facebook
favorite button
1/5
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds januari 2019
Leraar sinds januari 2019
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Italian language for beginners, intermediate, advanced
course price icon
Van 15 € /h
arrow icon
WAT: Ik leer je hoe de Italiaanse grammatica werkt en hoe je het best een gesprek kunt uitvoeren met een native speaker. Ik leer je de taal die tegenwoordig in Italië wordt gesproken en niet die van verouderde boeken.

WAAROM: Italië is een van de meest populaire vakantiebestemmingen maar het heeft ook veel commerciële banden met België.

HOE: Door leuke en interactieve lessen. Je kunt kiezen als je op afstand wil leren of niet.
Extra informatie
Laptop
Webcam
Pen and paper
Locatie
location type icon
Online vanuit België
Over
Doei!

Mijn naam is Francesco. Ik ben geboren en getogen in Italië maar sinds 2020 woon ik in België. Vreemde talen leren is mijn grote passie en ik leer graag mijn moedertaal aan het eerst nodig hebben.
Een basis Italiaans nodig voor je volgende reis? Heb je Italië als jouw Erasmusbestemming gekozen? Of ga je daar werken?
In ieder geval help ik je graag om te begrijpen hoe de Italiaanse grammatica werkt en hoe je een gesprek kunt voeren met een moedertaalspreker.
Opleiding
Master diploma in "Talen, economieën en instellingen van Azië en Mediterraan Afrika" - curriculum Japan - aan Ca 'Foscari Universiteit van Venetië, Italië (16.03.2020)
Leservaring
Italiaans leren aan Japanse kinderen
Italiaans leren aan Japanse volwassenen
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Italiaans
Japans
Nederlands
Vaardigheden
Italiaans voor volwassenen
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Japan is een land waar traditie en moderniteit elkaar ontmoeten, waar punctualiteit de regel is en waar je je thuis voelt. Laten we eerlijk zijn, de Japanse taal is helemaal niet gemakkelijk, maar de oorsprong, het schrijfsysteem en de grammaticaregels maken het heel bijzonder.

Mijn doel is om je te leren wat je moet weten over de Japanse taal vanuit praktisch oogpunt door middel van een leuke, interactieve en zo duidelijk mogelijke lesmethode.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
De cursus in het Italiaans, verdeeld in verschillende secties tussen fonetiek, grammatica en vocabulaire, is bedoeld om studenten de basis van elke dag Italiaans te bieden, zodat ze een goede beheersing van de essentiële woordenschat hebben, nuttig om zowel het gesprek te ondersteunen, geschreven Italiaans en weten hoe je teksten in deze taal moet schrijven.
verified badge
Als je ervan droomt een van de meest melodieuze talen ter wereld te spreken, maak van de gelegenheid gebruik om een aantal van mijn lessen te proberen.
Italiaans is mijn moedertaal; Ik ben afgestudeerd aan de Universiteit van Napels; Ik heb Italiaans lesgegeven op verschillende taalscholen in België.
Ik werk op een heel natuurlijke manier, waardoor de student in staat is eenvoudige zinnen uit de eerste klas te spreken. Als algemene regel probeer ik mijn lessen in het Italiaans te geven, zodat de student vanaf het begin een zeer effectieve "volledige onderdompeling" krijgt (ondersteuningstalen, zoals Nederlands, Engels of Frans, worden gebruikt als het absoluut noodzakelijk is).
Tegelijkertijd let ik op nauwkeurigheid in uitspraak en grammatica.
Als de student ook geïnteresseerd is in Italiaanse literatuur, beginnen we met het lezen van literaire teksten zodra vloeiend lezen mogelijk is, afhankelijk van het niveau en de voorkeuren van de student.
verified badge
Wil je Italiaans leren met plezier?
hier ben je op de juiste plek!
Niet alleen leuke maar ook leerzame Italiaanse lessen en taaltrainingen op verschillende niveaus: conversatielessen incl. grammatica, voorbereiding voor het examen CELI/CILS, spoedcursus, weekend cursus op verzoek.
Ik geef Italiaans op communicatieve wijze: samen kijken we welke methode voor de student het beste is. Niet alleen met gebruik van een tekstboek maar ik zoek ook authentieke materialen voor mijn studenten om snel en gemakkelijk Italiaans te leren en spreken.
verified badge
Deze cursus is bedoeld voor zowel beginners als gevorderden of voor degenen die hun Italiaans willen verbeteren. Ik pas het aan het profiel van elke persoon aan na evaluatie van de aanwezige vermogens en de te versterken punten.
De cursus is vooral gericht op de mondelinge oefening en het luisterbegrip van het Italiaans, inclusief de nodige theoretische punten indien nodig.
Elke les is opgebouwd met de leerling in gedachten, met een specifiek doel dat moet worden bereikt.
Ik streef ernaar om aan het einde van elke les nauwkeurige feedback te geven.

