

van20.00EUR/ h
Geschiedenis Biologie Maatschappijleer Economie eenvoudig
Ik ben docent geschiedenis en bevoegd 2e graads met heel erg veel plezier met de leerlingen door de historie te gaan , net alsof ze het zelf beleven.
Mijn specialiteiten zijn wereldoorlog 1, de 80-jarige oorlog, de middeleeuwen en ook de oudheid oh ja ons verleden in onze koloniën, misschien wel beladen MAAR wel onze historie.
Ben je leerling met een kijk op de geschiedenis onthou dan wel Vandaag is Morgen Geschiedenis.
Alle typen leerlingen van VMBO B/K tot aan VWO leerlingen zijn welkom
Mijn specialiteiten zijn wereldoorlog 1, de 80-jarige oorlog, de middeleeuwen en ook de oudheid oh ja ons verleden in onze koloniën, misschien wel beladen MAAR wel onze historie.
Ben je leerling met een kijk op de geschiedenis onthou dan wel Vandaag is Morgen Geschiedenis.
Alle typen leerlingen van VMBO B/K tot aan VWO leerlingen zijn welkom
Extra informatie
neem wel altijd de lesboeken meeLocatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Oegstgeest, Nederland






|
Use ctrl + wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld |
Duur: | 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands |
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Sjaak snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | ||
11 | Maandag om 11:00 | Dinsdag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | ||
12 | Maandag om 12:00 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | ||
13 | Maandag om 13:00 | Dinsdag om 13:00 | Woensdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | Vrijdag om 13:00 | ||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 20€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds maart 2020
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | Maandag om 10:00 | Dinsdag om 10:00 | Woensdag om 10:00 | Donderdag om 10:00 | Vrijdag om 10:00 | ||
11 | Maandag om 11:00 | Dinsdag om 11:00 | Woensdag om 11:00 | Donderdag om 11:00 | Vrijdag om 11:00 | ||
12 | Maandag om 12:00 | Dinsdag om 12:00 | Woensdag om 12:00 | Donderdag om 12:00 | Vrijdag om 12:00 | ||
13 | Maandag om 13:00 | Dinsdag om 13:00 | Woensdag om 13:00 | Donderdag om 13:00 | Vrijdag om 13:00 | ||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 20€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Robert
Natuurkunde / Scheikunde / Bio, bij jou thuis, bij mij thuis of op afstand!Als Frans-Belgische leraar bied ik privélessen natuurkunde, scheikunde en biologie aan voor het middelbaar en hoger niveau. Ik ben gespecialiseerd in het middelbaar niveau tot en met het 5e jaar Belgisch.
Ik reis indien nodig tot bij u thuis, zowel in de regio Brussel als in Waals- en Vlaams-Brabant, met een minimale cursusduur van 2 uur. Met ruime ervaring bied ik talloze oefeningen aan om kennis te consolideren. Afstandsonderwijs is ook mogelijk via platforms zoals Skype, Facebook, enz. Voor studenten in Frankrijk worden de lessen uitsluitend op afstand gegeven.
Aarzel niet om contact met mij op te nemen om uw lessen te organiseren op basis van uw behoeften en beschikbaarheid. Ik ben hier om u te helpen uw vaardigheden in deze onderwerpen op een effectieve en persoonlijke manier te versterken. Cursussen die op uw behoeften zijn afgestemd, zorgen ervoor dat u snel vooruitgang boekt.
Nouhaila
Til je Frans naar een hoger niveau met grammatica, conversatie en praktijkgerichte lessen! 🇫🇷✨Breng je Frans naar een hoger niveau met conversatielessen en oefeningen in het echte leven! 🇫🇷✨
Bent u gepassioneerd door Frans en wilt u uw taalvaardigheden verbeteren? Dan bent u bij ons aan het juiste adres!
