facebook
favorite button
member since icon
Sinds oktober 2025
Leraar sinds oktober 2025
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Professionele communicatie in het Engels - Leer Engels voor het dagelijks leven
course price icon
Van 26 € /h
arrow icon
Verbeter je Engelse taalvaardigheid met leuke, praktische en interactieve lessen! In deze cursus bouw je zelfvertrouwen op in spreken, luisteren, lezen en schrijven door middel van onderwerpen uit het echte leven en boeiende activiteiten. Elke les is gericht op communicatie en vloeiendheid, waardoor je natuurlijker en zelfverzekerder klinkt in het Engels. Of je nu leert voor reizen, werk of persoonlijke groei, deze cursus helpt je je taaldoelen te bereiken in een ondersteunende en motiverende omgeving.
Locatie
location type icon
Online vanuit België
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Turks
Vaardigheden
Engels voor volwassenen
Engels als tweede taal (esl)
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren.

Tot mijn huidige en voormalige klantenkring behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 50 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven. Reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Ik ben nu ongeveer 20 jaar docent, waarvan de laatste 7 als privéleraar in zowel statistiek als Engels. Ik ben volledig tweetalig in het Nederlands en Engels en kan je basis- tot gevorderde gespreksvaardigheden leren, samen met jou het lezen oefenen en je schrijfvaardigheid enorm verbeteren.

Mijn doel is om het leuk voor je te maken, zodat je veel sneller Engels leert en het leren veel gemakkelijker wordt. De beste manier om een taal snel te leren, is door het veel te oefenen, dus dat zullen we doen als je mijn lessen volgt.

Ik heb Engelse les gegeven aan veel verschillende leeftijdsgroepen, van kleine kinderen tot volwassenen.
verified badge
Wilt u uw Armeense vaardigheden verbeteren en vloeiend Armeens spreken?
Als moedertaalspreker van het Armeens en als ervaren taaldocent sinds 2014 help ik u graag bij het overwinnen van de uitdagingen van deze prachtige taal.

Samen zullen we:

Verbeter uw spreekvaardigheid en uitspraak

Breid je woordenschat uit

Verken de Armeense cultuur, geschiedenis en literatuur om uw begrip te verdiepen

Laten we beginnen aan deze opwindende reis om het Armeens onder de knie te krijgen!

Wacht niet langer en begin vandaag nog met leren!
verified badge
Hallo! Ik ben een ervaren docent taallessen. Beginners in (semi-)gevorderd Spaans, Engels of Nederlands.
Afgestudeerd in Latijns-Amerikaanse Studies, 20 jaar leservaring, met enorme talentenknop, enthousiasme en geduld.
Voor middelbare scholieren, studenten, volwassenen, expats; privé-les of koppels van groepen. Alles is mogelijk.
Ik verzorg maatpakketten van verliezen verminderen en werk online of thuis in De Bilt (directe busverbinding met Utrecht, Zeist).
Mijn minder zijn vrolijk, persoonlijk, geduldig en ik weet grammatica op een leuke, voorgestelde manier uit te leggen.
Materiaal en/of huishoudelijk werk gaan geheel in overleg. Ik hoor graag van je! Groetjes Nicole (44)
verified badge
Hallo studenten!

Ben je klaar om Engels te leren? Laten we dan beginnen! De lessen zullen entertainment en hard werken combineren. We praten vanaf de eerste les in het Engels en passen onze lessen aan zodat ze aansluiten bij jouw behoeften. Alle niveaus en leeftijden, zowel online als persoonlijk!

Onze lessen worden aangepast aan jouw wensen. We kunnen ons bezighouden met de basisgrammatica en woordenschat, of vanaf het allereerste begin beginnen. En aan de andere kant kunnen we ook samenwerken om officiële examens voor te bereiden en om te gaan met meer gecompliceerde situaties. Het verbeteren van zakelijk Engels behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien ik daar eerdere ervaring mee heb.

