

van22.99EUR/ h
Verbeter je Engels op elk niveau, focus op spreken/ schrijven/ luisteren/ lezen
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hoewel er talen zijn die door grote aantallen mensen worden gesproken, zoals het Mandarijn, Spaans en Arabisch, is Engels de meest gebruikte tweede taal. In elk deel van de wereld kun je mensen vinden die Engels spreken, van Amerika tot Azië, Afrika en Europa. En tegenwoordig vindt veel communicatie in het Engels plaats tussen mensen die geen moedertaalspreker zijn. Engels is de gemeenschappelijke schakel tussen vele herkomsten en culturen!De lessen gaan over uw huidige niveau van Engels en welke doelen u wilt bereiken.
Vanaf dat moment maken we samen een persoonlijk plan om daar te komen.
Extra informatie
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Neem een notitieboekje en schrijfmateriaal/tablet of computer meeLocatie
Les via webcam
Algemene info
Leeftijd: | Kleuters (4-6 jaar oud) Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Nederlands |
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Elise snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | Maandag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Zaterdag om 9:00 | |||
10 | Maandag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Zaterdag om 10:00 | |||
11 | Maandag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Zaterdag om 11:00 | |||
12 | Maandag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Zaterdag om 12:00 | |||
13 | Maandag om 13:00 | Woensdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | Vrijdag om 13:00 | Zaterdag om 13:00 | ||
14 | Maandag om 14:00 | Dinsdag om 14:00 | Woensdag om 14:00 | Donderdag om 14:00 | Vrijdag om 14:00 | Zaterdag om 14:00 | |
15 | Maandag om 15:00 | Dinsdag om 15:00 | Woensdag om 15:00 | Donderdag om 15:00 | Vrijdag om 15:00 | Zaterdag om 15:00 | |
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 22.99€Les via webcam
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds januari 2024
- Verbonden met Google
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | Maandag om 9:00 | Woensdag om 9:00 | Donderdag om 9:00 | Zaterdag om 9:00 | |||
10 | Maandag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Zaterdag om 10:00 | |||
11 | Maandag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Zaterdag om 11:00 | |||
12 | Maandag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Zaterdag om 12:00 | |||
13 | Maandag om 13:00 | Woensdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | Vrijdag om 13:00 | Zaterdag om 13:00 | ||
14 | Maandag om 14:00 | Dinsdag om 14:00 | Woensdag om 14:00 | Donderdag om 14:00 | Vrijdag om 14:00 | Zaterdag om 14:00 | |
15 | Maandag om 15:00 | Dinsdag om 15:00 | Woensdag om 15:00 | Donderdag om 15:00 | Vrijdag om 15:00 | Zaterdag om 15:00 | |
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 22.99€Les via webcam
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Lianne
(Online) Bijles Engels (Vmbo, Mavo, Havo, Vwo, MBO, HBO, WO (Universiteit))Hello there! Ben je op zoek naar bijles Engels? Dan kan ik je helpen!
Mijn naam is Lianne en ik geef (online) bijlessen in Engels voor het leren/bijspijkeren van de Engelse taal (vocabulaire en grammatica):
- Middelbare school: Vmbo - Mavo - Havo - Vwo;
- Beroepsonderwijs: MBO - HBO - WO.
Maar ook volwassenen die hun Engelse taal willen bijspijkeren zijn uiteraard van harte welkom.
Eerst bespreken we waar je graag aan wilt werken en wat je moeilijk vindt aan Engels. Vervolgens kunnen we daar samen aan werken, zodat je de Engelse taal goed onder de knie krijgt. Het geeft mij veel voldoening om de leerling vaardig te zien worden in de Engelse taal en als de leerling mooie cijfers haalt.
Ook (online) bijles in de schoolvakanties mogelijk.
Nouhaila
Leer Darija (Marokkaans-Arabisch dialect) en kom in contact met de Maghrebijnse cultuur, ✨ Marhaba (Hallo!)Leer Arabisch en open de deur naar een geheel nieuwe cultuur!
