facebook
favorite button
dot icon
Recentelijk actief
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds augustus 2024
Leraar sinds augustus 2024
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Spaanse bijles voor kinderen en volwassenen – oefen spreekvaardigheid en grammatica
course price icon
Van 29 € /h
arrow icon
Spaans is een leuke en interessante taal om te leren. Hiermee kun je niet alleen door Spanje reizen en met een van de grappigste en leukste bevolkingsgroepen van Europa spreken, nieuwe geweldige plekken bezoeken en genieten van echt Spaans eten, maar het is ook de op een na meest gesproken taal ter wereld!

Als je een beginner bent, zal ik je helpen met de basisbeginselen van de Spaanse taal, zodat je de taal en de grammatica begint te begrijpen, terwijl je een paar zinnen en woorden kunt zeggen.

Als je al een beetje Spaans spreekt, geen probleem! We kunnen de taal oefenen door elk gewenst gespreksonderwerp te kiezen om het gewenste doel te bereiken.

Ga met mij mee op deze reis, ik kan niet wachten om je te ontmoeten!
Extra informatie
Je hebt alleen een laptop nodig om online verbinding te maken en een stuk papier of notitieboekje om aantekeningen te maken, zoals je wilt :)
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Hallo allemaal! Ik ben Gigi en welkom op mijn profiel.
Ik houd ervan om in contact te komen met mensen en andere culturen. Mijn passie om elkaar te ondersteunen en nieuwe talen te leren, heeft mij op dit platform gebracht.
Ik help je graag op je reis, of dat nu het leren of oefenen van een nieuwe taal is of het leren van vaardigheden over de onderwerpen die ik doceer. Het belangrijkste voor mij is om samen te leren, een fijne en liefdevolle connectie te creëren en vooral plezier te hebben!
Opleiding
Ik heb een diploma in Luchtvaarttechniek en een Master in Luchtvaartmanagement. Ik heb mijn hele leven talen gestudeerd en ik spreek elke dag verschillende talen met mensen van over de hele wereld.
Leservaring
Ik gaf les en hielp kinderen van de middelbare school en studenten van de middelbare school met het maken van hun huiswerk of het voorbereiden op hun examens. Over het algemeen vind ik het erg leuk om kennis uit te wisselen, te leren en anderen te helpen hun doelen te bereiken.
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Spaans
Italiaans
Frans
Nederlands
Vaardigheden
School
Spaans voor volwassenen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Ciao! Ik ben hier om je te helpen Italiaans te leren en ervan te genieten! 🇮🇹

Italiaans is een prachtige en expressieve taal, perfect voor reizen, cultuur, muziek, eten – en om contact te leggen met mensen over de hele wereld. Of je nu net begint of je taalvaardigheid wilt verbeteren, ik begeleid je graag op je Italiaanse reis.

Ik bied persoonlijke lessen aan voor alle leeftijden en niveaus:

🧒 Kinderen: Hulp met huiswerk, basisgrammatica, uitspraak en schoolondersteuning
🧑‍🎓 Tieners en volwassenen: verbeter de grammatica, breid je woordenschat uit en bouw zelfvertrouwen op in het spreken door middel van praktische gesprekken en boeiende onderwerpen
Ben je een beginner? Dan beginnen we met de basis: nuttige woorden en zinnen, zinsbouw en uitspraak. Zo kun je vanaf het begin Italiaans begrijpen en gebruiken.

Als u al een beetje Italiaans spreekt, concentreren we ons op conversatie-, vloeiendheids- en grammaticaoefeningen die zijn afgestemd op uw interesses en doelen. Dat kan zijn ter voorbereiding op een reis naar Italië, het behalen van een examen of gewoon om met meer zelfvertrouwen van de taal te genieten.

Laten we Italiaans leren leuk, boeiend en effectief maken. Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten en je te helpen je taaldoelen te bereiken!
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
¡Hola a todos!

Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)

Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en heb lesgegeven aan de Universidad Nacional de Salta in Argentinië. Ik heb ook een specifieke ELE-trainingscertificering behaald aan de Universidad Europea Madrid en ben gecertificeerd als DELE-examinator door het Instituto Cervantes.

Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon die altijd graag nieuwe dingen leert en zich continu blijft bijscholen. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.

Ik kan een cursus op maat voor u samenstellen, afgestemd op uw kennis, behoeften, interesses en wensen. In meer dan 20 jaar lesgeven heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan studiemateriaal op maat voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben door Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd. Ik kan u dus garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.

In de loop der jaren heb ik met een breed scala aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van absolute beginners tot gevorderden die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook bij de voorbereiding op de DELE-examens, wat ik in het verleden met uitstekende resultaten heb gedaan.

