facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds januari 2026
Leraar sinds januari 2026
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Franse lessen door een ervaren schrijver en docent, voor alle niveaus.
course price icon
Van 46 € /h
arrow icon
Schrijfster en dichteres met twee gepubliceerde boeken op slechts 18-jarige leeftijd en diverse mediaoptredens (debatten op RTBF, RTL, etc.). Ik ben tevens finalist in de ELSA 2024 welsprekendheidswedstrijd. Als ervaren en betrokken docent vind ik het belangrijk dat elke student zich op zijn gemak voelt door geduldig in te spelen op zijn of haar individuele behoeften.

Communicatie is een vrij breed onderwerp. Tijdens de cursussen gaan we in op de specifieke behoeften van de student en behandelen we onderwerpen zoals schrijven, stijlverbetering, spreekvaardigheid, welsprekendheid, gebaren, talen (Engels, Frans), digitale communicatie en nog veel meer!
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Louvain-la-Neuve, België
  • In de omgeving van Schaarbeek, Brussel, België
location type icon
Online vanuit België
Over
Als student Civiele Techniek aan EPL (UCLouvain) en auteur van twee publicaties, bied ik u een unieke pedagogische aanpak die wiskundige nauwkeurigheid combineert met een toegankelijke schrijfstijl.

Met meer dan 6 jaar ervaring in privélessen heb ik een methode ontwikkeld die is afgestemd op elke student, van het versterken van de basisvaardigheden tot de voorbereiding op de meest veeleisende examens. Mijn unieke achtergrond stelt me in staat om op twee vlakken uit te blinken:

Wetenschap: Met een sterke academische achtergrond (Collège Saint-Michel, 8 uur wiskunde/6 uur wetenschap) geef ik de logica en methode door die nodig zijn om te slagen in wiskunde en wetenschap.

Frans & Expressie: Als erkend auteur (optredens op RTBF en RTL) en finalist van de ELSA 2024 spreekwedstrijd help ik studenten hun gedachten te structureren en de kunst van het schrijven en spreken te beheersen.

Geduldig en ondersteunend, mijn doel is tweeledig: het herstellen van zelfvertrouwen door complexe onderwerpen begrijpelijker te maken en streven naar uitmuntendheid door middel van een gedegen methodologie. Laten we samen uw moeilijkheden omzetten in sterke punten!
Opleiding
Student Civiele Techniek (UCLouvain), afgestudeerd aan Collège Saint-Michel (Wiskunde 8/Natuurwetenschappen 6)
Leservaring
6 jaar leservaring en tientallen tevreden leerlingen.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Nederlands
Engels
Arabisch
Vaardigheden
School
Frans voor volwassenen
Frans als tweede taal
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Als student Civiele Techniek aan EPL (UCLouvain) met meer dan 6 jaar leservaring, bereid ik leerlingen voor op het toelatingsexamen en geef ik bijles in wiskunde, natuurkunde, scheikunde en biologie op alle niveaus (basis- en middelbaar onderwijs). Ik bied een leer- en ondersteuningsprogramma aan dat is afgestemd op de specifieke behoeften van elke leerling. Ik ben zeer toegewijd en hecht veel waarde aan nauwgezet en grondig werk dat zich richt op de essentie. Ik ben enthousiast, attent en altijd bereid mijn passie voor wetenschap te delen en leerlingen te helpen het zelfvertrouwen terug te vinden dat nodig is voor academische excellentie. Mijn cursussen zijn geschikt voor alle niveaus van de basisschool tot het middelbaar onderwijs, evenals voor specifieke programma's met betrekking tot wiskunde, natuurkunde en scheikunde, en in het bijzonder voor de voorbereiding van leerlingen op het toelatingsexamen Civiele Techniek.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Gekwalificeerd FLE-leraar bij de Alliance française Bruxelles-Europe. Ik heb lesgegeven in Laos (1 jaar op een plaatselijke school) in Peru (1 jaar op een universiteit en binnen een Franse alliantie), in Moskou (2 jaar op een particuliere taalschool), in Brussel (6 maanden binnen een vereniging die lessen verzorgt voor nieuwkomers en voor F9 voor privé- en groepslessen aan de ULB).
Het type onderwijs waar ik de voorkeur aan geef, is gebaseerd op actieve pedagogie, constante interactie van de leerling met zijn leraar en zijn omgeving, een culturele uitwisseling en een duidelijk en nauwkeurig begrip van de te bereiken doelstellingen.
Om deze praktijk toe te passen, gebruik ik veel: authentieke documenten (radio- en tv-uitzendingen, artikelen, rapporten, liedjes, getuigenissen, enz.), het rollenspel (theatralisering van de oefeningen), de spellen zijn een fundamenteel onderdeel van mijn lesgeven ( speelse en recreatieve benadering van de taal), debatten (ervaring en persoonlijke geschiedenis zijn het ruwe materiaal om ze te animeren), lezen (boeken en strips: fonetiek), grammaticale oefeningen in lijn met het thema (FLE-onderwijs en grammaticale methodologie)
verified badge
Mijn naam is Serdane en ik bied Frans aan als vreemde taalklas voor tieners en volwassenen. Extravert en bubbels ... en vooral veel humor! Talen zijn mijn passie en ik deel deze passie graag met anderen.

