facebook
favorite button
member since icon
Sinds maart 2023
Leraar sinds maart 2023
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Lessen in wiskunde, natuurkunde, biologie en wetenschap in het algemeen
course price icon
Van 9.44 € /h
arrow icon
Ik kan wiskunde en natuurkunde uitleggen dankzij mijn studies aan de Faculteit Ingenieurswetenschappen, Benha University, en ik kan ook biologie doceren.Ik leer schoolkinderen de manier van denken om alle vragen op te lossen die van hen worden verlangd.
Extra informatie
De student heeft een laptop, mobiel of smartphone nodig om online te kunnen werken.
Locatie
location type icon
Online vanuit Egypte
Over
Ik ben een persoon die gepassioneerd is door wetenschap, ik geef graag les, hoe blij ben ik als ik in de ogen van mijn studenten zie dat ze de informatie correct hebben begrepen, ik hou er niet van om te onthouden en ik kan iets niet onthouden dat ik doe niet begrijpen, dus streef ik er op alle mogelijke manieren naar om de studenten het te laten begrijpen
Opleiding
Ik studeer aan de Faculteit Ingenieurswetenschappen, Benha University
Mijn beoordeling is tussen uitstekend en zeer goed
Secundair onderwijs: Wiskunde, daarna heb ik koeling en airconditioning gestudeerd, en kreeg een graad van uitmuntendheid met een totaalscore van 96%.
Leservaring
Twee en een half jaar ervaring in privélessen voor studenten van scholen en verschillende niveaus.Ik heb mijn eigen manier om informatie over te brengen zodat deze wordt gefixeerd en verankerd in de geest van de luisteraar.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Arabisch
Nederlands
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Met meer dan 12 jaar ervaring in het geven van bijles in wiskunde en Engels op verschillende niveaus, is mijn voornaamste doel ervoor te zorgen dat je de stof niet alleen begrijpt, maar er ook plezier aan beleeft en de praktische toepassingen ervan inziet.

Om dit te bereiken, geef ik na elke les huiswerk op om je leerproces te versterken en bied ik voortgangsrapporten aan om je ontwikkeling te volgen. Daarnaast ben ik vastbesloten om extra tijd vrij te maken om je te helpen bij eventuele uitdagingen.
verified badge
Wiskundecursus gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 14 jaar ervaring in het lesgeven in wiskunde tot en met bachelorniveau. Ik heb ook meer dan 9 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Ik kan u helpen deze gestandaardiseerde cursussen (GRE, SAT en zelfs TOEFL) effectiever te leren.

Ik bied wiskundelessen voor studenten van verschillende niveaus, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), A-niveau studenten, Europese S6- en S7-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten.

Ik geef ook wetenschappelijke cursussen in natuurkunde en scheikunde voor studenten tot het Europese hoger secundair niveau, evenals voor IB- en A-niveau studenten. Daarnaast bied ik biologielessen aan voor studenten tot het Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau.

Momenteel geef ik les aan een divers scala aan studenten, waaronder:
- GCSE-studenten
- IGCSE-studenten
- IB-studenten
- Europese scholieren
- Studenten op AS/A-niveau
- Lycée Vauban-studenten
- Studenten Atheneum van Luxemburg

Mijn huidige leerlingen komen van de volgende scholen:
Nationaal:
1. St Georges International School, Luxemburg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 studenten)
2. Internationale School van Luxemburg, Luxemburg, IB-curriculum (6 studenten)
3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxemburg, IB Curriculum (4 studenten)
4. Lycée - Internationale school Michel Lucius, Luxemburg, Cambridge Curriculum (6 studenten)
5. Europese School Kirchberg, Luxemburg, Europees curriculum (4 studenten)
6. Lycée Aline Mayrisch, Luxemburg, Luxemburgs curriculum (1 student)
7. Lënster Lycée International School, Luxemburg, Europees curriculum (2 studenten)

