facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds mei 2019
Leraar sinds mei 2019
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Leer Engels online voor zakelijk Engels / ESL-studenten (beginners tot bekwaam)
course price icon
Van 21 € /h
arrow icon
Als docent in privé-taalinstituten en openbare scholen internationaal, zullen mijn lessen u gegarandeerd een goed afgeronde leerervaring bieden. Ik heb verschillende klanten les gegeven, waaronder zakelijk Engels voor MNC-bedrijven, privélessen voor halfgevorderden en pre-intermediaire lessen voor jonge studenten. Na een gratis bekwaamheidsinterview en voorbeeldles, zullen onze lessen worden afgestemd op het behalen van uw SMART-doelstellingen.

Klassen omvatten:
- Zakelijk Engels (beginner / pre / gemiddeld / bekwaam)
- Zakelijk Engels voor jongeren (1 op 1)
- voorbereidingscursussen (voor educatieve doeleinden)
- Gids voor leerlingen (beginner tot gemiddeld)

Onze lessen zijn gebaseerd op TEFL (Teaching English as a Foreign Language) en CELTA (Cambridge Certificate in English Language Teaching to Adults) studieplannen (aangepast voor elk individu), of volledig op maat gemaakt voor individuen, afhankelijk van de taaldoelen van mijn studenten.

Mijn educatieve achtergrond omvat een dubbele major in Public Relations / Media Communications en TEFL-certificering. Mijn vaardigheden gaan verder dan lesgeven. Ik heb in Dubai, Shanghai, België en Italië gewoond en gewerkt in het bedrijfsleven en de creatieve industrie. De veelzijdige aard van mijn beroepen betekent dat ik mentorschap heb kunnen bieden voor de zakelijke en creatieve verzoeken van mijn studenten, inclusief maar niet beperkt tot culturele integratie.

In een steeds veranderende wereld, beschouwt zakelijke insider communicatie als de belangrijkste competentie (ongeacht een pandemie). Schrijf je vandaag nog in voor je lessen en laten we je voorbereiden op je toekomst.
Extra informatie
Neem je eigen laptop mee
Locatie
location type icon
Online vanuit Zwitserland
Over
Mijn studenten hebben mijn manier van lesgeven beschreven als voedzaam en effectief. Of het nu de tijd is om mijn jonge leerlingen voor te bereiden op een examen, jonge volwassenen voor een sollicitatiegesprek voor mijn jonge volwassenen of mijn volwassen leerlingen voor culturele integratie in plaats van naar een ander land te verhuizen, ik zet me in voor hun vooruitgang.
Opleiding
Universiteit:
2015-2017: Murdoch University Dubai / Double Major in Public Relations en mediacommunicatie

School:
2010-2011: British International School of Shanghai / High School
1997 - 2008: Antwerp International School / Elementary to High School

Onderwijskwalificaties:
2020: TEFL (Engels leren als vreemde taal)
Leservaring
Ervaring
Public / Private Teacher - Cambridge English - Sicilië, Italië 2019
• Docent Engels voor Cambridge English, een vooraanstaande organisatie die het leren voor studenten effectief faciliteert
• Studenten varieerden van beginner tot gemiddeld

Public / Private Teacher - LinguaTutor - Shanghai, China 2012-2014
• Docent Engels voor Lingua, een vooraanstaand taleninstituut in China
• Werkte als parttime privéleraar voor anderstalige bureaus, waaronder Wonderful English

Cultural Development Officer - UniqueSoft - Shanghai, China 2013
• Werkte als privéleraar voor het partnerbedrijf van Microsoft, UniqueSoft • Creëerde trainingssessies voor maximaal 30 software-ingenieurs en rapporteerde hun voortgang aan de GM • Gaf een culturele training over de westerse cultuur voor werknemers die zich voorbereiden om te verhuizen naar de vestiging van UniqueSoft in Chicago
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Vaardigheden
Engels als tweede taal (esl)
Engels voor volwassenen
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Ik bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.
verified badge
Ik heb ervaring en passie in het lesgeven van Engels en het behalen van goede resultaten. Na de lessen ligt onze focus ook op het herhalen van de lesstof, periodieke opdrachten en het stapsgewijs evalueren van de resultaten. We bespreken ook probleemgebieden, creëren een goede basis en gebruiken verschillende methoden om vooruitgang te boeken en gestelde doelen te bereiken.
verified badge
Bij SpaansNed Leer je en praat je Spaans met mij "Aprende y habla español conmigo". Privé of groepslessen. Face to face lessen in de regio van Maastricht. Online lessen zijn uiteraard ook mogelijk.

