facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds oktober 2020
Leraar sinds oktober 2020
Pianoles op maat: fysiek of online. [tieners en volwassenen]
course price icon
Van 51 € /h
arrow icon
Pianolessen aangepast aan uw smaak en niveau. U zegt wat u verwacht van de lessen zodat ik u optimaal pianoles kan geven.

Bijvoorbeeld: u wilt pianostukken leren lezen en spelen. Hierbij moet ik de relevante theorie aan u ook geven. Extra theorie is aan u de keuze om in te studeren, maar het hoeft niet. Mijn lessen zijn dus efficiënt gericht. Als leerling kan u uiteindelijk zelf kiezen aan welke pianostukken we werken(eerst moet het goedgekeurd worden door mij), zodat het piano spelen leuk en leerrijk blijft. Ik behandel klassiek muziek, pop muziek, videogame, movie, anime muziek etc... veel genres dus!

Een ander voorbeeld: u wilt een piano cover maken van een bestaand stuk(bv. pop muziek of movie muziek). Ik zal u de theorie meegeven van akkoorden en het lezen van notenbalken. Zo kan u al snel aan de slag gaan. Samen gaan we voldoende oefenen zodat je alles goed begrijpt! Ook kunnen we samen improviseren op je piano.

Stuur gerust een bericht als u vragen heeft :)

Ik heb al privé les gegeven aan volwassenen, tieners en kinderen zowel online als fysiek. Beide opties werken uitstekend! Online doen we via Skype of een andere app indien gewenst. Fysiek doen we in Leuven centrum stad bij mij, waar er een handige grote indoor fietsenstalling is.
Idealiter geef ik 1 keer in de week les, je oefent thuis dan verder op je piano tegen de volgende les in de week erna. Indien u wenst voor om de week les of 2 keer in de week les, dan kan dat ook voor mij.

Waarom kiezen om piano te leren spelen? Het is wetenschappelijk bewezen dat een instrument bespelen iemand slimmer maakt(goede hersentraining). Je kan je pianoskills laten tonen aan anderen, maar je kan jezelf ook blij maken en belonen door middel van je piano. Ik heb van mijn vrienden gehoord dat ze spijt hebben dat ze geen instrument hebben leren spelen, hopelijk word jij niet zoals hun...
Je leeft maar 1 keer! Waar wacht je nog op?
Hopelijk tot dan! ^_^
Extra informatie
Als student heb je een piano nodig om te kunnen oefenen. Je kan een digitaal piano aanschaffen, buffet piano of vleugel piano. Je kan ze kopen of huren via een muziekwinkel(via webshop of via fysieke winkel).
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Justus Lipsiusstraat, Leuven, België
Over
* Als kind heb ik veel geoefend achter de piano, ik volg pianolessen sinds mijn 10de. Ik kon zo de volledige versie van Fur Elise spelen als eerstejaars pianoleerling toen ik 10 jaar oud was. Practice makes perfect!
* Ik zou graag een leerling aannemen dat piano wilt leren spelen. Zo kan ik mijn kennis, ervaring en passie voor piano delen met deze leerling!
* Ik heb van nature een opgewekte, motiverende personaliteit wat kan helpen met je motivatie en passie voor piano. Maar ik kan ook streng genoeg zijn om je discipline aan te leren bij het beoefenen van de piano :D
Opleiding
Ik heb Wetenschappen-wiskunde gestudeerd in het middelbaar. Nu zit ik aan een lerarenopleiding voor het secundair onderwijs.
Ik heb AMV en AMC gevolgd tijdens mijn piano carrière, daarnaast heb ik ook begeleidingspraktijk gestudeerd. Ik heb piano gestudeerd aan de AMWD.
Leservaring
Ik geef officieel via Apprentus al les sinds 2020. Ik heb daarvoor ook al pianoles gegeven aan mijn nichten en neven. Momenteel heb ik zowel online als fysiek pianolessen gegeven aan kinderen, tieners en volwassenen.
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben gepassioneerd door gitaarles geven! De afgelopen 10 jaar heb ik lesgegeven aan studenten van 7-70 jaar, van complete beginners tot gevorderde spelers met één ding gemeen: hun wens om comfortabeler gitaar te spelen en er plezier in te hebben!