Ik ben Nouhaila, een native speaker Frans met meer dan 5 jaar ervaring in het lesgeven aan leerlingen van alle niveaus. Mijn doel is om u te helpen Frans te leren op een leuke, effectieve en stressvrije manier. Tijdens mijn lessen ligt de nadruk 100% op conversatie. U oefent Frans in een ontspannen en vriendelijke omgeving, waardoor uw spreekvaardigheid en zelfvertrouwen toenemen.
🔹 Waarom Frans leren bij mij?
Gepersonaliseerde lessen: aangepast aan uw niveau en behoeften.
Realtime feedback: corrigeer uw fouten en verbeter uw uitspraak.
Praktische gesprekken: Onderwerpen zoals cultuur, reizen, zaken en meer, zodat u in elke situatie vloeiend kunt spreken.
Dynamisch leren: interactieve oefeningen en lesmateriaal om te herhalen wat u hebt geleerd.
🌍 Reist u naar Frankrijk of heeft u een zakelijk project? Maak je geen zorgen! Dankzij mijn lessen bent u klaar om met zelfvertrouwen te spreken, zowel tijdens een zakelijke bijeenkomst als op reis.
🎯 Heb je een examen in gedachten? Ik kan u ook helpen bij de voorbereiding op Franse examens (DELF, DALF, etc.) en ik geef u de beste strategieën om uw succes te garanderen.
Bent u klaar om uw Frans te verbeteren en een gevorderd niveau te bereiken? Laten we vandaag nog beginnen!
Jordy
IMAT 2025 - volledige voorbereiding of vakspecifiekIn deze cursus bereid ik je voor op de IMAT (Italiaanse toelatingstest voor geneeskunde). Deze test vindt elk jaar plaats en is de enige manier om toegang te krijgen tot de opleiding Engelstalige geneeskunde aan openbare universiteiten in Italië.
Ik help je met de vier wetenschappelijke disciplines (wiskunde, natuurkunde, biologie, scheikunde), evenals met kritisch redeneren en algemene kennis. Ik bereid je ook voor op realistische examensituaties om je te laten wennen aan de tijdslimiet en andere beperkingen.
Rina
Изучение голландскогo языка для русскоязычных - Nederlands voor RussischtaligeDe taalcursussen Nederlands voor Russischtalige worden op maat gegeven, afhankelijk van het niveau van de student.
* Basiscursus
* Zakelijk cursus
* Nederlands voor Russischtalige
* Cursussen over de Nederlandse literatuur en cultuur
* Taal op reis
De student kan kiezen voor individuele lessen of deelname aan lessen met een groep cursisten. De lessen worden gegeven door een gediplomeerd docent in Nederlandse taal- en letterkunde. In het lesprogramma wordt ook tijd ingepast voor de Nederlandse cultuur
Stefan
Online taalonderwijs Engels - uw behoeften, uw ontwikkeling!In de wereld van vandaag is Engels een bijna essentiële vaardigheid geworden. Of u nu uw vaardigheid in deze taal wilt verbeteren voor uw werk of privéleven, ik kan u helpen. Ik heb een masterdiploma Engels, een lerarenopleiding en werk al meer dan tien jaar in het Engels. Wat uw behoeften ook zijn, ik weet zeker dat ik u kan helpen.
Mijn lesmethoden zijn altijd afgestemd op de behoeften van de cursist. Ik gebruik meerdere bronnen, zoals audio, video, tekst en veel conversatie, om je te helpen wennen aan alle aspecten van de taal. De onderwerpen waar we ons op richten, zijn de onderwerpen die jij kiest.
Hala
Citotraining en bijles voor basisschool leerlingen. Eventueel ook voor middelbare scholieren!Met 3+ jaar ervaring in het geven van bijles help ik leerlingen op een interactieve en effectieve manier om hun schoolprestaties te verbeteren. Mijn lessen zijn volledig afgestemd op de behoeften van elke leerling, zodat zij niet alleen de stof beter begrijpen, maar ook met meer zelfvertrouwen leren.
Iedere leerling leert op zijn eigen manier, en daarom pas ik mijn uitleg aan om complexe concepten eenvoudig en begrijpelijk te maken. Of het nu gaat om rekenen, taal of een ander vak, ik zorg ervoor dat de leerstof helder wordt en leerlingen zelfstandig verder kunnen.