Mijn moedertaal is Spaans en ik ben afgestudeerd docent Spaans ELE. Ik heb ruime ervaring met lesgeven en ik doe dat met enorm veel plezier.
Het belangrijkste voor mij om te beginnen is te weten wat het doel en het niveau van de student is. Daarna kiezen we samen een lesmethode.
Ik leer je alle vaardigheden op verschillende manieren (spelletjes, video's, boeken...) De les wordt nooit saai. We praten Spaans vanaf dag één. “Si hablas a una persona en una lengua que entiende, las palabras irán a su cabeza. Si le hablas en su propia lengua, las palabras irán a su corazón” - Nelson Mandela.
De lessen zijn bedoeld voor kinderen of volwassenen die Spaans willen leren als tweede of vreemde taal (vanaf niveau 0 tot C1)
verified badge
Hoi! Ik ben Tanya.
Ik ben geboren in Italië, maar de laatste twee jaar van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, vooral in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten, op afstand gereisd en gewerkt.
Ik heb in Argentinië en Guatemala gewoond.
Ik ben een professionele docente met 7 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen, panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Ik heb een diploma in talen, ik ben gecertificeerd in internationaal recht en ik ben een language coach. Language coach houdt in dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe nieuwe talen te leren!
Ik zal je hele leertraject nauwlettend volgen, om het meeste uit je vaardigheden te halen!
Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik na jaren studeren polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik zelf een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn hobby is mijn grootste passie is het leren van andere talen, daarom kan ik uit mijn ervaring veel van de problemen begrijpen die verband houden met het leren van een vreemde taal.
Mijn lessen gebaseerd zijn op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPLESSEN mogelijk!
Tot snel! :-)
verified badge
🇪🇸 Spreek vol zelfvertrouwen Spaans — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇪🇸

✨ Wil je Spaans leren op een leuke, praktische manier, met de nadruk op echte communicatie? Dan ben je hier aan het juiste adres!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en ervaren docent Spaans en ik begeleid je stap voor stap om vol zelfvertrouwen Spaans te spreken – of het nu voor reizen, werk, examens of alledaagse gesprekken is.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila, en ik heb al veel studenten geholpen hun potentieel in het Spaans te ontdekken met een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 In mijn lessen spreken we vanaf dag één — je zult de taal op een natuurlijke en effectieve manier gaan gebruiken.

🧭 Kies je focus:
✈️ Spaans voor op reis
→ Leer essentiële zinnen, dagelijkse uitdrukkingen en culturele tips.
→ Wees er klaar voor om zonder taalbarrières van je reizen te genieten.
→ Spreek vol zelfvertrouwen in elk Spaanssprekend land!

💼 Spaans voor zakelijk gebruik
→ Verbeter je professionele communicatie in het Spaans.
→ Woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Vergroot je zelfvertrouwen en professionaliteit in internationale omgevingen.

🎓 Examenvoorbereiding (DELE, SIELE, IB...)
→ Lessen gericht op exameninhoud en -strategie.
→ Oefentests, gerichte correcties en persoonlijke ondersteuning.
→ Verminder stress en ga vol zelfvertrouwen je examen in.

💬 Gespreksboost
→ Oefen met natuurlijk en vloeiend spreken.
→ Onderwerpen: cultuur, dagelijks leven, nieuws, reizen, meningen — u kiest!
→ Live correcties en tips om authentieker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Spaans (A1–C2)
Gestructureerde grammatica en woordenschat gecombineerd met veel praktische spreekoefeningen.

