facebook
Hala
member icon
Betrouwbare leraar
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van30.00EUR/ h

Citotraining & Bijles Basisschool Alle vakken en groepen!

Met 3+ jaar ervaring in het geven van bijles help ik leerlingen op een interactieve en effectieve manier om hun schoolprestaties te verbeteren. Mijn lessen zijn volledig afgestemd op de behoeften van elke leerling, zodat zij niet alleen de stof beter begrijpen, maar ook met meer zelfvertrouwen leren.

Iedere leerling leert op zijn eigen manier, en daarom pas ik mijn uitleg aan om complexe concepten eenvoudig en begrijpelijk te maken. Of het nu gaat om rekenen, taal of een ander vak, ik zorg ervoor dat de leerstof helder wordt en leerlingen zelfstandig verder kunnen.

Naast reguliere bijlessen bied ik ook Cito-training aan. We oefenen met verschillende vraagsoorten en strategieën, zodat leerlingen zich goed voorbereiden en met minder stress de toets maken. Door middel van duidelijke uitleg, effectieve oefenmethodes en persoonlijke begeleiding help ik hen om hun vaardigheden te versterken en betere resultaten te behalen.

Wat kun je verwachten?
• Individuele begeleiding afgestemd op het niveau en de leerstijl van de leerling
• Heldere uitleg en praktische oefeningen om de stof beter te begrijpen
• Gerichte strategieën en training voor de Cito-toets
• Geduldige en motiverende begeleiding om leerplezier en zelfvertrouwen te vergroten

Ik geef bijles en Cito-training aan alle groepen en vakken.

Extra informatie

Schrift en een pen

Locatie

Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Eindhoven, Nederland
Les via webcam

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Leeftijd:
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands, Arabisch, Engels

Over

Ik ben een ervaren bijlesdocent met meer dan drie jaar praktijk.

Ik hecht veel waarde aan kwaliteit en ben flexibel in mijn aanpak. Communicatie is voor mij essentieel om samen het beste resultaat te behalen.

Opleiding

Met een persoonlijke aanpak help ik leerlingen hun sterke punten te benutten en een stevige basis voor de toekomst te leggen.
Mijn passie ligt in het begeleiden van kinderen, niet alleen om hun schoolprestaties te verbeteren, maar ook om hun zelfvertrouwen te laten groeien.

Leservaring

Ik geef al drie jaar bijles. Het begon met het geven aan lessen aan basisschoolleerlingen en steeds meer ook aan middelbare scholieren en anderstaligen.

Beoordelingen (3)