Ik ben dol op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Grammatica zal bij mij nooit een probleem zijn; bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en er plezier in zult hebben! :-D

Ik bespreek graag met u hoe u het beste vanaf nul kunt leren of uw Spaans in korte tijd kunt verbeteren.

Stuur mij gerust een berichtje :)

¡Hasta pronto!
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Hallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taalbegeleider en vertaler van / naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie is vreemde talen en ik heb deze passie doorgegeven aan veel van mijn studenten door de jaren heen. Met meer dan 15 jaar onderwijservaring, een hoog niveau van geduld en toewijding aan mijn werk, en een groot aantal gelukkige studenten, ben ik hier om u te helpen Spaans te leren in uw eigen tempo en gemak. Ik hoop snel van je te horen! Met vriendelijke groet, Emilia
verified badge
TECHNOLOGIEËN TEN DIENSTE VAN HET LEREN.

Hallo,

Mijn naam is Laurie en ik ben zelfstandig FLE-docent, afgestudeerd in de Franse en Romaanse Taal- en Letterkunde sinds 2012. Ik heb acht jaar ervaring op zak (in het buitenland en in België). Ik heb een leermethode ontwikkeld voor online cursussen. Ik bereid studenten voor op DELF, DALF, TCF, FIDE examens, toelatingsexamens, etc. voor meerdere jaren.

De cursus omvat:
-Het materiaal (artikelen, video's, oefeningen op basis van afbeeldingen en teksten, grammaticale theorie, links naar de oefeningen, enz.). Ik gebruik Google Doc, dus het ideaal is om een Gmail-adres te hebben om er toegang toe te hebben.
-Correctie van oefeningen buiten de cursus (schriftelijke uitdrukkingen worden gecorrigeerd buiten de cursus, of samen met de student, afhankelijk van hun behoeften).
-Toegang tot een applicatie (gratis) om woordenschat te studeren op uw smartphone.
-Een woordenschatblad - uitspraak - grammatica/vervoeging, dat na elke les wordt verzonden.
-Eventueel een opname van de woordenschat (voor beginners).
-Het uitvoeren van online oefeningen en testen op basis van de toegestuurde woordenschatbladen.
-Motivatie, lachen, goed humeur :-)

Mijn methode:
-Het is mondeling gebaseerd.
-Voor grammatica gebruik ik een specifieke methode waarmee mondelinge structuren kunnen worden geautomatiseerd.
-We werken aan de uitspraak met de verbotonale methode (oefeningen voor het vaststellen van je stem, voor ritme, enz.). Misschien chanteer ik je zelfs! :-)
-Alles gebeurt mondeling voordat het wordt geschreven, maar ik pas me uiteraard aan aan de behoeften van de studenten.
-Voor kinderen en jongeren is de cursus iets anders: ik gebruik interactieve spelletjes en kaarten via de webcam.

Tot binnenkort!
Laurie
Let op: Mogelijkheid om een factuur te maken voor particulieren of bedrijven.
verified badge
Ik heb ervaring en passie in het lesgeven van Engels en het behalen van goede resultaten. Na de lessen ligt onze focus ook op het herhalen van de lesstof, periodieke opdrachten en het stapsgewijs evalueren van de resultaten. We bespreken ook probleemgebieden, creëren een goede basis en gebruiken verschillende methoden om vooruitgang te boeken en gestelde doelen te bereiken.
verified badge
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
verified badge
Altijd al Spaans willen leren in ongedwongen sfeer en in eigen tempo? Het kan nu! Welkom bij La Hispanista, waar iedereen die Spaans wil leren vanaf beginnersniveau maar geen groepscursus wil volgen welkom is.

Op een ongedwongen manier en in een tempo wat voor u geschikt is gaan we door de stof. Mijn cursussen Spaans zijn gericht op het snel aanleren van spreekvaardigheid en woordenschat, daarbij grammatica gebruikend als ondersteuning. U leert begroeten, de weg vragen, de getallen, bestellen in een restaurant, klokkijken en nog veel meer.

Privéles bij La hispanista is dé manier om op een leuke, persoonlijke manier les te krijgen waarbij u uw doelstellingen behaalt op efficiënte wijze.

Naast privélessen bied ik ook vakspecifiekere lessen aan. Dus moet u Spaans leren voor uw werk, kan ik in korte tijd een programma opzetten die u verder helpt op uw werk. Ook voor examentraining VMBO/havo/VWO ben je bij mij bij het goede adres.

