facebook
favorite button
member since icon
Sinds april 2020
Leraar sinds april 2020
Frans, Engels, Nederlands en Spaans voor alle niveaus en leeftijden
course price icon
Van 28 € /h
arrow icon
Ik ben een eerstegraads docent Frans. De afgelopen jaren heb ik gewerkt in Frans-Guyana, Spanje en Colombia. Hier heb ik Nederlands, Engels en Frans lesgegeven. Als docent haal ik de meeste voldoening uit het persoonlijke contact met de studenten en uit het overbrengen van mijn taalkennis. Ik vind het leuk om dingen uit te leggen en nieuwe activerende werkvormen te bedenken. Dit zijn mijn twee sterkste punten. Doordat ik zelf meerdere vreemde talen heb geleerd en geïnteresseerd ben in het leren van nieuwe talen kan ik me uitstekend verplaatsen in de studenten. Daarnaast heb ik door mijn reislust verschillende landen en culturen gezien en vele contacten opgedaan met mensen over de hele wereld.
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Hallo! Alles goed? Ik ben Ruud, 29 jaar en kom uit Nederland. Ik hou van talen en help je dan ook graag met Nederlands, Engels, Frans of Spaans. Doordat ik zelf deze talen heb geleerd en geïnteresseerd ben in het leren van nieuwe talen kan ik me uitstekend verplaatsen in de studenten. Daarnaast heb ik door mijn reislust verschillende landen en culturen gezien en vele contacten opgedaan met mensen over de hele wereld. Mijn lessen zijn gestructureerd. Dit houdt in dat elke les begint met een introductie waar we terugblikken op de vorige les en één of meerdere lesdoelen opstellen. Na de introductie volgt een korte uitleg en bespreken we enkele oefeningen om het geleerde in de praktijk toe te passen. Na elke les stuur ik een evaluatieformulier op naar de student. Hier staan enkele opmerkingen op waardoor de student de les nog eens rustig kan overzien. Om een taal goed te leren is herhaling namelijk heel belangrijk. De focus tijdens de lessen ligt op de spreekvaardigheid.
Opleiding
In 2009 ben ik begonnen met de studie Franse taal en cultuur aan de Radboud Universiteit. Hier heb ik 2 masters behaald: een master Franse taalwetenschappen en een educatieve master (1e graads docent Frans).
Leservaring
In 2015 heb ik mijn 2e master behaald. Tijdens mijn studie heb ik op 3 verschillende middelbare scholen lesgegeven, gedurende 1,5 jaar. Vervolgens heb ik 7 maanden gewerkt als Nederlands taalassistent in Frans-Guyana. Hier heb ik lesgegeven aan kinderen van 6 t/m 11 jaar. Na dit avontuur ben ik naar Spanje vertrokken waar ik een TEFL (Teaching English as a Foreign Language)-diploma heb behaald. In Spaans Baskenland heb ik ruim een jaar gewerkt als Engels en Frans docent (zowel in scholen als online). Afgelopen jaar ben ik 7 maanden gaan reizen door Mexico, Colombia en Costa Rica. In Colombia heb ik 5 weken als vrijwilliger Engels lesgegeven. Door deze ervaringen spreek ik ook een aardig woordje Spaans.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Frans
Spaans
Engels
Vaardigheden
Frans voor volwassenen
Frans als tweede taal
School
School
Spaans voor volwassenen
Engels als tweede taal (esl)
Engels voor volwassenen
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Klaar om Frans te spreken als een pro? Doe mee met mijn online lessen!

Wil je je Frans snel en met zelfvertrouwen verbeteren? Of je nu moeiteloos wilt chatten, wilt slagen op je werk of je wilt voorbereiden op examens, ik begeleid je bij elke stap.

Als professioneel docent Frans creëer ik leuke en effectieve lessen, speciaal voor jou. We richten ons op gesprekken uit het echte leven, vereenvoudigde grammatica en een uitspraak die je helpt om natuurlijk te klinken.

Leer vanuit het comfort van uw eigen huis met live, interactieve online lessen — geen stress, geen druk, alleen gestage vooruitgang.