Ik ben een klassieke gitarist met een achtergrond in pedagogiek, psychologie en fysiotherapie, mijn aanpak - methodisch.
Terwijl ik werk aan de dingen die je wilt verbeteren en leren, zal ik je ook helpen een diep begrip te ontwikkelen van de theorie en principes waarop muziek is gebaseerd. Onze lessen zullen verkennend en fantasierijk zijn, terwijl ze ook worden ondersteund door technische kennis, zodat je comfortabel en pijnloos kunt spelen.

Mijn doel is om je te brengen waar je gitaar wilt spelen, of dat nu voor vrienden is met nieuwjaar of op het podium in Carnegie Hall!
verified badge
Ik ben een fluitspeler gevestigd in Leuven. Ik behaalde mijn masterdiploma dwarsfluit in september 2020 aan LUCA School of Arts en begin momenteel aan de bachelor muziektherapie. In 2017 behaalde ik mijn diploma Pedagogische Vorming.

Als leraar heb ik dwarsfluit lesgegeven op verschillende scholen en aan studenten van alle leeftijden. Door mijn pedagogische studies aan de Dokuz Eylül University, heb ik volledige kennis van het trainen van studenten in verschillende leeftijdscategorieën. Ik verwelkom leerlingen van alle vaardigheidsniveaus, van beginners die volledig nieuw zijn, tot degenen met enige ervaring uit hun kindertijd, tot spelers van gevorderd niveau die nieuwe inspiratie nodig hebben.
Ik geloof dat iedereen tot op zekere hoogte een oor voor muziek heeft en dat iedereen succesvol kan leren spelen.
Ik kan duidelijk gestructureerde lessen aanbieden aan studenten van elke leeftijd die geïnteresseerd zijn in klassiek muziekrepertoire maar ook in andere genres zoals pop.

De lessen kunnen worden gegeven in het Nederlands, Engels of Turks.
Neem gerust contact met mij op voor meer informatie
verified badge
Ben je jong of oud, een beginner/gemiddelde/gevorderde muzikant(e) en je wilt graag viool en/of notenleer lessen of bijlessen krijgen? Dan ben je bij het juiste adres!
Ik ben Lisa en heb in 2024 een Master voor Viool behaald bij Lilia Umnova aan het conservatorium LUCA School of Arts Campus Lemmens. Sinds september 2024 ben ik van start gegaan met een Master voor Kamermuziek aan het conservatorium LUCA School of Arts Campus Lemmens, nog steeds in de klas van Lilia Umnova.
Naast mijn studies werk ik ook als Tuttist violiste in orkesten in België en Duitsland.
Ik kan gemakkelijk les geven in regio Merchtem en Leuven.
Op mijn profiel kunt u meer informatie vinden over mezelf en hoe ik te werk ga in de lessen.
Als je met vragen zit, aarzel zeker niet om een berichtje te sturen!
verified badge
Wilt u klarinet leren spelen, verdere vorderingen maken of notenleer krijgen, dan bent u op de juiste plaats! Ik bied zowel notenleer als klarinetlessen voor beginners en meer gevorderden. Ik woon in Leuven maar ik ben beschikbaar in heel Brussel en Leuven. Lessen zijn mogelijk in Nederlands, Frans of Engels.