Daarnaast heb ik ook ervaring met het lesgeven aan jonge kinderen. Dat kan nu al vanaf 7 jaar. De enige vereiste is dat uw kind kan lezen en schrijven. Dus als u uw kind naast Nederlands en Engels nog een taal aan wilt leren kan dat nu. Op deze manier geef je je kind een mooie voorsprong voor de middelbare school, waar Spaans tegenwoordig veelal onderwezen wordt.

Ook is het vanaf nu mogelijk om les te krijgen via Skype of iets dergelijks. Neem contact op voor meer informatie.
verified badge
Ik help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen.
Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat
Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend.
Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis.
Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie.
Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.
verified badge
DELE | Reizen en Zaken | Gesprek 🇪🇸

✨ Hou je van Spaans en wil je je Spaans verbeteren? Zoek niet verder!
✨ Gecertificeerde native speaker docent en DELE & SIELE examinator met +3 jaar ervaring helpen u veilig en vloeiend te leren.

✨ ¿Viajes of negocios? ¡Er zal geen terugkeer zijn!
✨ 100% geweldig! Jij bent misschien wel de volgende die het opneemt!!!

Mijn naam is Nouhaila, ik ben docent Spaans in België, met een masterdiploma in Spaans als docent en een DELE-examinatorcertificaat. Ik ben er klaar voor om leren leuk en boeiend te maken! In deze cursus ligt de focus 100% op conversatie. Je kunt in een ontspannen en vriendelijke omgeving spreken en de taal op een natuurlijke en effectieve manier oefenen. 🌟 Ik geef je persoonlijke feedback, zodat je je fouten direct kunt corrigeren, je uitspraak kunt verbeteren en je woordenschat kunt uitbreiden. Ongeacht je huidige niveau*, iedereen is welkom! 🎉

Ik ben momenteel bezig met een PhD in Toegepaste Taalkunde met een specialisatie in Sociolinguïstiek en Pragmatiek. Ik begrijp de uitdagingen van het leren van talen. Ik ben gepassioneerd door het lesgeven van Spaans en bied nu een nieuwe cursus aan voor mensen die hun conversatievaardigheden willen verbeteren, naast mijn grammatica- en conversatiecursussen om je begrip van Spaanse structuren te vergroten.

Mis deze kans niet om je Spaans naar een hoger niveau te tillen! 🚀

*Als dit je eerste keer Spaans is, kun je het beste beginnen met mijn reguliere lessen, waar we zowel grammatica als conversatie behandelen. Houd er wel rekening mee dat deze specifieke les zich richt op het verbeteren van je spreekvaardigheid!
Extra informatie
Vertaald door Google. Klik hier om de originele tekst te bekijken.
【Reiscursussen】✈️✈️✈️✈️✈️
🌍 Leer het Spaans dat je nodig hebt voor je avonturen.
🌍 Nuttige zinnen en woordenschat voor een zorgeloze reis.
🌍Bekijk de cultuur en klederdracht van de habla hispana-landen.
🌍 Maak je klaar om vol vertrouwen de wereld te ontdekken!

【Conversatiecursus】💬💬💬💬💬
💥 100% conversatiegerichte cursussen - ¡Habla, habla, habla!
💥 Onderwerpen: Cultuur, reizen, werk, debatten, actualiteiten en meer!
💥 Verbeter je uitspraak met leuke oefeningen.
💥 Heb je zelfvertrouwen nodig in kleine gesprekken? Ik ben van mij en we leren vloeiend te spreken!

【Zakelijke lessen】💼💼💼💼💼
📈 Verbeter je Spaans voor de arbeidsmarkt.
📈 Specifieke woordenschat en uitdrukkingen voor professionals.
📈 Gepersonaliseerde cursussen voor presentaties, vergaderingen en onderhandelingen.
📈 ¡Dale un impulso a tu carrera con el español!

In mijn andere cursussen:

【Algemeen Spaans】📝📝📝📝📝
✨ Alle niveaus, van A1 tot C2, worden geleidelijk moeilijker.
✨ Grammatica en conversatie in elke les!
✨ Volg het programma van Instituto Cervantes om vooruitgang te boeken.
✨ Nieuwe onderwerpen in elke sessie om je woordenschat, grammatica en spreekvaardigheid te verbeteren.
✨ Wil je het doen? Oefen thuis met luisteroefeningen, woordenschat op Quizlet/Wordwall en schrijfgedeeltes!
✨ Wil je Spaans leren op jouw niveau? ¡Empecemos ya!

【Examenvoorbereiding】🎓🎓🎓🎓🎓
🎯 DELE Examiner garandeert dat u bij elke geslaagde test begeleiding krijgt.
🎯 Strategieën en oefeningen voor de DELE-, SIELE- en IB-examens.
🎯 Vergroot je zelfvertrouwen met gepersonaliseerde lessen op de examendag.
🎯 Wil jij je examens succesvol afronden? Ik help je graag bij elke stap!

