facebook
Shavita
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van35.00EUR/ h

(Bedrijfs) economie / wiskunde. Bouwstenen voor de rest van je studie carrière

Economie en bedrijfseconomie zijn de bouwstenen wanneer je verder de finance wereld ingaat. Wiskunde (rekenen) is een vereiste voor als je verder wil gaan op het HBO de basis is hierbij van belang.

Met bijna 5 jaar ervaring help ik leerlingen over de drempel heen. Elke leerling is uniek en heeft zijn eigen leermethode. Per leerling wordt er naar een andere leermethode gekregen. Elke les wordt voorzien van huiswerk en theorie. Daarnaast laat ik voorbeelden uit de praktijk terug komen. De lessen zijn geschikt voor elke leerling / student door de les op maat die gegeven zal worden.

Locatie

Les via webcam
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Zoetermeer, Nederland
Op een locatie gekozen door de leraar : Lelystad, Vestebrug, Lelystad, Nederland
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Lelystad, Nederland

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands

Over

- elke leerling is uniek dus ik zoek een lesmethode uit per leerling die het beste bij hen past
- vooraf is altijd een gratis introductie gesprek om de leerling, de do en don't te bespreken
- ik hou van lesgeven en gebruik dit als hobby. Ik werk zelf fulltime als controleleider op een accountantskantoor. Veel van m'n werkervaringen kan ik hierdoor delen
- ik heb enthousiasme voor de vakken die ik geef en het is mijn doel om de leerling net zo enthousiast over dezelfde vakken de krijgen.

Opleiding

Nyenrode business university, momenteel bezig met de post master. Ik heb zelf hiervoor aan de hogeschool van Rotterdam gezeten en ik studeer momenteel voor mijn RA titel.

Leservaring

Al bijna 6 jaar lesgeven, in verleden tutor geweest en ook workshops gegeven. Ik werk daarnaast op een accountantskantoor en administratiekantoor dus veel praktijk zaken wil ik naar voren brengen zodat het meer gaat leven.

Beoordelingen (1)

Ze neemt de tijd voor je, heeft een goede voorbereiding en legt alles duidelijk uit.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Shavita snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  Dinsdag om 1:00
  
  Donderdag om 1:00
  Vrijdag om 1:00
  
  
2
  
  Dinsdag om 2:00
  
  Donderdag om 2:00
  Vrijdag om 2:00
  Zaterdag om 2:00
  Zondag om 2:00
3
  
  
  
  
  Vrijdag om 3:00
  Zaterdag om 3:00
  Zondag om 3:00
4
  
  
  
  
  Vrijdag om 4:00
  Zaterdag om 4:00
  Zondag om 4:00
5
  
  
  
  
  Vrijdag om 5:00
  Zaterdag om 5:00
  Zondag om 5:00
6
  
  
  
  
  Vrijdag om 6:00
  Zaterdag om 6:00
  Zondag om 6:00
7
  
  
  
  
  Vrijdag om 7:00
  Zaterdag om 7:00
  Zondag om 7:00
8
  
  
  
  
  Vrijdag om 8:00
  Zaterdag om 8:00
  Zondag om 8:00
9
  
  
  
  
  Vrijdag om 9:00
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  
  
  
  
  Vrijdag om 10:00
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  
  
  
  
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  
  
  
  
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 35€Bij de leraar thuis
van 35€Les via webcam
van 41€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds september 2021
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  Dinsdag om 1:00
  
  Donderdag om 1:00
  Vrijdag om 1:00
  
  
2
  
  Dinsdag om 2:00
  
  Donderdag om 2:00
  Vrijdag om 2:00
  Zaterdag om 2:00
  Zondag om 2:00
3
  
  
  
  
  Vrijdag om 3:00
  Zaterdag om 3:00
  Zondag om 3:00
4
  
  
  
  
  Vrijdag om 4:00
  Zaterdag om 4:00
  Zondag om 4:00
5
  
  
  
  
  Vrijdag om 5:00
  Zaterdag om 5:00
  Zondag om 5:00
6
  
  
  
  
  Vrijdag om 6:00
  Zaterdag om 6:00
  Zondag om 6:00
7
  
  
  
  
  Vrijdag om 7:00
  Zaterdag om 7:00
  Zondag om 7:00
8
  
  
  
  
  Vrijdag om 8:00
  Zaterdag om 8:00
  Zondag om 8:00
9
  
  
  
  
  Vrijdag om 9:00
  Zaterdag om 9:00
  Zondag om 9:00
10
  
  
  
  
  Vrijdag om 10:00
  Zaterdag om 10:00
  Zondag om 10:00
11
  
  
  
  
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  
  
  
  
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 35€Bij de leraar thuis
van 35€Les via webcam
van 41€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier


Nikki
Wiskunde B VMBO/HAVO/VWO theorie uitleg, huiswerkbegeleiding en testvoorbereiding
Bijles wiskunde B voor alle niveaus op de middelbare school. Ik heb al enkele jaren ervaring, voornamelijk HAVO en VWO 3de klas tot eindexamen. Mijn lessen bestaan meestal voor een deel uit het behandelen van theorie, vervolgens het inhalen van achterstallig huiswerk en uiteindelijk het vooruitwerken op de lesstof, zodat lessen op school vervolgens beter te volgen zijn.