Aarzel niet om mij te contacteren voor meer informatie.
verified badge
Ciao! Mijn naam is Francesco en ik woon sinds 2018 in België. Ik kom uit een klein stadje in Ligurië, in het noorden van Italië, en ik ben momenteel mijn doctoraat in de filosofie aan het afronden. Al enkele jaren geef ik privélessen Italiaans aan mensen die de taal willen leren voor professionele doeleinden of gewoon voor hun plezier. Daarnaast heb ik twee cursussen gegeven aan een school in Vlaanderen: een klassieke cursus met focus op grammatica en woordenschat, en een conversatiecursus voor meer gevorderde studenten. Afhankelijk van je niveau kunnen we de lessen organiseren als een conversatiecursus, om je spreek- en luistervaardigheden te ontwikkelen. Wanneer nodig kunnen we ons meer richten op grammatica en zinsbouw. Of we kunnen eerst meer aandacht besteden aan grammatica en ons daarna op conversatie richten, zodra er voldoende basis is. Het hangt af van jouw behoeften en manier van werken! We gaan samen bekijken wat voor jou de beste aanpak is. Aarzel zeker niet om mij te contacteren als je geïnteresseerd bent! A presto!
verified badge
Spaans is mijn moedertal!

Leer: Spaans voor beginners. (A1 / A2)
Beter worden: Spaans voor B1 of B2
Praktijk: conversatie en perfectie.
Expert: Heeft u de woordenschat nodig voor een specifiek onderwerp?

De modaliteiten voor lesgeven variëren afhankelijk van de specifieke doeleinden. Aanpassingsvermogen op verzoek van de studenten.
Privé-, groeps-, online-, telefoon-, thuis- en zakelijke lessen.

Are you willing to learn or improve a foreign language?

After 10 years of travelling, working and studying around the world I am now based in the Netherlands eager to share all these experiences through teaching languages!

I can offer lessons in Spanish, Italian, Portuguese and English! We can do it online or personally and, I can adapt our study plan to your objectives and necessities!
I provide personalized methods that will take you step by step to meet your goal! I am dynamic, easy-going and full of energy!

I have experience preparing students for IELTS, TOEFL, different Cambridge Exams, DELE, CELU, OPI, TELC, CELI, CILS, CIPLE, DEPLE, DIPLE, DAPLE, DUPLE...

Let's do it!
verified badge
Als Italiaanse operazangeres help ik al jaren zangers met de juiste uitspraak van het repertoire dat ze zingen en help ik hen de taal op een duidelijke manier vorm te geven, wat ook het zingen ten goede komt.

