facebook
favorite button
member since icon
Sinds juli 2019
Leraar sinds juli 2019
Online muziek coach, talent coach,zang, performance.
course price icon
Van 92 € /h
arrow icon
Online coaching aan kinderen, jongeren, volwassenen op het gebied van muziek, zang, performance.

Ook beschikbaar als online talent coach of danschoreograaf op locatie voor videoclips.

Voor bedrijven is een ander tarief. Voor meer info kan je mij een bericht sturen.
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Moedertaal Nederlands kan u helpen Nederlands te spreken, de taal die wij in Nederland spreken. Ik kan je leren spreken en schrijven.

Ik ben doordeweeks en in het weekend beschikbaar. Als je vragen hebt, stuur me dan een bericht.

Ook als je de Nederlandse taal wilt verbeteren.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben Ai, een sopraan. Ik geef zangles.
Ik heb mijn studie afgerond aan:
Kyoto Universiteit voor Kunst/Bachelor of Arts
Royal College of Music / Master of Music Performance
Koninklijk Conservatorium Den Haag / Oude Muziek Zang

Ik heb een officieel onderwijscertificaat in Japan en daarnaast ruime ervaring met lesgeven en optreden.
Ik wil de muziek graag met u delen!
verified badge
Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken door te werken aan klankvorming. Hierdoor kunnen de stembanden vrijer bewegen, zodat je minder snel moe wordt bij het zingen. Je stem wordt voller en je kunt hogere en lagere tonen zingen.

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepaal jij zelf wat voor soort muziek je gaat zingen. Of je nu alleen zingt onder de douche of dat je bv. in een koor zit en je tegen bepaalde moeilijkheden op loopt in het algemeen of bij een bepaald stuk? Neem dan gerust je koorpartij mee naar de les en dan kijken we samen hoe we dat makkelijker voor je kunnen maken. We werken aan repertoire waar jij van houdt. Ook kunnen we samen een ontdekkingsreis maken naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal je merken dat het zingen makkelijker wordt. Bovendien is zingen goed voor ontspanning, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!


JE EIGEN INSTRUMENT
Als zanger of zangeres heb je alvast één voordeel ten opzichte van instrumentalisten: je hoeft geen (duur) instrument te kopen. Jij hebt je instrument altijd bij je, maar... je moet wel goed voor je instrument zorgen!
verified badge
Mijn naam is Carmen en ik ben operazangeres. Ik heb gestudeerd aan het PI Chaykovsky Conservatorium in Moskou en het beroemde Santa Cecilia Conservatorium in Rome. Ik heb vele masterclasses gevolgd in Rusland, Italië en Oostenrijk bij onder andere Edda Moser, Renata Scotto en Nino Machaidze. Ik was ook solist in het Vaticaankoor.

Sinds enkele jaren werk ik als zangleraar in Brussel. Ik bied cursussen aan in het Engels, Frans, Russisch en Italiaans. Ik geef les aan kinderen vanaf 6 jaar (beginners of meer ervaren). Ik bied een breed scala aan ademhalings- en zangtechnieken.

Muzikaal,
verified badge
De les is voor:
- beginners die hun reis in muziek willen beginnen
- intermediaire musici die hun vaardigheden willen verbeteren
- voor hoogopgeleide musici die hun kennis willen perfectioneren.
De klas omvat songwritingvaardigheden in POP, ROCK, JAZZ en vele andere stijlen van populaire muziek, evenals compositievaardigheden bij het schrijven van KLASSIEKE, FILM-, THEATRE-muziek.
Ik ben gespecialiseerd in zowel populaire muziek als klassieke muziek. De klas omvat zowel theoretische kennis als de praktische toepassing ervan met het favoriete instrument van de student. De les omvat ook vaardigheden in het spelen van gitaar, piano en percussie.
verified badge
Ik ben een Italiaanse sopraan, afgestudeerd aan de Dutch National Opera Academy. Ik werk als solist als freelance zangeres en geef al jaren zangles aan leerlingen van verschillende niveaus en leeftijden.
Het belangrijkste tijdens mijn lessen is om de leerling te helpen een gezonde en comfortabele manier van zingen te vinden!
Tijdens het eerste deel van de les zullen we ons concentreren op techniek en ademhaling, terwijl we ons tijdens het tweede deel van de les zullen concentreren op het repertoire dat we samen met de student hebben gekozen, waarbij we het aspect van de techniek toepassen waar we eerder in de les aan hebben gewerkt .
verified badge
Ik ben Natalia, een piano muzikant en muziek schrijver.
ik componeer mijn eigen muziekstukken op de piano, muzieknummers in verschillende genres, waaronder bijvoorbeeld, filmmuziek, popliedjes en klassieke muziek.