Tijdens onze lessen zullen we vooral gebruik maken van online bronnen, gepersonaliseerde activiteiten en powerpoint. Je krijgt elke les wat huiswerk mee, zodat je wat we in de les gezien hebben verder kunt verinnerlijken. De lessen kunnen 1 tot 2 uur duren, afhankelijk van persoonlijke voorkeur en beschikbaarheid. Ze worden één of twee keer per week gehouden.

Ik ben afgestudeerd in Engelse studies, waar we algemeen Engels, morfologie, cultuur en literatuur bestudeerden. Bovendien heb ik ook een masterdiploma Talenonderwijs behaald, waarmee ik alle middelen heb verworven die nodig zijn om lessen te geven. Ik studeer momenteel een doctoraat in Engelse literatuur aan de Universiteit van Lleida.

Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven in de Engelse taal, plus ervaring met lesgeven in het Spaans. Ik heb zowel persoonlijke als online lessen gehad, zowel in grote als kleine groepen en voor individuele studenten. Ik heb lesgegeven van kleuters tot oudere leerlingen en heb de lessen aangepast aan hun niveaus en behoeften. Ik heb ook zakelijk Engels, conversatiecursussen en examengerichte lessen gegeven.
verified badge
Ik ben sinds 2018 docent Spaans. Ik heb lesgegeven op een privéschool in Turkije en heb ook gewerkt voor het Cervantes Instituut in Istanbul. Momenteel werk ik voor het Cervantes Instituut in Brussel. Ik heb ervaring met alle leeftijden en beschik over veel lesmateriaal en hulpmiddelen die ik graag met je deel. Als je je Spaanse taalvaardigheid wilt verbeteren of het DELE-examen wilt afleggen, kan ik je ook helpen, aangezien ik examinator ben op alle niveaus. Mijn lessen zijn voornamelijk gericht op spreken. We geven af en toe uitleg over grammatica, maar het grootste deel van de tijd zullen we spreken om de geleerde stof te verbeteren.
verified badge
Verbeter je Engels met gepersonaliseerde lessen gericht op IELTS- en TOEFL-voorbereiding, spreekvaardigheid en professionele communicatie. Deze lessen zijn ontworpen voor studenten, professionals en werkzoekenden.

Ik bied gestructureerde en interactieve lessen aan om je te helpen:
• Bereid je voor op de IELTS- en TOEFL-examens
• Verbeter je spreekvaardigheid en zelfvertrouwen
• Oefen echte gesprekken
• Verbeter je professionele Engels voor je werk
• Verbeter je grammatica en woordenschat
• Bereid je voor op sollicitatiegesprekken en presentaties

IELTS- en TOEFL-voorbereiding

Uitgebreide training die alle vier vaardigheden omvat:
• Spreekstrategieën
• Schrijfopdracht 1 & 2
• Leestechnieken
• Luisteroefening
• Proefexamens en feedback

Engels spreekpraktijk

Verbeter je spreekvaardigheid door:
• Gesprekken uit het echte leven
• Correctie van de uitspraak
• Woordenschat opbouwen
• Debat en discussie
• Zelfvertrouwenstraining

Professioneel Engels

Perfect voor professionals die Engels nodig hebben voor:
• Sollicitatiegesprekken
• Zakelijke communicatie
• Vergaderingen en presentaties
• E-mails en rapporten
• Netwerken en onderhandelen

De lessen worden afgestemd op jouw niveau en doelen. Of je nu examens voorbereidt, je spreekvaardigheid wilt verbeteren of je carrière wilt bevorderen, ik help je meetbare vooruitgang te boeken.
verified badge
Leer Arabisch en open de deur naar een geheel nieuwe cultuur!
Gepersonaliseerde, dynamische lessen, 100% op maat voor jou

Heb je altijd al Arabisch willen spreken, maar wist je niet waar je moest beginnen?
Je bent hier aan het juiste adres! Of je nu helemaal opnieuw begint of je huidige niveau wilt verbeteren, ik help je stap voor stap je doelen te bereiken.