Onze les bestaat uit spreken, uitspraakoefeningen en zingen.
We beginnen de les met het lezen van de tekst en het vinden van de juiste richting en nadruk.
We zullen ons concentreren op de geluiden en hoe ze te produceren.
In het tweede deel van de les gaan we al het bovenstaande toepassen op de zang!
verified badge
Ciao! Ik ben Tanya :)
Ik ben geboren en getogen in Venetië.
Ik ben een professionele docent met 7 jaar ervaring. Ik verzorgde de vertaling van medische en juridische artikelen, van panelen in het glasmuseum van Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
In de laatste jaren van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, meer dan 80 landen bezocht en op afstand gewerkt.
Ik werk al drie jaar met Nederlanders, via mijn taalschool: Lingodrops.
Ik ben afgestudeerd in talen, ben gecertificeerd in internationaal recht en ben taalcoach. Taalcoaching betekent dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe je nieuwe leert!
Ik volg jouw hele leertraject nauwlettend, om het maximale uit jouw mogelijkheden te halen!
Dit komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik na jaren studeren polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik zelf een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk vorm te geven volgens de persoonlijke behoeften van elke leerling en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn leerlingen de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn hobby en grootste passie is het leren van andere talen, dus vanuit mijn ervaring kan ik veel van de problemen begrijpen die gepaard gaan met het leren van een vreemde taal.
Mijn lessen zijn gebaseerd op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPSLESSEN mogelijk!
Arrivederci!
verified badge
Hallo, ik ben Paola en ik ben afgestuudeerd in Italiaanse Literature en ik heb ook een master in Italiaans leren aan buitenlanders.
Tijdens de universitaire periode gaf ik privelessen aan erasmus studenten in Italie en nu ik geef individuele Italiaanse les in Amsterdam en online.
Ik gebruik een boek dat ik met verschillende materialen integreer. Converseren is heel belangrijk, maar ook luisteren en een tekst begrijpen.
De prijs voor 2 mensen is hoger natuurlijk, dus sturen mj een bericht voor meer informatie.

A presto!
verified badge

Bachelor Italiaanse Literatuur en Taalwetenschap, Universiteit van Florence, Italië, cum laude.
Onderzoek Master Literatuurwetenschap, Universiteit Leiden, Nederland, cum laude.
DITALS 1 certificaat dat uitgereikt wordt door de "Università per Stranieri di Siena" dat de theoretische en praktische kwalificaties beoordeelt op het gebied van het onderwijzen van de Italiaanse taal aan buitenlanders.
Ik heb in Italië privélessen Duitse taal aan volwassenen gegeven.



verified badge
Wil je graag Italiaans leren, maar vind je privéles te intens of te duur? Dan is deze cursus in een kleine, vaste groep iets voor jou. Je leert samen met anderen, in een rustige en duidelijke opbouw, met veel ruimte om vragen te stellen.

De groep bestaat uit maximaal 5 deelnemers. Dat betekent persoonlijk genoeg om echt vooruitgang te maken, maar ook gezellig en motiverend.

Wat je kunt verwachten
Vast lesprogramma met duidelijke doelen
Lessen op vaste dagen en tijden
Rustig tempo, alles helder uitgelegd
Veel aandacht voor spreken en begrijpen
Gegeven door een taalkundige (Leiden) met 9 jaar ervaring

Stuur me een bericht met je niveau en je doel, dan maak ik een simpel plan dat bij je past.
verified badge
Ik ben Nayara, ik kom uit Brazilië ik was daar lerares voor basisonderwijs vanaf 2010, ik heb ook ervaring voor particuliere les voor português voor mensen wie na hun opleiding starten met werken en niet goed português kunnen praten en ook schrijven, ik heb mijn eigen materiaal online voor helpen met de les, als je naar Brazilië gaat rijzen en de taal en cultuur wilt leren, ik kan jou helpen. Ik heb goede leer methoden met goede voorbeelden over de dagen voor de mensen in Brazilië, ik weet zeker dat jullie snel português leren praten.
verified badge
Ik geef lessen Italiaans, waarbij ik niet alleen mijn moedertaalsprekerij gebruik, maar ook mijn academische achtergrond in de geesteswetenschappen, met een focus op de Italiaanse taal en literatuur.

Je grammatica verbetert, je woordenschat wordt groter en je krijgt een dieper begrip van de Italiaanse cultuur en expressie!