Si vous voulez apprendre à jouer de la clarinette, faire des progrès ou recevoir des cours de solfège, vous êtes au bon endroit ! Je propose des cours de solfège et de clarinette pour les débutants et les joueurs plus avancés. J'habite à Louvain mais je suis disponible dans tout Bruxelles et Louvain. Les cours peuvent être dispensés en néerlandais, en français ou en anglais.
verified badge
De lessen worden individueel en zorgvuldig aangepast aan de leeftijd, het niveau en het gewenste resultaat van de leerling.
Van de jongste leerlingen, aan wie de muziek en het spelen van de basis spelenderwijs wordt aangereikt, waarbij de muziek een belangrijk onderdeel van hun ontwikkeling wordt, tot gevorderde leerlingen, waarmee we alle muzikale details kunnen verfijnen en ons kunnen voorbereiden op een professionele carrière.
verified badge
Ben je een beginner die op zich zelf gitaar is gaan leren, en zie je de bomen door het bos niet meer? Of heb je al wat ervaring en wil je iets nieuws bijleren? Dan ben je bij mij aan het juiste adres!

Over mezelf:
Ik speel al 8 jaar zowel gitaar als bassgitaar. Ook op vlak van muziek theorie heb ik een stevige basis. Ik heb enkele jaren les gevolgd bij Kristof Neyens (rockschool leuven), en wil nu graag mijn ervaring delen.

Lessen:
Afhankeijk van wat jouw voorkeur is kunnen we samen een lessen-plan opstellen met individuele opdrachten. Ook proveer ik om zoveel mogelijk met de genres te werken die je zelf graag luisterd, dit is natuurlijk meer motiverend (je wilt immers geen Mozart proberen leren aan een Metal fan ;))

Mijn aanpak is zeker niet zoals die bij de 'notenleer' op de academie. Vanaf je eerste les zal je al direct beginnen met liedjes spelen. Ik gebruik enkel muziek theorie als het echt nodig is of als je je hierin zou willen verdiepen.

Praktisch:
Ik volg afstandsonderwijs dus ik kan eigenlijk op elk moment van de week, ook online lessen zijn een mogelijkheid.

Als u mij contacteert en zegt welke momenten passen voor u kunnen we zeker samen een vast moment vinden!
verified badge
Wil je leren hoe je je favoriete nummer of stuk speelt? Of wilt u misschien dat uw kinderen meer leren over klassieke muziek? Viool leren spelen is een geweldige manier om je muzikaliteit en zoveel vaardigheden te ontwikkelen.

Introductie van muzieknotatie, leren zingen en stukken spelen op een leuke en boeiende manier voor alle leeftijden.
verified badge
Ik ben een professionele pianist en speel al 20 jaar piano.

Ik ben de derde prijswinnaar van de Europese Internationale pianowedstrijd in Italië, en
mijn academische studies omvatten het volgende:

- Master in pianospel in Leuven, België
- Master in pianospel aan de Internationale Universiteit van Valencia, Spanje
-Bachelor in pianospel aan het Hoger Conservatorium in Salamanca, Spanje en Musikhochschule Freiburg, Duitsland

Ik heb gestudeerd bij enkele van de beste concertpianisten ter wereld, waaronder Dmitri Bashkirov, Joop Celis en Eldar Nebolsin.

Ik heb concerten gegeven in verschillende concertzalen in Spanje, België, Portugal en Duitsland.

Ik help je graag om je spel te verbeteren! De muziekstijlen waarin ik les geef zijn klassiek en popmuziek.

Het belangrijkste voor mij als ik les geef, is dat de leerling zich op zijn gemak voelt en plezier heeft tijdens het spelen, terwijl hij muzikaal en technisch verbetert. Ook kan ik u enkele specifieke oefeningen laten zien om uw techniek te verbeteren.

