facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds april 2021
Leraar sinds april 2021
Vertaald met GoogleBekijk origineel
IB Biologie Bijles op Hoger Niveau – Laten we het leven begrijpen
course price icon
Van 41 € /h
arrow icon
Hallo! Als IB Biologie HL voelt als een wervelwind van enzymen, organellen en onbekende termen, dan ben je niet de enige. Ik herinner me dat gevoel ook. Maar toen ik het vak eenmaal onder de knie had, viel alles op zijn plek – en dat opende de deur voor mij om geneeskunde te studeren en me te verdiepen in onderzoek in een ziekenhuis, waar ik nu dagelijks met biologie uit de praktijk werk.

Ik help je graag diezelfde helderheid en zelfvertrouwen te vinden. Of je nu lastige onderwerpen aanpakt, je voorbereidt op examens of worstelt met je IA, ik stem onze sessies af op wat jij het meest nodig hebt. We gaan in jouw tempo, richten ons op begrip (niet alleen op memoriseren) en ik leg alles altijd in begrijpelijke taal uit – geen jargon, tenzij je dat wilt.

Verwacht gestructureerde ondersteuning, praktische tips en af en toe een mitochondriëngrap. Laten we van HL Biology iets maken dat logisch is – en misschien zelfs iets waar je plezier in hebt.
Locatie
location type icon
Online vanuit Duitsland
Over
Hoi, mijn naam is Yannick.

Ik heb over de hele wereld gewoond en ben opgegroeid: in Mexico, Duitsland, China, Italië, Zweden, Canada en Nederland.

Ik ben in 2020 afgestudeerd aan de IB aan de Shanghai American School. Tijdens de COVID-crisis heb ik geleerd hoe ik mezelf concepten van de IB kan aanleren en hoe ik deze via online onderwijs kan communiceren.

Momenteel studeer ik Geneeskunde (met onderscheiding) aan de Rijksuniversiteit Groningen. Tijdens mijn studie pas ik de concepten die ik tijdens het IB heb geleerd, regelmatig toe.

Ik ben geïnteresseerd in een breed scala aan onderwerpen, van medische wetenschappen tot economie en meer. In mijn vrije tijd speel ik graag rugby, doe ik mee aan projecten voor mijn honoursopleiding en reis ik.

Ik kijk ernaar uit om je te helpen groeien in het IB!
Opleiding
Ik heb een diploma van het International Baccalaureate behaald en een Nederlands VWO-diploma in de natuurkunde (relatief gelijkwaardig aan IB HL natuurkunde).
Momenteel studeer ik geneeskunde aan de Rijksuniversiteit Groningen en volg ik de opleiding met onderscheiding.
Leservaring
Ik geef al ongeveer een jaar bijles aan vrienden en collega's en wil nu graag andere IB-studenten helpen hun academische doelen te bereiken.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Duits
Nederlands
Vaardigheden
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Natuurkunde kan een uitdagend vak zijn, maar met de juiste aanpak kan het ook een van de meest lonende zijn. Of je nu worstelt met de wetten van Newton, elektrische circuits of de mysteries van golven, deze bijlescursus is ontworpen om je te helpen complexe concepten op te lossen en een solide basis te leggen.

Elke sessie is erop gericht om natuurkunde intuïtiever en hanteerbaarder te maken. We bespreken de belangrijkste principes, werken problemen stap voor stap uit en ontwikkelen effectieve strategieën voor huiswerk en examens. Van het begrijpen van basiskrachten tot meer geavanceerde onderwerpen, ik help je de verbanden te leggen en natuurkunde met vertrouwen te benaderen.

Laten we de mysteries van het universum ontrafelen — één vergelijking tegelijk!
Lees meer
IB Economics HL kan overweldigend zijn met alle theorieën, grafieken en beleidsdiscussies. Maar met de juiste begeleiding gaat het niet alleen om het onthouden van termen, maar ook om het begrijpen van de verbanden die erachter liggen.

Deze bijlescursus is erop gericht je te helpen de belangrijkste concepten in micro-economie, macro-economie en internationale economie onder de knie te krijgen. We bespreken oude examenvragen, pakken lastige diagrammen aan en leggen de exameneisen uit, zodat je je volledig voorbereid voelt. Of je nu hulp nodig hebt met de theorie, je IA of je examenstrategie, ik stem elke sessie af op jouw behoeften.

Laten we complexe economische ideeën omzetten in iets dat u niet alleen begrijpt, maar ook vol vertrouwen kunt toepassen.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
*Let op: Mijn beschikbaarheid op Apprentus is mogelijk niet actueel. Neem contact met mij op om mijn huidige beschikbaarheid te controleren.

Biologielessen gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 16 jaar ervaring (stand 2024) in het lesgeven van wiskunde (tot en met bachelorniveau), biologie (tot en met secundair niveau, inclusief IGCSE, GCSE en S5) en natuurkunde en scheikunde (hoger secundair niveau, IB en A-level).