Iedereen leert op zijn eigen manier. Daarom heb ik geen rigide methode, maar pas ik me aan het tegendeel aan aan de specifieke kenmerken van elke student. Ik evalueer het niveau, de sterke punten, de mogelijke zwakke punten of vertragingen, en ik ontwikkel mijn koers dienovereenkomstig. Mijn prioriteit, geef vertrouwen aan de student: de Fransen zijn binnen het bereik van iedereen!

Ik geloof in actieve onderwijsmethoden: ik probeer de student zoveel mogelijk te betrekken, om hem te laten ontdekken wat voor hem werkt, zodat hij zelfstandig zijn carrière kan voortzetten.

Mijn tarief is inclusief volledige ondersteuning (privélessen, de mogelijkheid om vragen te stellen buiten de lesuren, vragen te schrijven en te corrigeren, enz.).

Ik kijk ernaar uit je te lezen.
verified badge
Ik stel mijn les ter bestemming van Nederlandstaligen die Frans willen leren, die daar moeilijkheden mee hebben op school, of die gewoon hun gespreksvaardigheden willen verfijnen.
Frans is mijn moedertaal, en ik heb Latijn en Grieks gestudeerd, waardoor ik een dieper inzicht heb op de Franse grammatica en taal.
verified badge
Moedertaal Frans, ik heb het Nederlandse onderwijs gevolgd tot aan mijn master die ik in het Frans heb afgerond. Daarom ben ik perfect tweetalig.

Het eerste doel is om samen met de student de basisbeginselen van het Frans, de grammatica en een nauwkeurige woordenschat te leren/herzien.
Afhankelijk van de doelstellingen die de student stelt, kan ik passende lessen/materialen voor de cursussen voorbereiden.
verified badge
Ik ben assistent-leraar en bied privélessen Frans aan, op middelbaar niveau, op lager en hoger niveau. In het bijzonder beheers ik de voorbereidingsmethoden voor het Franse baccalaureaat.

Gepassioneerd door literatuur en talen in het algemeen, heb ik vier jaar lang Frans gegeven. Ik heb gewerkt in de Belgische openbare en particuliere schoolsystemen, evenals op een prestigieuze particuliere Franse middelbare school (MLF - OSUI). Ik heb een tolerant en open karakter en geef les met respect voor de pluraliteit van meningen en de diversiteit van benaderingen. Mijn opeenvolgende ervaringen in het secundair onderwijs, in België en vervolgens in Marokko, hebben mij enorm geleerd over de noodzaak om mijn onderwijsstrategieën aan te passen aan een gevarieerd publiek, rekening houdend met de bijzonderheden van elk publiek.