Ik kan u lesgeven in het Engels, Spaans, Nederlands of Duits.
verified badge
Les piano voor zowel absolute beginners alsook gevorderde studenten. Kan aan huis alsook bij de leerkracht thuis.
Hierbij gaan we samen op zoek naar je doel en huidig niveau op de piano. De lessen kunnen flexibel ingepland worden per week naargelang de beschikbaarheid van de studenten.
verified badge
Hey! Heb je altijd al piano willen leren spelen maar weet je niet goed waar te beginnen? Of misschien wil je juist je pianospel naar een hoger niveau tillen? In beide gevallen kan je bij mij terecht voor piano- en theorielessen op jouw maat! Ben je eerder fan van pop-/jazzmuziek dan van klassiek? Ook hier kunnen we gerust voor zorgen! Als jonge student sta ik vaak dichter bij de praktijk van het lesgeven en kan ik aanvoelen waar het doel van de student ligt.
Zeer flexibel doorheen de week en het weekend, zowel bij de student thuis, bij mij aan de vleugel of eventueel online (vooral muziektheorie).
verified badge
Hallo! Ik ben een cellostudent uit Spanje en volg momenteel mijn masteropleiding aan de LUCA School of Arts in Leuven. Muziek is echt mijn passie en ik deel mijn kennis graag met anderen. Ik heb enige ervaring met lesgeven. In mijn lessen vind ik het vooral belangrijk dat leerlingen plezier hebben en zich goed voelen, wat hen hopelijk motiveert om zich technisch en muzikaal te verbeteren. Ik kan me volledig aanpassen aan elk niveau, van beginners tot studenten met een bachelordiploma.
Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten! Als je vragen hebt, kun je me altijd laten weten.
verified badge
Wil je graag leren drummen zoals je favoriete artiesten? Heb je zelf een drumstel en wil je graag aan huis drumles krijgen in pop- en rockmuziek (regio Mechelen-Haacht-Leuven)?

Met 20 jaar drumervaring introduceer ik je graag in de wondere wereld van drum en percussie en leer ik je alle kneepjes van het vak.
verified badge
Muziek is het meest directe expressiemedium dat we als mens tot onze beschikking hebben. Je leert hoe je het met de grootste discipline en emotie kunt lezen, begrijpen en spelen.

Voor jong en oud, van beginners tot gevorderden die zich willen verbeteren. Met een leraar die je volop inzet.
message icon
Contacteer Laura
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben gepassioneerd door gitaarles geven! De afgelopen 10 jaar heb ik lesgegeven aan studenten van 7-70 jaar, van complete beginners tot gevorderde spelers met één ding gemeen: hun wens om comfortabeler gitaar te spelen en er plezier in te hebben!

Ik ben een klassieke gitarist met een achtergrond in pedagogiek, psychologie en fysiotherapie, mijn aanpak - methodisch.
Terwijl ik werk aan de dingen die je wilt verbeteren en leren, zal ik je ook helpen een diep begrip te ontwikkelen van de theorie en principes waarop muziek is gebaseerd. Onze lessen zullen verkennend en fantasierijk zijn, terwijl ze ook worden ondersteund door technische kennis, zodat je comfortabel en pijnloos kunt spelen.

Mijn doel is om je te brengen waar je gitaar wilt spelen, of dat nu voor vrienden is met nieuwjaar of op het podium in Carnegie Hall!
verified badge
Ik ben een fluitspeler gevestigd in Leuven. Ik behaalde mijn masterdiploma dwarsfluit in september 2020 aan LUCA School of Arts en begin momenteel aan de bachelor muziektherapie. In 2017 behaalde ik mijn diploma Pedagogische Vorming.

Als leraar heb ik dwarsfluit lesgegeven op verschillende scholen en aan studenten van alle leeftijden. Door mijn pedagogische studies aan de Dokuz Eylül University, heb ik volledige kennis van het trainen van studenten in verschillende leeftijdscategorieën. Ik verwelkom leerlingen van alle vaardigheidsniveaus, van beginners die volledig nieuw zijn, tot degenen met enige ervaring uit hun kindertijd, tot spelers van gevorderd niveau die nieuwe inspiratie nodig hebben.
Ik geloof dat iedereen tot op zekere hoogte een oor voor muziek heeft en dat iedereen succesvol kan leren spelen.
Ik kan duidelijk gestructureerde lessen aanbieden aan studenten van elke leeftijd die geïnteresseerd zijn in klassiek muziekrepertoire maar ook in andere genres zoals pop.