Arno
Wiskunde Natuurkunde Scheikunde Latijn Portugees Spaans Frans Italiaans Nederlands Engels Duits
Al sinds het Gymnasium geef ik bijles Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Latijn en taalcusussen latijnse talen Portugees Spaans Frans en Italiaans van niveau basis of beginner tot niveau Gymnasium. Voor Basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.

Jaume
SPAANSE BIJLESSEN VOOR BEGINNERS EN/OF GEVORDERDEN
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier! Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen. In de lessen behandelen we: Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier. Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen. Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften. Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken. Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!

Prashil
Bijles aan huis in wiskunde/natuurkunde/wetenschappen voor het (IB) of Britse curriculum (IGCSE en A-levels).
Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren. Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen. Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen. Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken. Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen. Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.

Robert
Wiskunde / stat / proba, natuurkunde / scheikunde en bio, bij jou thuis, bij mij of op afstand
Frans-Belgische docent geeft (ook in het nederlands!), voor secundair en hoger, privélessen wiskunde (inclusief financiën), kansrekening en statistiek, natuurkunde/scheikunde/bio (voor natuurkunde/scheikunde/bio: alleen secundair niveau, tot 'in 5de Belg), Gaat, indien nodig, naar uw huis (Brussel + Waals en Vlaams-Brabant), voor dan minimum 2 uur. Geweldige ervaring en veel oefeningen! Mogelijkheid tot leren op afstand (Skype, Facebook, enz.). Voor Frankrijk: alleen cursussen voor afstandsonderwijs. Voor wiskunde in het bijzonder: ik geef veel lessen (voor alle middelbare scholen tot wiskunde 6 en hoger) over factorisatie, 1e en 2e graads vergelijkingen (met studie van parabolen), limieten, afgeleiden, integralen, exponentiëlen en logaritmen, en trigonometrie . Ook word ik af en toe ingeschakeld voor analytische meetkunde in de ruimte (vergelijkingen van lijnen en vlakken). In statistiek en waarschijnlijkheden: beschrijvende en inferentiële statistiek (univariate en bivariate) (met betrouwbaarheidsintervallen en hypothesetoetsen), voor secundair en hoger onderwijs.

Sanne
Bijles wiskunde (A, B, C) voor vmbo, havo en vwo / tutoring in mathematics (A, B, C) for middle and high school students
*ENGLISH BELOW* Hallo! Mijn naam is Sanne (23) en als masterstudent Moleculaire Levenswetenschappen heb ik een grote passie voor biochemie. Ik heb al een aantal jaar ervaring en meer dan 20 studenten geholpen met diverse bètavakken. Ik bied bijles aan voor het vak wiskunde (wiskunde A, B en C). Of je nu hulp nodig hebt bij een specifiek hoofdstuk, of een bredere examentraining wilt volgen. Tijdens de bijlessen zullen we vooral gezamenlijk bezig met opdrachten en zal ik je ondersteunen in het denkproces. Naast de lessen is het uiteraard ook de bedoelingen dat je zelfstandig bezig gaat. Je hebt zelf een rekenmachine nodig. Bijles in tweetallen of kleine groepjes (bijvoorbeeld met klasgenoten) is mogelijk tegen een lager tarief per persoon – neem gerust contact op voor meer informatie! *ENGLISH* My name is Sanne (23), and I’m a Master’s student in Molecular Life Sciences with a strong passion for biochemistry. I have several years of tutoring experience and have helped over 20 students with various science subjects. I currently offer tutoring sessions in mathematics (A, B, and C) – whether you need help with a specific chapter or are looking for broader exam preparation. During our sessions, we’ll work through exercises together, and I’ll guide you through the thought process step by step. Between sessions, it's important for you to work independently on homework assignments too. You’ll need your own calculator. Tutoring in pairs or small groups (e.g. with a classmate) is possible at a reduced rate per person – feel free to get in touch for more details!