Dus of het nu gaat om het versterken van bepaalde basissen of om extra ondersteuning om het onderwerp op een andere, meer transversale manier te benaderen, om bepaalde obstakels te overwinnen, aarzel niet om contact met mij op te nemen om de formule te vinden die bij u past!
verified badge
Mijn naam is Huyen en ik ben sinds 2012 houder van een diploma lesgeven Frans (Vreemde Taal - FLE) van het Hoger Instituut voor Vertalers en Tolken (nu verbonden aan de Vrije Universiteit Brussel). Voormalig tolk bij het Hooggerechtshof van Lille, nu ben ik onderwijzeres in het basisonderwijs.

Ik bied Franse lessen aan voor kinderen. Ik weet dat het leren van een nieuwe taal in het begin intimiderend kan zijn, en verbeteren is een hele uitdaging. Iedereen leert echter op zijn eigen manier en in zijn eigen tempo. Daarom zullen de inhoud en de lesmethode van de ene student op de andere veranderen. De lessen worden ontwikkeld en aangepast aan het niveau van de leerling, maar ook aan zijn behoeften en leerstijl. Tijdens de lessen leg ik de nadruk op actief leren en probeer ik zoveel mogelijk met de leerling te communiceren.

Met doelen voor ogen werken we samen, zodat u de vloeiendheid kunt bereiken die u nodig heeft om met meer vertrouwen te communiceren!
verified badge
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
verified badge
Ik bied remediërende lessen aan in het Frans en Nederlands.
Ik ga multidisciplinair te werk met mijn studenten:
- Kennis van woordenschat (ik help het kind de juiste manier te vinden om zijn lijsten gemakkelijk te leren).
- Grammaticale kennis (ik doe mondelinge en schriftelijke oefeningen zodat de regels worden begrepen en onthouden).
- Samenvattende bladen schrijven.

Voor wiskundelessen richt ik me op de aanpak van de huiskamerleraar. Ik ontleed zijn vak en leg het op een eenvoudige manier uit, zodat de student alle inhoud begrijpt.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen bij vragen of speciale verzoeken.
verified badge
Het effectief overbrengen van een boodschap en het creëren van impact is een vaardigheid die we allemaal nodig hebben, zowel in ons professionele als in ons persoonlijke leven. Het opstellen van een helder, logisch opgebouwd betoog dat aansluit bij je publiek is zowel een kunst als een waardevolle troef.

Gedurende mijn carrière heb ik veelvuldig gebruikgemaakt van spreken in het openbaar, en in mijn vrije tijd heb ik debatsessies georganiseerd met gestructureerde feedback. Op basis van deze ervaring ben ik ervan overtuigd dat ik u kan helpen uw spreekvaardigheid in het openbaar te verbeteren voor diverse doeleinden.