Heb je bepaalde uitrusting nodig?

✨ Alle materialen zijn inbegrepen. Naast het opsturen van gepersonaliseerd materiaal, inclusief presentaties die hij heeft gegeven, oefentoetsen, opdrachten en schrijfopdrachten voor alles wat hij heeft gepland.
✨ Wanneer u 20 lessen boekt, krijgt u toegang tot een lokaal waarin alle sessies plaatsvinden.


///////////////////
📈 Gepersonaliseerde lessen voor presentaties, vergaderingen en onderhandelingen.
📈 Geef je carrière een boost met Spaans!

In mijn andere cursussen:

【Algemeen Spaans】📝📝📝📝📝
✨ Alle niveaus, van A1 tot C2, met een geleidelijke moeilijkheidsgraad.
✨ Grammatica en conversatie in elke les!
✨ Volg het curriculum van Instituto Cervantes om vooruitgang te boeken.
✨ Nieuwe onderwerpen in elke sessie om je woordenschat, grammatica en spreekvaardigheid te verbeteren.
✨ Vind je huiswerk leuk? Oefen thuis met luisteroefeningen, woordenschat op Quizlet/Wordwall en schrijfzones!
✨ Klaar om je Spaans naar een hoger niveau te tillen? Laten we nu beginnen!

【Examenvoorbereiding】🎓🎓🎓🎓🎓
🎯 Gecertificeerde DELE-examinator die u bij elke stap van het examen begeleidt.
🎯 Strategieën en oefeningen voor DELE-, SIELE- en IB-examens.
🎯 Vergroot je zelfvertrouwen met persoonlijke lessen voor het examen.
Wil je slagen voor je examen? Ik help je graag bij elke stap!

Materialen nodig?

✨ Alle materialen zijn inbegrepen. Naast het versturen van gepersonaliseerd materiaal, inclusief presentaties, oefentoetsen, opdrachten en schrijfopdrachten voor alles wat gepland is.
✨ Wanneer u 20 lessen boekt, krijgt u toegang tot een klaslokaal waar u al uw sessies kunt organiseren.
verified badge
Mijn lessen zullen vooral leuk zijn en ook leerzaam. Ik zal je helpen met je grammatica, je leesvaardigheid en we zullen gesprekken voeren. Huiswerk zal zeker een ding zijn. Ik zal te allen tijde beschikbaar zijn voor uw vragen. Als er een bepaald onderwerp is waar je over wilt praten/leren, laat het me dan weten. Ik kijk ernaar uit.
verified badge
Mijn naam is Dani en ik ben Mexicaans. Ik vraag mijn studenten altijd naar hun specifieke doelstellingen en hun favoriete manier om een taal te leren. In mijn lessen kies ik graag voor een conversatieaanpak, maar dit hangt volledig af van de behoeften van mijn studenten. Ik gebruik verschillende boeken met verschillend didactisch materiaal, meestal Aula Plus en Bitacora. Verder probeer ik alle vaardigheden te oefenen: praten, schrijven en luisteren. Als de leerling dat wil laat ik huiswerk achter, dat ik in de loop van de week voor de volgende les corrigeer, zodat we het meeste uit de lestijd kunnen halen. Ik deel een woord of uitdrukking van de week met mijn leerlingen om een nuttige woordenschat op te bouwen. Lesgeven is mijn passie. Ik voel me gemotiveerd door de vooruitgang van mijn leerlingen, wat hen volgens mij ook gemotiveerd houdt. Duits en Spaans zijn mijn moedertalen en ik spreek vloeiend Engels, ik spreek ook vloeiend Nederlands (met een beetje accent). Daarom kan ik concepten in al deze talen uitleggen. Ik spreek echter het liefst zoveel mogelijk Spaans, ook voor de beginnerslessen, omdat ik geloof dat mensen de taal zo beter leren.

Ik heb een FPELE certificaat: Lerarenopleiding Spaans als Vreemde Taal. En heb op een taleninstituut in Spanje A1 tot B2 niveau lesgegeven.
verified badge
Ik ben leerkracht in het basisonderwijs en kan helpen bij alle taalvakken, voor zowel volwassenen als kinderen : Begrijpend lezen, Taal, Spelling, Lezen, Woordenschat, Engels.

Op basis van jouw wensen maak ik mijn lessen, zodat jij stap voor stap zelfvertrouwen krijgt in wat je (nog) lastig vindt. Met spelletjes, puzzels, uitleg, gesprekken en oefenen wordt jij elke dag een beetje beter.

