facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds februari 2023
Leraar sinds februari 2023
Gitaar, Bassgitaar, Ukulele en Piano les (Online of in Leuven)
course price icon
Van 32 € /h
arrow icon
Ben je een beginner die op zich zelf gitaar is gaan leren, en zie je de bomen door het bos niet meer? Of heb je al wat ervaring en wil je iets nieuws bijleren? Dan ben je bij mij aan het juiste adres!

Over mezelf:
Ik speel al 8 jaar zowel gitaar als bassgitaar. Ook op vlak van muziek theorie heb ik een stevige basis. Ik heb enkele jaren les gevolgd bij Kristof Neyens (rockschool leuven), en wil nu graag mijn ervaring delen.

Lessen:
Afhankeijk van wat jouw voorkeur is kunnen we samen een lessen-plan opstellen met individuele opdrachten. Ook proveer ik om zoveel mogelijk met de genres te werken die je zelf graag luisterd, dit is natuurlijk meer motiverend (je wilt immers geen Mozart proberen leren aan een Metal fan ;))

Mijn aanpak is zeker niet zoals die bij de 'notenleer' op de academie. Vanaf je eerste les zal je al direct beginnen met liedjes spelen. Ik gebruik enkel muziek theorie als het echt nodig is of als je je hierin zou willen verdiepen.

Praktisch:
Ik volg afstandsonderwijs dus ik kan eigenlijk op elk moment van de week, ook online lessen zijn een mogelijkheid.

Als u mij contacteert en zegt welke momenten passen voor u kunnen we zeker samen een vast moment vinden!
Extra informatie
Bij lessen in het echt kan ik een gitaar of basgitaar voorzien, online heb je natuurlijk je eigen instrument nodig.
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Leuven, België
location type icon
Bij de leraar :
  • Rector De Somerplein, Leuven, België
  • Veltem-Beisem, Herent, Belgium
location type icon
Online vanuit België
Leeftijd
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
60 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Vaardigheden
Ragga
Punk
Heavy metal
Rai & oriëntaalse muziek
Lied en overig
Ska
Akoestisch
Elektrisch
Country & bluegrass
Indie en alternatief
Blues
Funk
Electro & electronica
Pop
Reggae & dub
Rap & hip hop
Rnb
Jazz
Rock
Klassiek
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Mijn naam is Caterina, ik ben een klassieke gitarist.
Ik behaalde mijn Master diploma in Lemmensinstituut, Leuven bij Raphaella Smits. Ik ben een ervaren docent en bied persoonlijke gitaarlessen en groepslessen bij mij thuis of op locatie voor elk niveau en elke leeftijd, van beginners tot gevorderden.
Ik ben ervaren in het lesgeven aan kinderen en gebruik mijn eigen methode die past bij persoonlijke behoeften en interesses.
Er is ook de mogelijkheid om te leren over solfege en harmonie tijdens de les.
verified badge
Ik ben gepassioneerd door gitaarles geven! De afgelopen 10 jaar heb ik lesgegeven aan studenten van 7-70 jaar, van complete beginners tot gevorderde spelers met één ding gemeen: hun wens om comfortabeler gitaar te spelen en er plezier in te hebben!

Ik ben een klassieke gitarist met een achtergrond in pedagogiek, psychologie en fysiotherapie, mijn aanpak - methodisch.
Terwijl ik werk aan de dingen die je wilt verbeteren en leren, zal ik je ook helpen een diep begrip te ontwikkelen van de theorie en principes waarop muziek is gebaseerd. Onze lessen zullen verkennend en fantasierijk zijn, terwijl ze ook worden ondersteund door technische kennis, zodat je comfortabel en pijnloos kunt spelen.

