facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds april 2020
Leraar sinds april 2020
Engels (bij)les op maat, Engels in de beroepscontext en/of examentraining.
course price icon
Van 41 € /h
arrow icon
Ik ben een ervaren docente Engels en heb mijn ervaringen opgedaan op verschillende (typen) scholen en leerlingen/studenten, van verschillende niveaus (vmbo bbl t/m vwo en het MBO niv-4) en leeftijden (12 - 56).

De laatste 10 jaar werk ik bij een MBO school, afdeling verpleegkunde, waar ik behalve het coachen van studenten van verschillende leeftijden en achtergronden, ook veel doe met het op maat aanbieden van leertrajecten in de beroepscontext (ook in andere beroepscontexten is dit dus mogelijk). Examentraining volgens het ERK maakt hier ook onderdeel van uit.

Mocht je willen leren/oefenen om een Cambridge examen af te leggen, kan ik je daarbij ook goed helpen; Ik ben een near-native speaker vanuit Ierland en geef 'Brits Engels', alhoewel ik ook goed op de hoogte ben van 'Amerikaans Engels'. Welk accent/voorkeur je hebt maakt niet uit voor de (bij)les, maar er kan wel op afgestemd worden indien nodig/gewenst.

Ik zal aan het begin een inschatting maken van jouw niveau en de doelen die jij hebt. Ik houd rekening met evt. trauma's die je hebt opgelopen tijdens je schooltijd (helaas komt dit nog vaak voor). We doen het stapje voor stapje. Aan de hand daarvan zal ik een persoonlijk leertraject op maat samenstellen waarbij ik bijstel waar nodig, ook adhv jouw wensen. Indien nodig zal ik een lesmethode aanbevelen om op niveau te komen/aan te sluiten bij jouw doelen.

Neem contact op voor meer info of reserveer gelijk een les!
Extra informatie
Zorg ervoor dat je een PC/laptop tot je beschikking hebt en ondersteunende apps (zoals MS Teams) hebt gedownload. Een headset kan handig zijn. Houd evt. lesboeken/huiswerk gereed.
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Leuk dat je kennis komt maken! Ik ben Farahnaaz, 37 jaar en moeder van 3 jonge kinderen. Ik heb ervoor gekozen om zo veel mogelijk thuis te zijn voor hen. Vandaar dat ik nu ook graag voornamelijk vanuit huis wil werken. Ik heb ervoor gekozn online (bij)les te geven, nadat ik hiervoor benaderd werd door Apprentus. Ik realiseer mij dat extra (professionele) bijles en coaching nu ook extra belangrijk is.

Ik ben een ervaren, geduldige docent met een goed inschattings- en inlevingsvermogen. Ik heb al gauw door waar een student zit qua niveau, en waar deze uiteindelijk wilt/moet komen. En ja, we komen er echt! Ik ben er altijd in geslaagd om mijn studenten te laten slagen, en ben wat dat betreft echt een doorzetter (en ja, dit is besmettelijk)!

Mijn uitgangspunt bij lesgeven is ten eerste om de student op zijn/haar gemak te stellen en gerust te stellen. Het is echt mogelijk om jouw doelen (in afzienbare tijd) te bereiken. Helder hebben waar je staat en waar je naartoe gaat is belangrijk, en de reis leg je stapje voor stapje af, waarbij ik steeds meer een coachende rol ga vervullen naarmate je dichterbij je doel(en) komt. Verder heb ik recentelijk ook een opleiding afgerond in Officemanagement. Ik heb een carrière switch gemaakt omdat dit vakgebied ook altijd al mijn interesse had, en het vanuit huis werken veel makkelijker maakt.

