facebook
favorite button
1/6
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds april 2021
Leraar sinds april 2021
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Gitaarlessen in Maastricht. Middelbare en gevorderde studenten.
course price icon
Van 30 € /h
arrow icon
Hallo, mijn naam is Francisco. Ik ben een Argentijnse gitarist en woon momenteel in Maastricht, Nederland.
Ik speel en studeer al vele jaren muziek en ben ook actief met optredens en opnames voor mijn eigen projecten of die van anderen. Ik geef nu ruim 8 jaar les en heb ervaring met het samenwerken met beginners, halfgevorderden en gevorderden. Op dit moment verfijn ik mijn lessen voor mensen die de basis al kennen en hun kennis willen uitbreiden. Ik ben een jazzgitarist en mijn voornaamste interesse is improvisatie, maar de lessen zijn niet beperkt tot mensen die jazz willen leren, maar ook voor mensen met interesse in blues, rock, pop, enz.

Een aantal zaken waar wij aan gaan werken zijn:

Drieklanken, toonladders, stemmen, tijdsgevoel, ritme, repertoire, hulpmiddelen voor het spelen in een band, comping en meer.

De lessen kunnen online zijn via Zoom of Google Meet, of bij mij thuis in Maastricht.

(Natuurlijk sta ik er in sommige gevallen voor open om, na overleg, ook beginnende studenten les te geven.)
Locatie
location type icon
Online vanuit België
Over
Hoi! Mijn naam is Francisco. Ik ben een gitarist uit Argentinië en ik ben in 2021 naar Nederland verhuisd. Ik ben hierheen verhuisd om mijn muzikale kennis en ervaring verder te ontwikkelen en uit te breiden aan het Conservatorium van Maastricht. Vanaf september geef ik lessen in Brussel, waar ik ben verhuisd om te studeren onder leiding van Nelson Veras, een van de belangrijkste gitaristen die er zijn!
Ik studeer en speel gitaar sinds mijn veertiende. Ik heb veel verschillende bands en projecten gehad waarmee ik veel heb opgenomen en opgetreden. Een van mijn dierbaarste groepen is Chenopodium Quinoa Wild, die ik samen met drie van mijn beste vrienden heb gevormd in een klein strandstadje in Ecuador (je kunt de muziek bekijken op Spotify).

Hoewel mijn voornaamste focus de laatste jaren op het spelen van jazz ligt, speel ik graag allerlei soorten muziek. Rock, pop, blues, funk, enz

Mijn doel is om al mijn studenten een gepersonaliseerde leerervaring te bieden.

Stuur mij een bericht en laten we samen aan de slag gaan!


Bovendien geef ik niet alleen les, maar speel ik ook met verschillende groepen, componeer ik en neem ik op.
Opleiding
Ik heb gestudeerd met veel geweldige spelers zoals: Ramiro Franceschin, Juan Pablo Hernández, Sergio Romano, Ramiro Olaciregui, David Morris, Mariano Otero en anderen. Ik heb 3 jaar gestudeerd aan het Conservatorio Juan Jose Castro (Argentinië) en momenteel studeer ik aan de KCB
Leservaring
In Ecuador werkte ik van 2019 tot 2022 als gitaardocent bij Studio Ensamble Academy.

Ik geef nu ongeveer 8 jaar les aan privéstudenten
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Spaans
Nederlands
Vaardigheden
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Mijn naam is Francisco, ik ben een Argentijnse gitarist die momenteel in Brussel woont. Ik ben mijn studie aan het conservatorium (KCB) aan het afronden, maar ik speel al het grootste deel van mijn leven en geef al een paar jaar privéles en muziekacademische lessen.
Hoewel mijn muzikale focus vooral ligt op jazz en improvisatie in het algemeen, houd ik ook van funk, blues, rock, pop, indie en folk.

Ik zou mijn manier van lesgeven omschrijven als flexibel. Ik geloof erin dat ik samen met elke student een programma moet samenstellen waarin zijn of haar specifieke muzikale interesses aan bod komen en dat ik tegelijkertijd de gebieden die ik fundamenteel vind, moet verkennen en ontwikkelen, ongeacht de muziekstijl of het genre: ritme en gevoel voor timing, klank, techniek, houding en kennis van het toetsbord.