Dynamische lessen 100% gepersonaliseerd voor jou
Heb je altijd al Arabisch willen spreken, maar wist je niet waar je moest beginnen?
Je bent hier aan het juiste adres! Of je nu helemaal opnieuw begint of je huidige niveau wilt verbeteren, ik help je stap voor stap je doelen te bereiken.
Wat houden mijn lessen in?
📚 Praktische focus: leer wat je daadwerkelijk in het echte leven zult gebruiken.
🗣️ Gesprek vanaf dag één
🌍 Nuttige woordenschat voor reizen, werk of communicatie met mensen over de hele wereld
🧠 Duidelijke uitleg van grammatica en uitspraak
⏱️ Flexibele planning (kies de tijd die het beste bij je past)
💻 Online (waar dan ook) of persoonlijk (als u in de buurt bent)
🎯 Extra materiaal, persoonlijke feedback en oefeningen afgestemd op jouw interesses
Voor alle niveaus en leeftijden:
✅ Kinderen en adolescenten
✅ Universitaire studenten
✅Professionals en reizigers
✅ Taal- en cultuurliefhebbers
Waarom zou u Arabisch bij mij leren?
Ik spreek uw taal en begrijp uw uitdagingen.
Ik maak gebruik van moderne en stimulerende lesmethoden.
U leert niet alleen de taal, maar ook de Arabische cultuur en tradities.
Het allerbelangrijkste: wij zorgen ervoor dat leren leuk en natuurlijk is!
Stuur mij een direct bericht of WhatsApp-bericht en begin vandaag nog aan uw Arabische reis.
Het beste moment om te beginnen is nu.
En Arabisch...dat zul je geweldig vinden!
✨Welkom!
Catharina
ENGELS VOOR IEDEREEN: leer alle aspecten van deze werkelijk internationale taal! Gecertificeerde leraar.Volledig gecertificeerde TEFL / TESOL
* Alle lessen zijn één op één en afgestemd op de behoeften en vereisten van de individuele student. Het uiteindelijke doel is dat de student in de taal denkt en niet alleen vertaalt.
* Alle belangrijke aspecten van de taal komen aan bod, inclusief culturele aspecten / taalverschillen.
* Of je nu een snelle leerling bent of niet; het zal leuk en begrijpelijk zijn. Er is een doel te bereiken, en het zal gebeuren.
* Of het nu gaat om het leren van een taal om je carrière te verbeteren, om reizen of zelfs om romantische redenen, er is hulp beschikbaar - neem gewoon contact op.
ENKELE BEOORDELINGEN:
Chevaan:
Catherina is zonder twijfel DE beste docent die we kennen. Ze is buitengewoon betrokken en is altijd op zoek om haar studenten te inspireren. Ze deed haar uiterste best om onze zoon te helpen met zijn Duits. Ze biedt uitstekend studiemateriaal, boeiend huiswerk en volgt op om ervoor te zorgen dat haar studenten de stof echt hebben begrepen.
Brian:
Catharina heeft onze 11-jarige dochter de afgelopen maanden lesgegeven en we zijn erg onder de indruk van haar uitstekende vooruitgang in deze korte tijd.
Catharina heeft een zeer goede verstandhouding opgebouwd met onze dochter en is geduldig en deskundig. Onze dochter kijkt altijd uit naar haar volgende les en levert zelfs op tijd haar huiswerk in! We zouden Catharina ten zeerste aanbevelen aan iedereen die een nieuwe taal wil leren.
Afeisha:
Zeer professioneel, vriendelijk en informatief. Ik heb het gevoel dat Catharina me zal helpen om te bereiken waar ik moet. Ze geeft niet alleen les uit het boek, ze geeft ook les op een manier waarmee je je gemakkelijk kunt mengen. Ik ben opgewonden om meer van haar te leren.
Egle:
Geweldige tutor! Catharina past de lessen aan de behoeften aan, geeft zeer duidelijke uitleg en werkt vooral aan de uitspraak van de taal. Bij elke les zorgt ze voor lesmateriaal.