Wat houden mijn lessen in?
📚 Praktische focus: leer wat je daadwerkelijk in het echte leven zult gebruiken
🗣️ Gesprek vanaf dag één
🌍 Nuttige woordenschat voor reizen, werk of het contact met mensen over de hele wereld
🧠 Duidelijke uitleg van grammatica en uitspraak
⏱️ Flexibele planning (kies de tijd die jou het beste uitkomt)
💻 Online (waar dan ook) of persoonlijk (indien in de buurt)
🎯 Extra materiaal, persoonlijke feedback en oefeningen afgestemd op jouw interesses

Voor alle niveaus en leeftijden:
✅ Kinderen en tieners
✅ Universitaire studenten
✅ Professionals en reizigers
✅ Taal- en cultuurliefhebbers

Waarom zou u Arabisch bij mij leren?

Ik spreek uw taal en begrijp uw uitdagingen
Ik maak gebruik van moderne, motiverende lesmethoden
Je leert niet alleen de taal, maar ook de cultuur en Arabische tradities
En het allerbelangrijkste: wij zorgen ervoor dat leren leuk en natuurlijk wordt!

Het beste moment om te beginnen is nu—
En Arabisch... dat ga je geweldig vinden!
✨ مرحباً (Welkom!)
verified badge
Mijn naam is Ron, een toegewijde docent Nederlands, woonachtig in Suriname. Oorspronkelijk opgeleid als HVAC-monteur met de intentie om de erfenis van mijn vader voort te zetten, ben ik tijdens de pandemie overgestapt naar het lesgeven nadat ik mijn passie voor taalonderwijs had ontdekt. Deze overstap stelde me in staat om thuis te werken en tegelijkertijd contact te houden met cursisten wereldwijd. Met een vriendelijke en flexibele aanpak geef ik prioriteit aan het creëren van boeiende, persoonlijke lessen die het vertrouwen in conversatie Nederlands bevorderen. Naast het lesgeven ben ik trots op mijn gezinsleven als gelukkig getrouwde professional die voldoening vindt in het helpen van anderen om hun taaldoelen te bereiken.
verified badge
Ik bied persoonlijke Engelse lessen aan, afgestemd op jouw niveau en doelen, of je nu een beginner of een gev Gevorderde bent.

Met een certificaat dat mijn C1-niveau Engels aantoont, zal ik u op een duidelijke en stapsgewijze manier begeleiden bij het verbeteren van uw spreek- en schrijfvaardigheid.

De lessen worden volledig afgestemd op elke individuele student en kunnen het volgende omvatten:

- conversatie om de spreekvaardigheid te verbeteren
- Mondeling en schriftelijk begrip
- geschreven uitdrukking
- opfriscursus
- examenvoorbereiding

Elke sessie begint met een analyse van uw behoeften, gevolgd door praktische oefeningen en rollenspellen. U ontvangt duidelijke feedback en concreet advies om effectief vooruitgang te boeken.

Mijn doel is om u te helpen meer zelfvertrouwen te krijgen en snel zichtbare resultaten te behalen.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
verified badge
Ik geef Engelse les afgestemd op jouw niveau en doelen. Of je nu net begint of je vloeiendheid wilt verbeteren, de lessen zijn interactief en persoonlijk met aandacht voor grammatica, woordenschat, uitspraak en vooral: echt kunnen communiceren.
Ik heb ruime ervaring met studenten van alle leeftijden en niveaus (550+ studenten online lesgegeven), ben TEFL-gecertificeerd en native English speaker. Ik spreek ook vloeiend Nederlands, dus ik weet precies waar Nederlandstaligen vaak tegenaan lopen bij het leren van Engels.
Lesniveau: Beginner, Gemiddeld, Gevorderden
Extra info: Geen voorbereiding nodig, ik zorg voor het materiaal. Laat me gewoon weten wat je doelen zijn.
verified badge
Docent Engels | A1–C1 | Spreken, schrijven, literatuur & examenvoorbereiding

Of je nu net begint met Engels leren of je voorbereidt op gev Gevorderde examens, ik bied gepersonaliseerde lessen aan voor leerlingen van niveau A1 tot C1.

