facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds maart 2022
Leraar sinds maart 2022
Jazz - saxofoonlessen, improvisatie en muziektheorie
course price icon
Van 41 € /h
arrow icon
Alle niveaus zijn welkom voor de lessen: of je nu

- De basistechnieken van de saxofoon onder knie wilt krijgen,
- Je klank wilt verbeteren,
- De solo's van je favoriete muzikant wilt begrijpen,
- Creative manieren wilt leren om te improviseren,


Ik zal je helpen met lessen op maat van jouw behoeften. Naast jazz sta ik natuurlijk ook open voor andere genres (zoals klassiek, pop/rock, ...).
Extra informatie
Eigen instrument is vereist.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Antwerpen, België
location type icon
Bij de leraar :
  • Letterkundestraat, Antwerpen, België
Over
Hey! Ik ben 24 jaar en studeer momenteel jazz saxofoon aan het koninklijk conservatorium van Antwerpen.

Daarvoor heb ik vijf jaar gestudeerd aan de KU Leuven waar ik ben afgestudeerd als fysicus met specialisatie in de theoretische en wiskundige natuurkunde.
Opleiding
Middelbaar: Latijn-Wiskunde

KU Leuven: Master in (Theoretische) Fysica (Minor Wiskunde) - Grote Onderscheiding

Koninklijk Conservatorium Antwerpen: Jazz Saxofoon
Leservaring
Ik geef al sinds enkele jaren bijles in zowel wiskunde, fysica als saxofoon/muziek aan studenten van alle leeftijden en niveau's.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.

Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
verified badge
Ik kan lessen geven aan spelers die al enige basis hebben en graag willen verbeteren of nieuwe technieken willen leren. Ik geef de voorkeur aan een ontspannen lesaanpak, afgestemd op de individuele interesses van de speler. Ik speel metal, rock, blues en een beetje klassiek en flamenco.

Ik kan je helpen je favoriete licks en solo's te leren en de theorie uit te leggen als je geïnteresseerd bent.
We kunnen de technieken bespreken:

• Afwisselend orderpicken
• Economisch orderpicken
• Legato
• Sweep picking
• tikken
• vibrato & buigen


Er is geen strikte structuur. De lessen zijn flexibel en kunnen ad hoc worden georganiseerd.
verified badge
Over

Ik ben geboren in een muzikale familie. Muziek is mijn passie.Ik begon vanaf 6 jaar piano te leren. Ik heb mijn eerste muzikale stappen gezet in een speciale muziekschool voor getalenterde kinderen (totaal 10 jaar). Daarna heb ik 5 jaar aan het Conservatorium van Jerevan gestudeerd. Na het Conservatorium heb ik nog 2 jaar masterclassen gevolgd. Tijdens mijn studie begon ik met verschillende solisten concerten te spelen en in muziekscholen als pianolerares en als begeleider te werken. Ik heb aan verschillende wedstrijden deelgenomen en gewonnen in Armenië en in het buitenland. Ik musiceer heel graag met andere solisten. Ik heb vele jaren met klarinettisten, fluitisten, violistenviolisten, zangeressen, xylophonisten, saxofonisten gespeeld. Ik heb de Russische methode gevolgd. In Belgie heb ik ook als .
pianolerares gewerkt. Ik heb ervaring met leeftijden van 7 tot 65

Ervaring:

9 jaar ervaring met lesgeven en 11 jaar ervaring als begeleider:
verified badge
Cellolessen voor alle niveaus:
Mijn belangrijkste doel met mijn lesgeven is om mijn passie voor muziek met mijn studenten te delen. Ik ben er sterk van overtuigd dat deze passie leidt tot discipline en nieuwsgierigheid die alle andere aspecten van iemands leven ten goede komen. Of mijn leerlingen nu wel of niet besluiten om muziek als hun hoofdberoep na te streven, ik geloof dat ze veel te winnen hebben bij het leren van de cello. Naast de discipline die je leert, geeft muziek maken op zichzelf voldoening!! :)