Mijn doel is om je te brengen waar je gitaar wilt spelen, of dat nu voor vrienden is met nieuwjaar of op het podium in Carnegie Hall!
verified badge
⁃ Meer dan 10 jaar onderwijservaring, privé (één-op-één) en groepslessen.
⁃ Ik gebruik verschillende onderwijsprogramma's voor kinderen en volwassenen.
⁃ In mijn lessen met kinderen gebruik ik games en speel ik doug. Omdat ik deze unieke en leuke technieken gebruik om les te geven, heb ik tot nu toe meer dan 100 kinderen geholpen om een cello of een piano te ontmoeten.
⁃ Ensembble studies (ik vond het leuk om mijn studenten te helpen bij het verzamelen en spelen op een echt podium !, omdat het erg belangrijk en motiverend is om daadwerkelijk uit te drukken wat ze hebben geleerd en het te oefenen voor een publiek).
verified badge
Ik ben altijd al gepassioneerd geweest door muziek, ik speel drie instrumenten en ik heb onlangs mijn pianostudie afgerond aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel in de klas van Piet Kuijken. Ik heb altijd gevonden dat het uiteindelijke doel van muziek delen was, en daarom oriënteer ik me sterk op alles wat in groepen wordt gedaan: kamermuziek, orkest, maar ook lesgeven, waardoor ik ook mijn passie kan delen.
Mijn cursus is voor iedereen: wil je helemaal opnieuw beginnen? Geen probleem, ik geef ook lessen in muziektheorie en muziekcultuur die een perfecte aanvulling zullen zijn om je een complete muzikant te maken.
Heb je al les gehad op de academie maar wil je een meer gepersonaliseerde of juist een andere aanpak? Ik bied methodische begeleiding voor elke student en ik pas mijn cursus aan alle profielen aan. Wil je je voorbereiden op een examen (toegang academie of conservatorium)? Ik word jouw persoonlijke coach en investeer persoonlijk in jouw succes.
Mijn cursus is bedoeld voor studenten die techniek en repertoire methodisch willen leren, maar ook voor degenen die willen leren voor de lol of om een specifiek stuk te leren.
verified badge
آموزش پیانو پایه تا پیشرفته - نت خوانی, سلفژ
برای شروع یک پیانو و یا کیبورد کوچک کافی میباشد
نوازنده پیانو و آهنگساز
برای نمونه کارها به کانال یوتوب مراجعه نماید به این آدرس

Amoozeshe piano va notkhani be zabane farsi
verified badge
20 jarige student in Leuven die graag mensen helpt enorm veel plezier/steun te halen uit het bespelen van de klassieke gitaar.

Net afgestudeerd na 11 jaar conservatorium klassieke gitaar.
9 jaar basisdiploma en 2 jaar specialisatie klassieke gitaar.
Daarnaast ook volgende cursussen gevolgd: muziektheorie/muziekgeschiedenis/improvisatie(dit op elektrische gitaar)/bandcoaching/samenspel/rockschool...

Kan het meeste bijbrengen op technisch vlak en op vlak van interpretatie op de klassieke gitaar.

In overleg met de leerling tijdens de eerste les bepalen we wat we willen bereiken tegen het einde van de les/lessenreeks.
Een bepaald stuk? Een nieuwe interpretatie voor een bepaald stuk?Een bepaald genre waarin je een stuk zoekt en wilt leren? Iets dat altijd fout loopt? technisch op weg helpen?..

Om zo meer plezier te halen uit het bespelen van de gitaar!
verified badge
Pianolessen aangepast aan uw smaak en niveau. U zegt wat u verwacht van de lessen zodat ik u optimaal pianoles kan geven.

Bijvoorbeeld: u wilt pianostukken leren lezen en spelen. Hierbij moet ik de relevante theorie aan u ook geven. Extra theorie is aan u de keuze om in te studeren, maar het hoeft niet. Mijn lessen zijn dus efficiënt gericht. Als leerling kan u uiteindelijk zelf kiezen aan welke pianostukken we werken(eerst moet het goedgekeurd worden door mij), zodat het piano spelen leuk en leerrijk blijft. Ik behandel klassiek muziek, pop muziek, videogame, movie, anime muziek etc... veel genres dus!

Een ander voorbeeld: u wilt een piano cover maken van een bestaand stuk(bv. pop muziek of movie muziek). Ik zal u de theorie meegeven van akkoorden en het lezen van notenbalken. Zo kan u al snel aan de slag gaan. Samen gaan we voldoende oefenen zodat je alles goed begrijpt! Ook kunnen we samen improviseren op je piano.

Stuur gerust een bericht als u vragen heeft :)

Ik heb al privé les gegeven aan volwassenen, tieners en kinderen zowel online als fysiek. Beide opties werken uitstekend! Online doen we via Skype of een andere app indien gewenst. Fysiek doen we in Leuven centrum stad bij mij, waar er een handige grote indoor fietsenstalling is.
Idealiter geef ik 1 keer in de week les, je oefent thuis dan verder op je piano tegen de volgende les in de week erna. Indien u wenst voor om de week les of 2 keer in de week les, dan kan dat ook voor mij.