Met uitgebreide ervaring in het geven van bijles biologie, bied ik gespecialiseerde lessen aan studenten tot en met GCSE, IGCSE en Europees S5-niveau. Ik streef ernaar om biologie boeiend en toegankelijk te maken, zodat studenten niet alleen de stof begrijpen, maar ook uitblinken in hun examens en cursuswerk. Of u nu ecosystemen, menselijke fysiologie, genetica of celbiologie studeert, ik stem mijn lessen af op uw individuele leerbehoeften.

Ik bied uitgebreide lessen die complexe concepten vereenvoudigen, zodat studenten een solide greep op het onderwerp krijgen. Ik ben er trots op dat ik moeilijke onderwerpen opdeel in hanteerbare stukken, zodat studenten vertrouwen krijgen in hun kennis en vaardigheden. Mijn lesaanpak is interactief en moedigt studenten aan om vragen te stellen en kritisch na te denken over het materiaal.

Ik heb ook meer dan 7 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Ik kan u helpen om gestandaardiseerde cursussen zoals de GRE, SAT en zelfs TOEFL effectief te leren.

Op het gebied van wiskunde verzorg ik lessen voor leerlingen tot en met bachelorniveau, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), AS/A-level-studenten, Europese S6- en S7-niveau-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten.

Wetenschapscursussen (natuurkunde en scheikunde) zijn beschikbaar voor studenten tot het Europese hoger middelbaar niveau, inclusief IB- en A-niveau.

Wetenschapslessen (biologie) zijn beschikbaar voor studenten tot het Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau.

Momenteel geef ik les:
1. GCSE-studenten
2. IGCSE-studenten
3. IB-studenten
4. Europese scholieren
5. Studenten op AS / A-niveau

Mijn huidige leerlingen komen van de volgende scholen:
1. St Georges International School, Luxemburg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 studenten)
2. Internationale School van Luxemburg, Luxemburg, IB-curriculum (6 studenten)
3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxemburg, IB Curriculum (4 studenten)
4. Lycée - Internationale school Michel Lucius, Luxemburg, Cambridge Curriculum (4 studenten)
5. Europese School Kirchberg, Luxemburg, Europees curriculum (4 studenten)
6. Lycée Aline Mayrisch, Luxemburg, Luxemburgs curriculum (1 student)
7. Internationale School van Den Haag, Nederland, IB-curriculum (1 student)
8. Internationale School van Nice, Frankrijk, IB-curriculum (2 studenten)
9. Merchiston Castle School, Edinburgh, Schotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 leerling)
10. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, nationaal curriculum van het Verenigd Koninkrijk (1 student)
11. North Broward Preparatory School, Florida, VS, IB-curriculum (1 student)
12. King Solomon International School, Israël, IB-curriculum (1 student)

Naast het helpen van studenten met hun cursuswerk, richt ik me ook op het ontwikkelen van effectieve studiegewoonten en teststrategieën om ervoor te zorgen dat ze volledig voorbereid zijn op hun examens. Mijn doel is om elke student te helpen hun best mogelijke resultaten te behalen.

Als je een GCSE, IGCSE of European S5 student bent die op zoek is naar deskundige Biologie bijles, dan ben ik er om je te helpen slagen. Neem vandaag nog contact met me op om je reis naar academische excellentie in Biologie te beginnen!
verified badge
In deze module geef ik biologielessen op middelbare school- en hogerschoolniveau, afhankelijk van de behoeften van de leerling. De mogelijkheden variëren van eenvoudige lessen over basisbegrippen tot onderwerpen die nodig zijn om te slagen voor 'eindexamens' zoals de SAT, GCSE, MCAT en International Baccalaureate.

Dankzij de kennis die ik op de medische school heb opgedaan, kan ik de stof op een meer diepgaand niveau uitleggen als de student daarom vraagt.
verified badge
Hulp nodig bij aardrijkskunde, biologie of chemie? Als burgerlijk ingenieur, 33, help ik je graag verder! Bijleren op jouw tempo en met veel voorbeelden om de leerstof te verduidelijken. Ik heb al jaren ervaring in het leren van eenvoudige en complexe leerstof.

De lessen verlopen als volgt. Eerst gaan we samen op zoek naar de grootste struikelblokken van de student. Deze kunnen gerelateerd zijn aan de leerstof als aan de studiemethode. Vanaf daar werk ik verder op het tempo van de student en moedig ik hen aan zoveel mogelijk vragen te stellen. Ik geef ook tips en trucs, en verbeter hun werkwijze waar nodig. Tijdens de les geef ik veel voorbeelden om de leerstof interessanter te maken en lossen we samen oefeningen op. Eens oefenen uit de les beheerste, ik nog uitdagende oefeningen om ook te testen op het diepere begrip van de leerstof. Op die manier probeer ik de student optimaal voor te bereiden op zijn/haar toets van examen.

Leren moet echter ook aangenaam zijn. Daarom streef ik altijd naar een band met de student door een spontane en positieve aanpak. Verder ben ik ook heel geduldig. Dit alles om de problemen op te lossen en te verbeteren.

Ben je geïnteresseerd? Aarzel niet om mij te ontvangen!
Graag tot komen!