Conservatorium Voorbereiding:
In mijn ervaring als muzikant die de afgelopen negen jaar in België woont en werkt, heb ik een kloof opgemerkt in de muzikale opleiding van jonge Belgische muziekstudenten die de overstap maken van muziekacademies naar conservatoria. Vaak beschikken deze jonge muziekstudenten die naar conservatoria willen, niet over het vereiste niveau om door te stromen naar een hogere opleiding in de muziek. Met mijn privélessen wil ik deze kloof overbruggen door specifiek (maar niet uitsluitend) op deze studenten in te spelen. Ik ben ervan overtuigd dat er een enorme vraag is naar dit soort onderwijs, en ik kan dat bieden.
verified badge
Spelen en werken als saxofonist met internationaal bekende artiesten over de hele wereld.
Egor heeft veel ervaring in het lesgeven aan alle leeftijden en is als leerkracht actief op meerdere scholen. De lessen zijn afgestemd op de leeftijd/het niveau van de leerlingen.
Egor is uitzonderlijk vloeiend in het lesgeven in klassiek en jazz, maar heeft ook veel ervaring met elektronische en geproduceerde muziek.

De lessen kunnen plaatsvinden op verschillende locaties in BE/NL (bijv. conservatorium Amsterdam, Antwerpen TRIX, etc) verzorgd door de docent of bij jou thuis en zijn open voor alle leeftijden!

__________________________________
+gepersonaliseerde lessen voor kinderen.
+gepersonaliseerde lessen voor studenten met een functiebeperking.
__________________________________
Klassen;
saxofoon (bariton, alt, tenor, sopraan,)
Solfège + gehoortraining
Toelatingsexamen begeleiding
klarinet
ableton/logica
piano
samenstelling
muziektheorie
onderwijs geven.
____________________________________
verified badge
Ik ben Cèlia, een Catalaanse celliste die in Antwerpen woont. Voor mijn bachelordiploma heb ik gestudeerd aan de HKU Utrechts Conservatorium en mijn masterdiploma aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen.

Ik bied cello- en muziektheorielessen aan voor alle niveaus. Ik heb meerdere jaren ervaring met het lesgeven aan kinderen en volwassenen in individuele en groepslessen. Ik pas de inhoud van de lessen aan op het niveau, de behoeften en de doelen van elke leerling.

Ik ben een zeer enthousiast persoon die graag met mensen werkt en muziek maakt. Ik spreek Catalaans, Spaans, Engels en een basisniveau Nederlands.
verified badge
Ik help je je doelen in het drummen te bereiken. Samen bespreken we wat je wilt leren, stellen we doelen vast en help ik je die doelen te behalen, of het nu gaat om hobbymatig drummen of professioneel spelen. Mijn jarenlange ervaring als professioneel drummer in de muziekindustrie heeft me geleerd hoe je in deze omgeving werkt en hoe je de baan van je dromen binnenhaalt.

Ik ben al 15 jaar professioneel drummer. Ik heb verschillende albums opgenomen en met diverse bands gespeeld, zoals Deathstars, Reach, Truckfighters, Adrenaline Rush, Palace, enzovoort. Daarnaast heb ik met talloze bands over de hele wereld getoerd en op festivals gespeeld. Mijn doel is altijd geweest om te laten zien dat een drummer niet alleen op de achtergrond hoeft te staan. Het moet net zo leuk zijn om naar de drummer te kijken en te luisteren als de rest van de band. Dus als je geïnteresseerd bent in drummen, de showmanship die erbij komt kijken en hoe je in een band en projecten functioneert, neem dan contact met me op. Ik zorg ervoor dat je al deze belangrijke aspecten van de showbusiness leert, die veel mensen vergeten.
verified badge
Aangenaam kennismaking :D

Mijn naam is Melvin en ik ben een pianist/componist en muziektheoreticus, die graag mensen wil begeleiden met een passie voor muziek ! In mijn lessen geef ik 3 verschillende vakken waar ik in gespecialiseerd ben en misschien jou kan helpen om je skills als musicus te verbeteren.