Met mijn ruime ervaring in het lesgeven aan leerlingen in het voortgezet en hoger voortgezet onderwijs, inclusief de voorbereiding op het Europees Baccalaureaat, help ik leerlingen zelfvertrouwen op te bouwen en hun academische, professionele of persoonlijke taaldoelen te bereiken.

De lessen worden afgestemd op uw behoeften en kunnen zich richten op:

Spreekvaardigheid en uitspraak
Gespreks- en mondelinge communicatievaardigheden
Grammatica en woordenschat
Lees- en luistervaardigheid
Schrijven, van alledaags Engels tot academische essays
Literatuur en kritisch denken (B1–C1)
Examenvoorbereiding en studievaardigheden

Er wordt veel nadruk gelegd op de ontwikkeling van spreekvaardigheid. Door middel van boeiende discussies, rollenspellen, presentaties, debatten en realistische scenario's verbeter je je spreekvaardigheid, nauwkeurigheid, uitspraak en zelfvertrouwen in het natuurlijk spreken van Engels.

Mijn lesstijl is ondersteunend, interactief en studentgericht. Ik gebruik authentiek materiaal en praktische activiteiten om lessen te creëren die boeiend, uitdagend en relevant zijn voor jouw doelen.

Of je nu je alledaags Engels wilt verbeteren, wilt slagen op school of bij examens, of een zelfverzekerdere communicator wilt worden, ik help je om gestaag en blijvend vooruitgang te boeken.
verified badge
Hallo! Ik ben Noelia, een native docent Spaans met ervaring in het lesgeven aan studenten van verschillende leeftijden en nationaliteiten. Ik geef les aan beginners, gevorderden, studenten, professionals en iedereen die Spaans wil leren voor reizen, werk, studie of persoonlijke interesse.

Mijn lessen zijn volledig afgestemd op jouw doelen. Wil je Spaans leren voor een examen? Een mondeling gesprek oefenen? Verhuizen naar een Spaanstalig land? Of gewoon met meer zelfvertrouwen kunnen communiceren tijdens je vakantie? Dan maak ik een persoonlijk leerplan dat perfect bij jou past.

Mijn lessen zijn dynamisch, motiverend en praktisch. We oefenen veel spreken, uitspraak, woordenschat en echte situaties. Je leert niet alleen de taal, maar ook de Spaanse cultuur en dagelijkse uitdrukkingen.

Ik heb ervaring met studenten uit Nederland, Polen, de Verenigde Staten en andere landen. Daarnaast kan ik de lessen ook in het Engels geven wanneer dat nodig is.

Tijdens de lessen werken we aan:

Spreekvaardigheid
Luistervaardigheid
Uitspraak
Woordenschat
Grammatica op een eenvoudige manier
Examentraining (DELE, school of universiteit)
Spaans voor reizen of werk

Mijn doel is dat jij snel vooruitgang boekt en met plezier Spaans leert. Iedere les wordt aangepast aan jouw niveau en jouw persoonlijke doelen.
verified badge
I start from level 0, but we can. Change this according to the student needs and knowledge.
I will be patient and we will choose together the best way to carry out our lessons.
Communication is very important,so we will always take the time to review how the lessons are going.
message icon
Contacteer Mehmet Hakan
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben een native speaker Engels uit Florida, docent, redacteur, journalist en expert op het gebied van recht en beleid. Ik ben gespecialiseerd in lesgeven, voorbereiding op sollicitatiegesprekken en examens, consultancy en tekstcorrectie voor een breed scala aan professionals en studenten in België, onder andere in de juridische, academische, beleids- en andere sectoren.

Tot mijn huidige en voormalige klantenkring behoren professionals en politici van alle vier de grote EU-instellingen, de Belgische overheid, de UNHCR en diverse ngo's, naast diplomaten, artsen, journalisten en ingenieurs, en een breed scala aan andere beroepsgroepen, evenals traditionele studenten. Ik heb meer dan 50 terugkerende studenten gehad via Apprentus (dat onlangs zijn algoritme heeft aangepast om alleen de laatste zes maanden weer te geven).