Ik maak en speel muziek voor alles waarvoor muziek nodig is. Films, tv-shows, toneelstukken, commercials, liedjes.

Hier zal u geïnformeerd worden over de aanbiedingen voor de optredens en componeren en ook over de piano lessen...
verified badge
Ben je een beginnende zanger(es) of al meer ervaren en wil je technisch of interpretatief meer bijleren? Zou je graag wat zekerder staan op audities/podium? Kan je geen noten lezen of heb je zelfs nog nooit iets met muziek gedaan? Dan help ik je daar graag bij. Samen zoeken we naar de methode die het beste bij je past en naar jouw unieke stem.
verified badge
Ik geef zangles aan studenten van alle niveau’s en leeftijden. Ik heb tot doel elke leerling te helpen hun unieke stem te ontdekken en te leren gebruiken op een gezonde manier.
Ik bied face-to-face lessen in Antwerpen, zowel als online lessen, aan.
verified badge
Zoek jij een gepassioneerde zangleraar? Zoek niet verder!

Met meer dan 15 jaar zangervaring en een afgeronde bachelor, master, en postgraduaat in klassieke zang en opera zou ik wel eens jouw ideale keuze kunnen zijn! Ik heb al ervaring opgedaan in professionele concerten en operaproducties in België, Duitsland en Nederland!

Naast klassieke muziek ben ik ook niet vreemd van lichte/pop muziek, dus daar mag je zeker ook altijd mee afkomen! Mijn lessen zijn gericht op een positieve en ondersteunende leeromgeving. Samen verkennen we de basisprincipes en lossen we uitdagingen op in een ontspannen en aandachtige sfeer.

Of je nu een beginner bent of je zangtalent wilt verfijnen, ik help je graag jouw vocale doelen te bereiken.

Aarzel zeker niet me te contacteren! Hopelijk tot binnenkort!
-
Are you looking for a passionate singing teacher? Look no further!

With over 15 years of singing experience and a completed bachelor's, completed master's degree and postgraduate in classical singing and opera, I could be your ideal choice! I have already gained experience in professional concerts and opera productions in Belgium, Germany and the Netherlands!

Besides classical music, I'm no stranger to light/pop music either, so you're certainly always welcome to bring that to a lesson as well! My lessons focus on a positive and supportive learning environment. Together we'll explore the basics and solve challenges in a relaxed and attentive atmosphere.

Whether you are a beginner or want to refine your singing talent, I am happy to help you reach your vocal goals.

Definitely don't hesitate to contact me! Hope to see you soon!
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Ik geloof dat iedereen kan zingen en dat het een van de meest bijzondere en leuke dingen is om te doen!

Hallo allemaal!
Mijn naam is Marion en ik kom uit Frankrijk. Ik ben al muzikant zolang ik me kan herinneren. Ik begon als kind als trompettist. Ik speelde in allerlei soorten orkesten en had veel plezier met dit instrument, maar het was niets vergeleken met mijn liefde voor zingen! Daarom heb ik besloten om professioneel operazangeres te worden en wil ik mijn passie voor zingen delen!