Waarom kiezen om piano te leren spelen? Het is wetenschappelijk bewezen dat een instrument bespelen iemand slimmer maakt(goede hersentraining). Je kan je pianoskills laten tonen aan anderen, maar je kan jezelf ook blij maken en belonen door middel van je piano. Ik heb van mijn vrienden gehoord dat ze spijt hebben dat ze geen instrument hebben leren spelen, hopelijk word jij niet zoals hun...
Je leeft maar 1 keer! Waar wacht je nog op?
Hopelijk tot dan! ^_^
verified badge
Sinds ik 4 jaar oud ben, neemt piano een grote plaats in mijn leven en hart, doordat mijn vader me sindsdien heeft lesgegeven.
Ik ben enorm enthousiast om mijn passie te kunnen delen met geïnteresseerden, wat hun leeftijd ook is !
Ik let veel op de positie aan de piano, zodat er geen blessures zouden opkomen. Ik praat ook veel over muzikale lijnen en hoe een goede klank produceren op de piano. Als u geen notenleer heeft gevolg, ben ik heel blij om daar ook mee te helpen samen met de pianostudie.
Piano spelen is voor ieder heel persoonlijk, zowel technisch als muziekaal. Daarom vind ik het heel belangrijk om de beste oplossingen te zoeken en me aan te passen aan elke individuele leerling, zodat hij of zij zijn eigen band met muziek kan creëren.
Ik ben momenteel mijn Master aan het afmaken bij Jan Vermeulen in Luca School of Arts, Leuven.
verified badge
De lessen worden individueel en zorgvuldig aangepast aan de leeftijd, het niveau en het gewenste resultaat van de leerling.
Van de jongste leerlingen, aan wie de muziek en het spelen van de basis spelenderwijs wordt aangereikt, waarbij de muziek een belangrijk onderdeel van hun ontwikkeling wordt, tot gevorderde leerlingen, waarmee we alle muzikale details kunnen verfijnen en ons kunnen voorbereiden op een professionele carrière.
verified badge
Hé!

Zou je graag die ene track (of meerdere tracks) van Coldplay, John Legend, Elton John, .. willen leren spelen op piano, maar je weet niet waar te beginnen?

Of zou je graag willen leren producen, mixen en masteren met Ableton Live, Pro Tools, Garageband, Logic Pro X, .. om je eigen tracks te maken?

Of zou je graag willen leren hoe een synthesizer werkt en hoe je hier klanken mee kan maken?

Ik kan je helpen! Ik speel intussen zo'n 15 jaar piano na mijn opleiding Pop & Jazz, en heb intussen heel wat optredens achter de kiezen in allerlei genres. Daarnaast heb ik ook een diploma Electronic Music Production behaald bij Point Blank Music School, en ben ik momenteel actief als toetsenist en producer bij de popgroep. Ik speel hoofdzakelijk popmuziek, maar andere genres kunnen we zeker ook bekijken.

Voor pianolessen raad ik 30 minuten aan zodat we elke les nieuwe topics kunnen coveren die je vervolgens thuis kan oefenen. Voor producing/mixing is 60 minuten meer geschikt als je het sneller onder de knie wilt krijgen, maar kan je het zeker ook leren in 30 minuten per les.

Geïnteresseerd? Geef gerust een seintje, dan prikken we een momentje. Ik geef zowel lessen thuis in Haacht alsook op locatie in regio Leuven (of online).
verified badge
Ik ben een professionele pianist en speel al 20 jaar piano.

Ik ben de derde prijswinnaar van de Europese Internationale pianowedstrijd in Italië, en
mijn academische studies omvatten het volgende:

- Master in pianospel in Leuven, België
- Master in pianospel aan de Internationale Universiteit van Valencia, Spanje
-Bachelor in pianospel aan het Hoger Conservatorium in Salamanca, Spanje en Musikhochschule Freiburg, Duitsland

Ik heb gestudeerd bij enkele van de beste concertpianisten ter wereld, waaronder Dmitri Bashkirov, Joop Celis en Eldar Nebolsin.