Laten we samen Frans makkelijk en leuk maken. Boek nu je eerste les en spreek als een moedertaalspreker!
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Hallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taalbegeleider en vertaler van / naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie is vreemde talen en ik heb deze passie doorgegeven aan veel van mijn studenten door de jaren heen. Met meer dan 15 jaar onderwijservaring, een hoog niveau van geduld en toewijding aan mijn werk, en een groot aantal gelukkige studenten, ben ik hier om u te helpen Spaans te leren in uw eigen tempo en gemak. Ik hoop snel van je te horen! Met vriendelijke groet, Emilia
verified badge
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
verified badge
De methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.
verified badge
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren. Ik ben beschikbaar voor een afspraak in Brussel.

Tot mijn huidige en voormalige klanten behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 35 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik heb er geen probleem mee om overal in Brussel of daarbuiten in de regio af te spreken. Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven mogelijk. Mijn reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
Hallo studenten!

Ben je klaar om Engels te leren? Laten we dan beginnen! De lessen zullen entertainment en hard werken combineren. We praten vanaf de eerste les in het Engels en passen onze lessen aan zodat ze aansluiten bij jouw behoeften. Alle niveaus en leeftijden, zowel online als persoonlijk!

Onze lessen worden aangepast aan jouw wensen. We kunnen ons bezighouden met de basisgrammatica en woordenschat, of vanaf het allereerste begin beginnen. En aan de andere kant kunnen we ook samenwerken om officiële examens voor te bereiden en om te gaan met meer gecompliceerde situaties. Het verbeteren van zakelijk Engels behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien ik daar eerdere ervaring mee heb.

Tijdens onze lessen zullen we vooral gebruik maken van online bronnen, gepersonaliseerde activiteiten en powerpoint. Je krijgt elke les wat huiswerk mee, zodat je wat we in de les gezien hebben verder kunt verinnerlijken. De lessen kunnen 1 tot 2 uur duren, afhankelijk van persoonlijke voorkeur en beschikbaarheid. Ze worden één of twee keer per week gehouden.

Ik ben afgestudeerd in Engelse studies, waar we algemeen Engels, morfologie, cultuur en literatuur bestudeerden. Bovendien heb ik ook een masterdiploma Talenonderwijs behaald, waarmee ik alle middelen heb verworven die nodig zijn om lessen te geven. Ik studeer momenteel een doctoraat in Engelse literatuur aan de Universiteit van Lleida.

Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven in de Engelse taal, plus ervaring met lesgeven in het Spaans. Ik heb zowel persoonlijke als online lessen gehad, zowel in grote als kleine groepen en voor individuele studenten. Ik heb lesgegeven van kleuters tot oudere leerlingen en heb de lessen aangepast aan hun niveaus en behoeften. Ik heb ook zakelijk Engels, conversatiecursussen en examengerichte lessen gegeven.
verified badge
Hallo aan jullie allemaal !
Ik heet u welkom op mijn profiel.
Jij wilt graag Frans leren en ik wil jou ook graag Frans leren.
Gelukkig is Frans mijn moedertaal. Ik woon in Brussel waar ik veel cursussen Frans heb gegeven aan Franstaligen en ook aan niet-Franstaligen in het kader van FLE (Frans als vreemde taal), meestal face-to-face en ook een beetje afstandsonderwijs. Ik wil het gebruik van afstandsonderwijs uitbreiden.
Vandaar mijn aanwezigheid op deze site.
Mijn grootste wens is om u te helpen zoveel mogelijk vooruitgang te boeken in het Frans.
Daartoe maak ik gebruik van een oordeelkundige combinatie van mondelinge en schriftelijke uitwisselingen.
Ik maak gebruik van deze gesprekken om grammaticale begrippen te introduceren en je woordenschat uit te breiden. Dit alles in een leuke en vriendelijke sfeer!
Je zult je veel in het Frans moeten uitdrukken, want mijn niveau van het Nederlands is gemiddeld. In feite spreek ik het in een "normaal" tempo, maar met een beperktere woordenschat en uitdrukkingen dan de uwe.
Dit kan in het begin een beetje frustrerend lijken, maar het is een echt voordeel voor u, omdat het u dwingt om u zo veel mogelijk in het Frans uit te drukken!
Het is allemaal in uw voordeel!
Neem zo snel mogelijk contact met me op, zodat we een vruchtbare samenwerking kunnen beginnen.
verified badge
Te druk met het tempo van het moderne leven? Verlang je ernaar om werk, huishoudelijke taken en hobby's te combineren? Nu is het mogelijk!