Tim
verified badge
Als Frans-Belgische leraar bied ik privélessen natuurkunde, scheikunde en biologie aan voor het middelbaar en hoger niveau. Ik ben gespecialiseerd in het middelbaar niveau tot en met het 5e jaar Belgisch.

Ik reis indien nodig tot bij u thuis, zowel in de regio Brussel als in Waals- en Vlaams-Brabant, met een minimale cursusduur van 2 uur. Met ruime ervaring bied ik talloze oefeningen aan om kennis te consolideren. Afstandsonderwijs is ook mogelijk via platforms zoals Skype, Facebook, enz. Voor studenten in Frankrijk worden de lessen uitsluitend op afstand gegeven.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen om uw lessen te organiseren op basis van uw behoeften en beschikbaarheid. Ik ben hier om u te helpen uw vaardigheden in deze onderwerpen op een effectieve en persoonlijke manier te versterken. Cursussen die op uw behoeften zijn afgestemd, zorgen ervoor dat u snel vooruitgang boekt.
verified badge
Ik kan u persoonlijke training en begeleiding geven die aan al uw behoeften voldoet.

Ik heb een doctoraat in Moleculaire Biologie met een focus op immunologie. Om deze reden kan ik helpen met algemene wetenschappelijke lessen, maar ook met wiskunde en biochemie. Studenten van alle niveaus zijn welkom voor biologie en moleculaire biologie (inclusief universitair niveau).

Voor Wiskunde kan ik leerlingen ondersteunen tot en met het 4e leerjaar van de middelbare school.
verified badge
***ENGLISH BELOW***
Hallo! Mijn naam is Sanne (25) en ik heb een master in Biochemie. Momenteel ben ik leraar in opleiding en ben ik bezig met het halen van een eerstegraads lesbevoegdheid in biologie. Ik vind het leuk om leerlingen inhoudelijk te ondersteunen en mijn enthousiasme voor de bèta vakken over te dragen. Inmiddels heb ik meer dan 20 studenten geholpen met biologie, scheikunde en wiskunde.

Tijdens de bijlessen werken we actief samen aan opdrachten en help ik je met het zelfstandig leren oplossen van problemen. Daarnaast is het belangrijk dat je tussen de lessen door zelfstandig oefent.

Ik bied ondersteuning bij:
- Het wegwerken van achterstanden
- Specifieke hoofdstukken of onderwerpen die lastig zijn
- Voorbereiding op schoolexamens en centrale examens (vmbo, havo en vwo)
- VAVO-, staatsexamen- en CCVX-trajecten

Ik bied bijles bij mij aan huis in Groningen West, maar bijles bij jou aan huis is ook mogelijk. Hiervoor reken ik een reiskostenvergoeding (zie tarieven).

***ENGLISH***
Hello! My name is Sanne (25), and I hold a Master's in Biochemistry. I am currently obtaining my first-degree teaching qualification in biology. I enjoy supporting students in their learning and sharing my enthusiasm for science. Over the years, I have helped more than 20 students with biology, chemistry, and mathematics.

During our tutoring sessions, we will actively work through exercises together, and I will teach you how to solve problems independently. It is also important to practise independently between sessions.

I offer support with:
- Catching up on missed material or overcoming learning gaps
- Specific chapters or topics that you find challenging
- Preparation for school exams and final examinations (VMBO, HAVO, and VWO)
- VAVO programmes, state examinations, and CCVX preparation

I offer tutoring sessions at my place (Groningen West), but I am also available for sessions at a location chosen by the student. I charge an additional travel fee for this (see rates).
verified badge
Heb je moeite met scheikunde of biologie? Ik help je graag om moeilijke onderwerpen helder en geduldig te begrijpen.

Ik heb een bachelordiploma in biomedische wetenschappen en heb ervaring met het bijles geven aan zowel middelbare scholieren als studenten. Ik werk ook met jongere leerlingen, waarbij ik hen ondersteun met hun huiswerk en help hen een sterke basis in de wetenschap te leggen.

Of je je nu voorbereidt op examens, schoolwerk inhaalt of gewoon meer zelfvertrouwen wilt krijgen in de klas: mijn lessen worden afgestemd op jouw behoeften en niveau.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Jort, ik ben 21 jaar oud en zit momenteel in het derde jaar van mijn opleiding fysiotherapie. Naast mijn studie heb ik 4 jaar ervaring in de topsport en ben ik bezig met het behalen van mijn certificaat als schaatstrainer/coach.

Mijn combinatie van academische kennis, sportervaring en coaching stelt me in staat anatomie, biologie en fysiologie op een praktische en begrijpelijke manier uit te leggen. Ik richt me erop studenten te helpen het menselijk lichaam echt te begrijpen, in plaats van alleen maar informatie uit hun hoofd te leren.

Mijn doel is een rustige en ondersteunende leeromgeving te creëren die aansluit bij jouw persoonlijke leerstijl. Of je nu hulp nodig hebt met schoolvakken, examenvoorbereiding, fysiotherapiegerelateerde cursussen of sportfysiologie, ik ben er om je te helpen meer zelfvertrouwen te krijgen en je begrip te vergroten.

