facebook
favorite button
1/6
member since icon
Sinds maart 2024
Leraar sinds maart 2024
Anatomie/biologie, het menselijke lichaam, weefsels, cellen en orgaanstelsels uitgelegd.
course price icon
Van 26 € /h
arrow icon
Vind je biologie of anatomie moeilijk en kom je er maar niet uit? Of juist heel leuk en zoek je verdieping? Dan ben je aan het goede adres.
In deze lessen kun je vragen stellen over het menselijke lichaam, de werking en meer, hierdoor kun je het beter begrijpen en hoop ik dat je hogere cijfers haalt!
Extra informatie
Neem je boeken en vragen mee, evt laptop of iets waar je je aantekeningen op kan schrijven.
Locatie
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Mijn naam is Renate en ik volg de opleiding tot verpleegkundige, hierdoor kon ik dagelijks in contact met het menselijke lichaam wat ik ongelofelijk interessant vind.
Deze kennis wil ik natuurlijk graag delen, vind je het menselijke lichaam lastig of wil je er wat meer over weten? dan kun je bij mij terecht.

Ik probeer altijd zo leuk en gezellig mogelijk nieuwe dingen te leren, zo voel je je tijdens het leren op je gemak en kun je alles vragen wat je wilt.
Opleiding
Ik volg de opleiding verpleegkunde en zit op dit moment in het 3e leerjaar, hier krijg ik dagelijks Anatomie en biologie over het menselijke lichaam.
Ook volg ik stage's in verschillende instelling, zo heb ik bijvoorbeeld op de cardiologie gestaan in België.
Leservaring
Zoals ik al aangaf heb ik stage gelopen op de Cardiologie in België, ook werk ik in de gehandicaptenzorg waar mensen wonen met een verstandelijk beperking, hier werk ik al een lange tijd.
Maar ook heb ik ervaring in de ouderenzorg, met dementeren mensen en somatische.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
30 minuten
45 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Biologielessen gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 16 jaar ervaring (stand 2024) in het lesgeven van wiskunde (tot en met bachelorniveau), biologie (tot en met secundair niveau, inclusief IGCSE, GCSE en S5) en natuurkunde en scheikunde (hoger secundair niveau, IB en A-level).

Met uitgebreide ervaring in het geven van bijles biologie, bied ik gespecialiseerde lessen aan studenten tot en met GCSE, IGCSE en Europees S5-niveau. Ik streef ernaar om biologie boeiend en toegankelijk te maken, zodat studenten niet alleen de stof begrijpen, maar ook uitblinken in hun examens en cursuswerk. Of u nu ecosystemen, menselijke fysiologie, genetica of celbiologie studeert, ik stem mijn lessen af op uw individuele leerbehoeften.

Ik bied uitgebreide lessen die complexe concepten vereenvoudigen, zodat studenten een solide greep op het onderwerp krijgen. Ik ben er trots op dat ik moeilijke onderwerpen opdeel in hanteerbare stukken, zodat studenten vertrouwen krijgen in hun kennis en vaardigheden. Mijn lesaanpak is interactief en moedigt studenten aan om vragen te stellen en kritisch na te denken over het materiaal.

Ik heb ook meer dan 7 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Ik kan u helpen om gestandaardiseerde cursussen zoals de GRE, SAT en zelfs TOEFL effectief te leren.

Op het gebied van wiskunde verzorg ik lessen voor leerlingen tot en met bachelorniveau, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), AS/A-level-studenten, Europese S6- en S7-niveau-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten.

Wetenschapscursussen (natuurkunde en scheikunde) zijn beschikbaar voor studenten tot het Europese hoger middelbaar niveau, inclusief IB- en A-niveau.

Wetenschapslessen (biologie) zijn beschikbaar voor studenten tot het Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau.