Ik heb ervaring met het geven van bijles aan zowel volwassenen als kinderen.
verified badge
In een steeds meer verbonden wereld waar mensen en informatie zich vrijwel onbeperkt verspreiden, zijn vreemde talen een onmisbare troef geworden. Ik ben zelf een autodidact in het leren van talen (behalve Engels en Nederlands, die ik grondig heb gestudeerd), dus ik ken de moeilijkheden die sommige studenten tijdens hun studie kunnen ondervinden. Ik bied ondersteuning bij het lesgeven in Frans (mijn moedertaal). Ik geef les aan zowel kinderen als volwassenen. Mijn methode bestaat er ook uit om het spreken te stimuleren en de uitspraak te corrigeren, aspecten die naar mijn mening in de meeste lesmethoden te veel worden verwaarloosd.
verified badge
Nederlands is echt de gemakkelijkste taal ter wereld, en ik kan iedereen helpen de taal beter en gelukkiger te spreken. Ik heb een zeer persoonlijke aanpak en ben een ervaren docent met 20 jaar ervaring. Ik zal je van de Nederlandse taal laten houden, door middel van gesprekken, liedjes, video's en alles waar je voorkeur voor hebt. Probeer een les een keer en je komt terug voor meer...
verified badge
Als ervaren docent geef ik online en in persoon cursussen Frans als Vreemde Taal (FLE) en Klassiek Arabisch, afgestemd op de behoeften van zowel volwassenen als studenten. Door middel van een actieve en ondersteunende aanpak ontwerp ik gepersonaliseerde cursussen die rekening houden met het niveau, de doelen en het tempo van elke cursist.
Ik benadruk:
mondeling, begrip, schriftelijke expressie, grammatica, contextuele woordenschat, een interactieve en interculturele aanpak die de autonomie en motivatie bevordert, diverse hulpmiddelen: authentieke documenten, video's, digitale oefeningen, quizzen, rollenspellen...
Of het nu gaat om het leren van de basis, het verbeteren van je spreekvaardigheid of het voorbereiden op een examen (DELF, plaatsingstoetsen), mijn lessen zijn afgestemd op de specifieke behoeften van de cursisten. In het Arabisch geef ik les in lezen, schrijven, uitspraak en basisgrammatica met behulp van een progressieve en toegankelijke methode.
Ik werk met zowel absolute beginners als met gevorderde cursisten.
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
verified badge
Je m'appelle Manon, je bent 23 jaar oud en je taalstudie en de literatuur aan de Vrije Universiteit Brussel. Je bent in juni 2026 gediplomeerd in een taal- en letterkunde in de Duitse taal (néerlandais - allemand) en je realiseert een tweede master in enseignement (Engels - FLE). Je hebt een bekende kennis van Frans (C2), Engels (C1), Allemand (B2+) en Nederlands (B2+).
Je hebt al 5 jaar particuliere mensen en je kunt verschillende profielen gebruiken (adolescenten en volwassenen). Je bent beschikbaar voor je hulp bij het kader van een lagere school of je kunt eenvoudigweg een taal leren of perfectioneren en je kunt de duolingo-tour doen.
Je bent beschikbaar tijdens de hele reis van Sint-Bonifatius in Brussel.

Als u vragen heeft of als u geïnteresseerd bent, hoeft u geen contact met mij op te nemen;)
verified badge
Alle Klassen zijn ook beschikbaar in het Nederlands! Alle lessen en coachings zijn ook in het Engels beschikbaar.
Cursussen Franse taal en cultuur, Franse coaching.
Altijd afgestemd op uw behoeften.
Dit geldt voor zowel kinderen als volwassenen. Het is van toepassing op studenten, maar ook op professionals in hun carrière.
Wil je je weer verdiepen in vreemde talen? Je schriftelijke en mondelinge communicatievaardigheden verbeteren en je gemakkelijker uitdrukken? Ik help je graag met een cursus op maat, afgestemd op jouw behoeften.
message icon
Contacteer Anthony
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Gekwalificeerd FLE-leraar bij de Alliance française Bruxelles-Europe. Ik heb lesgegeven in Laos (1 jaar op een plaatselijke school) in Peru (1 jaar op een universiteit en binnen een Franse alliantie), in Moskou (2 jaar op een particuliere taalschool), in Brussel (6 maanden binnen een vereniging die lessen verzorgt voor nieuwkomers en voor F9 voor privé- en groepslessen aan de ULB).
Het type onderwijs waar ik de voorkeur aan geef, is gebaseerd op actieve pedagogie, constante interactie van de leerling met zijn leraar en zijn omgeving, een culturele uitwisseling en een duidelijk en nauwkeurig begrip van de te bereiken doelstellingen.
Om deze praktijk toe te passen, gebruik ik veel: authentieke documenten (radio- en tv-uitzendingen, artikelen, rapporten, liedjes, getuigenissen, enz.), het rollenspel (theatralisering van de oefeningen), de spellen zijn een fundamenteel onderdeel van mijn lesgeven ( speelse en recreatieve benadering van de taal), debatten (ervaring en persoonlijke geschiedenis zijn het ruwe materiaal om ze te animeren), lezen (boeken en strips: fonetiek), grammaticale oefeningen in lijn met het thema (FLE-onderwijs en grammaticale methodologie)
verified badge
Mijn naam is Serdane en ik bied Frans aan als vreemde taalklas voor tieners en volwassenen. Extravert en bubbels ... en vooral veel humor! Talen zijn mijn passie en ik deel deze passie graag met anderen.