Naast reguliere bijlessen bied ik ook Cito-training aan. We oefenen met verschillende vraagsoorten en strategieën, zodat leerlingen zich goed voorbereiden en met minder stress de toets maken. Door middel van duidelijke uitleg, effectieve oefenmethodes en persoonlijke begeleiding help ik hen om hun vaardigheden te versterken en betere resultaten te behalen.
Wat kun je verwachten?
• Individuele begeleiding afgestemd op het niveau en de leerstijl van de leerling
• Heldere uitleg en praktische oefeningen om de stof beter te begrijpen
• Gerichte strategieën en training voor de Cito-toets
• Geduldige en motiverende begeleiding om leerplezier en zelfvertrouwen te vergroten
Ik geef bijles en Cito-training aan alle groepen en vakken.
Eventueel ook lessen aan middelbare scholieren. In overleg.
Narayan
Biologiebijles voor studenten van IGCSE-, GCSE-, S5-, secundair of gelijkwaardig niveauBiologielessen gegeven door een afgestudeerde ingenieur met meer dan 16 jaar ervaring (stand 2024) in het lesgeven van wiskunde (tot en met bachelorniveau), biologie (tot en met secundair niveau, inclusief IGCSE, GCSE en S5) en natuurkunde en scheikunde (hoger secundair niveau, IB en A-level).
Met uitgebreide ervaring in het geven van bijles biologie, bied ik gespecialiseerde lessen aan studenten tot en met GCSE, IGCSE en Europees S5-niveau. Ik streef ernaar om biologie boeiend en toegankelijk te maken, zodat studenten niet alleen de stof begrijpen, maar ook uitblinken in hun examens en cursuswerk. Of u nu ecosystemen, menselijke fysiologie, genetica of celbiologie studeert, ik stem mijn lessen af op uw individuele leerbehoeften.
Ik bied uitgebreide lessen die complexe concepten vereenvoudigen, zodat studenten een solide greep op het onderwerp krijgen. Ik ben er trots op dat ik moeilijke onderwerpen opdeel in hanteerbare stukken, zodat studenten vertrouwen krijgen in hun kennis en vaardigheden. Mijn lesaanpak is interactief en moedigt studenten aan om vragen te stellen en kritisch na te denken over het materiaal.
Ik heb ook meer dan 7 jaar ervaring in het lesgeven en begeleiden van gestandaardiseerde tests zoals de GRE en SAT. Ik kan u helpen om gestandaardiseerde cursussen zoals de GRE, SAT en zelfs TOEFL effectief te leren.
Op het gebied van wiskunde verzorg ik lessen voor leerlingen tot en met bachelorniveau, waaronder bachelorstudenten, IB-studenten (Math SL en Math HL), AS/A-level-studenten, Europese S6- en S7-niveau-studenten, GCSE-studenten en IGCSE-studenten.
Wetenschapscursussen (natuurkunde en scheikunde) zijn beschikbaar voor studenten tot het Europese hoger middelbaar niveau, inclusief IB- en A-niveau.
Wetenschapslessen (biologie) zijn beschikbaar voor studenten tot het Europees secundair niveau, GCSE-niveau en IGCSE-niveau.