erg goed.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Hala is goed gemotiveerd. Ze houdt van lesgeven en communiceert gemakkelijk. Ze houdt rekening met onze feedback en we hebben een goede indruk van haar.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Mijn dochter heeft een paar lessen gehad van Hala en ze waren geweldig. Ik zie al een verandering in haar zelfvertrouwen met betrekking tot haar vermogen om wiskundeproblemen op te lossen waar ze moeite mee had. We hopen met Hala te blijven werken naarmate mijn dochter vordert in de basisschool.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Vakgebieden: - Wiskunde, Nederlands, biologie, natuurkunde, scheikunde. - Cito training - Huiswerkbegeleiding Doelstellingen: 1. Verbeteren van academische vaardigheden en kennis. 2. Vergroten van zelfvertrouwen en zelfstandigheid. 3. Ontwikkelen van effectieve studie- en leerstrategieën. 4. Voorbereiden op toetsen en examens. Inhoud van de bijles: 1. Behoeftenanalyse: - Intakegesprek om sterke en zwakke punten te identificeren. - Persoonlijk leerplan opstellen. 2. Basiskennis en Verdieping: - Herhalen en verdiepen van belangrijke concepten. - Oefenen met relevante opdrachten. 3. Huiswerk en Toetsvoorbereiding: - Hulp bij huiswerk. - Voorbereiden op toetsen met oefentoetsen. 4. Studievaardigheden: - Aanleren van technieken zoals samenvatten en plannen. - Effectieve leertips en tijdsbeheer. 5. Feedback en Evaluatie: - Regelmatige evaluatie en aanpassing van het leerplan.
Met 15 jaar ervaring in het onderwijs help ik kinderen op een leuke en effectieve manier Arabisch te leren. Mijn online lessen zijn speciaal ontworpen om kinderen stap voor stap vertrouwd te maken met de taal. Ik pas mijn aanpak aan op het niveau en de leerstijl van elke leerling, zodat ze met zelfvertrouwen vooruitgang boeken. Naast de Arabische taal bied ik ook begeleiding bij het leren lezen en leren van de Koran. Met geduld en duidelijke uitleg help ik leerlingen de juiste uitspraak en betekenis te begrijpen. Wat kun je verwachten? • Interactieve en leuke lessen afgestemd op het niveau van je kind • Focus op uitspraak, • Een gestructureerde, stapsgewijze aanpak • Optionele begeleiding bij het lezen en begrijpen van de Koran • Een geduldige en ervaren docent die kinderen motiveert en begeleidt.
Met 3+ jaar ervaring in het geven van bijles help ik leerlingen op een interactieve en effectieve manier om hun schoolprestaties te verbeteren. Mijn lessen zijn volledig afgestemd op de behoeften van elke leerling, zodat zij niet alleen de stof beter begrijpen, maar ook met meer zelfvertrouwen leren. Iedere leerling leert op zijn eigen manier, en daarom pas ik mijn uitleg aan om complexe concepten eenvoudig en begrijpelijk te maken. Of het nu gaat om rekenen, taal of een ander vak, ik zorg ervoor dat de leerstof helder wordt en leerlingen zelfstandig verder kunnen. Naast reguliere bijlessen bied ik ook Cito-training aan. We oefenen met verschillende vraagsoorten en strategieën, zodat leerlingen zich goed voorbereiden en met minder stress de toets maken. Door middel van duidelijke uitleg, effectieve oefenmethodes en persoonlijke begeleiding help ik hen om hun vaardigheden te versterken en betere resultaten te behalen. Wat kun je verwachten? • Individuele begeleiding afgestemd op het niveau en de leerstijl van de leerling • Heldere uitleg en praktische oefeningen om de stof beter te begrijpen • Gerichte strategieën en training voor de Cito-toets • Geduldige en motiverende begeleiding om leerplezier en zelfvertrouwen te vergroten Ik geef bijles en Cito-training aan alle groepen en vakken. Eventueel ook lessen aan middelbare scholieren. In overleg.
Tijdens mijn Nederlandse taallessen verzorg ik boeiende en interactieve sessies die zijn afgestemd op de behoeften van alle leerlingen, inclusief kinderen. Ik gebruik verschillende lesmethoden, zoals spelletjes, liedjes en verhalen, om het leerproces leuk en effectief te maken. Of je nu een beginner bent of je taalvaardigheid wilt verbeteren, mijn lessen zijn flexibel en aangepast aan jouw tempo en leerstijl. Samen gaan we op reis om de Nederlandse taal op een leuke en dynamische manier onder de knie te krijgen!

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Hala snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 2:00
  
3
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 3:00
  
4
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 4:00
  
5
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 5:00
  
6
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 6:00
  
7
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 7:00
  
8
  Maandag om 8:00
  Dinsdag om 8:00
  Woensdag om 8:00
  Donderdag om 8:00
  Vrijdag om 8:00
  Zaterdag om 8:00
  
9
  Maandag om 9:00
  Dinsdag om 9:00
  Woensdag om 9:00
  Donderdag om 9:00
  Vrijdag om 9:00
  Zaterdag om 9:00
  
10
  Maandag om 10:00
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  Vrijdag om 10:00
  Zaterdag om 10:00
  
11
  Maandag om 11:00
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  Zaterdag om 11:00
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  Zaterdag om 12:00
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 30€Les via webcam
van 30€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds maart 2022
  • 1 herhaalleerling
  • Geverifieerd telefoonnummer

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 2:00
  
3
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 3:00
  
4
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 4:00
  
5
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 5:00
  
6
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 6:00
  
7
  
  
  
  
  
  Zaterdag om 7:00
  
8
  Maandag om 8:00
  Dinsdag om 8:00
  Woensdag om 8:00
  Donderdag om 8:00
  Vrijdag om 8:00
  Zaterdag om 8:00
  
9
  Maandag om 9:00
  Dinsdag om 9:00
  Woensdag om 9:00
  Donderdag om 9:00
  Vrijdag om 9:00
  Zaterdag om 9:00
  
10
  Maandag om 10:00
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  Vrijdag om 10:00
  Zaterdag om 10:00
  
11
  Maandag om 11:00
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  Zaterdag om 11:00
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  Zaterdag om 12:00
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 30€Les via webcam
van 30€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier


Arno
Wiskunde Natuurkunde Scheikunde Latijn Grieks Portugees Spaans Frans Italiaans Nederlands Engels Duits
Al sinds het Gymnasium geef ik bijles Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Latijn en taalcusussen latijnse talen Portugees Spaans Frans en Italiaans van niveau basis of beginner tot niveau Gymnasium. Voor Basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.

