van72.00EUR/ h
basisvakken van de basisschool, bewegingsonderwijs
Ik ben opgeleid en werkzaam als leerkracht op de basisschool.
en ik ben bekend met alle basis-leervakken en kan u daarmee goed helpen.
De basis-leervakken zijn:
Rekenen, taal, spelling, woordenschat, nieuwsbegrip, topografie, geschiedenis en aardrijkskunde.
In mijn lessen bespreken we waar je tegen aanloopt en naar aanleiding daarvan maak ik een duidelijk plan van aanpak.
Ik ben in het bezit van ontzettend veel leer en hulpmateriaal voor bovenstaande vakken.
en ik ben bekend met alle basis-leervakken en kan u daarmee goed helpen.
De basis-leervakken zijn:
Rekenen, taal, spelling, woordenschat, nieuwsbegrip, topografie, geschiedenis en aardrijkskunde.
In mijn lessen bespreken we waar je tegen aanloopt en naar aanleiding daarvan maak ik een duidelijk plan van aanpak.
Ik ben in het bezit van ontzettend veel leer en hulpmateriaal voor bovenstaande vakken.
Locatie
Les via webcam
Algemene info
Leeftijd: | Kleuters (4-6 jaar oud) Kinderen (7-12 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands |
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Annet snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | Woensdag om 3:00 | ||||||
4 | Woensdag om 4:00 | ||||||
5 | Woensdag om 5:00 | ||||||
6 | Woensdag om 6:00 | ||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 72€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds september 2021
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | Woensdag om 3:00 | ||||||
4 | Woensdag om 4:00 | ||||||
5 | Woensdag om 5:00 | ||||||
6 | Woensdag om 6:00 | ||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 72€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Nouhaila
Leer Darija (Marokkaans-Arabisch dialect) en kom in contact met de Maghrebijnse cultuur, ✨ Marhaba (Hallo!)Leer Arabisch en open de deur naar een geheel nieuwe cultuur!
Dynamische lessen 100% gepersonaliseerd voor jou
Heb je altijd al Arabisch willen spreken, maar wist je niet waar je moest beginnen?
Je bent hier aan het juiste adres! Of je nu helemaal opnieuw begint of je huidige niveau wilt verbeteren, ik help je stap voor stap je doelen te bereiken.
Wat houden mijn lessen in?
📚 Praktische focus: leer wat je daadwerkelijk in het echte leven zult gebruiken.
🗣️ Gesprek vanaf dag één
🌍 Nuttige woordenschat voor reizen, werk of communicatie met mensen over de hele wereld
🧠 Duidelijke uitleg van grammatica en uitspraak
⏱️ Flexibele planning (kies de tijd die het beste bij je past)
💻 Online (waar dan ook) of persoonlijk (als u in de buurt bent)
🎯 Extra materiaal, persoonlijke feedback en oefeningen afgestemd op jouw interesses
Voor alle niveaus en leeftijden:
✅ Kinderen en adolescenten
✅ Universitaire studenten
✅Professionals en reizigers
✅ Taal- en cultuurliefhebbers
Waarom zou u Arabisch bij mij leren?
Ik spreek uw taal en begrijp uw uitdagingen.
Ik maak gebruik van moderne en stimulerende lesmethoden.
U leert niet alleen de taal, maar ook de Arabische cultuur en tradities.
Het allerbelangrijkste: wij zorgen ervoor dat leren leuk en natuurlijk is!
Stuur mij een direct bericht of WhatsApp-bericht en begin vandaag nog aan uw Arabische reis.
Het beste moment om te beginnen is nu.
En Arabisch...dat zul je geweldig vinden!
✨Welkom!
Patricia
Ervaren en leuke taaldocent Spaans als vreemde taal (ELE - ESL)¡Hola a todos!
Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)
Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en aan de Nationale Universiteit van Salta, Argentinië, heb ik een opleiding tot docent gevolgd.
Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon, die altijd graag nieuwe dingen leert en in permanente training is. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.
Ik kan een cursus op maat voor u maken, op basis van uw kennis, behoeften, interesses en verzoeken. In de 21 jaar dat ik dit doe, heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan op maat gemaakt studiemateriaal voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben over Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd, dus ik kan garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.
In de loop der jaren heb ik met een grote verscheidenheid aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van complete beginners tot ervaren mensen die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook met de voorbereiding op de DELE-examens, ik heb dat in het verleden met uitstekende resultaten gedaan. Ik ben een gecertificeerde DELE-examinator, dus ik heb uitgebreide kennis van deze test.
