facebook
Warre
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
member icon
Betrouwbare leraar
van52.00EUR/ h

Online saxofoon les voor beginners en gevorderden!

Hoe zit zo’n les nu in elkaar?

Een saxofoon les is elke keer volledig anders. Misschien leren we de ene week een moeilijk technisch stukje en de week erna een populair liedje naar eigen keuze? Soms praten we een beetje over muziektheorie, de andere keer zijn we misschien wel aan het improviseren.
De eerste lessen werken we vooral op het aanleren van een goede basis: een goede houding, de juiste ademhalingstechniek, de vingerzetting, de mondstand en het blazen. Ook een beetje kennis over het instrument zelf wordt zeker niet overgeslagen.

Moet ik op voorhand al muziektheorie kennen?

Neen. Tijdens de les zal ik jou muziektheorie aanleren, om dit erna direct in de praktijk toepassen. Wees gerust, dit komt niet vooraf aan het bespelen van de saxofoon. Voor de mensen die toch al een achtergrond hebben in de muziektheorie, des te beter. In de lessen kan ik jouw theoretische kennis alleen maar bijschaven.

Hoe vaak gaan de lessen door?

Je kiest zelf hoe vaak de saxofoon les doorgaat, dit hangt steeds af van wat je zelf graag wil bereiken. Het zit natuurlijk zo dat hoe regelmatiger je les volgt, hoe groter mijn engagement is. Dit omdat de opvolging dan gemakkelijker verloopt. Dit hangt natuurlijk volledig af van jouw eigen werk/school/leef schema.

Hoe vaak zal ik moeten oefenen?

Elk instrument leren kost tijd en moeite. De ideale oplossing is dat je elke dag een beetje kan oefenen, maar ik weet dat dit voor velen niet mogelijk is. Het is vooral een kwestie van zo consequent mogelijk te oefenen. Liever elke dag vijf minuten, dan eenmaal per week voor twee uur.

Hoe lang duurt het vooraleer ik bekende liedjes zal kunnen spelen?

Dat hangt volledig van jezelf af. Als je van dag één elke dag kan oefenen, zal het helemaal niet lang duren. Als jij daarentegen één keer om de twee weken jouw saxofoon vastneemt, zal het een hele tijd langer duren.

Vanaf en tot welke leeftijd kan ik saxofoon leren spelen?

Op muziek staat geen leeftijd. De jonge kinderen kunnen best wel even testen of ze een saxofoon al kunnen vasthouden. Voor de allerkleinsten is het aan te raden om op een gebogen sopraan saxofoon te leren spelen. Voor alle andere geïnteresseerden is de alt-saxofoon de beste optie.

Extra informatie

Een goede camera en microfoon maakt de les makkelijker, maar het gaat perfect via een computer, smartphone of tablet.

Locatie

Les via webcam

Algemene info

Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
30 minuten
De les wordt gegeven in:Engels, Nederlands

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Al op jonge leeftijd begon ik met muziek. Ik startte mijn muzikale carrière aan de Muziekacademie te Gent. Enkele jaren later genoemd ik er volledig voor te gaan en gaan ik saxofoon studeren aan de muziekhumaniora. In MUDA kreeg ik les van Andy Declerck. Ik studeerde er af als Laureaat Jazz & Popmuziek in 2014. Toen werd ik toegelaten aan het Conservatorium van Amsterdam. Daar studeerde ik voor één jaar, en kreeg ik les van enkele uitstekende muzikanten als Jasper Blom, Simon Rigter, Marc Scholten, etc.

In 2019 haalde ik mijn masterdiploma aan het Conservatorium van Gent, Hier kreeg ik les van Bart Defoort (Brussels Jazz Orchestra). In 2020 haal ik mijn educatieve masterdiploma.

In 2013 begon ik met les te geven. Ik geef aan zowel jonge kinderen (7 jaar), als aan volwassenen (75+) saxofoon les. Naast privé les geef ik les op de Academie van Geraardsbergen en Izegem. Wil je weten hoe zo'n les in elkaar zit? Neem een kijkje bij De Lessen.