✔ Anatomie
✔ Biologie
✔ Fysiologie
✔ Sport en beweging
✔ Studiebegeleiding

De lessen zijn online beschikbaar.
verified badge
5 jaar ervaring met universitair onderwijs in de biologie, gespecialiseerd in de genetica, moleculaire biologie en evolutieleer. Ook ervaring met middelbaar onderwijs, van 1e tot 6e klas stof.

We bespreken eerst samen welke onderwerpen je graag wilt behandelen of bijspijkeren, en ik bereid op basis van de behoefte een lessenpakket voor.
verified badge
Citotrainingen & Examentrainingen (Bijles) Biologie, Wiskunde B, Aardrijkskunde, Scheikunde en
Nederlands t/m 5 Havo.


- Citotrainingen & Examentrainingen (Bijles) Biologie, Wiskunde B, Aardrijkskunde, Scheikunde en Nederlands t/m 5 Havo.
verified badge
Ik ben afgestudeerd aan de Universiteit van Cambridge in Psychologische en Gedragswetenschappen en heb meer dan 3 jaar ervaring als bijlesdocent voor GCSE-, A-level- en IB-programma's. Momenteel geef ik bijles in Psychologie, Biologie, Spaans, Italiaans en Frans.

Mijn psychologiesessies richten zich op begrip, kritisch denken en het oefenen en beheersen van examenmethoden. Ik heb een jaar onderzoek gedaan aan de Universiteit van Cambridge en volg momenteel een researchmaster in klinische psychologie. Beide ervaringen hebben me geholpen bij het begeleiden van studenten bij onderzoeksmethoden.

Ik heb ook specialistische ervaring met het begeleiden van universitaire aanmeldingen voor de studie Psychologie aan Cambridge, waaronder het geven van feedback op motivatiebrieven en het afnemen van oefengesprekken.

Daarnaast heb ik ook gewerkt als tutor voor sociale, emotionele en mentale gezondheid (SEMH), waar ik vaardigheden heb opgedaan in het begeleiden van mensen met extra onderwijsbehoeften, zoals ADHD, autisme, leerproblemen of chronische gezondheidsproblemen.
verified badge
Ik bied vriendelijke en persoonlijke bijles aan huis aan in Engels, biologie en natuurwetenschappen voor leerlingen van groep 3 t/m 6. Mijn lessen zijn erop gericht concepten begrijpelijk te maken door middel van heldere uitleg, voorbeelden, oefeningen en interactief leren. Ik pas elke sessie aan het niveau en de leerstijl van de leerling aan, zodat ze zelfvertrouwen opbouwen, hun basiskennis versterken en plezier beleven aan leren in plaats van alleen maar dingen uit hun hoofd te leren.
verified badge
Bijlessen (en verslagenhulp) bij Anouk – Online
📚 Doordeweeks & weekend · 1-op-1 begeleiding
Efficient leren zonder reistijd, via Teams!

✨ Voordelen online bijles
· Digitaal schoolbord: samen notities maken
· Huiswerk vooraf insturen → meteen gericht starten
· Uitwerkingen achteraf digitaal beschikbaar

📖 Vakken
· Middelbaar (VMBO/HAVO/VWO): hulp bij gewenste vakken
· Examentrainingen, Nederlands, Duits, Engels, natuurkunde, biologie, scheikunde, wiskunde B, filosofie, NaSk, algemene natuurwetenschappen & meer op aanvraag

👩‍🎓 Over mij
Ik ben Anouk, universitair student Bio-Farmaceutische Wetenschappen met meerdere jaren ervaring in bijles geven. Bovendien ben ik onderwijsassistent en eindexamentrainer geweest voor mavo, havo & vwo klassen. Met geduld en persoonlijke aandacht help ik leerlingen vooruit!
verified badge
Scheikunde:
CE1d
Basisprogramma natuurwetenschappen (2 of 3 uur natuurwetenschappen per week): voortgezet onderwijs, groep 3, 4, 5, 6
Algemeen wetenschappelijk programma (sterke wetenschappen, 3 of 4 uur/week): 3e, 4e, 5e (6e op aanvraag)

Fysiek:
CE1d
Basisprogramma natuurwetenschappen (2 of 3 uur natuurwetenschappen per week): van het derde jaar tot en met retorica.
Algemeen wetenschappelijk programma (3 of 4 uur wetenschap per week): 3e tot en met 5e jaar van de middelbare school

Biologie:
CE1d
verified badge
Heb je moeite met bètavakken, wil je je cijfers verbeteren of bereid je je voor op een aankomend examen? Ik help je graag!

Ik ben een gemotiveerde student aan de KU Leuven en volg momenteel een masteropleiding in de ingenieurswetenschappen, met als specialisatie Lucht- en Ruimtevaarttechniek. Met mijn sterke wetenschappelijke achtergrond en ervaring in wiskunde, natuurkunde, scheikunde en biologie kan ik studenten helpen een beter begrip van de natuurwetenschappen te ontwikkelen.