Ik heb concerten gegeven in verschillende concertzalen in Spanje, België, Portugal en Duitsland.

Ik help je graag om je spel te verbeteren! De muziekstijlen waarin ik les geef zijn klassiek en popmuziek.

Het belangrijkste voor mij als ik les geef, is dat de leerling zich op zijn gemak voelt en plezier heeft tijdens het spelen, terwijl hij muzikaal en technisch verbetert. Ook kan ik u enkele specifieke oefeningen laten zien om uw techniek te verbeteren.

Ik kan u lesgeven in het Engels, Spaans, Nederlands of Duits.
verified badge
Welkom in de opwindende wereld van zingen! Maak je klaar om je stem te verkennen als nooit tevoren. Van het beheersen van de adembeheersing tot het uiten van emoties door middel van liedjes, mijn lessen zijn ontworpen om u te helpen uw volledige potentieel te bereiken. Of je nu een beginner of een doorgewinterde zanger bent, ga met mij mee op een leuke en transformerende reis naar de kunst van het zingen!
verified badge
Hey! Heb je altijd al piano willen leren spelen maar weet je niet goed waar te beginnen? Of misschien wil je juist je pianospel naar een hoger niveau tillen? In beide gevallen kan je bij mij terecht voor piano- en theorielessen op jouw maat! Ben je eerder fan van pop-/jazzmuziek dan van klassiek? Ook hier kunnen we gerust voor zorgen! Als jonge student sta ik vaak dichter bij de praktijk van het lesgeven en kan ik aanvoelen waar het doel van de student ligt.
Zeer flexibel doorheen de week en het weekend, zowel bij de student thuis, bij mij aan de vleugel of eventueel online (vooral muziektheorie).
verified badge
Mijn naam is Davy, ik ben 34 jaar en heb reeds al 25 jaar gitaar in de vingers zitten. Ik ben afgestudeerd aan Muziekacademie Tongeren voor zowel klassieke als elektrische gitaar. Daarnaast heb ik 2 jaar Conservatorium Jazz aan LUCA School of Arts Campus Lemmensinstituut gevolgd. Al sinds mijn 16de ben ik begonnen met les geven in verschillende situaties, van zowel groepslessen als individuele lessen instrument en muziektheorie. Mijn kennis delen met anderen is altijd een grote passie geweest. Daarom bied ik nu privélessen aan op maat waar ik woon te Leuven. Dit voor zowel akoestische, klassieke en elektrische gitaar in een waaier van stijlen. Wat je kan verwachten is geen vaste cursus die we van A tot Z overlopen, maar een cursus die we als het ware zelf bouwen gericht op jouw muzieksmaak, kennis en doel op je instrument. Samen met jou bekijk ik hoe ik jou de nodige basis kan aanleren op een manier dat jij het het best zal kunnen gebruiken voor de genres die je wil leren spelen. Ik kijk er naar uit om samen met jou op deze muzikale ontdekkingsreis te gaan!
verified badge
Muziek is het meest directe expressiemedium dat we als mens tot onze beschikking hebben. Je leert hoe je het met de grootste discipline en emotie kunt lezen, begrijpen en spelen.

Voor jong en oud, van beginners tot gevorderden die zich willen verbeteren. Met een leraar die je volop inzet.
message icon
Contacteer Eli
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Mijn naam is Caterina, ik ben een klassieke gitarist.
Ik behaalde mijn Master diploma in Lemmensinstituut, Leuven bij Raphaella Smits. Ik ben een ervaren docent en bied persoonlijke gitaarlessen en groepslessen bij mij thuis of op locatie voor elk niveau en elke leeftijd, van beginners tot gevorderden.
Ik ben ervaren in het lesgeven aan kinderen en gebruik mijn eigen methode die past bij persoonlijke behoeften en interesses.
Er is ook de mogelijkheid om te leren over solfege en harmonie tijdens de les.
verified badge
Ik ben gepassioneerd door gitaarles geven! De afgelopen 10 jaar heb ik lesgegeven aan studenten van 7-70 jaar, van complete beginners tot gevorderde spelers met één ding gemeen: hun wens om comfortabeler gitaar te spelen en er plezier in te hebben!

