facebook
favorite button
1/3
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds november 2019
Leraar sinds november 2019
repeat students icon
3 herhaalleerlingen
Vertrouwde keuze voor 3 terugkerende leerling
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Leer Nederlands met een Italiaanse taalkundige met 9 jaar ervaring – lezioni di Olandese con linguista Italiano
course price icon
Van 41 € /h
arrow icon
Lessen
Ik bied privélessen Nederlands aan, speciaal ontworpen voor Italiaanse studenten. De lessen zijn 100% gepersonaliseerd en afgestemd op jouw doelen: werk, dagelijks leven, integratie, examens of gewoon converseren.

We werken in een rustig en helder tempo, met veel nadruk op uitspraak, zinsbouw en echt begrip van de taal, niet alleen op memoriseren.

Wat je kunt verwachten:
– Privélessen
– Duidelijke uitleg in het Italiaans
– Een programma op maat, afgestemd op jouw niveau en doelen
– Speciale aandacht voor de typische moeilijkheden van Italianen
– Online lessen, flexibele lestijden
Laat me weten wat je niveau is en wat je wilt bereiken. Samen stellen we een effectief en realistisch programma op om echt Nederlands te leren.
Extra informatie
Hallo! Mijn naam is Alessandro. Ik ben 33 jaar oud, woon in Leiden en kom oorspronkelijk uit Milaan. Ik ben taalkundige, opgeleid aan de Universiteit Leiden, en geef al 9 jaar taalonderwijs. Ik ben zeer bekend met de specifieke moeilijkheden die Italianen ondervinden bij het leren van Nederlands, en ik weet hoe ik deze eenvoudig, logisch en stressvrij kan uitleggen. Ik hou van muziek, geschiedenis en boeken, en ik geloof dat je een taal pas echt beheerst als je hem grondig begrijpt.
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Ciao, ik ben Alessandro. Ik ben 33 jaar, woon in Leiden en kom oorspronkelijk uit Milaan. Ik ben taalkundige, afgestudeerd in Leiden, en geef al 9 jaar Italiaanse les. Muziek, geschiedenis en boeken spelen een grote rol in mijn leven en dat merk je ook in mijn lessen: taal is nooit los van cultuur, maar wordt altijd helder en toegankelijk uitgelegd.
Opleiding
Ik heb talen en literatuur gestudeerd in Milaan en een researchmaster in de taalkunde afgerond aan de Universiteit Leiden. Mijn studie richtte zich op hoe talen werkelijk werken en hoe mensen ze leren. Deze academische achtergrond stelt me in staat om Italiaans helder, rustig en logisch uit te leggen – zonder stress, verwarring of saaie theorie.
Leservaring
Ik heb meer dan negen jaar leservaring en heb ruim 300 studenten geholpen Italiaans te leren, zowel individueel als in kleine groepen. Ik spreek vloeiend Nederlands en Engels en stem elke les af op de student. Mijn focus ligt altijd op duidelijkheid, zelfvertrouwen en gestage vooruitgang in een ontspannen sfeer.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Italiaans
Nederlands
Vaardigheden
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Ik geef online Italiaanse lessen voor alle niveaus, van absolute beginners tot gevorderden. De lessen zijn gestructureerd, rustig en gericht op echt begrip en praktische toepassing.

Wat je kunt verwachten
• Praktisch Italiaans dat je direct in gesprekken kunt gebruiken
• Volop spreekvaardigheidsoefeningen, met feedback op uitspraak en zinsbouw
• Op maat gemaakte materialen en opdrachten, afgestemd op jouw doelen en interesses.
• Een duidelijke structuur zodat je snel vooruitgang kunt zien
• Online lessen van 1 tot 1,5 uur, flexibel in te plannen.

Stuur me een bericht met je niveau en je doel, dan maak ik een eenvoudig leerplan dat bij je past.
Lees meer
Ik geef online Italiaanse lessen voor alle niveaus, van absolute beginners tot gevorderden. De lessen zijn gestructureerd, rustig en gericht op echt begrip en praktische toepassing.

Wat je kunt verwachten
• Praktisch Italiaans dat je direct in gesprekken kunt gebruiken
• Volop spreekvaardigheidsoefeningen, met feedback op uitspraak en zinsbouw
• Op maat gemaakte materialen en opdrachten, afgestemd op jouw doelen en interesses.
• Een duidelijke structuur zodat je snel vooruitgang kunt zien
• Online lessen van 1 tot 1,5 uur, flexibel in te plannen.

Stuur me een bericht met je niveau en je doel, dan maak ik een eenvoudig leerplan dat bij je past.
Lees meer
Toon meer
arrow icon
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Laten we samen het leren van een nieuwe taal leuk maken!