Afstandsonderwijs, dat al geperfectioneerd is sinds de tijd van de lock down, stelt ons nu in staat om dit praktische, handige en meer kosteneffectieve hulpmiddel aan te bieden: Online lessen.
Specialized topics: Academic -DELE, Advanced, Beginners, Communication, Culture, Vocabulaire & Dialects, Exam preparation, Grammar, Literature, Pronunciation.

Ik heb het altijd leuk gevonden om met talen, cultuur, onderwijs en mensen te werken. Als Freelancer vindt u mijn naam, werkervaring en portfolio overal...spaans_je_kan
Met het Spaans kunt u meer dan 20 Spaanstalige landen bezoeken en ook de rijkdom van hun cinematografie, literatuur, muziek, architectuur ontdekken! Spaans is de meest benodigde taal op alle gebieden, volgens het rapport van de British Council: 'Talen voor de toekomst'.
verified badge
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!

🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!

💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.

🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!

💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!

🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.

✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
Begrijpt u Frans, maar vindt u het moeilijk om het te spreken? U kent de woordenschat, u kunt gemakkelijk grammatica-oefeningen maken, maar zodra u zich wilt uitdrukken, staat u stil? Wilt u vol zelfvertrouwen Frans spreken en bent u op zoek naar een conversatiecursus? Ik help u graag!

Zo werkt het. Deze online cursussen Franse conversatie (A2-B2) richten zich op:
✔ Authentieke gesprekken
✔ Vloeiend in gesproken Frans
✔ Verbeterde uitspraak

In elke les zullen we:
- Oefen een gesprek over een gegeven onderwerp.
- Correctie van uitspraakfouten
- Leer nuttige alledaagse woorden
- Het simuleren van alledaagse situaties

Elke keer richten we ons op een specifiek thema. We oefenen woordenschat en grammatica, waarbij we ons concentreren op spreken. Voor elke les stuur ik je een tekstbericht of video, samen met een aantal oefeningen ter voorbereiding. Tijdens de les focussen we op spreken en bespreken we het onderwerp. Na afloop leg ik uit wat goed ging, wat je fouten waren en hoe je kunt verbeteren. Ik kan je ook extra oefeningen sturen.

Deze cursus is ideaal voor:
- Leerlingen van gemiddeld niveau (A2-B2)
- expats die in een Franstalig land wonen
- Studenten die zich voorbereiden op mondelinge examens, officiële toetsen zoals de DELF of de SELOR, en die hun spreekvaardigheid willen oefenen en verbeteren.

De cursussen vinden volledig online plaats, via Google Meet of Teams.
Neem gerust contact met me op als je vragen hebt!
verified badge
Hoi! Ik ben een 17-jarige tweetalige student uit Spanje en spreek vloeiend Nederlands en Engels. Ik zit in mijn laatste jaar van mijn A-levels (VWO) en heb mijn IGCSE’s al afgerond op een britse school. Hierna wil ik graag een opleiding tot leraar volgen.

Ik geef online Engelse lessen aan kinderen op basisschoolniveau. Ik kan helpen met spreken, lezen, woordenschat, uitspraak, grammatica en Engels voor school. Ik kan de lessen in het Engels geven en waar nodig in het Nederlands uitleggen.

Mijn lessen zijn ontspannen en aangepast aan het niveau en de leeftijd van ieder kind. Ik wil Engels vooral leuk maken en kinderen helpen om meer zelfvertrouwen te krijgen. 😊

**English**

Hi! I’m a 17-year-old bilingual student living in Spain, and I speak fluent Dutch and English. I’m currently in my final year of A-levels and have already completed my IGCSEs at a british school. After school, I would like to study to become a teacher.

I offer online English lessons for primary-school children. I can help with speaking, reading, vocabulary, pronunciation, grammar and school English. Lessons can be taught in English, with explanations in Dutch when needed.

My lessons are relaxed and adapted to each child’s age and level. I want to make learning English enjoyable and help children become more confident. 😊
message icon
Contacteer Ruud
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Klaar om Frans te spreken als een pro? Doe mee met mijn online lessen!

Wil je je Frans snel en met zelfvertrouwen verbeteren? Of je nu moeiteloos wilt chatten, wilt slagen op je werk of je wilt voorbereiden op examens, ik begeleid je bij elke stap.

Als professioneel docent Frans creëer ik leuke en effectieve lessen, speciaal voor jou. We richten ons op gesprekken uit het echte leven, vereenvoudigde grammatica en een uitspraak die je helpt om natuurlijk te klinken.