Internationale:
8. Internationale School van Den Haag, Nederland, IB-curriculum (1 student)
9. Internationale School van Nice, Frankrijk, IB-curriculum (2 studenten)
10. Merchiston Castle School, Edinburgh, Schotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 leerling)
11. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, nationaal curriculum van het Verenigd Koninkrijk (1 student)
12. North Broward Preparatory School, Florida, VS, IB-curriculum (1 student)
13. King Solomon School, Israël, IB-curriculum (1 student)
14. De Europese School van Bergen, Nederland, Europees curriculum (1 student)

Ik geef ook huiswerkhulp aan scholieren, en de voortgang van studenten kan worden beoordeeld door middel van periodieke tests volgens de eisen van ouders of de studenten zelf.

Opmerking:
Houd er rekening mee dat hoewel sommige van mijn studenten cursussen in het Frans, Duits of Zweeds hebben gegeven, mijn primaire onderwijstaal Engels is. Aangezien het onderwerp wiskunde is, is het over het algemeen gemakkelijk om de taak te begrijpen en ik leg de antwoorden in het Engels uit.
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
Op een efficiënte, intensieve manier voorbereiden op de ITNA (Interuniversitaire Taaltest Nederlands), aan de hand van op maat gemaakte oefeningen.
We oefenen samen op taal in gebruik, grammatica en woordenschat, gatenteksten, ordeningsoefeningen, dictee, presentaties en argumentatie.

Wil je graag Nederlands leren op een ander niveau (A1 - C1) of ben je moedertaalspreker met een specifieke vraag, bekijk dan zeker mijn andere les "Nederlands voor anderstaligen en moedertaalsprekers".
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Als Frans-Belgische leraar bied ik privélessen natuurkunde, scheikunde en biologie aan voor het middelbaar en hoger niveau. Ik ben gespecialiseerd in het middelbaar niveau tot en met het 5e jaar Belgisch.

Ik reis indien nodig tot bij u thuis, zowel in de regio Brussel als in Waals- en Vlaams-Brabant, met een minimale cursusduur van 2 uur. Met ruime ervaring bied ik talloze oefeningen aan om kennis te consolideren. Afstandsonderwijs is ook mogelijk via platforms zoals Skype, Facebook, enz. Voor studenten in Frankrijk worden de lessen uitsluitend op afstand gegeven.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen om uw lessen te organiseren op basis van uw behoeften en beschikbaarheid. Ik ben hier om u te helpen uw vaardigheden in deze onderwerpen op een effectieve en persoonlijke manier te versterken. Cursussen die op uw behoeften zijn afgestemd, zorgen ervoor dat u snel vooruitgang boekt.
verified badge
Welkom bij mijn Foundation Course in Science and Maths, speciaal ontworpen voor basisschool-, middelbare- en middelbareschoolleerlingen in Amsterdam. Deze cursus is erop gericht om een sterke basis te leggen in deze cruciale vakken, zodat leerlingen academisch uitblinken en een oprechte liefde voor leren ontwikkelen.

Mijn onderwijsaanpak is gericht op het leuk en boeiend maken van leren. Ik integreer interactieve activiteiten en praktische experimenten om concepten uit de wetenschap en wiskunde tot leven te brengen. Door studenten te betrekken bij deze dynamische leerervaringen, streef ik ernaar om abstracte concepten om te zetten in tastbaar begrip. Elke sessie is zorgvuldig ontworpen om studenten geïnteresseerd en gemotiveerd te houden, vermoeidheid te minimaliseren en het behoud te maximaliseren.

Ik geloof in het vereenvoudigen van complexe onderwerpen, door ze op te delen in makkelijk te begrijpen segmenten. Deze aanpak helpt studenten om uitdagende concepten met gemak te begrijpen en te onthouden. Technieken zoals geheugensteuntjes, visuele hulpmiddelen en voorbeelden uit het echte leven zijn integraal aan mijn methode, waardoor formules en concepten niet alleen worden onthouden, maar ook echt worden begrepen.