Wat bied ik aan?
Klassieke zanglessen voor alle niveaus, met de nadruk op opera, liederen, oratoria en koorrepertoire.
Ik woon in Utrecht. Je bent van harte welkom bij mij thuis, maar ik kom ook graag naar de studenten.
De lessen worden in het Engels of het Frans gegeven, maar ik spreek ook een beetje Nederlands.

Wat ga je leren?
De fundamentele elementen van klassiek zingen, zoals ademhaling, houding en resonantie, maar ook stijlen, uitspraak, interpretatie en repertoire. Een belangrijk aspect dat ik in een zangles wil behandelen, is hoe je je eigen stem kunt vinden, zowel technisch als interpretatief.
Ik kan je ook begeleiden bij alles wat met solfège te maken heeft, bijvoorbeeld hoe je een partituur gebruikt en leest of hoe je een liedje uit het hoofd leert.

Wat is mijn filosofie over zingen en pedagogiek?
Ik geloof dat de beste manier om een vaardigheid te ontwikkelen en te verbeteren is wanneer leerlingen zich op een veilige plek voelen waar ze durven te experimenteren, maar ook plezier kunnen hebben. Dit is een essentieel onderdeel van het muziekmaken en ik probeer elke les plezier en plezier te bieden!

Ik hoop dat we elkaar binnenkort spreken voor een les.
Als u vragen heeft, neem dan gerust contact met mij op. Ik praat graag met u!
Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten!

Over mij:
Ik begon mijn muzikale studies in mijn thuisland Frankrijk, aan het Conservatoire de Caen en het Conservatoire de Rennes, voordat ik naar Nederland kwam waar ik mijn
bachelor zang aan Het Conservatorium van Amsterdam in juni 2018.
Twee jaar later studeerde ik af aan de Nederlandse Opera Academie waar
Ik vertolkte de rol van Tigrane in Händels Radamisto, The Countess of
Dunmow in Berkeley's A Dinner Engagement, Arsace in Graun's Cesare en Cleopatra en Fiordiligi in Mozarts Così fan tutte.
Tegenwoordig ben ik freelance sopraan en werk ik in Nederland en België als soliste en koorzangeres. Ik werk regelmatig mee aan producties van het koor van de Nationale Opera in Amsterdam, Opera Ballet Vlaanderen in Antwerpen of het Groot Omroepkoor in Hilversum.
Ik was een van de laureaten van de editie 2020/2021 van de Nederlandse Klassieke
Talent Tour & Award en onlangs won ik de Handel Choir Jubilee Award.
verified badge
Breng je stem tot leven – zangcoaching die bij je past!

Hoi, ik ben Kaan, een zanger en zangcoach uit België met jarenlange training en een passie om anderen te helpen hun vocale potentieel te ontsluiten. Met ervaring in een breed scala aan stijlen - klassiek, pop, Turkse muziek en musicaltheater - stem ik elke les af op jouw unieke stem en doelen.

Mijn aanpak richt zich op:
• Zangtechniek: ademhalingscontrole, toonhoogte, toon, gemengde stem en meer.
• Zelfvertrouwen opbouwen: overwin obstakels en leer op je eigen stem te vertrouwen.
• Geniet van de reis: zingen moet even vreugdevol als transformerend zijn.

Er is geen 'one-size-fits-all'-aanpak voor zingen. Ik maak gepersonaliseerde plannen die passen bij jouw behoeften, en we werken samen om uitdagingen stap voor stap te doorbreken.

Lessen zijn zowel online als in persoon beschikbaar, waardoor het voor iedereen makkelijk is om mee te doen, ongeacht waar je bent. Of je nu net begint of je vaardigheden wilt verfijnen, ik ben er om je te begeleiden.

Klaar om de volgende stap te zetten in je vocale reis? Laten we je stem laten schitteren!

Neem contact met mij op om uw eerste sessie te boeken of voor meer informatie.

Lessen zijn beschikbaar in: Nederlands, Engels of Turks.
verified badge
Voor artiesten, songwriters en creatievelingen die klaar zijn om hun visie vorm te geven.