Ik speel (de) in verschillende projecten waaronder, maar niet uitsluitend, Screens (Gent Jazz, Brussels Jazz Weekend, Winnaar XL Concours, Ham Sessions), Jake Walker (Vooruit, met tours in Duitsland en Groot-Brittanië), het Wouter Van den Broeck Quartet, het Ghent Youth Jazz Orchestra (met een kleine tour in Japan en Groot-Brittanië), Tudau Quartet en anderen. Ook als vervanger ben ik te zien bij Eclectiv, Bigband '86, etc.

Wanneer ik niet bezig ben met muziek, kan je mij vinden aan een klimmuur, of al wandelend in de natuur.

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
2017 - Bachelor in Jazz saxofoon uitvoering grote onderscheiding
2019 - Master in Jazz saxofoon prestatie onderscheiding
2019 - Master in muziekpedagogiek onderscheiding

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
9+ jaar privé lesgeven
5 jaar lesgeven aan kinderen/volwassenen in officiële academies
1 jaar lesgeven aan het koninklijk conservatorium van Sevilla, Spanje

Beoordelingen (1)

Topleraar! Ik ben zeer tevreden over de lessen bij Warre. Hij werkt motiverend en corrigeert waar nodig! Geeft goede tips en oefeningen waar je direct wat aan hebt. Ik was een complete beginner en dankzij Warre heb ik in korte tijd grote vooruitgang kunnen boeken! Docent aanbevolen!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Warre snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  Maandag om 5:00
  Dinsdag om 5:00
  Woensdag om 5:00
  Donderdag om 5:00
  Vrijdag om 5:00
  Zaterdag om 5:00
  
6
  Maandag om 6:00
  Dinsdag om 6:00
  Woensdag om 6:00
  Donderdag om 6:00
  Vrijdag om 6:00
  Zaterdag om 6:00
  
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  
  
  
  
  
9
  
  
  
  
  
  
  
10
  Maandag om 10:00
  
  
  
  
  
  
11
  Maandag om 11:00
  
  
  
  
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  Zaterdag om 12:00
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  Zaterdag om 13:00
  
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  Vrijdag om 14:00
  Zaterdag om 14:00
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 52€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds mei 2020
  • Geverifieerd telefoonnummer

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  
  
  
  
  
  
  
5
  Maandag om 5:00
  Dinsdag om 5:00
  Woensdag om 5:00
  Donderdag om 5:00
  Vrijdag om 5:00
  Zaterdag om 5:00
  
6
  Maandag om 6:00
  Dinsdag om 6:00
  Woensdag om 6:00
  Donderdag om 6:00
  Vrijdag om 6:00
  Zaterdag om 6:00
  
7
  
  
  
  
  
  
  
8
  
  
  
  
  
  
  
9
  
  
  
  
  
  
  
10
  Maandag om 10:00
  
  
  
  
  
  
11
  Maandag om 11:00
  
  
  
  
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  Zaterdag om 12:00
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  Zaterdag om 13:00
  
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  Vrijdag om 14:00
  Zaterdag om 14:00
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 52€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier


(LIVE of ONLINE!) Piano, improvisatie, compositie en muziektheorielessen
Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten. Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student. De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb. Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.

Cellolessen voor iedereen! Leer cello spelen of verbeter je muzikale vaardigheden!
Hallo, ik ben Laura, ik ben celliste en ik deel mijn muzikale kennis graag met andere mensen. Ik heb ervaring met leerlingen van alle leeftijden en ik geloof dat er geen juiste leeftijd is om te beginnen met het leren bespelen van een instrument. Ik pas mijn lessen aan de doelstellingen en smaak van elke leerling aan. We kunnen klassieke muziek leren, maar ook andere stijlen zoals pop. Ik bied ook lessen aan gericht op muziektheorie als dat is wat je zoekt! Als je cello wilt leren spelen of je vaardigheden wilt verbeteren, aarzel dan niet om mij te schrijven!