De lessen kunnen worden gegeven in het Nederlands, Engels of Turks.
Neem gerust contact met mij op voor meer informatie
verified badge
Ben je jong of oud, een beginner/gemiddelde/gevorderde muzikant(e) en je wilt graag viool en/of notenleer lessen of bijlessen krijgen? Dan ben je bij het juiste adres!
Ik ben Lisa en heb in 2024 een Master voor Viool behaald bij Lilia Umnova aan het conservatorium LUCA School of Arts Campus Lemmens. Sinds september 2024 ben ik van start gegaan met een Master voor Kamermuziek aan het conservatorium LUCA School of Arts Campus Lemmens, nog steeds in de klas van Lilia Umnova.
Naast mijn studies werk ik ook als Tuttist violiste in orkesten in België en Duitsland.
Ik kan gemakkelijk les geven in regio Merchtem en Leuven.
Op mijn profiel kunt u meer informatie vinden over mezelf en hoe ik te werk ga in de lessen.
Als je met vragen zit, aarzel zeker niet om een berichtje te sturen!
verified badge
Wilt u klarinet leren spelen, verdere vorderingen maken of notenleer krijgen, dan bent u op de juiste plaats! Ik bied zowel notenleer als klarinetlessen voor beginners en meer gevorderden. Ik woon in Leuven maar ik ben beschikbaar in heel Brussel en Leuven. Lessen zijn mogelijk in Nederlands, Frans of Engels.

Si vous voulez apprendre à jouer de la clarinette, faire des progrès ou recevoir des cours de solfège, vous êtes au bon endroit ! Je propose des cours de solfège et de clarinette pour les débutants et les joueurs plus avancés. J'habite à Louvain mais je suis disponible dans tout Bruxelles et Louvain. Les cours peuvent être dispensés en néerlandais, en français ou en anglais.
verified badge
De lessen worden individueel en zorgvuldig aangepast aan de leeftijd, het niveau en het gewenste resultaat van de leerling.
Van de jongste leerlingen, aan wie de muziek en het spelen van de basis spelenderwijs wordt aangereikt, waarbij de muziek een belangrijk onderdeel van hun ontwikkeling wordt, tot gevorderde leerlingen, waarmee we alle muzikale details kunnen verfijnen en ons kunnen voorbereiden op een professionele carrière.
verified badge
Ben je een beginner die op zich zelf gitaar is gaan leren, en zie je de bomen door het bos niet meer? Of heb je al wat ervaring en wil je iets nieuws bijleren? Dan ben je bij mij aan het juiste adres!

Over mezelf:
Ik speel al 8 jaar zowel gitaar als bassgitaar. Ook op vlak van muziek theorie heb ik een stevige basis. Ik heb enkele jaren les gevolgd bij Kristof Neyens (rockschool leuven), en wil nu graag mijn ervaring delen.

Lessen:
Afhankeijk van wat jouw voorkeur is kunnen we samen een lessen-plan opstellen met individuele opdrachten. Ook proveer ik om zoveel mogelijk met de genres te werken die je zelf graag luisterd, dit is natuurlijk meer motiverend (je wilt immers geen Mozart proberen leren aan een Metal fan ;))

Mijn aanpak is zeker niet zoals die bij de 'notenleer' op de academie. Vanaf je eerste les zal je al direct beginnen met liedjes spelen. Ik gebruik enkel muziek theorie als het echt nodig is of als je je hierin zou willen verdiepen.

Praktisch:
Ik volg afstandsonderwijs dus ik kan eigenlijk op elk moment van de week, ook online lessen zijn een mogelijkheid.