Regelmatige beoordelingen worden uitgevoerd om de voortgang van de student te volgen en gebieden te identificeren die verbetering behoeven. Deze tests bereiden studenten ook voor op hun schoolexamens, wat uiteindelijk hun zelfvertrouwen vergroot. Ik begrijp hoe belangrijk het is om ouders geïnformeerd en betrokken te houden bij de academische reis van hun kind. Daarom verstrek ik wekelijkse rapporten met daarin de voortgang, sterke punten en verbeterpunten van hun kind. Deze continue feedbackloop zorgt ervoor dat ouders op de hoogte zijn van de ontwikkeling van hun kind en hun leren thuis kunnen ondersteunen.

Bemoedigende woorden en positieve feedback zijn integraal onderdeel van mijn lesmethode. Ik streef ernaar het zelfvertrouwen van studenten op te bouwen en een liefde voor leren bij te brengen door middel van positieve bekrachtiging. Door haalbare doelen te stellen voor elke student, vier ik hun successen en motiveer ik ze om te streven naar uitmuntendheid. Deze doelgerichte aanpak stimuleert niet alleen academisch succes, maar bevordert ook een gevoel van voldoening en eigenwaarde.

Als tutor haal ik voldoening uit het zien van mijn studenten die uitblinken en hun volledige potentieel bereiken. Mijn ultieme doel is om studenten te voorzien van de kennis en vaardigheden die ze nodig hebben om te slagen in wetenschap en wiskunde. Ik ben altijd beschikbaar om mijn studenten te ondersteunen en bied indien nodig extra hulp en middelen om hun succes te verzekeren.

Ik bevorder een open omgeving waarin studenten zich op hun gemak voelen om vragen te stellen, hoe simpel ze ook lijken. Deze nieuwsgierigheid leidt tot dieper begrip en moedigt een proactieve benadering van leren aan. Door spelletjes, puzzels en interessante activiteiten op te nemen, zorg ik ervoor dat leren leuk en boeiend blijft, waardoor studenten enthousiast blijven over de onderwerpen.

Doe mee met mijn Foundation Course in Science and Maths en zie hoe uw kind een sterke basis, zelfvertrouwen en een oprechte liefde voor deze essentiële vakken ontwikkelt. Laten we samenwerken om academische excellentie te bereiken en leren een leuke en lonende ervaring te maken. "Excel in Subjects, Soar in Confidence!"
verified badge
Als bevoegd wiskundedocent geef ik 1-op-1 online bijles Wiskunde op allerlei niveaus van het Voortgezet Onderwijs, waaronder :
- Vmbo;
- Mavo;
- Havo;
- Vwo.

Stap voor stap nemen we de leerstof samen door, zodat je het goed onder de knie krijgt. Wiskunde leer je door te doen! Het geeft mij veel voldoening als de leerling mooie cijfers haalt.
Ook bijles in de avonden, weekenden en schoolvakanties.
verified badge
Verzuip je in de vele formules? Barst je hoofd stilaan van de vergelijkingen en grafieken? Geen paniek! Wiskunde hoeft geen struikelblok te zijn. Met de juiste uitleg en een rustige aanpak wordt het vaak ineens veel duidelijker. Samen pakken we het stap voor stap aan op jouw tempo.