Enkele onderwerpen die we zullen behandelen:

Repertoire (liedjes leren)
Drieklanken en toonladders
Akkoorden
Metronoom oefeningen
Plukken
Linker- en rechterhandcoördinatie

En nog veel meer!
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor o.a. leren van notenleer, muziektheorie, en ritmische gitaarbegeleiding. Wil je graag jezelf begeleiden op gitaar maar weet je niet hoe? Loop je vast op enkele akkororden? Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten!

Vooral focus op:
- akkoordenleer
- basis notenleer op gitaar
verified badge
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.

Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
verified badge
Hallo,
Mijn naam is Jasper en ik ben een gitaarleerkracht op zoek naar nieuwe leerlingen.

Voor mij is het belangrijk dat je je gitaarvaardigheden kunt ontwikkelen in een motiverende prive-les waar de focus op jouw interesses ligt.
Tijdens de lessen kunnen we de genres rock, pop, funk, jazz, blues en alles daartussen behandelen.
De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveau's. Kennis van notenleer is niet vereist.

Zelf heb ik gestudeerd op het conservatorium in Rotterdam én in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 12 jaar ervaring als gitaarleerkracht.

Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark.
Lijkt dit iets voor jou?
Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen.

Hopelijk tot snel!
Jasper
verified badge
- Gepassioneerde docent, gepersonaliseerde aanpak
- Lessen op maat van de leerlings behoeften
- Gepassioneerde begeleiding tijdens het leerproces en de ontwikkeling van het instrument
- Persoonlijke methode gebaseerd op essentiële tools voor effectief gitaarspelen
- Focus en motivatie op duidelijke doelen
- Werk aan de verschillende aspecten van het gitaarspel (techniek, klank, harmonie, ritme, improvisatie, interpretatie, muziekstijlen, repertoire, enz.)
- Mogelijkheid tot een favorietenlijst (persoonlijk en uniek repertoire)
- Methodologie gebaseerd op 3 dimensies: feedback/coaching - bladmuziek op maat - videotutorials
- Efficiëntie / tijd- en energiebesparend
- Ik doe mijn uiterste best om de leerling aanzienlijke vooruitgang en ontwikkeling te laten boeken en tegelijkertijd gemotiveerd te blijven
- Eerste les: eerste contact, kennismaking en beoordeling
verified badge
Mijn gitaarlessen worden afgestemd op de doelen, interesses en het niveau van elke leerling. De lessen vinden plaats in een vriendelijke en ondersteunende omgeving, waarin leren op een prettige en motiverende manier centraal staat. Afhankelijk van de wensen van de leerling kunnen de lessen zowel informeel en ontspannen als meer gestructureerd en formeel worden ingericht. Of je je nu voorbereidt op een muziekopleiding, specifieke technieken wilt verbeteren, of de gitaar weer oppakt na een periode van pauze: de lessen worden aangepast aan jouw behoeften. Het doel is altijd om de best mogelijke leeromgeving te creëren waarin je met vertrouwen kunt groeien en jouw muzikale doelen kunt bereiken.
verified badge
Ik geef al lange tijd privé muzieklessen en fortepiano. Naast mijn klassieke muziekopleiding in 2000, heb ik mijn bachelor in psychopedagogie in 2006 afgehaald. Dit jaar ben ik geïnteresseerd in het uitbreiden van mijn praktijk met meer leerlingen met speciale behoeften.
Ik heb geleerd over de verschillende manieren waarop muziek leerlingen met speciale behoeften kan helpen. Het helpt hen hun emoties te uiten en hun herinneringen en zelfregulerende vaardigheden te ontwikkelen.
Het kan hen sterke punten laten zien die ze anders misschien niet zouden vinden tijdens hun schooldag. Het kan ook hun ogen openen voor een hele wereld van expressie en schoonheid, waardoor hun leven wordt verrijkt.
Ik zoek uit wat voor een bepaalde student werkt, wat hen afleidt, wat hen motiveert, wat hen helpt zich te concentreren en soms gewoon te leren hoe ze zich tot hen kunnen verhouden.
Ik als muziekleerkracht werk graag met de leerlingen met speciale behoeften met autisme en met een verminderd gezichtsvermogen
verified badge
Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten.

Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student.

De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb.

Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Leren drummen?
Easy as 1,2,3.
Met mij leer je the basics, met je favorieten muziek meespelen en je eigen grooves op te bouwen.
Het liefst bij mij in de studio, maar het kan ook bij u.

Ik heb 15 jaar achter de kit in verschilde stijlen (rock, jazz, reggae, afrobeat).

Bij vragen stuur gerust een berichtje :)
verified badge
Hallo daar,

Ik speel gitaar sinds mijn twaalfde en was meteen verkocht. Binnen een jaar begon ik te spelen in jeugdbands en -projecten, en tijdens de middelbare school stapte ik over naar een muziekschool waar ik begon met optredens met bands en gitaarles gaf aan kinderen als mijn eerste baan. Later behaalde ik twee bachelordiploma's, waarvan de tweede in jazzgitaar, aan het Conservatorium van Amsterdam. Sindsdien werk ik fulltime als sessiegitarist, songwriter en muzikaal leider met artiesten als Karsu, Alain Clark, Ruth Jacott, Jennie Lena en vele anderen, en breng ik mijn eigen muziek uit als onafhankelijk artiest onder mijn artiestennaam Jessy Hay. Ik ben enorm gepassioneerd door muziektheorie, gehoortraining en muziekgeschiedenis, en ik probeer dit alles te combineren met praktische benaderingen om een compleet pakket te creëren voor gitaarliefhebbers.

In de loop der jaren heb ik vele methoden ontwikkeld en honderden studenten zien groeien van een vastgelopen instrument tot volwaardige improvisatoren en componisten in diverse genres. Ik combineer graag de theorie en improvisatie die ik uit de jazz heb geleerd met de groove en het ritme van funk en soul, de attitude van rock en de productie- en songwritingvaardigheden van popmuziek. Ik ben ook erg geïnteresseerd in muziek uit het Midden-Oosten, voor studenten die andere toonladders, maqams en muzikale talen willen verkennen. De lessen beginnen meestal met een bespreking van de doelen en het huidige niveau van de student, gevolgd door oefeningen en stukken die zijn afgestemd op hun behoeften. Ik geef ook begeleiding bij de opstelling, toon en techniek van het instrument, om een solide basis te garanderen. Mijn doel is om studenten een volledig 360°-beeld van muziek te geven: de taal begrijpen, weten wat je doet en je eigen manieren ontwikkelen om te verbeteren door zowel het instrument als de muzikale taal zelf beter te leren kennen.
Als dit iets voor u is, hoor ik graag van u.
verified badge
Muziek componeren, leren zingen of gitaar spelen. Hier bied ik lessen aan op een toegankelijke en leuke manier om je zelfvertrouwen in zingen te vergroten en gitaar te leren spelen (akoestisch en elektrisch).

In deze lessen zal ik je begeleiden door

- Deel tips en trucs vanuit het perspectief van een autodidactische muzikant;
-muziektheorie;
- Wij begeleiden je op je muzikale pad.
- leren gitaar spelen
- basisprincipes van zangtechnieken
verified badge
Mijn lessen zijn gericht op het maken van bass-heavy muziek met een sterke focus op ritme, groove en impact. We werken diepgaand met 808’s, drums en sounddesign, zodat je leert hoe je krachtige low-end creëert die echt werkt in de mix. Ik deel mijn eigen sound en werkwijze, ontwikkeld door jarenlange ervaring in de industrie, en leer je hoe je dit vertaalt naar een unieke sound die past bij jou als producer.
verified badge
Hallo allemaal! Mijn naam is Anna Jane en ik ben violiste en docente in Den Haag. Mijn eigen muzikale reis begon op vierjarige leeftijd in Florida met de Suzuki-methode, ging verder met klassieke studies en vioolsessies in Nashville, en culmineerde in een barokopleiding aan The Juilliard School en het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Gedurende mijn jaren van studie en optreden is lesgeven altijd een belangrijk onderdeel van mijn leven geweest. Enkele voorbeelden van mijn leservaring zijn:

- Privélessen geven bij lokale muziekscholen zoals WO Smith en Upbeat NYC, met de nadruk op toegankelijkheid van muzieklessen.
-Groepslessen geven op Oak Park Fiddle Camp
-Leiding geven aan Kindermusik-lessen bij Gracemusic Den Haag
- Werkzaam als adjunct-docent aan de Blair School of Music van Vanderbilt University
- Werkzaam als mentor bij een educatief ensemble en als uitvoerend artiest bij jeugdconcerten tijdens mijn studie aan The Juilliard School.
- en nog veel meer!