-Wil je intuïtief piano spelen zonder dat je erover nadenkt of vertolkend partituren spelen, dan is piano + improvisatie de studie voor jou ! Samen zullen we de grenzen van de traditionele bladmuziek doorbreken en je leren om je innerlijke muzikaliteit te laten stromen. Of je nu een beginnende pianist bent die verlangt naar het improviseren van eenvoudige melodieën, of een ervaren speler die nieuwe expressieve wegen wil verkennen, ik zal proberen je inspireren en aanmoedigen om je muzikale horizon te verbreden.

-Heb je altijd je eigen muziek willen schrijven, maar weet je niet hoe je eraan begint ? Dan zullen we samen je creatieve grenzen verleggen en jou helpen om je eigen muzikale meesterwerken te ontwikkelen. Of je nu een beginnende componist bent die zijn eerste stappen zet, of een ervaren muzikant die op zoek is naar nieuwe inspiratie, ik ben er om je te begeleiden en te inspireren op jouw unieke compositiereis.

-Heb je nood aan theorie omdat je bepaalde elementen van de muziek niet begrijpt ? Geen zorgen ! Stap voor stap zullen we samen de fundamenten van muziektheorie verkennen, waarbij we ons verdiepen in noten, akkoorden, ritme en structuur. Je zult ontdekken hoe al deze elementen samenwerken om meesterwerken te creëren, of algemeen partituren beter te begrijpen als muzikant.


Ik kijk er naar uit om jou te ontmoeten :D

Melvin
verified badge
Deze les is voor mensen die gepassioneerd zijn over de saxofoon en geïnteresseerd zijn in het leren spelen ervan of het verbeteren van zijn/haar huidige vaardigheden. Ook deze les zal je helpen met het verbeteren van je oor en melodisch denken.

Als je een complete beginner bent en bang bent voor het feit dat het niet zal werken - geen stress, geef ik je een garantie dat je je eerste nummer zult spelen na een 5e les!

Als je al wat ervaring hebt en een stap verder wilt gaan - kijk ik ernaar uit om je door de hele reis van nieuwe muzikale ervaringen te leiden.

Ik heb een persoonlijke benadering van elk van mijn studenten, dus je kunt er zeker van zijn dat de lessen niet saai zullen zijn! Ik vind het erg inspirerend als de student hem/haar elke les een verschil hoort maken.

__________________________________

Mijn naam is Vadim en ik ben professioneel saxofonist. Ondanks mijn jonge leeftijd van 20 heb ik mijn bachelor- en masterdiploma behaald in een van de beste conservatoria ter wereld (Koninklijk Conservatorium Antwerpen en Koninklijk Conservatorium Brussel) met hoge onderscheiding. Naast mijn studie gaf ik wereldwijd les (privélessen, masterclasses, workshops) op verschillende niveaus en leeftijden: van beginners tot conservatoriumstudenten, van 8 tot 68 jaar.

Ik word ook beschouwd als een artiest van het gerenommeerde saxofoonmerk Yanagisawa Saxophones (Japan) en een groeiend merk van saxofoonaccessoires JLV Sound (Frankrijk).
verified badge
Leren drummen?
Easy as 1,2,3.
Met mij leer je the basics, met je favorieten muziek meespelen en je eigen grooves op te bouwen.
Het liefst bij mij in de studio, maar het kan ook bij u.

Ik heb 18 jaar achter de kit in verschilde stijlen (rock, jazz, reggae, afrobeat).

Bij vragen stuur gerust een berichtje :)
verified badge
Nederlands

Welkom bij je neyles! De ney, een traditionele Turkse rietfluit, is een van de oudste muziekinstrumenten in de geschiedenis. Met zijn zachte, zielvolle klanken heeft de ney een belangrijke plaats in de Turkse en islamitische cultuur, vooral in de Soefi-muziek. Dit betoverende instrument is niet alleen een middel voor muziek, maar ook een brug naar spirituele expressie.