Vanuit het perspectief van een echte moedertaalspreker geef ik les in zowel educatief als zakelijk Engels op een veelzijdige manier. Dit omvat een breed scala aan onderwerpen, waaronder begrijpend lezen, conversatie, grammatica en situationele vaardigheden, naast het werken aan algemene taalvaardigheden en accenttraining. Ook kan ik uitgebreide hulp en training bieden voor de EPSO-, IELTS- en TOEFL-examens.

Ik heb ook diverse academische papers, scripties, sollicitaties, cv's en andere documenten geschreven, bewerkt of gecorrigeerd voor een groot aantal tevreden academische en professionele klanten.

Ik heb mijn hele jeugd en volwassen leven in de Verenigde Staten doorgebracht, voordat ik mijn master in politieke wetenschappen en Europese politiek aan de KU Leuven behaalde. Daarnaast heb ik ook bachelordiploma's in politieke wetenschappen en geschiedenis. Ik beschik over uitgebreide kennis van en ervaring met de Engelse grammatica en literatuur, en heb zowel in het verleden als nu werkervaring in de journalistiek (mededingingsrecht en Europees beleid bij het Policy and Regulatory Report) en in de Europese en Amerikaanse politiek.

Ik verzorg ook tekstcorrectie, redactie, proeflezen en ghostwriting, met wekelijkse en maandelijkse tarieven. Reiskosten zijn inbegrepen.
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Ik ben nu ongeveer 20 jaar docent, waarvan de laatste 7 als privéleraar in zowel statistiek als Engels. Ik ben volledig tweetalig in het Nederlands en Engels en kan je basis- tot gevorderde gespreksvaardigheden leren, samen met jou het lezen oefenen en je schrijfvaardigheid enorm verbeteren.

Mijn doel is om het leuk voor je te maken, zodat je veel sneller Engels leert en het leren veel gemakkelijker wordt. De beste manier om een taal snel te leren, is door het veel te oefenen, dus dat zullen we doen als je mijn lessen volgt.

Ik heb Engelse les gegeven aan veel verschillende leeftijdsgroepen, van kleine kinderen tot volwassenen.
verified badge
Wilt u uw Armeense vaardigheden verbeteren en vloeiend Armeens spreken?
Als moedertaalspreker van het Armeens en als ervaren taaldocent sinds 2014 help ik u graag bij het overwinnen van de uitdagingen van deze prachtige taal.

Samen zullen we:

Verbeter uw spreekvaardigheid en uitspraak

Breid je woordenschat uit

Verken de Armeense cultuur, geschiedenis en literatuur om uw begrip te verdiepen

Laten we beginnen aan deze opwindende reis om het Armeens onder de knie te krijgen!

Wacht niet langer en begin vandaag nog met leren!
verified badge
Hallo! Ik ben een ervaren docent taallessen. Beginners in (semi-)gevorderd Spaans, Engels of Nederlands.
Afgestudeerd in Latijns-Amerikaanse Studies, 20 jaar leservaring, met enorme talentenknop, enthousiasme en geduld.
Voor middelbare scholieren, studenten, volwassenen, expats; privé-les of koppels van groepen. Alles is mogelijk.
Ik verzorg maatpakketten van verliezen verminderen en werk online of thuis in De Bilt (directe busverbinding met Utrecht, Zeist).
Mijn minder zijn vrolijk, persoonlijk, geduldig en ik weet grammatica op een leuke, voorgestelde manier uit te leggen.
Materiaal en/of huishoudelijk werk gaan geheel in overleg. Ik hoor graag van je! Groetjes Nicole (44)
verified badge
Hallo studenten!

Ben je klaar om Engels te leren? Laten we dan beginnen! De lessen zullen entertainment en hard werken combineren. We praten vanaf de eerste les in het Engels en passen onze lessen aan zodat ze aansluiten bij jouw behoeften. Alle niveaus en leeftijden, zowel online als persoonlijk!