Wil je Nederlands leren of verbeteren, daar kunnen we ook aan werken. Ik woon zelf in Frankrijk en weet hoe moeilijk en leuk het is om een andere taal te leren spreken


I am a primary school teacher and can help with: Reading comprehension, Dutch, Spelling, Vocabulary, English. For adults and children.

Based on what you need, I create my lessons, so that you get confidence in what you (at the moment) find difficult. With games, puzzles, explanations, conversations and practice, you get better every day.

If you want to learn or improve your Dutch, I can help you as well. I myself am Dutch and live in France, so I know speaking another language can be difficult and yet is fun!
verified badge
De leerlingen zullen in staat zijn om in het Spaans te groeten en afscheid te nemen met behulp van eenvoudige uitdrukkingen.
Aan het einde van de les zullen de leerlingen in staat zijn om:
Formele en informele begroetingen herkennen en gebruiken.
Gebruik eenvoudige afscheidsgroeten.
Stel de vraag "Hoe gaat het met je?" en geef daarop het antwoord.
Formeel en informeel. Eerste stappen en grammatica-oefeningen.
message icon
Contacteer Gigi
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
¡Hola a todos!

Mijn naam is Patricia. Ik ben een gecertificeerde native Spaanse docent. Ik geef sinds 2004 les in Spaans en Engels als vreemde talen en ik word elk jaar een beetje meer verliefd op mijn baan :)

Ik heb Spaanse filologie en literatuur gestudeerd en heb lesgegeven aan de Universidad Nacional de Salta in Argentinië. Ik heb ook een specifieke ELE-trainingscertificering behaald aan de Universidad Europea Madrid en ben gecertificeerd als DELE-examinator door het Instituto Cervantes.

Ik ben een toegewijd, verantwoordelijk en professioneel persoon die altijd graag nieuwe dingen leert en zich continu blijft bijscholen. Mijn geduld kent geen grenzen en ik kan duizend manieren vinden om iets uit te leggen als dat nodig is.

Ik kan een cursus op maat voor u samenstellen, afgestemd op uw kennis, behoeften, interesses en wensen. In meer dan 20 jaar lesgeven heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan studiemateriaal op maat voor u samenstellen en produceren. Omdat ik gepassioneerd ben door Spaans, heb ik de verschillende varianten ervan over de hele wereld bestudeerd. Ik kan u dus garanderen dat u met mijn lessen in elk Spaanstalig land een goed gesprek kunt voeren.

In de loop der jaren heb ik met een breed scala aan studenten gewerkt, van jongvolwassenen tot volwassenen, van absolute beginners tot gevorderden die gewoon hun spreekvaardigheid wilden oefenen. Ik help studenten ook bij de voorbereiding op de DELE-examens, wat ik in het verleden met uitstekende resultaten heb gedaan.

Ik ben dol op talen en communicatie, en lesgeven is mijn roeping en mijn passie. Grammatica zal bij mij nooit een probleem zijn; bovendien kan ik je beloven dat je ervan zult genieten en er plezier in zult hebben! :-D

Ik bespreek graag met u hoe u het beste vanaf nul kunt leren of uw Spaans in korte tijd kunt verbeteren.

Stuur mij gerust een berichtje :)

¡Hasta pronto!
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Hallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taalbegeleider en vertaler van / naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie is vreemde talen en ik heb deze passie doorgegeven aan veel van mijn studenten door de jaren heen. Met meer dan 15 jaar onderwijservaring, een hoog niveau van geduld en toewijding aan mijn werk, en een groot aantal gelukkige studenten, ben ik hier om u te helpen Spaans te leren in uw eigen tempo en gemak. Ik hoop snel van je te horen! Met vriendelijke groet, Emilia
verified badge
TECHNOLOGIEËN TEN DIENSTE VAN HET LEREN.

Hallo,

Mijn naam is Laurie en ik ben zelfstandig FLE-docent, afgestudeerd in de Franse en Romaanse Taal- en Letterkunde sinds 2012. Ik heb acht jaar ervaring op zak (in het buitenland en in België). Ik heb een leermethode ontwikkeld voor online cursussen. Ik bereid studenten voor op DELF, DALF, TCF, FIDE examens, toelatingsexamens, etc. voor meerdere jaren.