Juyoung
Bereik samen met mij uw leerdoelen voor het Koreaans!*Volledig beginnersniveau (niveau 0) Welkom!
*Diverse bronnen - PPT's, huiswerk, werkboek, Quizlet en interactieve tools
*Je krijgt zelfvertrouwen en leert echt Koreaans.
Ben je een complete beginner? Dat is goed! Laten we beginnen met de basis, zoals de juiste uitspraak en Koreaanse conversatievaardigheden. Ik help u het vertrouwen te ontwikkelen dat u nodig heeft om effectief in het Koreaans te communiceren.
Als u het alfabet al kent, kan ik u helpen uw Koreaans naar een hoger niveau te tillen. Ik gebruik een verscheidenheid aan lesmethoden en hulpmiddelen om het leren van Koreaans leuk en boeiend te maken.
Ik zorg voor presentaties, materialen (leerboek, nieuwsartikel, videoclips, ook over uw behoeften en interesses) en huiswerk om u te helpen slagen.
*Je kunt een groepsles aanvragen met je vrienden of familie
[Koreaans voor beginners]
Ben je een absolute beginner? Geen zorgen. Laten we beginnen met het stap voor stap leren van de juiste uitspraak van klanken, beginnend met de 10 klinkers: ᅡ, ᅣ, ᅥ, ᅧ, ᅩ, ᅭ, ᅮ, ᅲ, ᅳ.
Ik zal je begeleiden bij het correct uitspreken ervan, omdat een goede uitspraak essentieel is voor het leren van welke taal dan ook. Door bij de basisbeginselen te beginnen, kunnen we het leren van Koreaans gemakkelijker en soepeler maken. Laten we dus aan de slag gaan en deze belangrijke geluiden samen onder de knie krijgen!
[Conversationeel Koreaans]
Ik ben een grote fan van Koreaanse drama's en ik zal ze als voorbeeld gebruiken om je te laten zien hoe Koreaans in het echte leven wordt gesproken. Dit zal ons helpen een dieper begrip van de taal en haar nuances te ontwikkelen.
Ik zal je leren Koreaans te spreken in zowel formele als informele omgevingen, zodat je het echte Koreaans effectiever kunt begrijpen. Mijn lessen zijn in de eerste plaats bedoeld voor degenen die hun Koreaanse conversatievaardigheden willen verbeteren, en ik zal je leren hoe je op een vloeiende en natuurlijke manier kunt spreken. Daarnaast zal ik u veel uitdrukkingen en zinsneden geven die vaak door moedertaalsprekers worden gebruikt, zodat u er meer als één kunt klinken.
Ik help ook graag met geschreven Koreaans, wanneer een student dit nodig heeft.
Natasha
IELTS/TOEFL, English Speaking Practice en Professioneel Engels..... niet zomaar een cursus. Een wereldtaal.Kennis van de Engelse taal is essentieel voor academisch, professioneel en persoonlijk succes in de geglobaliseerde wereld van vandaag. Omdat ik deze behoefte erken, bied ik een uitgebreid scala aan cursussen aan om taalvaardigheden te verbeteren en waardevolle certificering in Engelse taalvaardigheid te bieden. Ik kan mijn studenten helpen uit te blinken in internationaal erkende taaltesten zoals het International English Language Testing System (IELTS) en de Test of English as a Foreign Language (TOEFL) en interactieve Engelse spreekvaardigheidsoefeningen en professionele Engelse lessen verzorgen.
IELTS/TOEFL-voorbereidingscursus: Mijn IELTS/TOEFL-voorbereidingstechniek is afgestemd op de behoeften van cursisten die van plan zijn het IELTS/TOEFL-examen af te leggen. De cursus richt zich op alle vier de taalvaardigheden: luisteren, lezen, schrijven en spreken. Door middel van interactieve lessen, oefentoetsen en persoonlijke feedback begrijpen studenten het testformaat grondig, ontwikkelen ze effectieve strategieën en verbeteren ze hun algemene taalvaardigheid. Ik kan u door elk examenonderdeel leiden en waardevolle inzichten en tips bieden om hogere scores te behalen.