Leer vanuit het comfort van uw eigen huis met live, interactieve online lessen — geen stress, geen druk, alleen gestage vooruitgang.

Laten we samen Frans makkelijk en leuk maken. Boek nu je eerste les en spreek als een moedertaalspreker!
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Hallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taalbegeleider en vertaler van / naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie is vreemde talen en ik heb deze passie doorgegeven aan veel van mijn studenten door de jaren heen. Met meer dan 15 jaar onderwijservaring, een hoog niveau van geduld en toewijding aan mijn werk, en een groot aantal gelukkige studenten, ben ik hier om u te helpen Spaans te leren in uw eigen tempo en gemak. Ik hoop snel van je te horen! Met vriendelijke groet, Emilia
verified badge
Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL

* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of een snelle leerling of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken en het zal worden gedaan.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.

Enkele recensies:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.

Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden les gegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.

Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.

Egle:
Geweldige tutor! Catharina past lessen aan naar eigen behoefte, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
verified badge
De methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.
verified badge
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren. Ik ben beschikbaar voor een afspraak in Brussel.

Tot mijn huidige en voormalige klanten behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 35 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik heb er geen probleem mee om overal in Brussel of daarbuiten in de regio af te spreken. Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven mogelijk. Mijn reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
Hallo studenten!

Ben je klaar om Engels te leren? Laten we dan beginnen! De lessen zullen entertainment en hard werken combineren. We praten vanaf de eerste les in het Engels en passen onze lessen aan zodat ze aansluiten bij jouw behoeften. Alle niveaus en leeftijden, zowel online als persoonlijk!

Onze lessen worden aangepast aan jouw wensen. We kunnen ons bezighouden met de basisgrammatica en woordenschat, of vanaf het allereerste begin beginnen. En aan de andere kant kunnen we ook samenwerken om officiële examens voor te bereiden en om te gaan met meer gecompliceerde situaties. Het verbeteren van zakelijk Engels behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien ik daar eerdere ervaring mee heb.

Tijdens onze lessen zullen we vooral gebruik maken van online bronnen, gepersonaliseerde activiteiten en powerpoint. Je krijgt elke les wat huiswerk mee, zodat je wat we in de les gezien hebben verder kunt verinnerlijken. De lessen kunnen 1 tot 2 uur duren, afhankelijk van persoonlijke voorkeur en beschikbaarheid. Ze worden één of twee keer per week gehouden.

Ik ben afgestudeerd in Engelse studies, waar we algemeen Engels, morfologie, cultuur en literatuur bestudeerden. Bovendien heb ik ook een masterdiploma Talenonderwijs behaald, waarmee ik alle middelen heb verworven die nodig zijn om lessen te geven. Ik studeer momenteel een doctoraat in Engelse literatuur aan de Universiteit van Lleida.

Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven in de Engelse taal, plus ervaring met lesgeven in het Spaans. Ik heb zowel persoonlijke als online lessen gehad, zowel in grote als kleine groepen en voor individuele studenten. Ik heb lesgegeven van kleuters tot oudere leerlingen en heb de lessen aangepast aan hun niveaus en behoeften. Ik heb ook zakelijk Engels, conversatiecursussen en examengerichte lessen gegeven.
verified badge
Hallo aan jullie allemaal !
Ik heet u welkom op mijn profiel.
Jij wilt graag Frans leren en ik wil jou ook graag Frans leren.
Gelukkig is Frans mijn moedertaal. Ik woon in Brussel waar ik veel cursussen Frans heb gegeven aan Franstaligen en ook aan niet-Franstaligen in het kader van FLE (Frans als vreemde taal), meestal face-to-face en ook een beetje afstandsonderwijs. Ik wil het gebruik van afstandsonderwijs uitbreiden.
Vandaar mijn aanwezigheid op deze site.
Mijn grootste wens is om u te helpen zoveel mogelijk vooruitgang te boeken in het Frans.
Daartoe maak ik gebruik van een oordeelkundige combinatie van mondelinge en schriftelijke uitwisselingen.
Ik maak gebruik van deze gesprekken om grammaticale begrippen te introduceren en je woordenschat uit te breiden. Dit alles in een leuke en vriendelijke sfeer!
Je zult je veel in het Frans moeten uitdrukken, want mijn niveau van het Nederlands is gemiddeld. In feite spreek ik het in een "normaal" tempo, maar met een beperktere woordenschat en uitdrukkingen dan de uwe.
Dit kan in het begin een beetje frustrerend lijken, maar het is een echt voordeel voor u, omdat het u dwingt om u zo veel mogelijk in het Frans uit te drukken!
Het is allemaal in uw voordeel!
Neem zo snel mogelijk contact met me op, zodat we een vruchtbare samenwerking kunnen beginnen.
verified badge
Te druk met het tempo van het moderne leven? Verlang je ernaar om werk, huishoudelijke taken en hobby's te combineren? Nu is het mogelijk!