De ney is nauw verbonden met de leer van Rumi (Mevlana), de grote Perzische dichter en Soefi-mysticus uit de 13e eeuw. Rumi gebruikte de ney vaak als een metafoor voor de menselijke ziel. Hij vergeleek het holle lichaam van de ney met een mens die verlangt naar hereniging met zijn goddelijke oorsprong en melodieën van verlangen en liefde voortbrengt.

In deze cursus leer je niet alleen de technische vaardigheden om de ney te bespelen, maar ontdek je ook de diepgaande spirituele en culturele betekenis ervan. Laat de reis beginnen!

English

Welcome to your ney lessons! The ney, a traditional Turkish reed flute, is one of the oldest musical instruments in history. Its soft, soulful sound holds a deep place in Turkish and Islamic culture, especially in Sufi music. This enchanting instrument is not just a tool for music; it is a bridge to spiritual expression.

The ney is closely tied to the teachings of Rumi (Mevlana), the great 13th-century Persian poet and Sufi mystic. Rumi often used the ney as a metaphor for the human soul. He likened its hollow body to a person who longs for reunion with their divine origin, producing melodies of longing and love.

In this course, you will not only learn the technical skills to play the ney but also explore its profound spiritual and cultural significance. Let the journey begin!


Türkçe

Ney derslerinize hoş geldiniz! Ney, geleneksel bir Türk kamış flütü olup tarihin en eski müzik enstrümanlarından biridir. Yumuşak ve duygulu sesi, özellikle tasavvuf müziğinde, Türk ve İslam kültüründe derin bir yere sahiptir. Bu büyüleyici enstrüman, sadece bir müzik aracı değil, aynı zamanda ruhsal bir ifade yoludur.

Ney, 13. yüzyılın büyük Pers şairi ve tasavvuf düşünürü Mevlana Celaleddin Rumi’nin (Mevlana) öğretileriyle yakından ilişkilidir. Mevlana, neyi insan ruhuna bir metafor olarak kullanmıştır. Onun boş gövdesini, ilahi kaynağıyla kavuşmayı özleyen bir insan olarak görmüş ve bu özlemin melodilerini neyin sesiyle anlatmıştır.

Bu derste, neyi çalmayı öğrenirken aynı zamanda onun derin manevi ve kültürel anlamını da keşfedeceksiniz. Haydi, yolculuk başlasın!
verified badge
De inhoud van de lessen wordt aangepast aan de noden en wensen van elke leerling.
Het is mogelijk om een combinatie van muziektheorie en instrument te volgen, of enkel te focussen op één aspect.

Afhankelijk van het doel van de leerling wordt het niveau, de lesmethode en het doel in samenspraak aangepast en gepersonaliseerd.
Samen bekijken we wat jouw leervraag is en welke methode het best bij jou aansluit.

De lessen zijn geschikt voor alle leeftijden en niveaus, het persoonlijke profiel van de leerling staat centraal.

Ik vind het belangrijk om steeds te kijken naar de noden en specifieke leervraag van de leerlingen en pas daaraan mijn lesinhoud aan.

Mijn kernwaarden: spelplezier, respect, vertrouwen, een veilig leeromgeving en kwaliteit.
verified badge
Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Antwerpen en speel al 20 jaar cello. Ondanks mijn jonge leeftijd heb ik sinds 2012, na vele audities te hebben gewonnen, meegespeeld in orkestprojecten in 18 Europese landen. Ik heb regelmatig deelgenomen aan muziekcursussen en workshops.
Momenteel werk ik als freelancer en ben ik actief als concertmuzikant en privédocent.
Uit eigen ervaring weet ik hoe belangrijk het is om thuis verstandig en effectief te oefenen. Daarom help ik graag jonge cellostudenten die niet op de hulp van hun ouders, die muzikant zijn, kunnen rekenen. Ik werk ook met volwassenen die hun dromen willen verwezenlijken of hun vaardigheden van vroeger weer willen opfrissen.
verified badge
Piano lessen op maat. Zeer flexibel, we kunnen samen een tijdstip bespreken wanneer de les doorgaat. U kan kiezen of u muziektheorie toepast in de praktijk piano lessen. Ik raad het wel aan zodanig dat u ook leert te begrijpen wat u juist doet. Er is ook een mogelijkheid om thuis lessen te krijgen.
verified badge
Noten lezen is essentieel voor elke muzikant, van beginner tot professional, zowel voor ritmische als melodische instrumenten. Ben je een beginner of muziekstudent en heb je hulp nodig? Dan ben ik er voor je. We behandelen de basisprincipes tot aan de meest complexe ritmes en leren je noten lezen in alle toonsoorten. Daarnaast komen ook de basisprincipes van harmonie en muziekanalyse aan bod.
message icon
Contacteer Charel
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.

Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
verified badge
Ik kan lessen geven aan spelers die al enige basis hebben en graag willen verbeteren of nieuwe technieken willen leren. Ik geef de voorkeur aan een ontspannen lesaanpak, afgestemd op de individuele interesses van de speler. Ik speel metal, rock, blues en een beetje klassiek en flamenco.

Ik kan je helpen je favoriete licks en solo's te leren en de theorie uit te leggen als je geïnteresseerd bent.
We kunnen de technieken bespreken:

• Afwisselend orderpicken
• Economisch orderpicken
• Legato
• Sweep picking
• tikken
• vibrato & buigen


Er is geen strikte structuur. De lessen zijn flexibel en kunnen ad hoc worden georganiseerd.
verified badge
Over

Ik ben geboren in een muzikale familie. Muziek is mijn passie.Ik begon vanaf 6 jaar piano te leren. Ik heb mijn eerste muzikale stappen gezet in een speciale muziekschool voor getalenterde kinderen (totaal 10 jaar). Daarna heb ik 5 jaar aan het Conservatorium van Jerevan gestudeerd. Na het Conservatorium heb ik nog 2 jaar masterclassen gevolgd. Tijdens mijn studie begon ik met verschillende solisten concerten te spelen en in muziekscholen als pianolerares en als begeleider te werken. Ik heb aan verschillende wedstrijden deelgenomen en gewonnen in Armenië en in het buitenland. Ik musiceer heel graag met andere solisten. Ik heb vele jaren met klarinettisten, fluitisten, violistenviolisten, zangeressen, xylophonisten, saxofonisten gespeeld. Ik heb de Russische methode gevolgd. In Belgie heb ik ook als .
pianolerares gewerkt. Ik heb ervaring met leeftijden van 7 tot 65

Ervaring:

9 jaar ervaring met lesgeven en 11 jaar ervaring als begeleider:
verified badge
Cellolessen voor alle niveaus:
Mijn belangrijkste doel met mijn lesgeven is om mijn passie voor muziek met mijn studenten te delen. Ik ben er sterk van overtuigd dat deze passie leidt tot discipline en nieuwsgierigheid die alle andere aspecten van iemands leven ten goede komen. Of mijn leerlingen nu wel of niet besluiten om muziek als hun hoofdberoep na te streven, ik geloof dat ze veel te winnen hebben bij het leren van de cello. Naast de discipline die je leert, geeft muziek maken op zichzelf voldoening!! :)

Conservatorium Voorbereiding:
In mijn ervaring als muzikant die de afgelopen negen jaar in België woont en werkt, heb ik een kloof opgemerkt in de muzikale opleiding van jonge Belgische muziekstudenten die de overstap maken van muziekacademies naar conservatoria. Vaak beschikken deze jonge muziekstudenten die naar conservatoria willen, niet over het vereiste niveau om door te stromen naar een hogere opleiding in de muziek. Met mijn privélessen wil ik deze kloof overbruggen door specifiek (maar niet uitsluitend) op deze studenten in te spelen. Ik ben ervan overtuigd dat er een enorme vraag is naar dit soort onderwijs, en ik kan dat bieden.
verified badge
Spelen en werken als saxofonist met internationaal bekende artiesten over de hele wereld.
Egor heeft veel ervaring in het lesgeven aan alle leeftijden en is als leerkracht actief op meerdere scholen. De lessen zijn afgestemd op de leeftijd/het niveau van de leerlingen.
Egor is uitzonderlijk vloeiend in het lesgeven in klassiek en jazz, maar heeft ook veel ervaring met elektronische en geproduceerde muziek.