Engels spreken oefenen: Ik streef ernaar om de vloeiendheid en het vertrouwen van studenten in gesproken Engels te ontwikkelen voor de Engels spreken oefenen klas. Ik betrek mijn studenten bij authentieke gesprekken, debatten en presentaties, en help ze hun uitspraak, intonatie en grammatica te verfijnen terwijl ze hun woordenschat en culturele begrip uitbreiden. De klas biedt een ondersteunende omgeving voor studenten om hun gedachten te uiten, vragen te stellen en deel te nemen aan discussies.
Professional English Class: Professional English Class is bedoeld voor cursisten die hun Engelse taalvaardigheden willen verbeteren voor op de werkplek of in professionele settings. De cursus richt zich op gespecialiseerde woordenschat, communicatietechnieken en culturele nuances die relevant zijn voor verschillende branches en professionele contexten. Studenten ontwikkelen essentiële vaardigheden voor het schrijven van professionele e-mails, rapporten en presentaties en voor deelname aan vergaderingen, onderhandelingen en netwerkevenementen.
Doe mee met mijn les en ontgrendel je potentieel in de Engelse taal. Of je je nu voorbereidt op taalvaardigheidsexamens, je gesproken Engels wilt verbeteren of op zoek bent naar professionele taalvaardigheden, ik zet me in om je te voorzien van de kennis en het vertrouwen die je nodig hebt om te slagen in de geglobaliseerde wereld van vandaag.
Alessia
Italiaans leren en oefenen - Grammatica en conversatie oefenenCiao! Ik ben Alessia, een native speaker Italiaans met jarenlange ervaring in het lesgeven aan studenten van alle leeftijden.
Mijn lessen zijn afgestemd op jouw niveau en doelen, waarbij ik grammaticale basisbeginselen combineer met praktische conversatievaardigheden. Ik geloof dat de beste manier om te leren is door een mix van structuur en praktijkervaring, waardoor je je zelfverzekerd voelt bij het spreken en begrijpen van Italiaans. Of je nu leert voor reizen, werk, liefde of gewoon voor de lol, ik zorg ervoor dat de lessen boeiend en effectief zijn. Laten we samen aan deze reis beginnen!
Laura
Spaanse en Engelse lessen voor alle niveaus. Een nieuwe taal leren!Hallo, mijn naam is Laura, mijn taal is Spaans, maar ik heb ook een goed niveau Engels (C2 Cambridge) omdat ik ben opgegroeid in een internationale omgeving.
Ik vind het leuk om mijn taalkennis met andere mensen te delen en te zien hoe mijn studenten elke dag verbeteren.
In mijn lessen pas ik me aan de doelstellingen en behoeften van elke leerling aan, maar voor mij is het belangrijkste dat mijn leerlingen leren en plezier hebben tijdens mijn lessen.
Bent u geïnteresseerd in mijn cursussen, neem dan vrijblijvend contact met mij op!
Emilia
Spaanse lessen voor volwassenen en kinderen in uw eigen tempo en gemakHallo! Mijn naam is Emilia en ik ben een ervaren taalbegeleider en vertaler van / naar het Bulgaars, Spaans, Engels en Nederlands. Mijn grootste passie is vreemde talen en ik heb deze passie doorgegeven aan veel van mijn studenten door de jaren heen. Met meer dan 15 jaar onderwijservaring, een hoog niveau van geduld en toewijding aan mijn werk, en een groot aantal gelukkige studenten, ben ik hier om u te helpen Spaans te leren in uw eigen tempo en gemak. Ik hoop snel van je te horen! Met vriendelijke groet, Emilia
Ella
Let's Talk! – Conversatielessen voor echte gesprekken (B1/B2)Deze conversatieles is speciaal ontworpen voor gevorderde beginners tot halfgevorderde studenten (niveau B1/B2) die al een basis hebben in het Engels, maar hun spreekvaardigheid naar een hoger niveau willen tillen.