Afstandsonderwijs, dat al geperfectioneerd is sinds de tijd van de lock down, stelt ons nu in staat om dit praktische, handige en meer kosteneffectieve hulpmiddel aan te bieden: Online lessen.
Specialized topics: Academic -DELE, Advanced, Beginners, Communication, Culture, Vocabulaire & Dialects, Exam preparation, Grammar, Literature, Pronunciation.

Ik heb het altijd leuk gevonden om met talen, cultuur, onderwijs en mensen te werken. Als Freelancer vindt u mijn naam, werkervaring en portfolio overal...spaans_je_kan
Met het Spaans kunt u meer dan 20 Spaanstalige landen bezoeken en ook de rijkdom van hun cinematografie, literatuur, muziek, architectuur ontdekken! Spaans is de meest benodigde taal op alle gebieden, volgens het rapport van de British Council: 'Talen voor de toekomst'.
verified badge
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!

🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!

💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.

🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!

💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!

🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.

✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
Begrijpt u Frans, maar vindt u het moeilijk om het te spreken? U kent de woordenschat, u kunt gemakkelijk grammatica-oefeningen maken, maar zodra u zich wilt uitdrukken, staat u stil? Wilt u vol zelfvertrouwen Frans spreken en bent u op zoek naar een conversatiecursus? Ik help u graag!

Zo werkt het. Deze online cursussen Franse conversatie (A2-B2) richten zich op:
✔ Authentieke gesprekken
✔ Vloeiend in gesproken Frans
✔ Verbeterde uitspraak

In elke les zullen we:
- Oefen een gesprek over een gegeven onderwerp.
- Correctie van uitspraakfouten
- Leer nuttige alledaagse woorden
- Het simuleren van alledaagse situaties

Elke keer richten we ons op een specifiek thema. We oefenen woordenschat en grammatica, waarbij we ons concentreren op spreken. Voor elke les stuur ik je een tekstbericht of video, samen met een aantal oefeningen ter voorbereiding. Tijdens de les focussen we op spreken en bespreken we het onderwerp. Na afloop leg ik uit wat goed ging, wat je fouten waren en hoe je kunt verbeteren. Ik kan je ook extra oefeningen sturen.

Deze cursus is ideaal voor:
- Leerlingen van gemiddeld niveau (A2-B2)
- expats die in een Franstalig land wonen
- Studenten die zich voorbereiden op mondelinge examens, officiële toetsen zoals de DELF of de SELOR, en die hun spreekvaardigheid willen oefenen en verbeteren.

De cursussen vinden volledig online plaats, via Google Meet of Teams.
Neem gerust contact met me op als je vragen hebt!
verified badge
Hoi! Ik ben een 17-jarige tweetalige student uit Spanje en spreek vloeiend Nederlands en Engels. Ik zit in mijn laatste jaar van mijn A-levels (VWO) en heb mijn IGCSE’s al afgerond op een britse school. Hierna wil ik graag een opleiding tot leraar volgen.

Ik geef online Engelse lessen aan kinderen op basisschoolniveau. Ik kan helpen met spreken, lezen, woordenschat, uitspraak, grammatica en Engels voor school. Ik kan de lessen in het Engels geven en waar nodig in het Nederlands uitleggen.

Mijn lessen zijn ontspannen en aangepast aan het niveau en de leeftijd van ieder kind. Ik wil Engels vooral leuk maken en kinderen helpen om meer zelfvertrouwen te krijgen. 😊

**English**

Hi! I’m a 17-year-old bilingual student living in Spain, and I speak fluent Dutch and English. I’m currently in my final year of A-levels and have already completed my IGCSEs at a british school. After school, I would like to study to become a teacher.

I offer online English lessons for primary-school children. I can help with speaking, reading, vocabulary, pronunciation, grammar and school English. Lessons can be taught in English, with explanations in Dutch when needed.

My lessons are relaxed and adapted to each child’s age and level. I want to make learning English enjoyable and help children become more confident. 😊
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Ruud