Ik ben verliefd op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Met mij zal grammatica nooit een probleem zijn, bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en plezier zult hebben! :-D
Ik zou graag met u bespreken wat de beste manier voor u is om vanuit het niets te leren of uw Spaans in een mum van tijd te verbeteren.
Ik kijk er naar uit van je te horen!
Giulia
Economie en wiskunde voor 1e-3e middelbaar, alle vakken voor basisschoolleerlingen en hoe effectief te lerenIk help leerlingen in het 1e tot en met 3e middelbaar om economie helder en praktisch te begrijpen. We werken aan onderwerpen zoals vraag en aanbod, prijs en marktgedrag met behulp van praktijkvoorbeelden en schoolmateriaal. Perfect om het zelfvertrouwen en de toetsresultaten te vergroten.
Of het nu gaat om algebra, meetkunde of breuken, ik help leerlingen van groep 1 tot en met 3 stap voor stap wiskunde te begrijpen. Mijn lessen zijn gericht op het opbouwen van zelfvertrouwen, het beheersen van de basis en het op een duidelijke en gestructureerde manier voorbereiden op toetsen.
Ik geef leuke en leeftijdsgerichte lessen voor kinderen in de kleuterklas. We werken spelenderwijs aan rekenen, taal, creativiteit en fijne motoriek. Elke les is afgestemd op de behoeften van uw kind en stimuleert de liefde voor leren.
Leer hoe je slimmer kunt studeren, niet harder! In deze cursus leer ik studenten hoe ze hun studietijd kunnen indelen, de stof kunnen samenvatten, zich kunnen voorbereiden op examens en gefocust kunnen blijven. Ideaal voor iedereen die zijn studiegewoonten en schoolprestaties wil verbeteren.
Prashil
Bijles aan huis in wiskunde/natuurkunde/wetenschappen voor het (IB) of Britse curriculum (IGCSE en A-levels).Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies
Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren.
Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen.
Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen.
Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken.
Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen.
Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.
Laurie
De technologie om je Frans te verbeteren. Lessen met een gecertificeerde native docent.TECHNOLOGIEËN VOOR HET LEREN.
Hallo,
Mijn naam is Laurie en ik ben een onafhankelijke FLE-leraar, afgestudeerd in het Frans en Romaanse talen en literatuur sinds 2012. Ik heb vijf jaar ervaring onder mijn riem (in het buitenland en in België). Ik heb een leermethode gemaakt voor online cursussen.
De cursus omvat:
-Het materiaal (artikelen, video's, oefeningen van afbeeldingen en teksten, grammaticale theorie, links naar de oefeningen ...). Ik gebruik Google Doc, dus het beste is om een Gmail-adres te hebben om er toegang toe te hebben.
-De correctie van oefeningen buiten de les (de schriftelijke uitdrukkingen worden gecorrigeerd buiten de les, of met de student, volgens zijn behoeften).
-Toegang tot een applicatie (gratis) om woordenschat op uw smartphone te bestuderen.
-Een woordenschatblad - uitspraak - grammatica / vervoeging, verzonden na elke cursus.
-Indien nodig, een vocabulaireopname (voor beginners).
-De realisatie van online oefeningen en tests uit de verzonden vocabulairebladen.
-Motivatie, gelach, goed humeur :-)
Mijn methode:
- Het is gebaseerd op spreken.
-Voor grammatica gebruik ik een vraag / antwoord-methode (geleerd tijdens de training in het CERAN-centrum).
-We werken aan de uitspraak met de verbotonale methode (oefeningen om je stem te zetten, voor ritme, enz.). Ik zou je misschien zelfs laten zingen! :-)
-Alles gaat door het gesproken woord voordat het geschreven woord wordt doorlopen, maar ik pas me duidelijk aan aan de behoeften van de studenten.
-De cursus is een beetje anders voor kinderen en adolescenten: ik gebruik interactieve games en kaarten via de webcam.
Tot binnenkort!
Laurie
NB: Mogelijkheid om een factuur te maken voor particulieren of bedrijven.
Peter
Cursussen Engels Nederlands kunstwetenschappen geesteswetenschappen (conversatie, grammatica, woordenschat, dialogen, huiswerkbegeleiding, wiskunde etc.)Peter studeerde taalkunde en filosofie in Amsterdam. Hij heeft meer dan twintig jaar ervaring als docent en geeft les aan alle leeftijden en niveaus, zowel algemeen als zakelijk Engels, in China, Europa en Saoedi-Arabië.
In de jaren 2010 begon Peter met een doctoraatsopleiding in Brussel, waarmee hij bevoegd werd om Academisch Engels en Kritisch Denken te doceren aan universiteiten.