🎁 SPECIALE BONUS
Zodra je je eerste les boekt, krijg je direct toegang tot een privéleslokaal met alle benodigde materialen:
Interactieve tools, woordenlijsten, grammatica-uitleg, oefeningen en leuke extra's helpen je om in je eigen tempo vooruit te komen.

✨ Laten we van jouw Spaanse leerreis een plezierige, praktische en echt effectieve ervaring maken!
////
Spreek vol zelfvertrouwen Spaans — Reizen | Werk | Examens | Gesprekken

✨ Wil je Spaans leren op een praktische, leuke en op realistische communicatie gerichte manier? Dan ben je hier aan het juiste adres!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en ervaren docent Spaans en ik zal je stap voor stap begeleiden om vol zelfvertrouwen Spaans te spreken – of het nu voor reizen, werk, examens of gewoon dagelijkse communicatie is.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila, en ik heb al veel studenten geholpen hun potentieel in het Spaans te ontwikkelen door middel van een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 In mijn cursussen spreken we vanaf de eerste dag – je zult de taal op een natuurlijke en effectieve manier gaan gebruiken.

🧭 Kies je doel:
✈️ Spaans voor op reis
→ Leer essentiële zinnen, alledaagse uitdrukkingen en culturele tips.
→ Maak je klaar om zonder taalbarrières van je reizen te genieten.
→ Spreek vloeiend in elk Spaanstalig land!

💼 Professionele Spanjaard
→ Verbeter je professionele communicatie in het Spaans.
→ Woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Vergroot je zelfvertrouwen en professionaliteit in een internationale omgeving.

🎓 Examenvoorbereiding (DELE, SIELE, IB...)
→ Cursussen gericht op exameninhoud en -strategieën.
→ Praktische tests, gepersonaliseerde correcties en individuele opvolging.
→ Verminder stress en ga vol zelfvertrouwen naar het examen.

💬 Gesprekslessen
→ Oefen met vloeiend en natuurlijk spreken.
→ Onderwerpen: cultuur, dagelijks leven, actualiteiten, reizen, meningen — u kiest!
→ Live correcties en tips om authentieker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Spaans (A1–C2)
Gestructureerde cursussen die grammatica, woordenschat en intensieve communicatieve oefeningen combineren.

🎁 SPECIALE BONUS
Zodra je je eerste les boekt, krijg je direct toegang tot een privéleslokaal met al het benodigde materiaal:
Interactieve tools, woordenlijsten, grammatica-uitleg, oefeningen en leuke extra's om in je eigen tempo vooruit te komen.

✨ Maak van je Spaanse leerervaring een plezierige, praktische en echt effectieve ervaring!
verified badge
Hallo studenten!

Ben je klaar om Engels te leren? Laten we dan beginnen! De lessen zullen entertainment en hard werken combineren. We praten vanaf de eerste les in het Engels en passen onze lessen aan zodat ze aansluiten bij jouw behoeften. Alle niveaus en leeftijden, zowel online als persoonlijk!

Onze lessen worden aangepast aan jouw wensen. We kunnen ons bezighouden met de basisgrammatica en woordenschat, of vanaf het allereerste begin beginnen. En aan de andere kant kunnen we ook samenwerken om officiële examens voor te bereiden en om te gaan met meer gecompliceerde situaties. Het verbeteren van zakelijk Engels behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien ik daar eerdere ervaring mee heb.

Tijdens onze lessen zullen we vooral gebruik maken van online bronnen, gepersonaliseerde activiteiten en powerpoint. Je krijgt elke les wat huiswerk mee, zodat je wat we in de les gezien hebben verder kunt verinnerlijken. De lessen kunnen 1 tot 2 uur duren, afhankelijk van persoonlijke voorkeur en beschikbaarheid. Ze worden één of twee keer per week gehouden.

Ik ben afgestudeerd in Engelse studies, waar we algemeen Engels, morfologie, cultuur en literatuur bestudeerden. Bovendien heb ik ook een masterdiploma Talenonderwijs behaald, waarmee ik alle middelen heb verworven die nodig zijn om lessen te geven. Ik studeer momenteel een doctoraat in Engelse literatuur aan de Universiteit van Lleida.

Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven in de Engelse taal, plus ervaring met lesgeven in het Spaans. Ik heb zowel persoonlijke als online lessen gehad, zowel in grote als kleine groepen en voor individuele studenten. Ik heb lesgegeven van kleuters tot oudere leerlingen en heb de lessen aangepast aan hun niveaus en behoeften. Ik heb ook zakelijk Engels, conversatiecursussen en examengerichte lessen gegeven.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Ik heb 17 jaar ervaring als docent Engels en heb in 5 verschillende landen gewerkt. Ik heb mensen voorbereid op de IELTS- of TOEFL-examens. Ik heb hier ervaring mee en ben tevens gecertificeerd TEFL-docent via itoi. Neem gerust contact met me op om je schrijf-, lees- en spreekvaardigheid voor deze examens te verbeteren.
verified badge
Met een diploma vertaling geef ik al meer dan 20 jaar taalcursussen (in het bedrijfsleven en in de schoolwereld). Deze cursussen worden geheel aangepast aan jouw wensen en jouw niveau. Talen zijn een echte passie en gegarandeerd resultaat, in een goed humeur!
verified badge
Ik bied persoonlijke Engelse lessen aan, afgestemd op jouw niveau en doelen, of je nu een beginner of een gev Gevorderde bent.

Met een certificaat dat mijn C1-niveau Engels aantoont, zal ik u op een duidelijke en stapsgewijze manier begeleiden bij het verbeteren van uw spreek- en schrijfvaardigheid.

De lessen worden volledig afgestemd op elke individuele student en kunnen het volgende omvatten:

- conversatie om de spreekvaardigheid te verbeteren
- Mondeling en schriftelijk begrip
- geschreven uitdrukking
- opfriscursus
- examenvoorbereiding

Elke sessie begint met een analyse van uw behoeften, gevolgd door praktische oefeningen en rollenspellen. U ontvangt duidelijke feedback en concreet advies om effectief vooruitgang te boeken.

Mijn doel is om u te helpen meer zelfvertrouwen te krijgen en snel zichtbare resultaten te behalen.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
verified badge
Docent Engels | A1–C1 | Spreken, schrijven, literatuur & examenvoorbereiding

Of je nu net begint met Engels leren of je voorbereidt op gev Gevorderde examens, ik bied gepersonaliseerde lessen aan voor leerlingen van niveau A1 tot C1.

Met mijn ruime ervaring in het lesgeven aan leerlingen in het voortgezet en hoger voortgezet onderwijs, inclusief de voorbereiding op het Europees Baccalaureaat, help ik leerlingen zelfvertrouwen op te bouwen en hun academische, professionele of persoonlijke taaldoelen te bereiken.

De lessen worden afgestemd op uw behoeften en kunnen zich richten op:

Spreekvaardigheid en uitspraak
Gespreks- en mondelinge communicatievaardigheden
Grammatica en woordenschat
Lees- en luistervaardigheid
Schrijven, van alledaags Engels tot academische essays
Literatuur en kritisch denken (B1–C1)
Examenvoorbereiding en studievaardigheden

Er wordt veel nadruk gelegd op de ontwikkeling van spreekvaardigheid. Door middel van boeiende discussies, rollenspellen, presentaties, debatten en realistische scenario's verbeter je je spreekvaardigheid, nauwkeurigheid, uitspraak en zelfvertrouwen in het natuurlijk spreken van Engels.

Mijn lesstijl is ondersteunend, interactief en studentgericht. Ik gebruik authentiek materiaal en praktische activiteiten om lessen te creëren die boeiend, uitdagend en relevant zijn voor jouw doelen.

Of je nu je alledaags Engels wilt verbeteren, wilt slagen op school of bij examens, of een zelfverzekerdere communicator wilt worden, ik help je om gestaag en blijvend vooruitgang te boeken.
verified badge
Verbeter je Engels met een ervaren en TEFL-gecertificeerde docent!