Robert
Wiskunde / stat / proba, natuurkunde / scheikunde en bio, bij jou thuis, bij mij of op afstand
Frans-Belgische docent geeft (ook in het nederlands!), voor secundair en hoger, privélessen wiskunde (inclusief financiën), kansrekening en statistiek, natuurkunde/scheikunde/bio (voor natuurkunde/scheikunde/bio: alleen secundair niveau, tot 'in 5de Belg), Gaat, indien nodig, naar uw huis (Brussel + Waals en Vlaams-Brabant), voor dan minimum 2 uur. Geweldige ervaring en veel oefeningen! Mogelijkheid tot leren op afstand (Skype, Facebook, enz.). Voor Frankrijk: alleen cursussen voor afstandsonderwijs. Voor wiskunde in het bijzonder: ik geef veel lessen (voor alle middelbare scholen tot wiskunde 6 en hoger) over factorisatie, 1e en 2e graads vergelijkingen (met studie van parabolen), limieten, afgeleiden, integralen, exponentiëlen en logaritmen, en trigonometrie . Ook word ik af en toe ingeschakeld voor analytische meetkunde in de ruimte (vergelijkingen van lijnen en vlakken). In statistiek en waarschijnlijkheden: beschrijvende en inferentiële statistiek (univariate en bivariate) (met betrouwbaarheidsintervallen en hypothesetoetsen), voor secundair en hoger onderwijs.

Jordy
Toelatingsexamen arts-tandarts , vakbegeleiding en voorbereiding
Ik bereid de student voor op het toelatingsexamen voor geneeskunde en/of tandheelkunde. Omdat hier veel werk in kruipt, raad ik aan zowel een vroege als welvoorziene voorbereiding te genieten zodat de slaagkansen voor dit examen optimaal zijn. De vakken die aan bod komen zijn wiskunde, biologie, chemie en fysica. Ook wordt er gedrillt op de stilleestekst van het namiddagdeel. Er worden ook tips gegeven mbt het afleggen van het examen zelf, de structuur van de vragen en hoe je best begint.

Andrea
Tweetalige docent | Gespecialiseerd in gesprekken in het Engels en Spaans
Ik ben een tweetalige docent met 5 jaar ervaring. Ik help studenten om meer zelfvertrouwen te krijgen in het spreken van Spaans en Engels. In mijn lessen werken we aan woordenschat, grammatica en cultureel begrip. Zo leer je spreken op een natuurlijke en vloeiende manier. Ik heb een diploma in taalonderwijs en een Cambridge-certificaat. Mijn lessen zijn professioneel en duidelijk opgebouwd. Elke les is persoonlijk, actief en praktisch, zodat je meteen kunt gebruiken wat je leert. Mijn doel is een fijne en veilige leeromgeving, waar je durft te praten en fouten mag maken. We gebruiken situaties uit het dagelijks leven om nieuwe woorden te oefenen en meer te leren over cultuur. Mijn uitleg over zinnen en grammatica is duidelijk en direct. Wat wil jij leren? Wil je je voorbereiden op een reis? Collega’s verrassen met je taalniveau? Nieuwe mensen ontmoeten? Ik pas mijn lessen aan op jouw doelen. Ik ben benieuwd naar jouw leerdoelen! Laten we samen bespreken wat jij graag wil verbeteren. Heb je vragen? Stel ze gerust.