De lessen kunnen plaatsvinden op verschillende locaties in BE/NL (bijv. conservatorium Amsterdam, Antwerpen TRIX, etc) verzorgd door de docent of bij jou thuis en zijn open voor alle leeftijden!

__________________________________
+gepersonaliseerde lessen voor kinderen.
+gepersonaliseerde lessen voor studenten met een functiebeperking.
__________________________________
Klassen;
saxofoon (bariton, alt, tenor, sopraan,)
Solfège + gehoortraining
Toelatingsexamen begeleiding
klarinet
ableton/logica
piano
samenstelling
muziektheorie
onderwijs geven.
____________________________________
verified badge
Ik ben Cèlia, een Catalaanse celliste die in Antwerpen woont. Voor mijn bachelordiploma heb ik gestudeerd aan de HKU Utrechts Conservatorium en mijn masterdiploma aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen.

Ik bied cello- en muziektheorielessen aan voor alle niveaus. Ik heb meerdere jaren ervaring met het lesgeven aan kinderen en volwassenen in individuele en groepslessen. Ik pas de inhoud van de lessen aan op het niveau, de behoeften en de doelen van elke leerling.

Ik ben een zeer enthousiast persoon die graag met mensen werkt en muziek maakt. Ik spreek Catalaans, Spaans, Engels en een basisniveau Nederlands.
verified badge
Ik help je je doelen in het drummen te bereiken. Samen bespreken we wat je wilt leren, stellen we doelen vast en help ik je die doelen te behalen, of het nu gaat om hobbymatig drummen of professioneel spelen. Mijn jarenlange ervaring als professioneel drummer in de muziekindustrie heeft me geleerd hoe je in deze omgeving werkt en hoe je de baan van je dromen binnenhaalt.

Ik ben al 15 jaar professioneel drummer. Ik heb verschillende albums opgenomen en met diverse bands gespeeld, zoals Deathstars, Reach, Truckfighters, Adrenaline Rush, Palace, enzovoort. Daarnaast heb ik met talloze bands over de hele wereld getoerd en op festivals gespeeld. Mijn doel is altijd geweest om te laten zien dat een drummer niet alleen op de achtergrond hoeft te staan. Het moet net zo leuk zijn om naar de drummer te kijken en te luisteren als de rest van de band. Dus als je geïnteresseerd bent in drummen, de showmanship die erbij komt kijken en hoe je in een band en projecten functioneert, neem dan contact met me op. Ik zorg ervoor dat je al deze belangrijke aspecten van de showbusiness leert, die veel mensen vergeten.
verified badge
Aangenaam kennismaking :D

Mijn naam is Melvin en ik ben een pianist/componist en muziektheoreticus, die graag mensen wil begeleiden met een passie voor muziek ! In mijn lessen geef ik 3 verschillende vakken waar ik in gespecialiseerd ben en misschien jou kan helpen om je skills als musicus te verbeteren.

-Wil je intuïtief piano spelen zonder dat je erover nadenkt of vertolkend partituren spelen, dan is piano + improvisatie de studie voor jou ! Samen zullen we de grenzen van de traditionele bladmuziek doorbreken en je leren om je innerlijke muzikaliteit te laten stromen. Of je nu een beginnende pianist bent die verlangt naar het improviseren van eenvoudige melodieën, of een ervaren speler die nieuwe expressieve wegen wil verkennen, ik zal proberen je inspireren en aanmoedigen om je muzikale horizon te verbreden.