Ik ben een enthousiaste docente met universitaire graad en 25 jaar werkervaring in Nederland. Ik bied Nederlandse en Turkse les voor beginners en gevorderden. Ik ben geboren en getogen in Turkije. Ik heb bij verschillende taalscholen en bedrijven uitgebreide ervaring opgebouwd als:
- Docente NT2 (Nederlands als tweede taal) voor buitenlanders 🇳🇱
- Docente Turks voor volwassenen en kinderen 🇹🇷
- Docente inburgeringscursus en trainingen voor het inburgeringsexamen

Lessons are also offered in English. 🇬🇧

Het lesmateriaal wordt digitaal verzonden en is inclusief bij het lestarief.

Hopelijk tot snel! Yakında görüşürüz! Hope to see you soon!
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
verified badge
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
De methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
Om kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Mijn naam is Arno en ik behaal momenteel mijn masterdiploma aan Sciences Po Paris in European Affairs. Ik heb altijd van talen gehouden. Ik ben opgegroeid in een drietalige omgeving waardoor ik Nederlands, Engels en Armeens heb geleerd. Omdat ik in deze omgeving ben opgegroeid, is de manier waarop ik naar talen kijk veranderd. Naast deze drie spreek ik ook Noors, Spaans en Frans op B2-niveau (CEFR) en Arabisch op B1-niveau (CEFR).

Ik heb meer dan 5 jaar professionele ervaring in taalbegeleiding en weet wat werkt en wat niet. Ik heb bijles gegeven aan middelbare scholieren en studenten en heb taalles gegeven aan studenten van 7 tot 63 jaar oud. Mijn meest lonende taalleservaring was het lesgeven van Nederlands aan Syrische vluchtelingen. Door hen begreep ik echt het belang van taal en hoe het mensen van over de hele wereld met elkaar kan verbinden.

Mijn persoonlijke benadering van het leren van talen als een combinatie van snel leren spreken en het echt begrijpen van grammatica. Ik probeer vanaf de eerste les gesprekken in de doeltaal te integreren en tegelijkertijd grammatica op een toegankelijke manier aan te leren. Ik begrijp dat studenten grammatica vaak intimiderend vinden, maar met de juiste aanpak hoeft dat echt niet zo te zijn. Ik geloof niet in een ‘eerst leren, dan toepassen’-aanpak. Als ik les geef, wil ik dat studenten vanaf dag één met de taal bezig zijn.

Of je nu al jaren studeert of helemaal opnieuw begint, ik weet zeker dat we je in een mum van tijd meer zelfvertrouwen kunnen geven over je kunnen!
verified badge
Met een diploma vertaling geef ik al meer dan 20 jaar taalcursussen (in het bedrijfsleven en in de schoolwereld). Deze cursussen worden geheel aangepast aan jouw wensen en jouw niveau. Talen zijn een echte passie en gegarandeerd resultaat, in een goed humeur!
verified badge
Mijn naam is Ron, een toegewijde docent Nederlands, woonachtig in Suriname. Oorspronkelijk opgeleid als HVAC-monteur met de intentie om de erfenis van mijn vader voort te zetten, ben ik tijdens de pandemie overgestapt naar het lesgeven nadat ik mijn passie voor taalonderwijs had ontdekt. Deze overstap stelde me in staat om thuis te werken en tegelijkertijd contact te houden met cursisten wereldwijd. Met een vriendelijke en flexibele aanpak geef ik prioriteit aan het creëren van boeiende, persoonlijke lessen die het vertrouwen in conversatie Nederlands bevorderen. Naast het lesgeven ben ik trots op mijn gezinsleven als gelukkig getrouwde professional die voldoening vindt in het helpen van anderen om hun taaldoelen te bereiken.
verified badge
Ik geef Nederlandse lessen voor alle niveaus met flexibele lestijden en redelijke tarieven voor kinderen en volwassenen. Grammatica, conversatie, spelletjes en woordenschat komen aan bod, en na elke les ontvangt u een online samenvatting. Samen bepalen we de leerdoelen en het tempo, afgestemd op uw verwachtingen en behoeften. Daarnaast bied ik al drie jaar academische ondersteuning aan leerlingen tot en met de tiende klas (zowel in immersie- als niet-immersieprogramma's).
verified badge
Ik kan je helpen met het leren van Chinees. Ik ben geslaagd met een 10 voor mijn VWO-examen Chinees. Ook kan ik je helpen met Chinese literatuur.
Chinees lesgeven doe ik al jaren als hobby naast mijn studie.
Ik heb een student binnen twee maanden van A1- naar B2-niveau begeleid. Hij studeert nu in China.

