Piano lessen en / of muziektheorie op maat gemaakt.
Van 30 € /h
Piano lessen op maat. Zeer flexibel, we kunnen samen een tijdstip bespreken wanneer de les doorgaat. U kan kiezen of u muziektheorie toepast in de praktijk piano lessen. Ik raad het wel aan zodanig dat u ook leert te begrijpen wat u juist doet. Er is ook een mogelijkheid om thuis lessen te krijgen.
Extra informatie
Piano/ keyboard
Locatie
Plaats gekozen door de student :
- In de omgeving van Antwerpen, België
Online vanuit België
Over
Ik speel piano sinds mijn 8 jaar. Op mijn 18 jaar gaf ik al les op een muziekschool voor 2 jaar daarna gaf ik ook lessen bij leerlingen thuis. Ik heb ervaring in het geven van muziektheorie en ook in piano lessen. Eerst studeerde ik klassieke piano en daarna studeerde ik jazz/pop piano.
Opleiding
Ik volgde de opleiding Kunst Secundair Onderwijs (KSO), waar ik een brede artistieke vorming kreeg met een sterke focus op muziek. Tijdens deze opleiding ontwikkelde ik mijn muzikale vaardigheden, met bijzondere aandacht voor piano, muziektheorie, notenleer en samenspel. Daarnaast leerde ik creatief en gedisciplineerd werken, en kreeg ik inzicht in artistieke expressie en podiumervaring.
Leservaring
Ik heb twee jaar ervaring met het geven van pianoles aan leerlingen van verschillende niveaus. Na deze periode heb ik mijn ervaring verder uitgebreid door privélessen aan huis te geven. Hierbij heb ik gewerkt aan techniek, muziektheorie, notenlezen en muzikaliteit, en heb ik mijn lessen aangepast aan het niveau, tempo en de leerdoelen van elke leerling.
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Good-fit Leraar Garantie





