facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds maart 2025
Leraar sinds maart 2025
Privélessen piano aan huis, voor kinderen en volwassenen
course price icon
Van 36 € /h
arrow icon
Hallo, ik ben Jens en bied privé pianolessen aan voor alle leeftijden vanaf 7 jaar.
Ik kom hiervoor steeds bij de leerling thuis (regio zuidrand Antwerpen).
Dit kan op wekelijkse basis of om de 2 weken.
Alle niveaus kunnen bij mij terecht, zowel absolute beginners als gevorderden.
Voorkennis van notenleer en muziektheorie is niet vereist.
De lessen worden laagdrempelig en op maat aangeboden: ik vertrek altijd vanuit de wensen, interesses en persoonlijke doelstellingen van de leerling. Op basis hiervan wordt dan een gepersonaliseerd leertraject uitgewerkt. Dit alles zonder de verplichtingen van een reguliere muziekschool.
Diverse muziekgenres kunnen aan bod komen zoals klassieke muziek, pop of filmmuziek.
Over het algemeen hecht ik als leraar veel belang aan een goede techniek, een fysiek bewuste en ontspannen houding aan de piano en de ontwikkeling van muzikale zelfexpressie.
De lessen worden gestructureerd uitgebouwd, het leerproces verloopt stap voor stap.
Via echte coaching en begeleiding probeer ik het onderste uit de kan te halen.
Het plezier van het musiceren staat steeds voorop!
Daarnaast heb ik ook ervaring met het geven van aangepaste lessen aan personen met een fysieke handicap.
Extra informatie
De lessen kunnen enkel bij de leerling thuis doorgaan. Daarom is het belangrijk dat deze kan beschikken over een piano (digitaal of akoestisch), of minstens over een keyboard.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Mortsel, België
Over
Als professioneel opgeleide pianist geef ik al ruim 10 jaar privélessen aan zowel kinderen als volwassenen.
Bedoeling is vooral deze lessen laagdrempelig en op maat en tempo van de leerling aan te bieden, zonder de verplichtingen van een reguliere muziekschool en rekening houdend met persoonlijke voorkeuren. Populaire hedendaagse muziek kan daarbij bijvoorbeeld aangepast worden aan verschillende speelniveaus.
In mijn lessen hecht ik veel belang aan de ontwikkeling van een goede techniek,
een fysiek bewuste en ontspannen houding aan de piano en muzikale zelfexpressie.
Diverse muziekgenres kunnen aan bod komen zoals klassieke muziek, pop of filmmuziek.
Er kan van verschillende soorten cursussen en lesmateriaal gebruikt gemaakt worden, afhankelijk van leeftijd, niveau, muziekstijl en vooropgestelde doelstellingen.
De lessen worden op een gestructureerde manier uitgebouwd, het leerproces verloopt stap voor stap. Via echte coaching en begeleiding probeer ik het onderste uit de kan te halen. Het plezier van het musiceren staat steeds voorop!
Daarnaast heb ik ook ervaring met het geven van aangepaste lessen aan personen met een fysieke handicap.
Buiten de privélessen geef ik ook nog les aan een muziekschool.
Opleiding
Master of Arts in de uitvoerende muziek: klassieke piano aan KASK Conservatorium Gent
Bachelor in de uitvoerende muziek: klassieke piano aan Conservatorium Brussel (Erasmus Hogeschool)
Leservaring
Ik heb ruim 10 jaar ervaring als pianoleerkracht en meer dan 25 jaar als uitvoerend muzikant, zowel als solist als in ensembles (recitals, muziekopluistering van evenementen, muziekopnames,...).
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Dag iedereen,

Mijn naam is Sana.
Ik ben pianodocent aan een conservatorium en uitvoerend pianist met meer dan 25 jaar ervaring. Ik geef inspirerende en persoonlijke pianolessen aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus.

Ben je een enthousiaste beginner? Wil je na een tijdje weer piano spelen? Dan ben je van harte welkom! Zelfs peuters en kleuters vanaf 3 jaar kunnen hun eerste stappen in de wereld van de muziek zetten. Ook tieners en volwassenen zijn van harte welkom.

Wat kunt u verwachten?
• Individuele begeleiding afgestemd op uw doelen en muzikale smaak (klassiek, pop of andere stijlen).
• Een lesmethode die is afgestemd op jouw leeftijd en niveau
• Een ontspannen, motiverende sfeer
• Geen voorkennis van muziek vereist

Tijdens de lessen leer je de basisprincipes van pianospelen, zoals techniek, houding en muzikale expressie. Mijn doel is niet alleen om je te leren spelen, maar ook om je te helpen genieten van muziek en je zelfvertrouwen achter de piano te vergroten.