Eindelijk kun je het handgebaar 🤌 op de meest geschikte manier gebruiken!
verified badge
Op basis van jouw wensen, geef ik op maat conversatielessen. Ik heb Italiaans gestudeerd op HBO niveau en ik heb 13 jaar in Italië gewoond.

Er is veel mogelijk, stuur me een bericht en dan kijken we samen naar je persoonlijke doelen.

A presto!
verified badge
Hallo! Ik ben een enthousiaste docent Italiaans en ik wil ervoor zorgen dat het leren van Italiaans een plezierige en leerzame ervaring wordt.
Of je nu een complete beginner bent die nieuwsgierig is naar de taal, een gevorderde die meer zelfvertrouwen wil opbouwen, of iemand die zich voorbereidt op een examen zoals CILS of PLIDA, ik stem elke les af op jouw behoeften en doelen.
Wat je van mijn lessen kunt verwachten:

Een warme, stimulerende omgeving waar het maken van fouten onderdeel is van het leerproces.
De lessen waren gericht op communicatie in de praktijk, niet alleen op grammaticaregels.
Een mix van conversatieoefeningen, lezen, luisteren en schrijven, aangepast aan jouw niveau.
Een flexibel tempo, zodat je je nooit gehaast of achtergesteld voelt.

Een beetje over mij:
Ik ben een moedertaalspreker van het Italiaans en ik deel mijn taal en cultuur met veel plezier. Ik geloof dat Italiaans leren niet alleen draait om het beheersen van een taal, maar ook om verbinding te maken met een van de rijkste culturen ter wereld, van kunst en muziek tot keuken en geschiedenis.
Of je nu vol vertrouwen door Italië wilt reizen, contact wilt leggen met Italiaanssprekende familie, professioneel vooruit wilt komen of gewoon verliefd wilt worden op la bella lingua, ik sta klaar om je bij elke stap te begeleiden.
Klaar om te beginnen? Boek een proefles en laten we samen de aanpak vinden die het beste bij jou past. Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten!

U kunt uw persoonlijke gegevens aanpassen, een jaar geleden, of uiteindelijk een certificaat ontvangen. Heeft u nog meer te maken met de laatste gegevens? Dit is het volgende: u kunt een nieuw privé-exemplaar gebruiken: 7 en het is mogelijk dat u veel personalisaties en met spiegazioni in de volgende taal kunt aanbieden:...aggiungi anni di privé-insectnamen: 7 e het vet dat we kunnen aanbieden is veel persoonlijker en met spiegazioni in de volgende taal: Engels, Tedesco, Frans, Olandees en spagnolo en che, proprio per questo motivo, conosco en punti di debolezza di ogni provence linguistica quando si tratta di apprendere l'italiano.15:35Claude ha risico: Hallo! Ik ben een gepassioneerde docent Italiaans met 7 jaar ervaring in privélessen en ik ben hier om van het leren van Italiaans een plezierige en leerzame ervaring te maken.
Of je nu een complete beginner bent die nieuwsgierig is naar de taal, een gevorderde die meer zelfvertrouwen wil opbouwen, of iemand die zich voorbereidt op een examen zoals CILS of PLIDA, ik stem elke les af op jouw behoeften en doelen.
Wat mijn lessen uniek maakt:
Een van mijn grootste sterke punten is dat ik les kan geven en uitleggen in het Engels, Duits, Frans, Nederlands en Spaans. Dit betekent dat u zich niet hoeft te worstelen met uitleg in een taal die u nog niet begrijpt – ik sluit aan bij uw niveau. Doordat ik met studenten met uiteenlopende taalkundige achtergronden heb gewerkt, heb ik een diepgaand inzicht ontwikkeld in de specifieke uitdagingen waar elke groep mee te maken krijgt bij het leren van Italiaans. Of het nu gaat om werkwoordvervoegingen voor Engelstaligen, valse vrienden voor Franstaligen of het gebruik van lidwoorden voor Duitstaligen, ik weet precies waar ik me op moet richten om u sneller vooruit te helpen.
Wat je van mijn lessen kunt verwachten:

Een warme, stimulerende omgeving waar het maken van fouten onderdeel is van het leerproces.
Zeer persoonlijke lessen, afgestemd op jouw niveau, leerstijl en doelen.
De nadruk ligt op communicatie in de praktijk – niet alleen op grammaticaregels.
Een mix van conversatieoefeningen, lezen, luisteren en schrijven, aangepast aan jou.
Een flexibel tempo, zodat je je nooit gehaast of achtergesteld voelt.