Voor wie?
- Leerlingen uit het lager en het middelbaar onderwijs
- Kinderen en jongeren die zich voorbereiden op examens of toetsen
- Iedereen die wiskunde een tweede kans wil geven, ook volwassenen

Wat mag je verwachten?
- Ik leg de vaak ingewikkelde wiskunde-taal uit in heldere mensentaal
- Aandacht voor inzicht, niet alleen trucjes en formules van buiten leren
- Oefeningen die we samen aanpakken
- Ruimte voor vragen, herhaling en opbouw van zelfvertrouwen

Over mij
Ik zit momenteel in mijn Master Data Science/Analytics aan de Universiteit Antwerpen. In het middelbaar had ik zeven uren wiskunde per week en slaagde ik telkens met hoge punten voor mijn examens. Intussen geef ik al enkele jaren met veel plezier bijles aan leerlingen van verschillende niveaus. Ik ben analytisch ingesteld, maar ook rustig, geduldig en goed in het aanvoelen waar het precies vastloopt.

Praktisch:
- 1-op-1 lessen, online, bij mij of bij jou (als je niet te ver woont)
- We gaan samen door jouw materiaal of ik voorzie mijn eigen materiaal
- Eigen tempo en aanpak, volledig op maat van jou

Stuur gerust een berichtje met je vragen of waar je mee zit, dan bekijken we samen hoe ik je het beste kan ondersteunen.
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
verified badge
Bijles Economie & Bedrijfseconomie – gericht op eindexamensucces

Ik help eindexamenleerlingen met economie en bedrijfseconomie van mavo tot vwo. Met meer dan 5 jaar ervaring als bijlesdocent, weet ik precies waar leerlingen tegenaan lopen en hoe examenopgaven het beste aangepakt kunnen worden.

Mijn begeleiding is praktisch, effectief en resultaatgericht. De focus ligt op het oefenen van eindexamenvaardigheden, het aanleren van slimme trucjes, en het begrijpen van structuren in examenvragen. Zo leren leerlingen niet alleen de stof, maar ook vooral hoe ze vragen moeten tackelen.

Alle bijlesleerlingen hebben hun eindexamen met minimaal 1 cijferpunt hoger afgerond.

Wil jij met meer zelfvertrouwen en overzicht je economie- of bedrijfseconomie-examen ingaan? Dan help ik je heel graag verder!

Geschikt voor Havo 3,4,5
Vwo 4,5,6
Mavo 3
Ook voor HBO/WO studenten met bedrijfseconomische vraagstukken is een mogelijkheid!
verified badge
Hulp nodig bij wiskunde of biologie? Als biomedisch wetenschapper met een doctoraat in geneeskunde en gezondheidswetenschappen, help ik graag jong en oud om de leerstof beter te begrijpen en met meer vertrouwen te leren. We werken op jouw tempo en op een manier die bij jou past.

Hoe verloopt een les?
Tijdens de eerste sessie bekijken we samen waar de grootste moeilijkheden liggen. Van daaruit bouwen we stapsgewijs verder. Ik moedig aan om veel vragen te stellen en geef praktische tips en strategieën om efficiënter te leren.

We maken samen oefeningen, bespreken voorbeelden en werken daarna met extra uitdagingen om het inzicht te verdiepen. Zo zorg ik ervoor dat je goed voorbereid bent op je toets of examens.

Een positieve leerervaring
Leren mag best aangenaam zijn. Met een geduldige, motiverende en duidelijke aanpak zorg ik voor een ontspannen sfeer waarin fouten maken mag en geen enkele vraag te veel is. Want daar leer je juist het meest van.

Interesse?
Neem gerust contact op voor meer informatie of om een eerste les af te spreken. Ik help je graag verder!
verified badge
Wil je uitblinken in wiskunde? Zoek dan niet verder — ik help je graag met bijles. Ik geef bijles op verschillende niveaus, van eenvoudige berekeningen tot abstracte wiskunde op universitair niveau.
Ik studeer momenteel wiskunde aan de London School of Economics and Political Science. Ik heb mijn Europees Baccalaureaat behaald aan de European School in Kirchberg, met een gemiddelde score van 95,9/100 voor wiskunde en 97,7/100 voor gevorderde wiskunde. Ik werd tevens erkend als de best presterende wiskundige van mijn 286 medestudenten.
Of je nu examens voorbereidt, worstelt met een bepaald onderwerp of gewoon vooruit wilt komen, ik stem elke sessie af op jouw specifieke behoeften en tempo.
message icon
Contacteer Islam
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Met meer dan 12 jaar ervaring in het geven van bijles in wiskunde en Engels op verschillende niveaus, is mijn voornaamste doel ervoor te zorgen dat je de stof niet alleen begrijpt, maar er ook plezier aan beleeft en de praktische toepassingen ervan inziet.

