Vertaald met Google
Ervaren muziekproducent (meer dan 2 miljoen streams) biedt muziekproductie en FL Studio-lessen aan in zijn eigen studio in Hilversum. Afgestudeerd aan het conservatorium.
Van 44 € /h
Ik heb de afgelopen jaren meer dan 2 miljoen streams behaald en mijn eigen show georganiseerd in de Melkweg Amsterdam. Dankzij mijn brede ervaring in diverse genres, van beats tot EDM, kan ik je begeleiden bij het ontwikkelen van je sound en het verbeteren van je productievaardigheden. Ik heb een basisplan van 7 lessen ontwikkeld waarin we alle aspecten en dimensies van je muziek behandelen. Zo kan ik al mijn ervaring snel met je delen!
Stuur me een berichtje als je interesse hebt in lessen. Ik geef de voorkeur aan lessen in mijn studio in Hilversum, maar online lessen zijn ook mogelijk.
Stuur me een berichtje als je interesse hebt in lessen. Ik geef de voorkeur aan lessen in mijn studio in Hilversum, maar online lessen zijn ook mogelijk.
Extra informatie
Student heeft een laptop met DAW nodig.
Locatie
Bij de leraar :
- Urban Opportunities, Noorderweg, Hilversum, Netherlands
Over
Ik ben Jelle, en ik ben al mijn hele leven bezig met muziek. Mijn muzikale reis begon met de cello, waar ik een sterke basis in muzikale kennis heb opgebouwd. Toch lag mijn echte passie altijd bij het produceren. Na acht jaar zelfstandig muziek te hebben gemaakt op mezelf, kwam ik door de auditie voor het conservatorium Amsterdam, waar ik diploma in Electronic Music Production heb behaald.
Opleiding
Ik heb een Associate Degreeop het Conservatorium van Amsterdam behaald
(Amsterdam Electronic Music Academy).
Hier leerde ik de kunst en technologie achter elektronische muziek uit eerste hand van ervaren producers in de muziekindustrie.
(Amsterdam Electronic Music Academy).
Hier leerde ik de kunst en technologie achter elektronische muziek uit eerste hand van ervaren producers in de muziekindustrie.
Leservaring
Onder de naam TWOMUCH heb ik in de afgelopen jaren meer dan 2 miljoen streams behaald, en in de Melkweg Amsterdam een eigen show opgezet. Dankzij mijn brede ervaring met verschillende genres, van beats tot EDM, kan ik je begeleiden bij het ontwikkelen van je sound en het verbeteren van je productie skills. Ik heb een basisplan van 7 lessen ontwikkeld waarin we op alle aspecten en dimensies van je muziek ingaan. Hiermee kan ik op een rap tempo al mijn ervaring met je delen!
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Good-fit Leraar Garantie