Als je bereid bent tijd te stoppen in jouw leerproces en het werk dat je daarvoor moet verrichten, ben ik dat ook!
Opleiding
- HBO Bachelor Lerares Engels 2e graads, EHvA te Amsterdam.
- Assessor docenten in opleiding Hogeschool Utrecht.
- Taalassessor Nederlands MBO 2F-3F.
HBO Associate Degree Officemanagement.
Leservaring
Geruime ervaring met lesgeven en docenten coachen in verschillende onderwijscontexten en omgevingen, met name in het VO en MBO. Ontwikkelaar programma Engels bij verschillende afdelingen binnen het ROC (o.a. VP/AG/MZ). Voormalig voorzitter vakgroep Engels Gezondheidszorgcollege. Tevens assessor aan de HU en voormalig werkbegeleider/beoordelaar van docenten in opleiding die stage liepen bij het ROC MN.
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Hindi
Vaardigheden
Engels als tweede taal (esl)
Engels voor volwassenen
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Leer Engels van een bijna moedertaalspreker Engels (woonde in het VK, Cambridge cert. of bekwaamheid, TEFL niveau 5).
Ik kan alle niveaus doceren en de cursus afstemmen op uw behoeften en motivaties. Voorbereiding op interviews of presentaties, hulp bij cv's en vertalingen worden ook aangeboden.
Ik heb 13 jaar ervaring in internationale omgevingen en beheers daarom zakelijk Engels.
verified badge
Ik bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.
verified badge
Ik heb ervaring en passie in het lesgeven van Engels en het behalen van goede resultaten. Na de lessen ligt onze focus ook op het herhalen van de lesstof, periodieke opdrachten en het stapsgewijs evalueren van de resultaten. We bespreken ook probleemgebieden, creëren een goede basis en gebruiken verschillende methoden om vooruitgang te boeken en gestelde doelen te bereiken.
verified badge
Bereid je voor op het IELTS-examen met een ervaren, vriendelijke en professionele docent uit het Verenigd Koninkrijk.

✔️ 13 jaar ervaring met IELTS-lesgeven
✔️ Door Cambridge gecertificeerde docent
✔️ Lessen op maat, speciaal voor jou
✔️ Uitsluitend echt examenmateriaal — geen standaard leerboeken

💬 Ik ben Tom en ik geef al sinds 2013 Engelse les. Ik kom oorspronkelijk uit Zuid-Engeland en woon sinds 2021 met veel plezier in Den Haag. Daarvoor woonde ik in Taiwan en China. Naast Engels spreek ik een aantal talen, zoals Mandarijn, Fins, een beetje Frans en een beetje Japans – en natuurlijk ben ik nu Nederlands aan het leren!

❗ Lessen van 45 minuten vinden uitsluitend via Zoom plaats.

Ik heb al meer dan 100 studenten geholpen om een ​​score van 6 of hoger te halen. Doe je de IELTS-test voor de universiteit? Heb je IELTS nodig voor een sollicitatie? Ik help je graag. Ik ben een echte IELTS-nerd — ik heb de test zelf gedaan en ik heb mijn eigen studiegidsen samengesteld, die ik graag met je deel. Ik kan al je vragen over IELTS beantwoorden en je helpen de score te halen die je nodig hebt. Laten we beginnen! 💪


⭐Bereid je voor op het IELTS-examen met een ervaren, vriendelijke en professionele docent Engels met Engels als moedertaal


LESWIJZE:

Hoewel ik de IELTS-test serieus neem, en dat wil ik ook van jou, zijn mijn lessen ook luchtig en warm. Mensen leren het beste als ze plezier hebben en oprecht geïnteresseerd zijn, en dat is mijn belofte aan jou. Ik zal je fouten corrigeren, maar ik zal je er nooit voor beschamen of je er ongemakkelijk bij laten voelen. Mijn les is een plek waar mensen zich goed voelen en zelfvertrouwen opbouwen.


Mijn lessen zijn volledig gericht op testvaardigheden. Je leert bij mij veel sneller vragen te beantwoorden.

👂 Luisteren: De IELTS-luistertoets zit vol afleidingen. Hij is zo ontworpen dat je niet zeker bent van het antwoord. Er is niet één simpel antwoord. Meestal zijn er twee of drie mogelijke antwoorden, maar slechts één is volledig correct. Ik leer je om op de juiste trefwoorden te letten en afleidingen te negeren. Spelling is ook erg belangrijk voor deze toets. Engelse spelling staat erom bekend moeilijk te zijn, maar er zijn regels en patronen die ik je zal leren.

📚 Lezen: Ik leer je hoe je je leessnelheid kunt verhogen, snel de belangrijkste informatie kunt vinden en afleidingen kunt negeren. Je leert hoe je alle soorten vragen kunt beantwoorden, waaronder meerkeuzevragen, vragen waarbij je informatie moet matchen, waar/onwaar/niet gegeven, invulvragen en het labelen van diagrammen.

🖊️ Schrijven: Je leert over alle soorten opdrachten (Task 1), waaronder grafieken, diagrammen, kaarten en schema's. Mijn expert schrijfhandleiding geeft je alle zinsstructuren en -patronen die je nodig hebt om elk type vraag te beantwoorden. Ook als je normaal gesproken niet zo goed kunt schrijven, ben je goed voorbereid op de test. Ik leer je ook snel schrijven, want het is essentieel om beide taken binnen een uur af te ronden en het minimum aantal woorden te halen.