Dankzij mijn meertalige achtergrond kan ik concepten in het Nederlands, Frans of Engels uitleggen, afhankelijk van uw voorkeur.

Wat bied ik aan?
- Natuurkunde: energie, krachten en beweging
- Scheikunde: atomen, moleculen, chemische reacties, vergelijkingen en berekeningen
- Biologie: cellen, genetica, menselijke biologie en ecosystemen
- Algemene natuurwetenschappen en wetenschappelijk redeneren
- Huiswerkbegeleiding en praktische oefeningen
- Voorbereiding op toetsen en examens
- Extra ondersteuning bij uitdagende wetenschappelijke concepten

Mijn lesmethode

Elke leerling heeft andere sterke punten, uitdagingen en leerdoelen. Daarom pas ik mijn lessen aan het niveau, het leertempo en de individuele behoeften van elke leerling aan.

Mijn lessen richten zich op:
- Duidelijke en gestructureerde uitleg van wetenschappelijke concepten
- Praktische voorbeelden om de theorie te verbinden met situaties uit het dagelijks leven
- Stapsgewijze probleemoplossingsmethoden
- Interactieve oefeningen om het begrip te versterken
- Het ontwikkelen van zelfvertrouwen en zelfstandig denken

Ik ben ervan overtuigd dat het begrijpen van de redenering achter wetenschappelijke concepten veel waardevoller is dan het simpelweg memoriseren van formules en definities.

Mijn doel is niet alleen om leerlingen te helpen betere schoolresultaten te behalen, maar ook om hun nieuwsgierigheid, analytisch denkvermogen en interesse in wetenschap te ontwikkelen.

Voor wie zijn mijn lessen bedoeld?

Mijn lessen zijn voornamelijk bedoeld voor middelbare scholieren die extra ondersteuning nodig hebben bij natuurkunde, scheikunde, biologie of algemene natuurwetenschappen.

Of je nu hulp nodig hebt bij het begrijpen van een lastig hoofdstuk, het maken van opdrachten of de voorbereiding op een belangrijk examen, ik pas de lessen aan jouw behoeften aan.

De lessen worden zowel online als fysiek in Brussel en omgeving aangeboden.

Laten we er samen voor zorgen dat wetenschap makkelijker te begrijpen en leuker wordt!
message icon
Contacteer Yannick
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
*Let op: Mijn beschikbaarheid op Apprentus is mogelijk niet actueel. Neem contact met mij op om mijn huidige beschikbaarheid te controleren.

Biologielessen gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 16 jaar ervaring (stand 2024) in het lesgeven van wiskunde (tot en met bachelorniveau), biologie (tot en met secundair niveau, inclusief IGCSE, GCSE en S5) en natuurkunde en scheikunde (hoger secundair niveau, IB en A-level).

Met uitgebreide ervaring in het geven van bijles biologie, bied ik gespecialiseerde lessen aan studenten tot en met GCSE, IGCSE en Europees S5-niveau. Ik streef ernaar om biologie boeiend en toegankelijk te maken, zodat studenten niet alleen de stof begrijpen, maar ook uitblinken in hun examens en cursuswerk. Of u nu ecosystemen, menselijke fysiologie, genetica of celbiologie studeert, ik stem mijn lessen af op uw individuele leerbehoeften.

Ik bied uitgebreide lessen die complexe concepten vereenvoudigen, zodat studenten een solide greep op het onderwerp krijgen. Ik ben er trots op dat ik moeilijke onderwerpen opdeel in hanteerbare stukken, zodat studenten vertrouwen krijgen in hun kennis en vaardigheden. Mijn lesaanpak is interactief en moedigt studenten aan om vragen te stellen en kritisch na te denken over het materiaal.

Ik heb ook meer dan 7 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Ik kan u helpen om gestandaardiseerde cursussen zoals de GRE, SAT en zelfs TOEFL effectief te leren.

Op het gebied van wiskunde verzorg ik lessen voor leerlingen tot en met bachelorniveau, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), AS/A-level-studenten, Europese S6- en S7-niveau-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten.

Wetenschapscursussen (natuurkunde en scheikunde) zijn beschikbaar voor studenten tot het Europese hoger middelbaar niveau, inclusief IB- en A-niveau.

Wetenschapslessen (biologie) zijn beschikbaar voor studenten tot het Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau.

Momenteel geef ik les:
1. GCSE-studenten
2. IGCSE-studenten
3. IB-studenten
4. Europese scholieren
5. Studenten op AS / A-niveau

Mijn huidige leerlingen komen van de volgende scholen:
1. St Georges International School, Luxemburg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 studenten)
2. Internationale School van Luxemburg, Luxemburg, IB-curriculum (6 studenten)
3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxemburg, IB Curriculum (4 studenten)
4. Lycée - Internationale school Michel Lucius, Luxemburg, Cambridge Curriculum (4 studenten)
5. Europese School Kirchberg, Luxemburg, Europees curriculum (4 studenten)
6. Lycée Aline Mayrisch, Luxemburg, Luxemburgs curriculum (1 student)
7. Internationale School van Den Haag, Nederland, IB-curriculum (1 student)
8. Internationale School van Nice, Frankrijk, IB-curriculum (2 studenten)
9. Merchiston Castle School, Edinburgh, Schotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 leerling)
10. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, nationaal curriculum van het Verenigd Koninkrijk (1 student)
11. North Broward Preparatory School, Florida, VS, IB-curriculum (1 student)
12. King Solomon International School, Israël, IB-curriculum (1 student)

Naast het helpen van studenten met hun cursuswerk, richt ik me ook op het ontwikkelen van effectieve studiegewoonten en teststrategieën om ervoor te zorgen dat ze volledig voorbereid zijn op hun examens. Mijn doel is om elke student te helpen hun best mogelijke resultaten te behalen.