Iedereen leert op zijn eigen manier. Daarom heb ik geen rigide methode, maar pas ik me aan het tegendeel aan aan de specifieke kenmerken van elke student. Ik evalueer het niveau, de sterke punten, de mogelijke zwakke punten of vertragingen, en ik ontwikkel mijn koers dienovereenkomstig. Mijn prioriteit, geef vertrouwen aan de student: de Fransen zijn binnen het bereik van iedereen!

Ik geloof in actieve onderwijsmethoden: ik probeer de student zoveel mogelijk te betrekken, om hem te laten ontdekken wat voor hem werkt, zodat hij zelfstandig zijn carrière kan voortzetten.

Mijn tarief is inclusief volledige ondersteuning (privélessen, de mogelijkheid om vragen te stellen buiten de lesuren, vragen te schrijven en te corrigeren, enz.).

Ik kijk ernaar uit je te lezen.
verified badge
Ik stel mijn les ter bestemming van Nederlandstaligen die Frans willen leren, die daar moeilijkheden mee hebben op school, of die gewoon hun gespreksvaardigheden willen verfijnen.
Frans is mijn moedertaal, en ik heb Latijn en Grieks gestudeerd, waardoor ik een dieper inzicht heb op de Franse grammatica en taal.
verified badge
Moedertaal Frans, ik heb het Nederlandse onderwijs gevolgd tot aan mijn master die ik in het Frans heb afgerond. Daarom ben ik perfect tweetalig.

Het eerste doel is om samen met de student de basisbeginselen van het Frans, de grammatica en een nauwkeurige woordenschat te leren/herzien.
Afhankelijk van de doelstellingen die de student stelt, kan ik passende lessen/materialen voor de cursussen voorbereiden.
verified badge
Ik ben assistent-leraar en bied privélessen Frans aan, op middelbaar niveau, op lager en hoger niveau. In het bijzonder beheers ik de voorbereidingsmethoden voor het Franse baccalaureaat.

Gepassioneerd door literatuur en talen in het algemeen, heb ik vier jaar lang Frans gegeven. Ik heb gewerkt in de Belgische openbare en particuliere schoolsystemen, evenals op een prestigieuze particuliere Franse middelbare school (MLF - OSUI). Ik heb een tolerant en open karakter en geef les met respect voor de pluraliteit van meningen en de diversiteit van benaderingen. Mijn opeenvolgende ervaringen in het secundair onderwijs, in België en vervolgens in Marokko, hebben mij enorm geleerd over de noodzaak om mijn onderwijsstrategieën aan te passen aan een gevarieerd publiek, rekening houdend met de bijzonderheden van elk publiek.

Dus of het nu gaat om het versterken van bepaalde basissen of om extra ondersteuning om het onderwerp op een andere, meer transversale manier te benaderen, om bepaalde obstakels te overwinnen, aarzel niet om contact met mij op te nemen om de formule te vinden die bij u past!
verified badge
Mijn naam is Huyen en ik ben sinds 2012 houder van een diploma lesgeven Frans (Vreemde Taal - FLE) van het Hoger Instituut voor Vertalers en Tolken (nu verbonden aan de Vrije Universiteit Brussel). Voormalig tolk bij het Hooggerechtshof van Lille, nu ben ik onderwijzeres in het basisonderwijs.