Mijn onderwijsfilosofie
“Een goede leraar kan hoop inspireren, de verbeelding aanwakkeren en een liefde voor leren bijbrengen.” Brad Henry

De lessen vinden plaats bij mij thuis in Berchem.

Groeten
Sana 🎹🎶🎵
verified badge
Ik heb me gespecialiseerd in het lesgeven van basgitaar en optreden. Mijn doel is om jou uitgedaagd en nieuwsgierig te houden naar meer!

Deze les is bedoeld om op een ontspannen en frisse manier een breed spectrum aan stijlen te leren spelen! Als je een beginner bent of al jaren niet meer hebt gespeeld, maak je geen zorgen, het is nooit te laat!
verified badge
Hallo, mijn naam is Annemie, en ik geef pianoles in de regio Antwerpen Zuid aan beginners en gevorderden, aan kinderen vanaf 6 jaar en aan volwassenen. Ik genoot een klassieke opleiding maar ben evenzeer vertrouwd met andere muziekgenres. Gaandeweg leer ik je noten lezen en de finesse van muziek begrijpen en uitvoeren. En daar hoort een flinke portie plezier bij ! Waar wacht je op?
verified badge
Alle niveaus zijn welkom voor de lessen: of je nu

- De basistechnieken van de saxofoon onder knie wilt krijgen,
- Je klank wilt verbeteren,
- De solo's van je favoriete muzikant wilt begrijpen,
- Creative manieren wilt leren om te improviseren,


Ik zal je helpen met lessen op maat van jouw behoeften. Naast jazz sta ik natuurlijk ook open voor andere genres (zoals klassiek, pop/rock, ...).
verified badge
PRIVÉ PIANOLES

Wil jij graag piano leren spelen, liever 1 op 1 privéles volgen dan naar een muziekschool te gaan, of jezelf voorbereiden voor het nieuwe schooljaar op de academie? Wil je je lessen weer oppikken na even gestopt te zijn geweest, je techniek verbeteren, of simpelweg een zien of piano wel iets voor jou is? Wil je graag andere muziekgenres uitproberen, jezelf leren begeleiden, improviseren, componeren, je favoriete klassiek stuk of radioliedje spelen, bijleren over basisharmonie...?

Wees dan zéér welkom in mijn huiskamer!

Notenleerkennis mag, maar hoeft zeker niet.

Genres:
Klassiek, pop, filmmuziek, basis jazz, songwriting, begeleiding, akkoordenleer, kinderliedjes...
Meestal geef ik een combinatie van klassieke piano (notenlezen) en improvisatie, akkoordenleer, componeren..., maar alles kan. Af en toe komen er zelfs andere instrumenten aan bod, bijvoorbeeld percussie voor het aanleren van ritme.

Ervaring:
Ben afgestudeerd aan Studio Herman Teirlinck (richting Kleinkunst), en studeerde vervolgens piano op de Antwerpse Jazzstudio. Daarnaast volgde ik masterclasses bij o.a. Jef Neve, Kenny Werner, Amina Figarova... Naast privéles (zowel aan kinderen als volwassenen) heb ik meerdere jaren pianoles gegeven op de jeugdmuziekschool van de Halewijnstichting (Berchem).


Wanneer:
Op afspraak

Waar:
Te 2020 Antwerpen (Kiel), vlakbij de Kielbibliotheek, de Singel, Tentoonstellingswijk...

Stuur me gerust een mailtje voor meer info!
Ik kijk er naar uit je hier te ontvangen!

Muzikale groet,

Martine
verified badge
Ik ben Cèlia, een Catalaanse celliste die in Antwerpen woont. Voor mijn bachelordiploma heb ik gestudeerd aan de HKU Utrechts Conservatorium en mijn masterdiploma aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen.

Ik bied cello- en muziektheorielessen aan voor alle niveaus. Ik heb meerdere jaren ervaring met het lesgeven aan kinderen en volwassenen in individuele en groepslessen. Ik pas de inhoud van de lessen aan op het niveau, de behoeften en de doelen van elke leerling.

Ik ben een zeer enthousiast persoon die graag met mensen werkt en muziek maakt. Ik spreek Catalaans, Spaans, Engels en een basisniveau Nederlands.
verified badge
De lessen worden individueel en zorgvuldig aangepast aan de leeftijd, het niveau en het gewenste resultaat van de leerling.
Van de jongste leerlingen, aan wie de muziek en het spelen van de basis spelenderwijs wordt aangereikt, waarbij de muziek een belangrijk onderdeel van hun ontwikkeling wordt, tot gevorderde leerlingen, waarmee we alle muzikale details kunnen verfijnen en ons kunnen voorbereiden op een professionele carrière.
verified badge
Als je geïnteresseerd bent om piano te leren spelen, ben je hier aan het juiste adres! Ik wil graag met je samenwerken en je helpen de piano en muziek in het algemeen te leren kennen. Ik vind het leuk om mijn kennis over te dragen en de tijd te nemen voor studenten.
De pianolessen bevatten altijd een klein beetje theorie dat bij de pianostukken hoort die we in de lessen zouden doen. Indien nodig kan ik ook een extra theorieles geven.
Ik kijk er naar uit om met je te werken!
verified badge
Gitaar is een veelzijdig instrument dat varieert in genres van klassiek tot metal. In deze cursus leer ik de student elke stijl van gitaarspelen die ze willen leren! Ik heb mijn Doctor of Musical Arts in klassieke gitaar en ik heb gespeeld in metalbands, jazz, folk, rock en meer uitgevoerd. Met mijn 10+ jaar ervaring als docent zul je je muzikale doelen bereiken door bij mij te studeren!