Peter is geïnteresseerd in kunst, geesteswetenschappen, wetenschappen, reizen, pingpong, tennis en zwemmen.
Peter spreekt vloeiend Nederlands en Engels en een beetje Frans, Spaans en Chinees.
Evelyn
Bijlessen Nederlands, Frans, Engels, Wiskunde en algemene vakken- Helpen bij het memoriseren van woordenschat op een leuke actieve manier adhv spel, online oefeningen en conversaties.
- Het opbouwen van een correcte zin, met oog voor de juiste uitspraak.
- Het leren begrijpen en analyseren van zinnen, teksten en opdrachten, zodat de leerling duidelijk weet wat er gevraagd wordt.
- Leerling helpen bij het maken van oefeningen, opdrachten/taken. Eerst samen, om nadien met het nodige zelfvertrouwen zelf aan de slag te gaan.
- Vervolgens samen verbeteren en vervolgens samen analyseren waar je de mist inging of wat er uitstekend verliep.
- Leerlingen uit het secundair onderwijs helpen bij het begrijpen/opstellen van teksten en helpen bij voorbereidingen van taken/toetsen en proefwerken.
Eventueel indien nodig: helpen bij een haalbare studieplanning zodat de aangebrachte leerstof vlotter wordt gememoriseerd.
- Leerlingen krijgt ook gerichte oefeningen/taken mee ter voorbereiding van volgende les.
Katerina
Griekse taalles (moderne Griekse lessen van een moedertaalspreker en ervaren leraar)Taalcursussen Grieks voor mensen die vanaf het begin modern Grieks willen leren, maar ook voor mensen die graag hun Griekse taalvaardigheid willen verbeteren en dit willen combineren met hun school- of werkschema. Het gebruik van communicatieve benadering in combinatie met grammatica is in de lessen verwerkt om een sterke basis op te bouwen, de taal diepgaand te leren en een beter begrip te krijgen.
Wilma
Basisonderwijs onderbouw/ middenbouw alle vakken vraag naar de mogelijkhedenOnline les van ervaren en gediplomeerd leerkracht/remedial teacher.
Vakken:
Lezen
Spelling
Begrijpend lezen
Online leeromgeving
Maatwerk
Lestijden: in overleg
25 jaar onderwijservaring in het basis- en speciaal basisonderwijs.
Vraag naar de mogelijkheden.
Linda
Online Italiaanse en Engelse lessen van een TEFL-gecertificeerde docent, native speakerIk als leraar
Ik heb vele jaren ervaring. Ik ben altijd taalleraar geweest. Ik hou van lesgeven en nieuwe studenten ontmoeten. Tijdens mijn carrière heb ik studenten van verschillende nationaliteiten uit verschillende culturen ontmoet. Ik vind dat geweldig! :)
Ik heb in veel landen in Europa gewoond, dus ik weet hoe belangrijk het is om vreemde talen te spreken.
Mijn lessen & stijl van lesgeven
Ik geef al 25 jaar les in talen en de laatste 10 jaar ben ik online tutor geweest. Ik denk dat het een fantastische manier is om studenten te helpen en het is ook heel handig voor studenten, omdat ze niet hoeven te pendelen van en naar de docent.
Ik let er altijd goed op dat alle materialen, video's, podcasts, werkbladen, artikelen en teksten zo actueel mogelijk zijn. In de eerste les verduidelijken we altijd de behoeften en doelen van de studenten met de taal en beoordelen we de individuele niveaus.
Mijn lesmateriaal
PDF bestand
Geluidsbestanden
Testsjablonen en voorbeelden
Tekst documenten
Afbeeldingsbestanden
Artikelen en nieuws
Extra informatie
-
Plaats
Online via webcam
Dagmar
Duits leren met plezier én succes! Mag ik mijn passie voor deze taal met je delen?Duits leren met mij? Praktisch, leuk en resultaatgericht!
Ik ben geboren en getogen in Duitsland, dus ik breng niet alleen de taal bij, maar ook de cultuur en het échte Duitse gevoel. Met 17 jaar ervaring als gediplomeerd docent help ik kinderen, jongeren, volwassenen en senioren op hun eigen tempo vooruit. Ik heb ruime ervaring in het voorbereiden van cursisten op de examens van het Goethe-Institut en Telc, zodat ze vol vertrouwen hun certificaat behalen. Of je nu de basis wilt leren, je uitspraak wilt verbeteren of vloeiender wilt spreken – samen maken we van Duits leren een plezier!