Ben je bezig met je eigen liedjes en heb je het gevoel dat je vastloopt?
Zit je hoofd vol ideeën, maar vind je het lastig om ze om te zetten in één helder artistiek verhaal?
Of misschien heb je al iets gecreëerd waar je trots op bent, maar wil je het verder uitwerken – dieper, gedurfder, meer jezelf.

Ik help u graag de puntjes met elkaar te verbinden.

Als zanger, songwriter, producer en creatief directeur die aan mijn eigen debuutalbum werkt, weet ik hoe overweldigend het creatieve proces kan zijn. Kunstenaar zijn is zoveel meer dan alleen muziek maken. Je geluid, je beelden, je verhaal, je liveoptredens – het is allemaal met elkaar verbonden. Daar kom ik in beeld.

Tijdens onze sessies kunnen we onderzoeken welk deel van jouw creatieve wereld ondersteuning nodig heeft:

🎵 Songwriting – melodie, tekst, structuur, harmonie
🎧 Productieleiding – van vroege schetsen tot verfijnde ideeën
🌙 Artistieke identiteit – visueel vertellen, esthetiek, branding
🎤 Performance & Presence – verbinding maken met uw publiek
💡 Creatieve strategie – ideeën organiseren en nieuwe ideeën ontsluiten
🌀 Intuïtieve begeleiding – soms heb je gewoon een klankbord nodig

Je hoeft dit niet alleen te doen.

Of je nu een beginner bent of een gevorderde kunstenaar, we werken met wat er al in je zit: je instinct, je smaak, je vragen. De sessies zijn volledig gepersonaliseerd en kunnen een eenmalige, diepgaande duik zijn of onderdeel van een langere, gezamenlijke creatieve reis.
verified badge
Hey! Ik ben DAM VAN, zangeres en geef lessen in bijberoep. Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding in 2015. Bij mij kan je terecht voor het leren van notenleer, zangtechnieken, podiumskills, en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee aan de slag wilt, en we vliegen er meteen in! Muzikale groeten, DAM VAN
verified badge
I will give you all the tips and tricks you will not be teached anywhere else, give you more insight in the details of music and make you grow in to your field of personality

Through years of expirience on and off stage i know what you need
message icon
Contacteer Coach
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben Ai, een sopraan. Ik geef zangles.
Ik heb mijn studie afgerond aan:
Kyoto Universiteit voor Kunst/Bachelor of Arts
Royal College of Music / Master of Music Performance
Koninklijk Conservatorium Den Haag / Oude Muziek Zang

Ik heb een officieel onderwijscertificaat in Japan en daarnaast ruime ervaring met lesgeven en optreden.
Ik wil de muziek graag met u delen!
verified badge
Je lichaam is je instrument bij het zingen. We proberen dat instrument zo mooi mogelijk te laten klinken door te werken aan klankvorming. Hierdoor kunnen de stembanden vrijer bewegen, zodat je minder snel moe wordt bij het zingen. Je stem wordt voller en je kunt hogere en lagere tonen zingen.

Tijdens de zanglessen zijn we ook bezig met articulatie, de uitspraak van vreemde talen en ook aan de betekenis van en je gevoel bij een bepaald stuk. Natuurlijk bepaal jij zelf wat voor soort muziek je gaat zingen. Of je nu alleen zingt onder de douche of dat je bv. in een koor zit en je tegen bepaalde moeilijkheden op loopt in het algemeen of bij een bepaald stuk? Neem dan gerust je koorpartij mee naar de les en dan kijken we samen hoe we dat makkelijker voor je kunnen maken. We werken aan repertoire waar jij van houdt. Ook kunnen we samen een ontdekkingsreis maken naar jouw favoriete muziek.


WIE KAN ER LEREN ZINGEN?
Iedereen kan leren zingen. Door de zanglessen zal je merken dat het zingen makkelijker wordt. Bovendien is zingen goed voor ontspanning, zowel van lichaam als geest. Zingen is gewoon genieten!