Mahmood
Nederlandse lessen voor expats / basisexamen inburgering
Hallo! Ik ben Mahmood en ik woon momenteel in Gouda (Zuid-Holland). Ik ben enige tijd geleden naar Nederland gekomen. Als Expat weet ik hoe moeilijk het is om een nieuwe taal te leren, vooral de Nederlandse taal met zijn moeilijke uitspraken en zinsstructuren. Als Expat begrijp ik veel beter wat de uitdagingen zijn die andere Expats moeten doorstaan om Nederlands te leren Ik ben gespecialiseerd in het voorbereiden van expats en andere immigranten op het basisexamen inburgering (Basisexamen Inburgering). Ik kan ook lesgeven in de Nederlandse sociale cultuur en geschiedenis van Nederland. Ook geef ik Nederlands tot A2 niveau of aan de mensen die graag Nederlands leren als hobby. Ik geef zowel één op één als groepen les (ik geef korting voor groepen). Wat kan ik je leren? : - Lees en schrijf in het Nederlands - Klinkt als een native speaker - Neem deel aan basisgesprekken en gebruik dagelijkse zinnen - Begrijp en neem kennis van basisgesprekken Mijn lesmethode: i) Discussie starten In het begin zullen we uw niveau en doelstellingen bespreken. Op deze manier kan ik u efficiënt de hulp bieden die u nodig hebt. ii) Open communicatie Ik heb een open manier van lesgeven waarin ik studenten aanmoedig me te blijven vertellen wat hun problemen zijn of waar ze willen verbeteren. Mijn ervaring is dat dit veel tijd bespaart en de lessen ook leuker maakt. iii) Vereenvoudigen in plaats van compliceren Ik kan goed luisteren en begrijpen waarom studenten problemen hebben met bepaalde problemen. Wat ik het beste vind, is ingewikkelde dingen op een eenvoudige manier uitleggen.

Tarek
✅ Bijles wiskunde en fysica – secundair onderwijs
Heb je moeite met wiskunde of fysica? Weet je niet waar te beginnen? Wil je op je eigen tempo de leerstof opnieuw begrijpen en je zelfvertrouwen terugvinden? 👉 Ik help je graag op weg naar succes! ⸻ 👨‍🏫 Wie ben ik? • Burgerlijk ingenieur van opleiding • Voormalig leraar wiskunde en fysica in het Nederlandstalig secundair onderwijs in Brussel • Meer dan 10 jaar ervaring in bijles – ik heb al tientallen leerlingen succesvol begeleid • Perfect drie­talig: Nederlands – Frans – Engels • Geduldige en gestructureerde aanpak, aangepast aan jouw leerstijl ⸻ 📘 Wat mag je verwachten? • Uitleg op maat, helder en gestructureerd • Hulp bij moeilijke hoofdstukken of gemiste lessen • Voorbereiding op toetsen en examens • Studieaanpak en tips om zelfstandig sterker te worden ⸻ 💡 Waarom voor mij kiezen? • Duidelijke uitleg, met aandacht voor jouw tempo • Diepgaande kennis van de leerplannen in het Franstalig én Nederlandstalig onderwijs • Individuele begeleiding met focus op jouw noden en doelen ⸻ 📍Bijles aan huis in Brussel of online – wat jou het best uitkomt 📅 Flexibele planning, ook ‘s avonds en in het weekend mogelijk ⸻ Klaar om te starten of heb je vragen? Stuur me gerust een berichtje – ik antwoord snel! 🙌

Chaimae
Online wiskunde A bijles in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.
Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb zelf wiskunde A op VWO niveau afgerond, dus met wiskunde B kan ik niet helpen.

Yas
Gemakkelijk te begrijpen wiskunde met gemakkelijk te onthouden tips!
Bent u op zoek naar een competente wiskundeleraar om uw kind te begeleiden bij de uitdagingen van rekenen, algebra en meetkunde? Zoek niet meer! Ik bied privé wiskundelessen aan, aangepast aan basisschoolleerlingen, middelbare scholieren en middelbare scholieren tegen een betaalbare prijs. Met mijn ervaring en passie voor wiskunde ben ik ervan overtuigd dat ik uw kind kan helpen zijn vaardigheden te ontwikkelen en zijn academische doelen te bereiken. Of je nu regelmatig ondersteuning nodig hebt gedurende het schooljaar of een intensieve voorbereiding op specifieke examens nodig hebt, ik pas me aan de individuele behoeften van elke leerling aan. Ik ben geduldig, een leraar en ik gebruik interactieve en leuke lesmethoden om wiskunde toegankelijker en interessanter te maken. Hier vindt u een overzicht van de diensten die ik aanbied: 🔹 Academische ondersteuning en gepersonaliseerde monitoring 🔹Wiskundige concepten uitgelegd 🔹 Problemen oplossen 🔹Voorbereiding op examens en beoordelingen 🔹Versterking van wiskundige grondslagen Aarzel niet om nu contact met mij op te nemen om een sessie te boeken of voor meer informatie. Samen kunnen we van wiskunde een spannend en waardevol vak voor uw kind maken! Boek nu en geef uw kind de kans om te schitteren in wiskunde! Ik kijk ernaar uit om met u samen te werken en uw kind te helpen vooruitgang te boeken in de wereld van getallen en vergelijkingen! Met vriendelijke groeten,