Ik bied Franse lessen aan voor kinderen. Ik weet dat het leren van een nieuwe taal in het begin intimiderend kan zijn, en verbeteren is een hele uitdaging. Iedereen leert echter op zijn eigen manier en in zijn eigen tempo. Daarom zullen de inhoud en de lesmethode van de ene student op de andere veranderen. De lessen worden ontwikkeld en aangepast aan het niveau van de leerling, maar ook aan zijn behoeften en leerstijl. Tijdens de lessen leg ik de nadruk op actief leren en probeer ik zoveel mogelijk met de leerling te communiceren.

Met doelen voor ogen werken we samen, zodat u de vloeiendheid kunt bereiken die u nodig heeft om met meer vertrouwen te communiceren!
verified badge
Ik vind het leuk verschillende methodes te gebruiken om leerlingen Frans te leren. Dit kan zijn via liedjes, theater, rollenspellen of video’s. Ook gebruik ik heel vaak situaties die dichtbij de belevingswereld van de leerling liggen zoals het beschrijven van plaatsen waar ze geweest zijn of praten over dingen die ze meegemaakt. Tegelijkertijd leer ik de grammaticaregels aan de leerling. Ik woon nu meer dan 30 jaar in gebieden waar Frans gesproken wordt. Omdat ikzelf Frans (en andere talen) geleerd heb (en nog leer) kan ik mezelf makkelijk in een student verplaatsen. Ik kan lesgeven in het Frans, Nederlands, Engels, Duits en Russisch.
verified badge
Ik bied remediërende lessen aan in het Frans en Nederlands.
Ik ga multidisciplinair te werk met mijn studenten:
- Kennis van woordenschat (ik help het kind de juiste manier te vinden om zijn lijsten gemakkelijk te leren).
- Grammaticale kennis (ik doe mondelinge en schriftelijke oefeningen zodat de regels worden begrepen en onthouden).
- Samenvattende bladen schrijven.

Voor wiskundelessen richt ik me op de aanpak van de huiskamerleraar. Ik ontleed zijn vak en leg het op een eenvoudige manier uit, zodat de student alle inhoud begrijpt.

Aarzel niet om contact met mij op te nemen bij vragen of speciale verzoeken.
verified badge
Het effectief overbrengen van een boodschap en het creëren van impact is een vaardigheid die we allemaal nodig hebben, zowel in ons professionele als in ons persoonlijke leven. Het opstellen van een helder, logisch opgebouwd betoog dat aansluit bij je publiek is zowel een kunst als een waardevolle troef.

Gedurende mijn carrière heb ik veelvuldig gebruikgemaakt van spreken in het openbaar, en in mijn vrije tijd heb ik debatsessies georganiseerd met gestructureerde feedback. Op basis van deze ervaring ben ik ervan overtuigd dat ik u kan helpen uw spreekvaardigheid in het openbaar te verbeteren voor diverse doeleinden.