👄 Spreken: Ik help je vloeiend en duidelijk te antwoorden zonder aarzeling in deel 1, korte speeches te houden in deel 2 en lange en zelfverzekerde antwoorden te geven op allerlei moeilijke vragen in deel 3. Ik help je je spreekvaardigheid, uitspraak en zelfvertrouwen te verbeteren.


Ik heb een dubbele master in taalkunde en Engels, en mijn onderzoek richtte zich op het aanleren van Engelse uitspraak en spreekvaardigheid. Ik zal je niet teleurstellen. 🫡


❗ De lessen van 45 minuten vinden uitsluitend via Zoom plaats.
verified badge
Als je een nieuwe taal wilt verbeteren of leren, kan ik je helpen. Ik geef al jaren les in Germaanse talen.
Ik kan u helpen met het leren van een nieuwe taal namelijk met het Nederlands en/of het Engels.
verified badge
Een 34-jarige afgestudeerde bedrijfskundig ingenieur met 12 jaar professionele ervaring biedt haar onderwijsdiensten aan.

Cursus (1 uur alleen online) - 1 uur 30 minuten of 2 uur afhankelijk van onderwerp/niveau/locatie
Educatieve en georganiseerde leraar met goede revisie- en organisatietechnieken
Alle primaire en secundaire niveaus

Docent en patiënt met een goede methodologie aangepast aan elke student

97% succespercentage bij regelmatige monitoring

Groepslessen ook mogelijk, tegen gereduceerd tarief vanaf 3!

Neem gerust contact met mij op voor meer informatie!
Tot binnenkort
verified badge
Met een diploma vertaling geef ik al meer dan 20 jaar taalcursussen (in het bedrijfsleven en in de schoolwereld). Deze cursussen worden geheel aangepast aan jouw wensen en jouw niveau. Talen zijn een echte passie en gegarandeerd resultaat, in een goed humeur!
verified badge
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!

🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!

💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.

🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!

💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!

🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.

✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
verified badge
Ik ben Vertaler-Tolk en heb 25 jaar in de marketing van Amerikaans Petroleum Bedrijf gewerkt.
Mijn talenkennis was heel cruciaal. Na vroegtijdig overlijden van mijn man nog vervangingen gedaan maar na een tijdje private taallessen beginnen geven. Ik heb tot mijn zes jaar Frans gesproken.
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
Ik bied persoonlijke Engelse lessen aan, afgestemd op jouw niveau en doelen, of je nu een beginner of een gev Gevorderde bent.

Met een certificaat dat mijn C1-niveau Engels aantoont, zal ik u op een duidelijke en stapsgewijze manier begeleiden bij het verbeteren van uw spreek- en schrijfvaardigheid.

De lessen worden volledig afgestemd op elke individuele student en kunnen het volgende omvatten:

- conversatie om de spreekvaardigheid te verbeteren
- Mondeling en schriftelijk begrip
- geschreven uitdrukking
- opfriscursus
- examenvoorbereiding

Elke sessie begint met een analyse van uw behoeften, gevolgd door praktische oefeningen en rollenspellen. U ontvangt duidelijke feedback en concreet advies om effectief vooruitgang te boeken.

Mijn doel is om u te helpen meer zelfvertrouwen te krijgen en snel zichtbare resultaten te behalen.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
verified badge
Ik heb tijdens mijn uitwisselingsprogramma acht maanden in de Verenigde Staten gewoond en veel geleerd. Ik ben geslaagd voor mijn middelbareschooldiploma met de prijs voor Engels. Ik spreek vloeiend Engels.

Ik ben geboren in België en spreek Nederlands.

Ik beheers de basisgrammatica en heb grote interesse in alle talen.
message icon
Contacteer Farahnaaz
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Leer Engels van een bijna moedertaalspreker Engels (woonde in het VK, Cambridge cert. of bekwaamheid, TEFL niveau 5).
Ik kan alle niveaus doceren en de cursus afstemmen op uw behoeften en motivaties. Voorbereiding op interviews of presentaties, hulp bij cv's en vertalingen worden ook aangeboden.
Ik heb 13 jaar ervaring in internationale omgevingen en beheers daarom zakelijk Engels.
verified badge
Ik bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.
verified badge
Ik heb ervaring en passie in het lesgeven van Engels en het behalen van goede resultaten. Na de lessen ligt onze focus ook op het herhalen van de lesstof, periodieke opdrachten en het stapsgewijs evalueren van de resultaten. We bespreken ook probleemgebieden, creëren een goede basis en gebruiken verschillende methoden om vooruitgang te boeken en gestelde doelen te bereiken.
verified badge
Bereid je voor op het IELTS-examen met een ervaren, vriendelijke en professionele docent uit het Verenigd Koninkrijk.