Waar je ook bent in je muzikale ontwikkeling, ik werk graag met je samen! Op elk niveau integreren we oefenvaardigheden, technische souplesse en comfort, en creatieve expressie en samenwerking. Ik werk graag met lesboeken of vanuit je eigen repertoire.
verified badge
Of je nu een beginner bent en wilt leren noten lezen en een basiskennis van muziektheorie wilt opbouwen, OF dat je al muziektheorie/MCV-lessen volgt maar wat extra hulp in je eigen tempo nodig hebt: ik sta voor je klaar!
verified badge
I will give you all the tips and tricks you will not be teached anywhere else, give you more insight in the details of music and make you grow in to your field of personality

Through years of expirience on and off stage i know what you need
Video thumbnail
Play icon
Francisco's video
message icon
Contacteer Francisco
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor o.a. leren van notenleer, muziektheorie, en ritmische gitaarbegeleiding. Wil je graag jezelf begeleiden op gitaar maar weet je niet hoe? Loop je vast op enkele akkororden? Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten!

Vooral focus op:
- akkoordenleer
- basis notenleer op gitaar
verified badge
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.

Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
verified badge
Hallo,
Mijn naam is Jasper en ik ben een gitaarleerkracht op zoek naar nieuwe leerlingen.

Voor mij is het belangrijk dat je je gitaarvaardigheden kunt ontwikkelen in een motiverende prive-les waar de focus op jouw interesses ligt.
Tijdens de lessen kunnen we de genres rock, pop, funk, jazz, blues en alles daartussen behandelen.
De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveau's. Kennis van notenleer is niet vereist.

Zelf heb ik gestudeerd op het conservatorium in Rotterdam én in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 12 jaar ervaring als gitaarleerkracht.

Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark.
Lijkt dit iets voor jou?
Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen.

Hopelijk tot snel!
Jasper
verified badge
- Gepassioneerde docent, gepersonaliseerde aanpak
- Lessen op maat van de leerlings behoeften
- Gepassioneerde begeleiding tijdens het leerproces en de ontwikkeling van het instrument
- Persoonlijke methode gebaseerd op essentiële tools voor effectief gitaarspelen
- Focus en motivatie op duidelijke doelen
- Werk aan de verschillende aspecten van het gitaarspel (techniek, klank, harmonie, ritme, improvisatie, interpretatie, muziekstijlen, repertoire, enz.)
- Mogelijkheid tot een favorietenlijst (persoonlijk en uniek repertoire)
- Methodologie gebaseerd op 3 dimensies: feedback/coaching - bladmuziek op maat - videotutorials
- Efficiëntie / tijd- en energiebesparend
- Ik doe mijn uiterste best om de leerling aanzienlijke vooruitgang en ontwikkeling te laten boeken en tegelijkertijd gemotiveerd te blijven
- Eerste les: eerste contact, kennismaking en beoordeling
verified badge
Mijn gitaarlessen worden afgestemd op de doelen, interesses en het niveau van elke leerling. De lessen vinden plaats in een vriendelijke en ondersteunende omgeving, waarin leren op een prettige en motiverende manier centraal staat. Afhankelijk van de wensen van de leerling kunnen de lessen zowel informeel en ontspannen als meer gestructureerd en formeel worden ingericht. Of je je nu voorbereidt op een muziekopleiding, specifieke technieken wilt verbeteren, of de gitaar weer oppakt na een periode van pauze: de lessen worden aangepast aan jouw behoeften. Het doel is altijd om de best mogelijke leeromgeving te creëren waarin je met vertrouwen kunt groeien en jouw muzikale doelen kunt bereiken.
verified badge
Ik geef al lange tijd privé muzieklessen en fortepiano. Naast mijn klassieke muziekopleiding in 2000, heb ik mijn bachelor in psychopedagogie in 2006 afgehaald. Dit jaar ben ik geïnteresseerd in het uitbreiden van mijn praktijk met meer leerlingen met speciale behoeften.
Ik heb geleerd over de verschillende manieren waarop muziek leerlingen met speciale behoeften kan helpen. Het helpt hen hun emoties te uiten en hun herinneringen en zelfregulerende vaardigheden te ontwikkelen.
Het kan hen sterke punten laten zien die ze anders misschien niet zouden vinden tijdens hun schooldag. Het kan ook hun ogen openen voor een hele wereld van expressie en schoonheid, waardoor hun leven wordt verrijkt.
Ik zoek uit wat voor een bepaalde student werkt, wat hen afleidt, wat hen motiveert, wat hen helpt zich te concentreren en soms gewoon te leren hoe ze zich tot hen kunnen verhouden.
Ik als muziekleerkracht werk graag met de leerlingen met speciale behoeften met autisme en met een verminderd gezichtsvermogen
verified badge
Ik ben een Spaanse pianist en componist (MMus afgestudeerd aan Codarts Rotterdam in beide richtingen) met al veel jaren leservaring, en ook zeer actief op het gebied van optredens in diverse contexten.

