facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds mei 2025
Leraar sinds mei 2025
Let's Talk! – Conversatielessen voor echte gesprekken (B1/B2)
course price icon
Van 25 € /h
arrow icon
Deze conversatieles is speciaal ontworpen voor gevorderde beginners tot halfgevorderde studenten (niveau B1/B2) die al een basis hebben in het Engels, maar hun spreekvaardigheid naar een hoger niveau willen tillen.

Ben je iemand die al Engels begrijpt, maar soms nog aarzelt om spontaan te spreken? Wil je vlotter leren reageren, je mening geven of gesprekken voeren over actuele en alledaagse onderwerpen? Zou je graag willen oefenen in een veilige omgeving met een ervaren Engels docent met directe feedback? Dan is deze les perfect voor jou!

In een ontspannen sfeer werk je aan je vloeiendheid, uitspraak, en zelfvertrouwen, terwijl je ook nieuwe woordenschat en uitdrukkingen leert die je direct in het dagelijks leven kunt gebruiken. Elke les draait om echte gesprekken, praktische situaties en thema’s die ertoe doen.

Na elke les stuur ik je alle nieuw geleerde woorden en feedback toe!
Locatie
location type icon
Online vanuit Italië
Over
Hoi! Ik ben Ella, nice to meet you!
Ik ben 25 jaar oud en heb meer dan 5 jaar ervaring als Engels docent op middelbare scholen. Sinds kort woon ik in het prachtige Italië en ben ik enthousiast begonnen mijn passie voor de Engelse taal te delen met studenten van over de hele wereld via online lessen!

In mijn lessen focus ik vooral op het Engels uit de praktijk. Of je nu je spreekvaardigheid wilt verbeteren, je woordenschat wilt uitbreiden, of gewoon meer zelfvertrouwen wilt krijgen in het dagelijks gebruik van Engels—ik help je graag!

Elke student is uniek, dus ik pas mijn lessen aan op jouw niveau, doelen en interesses. Leren moet ontspannen, ondersteunend en vooral leuk zijn—want dat is wanneer je echt vooruitgang boekt.

Laten we beginnen met praten! 😊
Opleiding
HBO Bachelor Opleiding tot leraar voortgezet onderwijs van de tweede graad in Engels. Ik heb deze bachelor met Honours en Cum Laude behaald.
Minor in Engeland (Manchester)
Leservaring
Kwalificatie: HBO Bachelor Opleiding tot leraar voortgezet onderwijs van de tweede graad in Engels
In totaal 5 jaar ervaring op middelbare scholen en 1 jaar ervaring met het geven van privélessen.
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Italiaans
Vaardigheden
Engels voor volwassenen
Engels als tweede taal (esl)
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Deze conversatieles is speciaal ontworpen voor beginners (niveau A1/A2) die met gesprekken voeren als de basis graag hun Engels willen verbeteren.

Zou jij graag je Engels willen verbeteren maar weet je niet goed waar je moet beginnen? Wil je vlotter leren reageren, je mening geven, of gesprekken voeren over actuele en alledaagse onderwerpen? Zou je graag willen oefenen in een veilige omgeving met een ervaren Engels docent met directe feedback? Dan is deze les perfect voor jou!

In een ontspannen sfeer werk je aan je vloeiendheid, uitspraak, en zelfvertrouwen, terwijl je ook nieuwe woordenschat en uitdrukkingen leert die je direct in het dagelijks leven kunt gebruiken. Elke les draait om echte gesprekken, praktische situaties en thema’s die ertoe doen.

Na elke les stuur ik je alle nieuw geleerde woorden en feedback toe!
Lees meer
Deze conversatieles is speciaal ontworpen voor gevorderde studenten (niveau C1) die over een hoog niveau van Engels beschikken, maar hun spreekvaardigheid naar een hoger niveau willen tillen.