Momenteel geef ik les:
1. GCSE-studenten
2. IGCSE-studenten
3. IB-studenten
4. Europese scholieren
5. Studenten op AS / A-niveau

Mijn huidige leerlingen komen van de volgende scholen:
1. St Georges International School, Luxemburg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 studenten)
2. Internationale School van Luxemburg, Luxemburg, IB-curriculum (6 studenten)
3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxemburg, IB Curriculum (4 studenten)
4. Lycée - Internationale school Michel Lucius, Luxemburg, Cambridge Curriculum (4 studenten)
5. Europese School Kirchberg, Luxemburg, Europees curriculum (4 studenten)
6. Lycée Aline Mayrisch, Luxemburg, Luxemburgs curriculum (1 student)
7. Internationale School van Den Haag, Nederland, IB-curriculum (1 student)
8. Internationale School van Nice, Frankrijk, IB-curriculum (2 studenten)
9. Merchiston Castle School, Edinburgh, Schotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 leerling)
10. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, nationaal curriculum van het Verenigd Koninkrijk (1 student)
11. North Broward Preparatory School, Florida, VS, IB-curriculum (1 student)
12. King Solomon International School, Israël, IB-curriculum (1 student)

Naast het helpen van studenten met hun cursuswerk, richt ik me ook op het ontwikkelen van effectieve studiegewoonten en teststrategieën om ervoor te zorgen dat ze volledig voorbereid zijn op hun examens. Mijn doel is om elke student te helpen hun best mogelijke resultaten te behalen.

Als je een GCSE, IGCSE of European S5 student bent die op zoek is naar deskundige Biologie bijles, dan ben ik er om je te helpen slagen. Neem vandaag nog contact met me op om je reis naar academische excellentie in Biologie te beginnen!
verified badge
Als bevoegd wiskundedocent geef ik online 1-op-1 bijles Rekenen:
- op MBO-niveau, ter voorbereiding van MBO-rekentoetsen;
- op HBO-niveau, waaronder de Wiscat/RWT-rekentoets, de Landelijke Kennis-rekentoets (LKT) en andere Pabo-rekentoetsen.

Stap voor stap nemen we de leerstof samen door, zodat je het goed onder de knie krijgt. Rekenen leer je door te doen! Het geeft mij veel voldoening als de student mooie cijfers haalt.
Ook bijles in de avonden, weekenden en schoolvakanties.
verified badge
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
verified badge
Mijn naam is Virginia en ik kom uit Spanje.
Ik woon in Nederland al 18 jaar met plezier.
Sinds 2012 geef ik Spaanse lessen aan volwassenen en studenten. Ook aan kinderen.
De lessen zijn voor beginners, medium, hoge niveau en conversatie Spaans.
De lessen bestaan uit grammatica, woordenschat, oefeningen en korte gespreken of simulaties van dagelijks situaties.
Bij de eerste ontmoeting bespreken we samen wat voor jou belangrijk is.
Ik pas me aan aan het niveau van de cursist en aan de behoeftes. Les geven vind ik zelf leuk. Dit vind ik belangrijk.
Naast dit helpt bij het voorbereiding van Examen voor middelbare en hogere scholen
Groetjes
Virginia
verified badge
🇪🇸 Spreek vol zelfvertrouwen Spaans — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇪🇸

✨ Wil je Spaans leren op een leuke, praktische manier, met de nadruk op echte communicatie? Dan ben je hier aan het juiste adres!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en ervaren docent Spaans en ik begeleid je stap voor stap om vol zelfvertrouwen Spaans te spreken – of het nu voor reizen, werk, examens of alledaagse gesprekken is.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila, en ik heb al veel studenten geholpen hun potentieel in het Spaans te ontdekken met een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 In mijn lessen spreken we vanaf dag één — je zult de taal op een natuurlijke en effectieve manier gaan gebruiken.

🧭 Kies je focus:
✈️ Spaans voor op reis
→ Leer essentiële zinnen, dagelijkse uitdrukkingen en culturele tips.
→ Wees er klaar voor om zonder taalbarrières van je reizen te genieten.
→ Spreek vol zelfvertrouwen in elk Spaanssprekend land!

💼 Spaans voor zakelijk gebruik
→ Verbeter je professionele communicatie in het Spaans.
→ Woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Vergroot je zelfvertrouwen en professionaliteit in internationale omgevingen.

🎓 Examenvoorbereiding (DELE, SIELE, IB...)
→ Lessen gericht op exameninhoud en -strategie.
→ Oefentests, gerichte correcties en persoonlijke ondersteuning.
→ Verminder stress en ga vol zelfvertrouwen je examen in.