Als je een GCSE, IGCSE of European S5 student bent die op zoek is naar deskundige Biologie bijles, dan ben ik er om je te helpen slagen. Neem vandaag nog contact met me op om je reis naar academische excellentie in Biologie te beginnen!
verified badge
In deze module geef ik biologielessen op middelbare school- en hogerschoolniveau, afhankelijk van de behoeften van de leerling. De mogelijkheden variëren van eenvoudige lessen over basisbegrippen tot onderwerpen die nodig zijn om te slagen voor 'eindexamens' zoals de SAT, GCSE, MCAT en International Baccalaureate.

Dankzij de kennis die ik op de medische school heb opgedaan, kan ik de stof op een meer diepgaand niveau uitleggen als de student daarom vraagt.
verified badge
Hulp nodig bij aardrijkskunde, biologie of chemie? Als burgerlijk ingenieur, 33, help ik je graag verder! Bijleren op jouw tempo en met veel voorbeelden om de leerstof te verduidelijken. Ik heb al jaren ervaring in het leren van eenvoudige en complexe leerstof.

De lessen verlopen als volgt. Eerst gaan we samen op zoek naar de grootste struikelblokken van de student. Deze kunnen gerelateerd zijn aan de leerstof als aan de studiemethode. Vanaf daar werk ik verder op het tempo van de student en moedig ik hen aan zoveel mogelijk vragen te stellen. Ik geef ook tips en trucs, en verbeter hun werkwijze waar nodig. Tijdens de les geef ik veel voorbeelden om de leerstof interessanter te maken en lossen we samen oefeningen op. Eens oefenen uit de les beheerste, ik nog uitdagende oefeningen om ook te testen op het diepere begrip van de leerstof. Op die manier probeer ik de student optimaal voor te bereiden op zijn/haar toets van examen.

Leren moet echter ook aangenaam zijn. Daarom streef ik altijd naar een band met de student door een spontane en positieve aanpak. Verder ben ik ook heel geduldig. Dit alles om de problemen op te lossen en te verbeteren.

Ben je geïnteresseerd? Aarzel niet om mij te ontvangen!
Graag tot komen!

Tim
verified badge
Als Frans-Belgische leraar bied ik privélessen natuurkunde, scheikunde en biologie aan voor het middelbaar en hoger niveau. Ik ben gespecialiseerd in het middelbaar niveau tot en met het 5e jaar Belgisch.

Ik reis indien nodig tot bij u thuis, zowel in de regio Brussel als in Waals- en Vlaams-Brabant, met een minimale cursusduur van 2 uur. Met ruime ervaring bied ik talloze oefeningen aan om kennis te consolideren. Afstandsonderwijs is ook mogelijk via platforms zoals Skype, Facebook, enz. Voor studenten in Frankrijk worden de lessen uitsluitend op afstand gegeven.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen om uw lessen te organiseren op basis van uw behoeften en beschikbaarheid. Ik ben hier om u te helpen uw vaardigheden in deze onderwerpen op een effectieve en persoonlijke manier te versterken. Cursussen die op uw behoeften zijn afgestemd, zorgen ervoor dat u snel vooruitgang boekt.
verified badge
Ik kan u persoonlijke training en begeleiding geven die aan al uw behoeften voldoet.

Ik heb een doctoraat in Moleculaire Biologie met een focus op immunologie. Om deze reden kan ik helpen met algemene wetenschappelijke lessen, maar ook met wiskunde en biochemie. Studenten van alle niveaus zijn welkom voor biologie en moleculaire biologie (inclusief universitair niveau).

Voor Wiskunde kan ik leerlingen ondersteunen tot en met het 4e leerjaar van de middelbare school.
verified badge
***ENGLISH BELOW***
Hallo! Mijn naam is Sanne (25) en ik heb een master in Biochemie. Momenteel ben ik leraar in opleiding en ben ik bezig met het halen van een eerstegraads lesbevoegdheid in biologie. Ik vind het leuk om leerlingen inhoudelijk te ondersteunen en mijn enthousiasme voor de bèta vakken over te dragen. Inmiddels heb ik meer dan 20 studenten geholpen met biologie, scheikunde en wiskunde.

Tijdens de bijlessen werken we actief samen aan opdrachten en help ik je met het zelfstandig leren oplossen van problemen. Daarnaast is het belangrijk dat je tussen de lessen door zelfstandig oefent.