Ben je iemand die de Engelse taak uitstekend onder de knie heeft, maar soms nog aarzelt om spontaan te spreken? Wil je vlotter leren reageren, je mening geven of gesprekken voeren over actuele en alledaagse of zelfs filosofische onderwerpen? Zou je graag willen oefenen in een veilige omgeving met een ervaren Engels docent met directe feedback? Dan is deze les perfect voor jou!

In een ontspannen sfeer werk je aan je vloeiendheid, uitspraak, en zelfvertrouwen, terwijl je ook nieuwe woordenschat en uitdrukkingen leert die je direct in het dagelijks leven kunt gebruiken. Elke les draait om echte gesprekken, praktische situaties en thema’s die ertoe doen.

Na elke les stuur ik je alle nieuw geleerde woorden en feedback toe!
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Ik bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.
verified badge
Ik heb ervaring en passie in het lesgeven van Engels en het behalen van goede resultaten. Na de lessen ligt onze focus ook op het herhalen van de lesstof, periodieke opdrachten en het stapsgewijs evalueren van de resultaten. We bespreken ook probleemgebieden, creëren een goede basis en gebruiken verschillende methoden om vooruitgang te boeken en gestelde doelen te bereiken.
verified badge
De methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.
verified badge
Ik ben Yas en ik werk alleen. Ik hou van lesgeven en ik zal al mijn tijd besteden aan het volgen van hoe mijn studenten het doen; Daarom vinden ze het fijn om bij mij terug te komen.

Ik ga je helpen deze internationale taal te leren. Je zult het overal gebruiken.
We kunnen uitzoeken wat uw niveau is en hoe u uw Engels wilt verbeteren.
verified badge
Te druk met het tempo van het moderne leven? Verlang je ernaar om werk, huishoudelijke taken en hobby's te combineren? Nu is het mogelijk!

Afstandsonderwijs, dat al geperfectioneerd is sinds de tijd van de lock down, stelt ons nu in staat om dit praktische, handige en meer kosteneffectieve hulpmiddel aan te bieden: Online lessen.
Specialized topics: Academic -DELE, Advanced, Beginners, Communication, Culture, Vocabulaire & Dialects, Exam preparation, Grammar, Literature, Pronunciation.

Ik heb het altijd leuk gevonden om met talen, cultuur, onderwijs en mensen te werken. Als Freelancer vindt u mijn naam, werkervaring en portfolio overal...spaans_je_kan
Met het Spaans kunt u meer dan 20 Spaanstalige landen bezoeken en ook de rijkdom van hun cinematografie, literatuur, muziek, architectuur ontdekken! Spaans is de meest benodigde taal op alle gebieden, volgens het rapport van de British Council: 'Talen voor de toekomst'.
verified badge
Mijn naam is Arno en ik behaal momenteel mijn masterdiploma aan Sciences Po Paris in European Affairs. Ik heb altijd van talen gehouden. Ik ben opgegroeid in een drietalige omgeving waardoor ik Nederlands, Engels en Armeens heb geleerd. Omdat ik in deze omgeving ben opgegroeid, is de manier waarop ik naar talen kijk veranderd. Naast deze drie spreek ik ook Noors, Spaans en Frans op B2-niveau (CEFR) en Arabisch op B1-niveau (CEFR).

Ik heb meer dan 5 jaar professionele ervaring in taalbegeleiding en weet wat werkt en wat niet. Ik heb bijles gegeven aan middelbare scholieren en studenten en heb taalles gegeven aan studenten van 7 tot 63 jaar oud. Mijn meest lonende taalleservaring was het lesgeven van Nederlands aan Syrische vluchtelingen. Door hen begreep ik echt het belang van taal en hoe het mensen van over de hele wereld met elkaar kan verbinden.

Mijn persoonlijke benadering van het leren van talen als een combinatie van snel leren spreken en het echt begrijpen van grammatica. Ik probeer vanaf de eerste les gesprekken in de doeltaal te integreren en tegelijkertijd grammatica op een toegankelijke manier aan te leren. Ik begrijp dat studenten grammatica vaak intimiderend vinden, maar met de juiste aanpak hoeft dat echt niet zo te zijn. Ik geloof niet in een ‘eerst leren, dan toepassen’-aanpak. Als ik les geef, wil ik dat studenten vanaf dag één met de taal bezig zijn.