Om dit te bereiken, geef ik na elke les huiswerk op om je leerproces te versterken en bied ik voortgangsrapporten aan om je ontwikkeling te volgen. Daarnaast ben ik vastbesloten om extra tijd vrij te maken om je te helpen bij eventuele uitdagingen.
verified badge
Wiskundecursus gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 14 jaar ervaring in het lesgeven in wiskunde tot en met bachelorniveau. Ik heb ook meer dan 9 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Ik kan u helpen deze gestandaardiseerde cursussen (GRE, SAT en zelfs TOEFL) effectiever te leren.

Ik bied wiskundelessen voor studenten van verschillende niveaus, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), A-niveau studenten, Europese S6- en S7-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten.

Ik geef ook wetenschappelijke cursussen in natuurkunde en scheikunde voor studenten tot het Europese hoger secundair niveau, evenals voor IB- en A-niveau studenten. Daarnaast bied ik biologielessen aan voor studenten tot het Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau.

Momenteel geef ik les aan een divers scala aan studenten, waaronder:
- GCSE-studenten
- IGCSE-studenten
- IB-studenten
- Europese scholieren
- Studenten op AS/A-niveau
- Lycée Vauban-studenten
- Studenten Atheneum van Luxemburg

Mijn huidige leerlingen komen van de volgende scholen:
Nationaal:
1. St Georges International School, Luxemburg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 studenten)
2. Internationale School van Luxemburg, Luxemburg, IB-curriculum (6 studenten)
3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxemburg, IB Curriculum (4 studenten)
4. Lycée - Internationale school Michel Lucius, Luxemburg, Cambridge Curriculum (6 studenten)
5. Europese School Kirchberg, Luxemburg, Europees curriculum (4 studenten)
6. Lycée Aline Mayrisch, Luxemburg, Luxemburgs curriculum (1 student)
7. Lënster Lycée International School, Luxemburg, Europees curriculum (2 studenten)

Internationale:
8. Internationale School van Den Haag, Nederland, IB-curriculum (1 student)
9. Internationale School van Nice, Frankrijk, IB-curriculum (2 studenten)
10. Merchiston Castle School, Edinburgh, Schotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 leerling)
11. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, nationaal curriculum van het Verenigd Koninkrijk (1 student)
12. North Broward Preparatory School, Florida, VS, IB-curriculum (1 student)
13. King Solomon School, Israël, IB-curriculum (1 student)
14. De Europese School van Bergen, Nederland, Europees curriculum (1 student)

Ik geef ook huiswerkhulp aan scholieren, en de voortgang van studenten kan worden beoordeeld door middel van periodieke tests volgens de eisen van ouders of de studenten zelf.

Opmerking:
Houd er rekening mee dat hoewel sommige van mijn studenten cursussen in het Frans, Duits of Zweeds hebben gegeven, mijn primaire onderwijstaal Engels is. Aangezien het onderwerp wiskunde is, is het over het algemeen gemakkelijk om de taak te begrijpen en ik leg de antwoorden in het Engels uit.
verified badge
Nederlands is mijn moedertaal. Ik kan lesgeven in het Engels, Frans en Duits.
Ik ben gepensioneerd en zeer flexibel met mijn tijd.
De taal is moedertaal en heeft de moed om Engels te spreken. Ik heb Engelse en Nederlandse eigenaren.
Ik spreek ook Frans en Duits.
Ik ben gereserveerd en flexibel met mijn tijd.
verified badge
Op een efficiënte, intensieve manier voorbereiden op de ITNA (Interuniversitaire Taaltest Nederlands), aan de hand van op maat gemaakte oefeningen.
We oefenen samen op taal in gebruik, grammatica en woordenschat, gatenteksten, ordeningsoefeningen, dictee, presentaties en argumentatie.