Ik bied ondersteuning bij:
- Het wegwerken van achterstanden
- Specifieke hoofdstukken of onderwerpen die lastig zijn
- Voorbereiding op schoolexamens en centrale examens (vmbo, havo en vwo)
- VAVO-, staatsexamen- en CCVX-trajecten

Ik bied bijles bij mij aan huis in Groningen West, maar bijles bij jou aan huis is ook mogelijk. Hiervoor reken ik een reiskostenvergoeding (zie tarieven).

***ENGLISH***
Hello! My name is Sanne (25), and I hold a Master's in Biochemistry. I am currently obtaining my first-degree teaching qualification in biology. I enjoy supporting students in their learning and sharing my enthusiasm for science. Over the years, I have helped more than 20 students with biology, chemistry, and mathematics.

During our tutoring sessions, we will actively work through exercises together, and I will teach you how to solve problems independently. It is also important to practise independently between sessions.

I offer support with:
- Catching up on missed material or overcoming learning gaps
- Specific chapters or topics that you find challenging
- Preparation for school exams and final examinations (VMBO, HAVO, and VWO)
- VAVO programmes, state examinations, and CCVX preparation

I offer tutoring sessions at my place (Groningen West), but I am also available for sessions at a location chosen by the student. I charge an additional travel fee for this (see rates).
verified badge
Heb je moeite met scheikunde of biologie? Ik help je graag om moeilijke onderwerpen helder en geduldig te begrijpen.

Ik heb een bachelordiploma in biomedische wetenschappen en heb ervaring met het bijles geven aan zowel middelbare scholieren als studenten. Ik werk ook met jongere leerlingen, waarbij ik hen ondersteun met hun huiswerk en help hen een sterke basis in de wetenschap te leggen.

Of je je nu voorbereidt op examens, schoolwerk inhaalt of gewoon meer zelfvertrouwen wilt krijgen in de klas: mijn lessen worden afgestemd op jouw behoeften en niveau.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Jort, ik ben 21 jaar oud en zit momenteel in het derde jaar van mijn opleiding fysiotherapie. Naast mijn studie heb ik 4 jaar ervaring in de topsport en ben ik bezig met het behalen van mijn certificaat als schaatstrainer/coach.

Mijn combinatie van academische kennis, sportervaring en coaching stelt me in staat anatomie, biologie en fysiologie op een praktische en begrijpelijke manier uit te leggen. Ik richt me erop studenten te helpen het menselijk lichaam echt te begrijpen, in plaats van alleen maar informatie uit hun hoofd te leren.

Mijn doel is een rustige en ondersteunende leeromgeving te creëren die aansluit bij jouw persoonlijke leerstijl. Of je nu hulp nodig hebt met schoolvakken, examenvoorbereiding, fysiotherapiegerelateerde cursussen of sportfysiologie, ik ben er om je te helpen meer zelfvertrouwen te krijgen en je begrip te vergroten.

✔ Anatomie
✔ Biologie
✔ Fysiologie
✔ Sport en beweging
✔ Studiebegeleiding

De lessen zijn online beschikbaar.
verified badge
5 jaar ervaring met universitair onderwijs in de biologie, gespecialiseerd in de genetica, moleculaire biologie en evolutieleer. Ook ervaring met middelbaar onderwijs, van 1e tot 6e klas stof.

We bespreken eerst samen welke onderwerpen je graag wilt behandelen of bijspijkeren, en ik bereid op basis van de behoefte een lessenpakket voor.
verified badge
Citotrainingen & Examentrainingen (Bijles) Biologie, Wiskunde B, Aardrijkskunde, Scheikunde en
Nederlands t/m 5 Havo.


- Citotrainingen & Examentrainingen (Bijles) Biologie, Wiskunde B, Aardrijkskunde, Scheikunde en Nederlands t/m 5 Havo.
verified badge
Ik ben afgestudeerd aan de Universiteit van Cambridge in Psychologische en Gedragswetenschappen en heb meer dan 3 jaar ervaring als bijlesdocent voor GCSE-, A-level- en IB-programma's. Momenteel geef ik bijles in Psychologie, Biologie, Spaans, Italiaans en Frans.

Mijn psychologiesessies richten zich op begrip, kritisch denken en het oefenen en beheersen van examenmethoden. Ik heb een jaar onderzoek gedaan aan de Universiteit van Cambridge en volg momenteel een researchmaster in klinische psychologie. Beide ervaringen hebben me geholpen bij het begeleiden van studenten bij onderzoeksmethoden.

Ik heb ook specialistische ervaring met het begeleiden van universitaire aanmeldingen voor de studie Psychologie aan Cambridge, waaronder het geven van feedback op motivatiebrieven en het afnemen van oefengesprekken.