Of je nu al jaren studeert of helemaal opnieuw begint, ik weet zeker dat we je in een mum van tijd meer zelfvertrouwen kunnen geven over je kunnen!
verified badge
Wilt u zich zowel professioneel als privé meer op uw gemak voelen in sociale situaties?
Dan is deze les iets voor jou!
Leer hoe u met sociale situaties kunt omgaan - de 'do's' en 'don'ts' als het gaat om het ontmoeten van nieuwe mensen, entertainment, zakelijke bijeenkomsten, het begrijpen van verschillende culturele praktijken enz...
Etiquette gaat over het op een beleefde en respectvolle manier behandelen van andere mensen, zodat sociale interacties, om sociale of zakelijke redenen, soepel verlopen en beide partijen naadloos met elkaar kunnen communiceren!
Neem voor meer informatie contact met mij op en laat mij u helpen met alle zaken die met etiquette te maken hebben.
verified badge
Omdat Frans mijn moedertaal is, kan ik helpen bij het voorbereiden van hoorcolleges en het zelfvertrouwen van studenten op welke manier dan ook vergroten
Ik heb veel ervaring met het spreken van Frans voor werk- en onderwijsdoeleinden
Ik bereik een hoge mate van tevredenheid over mijn studenten. Ik pas mijn lessen aan aan de behoeften van de leerling
Ik ben er zeker van dat ik u op elk niveau kan helpen en ik heb er alle vertrouwen in dat ik u kan helpen uw Franse spreekvaardigheid te verbeteren. Communiceer gerust uw doelstellingen
verified badge
Met een diploma vertaling geef ik al meer dan 20 jaar taalcursussen (in het bedrijfsleven en in de schoolwereld). Deze cursussen worden geheel aangepast aan jouw wensen en jouw niveau. Talen zijn een echte passie en gegarandeerd resultaat, in een goed humeur!
verified badge
Leer Arabisch en open de deur naar een geheel nieuwe cultuur!
Gepersonaliseerde, dynamische lessen, 100% op maat voor jou

Heb je altijd al Arabisch willen spreken, maar wist je niet waar je moest beginnen?
Je bent hier aan het juiste adres! Of je nu helemaal opnieuw begint of je huidige niveau wilt verbeteren, ik help je stap voor stap je doelen te bereiken.

Wat houden mijn lessen in?
📚 Praktische focus: leer wat je daadwerkelijk in het echte leven zult gebruiken
🗣️ Gesprek vanaf dag één
🌍 Nuttige woordenschat voor reizen, werk of het contact met mensen over de hele wereld
🧠 Duidelijke uitleg van grammatica en uitspraak
⏱️ Flexibele planning (kies de tijd die jou het beste uitkomt)
💻 Online (waar dan ook) of persoonlijk (indien in de buurt)
🎯 Extra materiaal, persoonlijke feedback en oefeningen afgestemd op jouw interesses

Voor alle niveaus en leeftijden:
✅ Kinderen en tieners
✅ Universitaire studenten
✅ Professionals en reizigers
✅ Taal- en cultuurliefhebbers

Waarom zou u Arabisch bij mij leren?

Ik spreek uw taal en begrijp uw uitdagingen
Ik maak gebruik van moderne, motiverende lesmethoden
Je leert niet alleen de taal, maar ook de cultuur en Arabische tradities
En het allerbelangrijkste: wij zorgen ervoor dat leren leuk en natuurlijk wordt!