JE EIGEN INSTRUMENT
Als zanger of zangeres heb je alvast één voordeel ten opzichte van instrumentalisten: je hoeft geen (duur) instrument te kopen. Jij hebt je instrument altijd bij je, maar... je moet wel goed voor je instrument zorgen!
verified badge
Mijn naam is Carmen en ik ben operazangeres. Ik heb gestudeerd aan het PI Chaykovsky Conservatorium in Moskou en het beroemde Santa Cecilia Conservatorium in Rome. Ik heb vele masterclasses gevolgd in Rusland, Italië en Oostenrijk bij onder andere Edda Moser, Renata Scotto en Nino Machaidze. Ik was ook solist in het Vaticaankoor.

Sinds enkele jaren werk ik als zangleraar in Brussel. Ik bied cursussen aan in het Engels, Frans, Russisch en Italiaans. Ik geef les aan kinderen vanaf 6 jaar (beginners of meer ervaren). Ik bied een breed scala aan ademhalings- en zangtechnieken.

Muzikaal,
verified badge
De les is voor:
- beginners die hun reis in muziek willen beginnen
- intermediaire musici die hun vaardigheden willen verbeteren
- voor hoogopgeleide musici die hun kennis willen perfectioneren.
De klas omvat songwritingvaardigheden in POP, ROCK, JAZZ en vele andere stijlen van populaire muziek, evenals compositievaardigheden bij het schrijven van KLASSIEKE, FILM-, THEATRE-muziek.
Ik ben gespecialiseerd in zowel populaire muziek als klassieke muziek. De klas omvat zowel theoretische kennis als de praktische toepassing ervan met het favoriete instrument van de student. De les omvat ook vaardigheden in het spelen van gitaar, piano en percussie.
verified badge
Ik ben een Italiaanse sopraan, afgestudeerd aan de Dutch National Opera Academy. Ik werk als solist als freelance zangeres en geef al jaren zangles aan leerlingen van verschillende niveaus en leeftijden.
Het belangrijkste tijdens mijn lessen is om de leerling te helpen een gezonde en comfortabele manier van zingen te vinden!
Tijdens het eerste deel van de les zullen we ons concentreren op techniek en ademhaling, terwijl we ons tijdens het tweede deel van de les zullen concentreren op het repertoire dat we samen met de student hebben gekozen, waarbij we het aspect van de techniek toepassen waar we eerder in de les aan hebben gewerkt .
verified badge
Ik ben Natalia, een piano muzikant en muziek schrijver.
ik componeer mijn eigen muziekstukken op de piano, muzieknummers in verschillende genres, waaronder bijvoorbeeld, filmmuziek, popliedjes en klassieke muziek.

Ik maak en speel muziek voor alles waarvoor muziek nodig is. Films, tv-shows, toneelstukken, commercials, liedjes.

Hier zal u geïnformeerd worden over de aanbiedingen voor de optredens en componeren en ook over de piano lessen...
verified badge
Ben je een beginnende zanger(es) of al meer ervaren en wil je technisch of interpretatief meer bijleren? Zou je graag wat zekerder staan op audities/podium? Kan je geen noten lezen of heb je zelfs nog nooit iets met muziek gedaan? Dan help ik je daar graag bij. Samen zoeken we naar de methode die het beste bij je past en naar jouw unieke stem.
verified badge
Ik geef zangles aan studenten van alle niveau’s en leeftijden. Ik heb tot doel elke leerling te helpen hun unieke stem te ontdekken en te leren gebruiken op een gezonde manier.
Ik bied face-to-face lessen in Antwerpen, zowel als online lessen, aan.
verified badge
Zoek jij een gepassioneerde zangleraar? Zoek niet verder!

Met meer dan 15 jaar zangervaring en een afgeronde bachelor, master, en postgraduaat in klassieke zang en opera zou ik wel eens jouw ideale keuze kunnen zijn! Ik heb al ervaring opgedaan in professionele concerten en operaproducties in België, Duitsland en Nederland!