Momenteel geef ik les:
1. GCSE-studenten
2. IGCSE-studenten
3. IB-studenten
4. Europese scholieren
5. Studenten op AS / A-niveau
Mijn huidige leerlingen komen van de volgende scholen:
1. St Georges International School, Luxemburg, Edexcel (Pearson) Curriculum (10 studenten)
2. Internationale School van Luxemburg, Luxemburg, IB-curriculum (6 studenten)
3. Lycée Athénée de Luxembourg, Luxemburg, IB Curriculum (4 studenten)
4. Lycée - Internationale school Michel Lucius, Luxemburg, Cambridge Curriculum (4 studenten)
5. Europese School Kirchberg, Luxemburg, Europees curriculum (4 studenten)
6. Lycée Aline Mayrisch, Luxemburg, Luxemburgs curriculum (1 student)
7. Internationale School van Den Haag, Nederland, IB-curriculum (1 student)
8. Internationale School van Nice, Frankrijk, IB-curriculum (2 studenten)
9. Merchiston Castle School, Edinburgh, Schotland, Edexcel (Pearson)/Cambridge (1 leerling)
10. Silverline Private School, Limassol, Cyprus, nationaal curriculum van het Verenigd Koninkrijk (1 student)
11. North Broward Preparatory School, Florida, VS, IB-curriculum (1 student)
12. King Solomon International School, Israël, IB-curriculum (1 student)
Naast het helpen van studenten met hun cursuswerk, richt ik me ook op het ontwikkelen van effectieve studiegewoonten en teststrategieën om ervoor te zorgen dat ze volledig voorbereid zijn op hun examens. Mijn doel is om elke student te helpen hun best mogelijke resultaten te behalen.
Als je een GCSE, IGCSE of European S5 student bent die op zoek is naar deskundige Biologie bijles, dan ben ik er om je te helpen slagen. Neem vandaag nog contact met me op om je reis naar academische excellentie in Biologie te beginnen!
Sevban
Wiskunde, biologie, scheikunde en lichamelijke opvoeding.Ik ben gespecialiseerd in wiskunde, biologie, scheikunde en lichamelijke opvoeding. Ik heb ervaring met privélessen en het geven van grotere klassen voor school. Daarnaast heb ik vaardigheden die me helpen bij andere vakken op school, waaronder lichamelijke opvoeding.
Noshaba
Het beheersen van de levenswetenschappen, van cellen tot chemicaliën (biologie, scheikunde, wetenschap)Ik heb een masterdiploma biochemie en heb praktische onderzoekservaring opgedaan bij de afdeling biochemie van het DHQ Ziekenhuis. Ik heb meer dan 1,2 jaar ervaring in het lesgeven en ben gespecialiseerd in het eenvoudig en boeiend maken van wetenschappelijke vakken. Ik geef les in biologie (de studie van leven en levende organismen), scheikunde (het begrijpen van materie en chemische reacties), biochemie (de wetenschap van het leven op moleculair niveau) en basiswetenschappen (algemene wetenschappelijke concepten voor jongere leerlingen). Mijn aanpak is conceptgericht en ik gebruik praktijkvoorbeelden, beeldmateriaal en interactieve methoden om het leren leuk en effectief te maken. Ik deel ook regelmatig voortgangsupdates met ouders om transparantie en groei te garanderen. Of uw kind nu net begint of zich voorbereidt op gevorderde examens, ik streef ernaar om zelfvertrouwen, nieuwsgierigheid en een sterke basis in de wetenschap op te bouwen.
Anja
Bijles Rekenen 1-op-1 ( Wiscat - / Landelijke Kennistoets LKT - toets Pabo / MBO-rekenen ) onlineAls bevoegd wiskundedocent geef ik online 1-op-1 bijles in Rekenen in Beroepsonderwijs: MBO - HBO (waaronder de Pabo WisCat-rekentoets en de Landelijke Kennis-rekentoets Pabo (LKT)).
Stap voor stap nemen we de leerstof samen door, zodat je het goed onder de knie krijgt. Rekenen leer je door te doen! Het geeft mij veel voldoening als de student mooie cijfers haalt.
Ook bijles in de schoolvakanties, weekenden en avonden.
Tom
Engelse lessen met een CELTA-gekwalificeerde moedertaalspreker EngelsBent u op zoek naar een gekwalificeerde native docent Engels (Brits) met uitgebreide onderwijs- en zakelijke ervaring? Dan help ik je graag!
Ik heb een heel eenvoudige onderwijsfilosofie. Elke les moet uitdagend, lonend en leuk zijn, want de beste manier om te leren is met een glimlach op je gezicht. Ik pas onze lessen samen aan uw unieke behoeften en doelen aan, waaronder:
• uw accent en uitspraak verbeteren;
• u te helpen steenkool Engels en typische 'Dunglish' woorden te vermijden;
• het verbreden van uw vocabulaire; en
• het perfectioneren van uw gebruik van tijden.