Een beetje over mij:
Ik ben een moedertaalspreker van het Italiaans en ik deel mijn taal en cultuur met veel plezier. Ik geloof dat Italiaans leren niet alleen draait om het beheersen van een taal, maar ook om verbinding te maken met een van de rijkste culturen ter wereld, van kunst en muziek tot keuken en geschiedenis.
Of je nu vol vertrouwen door Italië wilt reizen, contact wilt leggen met Italiaanssprekende familie, professioneel vooruit wilt komen of gewoon verliefd wilt worden op la bella lingua, ik sta klaar om je bij elke stap te begeleiden.
Klaar om te beginnen? Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten!
message icon
Contacteer Francesco
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
De cursus in het Italiaans, verdeeld in verschillende secties tussen fonetiek, grammatica en vocabulaire, is bedoeld om studenten de basis van elke dag Italiaans te bieden, zodat ze een goede beheersing van de essentiële woordenschat hebben, nuttig om zowel het gesprek te ondersteunen, geschreven Italiaans en weten hoe je teksten in deze taal moet schrijven.
verified badge
Als je ervan droomt een van de meest melodieuze talen ter wereld te spreken, maak van de gelegenheid gebruik om een aantal van mijn lessen te proberen.
Italiaans is mijn moedertaal; Ik ben afgestudeerd aan de Universiteit van Napels; Ik heb Italiaans lesgegeven op verschillende taalscholen in België.
Ik werk op een heel natuurlijke manier, waardoor de student in staat is eenvoudige zinnen uit de eerste klas te spreken. Als algemene regel probeer ik mijn lessen in het Italiaans te geven, zodat de student vanaf het begin een zeer effectieve "volledige onderdompeling" krijgt (ondersteuningstalen, zoals Nederlands, Engels of Frans, worden gebruikt als het absoluut noodzakelijk is).
Tegelijkertijd let ik op nauwkeurigheid in uitspraak en grammatica.
Als de student ook geïnteresseerd is in Italiaanse literatuur, beginnen we met het lezen van literaire teksten zodra vloeiend lezen mogelijk is, afhankelijk van het niveau en de voorkeuren van de student.
verified badge
Wil je Italiaans leren met plezier?
hier ben je op de juiste plek!
Niet alleen leuke maar ook leerzame Italiaanse lessen en taaltrainingen op verschillende niveaus: conversatielessen incl. grammatica, voorbereiding voor het examen CELI/CILS, spoedcursus, weekend cursus op verzoek.
Ik geef Italiaans op communicatieve wijze: samen kijken we welke methode voor de student het beste is. Niet alleen met gebruik van een tekstboek maar ik zoek ook authentieke materialen voor mijn studenten om snel en gemakkelijk Italiaans te leren en spreken.
verified badge
Deze cursus is bedoeld voor zowel beginners als gevorderden of voor degenen die hun Italiaans willen verbeteren. Ik pas het aan het profiel van elke persoon aan na evaluatie van de aanwezige vermogens en de te versterken punten.
De cursus is vooral gericht op de mondelinge oefening en het luisterbegrip van het Italiaans, inclusief de nodige theoretische punten indien nodig.
Elke les is opgebouwd met de leerling in gedachten, met een specifiek doel dat moet worden bereikt.
Ik streef ernaar om aan het einde van elke les nauwkeurige feedback te geven.