De cursus omvat:
-Het materiaal (artikelen, video's, oefeningen op basis van afbeeldingen en teksten, grammaticale theorie, links naar de oefeningen, enz.). Ik gebruik Google Doc, dus het ideaal is om een Gmail-adres te hebben om er toegang toe te hebben.
-Correctie van oefeningen buiten de cursus (schriftelijke uitdrukkingen worden gecorrigeerd buiten de cursus, of samen met de student, afhankelijk van hun behoeften).
-Toegang tot een applicatie (gratis) om woordenschat te studeren op uw smartphone.
-Een woordenschatblad - uitspraak - grammatica/vervoeging, dat na elke les wordt verzonden.
-Eventueel een opname van de woordenschat (voor beginners).
-Het uitvoeren van online oefeningen en testen op basis van de toegestuurde woordenschatbladen.
-Motivatie, lachen, goed humeur :-)

Mijn methode:
-Het is mondeling gebaseerd.
-Voor grammatica gebruik ik een specifieke methode waarmee mondelinge structuren kunnen worden geautomatiseerd.
-We werken aan de uitspraak met de verbotonale methode (oefeningen voor het vaststellen van je stem, voor ritme, enz.). Misschien chanteer ik je zelfs! :-)
-Alles gebeurt mondeling voordat het wordt geschreven, maar ik pas me uiteraard aan aan de behoeften van de studenten.
-Voor kinderen en jongeren is de cursus iets anders: ik gebruik interactieve spelletjes en kaarten via de webcam.

Tot binnenkort!
Laurie
Let op: Mogelijkheid om een factuur te maken voor particulieren of bedrijven.
verified badge
Ik heb ervaring en passie in het lesgeven van Engels en het behalen van goede resultaten. Na de lessen ligt onze focus ook op het herhalen van de lesstof, periodieke opdrachten en het stapsgewijs evalueren van de resultaten. We bespreken ook probleemgebieden, creëren een goede basis en gebruiken verschillende methoden om vooruitgang te boeken en gestelde doelen te bereiken.
verified badge
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
verified badge
Altijd al Spaans willen leren in ongedwongen sfeer en in eigen tempo? Het kan nu! Welkom bij La Hispanista, waar iedereen die Spaans wil leren vanaf beginnersniveau maar geen groepscursus wil volgen welkom is.

Op een ongedwongen manier en in een tempo wat voor u geschikt is gaan we door de stof. Mijn cursussen Spaans zijn gericht op het snel aanleren van spreekvaardigheid en woordenschat, daarbij grammatica gebruikend als ondersteuning. U leert begroeten, de weg vragen, de getallen, bestellen in een restaurant, klokkijken en nog veel meer.

Privéles bij La hispanista is dé manier om op een leuke, persoonlijke manier les te krijgen waarbij u uw doelstellingen behaalt op efficiënte wijze.

Naast privélessen bied ik ook vakspecifiekere lessen aan. Dus moet u Spaans leren voor uw werk, kan ik in korte tijd een programma opzetten die u verder helpt op uw werk. Ook voor examentraining VMBO/havo/VWO ben je bij mij bij het goede adres.

Daarnaast heb ik ook ervaring met het lesgeven aan jonge kinderen. Dat kan nu al vanaf 7 jaar. De enige vereiste is dat uw kind kan lezen en schrijven. Dus als u uw kind naast Nederlands en Engels nog een taal aan wilt leren kan dat nu. Op deze manier geef je je kind een mooie voorsprong voor de middelbare school, waar Spaans tegenwoordig veelal onderwezen wordt.

Ook is het vanaf nu mogelijk om les te krijgen via Skype of iets dergelijks. Neem contact op voor meer informatie.
verified badge
Ik help zowel voor privé doeleinden, zakelijk en voor school. Mijn lessen zijn vooral resultaatgericht. Het is mijn bedoeling om op een aangename manier een maximum resultaat te bereiken.. Ik heb reeds veel kinderen, jongeren en volwassenen geholpen.
Ik pas me aan aan het niveau en het beoogde resultaat
Ik hou mijn lessen afwisselend maar toch uitdagend.
Ik geef ook heel graag les aan studenten. Ik kan bij hen de gemiste basiskennis bijbrengen, terwijl ik ook werk aan de nieuwe te verwerven kennis.
Ik doe mijn werk met passie en 100% motivatie.
Ik word gelukkig om te zien dat mijn leerlingen ook genieten van hun vooruitgang. Daarom heb ik ook een heel goede band met mijn leerlingen.
verified badge
DELE | Reizen en Zaken | Gesprek 🇪🇸

✨ Hou je van Spaans en wil je je Spaans verbeteren? Zoek niet verder!
✨ Gecertificeerde native speaker docent en DELE & SIELE examinator met +3 jaar ervaring helpen u veilig en vloeiend te leren.

✨ ¿Viajes of negocios? ¡Er zal geen terugkeer zijn!
✨ 100% geweldig! Jij bent misschien wel de volgende die het opneemt!!!