Als u mij contacteert en zegt welke momenten passen voor u kunnen we zeker samen een vast moment vinden!
verified badge
Wil je leren hoe je je favoriete nummer of stuk speelt? Of wilt u misschien dat uw kinderen meer leren over klassieke muziek? Viool leren spelen is een geweldige manier om je muzikaliteit en zoveel vaardigheden te ontwikkelen.

Introductie van muzieknotatie, leren zingen en stukken spelen op een leuke en boeiende manier voor alle leeftijden.
verified badge
Ik ben een professionele pianist en speel al 20 jaar piano.

Ik ben de derde prijswinnaar van de Europese Internationale pianowedstrijd in Italië, en
mijn academische studies omvatten het volgende:

- Master in pianospel in Leuven, België
- Master in pianospel aan de Internationale Universiteit van Valencia, Spanje
-Bachelor in pianospel aan het Hoger Conservatorium in Salamanca, Spanje en Musikhochschule Freiburg, Duitsland

Ik heb gestudeerd bij enkele van de beste concertpianisten ter wereld, waaronder Dmitri Bashkirov, Joop Celis en Eldar Nebolsin.

Ik heb concerten gegeven in verschillende concertzalen in Spanje, België, Portugal en Duitsland.

Ik help je graag om je spel te verbeteren! De muziekstijlen waarin ik les geef zijn klassiek en popmuziek.

Het belangrijkste voor mij als ik les geef, is dat de leerling zich op zijn gemak voelt en plezier heeft tijdens het spelen, terwijl hij muzikaal en technisch verbetert. Ook kan ik u enkele specifieke oefeningen laten zien om uw techniek te verbeteren.

Ik kan u lesgeven in het Engels, Spaans, Nederlands of Duits.
verified badge
Les piano voor zowel absolute beginners alsook gevorderde studenten. Kan aan huis alsook bij de leerkracht thuis.
Hierbij gaan we samen op zoek naar je doel en huidig niveau op de piano. De lessen kunnen flexibel ingepland worden per week naargelang de beschikbaarheid van de studenten.
verified badge
Hey! Heb je altijd al piano willen leren spelen maar weet je niet goed waar te beginnen? Of misschien wil je juist je pianospel naar een hoger niveau tillen? In beide gevallen kan je bij mij terecht voor piano- en theorielessen op jouw maat! Ben je eerder fan van pop-/jazzmuziek dan van klassiek? Ook hier kunnen we gerust voor zorgen! Als jonge student sta ik vaak dichter bij de praktijk van het lesgeven en kan ik aanvoelen waar het doel van de student ligt.
Zeer flexibel doorheen de week en het weekend, zowel bij de student thuis, bij mij aan de vleugel of eventueel online (vooral muziektheorie).
verified badge
Hallo! Ik ben een cellostudent uit Spanje en volg momenteel mijn masteropleiding aan de LUCA School of Arts in Leuven. Muziek is echt mijn passie en ik deel mijn kennis graag met anderen. Ik heb enige ervaring met lesgeven. In mijn lessen vind ik het vooral belangrijk dat leerlingen plezier hebben en zich goed voelen, wat hen hopelijk motiveert om zich technisch en muzikaal te verbeteren. Ik kan me volledig aanpassen aan elk niveau, van beginners tot studenten met een bachelordiploma.
Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten! Als je vragen hebt, kun je me altijd laten weten.
verified badge
Wil je graag leren drummen zoals je favoriete artiesten? Heb je zelf een drumstel en wil je graag aan huis drumles krijgen in pop- en rockmuziek (regio Mechelen-Haacht-Leuven)?

Met 20 jaar drumervaring introduceer ik je graag in de wondere wereld van drum en percussie en leer ik je alle kneepjes van het vak.
verified badge
Muziek is het meest directe expressiemedium dat we als mens tot onze beschikking hebben. Je leert hoe je het met de grootste discipline en emotie kunt lezen, begrijpen en spelen.

Voor jong en oud, van beginners tot gevorderden die zich willen verbeteren. Met een leraar die je volop inzet.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Laura