Ik ben een klassieke gitarist met een achtergrond in pedagogiek, psychologie en fysiotherapie, mijn aanpak - methodisch.
Terwijl ik werk aan de dingen die je wilt verbeteren en leren, zal ik je ook helpen een diep begrip te ontwikkelen van de theorie en principes waarop muziek is gebaseerd. Onze lessen zullen verkennend en fantasierijk zijn, terwijl ze ook worden ondersteund door technische kennis, zodat je comfortabel en pijnloos kunt spelen.

Mijn doel is om je te brengen waar je gitaar wilt spelen, of dat nu voor vrienden is met nieuwjaar of op het podium in Carnegie Hall!
verified badge
⁃ Meer dan 10 jaar onderwijservaring, privé (één-op-één) en groepslessen.
⁃ Ik gebruik verschillende onderwijsprogramma's voor kinderen en volwassenen.
⁃ In mijn lessen met kinderen gebruik ik games en speel ik doug. Omdat ik deze unieke en leuke technieken gebruik om les te geven, heb ik tot nu toe meer dan 100 kinderen geholpen om een cello of een piano te ontmoeten.
⁃ Ensembble studies (ik vond het leuk om mijn studenten te helpen bij het verzamelen en spelen op een echt podium !, omdat het erg belangrijk en motiverend is om daadwerkelijk uit te drukken wat ze hebben geleerd en het te oefenen voor een publiek).
verified badge
Ik ben altijd al gepassioneerd geweest door muziek, ik speel drie instrumenten en ik heb onlangs mijn pianostudie afgerond aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel in de klas van Piet Kuijken. Ik heb altijd gevonden dat het uiteindelijke doel van muziek delen was, en daarom oriënteer ik me sterk op alles wat in groepen wordt gedaan: kamermuziek, orkest, maar ook lesgeven, waardoor ik ook mijn passie kan delen.
Mijn cursus is voor iedereen: wil je helemaal opnieuw beginnen? Geen probleem, ik geef ook lessen in muziektheorie en muziekcultuur die een perfecte aanvulling zullen zijn om je een complete muzikant te maken.
Heb je al les gehad op de academie maar wil je een meer gepersonaliseerde of juist een andere aanpak? Ik bied methodische begeleiding voor elke student en ik pas mijn cursus aan alle profielen aan. Wil je je voorbereiden op een examen (toegang academie of conservatorium)? Ik word jouw persoonlijke coach en investeer persoonlijk in jouw succes.
Mijn cursus is bedoeld voor studenten die techniek en repertoire methodisch willen leren, maar ook voor degenen die willen leren voor de lol of om een specifiek stuk te leren.
verified badge
آموزش پیانو پایه تا پیشرفته - نت خوانی, سلفژ
برای شروع یک پیانو و یا کیبورد کوچک کافی میباشد
نوازنده پیانو و آهنگساز
برای نمونه کارها به کانال یوتوب مراجعه نماید به این آدرس

Amoozeshe piano va notkhani be zabane farsi
verified badge
20 jarige student in Leuven die graag mensen helpt enorm veel plezier/steun te halen uit het bespelen van de klassieke gitaar.

Net afgestudeerd na 11 jaar conservatorium klassieke gitaar.
9 jaar basisdiploma en 2 jaar specialisatie klassieke gitaar.
Daarnaast ook volgende cursussen gevolgd: muziektheorie/muziekgeschiedenis/improvisatie(dit op elektrische gitaar)/bandcoaching/samenspel/rockschool...

Kan het meeste bijbrengen op technisch vlak en op vlak van interpretatie op de klassieke gitaar.

In overleg met de leerling tijdens de eerste les bepalen we wat we willen bereiken tegen het einde van de les/lessenreeks.
Een bepaald stuk? Een nieuwe interpretatie voor een bepaald stuk?Een bepaald genre waarin je een stuk zoekt en wilt leren? Iets dat altijd fout loopt? technisch op weg helpen?..

Om zo meer plezier te halen uit het bespelen van de gitaar!
verified badge
Pianolessen aangepast aan uw smaak en niveau. U zegt wat u verwacht van de lessen zodat ik u optimaal pianoles kan geven.