✔️ 13 jaar ervaring met IELTS-lesgeven
✔️ Door Cambridge gecertificeerde docent
✔️ Lessen op maat, speciaal voor jou
✔️ Uitsluitend echt examenmateriaal — geen standaard leerboeken

💬 Ik ben Tom en ik geef al sinds 2013 Engelse les. Ik kom oorspronkelijk uit Zuid-Engeland en woon sinds 2021 met veel plezier in Den Haag. Daarvoor woonde ik in Taiwan en China. Naast Engels spreek ik een aantal talen, zoals Mandarijn, Fins, een beetje Frans en een beetje Japans – en natuurlijk ben ik nu Nederlands aan het leren!

❗ Lessen van 45 minuten vinden uitsluitend via Zoom plaats.

Ik heb al meer dan 100 studenten geholpen om een ​​score van 6 of hoger te halen. Doe je de IELTS-test voor de universiteit? Heb je IELTS nodig voor een sollicitatie? Ik help je graag. Ik ben een echte IELTS-nerd — ik heb de test zelf gedaan en ik heb mijn eigen studiegidsen samengesteld, die ik graag met je deel. Ik kan al je vragen over IELTS beantwoorden en je helpen de score te halen die je nodig hebt. Laten we beginnen! 💪


⭐Bereid je voor op het IELTS-examen met een ervaren, vriendelijke en professionele docent Engels met Engels als moedertaal


LESWIJZE:

Hoewel ik de IELTS-test serieus neem, en dat wil ik ook van jou, zijn mijn lessen ook luchtig en warm. Mensen leren het beste als ze plezier hebben en oprecht geïnteresseerd zijn, en dat is mijn belofte aan jou. Ik zal je fouten corrigeren, maar ik zal je er nooit voor beschamen of je er ongemakkelijk bij laten voelen. Mijn les is een plek waar mensen zich goed voelen en zelfvertrouwen opbouwen.


Mijn lessen zijn volledig gericht op testvaardigheden. Je leert bij mij veel sneller vragen te beantwoorden.

👂 Luisteren: De IELTS-luistertoets zit vol afleidingen. Hij is zo ontworpen dat je niet zeker bent van het antwoord. Er is niet één simpel antwoord. Meestal zijn er twee of drie mogelijke antwoorden, maar slechts één is volledig correct. Ik leer je om op de juiste trefwoorden te letten en afleidingen te negeren. Spelling is ook erg belangrijk voor deze toets. Engelse spelling staat erom bekend moeilijk te zijn, maar er zijn regels en patronen die ik je zal leren.

📚 Lezen: Ik leer je hoe je je leessnelheid kunt verhogen, snel de belangrijkste informatie kunt vinden en afleidingen kunt negeren. Je leert hoe je alle soorten vragen kunt beantwoorden, waaronder meerkeuzevragen, vragen waarbij je informatie moet matchen, waar/onwaar/niet gegeven, invulvragen en het labelen van diagrammen.

🖊️ Schrijven: Je leert over alle soorten opdrachten (Task 1), waaronder grafieken, diagrammen, kaarten en schema's. Mijn expert schrijfhandleiding geeft je alle zinsstructuren en -patronen die je nodig hebt om elk type vraag te beantwoorden. Ook als je normaal gesproken niet zo goed kunt schrijven, ben je goed voorbereid op de test. Ik leer je ook snel schrijven, want het is essentieel om beide taken binnen een uur af te ronden en het minimum aantal woorden te halen.

👄 Spreken: Ik help je vloeiend en duidelijk te antwoorden zonder aarzeling in deel 1, korte speeches te houden in deel 2 en lange en zelfverzekerde antwoorden te geven op allerlei moeilijke vragen in deel 3. Ik help je je spreekvaardigheid, uitspraak en zelfvertrouwen te verbeteren.


Ik heb een dubbele master in taalkunde en Engels, en mijn onderzoek richtte zich op het aanleren van Engelse uitspraak en spreekvaardigheid. Ik zal je niet teleurstellen. 🫡


❗ De lessen van 45 minuten vinden uitsluitend via Zoom plaats.
verified badge
Als je een nieuwe taal wilt verbeteren of leren, kan ik je helpen. Ik geef al jaren les in Germaanse talen.
Ik kan u helpen met het leren van een nieuwe taal namelijk met het Nederlands en/of het Engels.
verified badge
Een 34-jarige afgestudeerde bedrijfskundig ingenieur met 12 jaar professionele ervaring biedt haar onderwijsdiensten aan.