Ik heb ervaring met het geven van bijles aan zowel volwassenen als kinderen.
verified badge
In een steeds meer verbonden wereld waar mensen en informatie zich vrijwel onbeperkt verspreiden, zijn vreemde talen een onmisbare troef geworden. Ik ben zelf een autodidact in het leren van talen (behalve Engels en Nederlands, die ik grondig heb gestudeerd), dus ik ken de moeilijkheden die sommige studenten tijdens hun studie kunnen ondervinden. Ik bied ondersteuning bij het lesgeven in Frans (mijn moedertaal). Ik geef les aan zowel kinderen als volwassenen. Mijn methode bestaat er ook uit om het spreken te stimuleren en de uitspraak te corrigeren, aspecten die naar mijn mening in de meeste lesmethoden te veel worden verwaarloosd.
verified badge
Nederlands is echt de gemakkelijkste taal ter wereld, en ik kan iedereen helpen de taal beter en gelukkiger te spreken. Ik heb een zeer persoonlijke aanpak en ben een ervaren docent met 20 jaar ervaring. Ik zal je van de Nederlandse taal laten houden, door middel van gesprekken, liedjes, video's en alles waar je voorkeur voor hebt. Probeer een les een keer en je komt terug voor meer...
verified badge
Als ervaren docent geef ik online en in persoon cursussen Frans als Vreemde Taal (FLE) en Klassiek Arabisch, afgestemd op de behoeften van zowel volwassenen als studenten. Door middel van een actieve en ondersteunende aanpak ontwerp ik gepersonaliseerde cursussen die rekening houden met het niveau, de doelen en het tempo van elke cursist.
Ik benadruk:
mondeling, begrip, schriftelijke expressie, grammatica, contextuele woordenschat, een interactieve en interculturele aanpak die de autonomie en motivatie bevordert, diverse hulpmiddelen: authentieke documenten, video's, digitale oefeningen, quizzen, rollenspellen...
Of het nu gaat om het leren van de basis, het verbeteren van je spreekvaardigheid of het voorbereiden op een examen (DELF, plaatsingstoetsen), mijn lessen zijn afgestemd op de specifieke behoeften van de cursisten. In het Arabisch geef ik les in lezen, schrijven, uitspraak en basisgrammatica met behulp van een progressieve en toegankelijke methode.
Ik werk met zowel absolute beginners als met gevorderde cursisten.
verified badge
Ik bied cursussen op maat aan, zowel fysiek als op afstand, afhankelijk van de behoeften van elke student. Voor academische ondersteuning pas ik me aan het programma aan dat het kind of de jongere volgt, door de reeds behandelde concepten te verdiepen, moeilijke punten opnieuw uit te leggen of problematische thema's te ontleden.

Volwassenen geef ik voornamelijk basislessen Nederlands, maar ik kan mijn lessen aanpassen aan verschillende doelen. Bijvoorbeeld: het leren van de woordenschat voor een nieuwe functie, het voorbereiden op een examen (Selor, taalcertificering), het opfrissen van je kennis voor een sollicitatiegesprek of het verbeteren van je vermogen om effectief te communiceren in een professionele of persoonlijke context. Mijn aanpak is altijd flexibel, studentgericht en gericht op het versterken van zowel begrip als zelfvertrouwen.
verified badge
Je m'appelle Manon, je bent 23 jaar oud en je taalstudie en de literatuur aan de Vrije Universiteit Brussel. Je bent in juni 2026 gediplomeerd in een taal- en letterkunde in de Duitse taal (néerlandais - allemand) en je realiseert een tweede master in enseignement (Engels - FLE). Je hebt een bekende kennis van Frans (C2), Engels (C1), Allemand (B2+) en Nederlands (B2+).
Je hebt al 5 jaar particuliere mensen en je kunt verschillende profielen gebruiken (adolescenten en volwassenen). Je bent beschikbaar voor je hulp bij het kader van een lagere school of je kunt eenvoudigweg een taal leren of perfectioneren en je kunt de duolingo-tour doen.
Je bent beschikbaar tijdens de hele reis van Sint-Bonifatius in Brussel.

Als u vragen heeft of als u geïnteresseerd bent, hoeft u geen contact met mij op te nemen;)
verified badge
Alle Klassen zijn ook beschikbaar in het Nederlands! Alle lessen en coachings zijn ook in het Engels beschikbaar.
Cursussen Franse taal en cultuur, Franse coaching.
Altijd afgestemd op uw behoeften.
Dit geldt voor zowel kinderen als volwassenen. Het is van toepassing op studenten, maar ook op professionals in hun carrière.
Wil je je weer verdiepen in vreemde talen? Je schriftelijke en mondelinge communicatievaardigheden verbeteren en je gemakkelijker uitdrukken? Ik help je graag met een cursus op maat, afgestemd op jouw behoeften.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Anthony