💬 Gespreksboost
→ Oefen met natuurlijk en vloeiend spreken.
→ Onderwerpen: cultuur, dagelijks leven, nieuws, reizen, meningen — u kiest!
→ Live correcties en tips om authentieker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Spaans (A1–C2)
Gestructureerde grammatica en woordenschat gecombineerd met veel praktische spreekoefeningen.

🎁 SPECIALE BONUS
Zodra je je eerste les boekt, krijg je direct toegang tot een privéleslokaal met alle benodigde materialen:
Interactieve tools, woordenlijsten, grammatica-uitleg, oefeningen en leuke extra's helpen je om in je eigen tempo vooruit te komen.

✨ Laten we van jouw Spaanse leerreis een plezierige, praktische en echt effectieve ervaring maken!
////
Spreek vol zelfvertrouwen Spaans — Reizen | Werk | Examens | Gesprekken

✨ Wil je Spaans leren op een praktische, leuke en op realistische communicatie gerichte manier? Dan ben je hier aan het juiste adres!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en ervaren docent Spaans en ik zal je stap voor stap begeleiden om vol zelfvertrouwen Spaans te spreken – of het nu voor reizen, werk, examens of gewoon dagelijkse communicatie is.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila, en ik heb al veel studenten geholpen hun potentieel in het Spaans te ontwikkelen door middel van een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 In mijn cursussen spreken we vanaf de eerste dag – je zult de taal op een natuurlijke en effectieve manier gaan gebruiken.

🧭 Kies je doel:
✈️ Spaans voor op reis
→ Leer essentiële zinnen, alledaagse uitdrukkingen en culturele tips.
→ Maak je klaar om zonder taalbarrières van je reizen te genieten.
→ Spreek vloeiend in elk Spaanstalig land!

💼 Professionele Spanjaard
→ Verbeter je professionele communicatie in het Spaans.
→ Woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Vergroot je zelfvertrouwen en professionaliteit in een internationale omgeving.

🎓 Examenvoorbereiding (DELE, SIELE, IB...)
→ Cursussen gericht op exameninhoud en -strategieën.
→ Praktische tests, gepersonaliseerde correcties en individuele opvolging.
→ Verminder stress en ga vol zelfvertrouwen naar het examen.

💬 Gesprekslessen
→ Oefen met vloeiend en natuurlijk spreken.
→ Onderwerpen: cultuur, dagelijks leven, actualiteiten, reizen, meningen — u kiest!
→ Live correcties en tips om authentieker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Spaans (A1–C2)
Gestructureerde cursussen die grammatica, woordenschat en intensieve communicatieve oefeningen combineren.

🎁 SPECIALE BONUS
Zodra je je eerste les boekt, krijg je direct toegang tot een privéleslokaal met al het benodigde materiaal:
Interactieve tools, woordenlijsten, grammatica-uitleg, oefeningen en leuke extra's om in je eigen tempo vooruit te komen.