Bijvoorbeeld: u wilt pianostukken leren lezen en spelen. Hierbij moet ik de relevante theorie aan u ook geven. Extra theorie is aan u de keuze om in te studeren, maar het hoeft niet. Mijn lessen zijn dus efficiënt gericht. Als leerling kan u uiteindelijk zelf kiezen aan welke pianostukken we werken(eerst moet het goedgekeurd worden door mij), zodat het piano spelen leuk en leerrijk blijft. Ik behandel klassiek muziek, pop muziek, videogame, movie, anime muziek etc... veel genres dus!

Een ander voorbeeld: u wilt een piano cover maken van een bestaand stuk(bv. pop muziek of movie muziek). Ik zal u de theorie meegeven van akkoorden en het lezen van notenbalken. Zo kan u al snel aan de slag gaan. Samen gaan we voldoende oefenen zodat je alles goed begrijpt! Ook kunnen we samen improviseren op je piano.

Stuur gerust een bericht als u vragen heeft :)

Ik heb al privé les gegeven aan volwassenen, tieners en kinderen zowel online als fysiek. Beide opties werken uitstekend! Online doen we via Skype of een andere app indien gewenst. Fysiek doen we in Leuven centrum stad bij mij, waar er een handige grote indoor fietsenstalling is.
Idealiter geef ik 1 keer in de week les, je oefent thuis dan verder op je piano tegen de volgende les in de week erna. Indien u wenst voor om de week les of 2 keer in de week les, dan kan dat ook voor mij.

Waarom kiezen om piano te leren spelen? Het is wetenschappelijk bewezen dat een instrument bespelen iemand slimmer maakt(goede hersentraining). Je kan je pianoskills laten tonen aan anderen, maar je kan jezelf ook blij maken en belonen door middel van je piano. Ik heb van mijn vrienden gehoord dat ze spijt hebben dat ze geen instrument hebben leren spelen, hopelijk word jij niet zoals hun...
Je leeft maar 1 keer! Waar wacht je nog op?
Hopelijk tot dan! ^_^
verified badge
Sinds ik 4 jaar oud ben, neemt piano een grote plaats in mijn leven en hart, doordat mijn vader me sindsdien heeft lesgegeven.
Ik ben enorm enthousiast om mijn passie te kunnen delen met geïnteresseerden, wat hun leeftijd ook is !
Ik let veel op de positie aan de piano, zodat er geen blessures zouden opkomen. Ik praat ook veel over muzikale lijnen en hoe een goede klank produceren op de piano. Als u geen notenleer heeft gevolg, ben ik heel blij om daar ook mee te helpen samen met de pianostudie.
Piano spelen is voor ieder heel persoonlijk, zowel technisch als muziekaal. Daarom vind ik het heel belangrijk om de beste oplossingen te zoeken en me aan te passen aan elke individuele leerling, zodat hij of zij zijn eigen band met muziek kan creëren.
Ik ben momenteel mijn Master aan het afmaken bij Jan Vermeulen in Luca School of Arts, Leuven.
verified badge
De lessen worden individueel en zorgvuldig aangepast aan de leeftijd, het niveau en het gewenste resultaat van de leerling.
Van de jongste leerlingen, aan wie de muziek en het spelen van de basis spelenderwijs wordt aangereikt, waarbij de muziek een belangrijk onderdeel van hun ontwikkeling wordt, tot gevorderde leerlingen, waarmee we alle muzikale details kunnen verfijnen en ons kunnen voorbereiden op een professionele carrière.
verified badge
Hé!

Zou je graag die ene track (of meerdere tracks) van Coldplay, John Legend, Elton John, .. willen leren spelen op piano, maar je weet niet waar te beginnen?

Of zou je graag willen leren producen, mixen en masteren met Ableton Live, Pro Tools, Garageband, Logic Pro X, .. om je eigen tracks te maken?

Of zou je graag willen leren hoe een synthesizer werkt en hoe je hier klanken mee kan maken?

Ik kan je helpen! Ik speel intussen zo'n 15 jaar piano na mijn opleiding Pop & Jazz, en heb intussen heel wat optredens achter de kiezen in allerlei genres. Daarnaast heb ik ook een diploma Electronic Music Production behaald bij Point Blank Music School, en ben ik momenteel actief als toetsenist en producer bij de popgroep. Ik speel hoofdzakelijk popmuziek, maar andere genres kunnen we zeker ook bekijken.

