facebook
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
van18.00EUR/ h

English grammar made easy in 5 simple lessons online.

Grammatica is een belangrijk onderdeel van de Engelse taal. Het is hetzelfde als het fundament onder een huis, een slechte fundering zal ervoor zorgen dat je huis niet lang blijft staan.

In English 'Grammar made easy' worden alle tijden in een aantal lessen uitgelegd en met elkaar vergeleken, zodat je een goed inzicht krijgt wanneer welke tijd te gebruiken.

Deze lessen kun je in je eigen tijd weer terugkijken op korte video's van zo'n 2-3 mins.

'Grammar made easy' is een serie van 5 lessen en geschikt voor alle niveaus.

Locatie

Les via webcam

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Engels als tweede taal (esl), Engels voor volwassenen, School
Leeftijd:
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
45 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands, Engels, Frans, Duits

Over

I am a TESOL teacher with over 16 years of experience teaching at Universities, Language Colleges and Private Tuition, in the UK, Netherlands and Germany. I speak 4 languages and love helping people find their own voice in English.

Master Diploma in TESOL, with over 16 years of experience in teaching General English and Business English.

My lessons are tailored to your needs! Learning a new language can be challenging and it is important to know what your learning style is. After a short assessment I will be able to tailor the lesson to your needs and learning style.

Opleiding

TEFL Training College London, Master Diploma in TESOL
College of MultiMedia Amsterdam, Digital Video Production
Trinity College London, TESOL certificate
UvA Sociologie

Leservaring

An experienced English Teacher, moderator & researcher with over 25 years of experience in qualitative/quantitive market research in the Healthcare/pharmaceutical industry, Recruitment of KOLs, Hospital specialists, Physicians, Nurses & Patients, in a wide range of therapeutic areas. INDUSTRIES: Pharmaceutical, Healthcare, FMCG, Aviation, Automotive, Paper & Coating, Hospitality, Video Production, Countries; Benelux, UK, USA, South America, South Africa, Far East - Project management - Recruitment - Toplines, Video content analysis and Presentations - Training: Interviewing/recruitment skills, Telephone Skills
Spreekvaardigheid in het Engels voor iedereen die zijn communicatie wil verbeteren en wil oefenen. Het is belangrijk dat je over je angst heen stapt wanneer je een andere taal spreekt. Soms is dat makkelijker gezegd dan gedaan. Deze conversatie lessen zullen je helpen over die obstakels heen te stappen.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Monique snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  Maandag om 4:00
  Dinsdag om 4:00
  Woensdag om 4:00
  Donderdag om 4:00
  Vrijdag om 4:00
  
  
5
  Maandag om 5:00
  Dinsdag om 5:00
  Woensdag om 5:00
  Donderdag om 5:00
  Vrijdag om 5:00
  
  
6
  Maandag om 6:00
  Dinsdag om 6:00
  Woensdag om 6:00
  Donderdag om 6:00
  Vrijdag om 6:00
  
  
7
  Maandag om 7:00
  Dinsdag om 7:00
  Woensdag om 7:00
  Donderdag om 7:00
  Vrijdag om 7:00
  
  
8
  Maandag om 8:00
  Dinsdag om 8:00
  Woensdag om 8:00
  Donderdag om 8:00
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  Maandag om 9:00
  Dinsdag om 9:00
  Woensdag om 9:00
  Donderdag om 9:00
  Vrijdag om 9:00
  
  
10
  Maandag om 10:00
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  Vrijdag om 10:00
  
  
11
  Maandag om 11:00
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  
  
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  Vrijdag om 14:00
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 18€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds juni 2021
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Linkedin

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  
  
  
  
  
  