✨ Maak van je Spaanse leerervaring een plezierige, praktische en echt effectieve ervaring!
verified badge
Mijn lessen zullen vooral leuk zijn en ook leerzaam. Ik zal je helpen met je grammatica, je leesvaardigheid en we zullen gesprekken voeren. Huiswerk zal zeker een ding zijn. Ik zal te allen tijde beschikbaar zijn voor uw vragen. Als er een bepaald onderwerp is waar je over wilt praten/leren, laat het me dan weten. Ik kijk ernaar uit.
verified badge
Al sinds het Gymnasium geef ik bijles Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Latijn en taalcusussen latijnse talen Portugees Spaans Frans en Italiaans van niveau basis of beginner tot niveau Gymnasium. Voor Basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.
verified badge
Tijd om Russisch te leren in Utrecht! Als gediplomeerd docent in Russische taal- en letterkunde verzorg ik reeds 20 jaar - met succes - cursussen in Russische Taal en informeer mensen over de Russisch
De taalcursussen worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Russische taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Russische cultuur
verified badge
Ben je op zoek naar online Koranlessen voor je kind? Ik ben docent met meer dan 15 jaar ervaring in het onderwijzen van de Koran en de Arabische taal. Alles wat je kind nodig heeft, is een apparaat en de wens om te leren. Maak van het leren van de Koran een plezierige en waardevolle ervaring voor je kind – start vandaag nog!
verified badge
Gecertificeerd (TEFL) moedertaalspreker Engels die (online) lessen geeft om uw Engelse taalbehoeften te ondersteunen.
Met een focus op UW persoonlijke communicatieve taaltraining, zullen we samen uw eigen behoeften en doelstellingen voor succes vaststellen!
Ik zal de inhoud van uw Engelse lessen op maat maken om ervoor te zorgen dat we uw volledige potentieel kunnen bereiken en al uw doelen kunnen bereiken.
Van absolute beginners tot gevorderd zakelijk Engels, laat mij je ondersteunen op jouw persoonlijke reis.
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
verified badge
Ik ben docent Frans (met een diploma in Frans en Romaanse talen en literatuur, met een focus op lesgeven). Ik begeleid jongeren uit de Franstalige wereld (Zwitserland, België, Frankrijk) in hun studie om hen te helpen betere resultaten in het Frans te behalen en vooral meer zelfvertrouwen te krijgen.

Ik werk zowel met autochtone tieners als met buitenlandse studenten die in Franstalige landen wonen.

Ik pas mij aan het lesprogramma, de examens en de beoordelingen van hun school aan.

Ik kijk ernaar uit om uw kinderen te ontmoeten,
Met vriendelijke groeten,
Laurie
verified badge
Hulp nodig bij wiskunde of biologie? Als biomedisch wetenschapper met een doctoraat in geneeskunde en gezondheidswetenschappen, help ik graag jong en oud om de leerstof beter te begrijpen en met meer vertrouwen te leren. We werken op jouw tempo en op een manier die bij jou past.

Hoe verloopt een les?
Tijdens de eerste sessie bekijken we samen waar de grootste moeilijkheden liggen. Van daaruit bouwen we stapsgewijs verder. Ik moedig aan om veel vragen te stellen en geef praktische tips en strategieën om efficiënter te leren.

We maken samen oefeningen, bespreken voorbeelden en werken daarna met extra uitdagingen om het inzicht te verdiepen. Zo zorg ik ervoor dat je goed voorbereid bent op je toets of examens.

Een positieve leerervaring
Leren mag best aangenaam zijn. Met een geduldige, motiverende en duidelijke aanpak zorg ik voor een ontspannen sfeer waarin fouten maken mag en geen enkele vraag te veel is. Want daar leer je juist het meest van.

Interesse?
Neem gerust contact op voor meer informatie of om een eerste les af te spreken. Ik help je graag verder!
verified badge
Hallo! Mijn naam is Sebastiaan en ik ben eerste masterstudent Handelsingenieur aan de VUB (Solvay). Ik geef met veel enthousiasme bijles aan kinderen en jongeren in het lager en secundair onderwijs.
Ik heb hier al ervaring mee en help leerlingen graag doelgericht om hun schoolresultaten te verbeteren en met meer zelfvertrouwen te leren studeren.
Ik ben beschikbaar vanaf 28/02/2026. Aarzel niet om me te contacteren voor verdere vragen. Fysieke lessen zijn mogelijk in de regio Tervuren.
message icon
Contacteer Renate
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Biologielessen gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 16 jaar ervaring (stand 2024) in het lesgeven van wiskunde (tot en met bachelorniveau), biologie (tot en met secundair niveau, inclusief IGCSE, GCSE en S5) en natuurkunde en scheikunde (hoger secundair niveau, IB en A-level).

Met uitgebreide ervaring in het geven van bijles biologie, bied ik gespecialiseerde lessen aan studenten tot en met GCSE, IGCSE en Europees S5-niveau. Ik streef ernaar om biologie boeiend en toegankelijk te maken, zodat studenten niet alleen de stof begrijpen, maar ook uitblinken in hun examens en cursuswerk. Of u nu ecosystemen, menselijke fysiologie, genetica of celbiologie studeert, ik stem mijn lessen af op uw individuele leerbehoeften.