Ik ben een enthousiaste reiziger en ben onder andere in Fuzhou, Yunnan, Shanghai, Zhejiang en Beijing geweest. Ik kan je tips en aanraders geven over reizen door China: van eten en cultuur tot vervoer en verborgen plekken die je niet in elke reisgids vindt.

Wil je Chinees leren omdat je naar China wilt reizen? Ook daar kan ik je mee helpen — met handige basiszinnen, uitspraak, cultuurverschillen en praktische woorden die je echt nodig hebt tijdens je reis.
verified badge
Nederlands kan soms lastig zijn: grammatica, spelling, begrijpend lezen, samenvatten of het schrijven van goede teksten. In deze bijles help ik leerlingen stap voor stap om sterker en zelfverzekerder te worden in het vak Nederlands.

De lessen zijn praktisch, duidelijk en afgestemd op het niveau en de doelen van de leerling. Samen werken we aan grammatica, woordenschat, spelling, schrijfvaardigheid, spreekvaardigheid en leesbegrip. Daarnaast besteed ik aandacht aan studievaardigheden, zodat leerlingen niet alleen betere cijfers halen, maar ook zelfstandiger leren werken.

Ik gebruik veel voorbeelden, oefeningen en actieve opdrachten zodat de stof begrijpelijk en toepasbaar wordt. Of het nu gaat om vmbo, havo, vwo, NT2 of algemene taalvaardigheid: de lessen worden aangepast aan wat de leerling nodig heeft.

Mijn doel is niet alleen om Nederlands beter te begrijpen, maar ook om meer plezier en vertrouwen in taal te ontwikkelen.
Video thumbnail
Play icon
Alessandro's video
message icon
Contacteer Alessandro
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Laten we samen het leren van een nieuwe taal leuk maken!

Ik ben een enthousiaste docente met universitaire graad en 25 jaar werkervaring in Nederland. Ik bied Nederlandse en Turkse les voor beginners en gevorderden. Ik ben geboren en getogen in Turkije. Ik heb bij verschillende taalscholen en bedrijven uitgebreide ervaring opgebouwd als:
- Docente NT2 (Nederlands als tweede taal) voor buitenlanders 🇳🇱
- Docente Turks voor volwassenen en kinderen 🇹🇷
- Docente inburgeringscursus en trainingen voor het inburgeringsexamen

Lessons are also offered in English. 🇬🇧

Het lesmateriaal wordt digitaal verzonden en is inclusief bij het lestarief.

Hopelijk tot snel! Yakında görüşürüz! Hope to see you soon!
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
verified badge
Ik gebruik verschillende methodes die speciaal ontwikkeld zijn voor mensen die Nederlands niet als moedertaal hebben. Ik gebruik graag niet alledaagse methodes zoals rollenspellen of methodes waarmee je spelenderwijs leert. Hierbij wordt altijd uitgegaan van de situatie van de leerling. Omdat ik zelf verschillende talen heb geleerd, kan ik eenvoudig zien waar de moeilijkheden voor leerlingen liggen. Ik pas mijn aanpak dan direct aan. Ik kan les geven in het Nederlands, Engels, Frans, Duits of Russisch.
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
De methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
Om kinderen les te geven, moet je je kunnen verplaatsen in de gedachtegang van een kind. Hoe hou je ze tijdens de les "geprikkeld"?! Ik geef op een speelse manier les, waarbij ze leren zonder dat ze daar echt erg in hebben. Ik doe dat door middel van plaatjes, video's, divers materiaal die ik tijdens de les gebruik en ook liedjes die we samen oefenen en zingen. Nieuwsgierig geworden, kom een kijkje nemen en kijk of je kind het leuk vindt! Groetjes Carolina.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Mijn naam is Arno en ik behaal momenteel mijn masterdiploma aan Sciences Po Paris in European Affairs. Ik heb altijd van talen gehouden. Ik ben opgegroeid in een drietalige omgeving waardoor ik Nederlands, Engels en Armeens heb geleerd. Omdat ik in deze omgeving ben opgegroeid, is de manier waarop ik naar talen kijk veranderd. Naast deze drie spreek ik ook Noors, Spaans en Frans op B2-niveau (CEFR) en Arabisch op B1-niveau (CEFR).

Ik heb meer dan 5 jaar professionele ervaring in taalbegeleiding en weet wat werkt en wat niet. Ik heb bijles gegeven aan middelbare scholieren en studenten en heb taalles gegeven aan studenten van 7 tot 63 jaar oud. Mijn meest lonende taalleservaring was het lesgeven van Nederlands aan Syrische vluchtelingen. Door hen begreep ik echt het belang van taal en hoe het mensen van over de hele wereld met elkaar kan verbinden.