  
4
  Maandag om 4:00
  Dinsdag om 4:00
  Woensdag om 4:00
  Donderdag om 4:00
  Vrijdag om 4:00
  
  
5
  Maandag om 5:00
  Dinsdag om 5:00
  Woensdag om 5:00
  Donderdag om 5:00
  Vrijdag om 5:00
  
  
6
  Maandag om 6:00
  Dinsdag om 6:00
  Woensdag om 6:00
  Donderdag om 6:00
  Vrijdag om 6:00
  
  
7
  Maandag om 7:00
  Dinsdag om 7:00
  Woensdag om 7:00
  Donderdag om 7:00
  Vrijdag om 7:00
  
  
8
  Maandag om 8:00
  Dinsdag om 8:00
  Woensdag om 8:00
  Donderdag om 8:00
  Vrijdag om 8:00
  
  
9
  Maandag om 9:00
  Dinsdag om 9:00
  Woensdag om 9:00
  Donderdag om 9:00
  Vrijdag om 9:00
  
  
10
  Maandag om 10:00
  Dinsdag om 10:00
  Woensdag om 10:00
  Donderdag om 10:00
  Vrijdag om 10:00
  
  
11
  Maandag om 11:00
  Dinsdag om 11:00
  Woensdag om 11:00
  Donderdag om 11:00
  Vrijdag om 11:00
  
  
12
  Maandag om 12:00
  Dinsdag om 12:00
  Woensdag om 12:00
  Donderdag om 12:00
  Vrijdag om 12:00
  
  
13
  Maandag om 13:00
  Dinsdag om 13:00
  Woensdag om 13:00
  Donderdag om 13:00
  Vrijdag om 13:00
  
  
14
  Maandag om 14:00
  Dinsdag om 14:00
  Woensdag om 14:00
  Donderdag om 14:00
  Vrijdag om 14:00
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 18€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier


Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)
Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen. We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur. Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!

Georgette
Franse conversatie vanaf beginners tot gevorderden
Omdat Frans mijn moedertaal is, kan ik helpen bij het voorbereiden van hoorcolleges en het zelfvertrouwen van studenten op welke manier dan ook vergroten Ik heb veel ervaring met het spreken van Frans voor werk- en onderwijsdoeleinden Ik bereik een hoge mate van tevredenheid over mijn studenten. Ik pas mijn lessen aan aan de behoeften van de leerling Ik ben er zeker van dat ik u op elk niveau kan helpen en ik heb er alle vertrouwen in dat ik u kan helpen uw Franse spreekvaardigheid te verbeteren. Communiceer gerust uw doelstellingen

Angelique
Nederlands, Engels of Duits leren. Als voorbereiding op een examen, omdat je wilt reizen, integreren of juist emigreren. Ik geef online les.
Als jouw Nederlands, Engels of Duits verbetering kan gebruiken, je wilt een van deze talen aanleren, je voorbereiden op een examen of om een andere reden een van deze talen leren dan ben je aan het juiste adres en zijn deze lessen perfect. Afhankelijk van jouw eigen niveau kijken we eerst samen wat jij specifiek nodig hebt en daar worden dan de lessen op afgestemd. Het is dus geen enkel probleem als je een beginner bent of wat verder gevorderd in het Nederlands, Engels of het Duits. De lessen zullen bestaan uit grammatica, idioom, gesproken zowel als geschreven teksten en uiteraard wordt er van je verwacht dat je huiswerk maakt zodat de lessen vlot verlopen en jij zo spoedig mogelijk je doel bereikt.

Alessio
Italiaanse lessen voor elk niveau: persoonlijk, online, individueel of in groepsverband!
Ik geef al meer dan 5 jaar Italiaans les en ben gewapend met een dubbele graad in Talen, plus niet één, maar twee Masters! 🎓 🇮🇹 En hier is de kers op de taart: ik ben net begonnen aan een nieuwe Master in het Onderwijzen van Italiaans aan Buitenlanders aan de Ca' Foscari Universiteit. Op dit moment heb ik een geweldige groep van 10 terugkerende studenten die samen met mij leren (sommigen individueel, anderen in kleine groepen of koppels), elk met specifieke doelen, behoeften en motivatie. En ik kijk ernaar uit om jou te ontmoeten! Ben je klaar om op een ongelooflijk avontuur te gaan door de betoverende wereld van Italië, Italianen en gebaren? :-) We beginnen met het beoordelen van je niveau, doelen en behoeften. Samen stellen we een persoonlijk plan op, zodat je leerervaring op maat, efficiënt en effectief is. De lessen worden aangepast aan jouw individuele niveau, behoeften en doelen. Afhankelijk van jouw voorkeuren gebruiken we tekstboeken, online tools of artikelen, onder andere. Mijn aanpak omvat verschillende aspecten zoals conversatie, vocabulaire, grammatica, Italiaanse cultuur of examenvoorbereiding. Boek nu onze les!