Saxofoon les voor beginners, alle leeftijden, vanuit huis
Ik leer je de basis van saxofoon spelen door het al spelend te ontdekken. Ik leer je noten lezen met de grepen daarbij. Ook spelen we liedjes, die op een verder punt ook naar aanleiding van je eigen verzoekjes gedaan kunnen worden. We doen dit naar aanleiding van goede methodes die we samen doorlopen

Drumlessen/drumclasses: voor beginners/gemiddeld niveau
Leren drummen? Easy as 1,2,3. Met mij leer je the basics, met je favorieten muziek meespelen en je eigen grooves op te bouwen. Het liefst bij mij in de studio, maar het kan ook bij u. Ik heb 15 jaar achter de kit in verschilde stijlen (rock, jazz, reggae, afrobeat). Bij vragen stuur gerust een berichtje :)

Wil je leren viool te spelen? Vioollessen voor iedereen!
Ik ben een professionele violist. Ik ben cum laude afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel (Master) en heb een Bachelor Diploma van Codarts (Rotterdam). Ik volgde ook een masteropleiding Muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel. Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus. Ik heb dertien jaar ervaring als docent in Nederland en België (privé en op muziekscholen/muziekacademies). In mijn lessen help ik de studenten om een goed contact met het instrument te vinden en een positieve relatie met muziek te cultiveren door de ontwikkeling van auditieve vaardigheden, gevoel voor ritme en een optimaal lichaamsgebruik te integreren, zodat ze zich kunnen verbinden met hun muzikale verbeelding. De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.

Zangles, gezond genieten! Als je bezig bent met zingen kan je even al het andere loslaten en dat geeft een heerlijk gevoel van ontspanning w
Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken door te werken aan klankvorming. Hierdoor kunnen de stembanden vrijer bewegen, zodat je minder snel moe wordt bij het zingen. Je stem wordt voller en je kunt hogere en lagere tonen zingen. Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepaal jij zelf wat voor soort muziek je gaat zingen. Of je nu alleen zingt onder de douche of dat je bv. in een koor zit en je tegen bepaalde moeilijkheden op loopt in het algemeen of bij een bepaald stuk? Neem dan gerust je koorpartij mee naar de les en dan kijken we samen hoe we dat makkelijker voor je kunnen maken. We werken aan repertoire waar jij van houdt. Ook kunnen we samen een ontdekkingsreis maken naar jouw favoriete muziek. WIE KAN ER LEREN ZINGEN? Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal je merken dat het zingen makkelijker wordt. Bovendien is zingen goed voor ontspanning, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten! JE EIGEN INSTRUMENT Als zanger of zangeres heb je alvast één voordeel ten opzichte van instrumentalisten: je hoeft geen (duur) instrument te kopen. Jij hebt je instrument altijd bij je, maar... je moet wel goed voor je instrument zorgen!

Gitaarlessen in Brussel met een gekwalificeerde leraar
Mijn naam is Ignazio en ik ben een professionele gitarist en gediplomeerd docent met twaalf jaar leservaring en talloze concerten op mijn naam. Ik ben afgestudeerd in Muziekdidactiek aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel en ik ben afgestudeerd in Jazzgitaar aan het Conservatorium, en ik heb ook een Klassieke opleiding. Ik speel veel verschillende muziekstijlen en ik zing ook. Ik heb ook een diploma Bedrijfseconomie. Ik bied gitaarlessen aan in Brussel voor alle niveaus. Mijn lesmethode is zeer georganiseerd en precies, waardoor u snel en intelligent vooruitgang boekt, zonder tijd te verspillen aan niet-essentiële details. U treft een vrolijke en vriendelijke omgeving aan, waarin leren plezierig is. De lessen zijn open voor zowel beginners als professionals die hun vaardigheden willen verbeteren. Ik spreek vloeiend Engels, Frans, Italiaans en een beetje Nederlands. De lessen vinden plaats in mijn atelier in Sint-Agatha-Berchem. Ik zal blij zijn je te zien!