Mijn naam is Nouhaila, ik ben docent Spaans in België, met een masterdiploma in Spaans als docent en een DELE-examinatorcertificaat. Ik ben er klaar voor om leren leuk en boeiend te maken! In deze cursus ligt de focus 100% op conversatie. Je kunt in een ontspannen en vriendelijke omgeving spreken en de taal op een natuurlijke en effectieve manier oefenen. 🌟 Ik geef je persoonlijke feedback, zodat je je fouten direct kunt corrigeren, je uitspraak kunt verbeteren en je woordenschat kunt uitbreiden. Ongeacht je huidige niveau*, iedereen is welkom! 🎉

Ik ben momenteel bezig met een PhD in Toegepaste Taalkunde met een specialisatie in Sociolinguïstiek en Pragmatiek. Ik begrijp de uitdagingen van het leren van talen. Ik ben gepassioneerd door het lesgeven van Spaans en bied nu een nieuwe cursus aan voor mensen die hun conversatievaardigheden willen verbeteren, naast mijn grammatica- en conversatiecursussen om je begrip van Spaanse structuren te vergroten.

Mis deze kans niet om je Spaans naar een hoger niveau te tillen! 🚀

*Als dit je eerste keer Spaans is, kun je het beste beginnen met mijn reguliere lessen, waar we zowel grammatica als conversatie behandelen. Houd er wel rekening mee dat deze specifieke les zich richt op het verbeteren van je spreekvaardigheid!
Extra informatie
Vertaald door Google. Klik hier om de originele tekst te bekijken.
【Reiscursussen】✈️✈️✈️✈️✈️
🌍 Leer het Spaans dat je nodig hebt voor je avonturen.
🌍 Nuttige zinnen en woordenschat voor een zorgeloze reis.
🌍Bekijk de cultuur en klederdracht van de habla hispana-landen.
🌍 Maak je klaar om vol vertrouwen de wereld te ontdekken!

【Conversatiecursus】💬💬💬💬💬
💥 100% conversatiegerichte cursussen - ¡Habla, habla, habla!
💥 Onderwerpen: Cultuur, reizen, werk, debatten, actualiteiten en meer!
💥 Verbeter je uitspraak met leuke oefeningen.
💥 Heb je zelfvertrouwen nodig in kleine gesprekken? Ik ben van mij en we leren vloeiend te spreken!

【Zakelijke lessen】💼💼💼💼💼
📈 Verbeter je Spaans voor de arbeidsmarkt.
📈 Specifieke woordenschat en uitdrukkingen voor professionals.
📈 Gepersonaliseerde cursussen voor presentaties, vergaderingen en onderhandelingen.
📈 ¡Dale un impulso a tu carrera con el español!

In mijn andere cursussen:

【Algemeen Spaans】📝📝📝📝📝
✨ Alle niveaus, van A1 tot C2, worden geleidelijk moeilijker.
✨ Grammatica en conversatie in elke les!
✨ Volg het programma van Instituto Cervantes om vooruitgang te boeken.
✨ Nieuwe onderwerpen in elke sessie om je woordenschat, grammatica en spreekvaardigheid te verbeteren.
✨ Wil je het doen? Oefen thuis met luisteroefeningen, woordenschat op Quizlet/Wordwall en schrijfgedeeltes!
✨ Wil je Spaans leren op jouw niveau? ¡Empecemos ya!

【Examenvoorbereiding】🎓🎓🎓🎓🎓
🎯 DELE Examiner garandeert dat u bij elke geslaagde test begeleiding krijgt.
🎯 Strategieën en oefeningen voor de DELE-, SIELE- en IB-examens.
🎯 Vergroot je zelfvertrouwen met gepersonaliseerde lessen op de examendag.
🎯 Wil jij je examens succesvol afronden? Ik help je graag bij elke stap!

Heb je bepaalde uitrusting nodig?

✨ Alle materialen zijn inbegrepen. Naast het opsturen van gepersonaliseerd materiaal, inclusief presentaties die hij heeft gegeven, oefentoetsen, opdrachten en schrijfopdrachten voor alles wat hij heeft gepland.
✨ Wanneer u 20 lessen boekt, krijgt u toegang tot een lokaal waarin alle sessies plaatsvinden.


///////////////////
📈 Gepersonaliseerde lessen voor presentaties, vergaderingen en onderhandelingen.
📈 Geef je carrière een boost met Spaans!

In mijn andere cursussen:

【Algemeen Spaans】📝📝📝📝📝
✨ Alle niveaus, van A1 tot C2, met een geleidelijke moeilijkheidsgraad.
✨ Grammatica en conversatie in elke les!
✨ Volg het curriculum van Instituto Cervantes om vooruitgang te boeken.
✨ Nieuwe onderwerpen in elke sessie om je woordenschat, grammatica en spreekvaardigheid te verbeteren.
✨ Vind je huiswerk leuk? Oefen thuis met luisteroefeningen, woordenschat op Quizlet/Wordwall en schrijfzones!
✨ Klaar om je Spaans naar een hoger niveau te tillen? Laten we nu beginnen!