Aarzel niet om mij te contacteren voor meer informatie.
verified badge
Ciao! Mijn naam is Francesco en ik woon sinds 2018 in België. Ik kom uit een klein stadje in Ligurië, in het noorden van Italië, en ik ben momenteel mijn doctoraat in de filosofie aan het afronden. Al enkele jaren geef ik privélessen Italiaans aan mensen die de taal willen leren voor professionele doeleinden of gewoon voor hun plezier. Daarnaast heb ik twee cursussen gegeven aan een school in Vlaanderen: een klassieke cursus met focus op grammatica en woordenschat, en een conversatiecursus voor meer gevorderde studenten. Afhankelijk van je niveau kunnen we de lessen organiseren als een conversatiecursus, om je spreek- en luistervaardigheden te ontwikkelen. Wanneer nodig kunnen we ons meer richten op grammatica en zinsbouw. Of we kunnen eerst meer aandacht besteden aan grammatica en ons daarna op conversatie richten, zodra er voldoende basis is. Het hangt af van jouw behoeften en manier van werken! We gaan samen bekijken wat voor jou de beste aanpak is. Aarzel zeker niet om mij te contacteren als je geïnteresseerd bent! A presto!
verified badge
Spaans is mijn moedertal!

Leer: Spaans voor beginners. (A1 / A2)
Beter worden: Spaans voor B1 of B2
Praktijk: conversatie en perfectie.
Expert: Heeft u de woordenschat nodig voor een specifiek onderwerp?

De modaliteiten voor lesgeven variëren afhankelijk van de specifieke doeleinden. Aanpassingsvermogen op verzoek van de studenten.
Privé-, groeps-, online-, telefoon-, thuis- en zakelijke lessen.

Are you willing to learn or improve a foreign language?

After 10 years of travelling, working and studying around the world I am now based in the Netherlands eager to share all these experiences through teaching languages!

I can offer lessons in Spanish, Italian, Portuguese and English! We can do it online or personally and, I can adapt our study plan to your objectives and necessities!
I provide personalized methods that will take you step by step to meet your goal! I am dynamic, easy-going and full of energy!

I have experience preparing students for IELTS, TOEFL, different Cambridge Exams, DELE, CELU, OPI, TELC, CELI, CILS, CIPLE, DEPLE, DIPLE, DAPLE, DUPLE...

Let's do it!
verified badge
Als Italiaanse operazangeres help ik al jaren zangers met de juiste uitspraak van het repertoire dat ze zingen en help ik hen de taal op een duidelijke manier vorm te geven, wat ook het zingen ten goede komt.

Onze les bestaat uit spreken, uitspraakoefeningen en zingen.
We beginnen de les met het lezen van de tekst en het vinden van de juiste richting en nadruk.
We zullen ons concentreren op de geluiden en hoe ze te produceren.
In het tweede deel van de les gaan we al het bovenstaande toepassen op de zang!
verified badge
Ciao! Ik ben Tanya :)
Ik ben geboren en getogen in Venetië.
Ik ben een professionele docent met 7 jaar ervaring. Ik verzorgde de vertaling van medische en juridische artikelen, van panelen in het glasmuseum van Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
In de laatste jaren van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, meer dan 80 landen bezocht en op afstand gewerkt.
Ik werk al drie jaar met Nederlanders, via mijn taalschool: Lingodrops.
Ik ben afgestudeerd in talen, ben gecertificeerd in internationaal recht en ben taalcoach. Taalcoaching betekent dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe je nieuwe leert!
Ik volg jouw hele leertraject nauwlettend, om het maximale uit jouw mogelijkheden te halen!
Dit komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik na jaren studeren polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik zelf een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk vorm te geven volgens de persoonlijke behoeften van elke leerling en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn leerlingen de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn hobby en grootste passie is het leren van andere talen, dus vanuit mijn ervaring kan ik veel van de problemen begrijpen die gepaard gaan met het leren van een vreemde taal.
Mijn lessen zijn gebaseerd op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPSLESSEN mogelijk!
Arrivederci!
verified badge
Hallo, ik ben Paola en ik ben afgestuudeerd in Italiaanse Literature en ik heb ook een master in Italiaans leren aan buitenlanders.
Tijdens de universitaire periode gaf ik privelessen aan erasmus studenten in Italie en nu ik geef individuele Italiaanse les in Amsterdam en online.
Ik gebruik een boek dat ik met verschillende materialen integreer. Converseren is heel belangrijk, maar ook luisteren en een tekst begrijpen.
De prijs voor 2 mensen is hoger natuurlijk, dus sturen mj een bericht voor meer informatie.