Mijn persoonlijke benadering van het leren van talen als een combinatie van snel leren spreken en het echt begrijpen van grammatica. Ik probeer vanaf de eerste les gesprekken in de doeltaal te integreren en tegelijkertijd grammatica op een toegankelijke manier aan te leren. Ik begrijp dat studenten grammatica vaak intimiderend vinden, maar met de juiste aanpak hoeft dat echt niet zo te zijn. Ik geloof niet in een ‘eerst leren, dan toepassen’-aanpak. Als ik les geef, wil ik dat studenten vanaf dag één met de taal bezig zijn.

Of je nu al jaren studeert of helemaal opnieuw begint, ik weet zeker dat we je in een mum van tijd meer zelfvertrouwen kunnen geven over je kunnen!
verified badge
Met een diploma vertaling geef ik al meer dan 20 jaar taalcursussen (in het bedrijfsleven en in de schoolwereld). Deze cursussen worden geheel aangepast aan jouw wensen en jouw niveau. Talen zijn een echte passie en gegarandeerd resultaat, in een goed humeur!
verified badge
Mijn naam is Ron, een toegewijde docent Nederlands, woonachtig in Suriname. Oorspronkelijk opgeleid als HVAC-monteur met de intentie om de erfenis van mijn vader voort te zetten, ben ik tijdens de pandemie overgestapt naar het lesgeven nadat ik mijn passie voor taalonderwijs had ontdekt. Deze overstap stelde me in staat om thuis te werken en tegelijkertijd contact te houden met cursisten wereldwijd. Met een vriendelijke en flexibele aanpak geef ik prioriteit aan het creëren van boeiende, persoonlijke lessen die het vertrouwen in conversatie Nederlands bevorderen. Naast het lesgeven ben ik trots op mijn gezinsleven als gelukkig getrouwde professional die voldoening vindt in het helpen van anderen om hun taaldoelen te bereiken.
verified badge
Ik geef Nederlandse lessen voor alle niveaus met flexibele lestijden en redelijke tarieven voor kinderen en volwassenen. Grammatica, conversatie, spelletjes en woordenschat komen aan bod, en na elke les ontvangt u een online samenvatting. Samen bepalen we de leerdoelen en het tempo, afgestemd op uw verwachtingen en behoeften. Daarnaast bied ik al drie jaar academische ondersteuning aan leerlingen tot en met de tiende klas (zowel in immersie- als niet-immersieprogramma's).
verified badge
Ik kan je helpen met het leren van Chinees. Ik ben geslaagd met een 10 voor mijn VWO-examen Chinees. Ook kan ik je helpen met Chinese literatuur.
Chinees lesgeven doe ik al jaren als hobby naast mijn studie.
Ik heb een student binnen twee maanden van A1- naar B2-niveau begeleid. Hij studeert nu in China.

Ik ben een enthousiaste reiziger en ben onder andere in Fuzhou, Yunnan, Shanghai, Zhejiang en Beijing geweest. Ik kan je tips en aanraders geven over reizen door China: van eten en cultuur tot vervoer en verborgen plekken die je niet in elke reisgids vindt.

Wil je Chinees leren omdat je naar China wilt reizen? Ook daar kan ik je mee helpen — met handige basiszinnen, uitspraak, cultuurverschillen en praktische woorden die je echt nodig hebt tijdens je reis.
verified badge
Nederlands kan soms lastig zijn: grammatica, spelling, begrijpend lezen, samenvatten of het schrijven van goede teksten. In deze bijles help ik leerlingen stap voor stap om sterker en zelfverzekerder te worden in het vak Nederlands.

De lessen zijn praktisch, duidelijk en afgestemd op het niveau en de doelen van de leerling. Samen werken we aan grammatica, woordenschat, spelling, schrijfvaardigheid, spreekvaardigheid en leesbegrip. Daarnaast besteed ik aandacht aan studievaardigheden, zodat leerlingen niet alleen betere cijfers halen, maar ook zelfstandiger leren werken.

Ik gebruik veel voorbeelden, oefeningen en actieve opdrachten zodat de stof begrijpelijk en toepasbaar wordt. Of het nu gaat om vmbo, havo, vwo, NT2 of algemene taalvaardigheid: de lessen worden aangepast aan wat de leerling nodig heeft.

Mijn doel is niet alleen om Nederlands beter te begrijpen, maar ook om meer plezier en vertrouwen in taal te ontwikkelen.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Alessandro