Ik bied uitgebreide lessen die complexe concepten vereenvoudigen, zodat studenten een solide greep op het onderwerp krijgen. Ik ben er trots op dat ik moeilijke onderwerpen opdeel in hanteerbare stukken, zodat studenten vertrouwen krijgen in hun kennis en vaardigheden. Mijn lesaanpak is interactief en moedigt studenten aan om vragen te stellen en kritisch na te denken over het materiaal.

Ik heb ook meer dan 7 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Ik kan u helpen om gestandaardiseerde cursussen zoals de GRE, SAT en zelfs TOEFL effectief te leren.

Op het gebied van wiskunde verzorg ik lessen voor leerlingen tot en met bachelorniveau, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), AS/A-level-studenten, Europese S6- en S7-niveau-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten.

Wetenschapscursussen (natuurkunde en scheikunde) zijn beschikbaar voor studenten tot het Europese hoger middelbaar niveau, inclusief IB- en A-niveau.

Wetenschapslessen (biologie) zijn beschikbaar voor studenten tot het Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau.

Momenteel geef ik les:
1. GCSE-studenten
2. IGCSE-studenten
3. IB-studenten
4. Europese scholieren
5. Studenten op AS / A-niveau

Mijn huidige leerlingen komen van de volgende scholen:
1. St Georges International School, Luxemburg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 studenten)
2. Internationale School van Luxemburg, Luxemburg, IB-curriculum (6 studenten)
3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxemburg, IB Curriculum (4 studenten)
4. Lycée - Internationale school Michel Lucius, Luxemburg, Cambridge Curriculum (4 studenten)
5. Europese School Kirchberg, Luxemburg, Europees curriculum (4 studenten)
6. Lycée Aline Mayrisch, Luxemburg, Luxemburgs curriculum (1 student)
7. Internationale School van Den Haag, Nederland, IB-curriculum (1 student)
8. Internationale School van Nice, Frankrijk, IB-curriculum (2 studenten)
9. Merchiston Castle School, Edinburgh, Schotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 leerling)
10. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, nationaal curriculum van het Verenigd Koninkrijk (1 student)
11. North Broward Preparatory School, Florida, VS, IB-curriculum (1 student)
12. King Solomon International School, Israël, IB-curriculum (1 student)

Naast het helpen van studenten met hun cursuswerk, richt ik me ook op het ontwikkelen van effectieve studiegewoonten en teststrategieën om ervoor te zorgen dat ze volledig voorbereid zijn op hun examens. Mijn doel is om elke student te helpen hun best mogelijke resultaten te behalen.

Als je een GCSE, IGCSE of European S5 student bent die op zoek is naar deskundige Biologie bijles, dan ben ik er om je te helpen slagen. Neem vandaag nog contact met me op om je reis naar academische excellentie in Biologie te beginnen!
verified badge
Als bevoegd wiskundedocent geef ik online 1-op-1 bijles Rekenen:
- op MBO-niveau, ter voorbereiding van MBO-rekentoetsen;
- op HBO-niveau, waaronder de Wiscat/RWT-rekentoets, de Landelijke Kennis-rekentoets (LKT) en andere Pabo-rekentoetsen.