-Heb je altijd je eigen muziek willen schrijven, maar weet je niet hoe je eraan begint ? Dan zullen we samen je creatieve grenzen verleggen en jou helpen om je eigen muzikale meesterwerken te ontwikkelen. Of je nu een beginnende componist bent die zijn eerste stappen zet, of een ervaren muzikant die op zoek is naar nieuwe inspiratie, ik ben er om je te begeleiden en te inspireren op jouw unieke compositiereis.

-Heb je nood aan theorie omdat je bepaalde elementen van de muziek niet begrijpt ? Geen zorgen ! Stap voor stap zullen we samen de fundamenten van muziektheorie verkennen, waarbij we ons verdiepen in noten, akkoorden, ritme en structuur. Je zult ontdekken hoe al deze elementen samenwerken om meesterwerken te creëren, of algemeen partituren beter te begrijpen als muzikant.


Ik kijk er naar uit om jou te ontmoeten :D

Melvin
verified badge
Deze les is voor mensen die gepassioneerd zijn over de saxofoon en geïnteresseerd zijn in het leren spelen ervan of het verbeteren van zijn/haar huidige vaardigheden. Ook deze les zal je helpen met het verbeteren van je oor en melodisch denken.

Als je een complete beginner bent en bang bent voor het feit dat het niet zal werken - geen stress, geef ik je een garantie dat je je eerste nummer zult spelen na een 5e les!

Als je al wat ervaring hebt en een stap verder wilt gaan - kijk ik ernaar uit om je door de hele reis van nieuwe muzikale ervaringen te leiden.

Ik heb een persoonlijke benadering van elk van mijn studenten, dus je kunt er zeker van zijn dat de lessen niet saai zullen zijn! Ik vind het erg inspirerend als de student hem/haar elke les een verschil hoort maken.

__________________________________

Mijn naam is Vadim en ik ben professioneel saxofonist. Ondanks mijn jonge leeftijd van 20 heb ik mijn bachelor- en masterdiploma behaald in een van de beste conservatoria ter wereld (Koninklijk Conservatorium Antwerpen en Koninklijk Conservatorium Brussel) met hoge onderscheiding. Naast mijn studie gaf ik wereldwijd les (privélessen, masterclasses, workshops) op verschillende niveaus en leeftijden: van beginners tot conservatoriumstudenten, van 8 tot 68 jaar.

Ik word ook beschouwd als een artiest van het gerenommeerde saxofoonmerk Yanagisawa Saxophones (Japan) en een groeiend merk van saxofoonaccessoires JLV Sound (Frankrijk).
verified badge
Leren drummen?
Easy as 1,2,3.
Met mij leer je the basics, met je favorieten muziek meespelen en je eigen grooves op te bouwen.
Het liefst bij mij in de studio, maar het kan ook bij u.

Ik heb 18 jaar achter de kit in verschilde stijlen (rock, jazz, reggae, afrobeat).

Bij vragen stuur gerust een berichtje :)
verified badge
Nederlands

Welkom bij je neyles! De ney, een traditionele Turkse rietfluit, is een van de oudste muziekinstrumenten in de geschiedenis. Met zijn zachte, zielvolle klanken heeft de ney een belangrijke plaats in de Turkse en islamitische cultuur, vooral in de Soefi-muziek. Dit betoverende instrument is niet alleen een middel voor muziek, maar ook een brug naar spirituele expressie.

De ney is nauw verbonden met de leer van Rumi (Mevlana), de grote Perzische dichter en Soefi-mysticus uit de 13e eeuw. Rumi gebruikte de ney vaak als een metafoor voor de menselijke ziel. Hij vergeleek het holle lichaam van de ney met een mens die verlangt naar hereniging met zijn goddelijke oorsprong en melodieën van verlangen en liefde voortbrengt.

In deze cursus leer je niet alleen de technische vaardigheden om de ney te bespelen, maar ontdek je ook de diepgaande spirituele en culturele betekenis ervan. Laat de reis beginnen!

English

Welcome to your ney lessons! The ney, a traditional Turkish reed flute, is one of the oldest musical instruments in history. Its soft, soulful sound holds a deep place in Turkish and Islamic culture, especially in Sufi music. This enchanting instrument is not just a tool for music; it is a bridge to spiritual expression.