Ik geef privé-pianolessen voor alle niveaus en stijlen (klassiek, jazz, latin, new age, pop...), en ook muziektheorie-, compositie- en improvisatielessen. Mijn lessen onderscheiden zich door hun dynamiek, praktische aanpak en aanpassing aan de behoeften en interesses van de student.

De lessen (live of online) vinden plaats in mijn studio naast de Maastunnel, waar ik een premium stage piano en een top-kwaliteit webcam setup heb.

Ik spreek Nederlands op gemiddeld niveau, dat met de dag beter wordt.
verified badge
Eyal heeft de afgelopen 15 jaar honderden studenten les gegeven in zowel gitaar als piano, naast muziektheorie en compositie. Naast zijn formele muziekopleiding (een bachelor compositie, een lerarendiploma van de muziekacademie in Jeruzalem en een master compositie van Codarts, Rotterdam), heeft Eyal ervaring opgedaan in een breed scala aan verschillende muziekstijlen, waaronder rock, blues, jazz, klassieke muziek, elektronische muziek en hedendaagse muziek, waarop hij zijn rijke aanpak baseert die voor elke student afzonderlijk kan worden aangepast.

Solo's, akkoorden, improvisaties, zware distortion of akoestische gitaar, spelen op een feestje of op podia springen, noten lezen of op gehoor spelen. Misschien weet je precies wat je wilt, maar misschien weet je het nog niet zeker. Volgens Eyal is het de taak van de leraar om je te helpen dat te ontdekken en je door je persoonlijke proces te begeleiden.

Johann Sebastian Bach of John Lennon? Sergei Rachmaninoff of Freddie Mercury? Regina Spektor? Nina simone? Misschien Wolfgang Amadeus Mozart? Complexe harmonieën of eenvoudige melodieën? Klassieke stukken of moderne melodieën? Het enige juiste antwoord is wat jij interessant vindt.
verified badge
Leren drummen?
Easy as 1,2,3.
Met mij leer je the basics, met je favorieten muziek meespelen en je eigen grooves op te bouwen.
Het liefst bij mij in de studio, maar het kan ook bij u.

Ik heb 15 jaar achter de kit in verschilde stijlen (rock, jazz, reggae, afrobeat).

Bij vragen stuur gerust een berichtje :)
verified badge
Hallo daar,

Ik speel gitaar sinds mijn twaalfde en was meteen verkocht. Binnen een jaar begon ik te spelen in jeugdbands en -projecten, en tijdens de middelbare school stapte ik over naar een muziekschool waar ik begon met optredens met bands en gitaarles gaf aan kinderen als mijn eerste baan. Later behaalde ik twee bachelordiploma's, waarvan de tweede in jazzgitaar, aan het Conservatorium van Amsterdam. Sindsdien werk ik fulltime als sessiegitarist, songwriter en muzikaal leider met artiesten als Karsu, Alain Clark, Ruth Jacott, Jennie Lena en vele anderen, en breng ik mijn eigen muziek uit als onafhankelijk artiest onder mijn artiestennaam Jessy Hay. Ik ben enorm gepassioneerd door muziektheorie, gehoortraining en muziekgeschiedenis, en ik probeer dit alles te combineren met praktische benaderingen om een compleet pakket te creëren voor gitaarliefhebbers.