Met een officieel TEFL-certificaat van 120 uur en meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven van Engels, heb ik gewerkt met kinderen, tieners en volwassenen. Ik heb studenten geholpen hun vaardigheden te ontwikkelen in een ondersteunende, boeiende en praktische leeromgeving.

Ik heb ook ervaring met het geven van interne trainingen in zakelijk Engels, waarbij ik professionals help hun communicatieve vaardigheden te verbeteren voor vergaderingen, presentaties, sollicitatiegesprekken, onderhandelingen en dagelijkse interacties op de werkvloer.

Wat kun je van mijn lessen verwachten?

Persoonlijk leren: lessen aangepast aan uw niveau, doelstellingen en tempo.
Examenvoorbereiding voor de officiële Cambridge-examens, IELTS en APTIS. Niveaus A2-C1.
Gespreksvaardigheden en spreekvloeiendheid: Bouw zelfvertrouwen op en communiceer natuurlijker.
Grammatica en woordenschat: Duidelijke uitleg en praktische oefeningen.
Zakelijk Engels: Verbeter uw professionele communicatie voor vergaderingen, presentaties, e-mails en sollicitatiegesprekken.
Engels voor kinderen en tieners: Boeiende activiteiten die leren leuk en effectief maken.
Praktisch Engels voor alledaags gebruik: leer de taal die je nodig hebt voor werk, studie, reizen en dagelijkse situaties.

Waarom zou je bij mij leren?

Mijn aanpak combineert ervaring, flexibiliteit en praktische communicatie. Ik geloof dat het leren van Engels een plezierige en motiverende ervaring moet zijn, waarbij je je op je gemak voelt om fouten te maken, vragen te stellen en in je eigen tempo vooruit te komen.

Alle lessen vinden online plaats, zodat u vanuit uw eigen huis kunt leren en Engels kunt inpassen in uw schema.

Laten we samenwerken om uw Engelse doelen te bereiken en u te helpen met zelfvertrouwen te communiceren!
message icon
Contacteer Gaurav
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Ik bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.
verified badge
Ik heb ervaring en passie in het lesgeven van Engels en het behalen van goede resultaten. Na de lessen ligt onze focus ook op het herhalen van de lesstof, periodieke opdrachten en het stapsgewijs evalueren van de resultaten. We bespreken ook probleemgebieden, creëren een goede basis en gebruiken verschillende methoden om vooruitgang te boeken en gestelde doelen te bereiken.
verified badge
Bij SpaansNed Leer je en praat je Spaans met mij "Aprende y habla español conmigo". Privé of groepslessen. Face to face lessen in de regio van Maastricht. Online lessen zijn uiteraard ook mogelijk.

Mijn moedertaal is Spaans en ik ben afgestudeerd docent Spaans ELE. Ik heb ruime ervaring met lesgeven en ik doe dat met enorm veel plezier.
Het belangrijkste voor mij om te beginnen is te weten wat het doel en het niveau van de student is. Daarna kiezen we samen een lesmethode.
Ik leer je alle vaardigheden op verschillende manieren (spelletjes, video's, boeken...) De les wordt nooit saai. We praten Spaans vanaf dag één. “Si hablas a una persona en una lengua que entiende, las palabras irán a su cabeza. Si le hablas en su propia lengua, las palabras irán a su corazón” - Nelson Mandela.
De lessen zijn bedoeld voor kinderen of volwassenen die Spaans willen leren als tweede of vreemde taal (vanaf niveau 0 tot C1)
verified badge
Hoi! Ik ben Tanya.
Ik ben geboren in Italië, maar de laatste twee jaar van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, vooral in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten, op afstand gereisd en gewerkt.
Ik heb in Argentinië en Guatemala gewoond.
Ik ben een professionele docente met 7 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen, panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Ik heb een diploma in talen, ik ben gecertificeerd in internationaal recht en ik ben een language coach. Language coach houdt in dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe nieuwe talen te leren!
Ik zal je hele leertraject nauwlettend volgen, om het meeste uit je vaardigheden te halen!
Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik na jaren studeren polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik zelf een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn hobby is mijn grootste passie is het leren van andere talen, daarom kan ik uit mijn ervaring veel van de problemen begrijpen die verband houden met het leren van een vreemde taal.
Mijn lessen gebaseerd zijn op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPLESSEN mogelijk!
Tot snel! :-)
verified badge
🇪🇸 Spreek vol zelfvertrouwen Spaans — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇪🇸

✨ Wil je Spaans leren op een leuke, praktische manier, met de nadruk op echte communicatie? Dan ben je hier aan het juiste adres!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en ervaren docent Spaans en ik begeleid je stap voor stap om vol zelfvertrouwen Spaans te spreken – of het nu voor reizen, werk, examens of alledaagse gesprekken is.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila, en ik heb al veel studenten geholpen hun potentieel in het Spaans te ontdekken met een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 In mijn lessen spreken we vanaf dag één — je zult de taal op een natuurlijke en effectieve manier gaan gebruiken.

🧭 Kies je focus:
✈️ Spaans voor op reis
→ Leer essentiële zinnen, dagelijkse uitdrukkingen en culturele tips.
→ Wees er klaar voor om zonder taalbarrières van je reizen te genieten.
→ Spreek vol zelfvertrouwen in elk Spaanssprekend land!

💼 Spaans voor zakelijk gebruik
→ Verbeter je professionele communicatie in het Spaans.
→ Woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Vergroot je zelfvertrouwen en professionaliteit in internationale omgevingen.

🎓 Examenvoorbereiding (DELE, SIELE, IB...)
→ Lessen gericht op exameninhoud en -strategie.
→ Oefentests, gerichte correcties en persoonlijke ondersteuning.
→ Verminder stress en ga vol zelfvertrouwen je examen in.

💬 Gespreksboost
→ Oefen met natuurlijk en vloeiend spreken.
→ Onderwerpen: cultuur, dagelijks leven, nieuws, reizen, meningen — u kiest!
→ Live correcties en tips om authentieker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Spaans (A1–C2)
Gestructureerde grammatica en woordenschat gecombineerd met veel praktische spreekoefeningen.

🎁 SPECIALE BONUS
Zodra je je eerste les boekt, krijg je direct toegang tot een privéleslokaal met alle benodigde materialen:
Interactieve tools, woordenlijsten, grammatica-uitleg, oefeningen en leuke extra's helpen je om in je eigen tempo vooruit te komen.

✨ Laten we van jouw Spaanse leerreis een plezierige, praktische en echt effectieve ervaring maken!
////
Spreek vol zelfvertrouwen Spaans — Reizen | Werk | Examens | Gesprekken

✨ Wil je Spaans leren op een praktische, leuke en op realistische communicatie gerichte manier? Dan ben je hier aan het juiste adres!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en ervaren docent Spaans en ik zal je stap voor stap begeleiden om vol zelfvertrouwen Spaans te spreken – of het nu voor reizen, werk, examens of gewoon dagelijkse communicatie is.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila, en ik heb al veel studenten geholpen hun potentieel in het Spaans te ontwikkelen door middel van een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 In mijn cursussen spreken we vanaf de eerste dag – je zult de taal op een natuurlijke en effectieve manier gaan gebruiken.

🧭 Kies je doel:
✈️ Spaans voor op reis
→ Leer essentiële zinnen, alledaagse uitdrukkingen en culturele tips.
→ Maak je klaar om zonder taalbarrières van je reizen te genieten.
→ Spreek vloeiend in elk Spaanstalig land!

💼 Professionele Spanjaard
→ Verbeter je professionele communicatie in het Spaans.
→ Woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Vergroot je zelfvertrouwen en professionaliteit in een internationale omgeving.

🎓 Examenvoorbereiding (DELE, SIELE, IB...)
→ Cursussen gericht op exameninhoud en -strategieën.
→ Praktische tests, gepersonaliseerde correcties en individuele opvolging.
→ Verminder stress en ga vol zelfvertrouwen naar het examen.