The ney is closely tied to the teachings of Rumi (Mevlana), the great 13th-century Persian poet and Sufi mystic. Rumi often used the ney as a metaphor for the human soul. He likened its hollow body to a person who longs for reunion with their divine origin, producing melodies of longing and love.

In this course, you will not only learn the technical skills to play the ney but also explore its profound spiritual and cultural significance. Let the journey begin!


Türkçe

Ney derslerinize hoş geldiniz! Ney, geleneksel bir Türk kamış flütü olup tarihin en eski müzik enstrümanlarından biridir. Yumuşak ve duygulu sesi, özellikle tasavvuf müziğinde, Türk ve İslam kültüründe derin bir yere sahiptir. Bu büyüleyici enstrüman, sadece bir müzik aracı değil, aynı zamanda ruhsal bir ifade yoludur.

Ney, 13. yüzyılın büyük Pers şairi ve tasavvuf düşünürü Mevlana Celaleddin Rumi’nin (Mevlana) öğretileriyle yakından ilişkilidir. Mevlana, neyi insan ruhuna bir metafor olarak kullanmıştır. Onun boş gövdesini, ilahi kaynağıyla kavuşmayı özleyen bir insan olarak görmüş ve bu özlemin melodilerini neyin sesiyle anlatmıştır.

Bu derste, neyi çalmayı öğrenirken aynı zamanda onun derin manevi ve kültürel anlamını da keşfedeceksiniz. Haydi, yolculuk başlasın!
verified badge
De inhoud van de lessen wordt aangepast aan de noden en wensen van elke leerling.
Het is mogelijk om een combinatie van muziektheorie en instrument te volgen, of enkel te focussen op één aspect.

Afhankelijk van het doel van de leerling wordt het niveau, de lesmethode en het doel in samenspraak aangepast en gepersonaliseerd.
Samen bekijken we wat jouw leervraag is en welke methode het best bij jou aansluit.

De lessen zijn geschikt voor alle leeftijden en niveaus, het persoonlijke profiel van de leerling staat centraal.

Ik vind het belangrijk om steeds te kijken naar de noden en specifieke leervraag van de leerlingen en pas daaraan mijn lesinhoud aan.

Mijn kernwaarden: spelplezier, respect, vertrouwen, een veilig leeromgeving en kwaliteit.
verified badge
Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Antwerpen en speel al 20 jaar cello. Ondanks mijn jonge leeftijd heb ik sinds 2012, na vele audities te hebben gewonnen, meegespeeld in orkestprojecten in 18 Europese landen. Ik heb regelmatig deelgenomen aan muziekcursussen en workshops.
Momenteel werk ik als freelancer en ben ik actief als concertmuzikant en privédocent.
Uit eigen ervaring weet ik hoe belangrijk het is om thuis verstandig en effectief te oefenen. Daarom help ik graag jonge cellostudenten die niet op de hulp van hun ouders, die muzikant zijn, kunnen rekenen. Ik werk ook met volwassenen die hun dromen willen verwezenlijken of hun vaardigheden van vroeger weer willen opfrissen.
verified badge
Piano lessen op maat. Zeer flexibel, we kunnen samen een tijdstip bespreken wanneer de les doorgaat. U kan kiezen of u muziektheorie toepast in de praktijk piano lessen. Ik raad het wel aan zodanig dat u ook leert te begrijpen wat u juist doet. Er is ook een mogelijkheid om thuis lessen te krijgen.
verified badge
Noten lezen is essentieel voor elke muzikant, van beginner tot professional, zowel voor ritmische als melodische instrumenten. Ben je een beginner of muziekstudent en heb je hulp nodig? Dan ben ik er voor je. We behandelen de basisprincipes tot aan de meest complexe ritmes en leren je noten lezen in alle toonsoorten. Daarnaast komen ook de basisprincipes van harmonie en muziekanalyse aan bod.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Charel