Daarnaast heb ik ook gewerkt als tutor voor sociale, emotionele en mentale gezondheid (SEMH), waar ik vaardigheden heb opgedaan in het begeleiden van mensen met extra onderwijsbehoeften, zoals ADHD, autisme, leerproblemen of chronische gezondheidsproblemen.
verified badge
Ik bied vriendelijke en persoonlijke bijles aan huis aan in Engels, biologie en natuurwetenschappen voor leerlingen van groep 3 t/m 6. Mijn lessen zijn erop gericht concepten begrijpelijk te maken door middel van heldere uitleg, voorbeelden, oefeningen en interactief leren. Ik pas elke sessie aan het niveau en de leerstijl van de leerling aan, zodat ze zelfvertrouwen opbouwen, hun basiskennis versterken en plezier beleven aan leren in plaats van alleen maar dingen uit hun hoofd te leren.
verified badge
Bijlessen (en verslagenhulp) bij Anouk – Online
📚 Doordeweeks & weekend · 1-op-1 begeleiding
Efficient leren zonder reistijd, via Teams!

✨ Voordelen online bijles
· Digitaal schoolbord: samen notities maken
· Huiswerk vooraf insturen → meteen gericht starten
· Uitwerkingen achteraf digitaal beschikbaar

📖 Vakken
· Middelbaar (VMBO/HAVO/VWO): hulp bij gewenste vakken
· Examentrainingen, Nederlands, Duits, Engels, natuurkunde, biologie, scheikunde, wiskunde B, filosofie, NaSk, algemene natuurwetenschappen & meer op aanvraag

👩‍🎓 Over mij
Ik ben Anouk, universitair student Bio-Farmaceutische Wetenschappen met meerdere jaren ervaring in bijles geven. Bovendien ben ik onderwijsassistent en eindexamentrainer geweest voor mavo, havo & vwo klassen. Met geduld en persoonlijke aandacht help ik leerlingen vooruit!
verified badge
Scheikunde:
CE1d
Basisprogramma natuurwetenschappen (2 of 3 uur natuurwetenschappen per week): voortgezet onderwijs, groep 3, 4, 5, 6
Algemeen wetenschappelijk programma (sterke wetenschappen, 3 of 4 uur/week): 3e, 4e, 5e (6e op aanvraag)

Fysiek:
CE1d
Basisprogramma natuurwetenschappen (2 of 3 uur natuurwetenschappen per week): van het derde jaar tot en met retorica.
Algemeen wetenschappelijk programma (3 of 4 uur wetenschap per week): 3e tot en met 5e jaar van de middelbare school

Biologie:
CE1d
verified badge
Heb je moeite met bètavakken, wil je je cijfers verbeteren of bereid je je voor op een aankomend examen? Ik help je graag!

Ik ben een gemotiveerde student aan de KU Leuven en volg momenteel een masteropleiding in de ingenieurswetenschappen, met als specialisatie Lucht- en Ruimtevaarttechniek. Met mijn sterke wetenschappelijke achtergrond en ervaring in wiskunde, natuurkunde, scheikunde en biologie kan ik studenten helpen een beter begrip van de natuurwetenschappen te ontwikkelen.

Dankzij mijn meertalige achtergrond kan ik concepten in het Nederlands, Frans of Engels uitleggen, afhankelijk van uw voorkeur.

Wat bied ik aan?
- Natuurkunde: energie, krachten en beweging
- Scheikunde: atomen, moleculen, chemische reacties, vergelijkingen en berekeningen
- Biologie: cellen, genetica, menselijke biologie en ecosystemen
- Algemene natuurwetenschappen en wetenschappelijk redeneren
- Huiswerkbegeleiding en praktische oefeningen
- Voorbereiding op toetsen en examens
- Extra ondersteuning bij uitdagende wetenschappelijke concepten

Mijn lesmethode

Elke leerling heeft andere sterke punten, uitdagingen en leerdoelen. Daarom pas ik mijn lessen aan het niveau, het leertempo en de individuele behoeften van elke leerling aan.

Mijn lessen richten zich op:
- Duidelijke en gestructureerde uitleg van wetenschappelijke concepten
- Praktische voorbeelden om de theorie te verbinden met situaties uit het dagelijks leven
- Stapsgewijze probleemoplossingsmethoden
- Interactieve oefeningen om het begrip te versterken
- Het ontwikkelen van zelfvertrouwen en zelfstandig denken

Ik ben ervan overtuigd dat het begrijpen van de redenering achter wetenschappelijke concepten veel waardevoller is dan het simpelweg memoriseren van formules en definities.

Mijn doel is niet alleen om leerlingen te helpen betere schoolresultaten te behalen, maar ook om hun nieuwsgierigheid, analytisch denkvermogen en interesse in wetenschap te ontwikkelen.

Voor wie zijn mijn lessen bedoeld?

Mijn lessen zijn voornamelijk bedoeld voor middelbare scholieren die extra ondersteuning nodig hebben bij natuurkunde, scheikunde, biologie of algemene natuurwetenschappen.

Of je nu hulp nodig hebt bij het begrijpen van een lastig hoofdstuk, het maken van opdrachten of de voorbereiding op een belangrijk examen, ik pas de lessen aan jouw behoeften aan.

De lessen worden zowel online als fysiek in Brussel en omgeving aangeboden.

Laten we er samen voor zorgen dat wetenschap makkelijker te begrijpen en leuker wordt!
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Yannick