Muzieklessen, privélessen, makkelijk en leuk
Musicwonderland is makkelijk en leuk en met veel enthousiasme :) Vioolwonderland, makkelijk en leuk. Na een geweldige internationale carrière leer ik iedereen graag viool! Het is gemakkelijk en gebaseerd op de juiste bewegingen die direct het juiste geluid geven :)

Leer saxofoontechniek door middel van improvisatie - welkom op elk niveau.
Elk niveau is welkom in deze les. Liedjes leren is het begin van het avontuur, in vrijheid muziek leren spelen is de levenslange reis. Improvisatie betekent niet dat we de techniek vergeten! Leer dus wat saxofoon, wat jazzvaardigheden en muziektheorie op een beproefde manier die is ontwikkeld tijdens mijn vele jaren lesgeven. Ik ben net zo gepassioneerd door improvisatie als de saxofoon zelf, de twee gaan prachtig samen. Ik ben Julia, een professionele saxofonist, oorspronkelijk uit Montreal, Canada. Ik woon 4 jaar in Nederland en heb een masterdiploma Muziek. Ik componeer, engineer en voer muziek uit. Ik hou ook van lesgeven, ik heb ervaringen met kinderen van 9 tot 90 jaar. Het belangrijkste idee van mijn lesfilosofie is om het geluid in je hoofd de lucht in te krijgen. "Begeleid onbevreesd muziek maken" is mijn motto!

Klassieke Muziek, JAZZ-muziek, filmmuziektheorie en harmonie en compositie
Maarten leert je over algemene muziektheorie en -analyse van beginner tot gevorderd niveau. Hij is ervaren om klassieke musici en jazzmuzikanten van het hoogste niveau les te geven. Hij kan met u werken aan de harmonie en analyse van composities op praktische manieren die ook van invloed zijn op uw eigen uitvoering. dus niet alleen op het bureau, maar ook op het instrument om je kennis en prestatieniveau te verbeteren. Hij heeft veel kennis van allerlei muziekanalyses en composities, de lessen kunnen mixen met online en klassikaal.

Saxofoonlessen voor beginners, halfgevorderden en gevorderden
Ben je een beginner?? Geen zorgen: er is geen ervaring vereist! 😁 Ik kan je de basis leren om klanken te produceren met je saxofoon: positie van de embouchure (positie van tanden, tong, lippen en stembanden, een vaak vergeten element), vingerzettingen, gebruik van diafragma,... Nadat we de eerste twee lessen hebben besteed aan het mondstuk en de hals voor de geluidsproductie, gaan we meteen een aantal supermakkelijke duo's samen spelen om je luistervermogen te oefenen, let ook op de ander, gehoortraining. Normaal gesproken gebruik ik het boek van Peter Wasll (getiteld Learn as you play) als ondersteuning, maar het is niet verplicht. Er zijn trouwens genoeg goede boeken! Ben jij een halfgevorderde/gevorderde student?? Ik weet zeker dat je nog steeds kunt verbeteren in alle basisprincipes, maar op een ander niveau. Ik zal je het belang leren van de "voicing" (techniek genoemd door de Amerikaanse saxofonist en pedagoog Donald Sinta) om je geluidsproductie en projectie te verbeteren, evenals het vermogen om de intonatie te corrigeren en te verbeteren. Je leert alles over frasering en muziekinterpretatie, van tonale muziek tot hedendaagse atonale composities. En toch kun je je samenspel verbeteren door in duo te oefenen op verschillende aspecten zoals stemming, balans, interpretatie, uitvoering etc. Boek een les en probeer het! Als je niet tevreden bent, geef me dan feedback en ga verder. Als je tevreden bent, help ik je graag om een goede muzikant te worden!

Zang/notenleer/muziektheorie/harmonie/gehoorvorming : door masterstudente jazz zang
Ik ben student jazz zang in Frankrijk, waar ik ben blijven plakken na een jaar erasmus. Graag zou ik mijn leerlingen de kunst van het zingen aanleren. Het moet leuk zijn, met toch de bijhorende techniek! Notenleer en de meer theoretische kanten van muziek kan zeker ook!