Ben je iemand die al Engels begrijpt, maar soms nog aarzelt om spontaan te spreken? Wil je vlotter leren reageren, je mening geven of gesprekken voeren over actuele en alledaagse onderwerpen? Zou je graag willen oefenen in een veilige omgeving met een ervaren Engels docent met directe feedback? Dan is deze les perfect voor jou!
In een ontspannen sfeer werk je aan je vloeiendheid, uitspraak, en zelfvertrouwen, terwijl je ook nieuwe woordenschat en uitdrukkingen leert die je direct in het dagelijks leven kunt gebruiken. Elke les draait om echte gesprekken, praktische situaties en thema’s die ertoe doen.
Na elke les stuur ik je alle nieuw geleerde woorden en feedback toe!
Davido
Moeiteloos Engels leren van talen: leer vloeiend Engels spreken zonder te studerenMoeiteloos leren van de Engelse taal
is mijn favoriete methode om mensen NUTTIG Engels te leren om hen te helpen snel zelfverzekerde Engelssprekenden te worden, zonder te studeren of moeite te doen.
Hier is hoe je zult leren als je ervoor kiest om deze cursus te volgen:
Tijdens elke sessie:
STAP 1: Ik stel je "gepaste" vragen over wat voor jou het belangrijkst is in je leven.
STAP 2: Je antwoordt zo goed als je kunt.
STAP 3: Ik corrigeer je Engels waar nodig, je uitspraak indien nodig, en help je te zeggen wat je eigenlijk probeert te zeggen (Ter info: ik heb 18 jaar ervaring in het onderwijzen van Engels).
STAP 4: Samen maken we een script, een stuk tekst, voor je volgende Luisteroefening Engels van 1 minuut.
STAP 5: Na de sessie neem ik professioneel je op maat gemaakte Luisteroefening Engels van 1 minuut op.
STAP 6: Jouw taak is om elke dag 10 minuten naar die LuisterOefening te luisteren met een koptelefoon.
STAP 7: Een week later (of minder) neem je je volgende sessie met mij waar je me laat zien hoe goed je je Engelse luisteroefening van 1 minuut uit het hoofd kunt zeggen en we herhalen het proces.
Het maakt niet uit of je een Engels niveau voor beginners of halfgevorderden hebt, als je deze stappen volgt, hoef je je niet te concentreren op de Engelse grammatica of zinsbouw, want dat komt automatisch naar je toe.
Dat is wat ik voor je wil:
om een natuurlijk Engels bewustzijn te verwerven dat gericht is op en nuttig is voor jouw situatie in je leven, niet de mijne, zodat je de zelfverzekerde Engelse spreker kunt worden die je van plan bent te worden en het Engels dat je hebt geleerd dagelijks GEBRUIKT.
Ik zal er voor je zijn als je Engelse taalcoach en elke keer dat je het nodig hebt of erom vraagt, zal ik je opbeuren.
Dus als je op zoek bent naar een 5-sterren leraar om je Engels snel te verbeteren, dan ben ik die man.
Dat klinkt misschien arrogant, maar ik geloof sterk in mezelf en mijn manier van lesgeven.
En dit onderscheidt mij van rust.
En als je ook gelooft dat ik dat allemaal ben, en je toegewijd bent aan het leren van Engels en weet wat je wilt in het leven en waar je heen gaat, dan weet ik zeker dat je het eens zult proberen.
Het leven is simpel.
Lucie
Cursussen Engels (online)Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).
Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!
Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.
Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken
Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!
U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
Marcel
Voor gemotiveerde studenten die Frans willen leren met een glimlach ;-)Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
Gwinny
English lessons! Ik help u graag de Engelse taal te leren, iedereen welkom.Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.
- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading
So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!
Kind regards, Gwinny
Marcelo
Nederlands leren in korte tijd - ervaren coach (24 jaar ervaring) Staatsexamen NT2 trainer - geïnspireerd om Nederlands te leren aan expatsEen gekwalificeerde taalcoach met 24 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.
Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.
In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).
We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !
Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.
Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.
Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.
Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.
Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1
Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.
Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.
Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 24 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.
Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.