Stap voor stap nemen we de leerstof samen door, zodat je het goed onder de knie krijgt. Rekenen leer je door te doen! Het geeft mij veel voldoening als de student mooie cijfers haalt.
Ook bijles in de avonden, weekenden en schoolvakanties.
verified badge
In deze les zullen we elkaar eerst een beetje leren kennen, je kunt mij vertellen wat je verwacht/wilt in een les, of wat je specifiek nodig hebt. Stap voor stap zorg ik dat jij als student/studente de Nederlandse taal gaat beheersen. Jullie zullen om verschillende redenen Nederlands willen leren, bijvoorbeeld voor een inburgeringsexamen, of omdat je tijdelijk als expat in Nederland woont en de taal wilt leren, andere vinden het leuk om als hobby te doen en weer anderen komen voor de liefde naar Nederland... Er zijn zo veel redenen! Van tiener tot volwassen studenten, van beginner tot gevorderd en ertussen, ik geef met plezier mijn lessen aan studenten over heel de wereld! Nieuwsgierig geworden, ik hoop je in mijn les te zien! Groetjes Carolina.
verified badge
Mijn naam is Virginia en ik kom uit Spanje.
Ik woon in Nederland al 18 jaar met plezier.
Sinds 2012 geef ik Spaanse lessen aan volwassenen en studenten. Ook aan kinderen.
De lessen zijn voor beginners, medium, hoge niveau en conversatie Spaans.
De lessen bestaan uit grammatica, woordenschat, oefeningen en korte gespreken of simulaties van dagelijks situaties.
Bij de eerste ontmoeting bespreken we samen wat voor jou belangrijk is.
Ik pas me aan aan het niveau van de cursist en aan de behoeftes. Les geven vind ik zelf leuk. Dit vind ik belangrijk.
Naast dit helpt bij het voorbereiding van Examen voor middelbare en hogere scholen
Groetjes
Virginia
verified badge
🇪🇸 Spreek vol zelfvertrouwen Spaans — Reizen | Zakelijk | Examens | Conversatie 🇪🇸

✨ Wil je Spaans leren op een leuke, praktische manier, met de nadruk op echte communicatie? Dan ben je hier aan het juiste adres!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en ervaren docent Spaans en ik begeleid je stap voor stap om vol zelfvertrouwen Spaans te spreken – of het nu voor reizen, werk, examens of alledaagse gesprekken is.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila, en ik heb al veel studenten geholpen hun potentieel in het Spaans te ontdekken met een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 In mijn lessen spreken we vanaf dag één — je zult de taal op een natuurlijke en effectieve manier gaan gebruiken.

🧭 Kies je focus:
✈️ Spaans voor op reis
→ Leer essentiële zinnen, dagelijkse uitdrukkingen en culturele tips.
→ Wees er klaar voor om zonder taalbarrières van je reizen te genieten.
→ Spreek vol zelfvertrouwen in elk Spaanssprekend land!

💼 Spaans voor zakelijk gebruik
→ Verbeter je professionele communicatie in het Spaans.
→ Woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Vergroot je zelfvertrouwen en professionaliteit in internationale omgevingen.

🎓 Examenvoorbereiding (DELE, SIELE, IB...)
→ Lessen gericht op exameninhoud en -strategie.
→ Oefentests, gerichte correcties en persoonlijke ondersteuning.
→ Verminder stress en ga vol zelfvertrouwen je examen in.

💬 Gespreksboost
→ Oefen met natuurlijk en vloeiend spreken.
→ Onderwerpen: cultuur, dagelijks leven, nieuws, reizen, meningen — u kiest!
→ Live correcties en tips om authentieker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Spaans (A1–C2)
Gestructureerde grammatica en woordenschat gecombineerd met veel praktische spreekoefeningen.

🎁 SPECIALE BONUS
Zodra je je eerste les boekt, krijg je direct toegang tot een privéleslokaal met alle benodigde materialen:
Interactieve tools, woordenlijsten, grammatica-uitleg, oefeningen en leuke extra's helpen je om in je eigen tempo vooruit te komen.

✨ Laten we van jouw Spaanse leerreis een plezierige, praktische en echt effectieve ervaring maken!
////
Spreek vol zelfvertrouwen Spaans — Reizen | Werk | Examens | Gesprekken

✨ Wil je Spaans leren op een praktische, leuke en op realistische communicatie gerichte manier? Dan ben je hier aan het juiste adres!
✨ Ik ben een gekwalificeerde en ervaren docent Spaans en ik zal je stap voor stap begeleiden om vol zelfvertrouwen Spaans te spreken – of het nu voor reizen, werk, examens of gewoon dagelijkse communicatie is.

👋🏼 Mijn naam is Nouhaila, en ik heb al veel studenten geholpen hun potentieel in het Spaans te ontwikkelen door middel van een communicatieve, positieve en persoonlijke aanpak.
💬 In mijn cursussen spreken we vanaf de eerste dag – je zult de taal op een natuurlijke en effectieve manier gaan gebruiken.