Wil je graag Nederlands leren op een ander niveau (A1 - C1) of ben je moedertaalspreker met een specifieke vraag, bekijk dan zeker mijn andere les "Nederlands voor anderstaligen en moedertaalsprekers".
verified badge
In onze les zullen we ontspannen zijn, ik zal je helpen met de Nederlandse conversatie, de grammatica, lezen (zoals een artikel of een onderwerp wat ik je zal geven). Ik zal studenten helpen voor beginners-lager-intermediair niveau. Na elke les geef ik je huiswerk mee voor de volgende les. Tussen de twee lessen door kun je me altijd een vraag stellen over het onderwerp dat we hebben besproken. Als je een onderwerp hebt wat je graag zou willen leren over de Nederlandse taal, laat het me weten. Ik zie je graag in mijn klas.
verified badge
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
verified badge
Als Frans-Belgische leraar bied ik privélessen natuurkunde, scheikunde en biologie aan voor het middelbaar en hoger niveau. Ik ben gespecialiseerd in het middelbaar niveau tot en met het 5e jaar Belgisch.

Ik reis indien nodig tot bij u thuis, zowel in de regio Brussel als in Waals- en Vlaams-Brabant, met een minimale cursusduur van 2 uur. Met ruime ervaring bied ik talloze oefeningen aan om kennis te consolideren. Afstandsonderwijs is ook mogelijk via platforms zoals Skype, Facebook, enz. Voor studenten in Frankrijk worden de lessen uitsluitend op afstand gegeven.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen om uw lessen te organiseren op basis van uw behoeften en beschikbaarheid. Ik ben hier om u te helpen uw vaardigheden in deze onderwerpen op een effectieve en persoonlijke manier te versterken. Cursussen die op uw behoeften zijn afgestemd, zorgen ervoor dat u snel vooruitgang boekt.
verified badge
Welkom bij mijn Foundation Course in Science and Maths, speciaal ontworpen voor basisschool-, middelbare- en middelbareschoolleerlingen in Amsterdam. Deze cursus is erop gericht om een sterke basis te leggen in deze cruciale vakken, zodat leerlingen academisch uitblinken en een oprechte liefde voor leren ontwikkelen.

Mijn onderwijsaanpak is gericht op het leuk en boeiend maken van leren. Ik integreer interactieve activiteiten en praktische experimenten om concepten uit de wetenschap en wiskunde tot leven te brengen. Door studenten te betrekken bij deze dynamische leerervaringen, streef ik ernaar om abstracte concepten om te zetten in tastbaar begrip. Elke sessie is zorgvuldig ontworpen om studenten geïnteresseerd en gemotiveerd te houden, vermoeidheid te minimaliseren en het behoud te maximaliseren.

Ik geloof in het vereenvoudigen van complexe onderwerpen, door ze op te delen in makkelijk te begrijpen segmenten. Deze aanpak helpt studenten om uitdagende concepten met gemak te begrijpen en te onthouden. Technieken zoals geheugensteuntjes, visuele hulpmiddelen en voorbeelden uit het echte leven zijn integraal aan mijn methode, waardoor formules en concepten niet alleen worden onthouden, maar ook echt worden begrepen.