Stefan
Leer vloeiend Engels - op uw tempo en wanneer uw wiltIn de wereld van vandaag is Engels een bijna essentiële vaardigheid geworden. Of u nu uw vaardigheid in deze taal wilt verbeteren voor uw werk of privéleven, ik kan u helpen. Ik heb een Engels masterdiploma, succesvol een lerarenopleiding afgerond en werk al meer dan tien jaar in het Engels. Wat uw behoeften ook zijn, ik weet zeker dat ik u kan helpen.
Mijn lesmethoden zijn altijd aangepast aan de behoeften van de cursist. Ik gebruik meerdere bronnen, zoals audio, video, tekst en veel conversatie, om u te helpen wennen aan alle aspecten van de taal. De onderwerpen waarop we ons richten, zijn de onderwerpen die u zelf kiest. Mocht u vragen hebben, dan hoor ik dat graag.
Léa
Leer Frans met Léa – Gepersonaliseerde, dynamische en op maat gemaakte lessen 🌍Tweetalige Franse tutor – Algemeen & Juridisch Frans – Alle niveaus welkom
Hallo! Mijn naam is Léa, ik ben een native speaker Frans en kom uit Parijs. Ik help je graag met het leren of verbeteren van je Frans – of het nu voor school, werk, reizen of gewoon omdat je van de taal houdt.
Na mijn rechtenstudie en werk in het internationaal recht, heb ik ervoor gekozen om me volledig te wijden aan wat ik echt leuk vind: taalles geven. Ik woon nu in Nederland, waar ik zowel Frans als Engels geef aan studenten van alle leeftijden en niveaus, met een persoonlijke en vriendelijke aanpak.
🧠 Of je nu een absolute beginner bent, je voorbereidt op een examen, naar een Franstalig land verhuist of gewoon gepassioneerd bent door de taal en cultuur: ik pas onze lessen aan op jouw behoeften, doelen en interesses.
📚 Ik geef ook lessen in juridisch Frans, perfect voor rechtenstudenten, professionals en iedereen die met Franse juridische terminologie werkt.
🎨 Ik geloof dat taalonderwijs boeiend en leuk moet zijn. Ik verwerk graag culturele elementen, popcultuur, actuele gebeurtenissen en interactieve conversatieoefeningen om de taal tot leven te brengen.
🐾 Op een meer persoonlijk vlak woon ik samen met mijn hond Rookie en kat Gus. Ik houd van cultuur, levendige gesprekken, het ontdekken van nieuwe dingen en het uitwisselen van ideeën.
Of u nu op zoek bent naar een gestructureerde leeromgeving of een informeel gesprek: ik help u graag om uw Franse doelen te bereiken in een ondersteunende en dynamische omgeving.
Laten we deze reis samen beginnen – à très bientôt!
Diep
Essentiële Vietnamese taalcursus voor alle niveausXin chào!
Mijn klas zal natuurlijk niet alleen het type zijn dat leerboeken leest en cassettes luistert. Vietnamees leren met mij zal spannend en actief zijn, met veel activiteiten en quizzen om je te helpen het geleerde in de klas te onthouden en toe te passen in een gewone dagelijkse situatie. Je leert niet alleen een nieuwe taal om indruk te maken op je Vietnamese vrienden of partners, maar je kunt ook inzicht krijgen in de mensen, geschiedenis, gebruiken, tradities, mentaliteit en markt...
Of je nu een absolute beginner bent of al vloeiend vloeiend spreekt, ik heb cursussen op verschillende niveaus die bij je passen, van inleidend, beginner,... tot gemiddeld, gevorderd. Neem contact met mij op om een examen in te plannen, of gewoon een praatje, zodat ik weet wat je verwacht, en spreek binnen de kortste keren Vietnamees!
De les wordt gegeven in het Engels, Frans en ook Nederlands!
Romanie
Bijles voor lagere school, 1ste en 2de graad middelbaar studentenHallo,
bent u om zoek naar iemand om uw zoon/dochter extra uitleg te geven over de leerstof van de lagere school, 1ste of 2de graad middelbaar onderwijs? Dan help ik graag!
Ik ben een enthousiaste 18-jarige die uw kind heel graag zou bijstaan in zijn/haar studies. Door mijn richting clil-latwetwisk6 kan ik veel diverse vakken geven. Dit jaar heb ik een ingangsexamen afgelegd en zal ik starten aan de opleiding diergeneeskunde. Zowel online als bij mij thuis help ik graag.
Stuur gerust een berichtje voor meer informatie!
Met vriendelijke groeten,
Romanie