Nouhaila
Leer Darija (Marokkaans-Arabisch dialect) en kom in contact met de Maghrebijnse cultuur, ✨ Marhaba (Hallo!)
Leer Arabisch en open de deur naar een geheel nieuwe cultuur! Dynamische lessen 100% gepersonaliseerd voor jou Heb je altijd al Arabisch willen spreken, maar wist je niet waar je moest beginnen? Je bent hier aan het juiste adres! Of je nu helemaal opnieuw begint of je huidige niveau wilt verbeteren, ik help je stap voor stap je doelen te bereiken. Wat houden mijn lessen in? 📚 Praktische focus: leer wat je daadwerkelijk in het echte leven zult gebruiken. 🗣️ Gesprek vanaf dag één 🌍 Nuttige woordenschat voor reizen, werk of communicatie met mensen over de hele wereld 🧠 Duidelijke uitleg van grammatica en uitspraak ⏱️ Flexibele planning (kies de tijd die het beste bij je past) 💻 Online (waar dan ook) of persoonlijk (als u in de buurt bent) 🎯 Extra materiaal, persoonlijke feedback en oefeningen afgestemd op jouw interesses Voor alle niveaus en leeftijden: ✅ Kinderen en adolescenten ✅ Universitaire studenten ✅Professionals en reizigers ✅ Taal- en cultuurliefhebbers Waarom zou u Arabisch bij mij leren? Ik spreek uw taal en begrijp uw uitdagingen. Ik maak gebruik van moderne en stimulerende lesmethoden. U leert niet alleen de taal, maar ook de Arabische cultuur en tradities. Het allerbelangrijkste: wij zorgen ervoor dat leren leuk en natuurlijk is! Stuur mij een direct bericht of WhatsApp-bericht en begin vandaag nog aan uw Arabische reis. Het beste moment om te beginnen is nu. En Arabisch...dat zul je geweldig vinden! ✨Welkom!

Catharina
IELTS academisch en algemeen - Bereid je voor op het internationale examen.
Bereid u grondig voor op het International English Language Testing System om de Engelse taalvaardigheid te verkrijgen die vereist is voor hoger onderwijs en wereldwijde migratie. Er zijn 2 niveaus; Academisch en algemeen. Elk niveau heeft 4 secties: Lezen, Schrijven, Spreken en Luisteren. Je leert en oefent ze allemaal.

Erika
Vriendelijke leraar Engels met jarenlange ervaring in het onderwijzen van Engels - Laten we samen leren!
Hallo studenten! Ben je klaar om Engels te leren? Laten we dan beginnen! De lessen zullen entertainment en hard werken combineren. We praten vanaf de eerste les in het Engels en passen onze lessen aan zodat ze aansluiten bij jouw behoeften. Alle niveaus en leeftijden, zowel online als persoonlijk! Onze lessen worden aangepast aan jouw wensen. We kunnen ons bezighouden met de basisgrammatica en woordenschat, of vanaf het allereerste begin beginnen. En aan de andere kant kunnen we ook samenwerken om officiële examens voor te bereiden en om te gaan met meer gecompliceerde situaties. Het verbeteren van zakelijk Engels behoort ook tot de mogelijkheden, aangezien ik daar eerdere ervaring mee heb. Tijdens onze lessen zullen we vooral gebruik maken van online bronnen, gepersonaliseerde activiteiten en powerpoint. Je krijgt elke les wat huiswerk mee, zodat je wat we in de les gezien hebben verder kunt verinnerlijken. De lessen kunnen 1 tot 2 uur duren, afhankelijk van persoonlijke voorkeur en beschikbaarheid. Ze worden één of twee keer per week gehouden. Ik ben afgestudeerd in Engelse studies, waar we algemeen Engels, morfologie, cultuur en literatuur bestudeerden. Bovendien heb ik ook een masterdiploma Talenonderwijs behaald, waarmee ik alle middelen heb verworven die nodig zijn om lessen te geven. Ik studeer momenteel een doctoraat in Engelse literatuur aan de Universiteit van Lleida. Ik heb meer dan 10 jaar ervaring met lesgeven in de Engelse taal, plus ervaring met lesgeven in het Spaans. Ik heb zowel persoonlijke als online lessen gehad, zowel in grote als kleine groepen en voor individuele studenten. Ik heb lesgegeven van kleuters tot oudere leerlingen en heb de lessen aangepast aan hun niveaus en behoeften. Ik heb ook zakelijk Engels, conversatiecursussen en examengerichte lessen gegeven.