【Examenvoorbereiding】🎓🎓🎓🎓🎓
🎯 Gecertificeerde DELE-examinator die u bij elke stap van het examen begeleidt.
🎯 Strategieën en oefeningen voor DELE-, SIELE- en IB-examens.
🎯 Vergroot je zelfvertrouwen met persoonlijke lessen voor het examen.
Wil je slagen voor je examen? Ik help je graag bij elke stap!

Materialen nodig?

✨ Alle materialen zijn inbegrepen. Naast het versturen van gepersonaliseerd materiaal, inclusief presentaties, oefentoetsen, opdrachten en schrijfopdrachten voor alles wat gepland is.
✨ Wanneer u 20 lessen boekt, krijgt u toegang tot een klaslokaal waar u al uw sessies kunt organiseren.
verified badge
Mijn lessen zullen vooral leuk zijn en ook leerzaam. Ik zal je helpen met je grammatica, je leesvaardigheid en we zullen gesprekken voeren. Huiswerk zal zeker een ding zijn. Ik zal te allen tijde beschikbaar zijn voor uw vragen. Als er een bepaald onderwerp is waar je over wilt praten/leren, laat het me dan weten. Ik kijk ernaar uit.
verified badge
Mijn naam is Dani en ik ben Mexicaans. Ik vraag mijn studenten altijd naar hun specifieke doelstellingen en hun favoriete manier om een taal te leren. In mijn lessen kies ik graag voor een conversatieaanpak, maar dit hangt volledig af van de behoeften van mijn studenten. Ik gebruik verschillende boeken met verschillend didactisch materiaal, meestal Aula Plus en Bitacora. Verder probeer ik alle vaardigheden te oefenen: praten, schrijven en luisteren. Als de leerling dat wil laat ik huiswerk achter, dat ik in de loop van de week voor de volgende les corrigeer, zodat we het meeste uit de lestijd kunnen halen. Ik deel een woord of uitdrukking van de week met mijn leerlingen om een nuttige woordenschat op te bouwen. Lesgeven is mijn passie. Ik voel me gemotiveerd door de vooruitgang van mijn leerlingen, wat hen volgens mij ook gemotiveerd houdt. Duits en Spaans zijn mijn moedertalen en ik spreek vloeiend Engels, ik spreek ook vloeiend Nederlands (met een beetje accent). Daarom kan ik concepten in al deze talen uitleggen. Ik spreek echter het liefst zoveel mogelijk Spaans, ook voor de beginnerslessen, omdat ik geloof dat mensen de taal zo beter leren.

Ik heb een FPELE certificaat: Lerarenopleiding Spaans als Vreemde Taal. En heb op een taleninstituut in Spanje A1 tot B2 niveau lesgegeven.
verified badge
Ik ben leerkracht in het basisonderwijs en kan helpen bij alle taalvakken, voor zowel volwassenen als kinderen : Begrijpend lezen, Taal, Spelling, Lezen, Woordenschat, Engels.

Op basis van jouw wensen maak ik mijn lessen, zodat jij stap voor stap zelfvertrouwen krijgt in wat je (nog) lastig vindt. Met spelletjes, puzzels, uitleg, gesprekken en oefenen wordt jij elke dag een beetje beter.

Wil je Nederlands leren of verbeteren, daar kunnen we ook aan werken. Ik woon zelf in Frankrijk en weet hoe moeilijk en leuk het is om een andere taal te leren spreken


I am a primary school teacher and can help with: Reading comprehension, Dutch, Spelling, Vocabulary, English. For adults and children.

Based on what you need, I create my lessons, so that you get confidence in what you (at the moment) find difficult. With games, puzzles, explanations, conversations and practice, you get better every day.

If you want to learn or improve your Dutch, I can help you as well. I myself am Dutch and live in France, so I know speaking another language can be difficult and yet is fun!
verified badge
De leerlingen zullen in staat zijn om in het Spaans te groeten en afscheid te nemen met behulp van eenvoudige uitdrukkingen.
Aan het einde van de les zullen de leerlingen in staat zijn om:
Formele en informele begroetingen herkennen en gebruiken.
Gebruik eenvoudige afscheidsgroeten.
Stel de vraag "Hoe gaat het met je?" en geef daarop het antwoord.
Formeel en informeel. Eerste stappen en grammatica-oefeningen.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Gigi