Narayan
Bijles in wiskunde en wetenschappen (natuurkunde, scheikunde) AS&A-niveau, Europees S6/S7, Internationaal Baccalaureaat IB, Wiskundig onderdeel (GRE en SAT)
Ik ben een MSc Civiele Techniek, M.Sc Financiën en Economie en een MBA-afgestudeerde met meer dan 14 jaar ervaring in het lesgeven van Wiskunde tot en met bachelorniveau. In de loop der jaren heb ik met een breed scala aan studenten gewerkt en hen succesvol geholpen om uit te blinken in hun studie. Naast mijn uitgebreide onderwijsachtergrond heb ik meer dan 8 jaar ervaring in het begeleiden van studenten door gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Mijn doel is om u te helpen deze tests te beheersen met effectieve strategieën en een duidelijk begrip van de leerstof. Mijn wiskundelessen zijn afgestemd op leerlingen van alle niveaus, waaronder: Master- en bachelorstudenten (vakken zoals financiële wiskunde, bedrijfswiskunde, basiswiskunde voor studenten data science, enz.) Pre-universitaire studenten IB-studenten (wiskunde SL en wiskunde HL) AS/A-level-studenten Europese S6- en S7-studenten GCSE- en IGCSE-studenten Basisschoolleerlingen Naast wiskunde geef ik ook bijles in natuurkunde en scheikunde aan leerlingen tot en met de Europese bovenbouw van het voortgezet onderwijs, en aan leerlingen van het IB- en A-niveau. Voor Biologie geef ik uitgebreide lessen voor studenten tot en met het Europees secundair niveau, GCSE en IGCSE. Mijn lesmethode is flexibel en aanpasbaar, zodat elke student persoonlijke begeleiding krijgt op basis van zijn/haar leerstijl en doelen. Momenteel geef ik les aan een diverse groep studenten met verschillende opleidingsachtergronden. Mijn huidige leerlingen komen van de volgende scholen: Nationaal: 1. St Georges International School, Luxemburg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 studenten) 2. Internationale School van Luxemburg, Luxemburg, IB-curriculum (6 studenten) 3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxemburg, IB Curriculum (4 studenten) 4. Lycée - Internationale school Michel Lucius, Luxemburg, Cambridge Curriculum (6 studenten) 5. Europese School Kirchberg, Luxemburg, Europees curriculum (4 studenten) 6. Lycée Aline Mayrisch, Luxemburg, Luxemburgs curriculum (1 student) 7. Lënster Lycée International School, Luxemburg, Europees curriculum (2 studenten) Internationale: 8. Internationale School van Den Haag, Nederland, IB-curriculum (1 student) 9. Internationale School van Nice, Frankrijk, IB-curriculum (2 studenten) 10. Merchiston Castle School, Edinburgh, Schotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 leerling) 11. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, nationaal curriculum van het Verenigd Koninkrijk (1 student) 12. North Broward Preparatory School, Florida, VS, IB-curriculum (1 student) 13. King Solomon School, Israël, IB-curriculum (1 student) 14. De Europese School van Bergen, Nederland, Europees curriculum (1 student) Daarnaast bied ik huiswerkbegeleiding en houd ik de voortgang van elke leerling bij door middel van periodieke beoordelingen. Deze kunnen worden ingepland op basis van de behoeften van zowel de leerling als de ouders. Opmerking: Hoewel sommige van mijn studenten lesprogramma's in het Frans, Duits of Zweeds volgen, is mijn primaire instructietaal Engels. Aangezien wiskunde een universele taal is, zijn de taken gemakkelijk te begrijpen en leg ik oplossingen duidelijk uit in het Engels, wat zorgt voor een naadloze leerervaring voor iedereen. Laten we samen aan deze leerreis beginnen en vol vertrouwen je academische doelen bereiken!

Jaume
SPAANSE BIJLESSEN VOOR BEGINNERS EN/OF GEVORDERDEN
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier! Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen. In de lessen behandelen we: Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier. Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen. Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften. Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken. Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!

