een boost met Spaans!

In mijn andere cursussen:

【Algemeen Spaans】📝📝📝📝📝
✨ Alle niveaus, van A1 tot C2, met een geleidelijke moeilijkheidsgraad.
✨ Grammatica en conversatie in elke les!
✨ Volg het curriculum van Instituto Cervantes om vooruitgang te boeken.
✨ Nieuwe onderwerpen in elke sessie om je woordenschat, grammatica en spreekvaardigheid te verbeteren.
✨ Vind je huiswerk leuk? Oefen thuis met luisteroefeningen, woordenschat op Quizlet/Wordwall en schrijfzones!
✨ Klaar om je Spaans naar een hoger niveau te tillen? Laten we nu beginnen!

【Examenvoorbereiding】🎓🎓🎓🎓🎓
🎯 Gecertificeerde DELE-examinator die u bij elke stap van het examen begeleidt.
🎯 Strategieën en oefeningen voor DELE-, SIELE- en IB-examens.
🎯 Vergroot je zelfvertrouwen met persoonlijke lessen voor het examen.
Wil je slagen voor je examen? Ik help je graag bij elke stap!

Materialen nodig?

✨ Alle materialen zijn inbegrepen. Naast het versturen van gepersonaliseerd materiaal, inclusief presentaties, oefentoetsen, opdrachten en schrijfopdrachten voor alles wat gepland is.
✨ Wanneer u 20 lessen boekt, krijgt u toegang tot een klaslokaal waar u al uw sessies kunt organiseren.
verified badge
Mijn naam is Dani en ik ben Mexicaans. Ik vraag mijn studenten altijd naar hun specifieke doelstellingen en hun favoriete manier om een taal te leren. In mijn lessen kies ik graag voor een conversatieaanpak, maar dit hangt volledig af van de behoeften van mijn studenten. Ik gebruik verschillende boeken met verschillend didactisch materiaal, meestal Aula Plus en Bitacora. Verder probeer ik alle vaardigheden te oefenen: praten, schrijven en luisteren. Als de leerling dat wil laat ik huiswerk achter, dat ik in de loop van de week voor de volgende les corrigeer, zodat we het meeste uit de lestijd kunnen halen. Ik deel een woord of uitdrukking van de week met mijn leerlingen om een nuttige woordenschat op te bouwen. Lesgeven is mijn passie. Ik voel me gemotiveerd door de vooruitgang van mijn leerlingen, wat hen volgens mij ook gemotiveerd houdt. Duits en Spaans zijn mijn moedertalen en ik spreek vloeiend Engels, ik spreek ook vloeiend Nederlands (met een beetje accent). Daarom kan ik concepten in al deze talen uitleggen. Ik spreek echter het liefst zoveel mogelijk Spaans, ook voor de beginnerslessen, omdat ik geloof dat mensen de taal zo beter leren.

Ik heb een FPELE certificaat: Lerarenopleiding Spaans als Vreemde Taal. En heb op een taleninstituut in Spanje A1 tot B2 niveau lesgegeven.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Heb je moeite met het leren van Nederlands of wil je het sneller leren spreken? Met meer dan 3 jaar ervaring bied ik effectieve en persoonlijke lessen Nederlands aan, ontworpen om je te helpen snel en vol vertrouwen te leren. Of je nu een beginner bent of je vaardigheden wilt verbeteren, ik stem elke les af op jouw behoeften en leerstijl. Van het beheersen van basiswoordenschat en grammatica tot het oefenen van conversatie, mijn aanpak zorgt ervoor dat je in korte tijd echte vooruitgang boekt!
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
Wil je op een eenvoudige en leuke manier Nederlands leren?
Mijn lessen zijn bedoeld voor beginners en gevorderden die hun spreek-, schrijf- en begrip van het Nederlands willen verbeteren.

Ik focus op praktische communicatie: je leert nuttige woordenschat, een correcte uitspraak en alledaagse uitdrukkingen.
We werken ook stap voor stap aan grammatica en conversatievaardigheden, zodat je je zelfverzekerd voelt om in het echte leven Nederlands te spreken.

Elke les is gepersonaliseerd, afgestemd op jouw niveau en doelen. Of je nu studeert voor school, naar België of Nederland verhuist, of gewoon een nieuwe taal wilt leren, ik begeleid je met geduld en motivatie!
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Audrey