Regelmatige beoordelingen worden uitgevoerd om de voortgang van de student te volgen en gebieden te identificeren die verbetering behoeven. Deze tests bereiden studenten ook voor op hun schoolexamens, wat uiteindelijk hun zelfvertrouwen vergroot. Ik begrijp hoe belangrijk het is om ouders geïnformeerd en betrokken te houden bij de academische reis van hun kind. Daarom verstrek ik wekelijkse rapporten met daarin de voortgang, sterke punten en verbeterpunten van hun kind. Deze continue feedbackloop zorgt ervoor dat ouders op de hoogte zijn van de ontwikkeling van hun kind en hun leren thuis kunnen ondersteunen.

Bemoedigende woorden en positieve feedback zijn integraal onderdeel van mijn lesmethode. Ik streef ernaar het zelfvertrouwen van studenten op te bouwen en een liefde voor leren bij te brengen door middel van positieve bekrachtiging. Door haalbare doelen te stellen voor elke student, vier ik hun successen en motiveer ik ze om te streven naar uitmuntendheid. Deze doelgerichte aanpak stimuleert niet alleen academisch succes, maar bevordert ook een gevoel van voldoening en eigenwaarde.

Als tutor haal ik voldoening uit het zien van mijn studenten die uitblinken en hun volledige potentieel bereiken. Mijn ultieme doel is om studenten te voorzien van de kennis en vaardigheden die ze nodig hebben om te slagen in wetenschap en wiskunde. Ik ben altijd beschikbaar om mijn studenten te ondersteunen en bied indien nodig extra hulp en middelen om hun succes te verzekeren.

Ik bevorder een open omgeving waarin studenten zich op hun gemak voelen om vragen te stellen, hoe simpel ze ook lijken. Deze nieuwsgierigheid leidt tot dieper begrip en moedigt een proactieve benadering van leren aan. Door spelletjes, puzzels en interessante activiteiten op te nemen, zorg ik ervoor dat leren leuk en boeiend blijft, waardoor studenten enthousiast blijven over de onderwerpen.

Doe mee met mijn Foundation Course in Science and Maths en zie hoe uw kind een sterke basis, zelfvertrouwen en een oprechte liefde voor deze essentiële vakken ontwikkelt. Laten we samenwerken om academische excellentie te bereiken en leren een leuke en lonende ervaring te maken. "Excel in Subjects, Soar in Confidence!"
verified badge
Als bevoegd wiskundedocent geef ik 1-op-1 online bijles Wiskunde op allerlei niveaus van het Voortgezet Onderwijs, waaronder :
- Vmbo;
- Mavo;
- Havo;
- Vwo.

Stap voor stap nemen we de leerstof samen door, zodat je het goed onder de knie krijgt. Wiskunde leer je door te doen! Het geeft mij veel voldoening als de leerling mooie cijfers haalt.
Ook bijles in de avonden, weekenden en schoolvakanties.
verified badge
Verzuip je in de vele formules? Barst je hoofd stilaan van de vergelijkingen en grafieken? Geen paniek! Wiskunde hoeft geen struikelblok te zijn. Met de juiste uitleg en een rustige aanpak wordt het vaak ineens veel duidelijker. Samen pakken we het stap voor stap aan op jouw tempo.

Voor wie?
- Leerlingen uit het lager en het middelbaar onderwijs
- Kinderen en jongeren die zich voorbereiden op examens of toetsen
- Iedereen die wiskunde een tweede kans wil geven, ook volwassenen

Wat mag je verwachten?
- Ik leg de vaak ingewikkelde wiskunde-taal uit in heldere mensentaal
- Aandacht voor inzicht, niet alleen trucjes en formules van buiten leren
- Oefeningen die we samen aanpakken
- Ruimte voor vragen, herhaling en opbouw van zelfvertrouwen

Over mij
Ik zit momenteel in mijn Master Data Science/Analytics aan de Universiteit Antwerpen. In het middelbaar had ik zeven uren wiskunde per week en slaagde ik telkens met hoge punten voor mijn examens. Intussen geef ik al enkele jaren met veel plezier bijles aan leerlingen van verschillende niveaus. Ik ben analytisch ingesteld, maar ook rustig, geduldig en goed in het aanvoelen waar het precies vastloopt.