Natasha
IELTS/TOEFL, English Speaking Practice en Professioneel Engels..... niet zomaar een cursus. Een wereldtaal.
Kennis van de Engelse taal is essentieel voor academisch, professioneel en persoonlijk succes in de geglobaliseerde wereld van vandaag. Omdat ik deze behoefte erken, bied ik een uitgebreid scala aan cursussen aan om taalvaardigheden te verbeteren en waardevolle certificering in Engelse taalvaardigheid te bieden. Ik kan mijn studenten helpen uit te blinken in internationaal erkende taaltesten zoals het International English Language Testing System (IELTS) en de Test of English as a Foreign Language (TOEFL) en interactieve Engelse spreekvaardigheidsoefeningen en professionele Engelse lessen verzorgen. IELTS/TOEFL-voorbereidingscursus: Mijn IELTS/TOEFL-voorbereidingstechniek is afgestemd op de behoeften van cursisten die van plan zijn het IELTS/TOEFL-examen af te leggen. De cursus richt zich op alle vier de taalvaardigheden: luisteren, lezen, schrijven en spreken. Door middel van interactieve lessen, oefentoetsen en persoonlijke feedback begrijpen studenten het testformaat grondig, ontwikkelen ze effectieve strategieën en verbeteren ze hun algemene taalvaardigheid. Ik kan u door elk examenonderdeel leiden en waardevolle inzichten en tips bieden om hogere scores te behalen. Engels spreken oefenen: Ik streef ernaar om de vloeiendheid en het vertrouwen van studenten in gesproken Engels te ontwikkelen voor de Engels spreken oefenen klas. Ik betrek mijn studenten bij authentieke gesprekken, debatten en presentaties, en help ze hun uitspraak, intonatie en grammatica te verfijnen terwijl ze hun woordenschat en culturele begrip uitbreiden. De klas biedt een ondersteunende omgeving voor studenten om hun gedachten te uiten, vragen te stellen en deel te nemen aan discussies. Professional English Class: Professional English Class is bedoeld voor cursisten die hun Engelse taalvaardigheden willen verbeteren voor op de werkplek of in professionele settings. De cursus richt zich op gespecialiseerde woordenschat, communicatietechnieken en culturele nuances die relevant zijn voor verschillende branches en professionele contexten. Studenten ontwikkelen essentiële vaardigheden voor het schrijven van professionele e-mails, rapporten en presentaties en voor deelname aan vergaderingen, onderhandelingen en netwerkevenementen. Doe mee met mijn les en ontgrendel je potentieel in de Engelse taal. Of je je nu voorbereidt op taalvaardigheidsexamens, je gesproken Engels wilt verbeteren of op zoek bent naar professionele taalvaardigheden, ik zet me in om je te voorzien van de kennis en het vertrouwen die je nodig hebt om te slagen in de geglobaliseerde wereld van vandaag.

Laura
Spaanse en Engelse lessen voor alle niveaus. Een nieuwe taal leren!
Hallo, mijn naam is Laura, mijn taal is Spaans, maar ik heb ook een goed niveau Engels (C2 Cambridge) omdat ik ben opgegroeid in een internationale omgeving. Ik vind het leuk om mijn taalkennis met andere mensen te delen en te zien hoe mijn studenten elke dag verbeteren. In mijn lessen pas ik me aan de doelstellingen en behoeften van elke leerling aan, maar voor mij is het belangrijkste dat mijn leerlingen leren en plezier hebben tijdens mijn lessen. Bent u geïnteresseerd in mijn cursussen, neem dan vrijblijvend contact met mij op!

Hala
Lessen voor iedereen die snel Nederlands wil leren
Tijdens mijn Nederlandse taallessen verzorg ik boeiende en interactieve sessies die zijn afgestemd op de behoeften van alle leerlingen, inclusief kinderen. Ik gebruik verschillende lesmethoden, zoals spelletjes, liedjes en verhalen, om het leerproces leuk en effectief te maken. Of je nu een beginner bent of je taalvaardigheid wilt verbeteren, mijn lessen zijn flexibel en aangepast aan jouw tempo en leerstijl. Samen gaan we op reis om de Nederlandse taal op een leuke en dynamische manier onder de knie te krijgen!