Christian
Wiskundebijles voor O-, AS- en A-niveaus (Cambridge, Edexcel, GCSE, IGCSE, Boswell, CCVX, IB, enz.)
Mijn naam is Christian en ik heb een masterdiploma in scheikunde (biomoleculaire wetenschappen) en een doctoraat in ontwikkelingsbiologie. Ik geef al jaren bijles aan studenten in wiskunde, scheikunde en natuurkunde – en ik help je graag! Hoewel mijn lessen online plaatsvinden, zorg ik ervoor dat ze persoonlijk en boeiend zijn. Met een stift en een whiteboard creëer ik een eenvoudige maar dynamische leeromgeving die aanvoelt alsof je samen in de klas studeert. Studenten zoeken om vele redenen bijles, en iedereen leert op zijn eigen unieke manier. Ik stem elke les af op jouw behoeften en blijf nauw betrokken bij je doelen en voortgang. Mijn optimistische en toegankelijke karakter draagt bij aan een veilige, motiverende sfeer waarin begrip zich verdiept en zelfvertrouwen groeit! Ik help je graag bij het bereiken van jouw doelen. Neem gerust contact met mij op!

Prashil
Bijles aan huis in wiskunde/natuurkunde/wetenschappen voor het (IB) of Britse curriculum (IGCSE en A-levels).
Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren. Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen. Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen. Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken. Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen. Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.

Sanne
Bijles wiskunde (A, B, C) voor vmbo, havo en vwo / tutoring in mathematics (A, B, C) for middle and high school students
*ENGLISH BELOW* Hallo! Mijn naam is Sanne (23) en als masterstudent Moleculaire Levenswetenschappen heb ik een grote passie voor biochemie. Ik heb al een aantal jaar ervaring en meer dan 20 studenten geholpen met diverse bètavakken. Ik bied bijles aan voor het vak wiskunde (wiskunde A, B en C). Of je nu hulp nodig hebt bij een specifiek hoofdstuk, of een bredere examentraining wilt volgen. Tijdens de bijlessen zullen we vooral gezamenlijk bezig met opdrachten en zal ik je ondersteunen in het denkproces. Naast de lessen is het uiteraard ook de bedoelingen dat je zelfstandig bezig gaat. Je hebt zelf een rekenmachine nodig. Bijles in tweetallen of kleine groepjes (bijvoorbeeld met klasgenoten) is mogelijk tegen een lager tarief per persoon – neem gerust contact op voor meer informatie! *ENGLISH* My name is Sanne (23), and I’m a Master’s student in Molecular Life Sciences with a strong passion for biochemistry. I have several years of tutoring experience and have helped over 20 students with various science subjects. I currently offer tutoring sessions in mathematics (A, B, and C) – whether you need help with a specific chapter or are looking for broader exam preparation. During our sessions, we’ll work through exercises together, and I’ll guide you through the thought process step by step. Between sessions, it's important for you to work independently on homework assignments too. You’ll need your own calculator. Tutoring in pairs or small groups (e.g. with a classmate) is possible at a reduced rate per person – feel free to get in touch for more details!

Kollol
Wiskundelessen (Boswell-Beta / CCVX (VWO) Wiskunde A / B / C / IB / GCSE A-niveaus / SAT)
Ik ben gespecialiseerd (> 5 jaar ervaring) in het begeleiden van wiskunde voor school (elk niveau, maar bij voorkeur op een hoger niveau), inclusief competitieve examens zoals de SAT, GRE, GMAT en de IIT-JEE. Deze les is bedoeld om te trainen 1) middelbare scholieren die VWO of een IB-curriculum volgen, die problemen hebben met het volgen van wiskunde op school of universiteit, 2) Iedereen die het VWO Math-A / B / C toelatingsexamen wil afleggen bij Boswell of CCVX en daarvoor wil trainen. Persoonlijk ben ik momenteel werkzaam als kwantitatieve onderzoeker van aandelenmarkten, en daarom is analytische wiskunde ook een deel van mijn werk. De lessen kunnen streng of mild zijn, afhankelijk van de student. Er wordt periodiek huiswerk gegeven en ik zorg ervoor dat de leerling zijn/haar gewenste doelen behaalt.

Carolina
Nederlandse les voor tieners & volwassenen aangepast aan de behoefte van een student!
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.