Andrea
Tweetalige docent | Gespecialiseerd in conversatie Engels en Spaans
Als tweetalige docent met 5 jaar ervaring, ben ik gespecialiseerd in het helpen van studenten om zelfvertrouwen op te bouwen in het spreken van Spaans en Engels. Mijn sessies richten zich op het uitbreiden van de woordenschat, het begrijpen van culturele nuances en het beheersen van essentiële grammatica om vloeiende en natuurlijke gesprekken mogelijk te maken. Ik heb een diploma in taalonderwijs en een Cambridge-certificering, wat ervoor zorgt dat mijn lessen zowel effectief als professioneel gestructureerd zijn. Elke sessie is gepersonaliseerd, interactief en ontworpen met een directe, praktische benadering die studenten helpt om wat ze leren direct toe te passen. Mijn doel is om een comfortabele leeromgeving te creëren waarin studenten zich zelfverzekerd voelen om te spreken en zichzelf uit te drukken in hun nieuwe taal. Ik integreer alledaagse scenario's die je uitdagen om nieuwe woordenschat te gebruiken en tegelijkertijd je culturele bewustzijn te vergroten. Mijn directe, heldere aanpak van zinsstructuur en grammatica zorgt ervoor dat je interactief en efficiënt leert. Bent u bezig met het voorbereiden van een reis, het imponeren van collega's of het ontmoeten van nieuwe mensen? Ik stem mijn lesplannen af op uw behoeften en doelen. Ik ben benieuwd naar je doelen! Laten we bespreken wat je wilt verbeteren of leren. Stel gerust vragen.

Rina
Изучение голландскогo языка для русскоязычных - Nederlands voor Russischtalige
De taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student. * Basiscursus * Zakelijk cursus * Nederlands voor Russischtalige * Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur * Taal op reis De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur

Stefan
Online taalonderwijs Engels - uw behoeften, uw ontwikkeling!
In de wereld van vandaag is Engels een bijna essentiële vaardigheid geworden. Of u nu uw vaardigheid in deze taal wilt verbeteren voor uw werk of privéleven, ik kan u helpen. Ik heb een masterdiploma Engels, een lerarenopleiding en werk al meer dan tien jaar in het Engels. Wat uw behoeften ook zijn, ik weet zeker dat ik u kan helpen. Mijn lesmethoden zijn altijd afgestemd op de behoeften van de cursist. Ik gebruik meerdere bronnen, zoals audio, video, tekst en veel conversatie, om je te helpen wennen aan alle aspecten van de taal. De onderwerpen waar we ons op richten, zijn de onderwerpen die jij kiest.

Hala
Bijles voor middelbare en basisschool, alle vakken en groepen! Verzend een berichtje voor meer informatie
Vakgebieden: - Wiskunde, Nederlands, biologie, natuurkunde, scheikunde. - Cito training - Huiswerkbegeleiding Doelstellingen: 1. Verbeteren van academische vaardigheden en kennis. 2. Vergroten van zelfvertrouwen en zelfstandigheid. 3. Ontwikkelen van effectieve studie- en leerstrategieën. 4. Voorbereiden op toetsen en examens. Inhoud van de bijles: 1. Behoeftenanalyse: - Intakegesprek om sterke en zwakke punten te identificeren. - Persoonlijk leerplan opstellen. 2. Basiskennis en Verdieping: - Herhalen en verdiepen van belangrijke concepten. - Oefenen met relevante opdrachten. 3. Huiswerk en Toetsvoorbereiding: - Hulp bij huiswerk. - Voorbereiden op toetsen met oefentoetsen. 4. Studievaardigheden: - Aanleren van technieken zoals samenvatten en plannen. - Effectieve leertips en tijdsbeheer. 5. Feedback en Evaluatie: - Regelmatige evaluatie en aanpassing van het leerplan.

Chaimae
Online wiskunde A bijles in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.
Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb zelf wiskunde A op VWO niveau afgerond, dus met wiskunde B kan ik niet helpen.

Yoshka
Persoonlijke studie- en huiswerkbegeleiding voor kinderen en jongeren
In deze persoonlijke sessies bied ik kinderen en jongeren ondersteuning bij studievaardigheden, huiswerkbegeleiding en vakinhoudelijke bijles. We werken samen aan beter leren leren, plannen en organiseren en het verbeteren van resultaten voor specifieke vakken wanneer nodig. Ook besteden we aandacht aan persoonlijke ontwikkeling: omgaan met motivatieproblemen, faalangst en het vergroten van zelfvertrouwen. De begeleiding wordt volledig afgestemd op de individuele behoeften, zodat elke leerling zich zelfverzekerd en succesvol kan ontwikkelen – zowel op school als daarbuiten. Ik werk vanuit een warme en positieve aanpak, waarin groei, zelfstandigheid en plezier in leren centraal staan.