Piano (klassiek - jazz/pop) en/of zang (jazz/pop) lessen
Hallo en welkom in mijn muziekstudio! Het is absoluut fantastisch dat je geïnteresseerd bent in muziek, en ik hoop dat je er heel veel plezier mee zult hebben! Echter, duiken in de wonderen van de piano/keyboard kan een beetje overweldigend zijn... en dat is waar ik van pas kom! Deze cursus is voor iedereen, van complete beginners tot gevorderden, van lessen die volledig gericht zijn op klassieke muziek tot lessen die de basis van jazz/pop omvatten of erop focussen. Als je van zingen houdt, kunnen we ook werken aan de basis van jazz/popzang, zodat je jezelf kunt leren begeleiden aan de piano. In onze lessen zal techniek een inherent onderdeel zijn van de training, evenals analyse, elementaire muziektheorie en efficiënte manieren om muziek te oefenen. Als je dat allemaal goed in de oren klinkt, neem dan contact met me op en we kunnen zo snel mogelijk beginnen! Lessen kunnen in het Engels of Nederlands zijn. Dus wie ben ik? In een notendop, ik ben een professionele pianist, zanger, tekstschrijver en blogger. Sinds 2014 heb ik lesgegeven in verschillende muziekscholen, piano, ensemble, jazzvocaal en solfège. Op een meer uitgebreide noot, ik behaalde mijn Master of Arts in klassieke piano, summa cum laude, aan het Koninklijk Conservatorium van Gent (KASK) in 2017, en studeerde als Fulbrighter aan de Indiana University Jacobs School of Music in Bloomington USA tijdens de 2019 -2020 studiejaar. Elke dag streef ik ernaar om een betere muzikant en persoon te worden, en ik wil die passie overbrengen op mijn studenten.

Privé pianolessen voor kinderen en volwassenen (alle levels)
Studenten van alle leeftijden en niveaus kunnen bij mij terecht om privé pianolessen live te volgen in Antwerpen, Beerzel of online via camera (Zoom of Skype). Als pianist en docent heb ik jarenlange leservaring op privé en openbare scholen doorheen Kroatië. Mijn belangrijkste muziekopleiding kreeg ik in Zagreb (Kroatië) en Wenen (Oostenrijk). In 2020 ben ik afgestudeerd in de discipline piano als 'Master in Music' aan de 'Academy of Music' in Zagreb. Ik heb ervaring in zowel het klassiek repertoire alsook het moderne repertoire van de 20ste en 21ste eeuw. In 2020 werd ik als pianist geselecteerd om de compositie van de Belgische componist Gillis Sacré te vertegenwoordigen op een compositiewedstrijd in Wenen (Oostenrijk). In 2016 nam ik deel aan een Euphonium-project en trad op tijdens een concerttournee in Slovenië, Hongarije, Oostenrijk en Kroatië. Later heb ik me verder ontwikkeld in talrijke masterclasses piano en kamermuziek bij onder meer pedagogen Ruben Dalibaltayan, Vera Vaidman, Andrea Padova, Ratko Delorko, Đuro Tikvica. Van 2019-2022 was ik als professor piano verbonden aan de muziekschool 'Ivan Matetić Ronjgov' in Rijeka (Kroatië).

Gitaarlessen: elektrisch, akoestisch of basgitaar
Prof jazz muzikant biedt aan: Gitaarlessen privé of in groep Alle leeftijden & niveaus welkom Elektrische, akoestische gitaar of basgitaar Naast een opleiding klassieke gitaar, behaalde ik als uitvoerend muzikant een master in jazz en hedendaagse muziek. Ik heb in Parijs en Londen gewoond, met fantastische muzikanten gespeeld en geef nu ruim 25 jaar les aan jongeren en volwassenen in het Nederlands, Frans en Engels. Stijl en niveau van de lessen zijn uiteraard afhankelijk van de student. De één wil zingen en zichzelf kunnen begeleiden, de ander wil leren improviseren. Blues, rock, funk, soul, fusion, flamenco, hiphop, mambo, reggae, folk, bossa, disco, ska, samba, tango, klassiek, pop ... geen probleem, waar het om gaat is dat je plezier hebt in het spelen. Ik zal transcripties maken van je favoriete muziek en laten zien hoe je die kan spelen, een degelijke techniek aanleren zodat je steeds verder kunt en theorie geven in kleine stapjes zodat je kan zien hoe het allemaal in elkaar past. Ik geef les op locatie, online of bij mij thuis (versterker + lesgitaar beschikbaar). Ben je geïnteresseerd of heb je vragen, laat maar iets weten. Ik hoop je snel te horen!