Het beste moment om te beginnen is nu—
En Arabisch... dat ga je geweldig vinden!
✨ مرحباً (Welkom!)
verified badge
Mijn naam is Ron, een toegewijde docent Nederlands, woonachtig in Suriname. Oorspronkelijk opgeleid als HVAC-monteur met de intentie om de erfenis van mijn vader voort te zetten, ben ik tijdens de pandemie overgestapt naar het lesgeven nadat ik mijn passie voor taalonderwijs had ontdekt. Deze overstap stelde me in staat om thuis te werken en tegelijkertijd contact te houden met cursisten wereldwijd. Met een vriendelijke en flexibele aanpak geef ik prioriteit aan het creëren van boeiende, persoonlijke lessen die het vertrouwen in conversatie Nederlands bevorderen. Naast het lesgeven ben ik trots op mijn gezinsleven als gelukkig getrouwde professional die voldoening vindt in het helpen van anderen om hun taaldoelen te bereiken.
verified badge
Ik ga met jou meekijken wat er nodig is om je doel te bereiken. Ik heb een schat aan ervaring die ik met jou wil delen! Of het nu gaat om Engels spreken en begrijpen, schrijven of het halen van een Staatsexamen of een Cambridge certificaat, bij mij ben je aan het goede adres. Ik heb 25 jaar ervaring in het onderwijs en kan een traject op maat voor jou aanbieden. De mogelijkheid tot online les is ook aanwezig.
message icon
Contacteer Ella
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Zoals je weet is Engels spreken essentieel, vooral als je in het buitenland bent en de lokale taal niet spreekt. Of je nu met de basis begint of je spreekvaardigheid wilt verbeteren, ik help je graag bij elke stap!

Ik ben een ervaren docent Frans en geef ook les in Engels, Armeens en Russisch. In mijn lessen concentreer ik me op grammatica, maar besteed ik ook veel aandacht aan spreken en het opbouwen van zelfvertrouwen in echte communicatie.

Ik sta bekend om mijn geduld, vriendelijkheid en behulpzaamheid. Ik zorg er altijd voor dat mijn studenten zich op hun gemak voelen en gemotiveerd zijn om te leren.

De lessen zijn online.
Laten we samen aan je taalreis beginnen. Ik kijk ernaar uit jullie te ontmoeten, mijn lieve studenten! 🌟
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal.

- Vocabulary
- Grammar
- Speaking
- Writing
- Listening
- Reading

So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon!

Kind regards, Gwinny
verified badge
Nederlands voor anderstaligen: alle niveaus
Grammatica - spelling - uitspraak - conversatie -voorbereiding ITNA...
Ik maak mijn eigen materiaal op maat van de cursist.

Nederlands voor moedertaalsprekers: spelling - lezersgericht schrijven
Indien gewenst is het volgende mogelijk: correctie en revisie, nalezen van papers en thesissen, vertalingen uit het Engels / Spaans (prijzen worden bepaald op basis van het aantal woorden)

De prijs voor een les geldt voor 1 persoon. Wil je met meerdere personen de les volgen? Contacteer me dan om de prijs te vragen.

De beschikbare momenten in de week veranderen vaak. Contacteer me daarom gerust om te vragen of jouw voorkeurmoment nog vrij is.
verified badge
Ik bied Engelse lessen aan aan studenten van alle leeftijden en niveaus als onderdeel van school, examenvoorbereiding of gewoon uit interesse in woordenschat, grammatica en/of uitspraak. Mijn ervaring is voornamelijk met kinderen die individueel of in groepslessen Engels als tweede taal leren in de leeftijd van 7 tot 17 jaar. Mijn doel is om studenten te helpen een doel te stellen en hen te helpen op het pad om dat doel te bereiken, met duidelijke voortgangsmijlpalen. Ik spreek Engels op moedertaalniveau, maar ik kan ook in het Nederlands lesgeven, afhankelijk van uw behoeften. Ik heb een Engelstalige bachelor in politiek en recht, met een A voor mijn scriptie over internationale mensenrechten, een 1560/1600 voor mijn SAT en 5/5 voor AP Engelse taal. Ik geef ook graag examenspecifieke bijles.
verified badge
Ik heb ervaring en passie in het lesgeven van Engels en het behalen van goede resultaten. Na de lessen ligt onze focus ook op het herhalen van de lesstof, periodieke opdrachten en het stapsgewijs evalueren van de resultaten. We bespreken ook probleemgebieden, creëren een goede basis en gebruiken verschillende methoden om vooruitgang te boeken en gestelde doelen te bereiken.
verified badge
De methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.
verified badge
Ik ben Yas en ik werk alleen. Ik hou van lesgeven en ik zal al mijn tijd besteden aan het volgen van hoe mijn studenten het doen; Daarom vinden ze het fijn om bij mij terug te komen.