Cursus (1 uur alleen online) - 1 uur 30 minuten of 2 uur afhankelijk van onderwerp/niveau/locatie
Educatieve en georganiseerde leraar met goede revisie- en organisatietechnieken
Alle primaire en secundaire niveaus

Docent en patiënt met een goede methodologie aangepast aan elke student

97% succespercentage bij regelmatige monitoring

Groepslessen ook mogelijk, tegen gereduceerd tarief vanaf 3!

Neem gerust contact met mij op voor meer informatie!
Tot binnenkort
verified badge
Met een diploma vertaling geef ik al meer dan 20 jaar taalcursussen (in het bedrijfsleven en in de schoolwereld). Deze cursussen worden geheel aangepast aan jouw wensen en jouw niveau. Talen zijn een echte passie en gegarandeerd resultaat, in een goed humeur!
verified badge
🇫🇷 Spreek zelfverzekerd Engels — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇬🇧
✨ Wil je vloeiender Engels spreken, of het nu gaat om reizen, werk of het behalen van een examen? Deze cursus is iets voor jou!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en gepassioneerde docent met jarenlange ervaring in het lesgeven van talen. Hier leer je Engels op een praktische, motiverende en effectieve manier.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila en ik geef persoonlijke, zorgzame en dynamische lessen.
💬 Tijdens mijn lessen praten we vanaf het begin: geen angst meer, geen stilte meer — alleen nuttig en levendig Engels!

🌍 Kies je route:
✈️ Engels voor reizen
→ Communiceer op de luchthaven, in een hotel, restaurant, in het openbaar vervoer...
→ Leer de uitdrukkingen die moedertaalsprekers daadwerkelijk gebruiken.
→ Ga op avontuur zonder taalangst!

💼 Professioneel Engels
→ Woordenschat en structuren voor vergaderingen, presentaties, e-mails, onderhandelingen...
→ Inhoud afgestemd op uw branche.
→ Krijg zelfvertrouwen en geef je carrière een boost.

🎓 Examenvoorbereiding (IELTS, TOEFL, Cambridge...)
→ Gepersonaliseerde training voor de tests.
→ Strategieën, oefentoetsen, gerichte correcties.
→ Doel: met sereniteit slagen!

💬 Conversatielessen
→ Verschillende thema's: cultuur, maatschappij, reizen, actualiteit, dagelijks leven...
→ Verbeter uw taalvaardigheid in een ondersteunende omgeving.
→ Correcties, woordenschat, uitspraak, zelfvertrouwen: het staat er allemaal!

🎁 Kleine bonus:
Vanaf uw eerste reservering krijgt u direct toegang tot een privé virtueel klaslokaal met alle cursusmaterialen:
interactieve bronnen, grammatica- en woordenschatbladen, leesbegripsoefeningen, schriftelijke en mondelinge expressieactiviteiten, enz.

✨ Klaar om je Engels te transformeren? Begin nu!
verified badge
Ik ben Vertaler-Tolk en heb 25 jaar in de marketing van Amerikaans Petroleum Bedrijf gewerkt.
Mijn talenkennis was heel cruciaal. Na vroegtijdig overlijden van mijn man nog vervangingen gedaan maar na een tijdje private taallessen beginnen geven. Ik heb tot mijn zes jaar Frans gesproken.
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
Ik bied persoonlijke Engelse lessen aan, afgestemd op jouw niveau en doelen, of je nu een beginner of een gev Gevorderde bent.

Met een certificaat dat mijn C1-niveau Engels aantoont, zal ik u op een duidelijke en stapsgewijze manier begeleiden bij het verbeteren van uw spreek- en schrijfvaardigheid.

De lessen worden volledig afgestemd op elke individuele student en kunnen het volgende omvatten:

- conversatie om de spreekvaardigheid te verbeteren
- Mondeling en schriftelijk begrip
- geschreven uitdrukking
- opfriscursus
- examenvoorbereiding

Elke sessie begint met een analyse van uw behoeften, gevolgd door praktische oefeningen en rollenspellen. U ontvangt duidelijke feedback en concreet advies om effectief vooruitgang te boeken.

Mijn doel is om u te helpen meer zelfvertrouwen te krijgen en snel zichtbare resultaten te behalen.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
verified badge
Ik heb tijdens mijn uitwisselingsprogramma acht maanden in de Verenigde Staten gewoond en veel geleerd. Ik ben geslaagd voor mijn middelbareschooldiploma met de prijs voor Engels. Ik spreek vloeiend Engels.

Ik ben geboren in België en spreek Nederlands.

Ik beheers de basisgrammatica en heb grote interesse in alle talen.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Farahnaaz