Onze lessen worden aangepast aan jouw wensen. We kunnen ons bezighouden met de basisgrammatica en woordenschat, of vanaf het allereerste begin beginnen. En aan de andere kant kunnen we ook samenwerken om officiële examens voor te bereiden en om te gaan met meer gecompliceerde situaties. Het verbeteren van zakelijk Engels behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien ik daar eerdere ervaring mee heb.

Tijdens onze lessen zullen we vooral gebruik maken van online bronnen, gepersonaliseerde activiteiten en powerpoint. Je krijgt elke les wat huiswerk mee, zodat je wat we in de les gezien hebben verder kunt verinnerlijken. De lessen kunnen 1 tot 2 uur duren, afhankelijk van persoonlijke voorkeur en beschikbaarheid. Ze worden één of twee keer per week gehouden.

Ik ben afgestudeerd in Engelse studies, waar we algemeen Engels, morfologie, cultuur en literatuur bestudeerden. Bovendien heb ik ook een masterdiploma Talenonderwijs behaald, waarmee ik alle middelen heb verworven die nodig zijn om lessen te geven. Ik studeer momenteel een doctoraat in Engelse literatuur aan de Universiteit van Lleida.

Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven in de Engelse taal, plus ervaring met lesgeven in het Spaans. Ik heb zowel persoonlijke als online lessen gehad, zowel in grote als kleine groepen en voor individuele studenten. Ik heb lesgegeven van kleuters tot oudere leerlingen en heb de lessen aangepast aan hun niveaus en behoeften. Ik heb ook zakelijk Engels, conversatiecursussen en examengerichte lessen gegeven.
verified badge
Ik ben sinds 2018 docent Spaans. Ik heb lesgegeven op een privéschool in Turkije en heb ook gewerkt voor het Cervantes Instituut in Istanbul. Momenteel werk ik voor het Cervantes Instituut in Brussel. Ik heb ervaring met alle leeftijden en beschik over veel lesmateriaal en hulpmiddelen die ik graag met je deel. Als je je Spaanse taalvaardigheid wilt verbeteren of het DELE-examen wilt afleggen, kan ik je ook helpen, aangezien ik examinator ben op alle niveaus. Mijn lessen zijn voornamelijk gericht op spreken. We geven af en toe uitleg over grammatica, maar het grootste deel van de tijd zullen we spreken om de geleerde stof te verbeteren.
verified badge
Verbeter je Engels met gepersonaliseerde lessen gericht op IELTS- en TOEFL-voorbereiding, spreekvaardigheid en professionele communicatie. Deze lessen zijn ontworpen voor studenten, professionals en werkzoekenden.

Ik bied gestructureerde en interactieve lessen aan om je te helpen:
• Bereid je voor op de IELTS- en TOEFL-examens
• Verbeter je spreekvaardigheid en zelfvertrouwen
• Oefen echte gesprekken
• Verbeter je professionele Engels voor je werk
• Verbeter je grammatica en woordenschat
• Bereid je voor op sollicitatiegesprekken en presentaties

IELTS- en TOEFL-voorbereiding

Uitgebreide training die alle vier vaardigheden omvat:
• Spreekstrategieën
• Schrijfopdracht 1 & 2
• Leestechnieken
• Luisteroefening
• Proefexamens en feedback

Engels spreekpraktijk

Verbeter je spreekvaardigheid door:
• Gesprekken uit het echte leven
• Correctie van de uitspraak
• Woordenschat opbouwen
• Debat en discussie
• Zelfvertrouwenstraining

Professioneel Engels

Perfect voor professionals die Engels nodig hebben voor:
• Sollicitatiegesprekken
• Zakelijke communicatie
• Vergaderingen en presentaties
• E-mails en rapporten
• Netwerken en onderhandelen

De lessen worden afgestemd op jouw niveau en doelen. Of je nu examens voorbereidt, je spreekvaardigheid wilt verbeteren of je carrière wilt bevorderen, ik help je meetbare vooruitgang te boeken.
verified badge
Leer Arabisch en open de deur naar een geheel nieuwe cultuur!
Gepersonaliseerde, dynamische lessen, 100% op maat voor jou

Heb je altijd al Arabisch willen spreken, maar wist je niet waar je moest beginnen?
Je bent hier aan het juiste adres! Of je nu helemaal opnieuw begint of je huidige niveau wilt verbeteren, ik help je stap voor stap je doelen te bereiken.