Naast klassieke muziek ben ik ook niet vreemd van lichte/pop muziek, dus daar mag je zeker ook altijd mee afkomen! Mijn lessen zijn gericht op een positieve en ondersteunende leeromgeving. Samen verkennen we de basisprincipes en lossen we uitdagingen op in een ontspannen en aandachtige sfeer.

Of je nu een beginner bent of je zangtalent wilt verfijnen, ik help je graag jouw vocale doelen te bereiken.

Aarzel zeker niet me te contacteren! Hopelijk tot binnenkort!
-
Are you looking for a passionate singing teacher? Look no further!

With over 15 years of singing experience and a completed bachelor's, completed master's degree and postgraduate in classical singing and opera, I could be your ideal choice! I have already gained experience in professional concerts and opera productions in Belgium, Germany and the Netherlands!

Besides classical music, I'm no stranger to light/pop music either, so you're certainly always welcome to bring that to a lesson as well! My lessons focus on a positive and supportive learning environment. Together we'll explore the basics and solve challenges in a relaxed and attentive atmosphere.

Whether you are a beginner or want to refine your singing talent, I am happy to help you reach your vocal goals.

Definitely don't hesitate to contact me! Hope to see you soon!
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Ik geloof dat iedereen kan zingen en dat het een van de meest bijzondere en leuke dingen is om te doen!

Hallo allemaal!
Mijn naam is Marion en ik kom uit Frankrijk. Ik ben al muzikant zolang ik me kan herinneren. Ik begon als kind als trompettist. Ik speelde in allerlei soorten orkesten en had veel plezier met dit instrument, maar het was niets vergeleken met mijn liefde voor zingen! Daarom heb ik besloten om professioneel operazangeres te worden en wil ik mijn passie voor zingen delen!

Wat bied ik aan?
Klassieke zanglessen voor alle niveaus, met de nadruk op opera, liederen, oratoria en koorrepertoire.
Ik woon in Utrecht. Je bent van harte welkom bij mij thuis, maar ik kom ook graag naar de studenten.
De lessen worden in het Engels of het Frans gegeven, maar ik spreek ook een beetje Nederlands.

Wat ga je leren?
De fundamentele elementen van klassiek zingen, zoals ademhaling, houding en resonantie, maar ook stijlen, uitspraak, interpretatie en repertoire. Een belangrijk aspect dat ik in een zangles wil behandelen, is hoe je je eigen stem kunt vinden, zowel technisch als interpretatief.
Ik kan je ook begeleiden bij alles wat met solfège te maken heeft, bijvoorbeeld hoe je een partituur gebruikt en leest of hoe je een liedje uit het hoofd leert.

Wat is mijn filosofie over zingen en pedagogiek?
Ik geloof dat de beste manier om een vaardigheid te ontwikkelen en te verbeteren is wanneer leerlingen zich op een veilige plek voelen waar ze durven te experimenteren, maar ook plezier kunnen hebben. Dit is een essentieel onderdeel van het muziekmaken en ik probeer elke les plezier en plezier te bieden!

Ik hoop dat we elkaar binnenkort spreken voor een les.
Als u vragen heeft, neem dan gerust contact met mij op. Ik praat graag met u!
Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten!

Over mij:
Ik begon mijn muzikale studies in mijn thuisland Frankrijk, aan het Conservatoire de Caen en het Conservatoire de Rennes, voordat ik naar Nederland kwam waar ik mijn
bachelor zang aan Het Conservatorium van Amsterdam in juni 2018.
Twee jaar later studeerde ik af aan de Nederlandse Opera Academie waar
Ik vertolkte de rol van Tigrane in Händels Radamisto, The Countess of
Dunmow in Berkeley's A Dinner Engagement, Arsace in Graun's Cesare en Cleopatra en Fiordiligi in Mozarts Così fan tutte.
Tegenwoordig ben ik freelance sopraan en werk ik in Nederland en België als soliste en koorzangeres. Ik werk regelmatig mee aan producties van het koor van de Nationale Opera in Amsterdam, Opera Ballet Vlaanderen in Antwerpen of het Groot Omroepkoor in Hilversum.
Ik was een van de laureaten van de editie 2020/2021 van de Nederlandse Klassieke
Talent Tour & Award en onlangs won ik de Handel Choir Jubilee Award.
verified badge
Breng je stem tot leven – zangcoaching die bij je past!