Ongeacht de stijl waarin u geïnteresseerd bent, kunt u verwachten dat u een basis leert in het lezen van noten, techniek en muzikaliteit. Hiermee kunt u uw vaardigheden in het door u gekozen genre verder ontwikkelen.
verified badge
Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Antwerpen en speel al 20 jaar cello. Ondanks mijn jonge leeftijd heb ik sinds 2012, na vele audities te hebben gewonnen, meegespeeld in orkestprojecten in 18 Europese landen. Ik heb regelmatig deelgenomen aan muziekcursussen en workshops.
Momenteel werk ik als freelancer en ben ik actief als concertmuzikant en privédocent.
Uit eigen ervaring weet ik hoe belangrijk het is om thuis verstandig en effectief te oefenen. Daarom help ik graag jonge cellostudenten die niet op de hulp van hun ouders, die muzikant zijn, kunnen rekenen. Ik werk ook met volwassenen die hun dromen willen verwezenlijken of hun vaardigheden van vroeger weer willen opfrissen.
message icon
Contacteer Jens
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Dag iedereen,

Mijn naam is Sana.
Ik ben pianodocent aan een conservatorium en uitvoerend pianist met meer dan 25 jaar ervaring. Ik geef inspirerende en persoonlijke pianolessen aan leerlingen van alle leeftijden en niveaus.

Ben je een enthousiaste beginner? Wil je na een tijdje weer piano spelen? Dan ben je van harte welkom! Zelfs peuters en kleuters vanaf 3 jaar kunnen hun eerste stappen in de wereld van de muziek zetten. Ook tieners en volwassenen zijn van harte welkom.

Wat kunt u verwachten?
• Individuele begeleiding afgestemd op uw doelen en muzikale smaak (klassiek, pop of andere stijlen).
• Een lesmethode die is afgestemd op jouw leeftijd en niveau
• Een ontspannen, motiverende sfeer
• Geen voorkennis van muziek vereist

Tijdens de lessen leer je de basisprincipes van pianospelen, zoals techniek, houding en muzikale expressie. Mijn doel is niet alleen om je te leren spelen, maar ook om je te helpen genieten van muziek en je zelfvertrouwen achter de piano te vergroten.

Mijn onderwijsfilosofie
“Een goede leraar kan hoop inspireren, de verbeelding aanwakkeren en een liefde voor leren bijbrengen.” Brad Henry

De lessen vinden plaats bij mij thuis in Berchem.

Groeten
Sana 🎹🎶🎵
verified badge
Ik heb me gespecialiseerd in het lesgeven van basgitaar en optreden. Mijn doel is om jou uitgedaagd en nieuwsgierig te houden naar meer!

Deze les is bedoeld om op een ontspannen en frisse manier een breed spectrum aan stijlen te leren spelen! Als je een beginner bent of al jaren niet meer hebt gespeeld, maak je geen zorgen, het is nooit te laat!
verified badge
Hallo, mijn naam is Annemie, en ik geef pianoles in de regio Antwerpen Zuid aan beginners en gevorderden, aan kinderen vanaf 6 jaar en aan volwassenen. Ik genoot een klassieke opleiding maar ben evenzeer vertrouwd met andere muziekgenres. Gaandeweg leer ik je noten lezen en de finesse van muziek begrijpen en uitvoeren. En daar hoort een flinke portie plezier bij ! Waar wacht je op?
verified badge
Alle niveaus zijn welkom voor de lessen: of je nu

- De basistechnieken van de saxofoon onder knie wilt krijgen,
- Je klank wilt verbeteren,
- De solo's van je favoriete muzikant wilt begrijpen,
- Creative manieren wilt leren om te improviseren,


Ik zal je helpen met lessen op maat van jouw behoeften. Naast jazz sta ik natuurlijk ook open voor andere genres (zoals klassiek, pop/rock, ...).
verified badge
PRIVÉ PIANOLES

Wil jij graag piano leren spelen, liever 1 op 1 privéles volgen dan naar een muziekschool te gaan, of jezelf voorbereiden voor het nieuwe schooljaar op de academie? Wil je je lessen weer oppikken na even gestopt te zijn geweest, je techniek verbeteren, of simpelweg een zien of piano wel iets voor jou is? Wil je graag andere muziekgenres uitproberen, jezelf leren begeleiden, improviseren, componeren, je favoriete klassiek stuk of radioliedje spelen, bijleren over basisharmonie...?