In de loop der jaren heb ik vele methoden ontwikkeld en honderden studenten zien groeien van een vastgelopen instrument tot volwaardige improvisatoren en componisten in diverse genres. Ik combineer graag de theorie en improvisatie die ik uit de jazz heb geleerd met de groove en het ritme van funk en soul, de attitude van rock en de productie- en songwritingvaardigheden van popmuziek. Ik ben ook erg geïnteresseerd in muziek uit het Midden-Oosten, voor studenten die andere toonladders, maqams en muzikale talen willen verkennen. De lessen beginnen meestal met een bespreking van de doelen en het huidige niveau van de student, gevolgd door oefeningen en stukken die zijn afgestemd op hun behoeften. Ik geef ook begeleiding bij de opstelling, toon en techniek van het instrument, om een solide basis te garanderen. Mijn doel is om studenten een volledig 360°-beeld van muziek te geven: de taal begrijpen, weten wat je doet en je eigen manieren ontwikkelen om te verbeteren door zowel het instrument als de muzikale taal zelf beter te leren kennen.
Als dit iets voor u is, hoor ik graag van u.
verified badge
Muziek componeren, leren zingen of gitaar spelen. Hier bied ik lessen aan op een toegankelijke en leuke manier om je zelfvertrouwen in zingen te vergroten en gitaar te leren spelen (akoestisch en elektrisch).

In deze lessen zal ik je begeleiden door

- Deel tips en trucs vanuit het perspectief van een autodidactische muzikant;
-muziektheorie;
- Wij begeleiden je op je muzikale pad.
- leren gitaar spelen
- basisprincipes van zangtechnieken
verified badge
Mijn lessen zijn gericht op het maken van bass-heavy muziek met een sterke focus op ritme, groove en impact. We werken diepgaand met 808’s, drums en sounddesign, zodat je leert hoe je krachtige low-end creëert die echt werkt in de mix. Ik deel mijn eigen sound en werkwijze, ontwikkeld door jarenlange ervaring in de industrie, en leer je hoe je dit vertaalt naar een unieke sound die past bij jou als producer.
verified badge
Hallo allemaal! Mijn naam is Anna Jane en ik ben violiste en docente in Den Haag. Mijn eigen muzikale reis begon op vierjarige leeftijd in Florida met de Suzuki-methode, ging verder met klassieke studies en vioolsessies in Nashville, en culmineerde in een barokopleiding aan The Juilliard School en het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Gedurende mijn jaren van studie en optreden is lesgeven altijd een belangrijk onderdeel van mijn leven geweest. Enkele voorbeelden van mijn leservaring zijn:

- Privélessen geven bij lokale muziekscholen zoals WO Smith en Upbeat NYC, met de nadruk op toegankelijkheid van muzieklessen.
-Groepslessen geven op Oak Park Fiddle Camp
-Leiding geven aan Kindermusik-lessen bij Gracemusic Den Haag
- Werkzaam als adjunct-docent aan de Blair School of Music van Vanderbilt University
- Werkzaam als mentor bij een educatief ensemble en als uitvoerend artiest bij jeugdconcerten tijdens mijn studie aan The Juilliard School.
- en nog veel meer!

Waar je ook bent in je muzikale ontwikkeling, ik werk graag met je samen! Op elk niveau integreren we oefenvaardigheden, technische souplesse en comfort, en creatieve expressie en samenwerking. Ik werk graag met lesboeken of vanuit je eigen repertoire.
verified badge
Of je nu een beginner bent en wilt leren noten lezen en een basiskennis van muziektheorie wilt opbouwen, OF dat je al muziektheorie/MCV-lessen volgt maar wat extra hulp in je eigen tempo nodig hebt: ik sta voor je klaar!
verified badge
I will give you all the tips and tricks you will not be teached anywhere else, give you more insight in the details of music and make you grow in to your field of personality

Through years of expirience on and off stage i know what you need
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Francisco