Jasin
Gemakkelijk te begrijpen wiskunde met gemakkelijk te onthouden tips!
Bent u op zoek naar een competente wiskundeleraar om uw kind te begeleiden bij de uitdagingen van rekenen, algebra en meetkunde? Zoek niet meer! Ik bied privé wiskundelessen aan, aangepast aan basisschoolleerlingen, middelbare scholieren en middelbare scholieren tegen een betaalbare prijs. Met mijn ervaring en passie voor wiskunde ben ik ervan overtuigd dat ik uw kind kan helpen zijn vaardigheden te ontwikkelen en zijn academische doelen te bereiken. Of je nu regelmatig ondersteuning nodig hebt gedurende het schooljaar of een intensieve voorbereiding op specifieke examens nodig hebt, ik pas me aan de individuele behoeften van elke leerling aan. Ik ben geduldig, een leraar en ik gebruik interactieve en leuke lesmethoden om wiskunde toegankelijker en interessanter te maken. Hier vindt u een overzicht van de diensten die ik aanbied: 🔹 Academische ondersteuning en gepersonaliseerde monitoring 🔹Wiskundige concepten uitgelegd 🔹 Problemen oplossen 🔹Voorbereiding op examens en beoordelingen 🔹Versterking van wiskundige grondslagen Aarzel niet om nu contact met mij op te nemen om een sessie te boeken of voor meer informatie. Samen kunnen we van wiskunde een spannend en waardevol vak voor uw kind maken! Boek nu en geef uw kind de kans om te schitteren in wiskunde! Ik kijk ernaar uit om met u samen te werken en uw kind te helpen vooruitgang te boeken in de wereld van getallen en vergelijkingen! Met vriendelijke groeten,

Narayan
Mathematics classes for the Grade 7/Grade 10 and Grade 11 entrance exam Athénée de Luxembourg
Mathematics courses (especially from the perspective of the entrance exam) are taught by engineering graduates with over 14 years of teaching experience in mathematics up to the undergraduate level. In addition, I have over 3 years of experience teaching and tutoring standardized tests such as the GRE and SAT. I can help you learn these standardized courses (GRE, SAT, and even TOEFL) more effectively. I offer math classes for students of different levels, including undergraduate students, IB students (Math SL and Math HL), A-level students, European S6 and S7 level students, GCSE students, and IGCSE students. I also provide science courses in physics and chemistry for students up to the European upper secondary level and students at IB and A levels. In addition, I offer biology classes for students up to the European secondary level, GCSE level, and IGCSE level. I currently teach a diverse group of students including: - GCSE students - IGCSE students - IB students -European school students - AS/A level students - Lycée Vauban students - Students from the Athénée de Luxembourg My current students are from the following schools: National: 1. St Georges International School, Luxembourg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 students) 2. International School of Luxembourg, Luxembourg, IB Curriculum (6 Students) 3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxembourg, IB Curriculum (4 Students) 4. Lycée - International School Michel Lucius, Luxembourg, Cambridge Curriculum (6 Students) 5. European School Kirchberg, Luxembourg, European Curriculum (4 students) 6. Lycée Aline Mayrisch, Luxembourg, Luxembourgish curriculum (1 student) 7. Lënster Lycée International School, Luxembourg, European Curriculum (2 Students) International: 8. International School of the Hague, Netherlands, IB Curriculum (1 student) 9. International School Of Nice, France, IB Curriculum (2 students) 10. Merchiston Castle School, Edinburgh, Scotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 students) 11. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, UK national Curriculum (1 Student) 12. North Broward Preparatory School, Florida, USA, IB Curriculum (1 Student) 13. King Solomon School, Israel, IB Curriculum (1 student) 14. The European School of Bergen, The Netherlands, European Curriculum (1 student) I also offer homework help to school students, and students' progress can be assessed through periodic tests according to the requirements of parents or the students themselves. Note: Please note that although some of my students take courses in French, German or Swedish, my main language of instruction is English. Since the subject is mathematics, it is generally easy to understand the task, and I explain the answers in English.

Kollol
Wiskundelessen (Boswell-Beta / CCVX (VWO) Wiskunde A / B / C / IB / GCSE A-niveaus / SAT)
Ik ben gespecialiseerd (> 5 jaar ervaring) in het begeleiden van wiskunde voor school (elk niveau, maar bij voorkeur op een hoger niveau), inclusief competitieve examens zoals de SAT, GRE, GMAT en de IIT-JEE. Deze les is bedoeld om te trainen 1) middelbare scholieren die VWO of een IB-curriculum volgen, die problemen hebben met het volgen van wiskunde op school of universiteit, 2) Iedereen die het VWO Math-A / B / C toelatingsexamen wil afleggen bij Boswell of CCVX en daarvoor wil trainen. Persoonlijk ben ik momenteel werkzaam als kwantitatieve onderzoeker van aandelenmarkten, en daarom is analytische wiskunde ook een deel van mijn werk. De lessen kunnen streng of mild zijn, afhankelijk van de student. Er wordt periodiek huiswerk gegeven en ik zorg ervoor dat de leerling zijn/haar gewenste doelen behaalt.