Ik ga je helpen deze internationale taal te leren. Je zult het overal gebruiken.
We kunnen uitzoeken wat uw niveau is en hoe u uw Engels wilt verbeteren.
verified badge
Te druk met het tempo van het moderne leven? Verlang je ernaar om werk, huishoudelijke taken en hobby's te combineren? Nu is het mogelijk!

Afstandsonderwijs, dat al geperfectioneerd is sinds de tijd van de lock down, stelt ons nu in staat om dit praktische, handige en meer kosteneffectieve hulpmiddel aan te bieden: Online lessen.
Specialized topics: Academic -DELE, Advanced, Beginners, Communication, Culture, Vocabulaire & Dialects, Exam preparation, Grammar, Literature, Pronunciation.

Ik heb het altijd leuk gevonden om met talen, cultuur, onderwijs en mensen te werken. Als Freelancer vindt u mijn naam, werkervaring en portfolio overal...spaans_je_kan
Met het Spaans kunt u meer dan 20 Spaanstalige landen bezoeken en ook de rijkdom van hun cinematografie, literatuur, muziek, architectuur ontdekken! Spaans is de meest benodigde taal op alle gebieden, volgens het rapport van de British Council: 'Talen voor de toekomst'.
verified badge
Mijn naam is Arno en ik behaal momenteel mijn masterdiploma aan Sciences Po Paris in European Affairs. Ik heb altijd van talen gehouden. Ik ben opgegroeid in een drietalige omgeving waardoor ik Nederlands, Engels en Armeens heb geleerd. Omdat ik in deze omgeving ben opgegroeid, is de manier waarop ik naar talen kijk veranderd. Naast deze drie spreek ik ook Noors, Spaans en Frans op B2-niveau (CEFR) en Arabisch op B1-niveau (CEFR).

Ik heb meer dan 5 jaar professionele ervaring in taalbegeleiding en weet wat werkt en wat niet. Ik heb bijles gegeven aan middelbare scholieren en studenten en heb taalles gegeven aan studenten van 7 tot 63 jaar oud. Mijn meest lonende taalleservaring was het lesgeven van Nederlands aan Syrische vluchtelingen. Door hen begreep ik echt het belang van taal en hoe het mensen van over de hele wereld met elkaar kan verbinden.

Mijn persoonlijke benadering van het leren van talen als een combinatie van snel leren spreken en het echt begrijpen van grammatica. Ik probeer vanaf de eerste les gesprekken in de doeltaal te integreren en tegelijkertijd grammatica op een toegankelijke manier aan te leren. Ik begrijp dat studenten grammatica vaak intimiderend vinden, maar met de juiste aanpak hoeft dat echt niet zo te zijn. Ik geloof niet in een ‘eerst leren, dan toepassen’-aanpak. Als ik les geef, wil ik dat studenten vanaf dag één met de taal bezig zijn.