Hoi, ik ben Kaan, een zanger en zangcoach uit België met jarenlange training en een passie om anderen te helpen hun vocale potentieel te ontsluiten. Met ervaring in een breed scala aan stijlen - klassiek, pop, Turkse muziek en musicaltheater - stem ik elke les af op jouw unieke stem en doelen.

Mijn aanpak richt zich op:
• Zangtechniek: ademhalingscontrole, toonhoogte, toon, gemengde stem en meer.
• Zelfvertrouwen opbouwen: overwin obstakels en leer op je eigen stem te vertrouwen.
• Geniet van de reis: zingen moet even vreugdevol als transformerend zijn.

Er is geen 'one-size-fits-all'-aanpak voor zingen. Ik maak gepersonaliseerde plannen die passen bij jouw behoeften, en we werken samen om uitdagingen stap voor stap te doorbreken.

Lessen zijn zowel online als in persoon beschikbaar, waardoor het voor iedereen makkelijk is om mee te doen, ongeacht waar je bent. Of je nu net begint of je vaardigheden wilt verfijnen, ik ben er om je te begeleiden.

Klaar om de volgende stap te zetten in je vocale reis? Laten we je stem laten schitteren!

Neem contact met mij op om uw eerste sessie te boeken of voor meer informatie.

Lessen zijn beschikbaar in: Nederlands, Engels of Turks.
verified badge
Voor artiesten, songwriters en creatievelingen die klaar zijn om hun visie vorm te geven.

Ben je bezig met je eigen liedjes en heb je het gevoel dat je vastloopt?
Zit je hoofd vol ideeën, maar vind je het lastig om ze om te zetten in één helder artistiek verhaal?
Of misschien heb je al iets gecreëerd waar je trots op bent, maar wil je het verder uitwerken – dieper, gedurfder, meer jezelf.

Ik help u graag de puntjes met elkaar te verbinden.

Als zanger, songwriter, producer en creatief directeur die aan mijn eigen debuutalbum werkt, weet ik hoe overweldigend het creatieve proces kan zijn. Kunstenaar zijn is zoveel meer dan alleen muziek maken. Je geluid, je beelden, je verhaal, je liveoptredens – het is allemaal met elkaar verbonden. Daar kom ik in beeld.

Tijdens onze sessies kunnen we onderzoeken welk deel van jouw creatieve wereld ondersteuning nodig heeft:

🎵 Songwriting – melodie, tekst, structuur, harmonie
🎧 Productieleiding – van vroege schetsen tot verfijnde ideeën
🌙 Artistieke identiteit – visueel vertellen, esthetiek, branding
🎤 Performance & Presence – verbinding maken met uw publiek
💡 Creatieve strategie – ideeën organiseren en nieuwe ideeën ontsluiten
🌀 Intuïtieve begeleiding – soms heb je gewoon een klankbord nodig

Je hoeft dit niet alleen te doen.

Of je nu een beginner bent of een gevorderde kunstenaar, we werken met wat er al in je zit: je instinct, je smaak, je vragen. De sessies zijn volledig gepersonaliseerd en kunnen een eenmalige, diepgaande duik zijn of onderdeel van een langere, gezamenlijke creatieve reis.
verified badge
Hey! Ik ben DAM VAN, zangeres en geef lessen in bijberoep. Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding in 2015. Bij mij kan je terecht voor het leren van notenleer, zangtechnieken, podiumskills, en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee aan de slag wilt, en we vliegen er meteen in! Muzikale groeten, DAM VAN
verified badge
I will give you all the tips and tricks you will not be teached anywhere else, give you more insight in the details of music and make you grow in to your field of personality

Through years of expirience on and off stage i know what you need
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Coach