Wees dan zéér welkom in mijn huiskamer!

Notenleerkennis mag, maar hoeft zeker niet.

Genres:
Klassiek, pop, filmmuziek, basis jazz, songwriting, begeleiding, akkoordenleer, kinderliedjes...
Meestal geef ik een combinatie van klassieke piano (notenlezen) en improvisatie, akkoordenleer, componeren..., maar alles kan. Af en toe komen er zelfs andere instrumenten aan bod, bijvoorbeeld percussie voor het aanleren van ritme.

Ervaring:
Ben afgestudeerd aan Studio Herman Teirlinck (richting Kleinkunst), en studeerde vervolgens piano op de Antwerpse Jazzstudio. Daarnaast volgde ik masterclasses bij o.a. Jef Neve, Kenny Werner, Amina Figarova... Naast privéles (zowel aan kinderen als volwassenen) heb ik meerdere jaren pianoles gegeven op de jeugdmuziekschool van de Halewijnstichting (Berchem).


Wanneer:
Op afspraak

Waar:
Te 2020 Antwerpen (Kiel), vlakbij de Kielbibliotheek, de Singel, Tentoonstellingswijk...

Stuur me gerust een mailtje voor meer info!
Ik kijk er naar uit je hier te ontvangen!

Muzikale groet,

Martine
verified badge
Ik ben Cèlia, een Catalaanse celliste die in Antwerpen woont. Voor mijn bachelordiploma heb ik gestudeerd aan de HKU Utrechts Conservatorium en mijn masterdiploma aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen.

Ik bied cello- en muziektheorielessen aan voor alle niveaus. Ik heb meerdere jaren ervaring met het lesgeven aan kinderen en volwassenen in individuele en groepslessen. Ik pas de inhoud van de lessen aan op het niveau, de behoeften en de doelen van elke leerling.

Ik ben een zeer enthousiast persoon die graag met mensen werkt en muziek maakt. Ik spreek Catalaans, Spaans, Engels en een basisniveau Nederlands.
verified badge
De lessen worden individueel en zorgvuldig aangepast aan de leeftijd, het niveau en het gewenste resultaat van de leerling.
Van de jongste leerlingen, aan wie de muziek en het spelen van de basis spelenderwijs wordt aangereikt, waarbij de muziek een belangrijk onderdeel van hun ontwikkeling wordt, tot gevorderde leerlingen, waarmee we alle muzikale details kunnen verfijnen en ons kunnen voorbereiden op een professionele carrière.
verified badge
Als je geïnteresseerd bent om piano te leren spelen, ben je hier aan het juiste adres! Ik wil graag met je samenwerken en je helpen de piano en muziek in het algemeen te leren kennen. Ik vind het leuk om mijn kennis over te dragen en de tijd te nemen voor studenten.
De pianolessen bevatten altijd een klein beetje theorie dat bij de pianostukken hoort die we in de lessen zouden doen. Indien nodig kan ik ook een extra theorieles geven.
Ik kijk er naar uit om met je te werken!
verified badge
Gitaar is een veelzijdig instrument dat varieert in genres van klassiek tot metal. In deze cursus leer ik de student elke stijl van gitaarspelen die ze willen leren! Ik heb mijn Doctor of Musical Arts in klassieke gitaar en ik heb gespeeld in metalbands, jazz, folk, rock en meer uitgevoerd. Met mijn 10+ jaar ervaring als docent zul je je muzikale doelen bereiken door bij mij te studeren!

Ongeacht de stijl waarin u geïnteresseerd bent, kunt u verwachten dat u een basis leert in het lezen van noten, techniek en muzikaliteit. Hiermee kunt u uw vaardigheden in het door u gekozen genre verder ontwikkelen.
verified badge
Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Antwerpen en speel al 20 jaar cello. Ondanks mijn jonge leeftijd heb ik sinds 2012, na vele audities te hebben gewonnen, meegespeeld in orkestprojecten in 18 Europese landen. Ik heb regelmatig deelgenomen aan muziekcursussen en workshops.
Momenteel werk ik als freelancer en ben ik actief als concertmuzikant en privédocent.
Uit eigen ervaring weet ik hoe belangrijk het is om thuis verstandig en effectief te oefenen. Daarom help ik graag jonge cellostudenten die niet op de hulp van hun ouders, die muzikant zijn, kunnen rekenen. Ik werk ook met volwassenen die hun dromen willen verwezenlijken of hun vaardigheden van vroeger weer willen opfrissen.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Jens