A presto!
verified badge

Bachelor Italiaanse Literatuur en Taalwetenschap, Universiteit van Florence, Italië, cum laude.
Onderzoek Master Literatuurwetenschap, Universiteit Leiden, Nederland, cum laude.
DITALS 1 certificaat dat uitgereikt wordt door de "Università per Stranieri di Siena" dat de theoretische en praktische kwalificaties beoordeelt op het gebied van het onderwijzen van de Italiaanse taal aan buitenlanders.
Ik heb in Italië privélessen Duitse taal aan volwassenen gegeven.



verified badge
Wil je graag Italiaans leren, maar vind je privéles te intens of te duur? Dan is deze cursus in een kleine, vaste groep iets voor jou. Je leert samen met anderen, in een rustige en duidelijke opbouw, met veel ruimte om vragen te stellen.

De groep bestaat uit maximaal 5 deelnemers. Dat betekent persoonlijk genoeg om echt vooruitgang te maken, maar ook gezellig en motiverend.

Wat je kunt verwachten
Vast lesprogramma met duidelijke doelen
Lessen op vaste dagen en tijden
Rustig tempo, alles helder uitgelegd
Veel aandacht voor spreken en begrijpen
Gegeven door een taalkundige (Leiden) met 9 jaar ervaring

Stuur me een bericht met je niveau en je doel, dan maak ik een simpel plan dat bij je past.
verified badge
Ik ben Nayara, ik kom uit Brazilië ik was daar lerares voor basisonderwijs vanaf 2010, ik heb ook ervaring voor particuliere les voor português voor mensen wie na hun opleiding starten met werken en niet goed português kunnen praten en ook schrijven, ik heb mijn eigen materiaal online voor helpen met de les, als je naar Brazilië gaat rijzen en de taal en cultuur wilt leren, ik kan jou helpen. Ik heb goede leer methoden met goede voorbeelden over de dagen voor de mensen in Brazilië, ik weet zeker dat jullie snel português leren praten.
verified badge
Ik geef lessen Italiaans, waarbij ik niet alleen mijn moedertaalsprekerij gebruik, maar ook mijn academische achtergrond in de geesteswetenschappen, met een focus op de Italiaanse taal en literatuur.

Je grammatica verbetert, je woordenschat wordt groter en je krijgt een dieper begrip van de Italiaanse cultuur en expressie!

Eindelijk kun je het handgebaar 🤌 op de meest geschikte manier gebruiken!
verified badge
Op basis van jouw wensen, geef ik op maat conversatielessen. Ik heb Italiaans gestudeerd op HBO niveau en ik heb 13 jaar in Italië gewoond.

Er is veel mogelijk, stuur me een bericht en dan kijken we samen naar je persoonlijke doelen.

A presto!
verified badge
Hallo! Ik ben een enthousiaste docent Italiaans en ik wil ervoor zorgen dat het leren van Italiaans een plezierige en leerzame ervaring wordt.
Of je nu een complete beginner bent die nieuwsgierig is naar de taal, een gevorderde die meer zelfvertrouwen wil opbouwen, of iemand die zich voorbereidt op een examen zoals CILS of PLIDA, ik stem elke les af op jouw behoeften en doelen.
Wat je van mijn lessen kunt verwachten:

Een warme, stimulerende omgeving waar het maken van fouten onderdeel is van het leerproces.
De lessen waren gericht op communicatie in de praktijk, niet alleen op grammaticaregels.
Een mix van conversatieoefeningen, lezen, luisteren en schrijven, aangepast aan jouw niveau.
Een flexibel tempo, zodat je je nooit gehaast of achtergesteld voelt.