Het allerbelangrijkste is dat ik u kan helpen uw zelfvertrouwen te vergroten, wat de sleutel is tot het leren van een taal.
Een specialiteit van mij is zakelijk Engels, dus ik kan ook met alles helpen, van het voorbereiden van een interview of het spreken in vergaderingen tot het geven van een presentatie.
Hoewel mijn lessen 100% in het Engels zijn, spreek ik ook Nederlands en Spaans. Dit geeft me echt inzicht in waarom studenten bepaalde fouten maken en hoe ze deze het beste kunnen vermijden.
Klara
Docent Zweeds leraar in België en omstrekenVoormalig Berlitz-leraar biedt lessen in het Zweeds. Alle niveaus.
Elke cursus wordt op maat gemaakt en aangepast aan de behoeften van de student.
Individuele lessen of lessen in kleine / grotere groepen of voor gezinnen.
Mogelijkheid om ook Corona-proof Skype-lessen te volgen.
Aarzel niet om mij te contacteren voor meer informatie.
Gevestigd in Brussel en Hoogstraten, maar locatie en planning zijn bespreekbaar.
Lessen in Nederland zijn ook mogelijk (Breda en omgeving)
Dagmar
U bent uitgenodigd voor mijn eerste Duitse les! Ga met mij mee op een spannende reis in de Duitse taal! Alleen voor beginners.Inleidingen:
Basisbegroetingen en afscheidsgroeten
Hoe je jezelf kunt voorstellen en om namen kunt vragen
Alfabet en uitspraak:
Overzicht van het Duitse alfabet
Belangrijkste uitspraakregels
Essentiële woordenschat:
Tellen van 1 tot 20
Dagen van de week en basistijdsuitdrukkingen
Korte introductie tot de Duitse cultuur en tradities
Doe mee met een boeiende sessie vol leuke activiteiten en interactieve oefeningen! Ik kijk ernaar uit jullie allemaal te zien!
Klaas
Vedische wiskunde maakt moderne wiskunde als nieuwVedische wiskunde is voor iedereen die wiskunde en rekenen op een nieuwe en voor velen nog onbekende manier willen leren. Je zult je keer op keer verbazen hoe gemakkelijk het kan zijn. Niet alleen dat, veelal zijn er talloze manieren van oplossen, die geheel afhankelijk zijn van je inzicht, creativiteit en vaardigheden. Zeker is dat je met andere ogen zult kijken naar het probleem en naar het vak. Mijn eigen reactie was: "Waarom hebben ze mij dit niet eerder verteld!"
Nina
IB Biology SL-bijles is voor iedereen die extra ondersteuning nodig heeft bij alles wat met biologie te maken heeft, of het nu gaat om anatomie of planten!Ik heb Biology HL in IB afgerond met een 6 overall. Ik studeer het nu op universitair niveau en ben klaar om studenten te helpen die worstelen met IB Biology SL. Ik ben bekend met de syllabus en kan studenten helpen om complexe onderwerpen op te splitsen in eenvoudigere concepten die makkelijk te verteren zijn.
We beginnen met een les om elkaar te leren kennen en te zien of onze doelen overeenkomen. We bespreken waar je precies hulp bij nodig hebt en maken een wekelijks bijlesschema. Aan het einde van elke les verwacht ik dat studenten mij laten weten waar ze de volgende keer hulp bij nodig hebben of dat ze het mij uiterlijk 3 dagen voor de volgende les laten weten. Zo zorgen we ervoor dat elke les het meeste uit onze tijd samen haalt. Aan het begin van de volgende les doen we een paar oefenvragen om onze vorige les te herhalen en gaan we verder met het volgende gewenste onderwerp.
Ik ben op zoek naar studenten die openstaan voor constructieve kritiek. Ik beloof dat ik al onze lessen met geduld, vriendelijkheid, motivatie en steun zal benaderen!