Wat houden mijn lessen in?
📚 Praktische focus: leer wat je daadwerkelijk in het echte leven zult gebruiken
🗣️ Gesprek vanaf dag één
🌍 Nuttige woordenschat voor reizen, werk of het contact met mensen over de hele wereld
🧠 Duidelijke uitleg van grammatica en uitspraak
⏱️ Flexibele planning (kies de tijd die jou het beste uitkomt)
💻 Online (waar dan ook) of persoonlijk (indien in de buurt)
🎯 Extra materiaal, persoonlijke feedback en oefeningen afgestemd op jouw interesses

Voor alle niveaus en leeftijden:
✅ Kinderen en tieners
✅ Universitaire studenten
✅ Professionals en reizigers
✅ Taal- en cultuurliefhebbers

Waarom zou u Arabisch bij mij leren?

Ik spreek uw taal en begrijp uw uitdagingen
Ik maak gebruik van moderne, motiverende lesmethoden
Je leert niet alleen de taal, maar ook de cultuur en Arabische tradities
En het allerbelangrijkste: wij zorgen ervoor dat leren leuk en natuurlijk wordt!

Het beste moment om te beginnen is nu—
En Arabisch... dat ga je geweldig vinden!
✨ مرحباً (Welkom!)
verified badge
Mijn naam is Ron, een toegewijde docent Nederlands, woonachtig in Suriname. Oorspronkelijk opgeleid als HVAC-monteur met de intentie om de erfenis van mijn vader voort te zetten, ben ik tijdens de pandemie overgestapt naar het lesgeven nadat ik mijn passie voor taalonderwijs had ontdekt. Deze overstap stelde me in staat om thuis te werken en tegelijkertijd contact te houden met cursisten wereldwijd. Met een vriendelijke en flexibele aanpak geef ik prioriteit aan het creëren van boeiende, persoonlijke lessen die het vertrouwen in conversatie Nederlands bevorderen. Naast het lesgeven ben ik trots op mijn gezinsleven als gelukkig getrouwde professional die voldoening vindt in het helpen van anderen om hun taaldoelen te bereiken.
verified badge
Ik bied persoonlijke Engelse lessen aan, afgestemd op jouw niveau en doelen, of je nu een beginner of een gev Gevorderde bent.

Met een certificaat dat mijn C1-niveau Engels aantoont, zal ik u op een duidelijke en stapsgewijze manier begeleiden bij het verbeteren van uw spreek- en schrijfvaardigheid.

De lessen worden volledig afgestemd op elke individuele student en kunnen het volgende omvatten:

- conversatie om de spreekvaardigheid te verbeteren
- Mondeling en schriftelijk begrip
- geschreven uitdrukking
- opfriscursus
- examenvoorbereiding

Elke sessie begint met een analyse van uw behoeften, gevolgd door praktische oefeningen en rollenspellen. U ontvangt duidelijke feedback en concreet advies om effectief vooruitgang te boeken.

Mijn doel is om u te helpen meer zelfvertrouwen te krijgen en snel zichtbare resultaten te behalen.