Een beetje over mij:
Ik ben een moedertaalspreker van het Italiaans en ik deel mijn taal en cultuur met veel plezier. Ik geloof dat Italiaans leren niet alleen draait om het beheersen van een taal, maar ook om verbinding te maken met een van de rijkste culturen ter wereld, van kunst en muziek tot keuken en geschiedenis.
Of je nu vol vertrouwen door Italië wilt reizen, contact wilt leggen met Italiaanssprekende familie, professioneel vooruit wilt komen of gewoon verliefd wilt worden op la bella lingua, ik sta klaar om je bij elke stap te begeleiden.
Klaar om te beginnen? Boek een proefles en laten we samen de aanpak vinden die het beste bij jou past. Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten!

U kunt uw persoonlijke gegevens aanpassen, een jaar geleden, of uiteindelijk een certificaat ontvangen. Heeft u nog meer te maken met de laatste gegevens? Dit is het volgende: u kunt een nieuw privé-exemplaar gebruiken: 7 en het is mogelijk dat u veel personalisaties en met spiegazioni in de volgende taal kunt aanbieden:...aggiungi anni di privé-insectnamen: 7 e het vet dat we kunnen aanbieden is veel persoonlijker en met spiegazioni in de volgende taal: Engels, Tedesco, Frans, Olandees en spagnolo en che, proprio per questo motivo, conosco en punti di debolezza di ogni provence linguistica quando si tratta di apprendere l'italiano.15:35Claude ha risico: Hallo! Ik ben een gepassioneerde docent Italiaans met 7 jaar ervaring in privélessen en ik ben hier om van het leren van Italiaans een plezierige en leerzame ervaring te maken.
Of je nu een complete beginner bent die nieuwsgierig is naar de taal, een gevorderde die meer zelfvertrouwen wil opbouwen, of iemand die zich voorbereidt op een examen zoals CILS of PLIDA, ik stem elke les af op jouw behoeften en doelen.
Wat mijn lessen uniek maakt:
Een van mijn grootste sterke punten is dat ik les kan geven en uitleggen in het Engels, Duits, Frans, Nederlands en Spaans. Dit betekent dat u zich niet hoeft te worstelen met uitleg in een taal die u nog niet begrijpt – ik sluit aan bij uw niveau. Doordat ik met studenten met uiteenlopende taalkundige achtergronden heb gewerkt, heb ik een diepgaand inzicht ontwikkeld in de specifieke uitdagingen waar elke groep mee te maken krijgt bij het leren van Italiaans. Of het nu gaat om werkwoordvervoegingen voor Engelstaligen, valse vrienden voor Franstaligen of het gebruik van lidwoorden voor Duitstaligen, ik weet precies waar ik me op moet richten om u sneller vooruit te helpen.
Wat je van mijn lessen kunt verwachten:

Een warme, stimulerende omgeving waar het maken van fouten onderdeel is van het leerproces.
Zeer persoonlijke lessen, afgestemd op jouw niveau, leerstijl en doelen.
De nadruk ligt op communicatie in de praktijk – niet alleen op grammaticaregels.
Een mix van conversatieoefeningen, lezen, luisteren en schrijven, aangepast aan jou.
Een flexibel tempo, zodat je je nooit gehaast of achtergesteld voelt.

Een beetje over mij:
Ik ben een moedertaalspreker van het Italiaans en ik deel mijn taal en cultuur met veel plezier. Ik geloof dat Italiaans leren niet alleen draait om het beheersen van een taal, maar ook om verbinding te maken met een van de rijkste culturen ter wereld, van kunst en muziek tot keuken en geschiedenis.
Of je nu vol vertrouwen door Italië wilt reizen, contact wilt leggen met Italiaanssprekende familie, professioneel vooruit wilt komen of gewoon verliefd wilt worden op la bella lingua, ik sta klaar om je bij elke stap te begeleiden.
Klaar om te beginnen? Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Francesco