Voor pianolessen raad ik 30 minuten aan zodat we elke les nieuwe topics kunnen coveren die je vervolgens thuis kan oefenen. Voor producing/mixing is 60 minuten meer geschikt als je het sneller onder de knie wilt krijgen, maar kan je het zeker ook leren in 30 minuten per les.

Geïnteresseerd? Geef gerust een seintje, dan prikken we een momentje. Ik geef zowel lessen thuis in Haacht alsook op locatie in regio Leuven (of online).
verified badge
Ik ben een professionele pianist en speel al 20 jaar piano.

Ik ben de derde prijswinnaar van de Europese Internationale pianowedstrijd in Italië, en
mijn academische studies omvatten het volgende:

- Master in pianospel in Leuven, België
- Master in pianospel aan de Internationale Universiteit van Valencia, Spanje
-Bachelor in pianospel aan het Hoger Conservatorium in Salamanca, Spanje en Musikhochschule Freiburg, Duitsland

Ik heb gestudeerd bij enkele van de beste concertpianisten ter wereld, waaronder Dmitri Bashkirov, Joop Celis en Eldar Nebolsin.

Ik heb concerten gegeven in verschillende concertzalen in Spanje, België, Portugal en Duitsland.

Ik help je graag om je spel te verbeteren! De muziekstijlen waarin ik les geef zijn klassiek en popmuziek.

Het belangrijkste voor mij als ik les geef, is dat de leerling zich op zijn gemak voelt en plezier heeft tijdens het spelen, terwijl hij muzikaal en technisch verbetert. Ook kan ik u enkele specifieke oefeningen laten zien om uw techniek te verbeteren.

Ik kan u lesgeven in het Engels, Spaans, Nederlands of Duits.
verified badge
Welkom in de opwindende wereld van zingen! Maak je klaar om je stem te verkennen als nooit tevoren. Van het beheersen van de adembeheersing tot het uiten van emoties door middel van liedjes, mijn lessen zijn ontworpen om u te helpen uw volledige potentieel te bereiken. Of je nu een beginner of een doorgewinterde zanger bent, ga met mij mee op een leuke en transformerende reis naar de kunst van het zingen!
verified badge
Hey! Heb je altijd al piano willen leren spelen maar weet je niet goed waar te beginnen? Of misschien wil je juist je pianospel naar een hoger niveau tillen? In beide gevallen kan je bij mij terecht voor piano- en theorielessen op jouw maat! Ben je eerder fan van pop-/jazzmuziek dan van klassiek? Ook hier kunnen we gerust voor zorgen! Als jonge student sta ik vaak dichter bij de praktijk van het lesgeven en kan ik aanvoelen waar het doel van de student ligt.
Zeer flexibel doorheen de week en het weekend, zowel bij de student thuis, bij mij aan de vleugel of eventueel online (vooral muziektheorie).
verified badge
Mijn naam is Davy, ik ben 34 jaar en heb reeds al 25 jaar gitaar in de vingers zitten. Ik ben afgestudeerd aan Muziekacademie Tongeren voor zowel klassieke als elektrische gitaar. Daarnaast heb ik 2 jaar Conservatorium Jazz aan LUCA School of Arts Campus Lemmensinstituut gevolgd. Al sinds mijn 16de ben ik begonnen met les geven in verschillende situaties, van zowel groepslessen als individuele lessen instrument en muziektheorie. Mijn kennis delen met anderen is altijd een grote passie geweest. Daarom bied ik nu privélessen aan op maat waar ik woon te Leuven. Dit voor zowel akoestische, klassieke en elektrische gitaar in een waaier van stijlen. Wat je kan verwachten is geen vaste cursus die we van A tot Z overlopen, maar een cursus die we als het ware zelf bouwen gericht op jouw muzieksmaak, kennis en doel op je instrument. Samen met jou bekijk ik hoe ik jou de nodige basis kan aanleren op een manier dat jij het het best zal kunnen gebruiken voor de genres die je wil leren spelen. Ik kijk er naar uit om samen met jou op deze muzikale ontdekkingsreis te gaan!
verified badge
Muziek is het meest directe expressiemedium dat we als mens tot onze beschikking hebben. Je leert hoe je het met de grootste discipline en emotie kunt lezen, begrijpen en spelen.

Voor jong en oud, van beginners tot gevorderden die zich willen verbeteren. Met een leraar die je volop inzet.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Eli