💬 Gesprekslessen
→ Oefen met vloeiend en natuurlijk spreken.
→ Onderwerpen: cultuur, dagelijks leven, actualiteiten, reizen, meningen — u kiest!
→ Live correcties en tips om authentieker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Spaans (A1–C2)
Gestructureerde cursussen die grammatica, woordenschat en intensieve communicatieve oefeningen combineren.

🎁 SPECIALE BONUS
Zodra je je eerste les boekt, krijg je direct toegang tot een privéleslokaal met al het benodigde materiaal:
Interactieve tools, woordenlijsten, grammatica-uitleg, oefeningen en leuke extra's om in je eigen tempo vooruit te komen.

✨ Maak van je Spaanse leerervaring een plezierige, praktische en echt effectieve ervaring!
verified badge
Hallo studenten!

Ben je klaar om Engels te leren? Laten we dan beginnen! De lessen zullen entertainment en hard werken combineren. We praten vanaf de eerste les in het Engels en passen onze lessen aan zodat ze aansluiten bij jouw behoeften. Alle niveaus en leeftijden, zowel online als persoonlijk!

Onze lessen worden aangepast aan jouw wensen. We kunnen ons bezighouden met de basisgrammatica en woordenschat, of vanaf het allereerste begin beginnen. En aan de andere kant kunnen we ook samenwerken om officiële examens voor te bereiden en om te gaan met meer gecompliceerde situaties. Het verbeteren van zakelijk Engels behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien ik daar eerdere ervaring mee heb.

Tijdens onze lessen zullen we vooral gebruik maken van online bronnen, gepersonaliseerde activiteiten en powerpoint. Je krijgt elke les wat huiswerk mee, zodat je wat we in de les gezien hebben verder kunt verinnerlijken. De lessen kunnen 1 tot 2 uur duren, afhankelijk van persoonlijke voorkeur en beschikbaarheid. Ze worden één of twee keer per week gehouden.

Ik ben afgestudeerd in Engelse studies, waar we algemeen Engels, morfologie, cultuur en literatuur bestudeerden. Bovendien heb ik ook een masterdiploma Talenonderwijs behaald, waarmee ik alle middelen heb verworven die nodig zijn om lessen te geven. Ik studeer momenteel een doctoraat in Engelse literatuur aan de Universiteit van Lleida.

Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven in de Engelse taal, plus ervaring met lesgeven in het Spaans. Ik heb zowel persoonlijke als online lessen gehad, zowel in grote als kleine groepen en voor individuele studenten. Ik heb lesgegeven van kleuters tot oudere leerlingen en heb de lessen aangepast aan hun niveaus en behoeften. Ik heb ook zakelijk Engels, conversatiecursussen en examengerichte lessen gegeven.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Ik heb 17 jaar ervaring als docent Engels en heb in 5 verschillende landen gewerkt. Ik heb mensen voorbereid op de IELTS- of TOEFL-examens. Ik heb hier ervaring mee en ben tevens gecertificeerd TEFL-docent via itoi. Neem gerust contact met me op om je schrijf-, lees- en spreekvaardigheid voor deze examens te verbeteren.
verified badge
Met een diploma vertaling geef ik al meer dan 20 jaar taalcursussen (in het bedrijfsleven en in de schoolwereld). Deze cursussen worden geheel aangepast aan jouw wensen en jouw niveau. Talen zijn een echte passie en gegarandeerd resultaat, in een goed humeur!
verified badge
Ik bied persoonlijke Engelse lessen aan, afgestemd op jouw niveau en doelen, of je nu een beginner of een gev Gevorderde bent.

Met een certificaat dat mijn C1-niveau Engels aantoont, zal ik u op een duidelijke en stapsgewijze manier begeleiden bij het verbeteren van uw spreek- en schrijfvaardigheid.

De lessen worden volledig afgestemd op elke individuele student en kunnen het volgende omvatten:

- conversatie om de spreekvaardigheid te verbeteren
- Mondeling en schriftelijk begrip
- geschreven uitdrukking
- opfriscursus
- examenvoorbereiding

Elke sessie begint met een analyse van uw behoeften, gevolgd door praktische oefeningen en rollenspellen. U ontvangt duidelijke feedback en concreet advies om effectief vooruitgang te boeken.