🧭 Kies je doel:
✈️ Spaans voor op reis
→ Leer essentiële zinnen, alledaagse uitdrukkingen en culturele tips.
→ Maak je klaar om zonder taalbarrières van je reizen te genieten.
→ Spreek vloeiend in elk Spaanstalig land!

💼 Professionele Spanjaard
→ Verbeter je professionele communicatie in het Spaans.
→ Woordenschat voor vergaderingen, presentaties en e-mails.
→ Vergroot je zelfvertrouwen en professionaliteit in een internationale omgeving.

🎓 Examenvoorbereiding (DELE, SIELE, IB...)
→ Cursussen gericht op exameninhoud en -strategieën.
→ Praktische tests, gepersonaliseerde correcties en individuele opvolging.
→ Verminder stress en ga vol zelfvertrouwen naar het examen.

💬 Gesprekslessen
→ Oefen met vloeiend en natuurlijk spreken.
→ Onderwerpen: cultuur, dagelijks leven, actualiteiten, reizen, meningen — u kiest!
→ Live correcties en tips om authentieker te klinken.

📚 Ook beschikbaar: Algemeen Spaans (A1–C2)
Gestructureerde cursussen die grammatica, woordenschat en intensieve communicatieve oefeningen combineren.

🎁 SPECIALE BONUS
Zodra je je eerste les boekt, krijg je direct toegang tot een privéleslokaal met al het benodigde materiaal:
Interactieve tools, woordenlijsten, grammatica-uitleg, oefeningen en leuke extra's om in je eigen tempo vooruit te komen.

✨ Maak van je Spaanse leerervaring een plezierige, praktische en echt effectieve ervaring!
verified badge
Mijn lessen zullen vooral leuk zijn en ook leerzaam. Ik zal je helpen met je grammatica, je leesvaardigheid en we zullen gesprekken voeren. Huiswerk zal zeker een ding zijn. Ik zal te allen tijde beschikbaar zijn voor uw vragen. Als er een bepaald onderwerp is waar je over wilt praten/leren, laat het me dan weten. Ik kijk ernaar uit.
verified badge
Al sinds het Gymnasium geef ik bijles Wiskunde, Natuurkunde, Scheikunde, Latijn en taalcusussen latijnse talen Portugees Spaans Frans en Italiaans van niveau basis of beginner tot niveau Gymnasium. Voor Basisschoolleerlingen ook rekenen bijvoorbeeld met breuken en procenten en alle andere modules. Ook nederlandse grammatica en spelling.
verified badge
Tijd om Russisch te leren in Utrecht! Als gediplomeerd docent in Russische taal- en letterkunde verzorg ik reeds 20 jaar - met succes - cursussen in Russische Taal en informeer mensen over de Russisch
De taalcursussen worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Russische taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Russische cultuur
verified badge
Ben je op zoek naar online Koranlessen voor je kind? Ik ben docent met meer dan 15 jaar ervaring in het onderwijzen van de Koran en de Arabische taal. Alles wat je kind nodig heeft, is een apparaat en de wens om te leren. Maak van het leren van de Koran een plezierige en waardevolle ervaring voor je kind – start vandaag nog!
verified badge
Gecertificeerd (TEFL) moedertaalspreker Engels die (online) lessen geeft om uw Engelse taalbehoeften te ondersteunen.
Met een focus op UW persoonlijke communicatieve taaltraining, zullen we samen uw eigen behoeften en doelstellingen voor succes vaststellen!
Ik zal de inhoud van uw Engelse lessen op maat maken om ervoor te zorgen dat we uw volledige potentieel kunnen bereiken en al uw doelen kunnen bereiken.
Van absolute beginners tot gevorderd zakelijk Engels, laat mij je ondersteunen op jouw persoonlijke reis.
verified badge
Heeft jouw kind moeite met een bepaald vak of wil hij/zij extra oefenen voor de doorstroomtoets, CITO of IEP? Misschien is leren lastig door ADHD, dyslexie of een ander leerprobleem. Ik help graag om jouw kind weer met meer zelfvertrouwen te laten leren!

Na jaren als groepsleerkracht (groep 1 t/m 8) te hebben gewerkt geef ik nu online begeleiding en bijles aan leerlingen die net dat beetje extra hulp nodig hebben. Met mijn ervaring en vakkennis bied ik persoonlijke ondersteuning bij verschillende vakken en help ik kinderen goed voorbereid naar de middelbare school.