De cursussen zijn beschikbaar in het Frans of Engels.
verified badge
Ik geef Engelse les afgestemd op jouw niveau en doelen. Of je nu net begint of je vloeiendheid wilt verbeteren, de lessen zijn interactief en persoonlijk met aandacht voor grammatica, woordenschat, uitspraak en vooral: echt kunnen communiceren.
Ik heb ruime ervaring met studenten van alle leeftijden en niveaus (550+ studenten online lesgegeven), ben TEFL-gecertificeerd en native English speaker. Ik spreek ook vloeiend Nederlands, dus ik weet precies waar Nederlandstaligen vaak tegenaan lopen bij het leren van Engels.
Lesniveau: Beginner, Gemiddeld, Gevorderden
Extra info: Geen voorbereiding nodig, ik zorg voor het materiaal. Laat me gewoon weten wat je doelen zijn.
verified badge
Docent Engels | A1–C1 | Spreken, schrijven, literatuur & examenvoorbereiding

Of je nu net begint met Engels leren of je voorbereidt op gev Gevorderde examens, ik bied gepersonaliseerde lessen aan voor leerlingen van niveau A1 tot C1.

Met mijn ruime ervaring in het lesgeven aan leerlingen in het voortgezet en hoger voortgezet onderwijs, inclusief de voorbereiding op het Europees Baccalaureaat, help ik leerlingen zelfvertrouwen op te bouwen en hun academische, professionele of persoonlijke taaldoelen te bereiken.

De lessen worden afgestemd op uw behoeften en kunnen zich richten op:

Spreekvaardigheid en uitspraak
Gespreks- en mondelinge communicatievaardigheden
Grammatica en woordenschat
Lees- en luistervaardigheid
Schrijven, van alledaags Engels tot academische essays
Literatuur en kritisch denken (B1–C1)
Examenvoorbereiding en studievaardigheden

Er wordt veel nadruk gelegd op de ontwikkeling van spreekvaardigheid. Door middel van boeiende discussies, rollenspellen, presentaties, debatten en realistische scenario's verbeter je je spreekvaardigheid, nauwkeurigheid, uitspraak en zelfvertrouwen in het natuurlijk spreken van Engels.

Mijn lesstijl is ondersteunend, interactief en studentgericht. Ik gebruik authentiek materiaal en praktische activiteiten om lessen te creëren die boeiend, uitdagend en relevant zijn voor jouw doelen.

Of je nu je alledaags Engels wilt verbeteren, wilt slagen op school of bij examens, of een zelfverzekerdere communicator wilt worden, ik help je om gestaag en blijvend vooruitgang te boeken.
verified badge
Hallo! Ik ben Noelia, een native docent Spaans met ervaring in het lesgeven aan studenten van verschillende leeftijden en nationaliteiten. Ik geef les aan beginners, gevorderden, studenten, professionals en iedereen die Spaans wil leren voor reizen, werk, studie of persoonlijke interesse.

Mijn lessen zijn volledig afgestemd op jouw doelen. Wil je Spaans leren voor een examen? Een mondeling gesprek oefenen? Verhuizen naar een Spaanstalig land? Of gewoon met meer zelfvertrouwen kunnen communiceren tijdens je vakantie? Dan maak ik een persoonlijk leerplan dat perfect bij jou past.

Mijn lessen zijn dynamisch, motiverend en praktisch. We oefenen veel spreken, uitspraak, woordenschat en echte situaties. Je leert niet alleen de taal, maar ook de Spaanse cultuur en dagelijkse uitdrukkingen.

Ik heb ervaring met studenten uit Nederland, Polen, de Verenigde Staten en andere landen. Daarnaast kan ik de lessen ook in het Engels geven wanneer dat nodig is.

Tijdens de lessen werken we aan:

Spreekvaardigheid
Luistervaardigheid
Uitspraak
Woordenschat
Grammatica op een eenvoudige manier
Examentraining (DELE, school of universiteit)
Spaans voor reizen of werk

Mijn doel is dat jij snel vooruitgang boekt en met plezier Spaans leert. Iedere les wordt aangepast aan jouw niveau en jouw persoonlijke doelen.
verified badge
I start from level 0, but we can. Change this according to the student needs and knowledge.
I will be patient and we will choose together the best way to carry out our lessons.
Communication is very important,so we will always take the time to review how the lessons are going.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Mehmet Hakan