Mijn doel is om u te helpen meer zelfvertrouwen te krijgen en snel zichtbare resultaten te behalen.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
verified badge
Docent Engels | A1–C1 | Spreken, schrijven, literatuur & examenvoorbereiding

Of je nu net begint met Engels leren of je voorbereidt op gev Gevorderde examens, ik bied gepersonaliseerde lessen aan voor leerlingen van niveau A1 tot C1.

Met mijn ruime ervaring in het lesgeven aan leerlingen in het voortgezet en hoger voortgezet onderwijs, inclusief de voorbereiding op het Europees Baccalaureaat, help ik leerlingen zelfvertrouwen op te bouwen en hun academische, professionele of persoonlijke taaldoelen te bereiken.

De lessen worden afgestemd op uw behoeften en kunnen zich richten op:

Spreekvaardigheid en uitspraak
Gespreks- en mondelinge communicatievaardigheden
Grammatica en woordenschat
Lees- en luistervaardigheid
Schrijven, van alledaags Engels tot academische essays
Literatuur en kritisch denken (B1–C1)
Examenvoorbereiding en studievaardigheden

Er wordt veel nadruk gelegd op de ontwikkeling van spreekvaardigheid. Door middel van boeiende discussies, rollenspellen, presentaties, debatten en realistische scenario's verbeter je je spreekvaardigheid, nauwkeurigheid, uitspraak en zelfvertrouwen in het natuurlijk spreken van Engels.

Mijn lesstijl is ondersteunend, interactief en studentgericht. Ik gebruik authentiek materiaal en praktische activiteiten om lessen te creëren die boeiend, uitdagend en relevant zijn voor jouw doelen.

Of je nu je alledaags Engels wilt verbeteren, wilt slagen op school of bij examens, of een zelfverzekerdere communicator wilt worden, ik help je om gestaag en blijvend vooruitgang te boeken.
verified badge
Verbeter je Engels met een ervaren en TEFL-gecertificeerde docent!

Met een officieel TEFL-certificaat van 120 uur en meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven van Engels, heb ik gewerkt met kinderen, tieners en volwassenen. Ik heb studenten geholpen hun vaardigheden te ontwikkelen in een ondersteunende, boeiende en praktische leeromgeving.

Ik heb ook ervaring met het geven van interne trainingen in zakelijk Engels, waarbij ik professionals help hun communicatieve vaardigheden te verbeteren voor vergaderingen, presentaties, sollicitatiegesprekken, onderhandelingen en dagelijkse interacties op de werkvloer.

Wat kun je van mijn lessen verwachten?

Persoonlijk leren: lessen aangepast aan uw niveau, doelstellingen en tempo.
Examenvoorbereiding voor de officiële Cambridge-examens, IELTS en APTIS. Niveaus A2-C1.
Gespreksvaardigheden en spreekvloeiendheid: Bouw zelfvertrouwen op en communiceer natuurlijker.
Grammatica en woordenschat: Duidelijke uitleg en praktische oefeningen.
Zakelijk Engels: Verbeter uw professionele communicatie voor vergaderingen, presentaties, e-mails en sollicitatiegesprekken.
Engels voor kinderen en tieners: Boeiende activiteiten die leren leuk en effectief maken.
Praktisch Engels voor alledaags gebruik: leer de taal die je nodig hebt voor werk, studie, reizen en dagelijkse situaties.

Waarom zou je bij mij leren?

Mijn aanpak combineert ervaring, flexibiliteit en praktische communicatie. Ik geloof dat het leren van Engels een plezierige en motiverende ervaring moet zijn, waarbij je je op je gemak voelt om fouten te maken, vragen te stellen en in je eigen tempo vooruit te komen.

Alle lessen vinden online plaats, zodat u vanuit uw eigen huis kunt leren en Engels kunt inpassen in uw schema.

Laten we samenwerken om uw Engelse doelen te bereiken en u te helpen met zelfvertrouwen te communiceren!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Gaurav