Persoonlijk
Elke les is 100% afgestemd op het niveau, de (leer)behoefte en de leerstijl van de leerling: spelenderwijs, met meer herhaling of juist veel afwisseling. Jij als ouder blijft altijd betrokken: na elke les ontvang je een korte terugkoppeling en we bespreken regelmatig de voortgang.

Deskundig
Tijdens - en vooral ook na - mijn jaren als groepsleerkracht in het basisonderwijs heb ik veel (vak)didactische en pedagogische kennis opgedaan. Mijn aanpak is theoretisch onderbouwd. Ik werk met gestructureerde materialen, ben op de hoogte van de verschillende lesmethodes die op school gebruikt worden en blijf zelf ook leren.

Visueel
Veel kinderen begrijpen en onthouden beter als ze het kunnen zien. Vaak helpt een schema, een tekening of een afbeelding heel erg om iets te begrijpen. Door middel van 'visual thinking' worden dingen inzichtelijk en onthoud je het ook beter! In mijn online lessen delen we daarom samen een virtueel whiteboard, waar we allebei aantekeningen op kunnen maken.

Doelgericht
Volgens het principe Leren Zichtbaar Maken neem ik leerlingen mee in hun leerproces. Samen zoeken we uit welke leerdoelen al goed gaan en welke nog niet zijn behaald. Ik maak een plan van aanpak met daarin gerichte oefeningen, strategieën en ondersteuning, afgestemd op de behoeften van je kind. Aan het begin van elke les bespreken we aan welke doelen we gaan werken en gedurende de les kijken we daarop terug.
verified badge
Ik ben docent Frans (met een diploma in Frans en Romaanse talen en literatuur, met een focus op lesgeven). Ik begeleid jongeren uit de Franstalige wereld (Zwitserland, België, Frankrijk) in hun studie om hen te helpen betere resultaten in het Frans te behalen en vooral meer zelfvertrouwen te krijgen.

Ik werk zowel met autochtone tieners als met buitenlandse studenten die in Franstalige landen wonen.

Ik pas mij aan het lesprogramma, de examens en de beoordelingen van hun school aan.

Ik kijk ernaar uit om uw kinderen te ontmoeten,
Met vriendelijke groeten,
Laurie
verified badge
Hulp nodig bij wiskunde of biologie? Als biomedisch wetenschapper met een doctoraat in geneeskunde en gezondheidswetenschappen, help ik graag jong en oud om de leerstof beter te begrijpen en met meer vertrouwen te leren. We werken op jouw tempo en op een manier die bij jou past.

Hoe verloopt een les?
Tijdens de eerste sessie bekijken we samen waar de grootste moeilijkheden liggen. Van daaruit bouwen we stapsgewijs verder. Ik moedig aan om veel vragen te stellen en geef praktische tips en strategieën om efficiënter te leren.

We maken samen oefeningen, bespreken voorbeelden en werken daarna met extra uitdagingen om het inzicht te verdiepen. Zo zorg ik ervoor dat je goed voorbereid bent op je toets of examens.

Een positieve leerervaring
Leren mag best aangenaam zijn. Met een geduldige, motiverende en duidelijke aanpak zorg ik voor een ontspannen sfeer waarin fouten maken mag en geen enkele vraag te veel is. Want daar leer je juist het meest van.

Interesse?
Neem gerust contact op voor meer informatie of om een eerste les af te spreken. Ik help je graag verder!
verified badge
Hallo! Mijn naam is Sebastiaan en ik ben eerste masterstudent Handelsingenieur aan de VUB (Solvay). Ik geef met veel enthousiasme bijles aan kinderen en jongeren in het lager en secundair onderwijs.
Ik heb hier al ervaring mee en help leerlingen graag doelgericht om hun schoolresultaten te verbeteren en met meer zelfvertrouwen te leren studeren.
Ik ben beschikbaar vanaf 28/02/2026. Aarzel niet om me te contacteren voor verdere vragen. Fysieke lessen zijn mogelijk in de regio Tervuren.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Renate