Of je nu al jaren studeert of helemaal opnieuw begint, ik weet zeker dat we je in een mum van tijd meer zelfvertrouwen kunnen geven over je kunnen!
verified badge
Wilt u zich zowel professioneel als privé meer op uw gemak voelen in sociale situaties?
Dan is deze les iets voor jou!
Leer hoe u met sociale situaties kunt omgaan - de 'do's' en 'don'ts' als het gaat om het ontmoeten van nieuwe mensen, entertainment, zakelijke bijeenkomsten, het begrijpen van verschillende culturele praktijken enz...
Etiquette gaat over het op een beleefde en respectvolle manier behandelen van andere mensen, zodat sociale interacties, om sociale of zakelijke redenen, soepel verlopen en beide partijen naadloos met elkaar kunnen communiceren!
Neem voor meer informatie contact met mij op en laat mij u helpen met alle zaken die met etiquette te maken hebben.
verified badge
Omdat Frans mijn moedertaal is, kan ik helpen bij het voorbereiden van hoorcolleges en het zelfvertrouwen van studenten op welke manier dan ook vergroten
Ik heb veel ervaring met het spreken van Frans voor werk- en onderwijsdoeleinden
Ik bereik een hoge mate van tevredenheid over mijn studenten. Ik pas mijn lessen aan aan de behoeften van de leerling
Ik ben er zeker van dat ik u op elk niveau kan helpen en ik heb er alle vertrouwen in dat ik u kan helpen uw Franse spreekvaardigheid te verbeteren. Communiceer gerust uw doelstellingen
verified badge
Met een diploma vertaling geef ik al meer dan 20 jaar taalcursussen (in het bedrijfsleven en in de schoolwereld). Deze cursussen worden geheel aangepast aan jouw wensen en jouw niveau. Talen zijn een echte passie en gegarandeerd resultaat, in een goed humeur!
verified badge
Leer Arabisch en open de deur naar een geheel nieuwe cultuur!
Gepersonaliseerde, dynamische lessen, 100% op maat voor jou

Heb je altijd al Arabisch willen spreken, maar wist je niet waar je moest beginnen?
Je bent hier aan het juiste adres! Of je nu helemaal opnieuw begint of je huidige niveau wilt verbeteren, ik help je stap voor stap je doelen te bereiken.

Wat houden mijn lessen in?
📚 Praktische focus: leer wat je daadwerkelijk in het echte leven zult gebruiken
🗣️ Gesprek vanaf dag één
🌍 Nuttige woordenschat voor reizen, werk of het contact met mensen over de hele wereld
🧠 Duidelijke uitleg van grammatica en uitspraak
⏱️ Flexibele planning (kies de tijd die jou het beste uitkomt)
💻 Online (waar dan ook) of persoonlijk (indien in de buurt)
🎯 Extra materiaal, persoonlijke feedback en oefeningen afgestemd op jouw interesses

Voor alle niveaus en leeftijden:
✅ Kinderen en tieners
✅ Universitaire studenten
✅ Professionals en reizigers
✅ Taal- en cultuurliefhebbers

Waarom zou u Arabisch bij mij leren?

Ik spreek uw taal en begrijp uw uitdagingen
Ik maak gebruik van moderne, motiverende lesmethoden
Je leert niet alleen de taal, maar ook de cultuur en Arabische tradities
En het allerbelangrijkste: wij zorgen ervoor dat leren leuk en natuurlijk wordt!

Het beste moment om te beginnen is nu—
En Arabisch... dat ga je geweldig vinden!
✨ مرحباً (Welkom!)
verified badge
Mijn naam is Ron, een toegewijde docent Nederlands, woonachtig in Suriname. Oorspronkelijk opgeleid als HVAC-monteur met de intentie om de erfenis van mijn vader voort te zetten, ben ik tijdens de pandemie overgestapt naar het lesgeven nadat ik mijn passie voor taalonderwijs had ontdekt. Deze overstap stelde me in staat om thuis te werken en tegelijkertijd contact te houden met cursisten wereldwijd. Met een vriendelijke en flexibele aanpak geef ik prioriteit aan het creëren van boeiende, persoonlijke lessen die het vertrouwen in conversatie Nederlands bevorderen. Naast het lesgeven ben ik trots op mijn gezinsleven als gelukkig getrouwde professional die voldoening vindt in het helpen van anderen om hun taaldoelen te bereiken.
verified badge
Ik ga met jou meekijken wat er nodig is om je doel te bereiken. Ik heb een schat aan ervaring die ik met jou wil delen! Of het nu gaat om Engels spreken en begrijpen, schrijven of het halen van een Staatsexamen of een Cambridge certificaat, bij mij ben je aan het goede adres. Ik heb 25 jaar ervaring in het onderwijs en kan een traject op maat voor jou aanbieden. De mogelijkheid tot online les is ook aanwezig.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Ella