Davido
Moeiteloos Engels leren van talen: leer vloeiend Engels spreken zonder te studeren
Moeiteloos leren van de Engelse taal is mijn favoriete methode om mensen NUTTIG Engels te leren om hen te helpen snel zelfverzekerde Engelssprekenden te worden, zonder te studeren of moeite te doen. Hier is hoe je zult leren als je ervoor kiest om deze cursus te volgen: Tijdens elke sessie: STAP 1: Ik stel je "gepaste" vragen over wat voor jou het belangrijkst is in je leven. STAP 2: Je antwoordt zo goed als je kunt. STAP 3: Ik corrigeer je Engels waar nodig, je uitspraak indien nodig, en help je te zeggen wat je eigenlijk probeert te zeggen (Ter info: ik heb 18 jaar ervaring in het onderwijzen van Engels). STAP 4: Samen maken we een script, een stuk tekst, voor je volgende Luisteroefening Engels van 1 minuut. STAP 5: Na de sessie neem ik professioneel je op maat gemaakte Luisteroefening Engels van 1 minuut op. STAP 6: Jouw taak is om elke dag 10 minuten naar die LuisterOefening te luisteren met een koptelefoon. STAP 7: Een week later (of minder) neem je je volgende sessie met mij waar je me laat zien hoe goed je je Engelse luisteroefening van 1 minuut uit het hoofd kunt zeggen en we herhalen het proces. Het maakt niet uit of je een Engels niveau voor beginners of halfgevorderden hebt, als je deze stappen volgt, hoef je je niet te concentreren op de Engelse grammatica of zinsbouw, want dat komt automatisch naar je toe. Dat is wat ik voor je wil: om een natuurlijk Engels bewustzijn te verwerven dat gericht is op en nuttig is voor jouw situatie in je leven, niet de mijne, zodat je de zelfverzekerde Engelse spreker kunt worden die je van plan bent te worden en het Engels dat je hebt geleerd dagelijks GEBRUIKT. Ik zal er voor je zijn als je Engelse taalcoach en elke keer dat je het nodig hebt of erom vraagt, zal ik je opbeuren. Dus als je op zoek bent naar een 5-sterren leraar om je Engels snel te verbeteren, dan ben ik die man. Dat klinkt misschien arrogant, maar ik geloof sterk in mezelf en mijn manier van lesgeven. En dit onderscheidt mij van rust. En als je ook gelooft dat ik dat allemaal ben, en je toegewijd bent aan het leren van Engels en weet wat je wilt in het leven en waar je heen gaat, dan weet ik zeker dat je het eens zult proberen. Het leven is simpel.

Lucie
Cursussen Engels (online)
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).

Hugh
leer de juiste etiquette om je zelfverzekerd te voelen in verschillende sociale omgevingen
Wilt u zich zowel professioneel als privé meer op uw gemak voelen in sociale situaties? Dan is deze les iets voor jou! Leer hoe u met sociale situaties kunt omgaan - de 'do's' en 'don'ts' als het gaat om het ontmoeten van nieuwe mensen, entertainment, zakelijke bijeenkomsten, het begrijpen van verschillende culturele praktijken enz... Etiquette gaat over het op een beleefde en respectvolle manier behandelen van andere mensen, zodat sociale interacties, om sociale of zakelijke redenen, soepel verlopen en beide partijen naadloos met elkaar kunnen communiceren! Neem voor meer informatie contact met mij op en laat mij u helpen met alle zaken die met etiquette te maken hebben.

Gwinny
English lessons! Ik help u graag de Engelse taal te leren, iedereen welkom.
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal. - Vocabulary - Grammar - Speaking - Writing - Listening - Reading So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon! Kind regards, Gwinny

Marcelo
Nederlands leren in korte tijd - ervaren coach (24 jaar ervaring) Staatsexamen NT2 trainer - geïnspireerd om Nederlands te leren aan expats
Een gekwalificeerde taalcoach met 24 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online. Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen. Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach. In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil). We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht ! Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten. Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest. Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken. Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind. Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1 Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten. Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen. Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 24 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen. Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.