Praktisch:
- 1-op-1 lessen, online, bij mij of bij jou (als je niet te ver woont)
- We gaan samen door jouw materiaal of ik voorzie mijn eigen materiaal
- Eigen tempo en aanpak, volledig op maat van jou

Stuur gerust een berichtje met je vragen of waar je mee zit, dan bekijken we samen hoe ik je het beste kan ondersteunen.
verified badge
Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, ik begeleid je stap voor stap.
✅ Van beginner tot gevorderd niveau
✅ Duidelijke materialen die u kunt printen of kopiëren
✅ Geschikt voor op afstand met flexibele planning
Laten we ervoor zorgen dat je van het leren van een taal iets maakt waar je naar uitkijkt!
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
verified badge
Bijles Economie & Bedrijfseconomie – gericht op eindexamensucces

Ik help eindexamenleerlingen met economie en bedrijfseconomie van mavo tot vwo. Met meer dan 5 jaar ervaring als bijlesdocent, weet ik precies waar leerlingen tegenaan lopen en hoe examenopgaven het beste aangepakt kunnen worden.

Mijn begeleiding is praktisch, effectief en resultaatgericht. De focus ligt op het oefenen van eindexamenvaardigheden, het aanleren van slimme trucjes, en het begrijpen van structuren in examenvragen. Zo leren leerlingen niet alleen de stof, maar ook vooral hoe ze vragen moeten tackelen.

Alle bijlesleerlingen hebben hun eindexamen met minimaal 1 cijferpunt hoger afgerond.

Wil jij met meer zelfvertrouwen en overzicht je economie- of bedrijfseconomie-examen ingaan? Dan help ik je heel graag verder!

Geschikt voor Havo 3,4,5
Vwo 4,5,6
Mavo 3
Ook voor HBO/WO studenten met bedrijfseconomische vraagstukken is een mogelijkheid!
verified badge
Hulp nodig bij wiskunde of biologie? Als biomedisch wetenschapper met een doctoraat in geneeskunde en gezondheidswetenschappen, help ik graag jong en oud om de leerstof beter te begrijpen en met meer vertrouwen te leren. We werken op jouw tempo en op een manier die bij jou past.

Hoe verloopt een les?
Tijdens de eerste sessie bekijken we samen waar de grootste moeilijkheden liggen. Van daaruit bouwen we stapsgewijs verder. Ik moedig aan om veel vragen te stellen en geef praktische tips en strategieën om efficiënter te leren.

We maken samen oefeningen, bespreken voorbeelden en werken daarna met extra uitdagingen om het inzicht te verdiepen. Zo zorg ik ervoor dat je goed voorbereid bent op je toets of examens.

Een positieve leerervaring
Leren mag best aangenaam zijn. Met een geduldige, motiverende en duidelijke aanpak zorg ik voor een ontspannen sfeer waarin fouten maken mag en geen enkele vraag te veel is. Want daar leer je juist het meest van.

Interesse?
Neem gerust contact op voor meer informatie of om een eerste les af te spreken. Ik help je graag verder!
verified badge
Wil je uitblinken in wiskunde? Zoek dan niet verder — ik help je graag met bijles. Ik geef bijles op verschillende niveaus, van eenvoudige berekeningen tot abstracte wiskunde op universitair niveau.
Ik studeer momenteel wiskunde aan de London School of Economics and Political Science. Ik heb mijn Europees Baccalaureaat behaald aan de European School in Kirchberg, met een gemiddelde score van 95,9/100 voor wiskunde en 97,7/100 voor gevorderde wiskunde. Ik werd tevens erkend als de best presterende wiskundige van mijn 286 medestudenten.
Of je nu examens voorbereidt, worstelt met een bepaald onderwerp of gewoon vooruit wilt komen, ik stem elke sessie af op jouw specifieke behoeften en tempo.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Islam