facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds augustus 2019
Leraar sinds augustus 2019
Bijles Wiskunde, Boekhouden, Economie en/of Statistiek
course price icon
Van 50 € /h
arrow icon
Algemene ondersteuning bij wiskunde, economie, statistiek en/of boekhouden.
Ik ben zeer flexibel wat planning betreft. Ik ben handelsingenieur en Master in Financial Management (beide met onderscheiding) en heb jarenlange bedrijfservaring als bedrijfsleider. Brede algemene kennis en achtergrond komt goed van pas om zaken te duiden, te kaderen, voorbeelden te geven, edm. Ondertussen heb ik meer dan 5000 uur aan bijleservaring.
Aan motivatie geen gebrek om samen jouw doelen te bereiken!
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Hasselt, België
location type icon
Online vanuit België
Over
Ik ben zeker jong van geest en ga graag om met jongeren.
Het vergaren van kennis op verschillende domeinen is voor mij een hobby op zich.
Wat is er beter dan het delen van mijn passie voor cijfers met jongeren om hen te helpen met het bereiken van hun doelstellingen?.
Opleiding
Handelsingenieur met onderscheiding (UHasselt)
Master in Financial Management met onderscheiding (Vlerick School)
Beleggingsadviseur (avondschool Synthra Hasselt)
Leservaring
KBC
Familiebedrijf; bediende/ CFO/ CEO
Tailorfit, Mobitrace: CFO
Momenteel: bijles/ avondles(financieel manager/beleggen)/ Escape Room Puzzled
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben een Master in de informatica en ik ben gepassioneerd door wetenschap en vooral wiskunde (en statistiek) omdat dit uiteraard de basis vormt voor alle exacte wetenschappen en de meeste humane wetenschappen.

Ik kan 1e, 2e, 3e graad middelbaar onderwijs (ASO/TSO/BSO/KSO) student en hogeschool studenten les geven, oefeningen laten maken en samen overlopen en begeleiden in het gehele leerproces.

Een student aan de universiteit kan op aanvraag.

verified badge
Heb je hulp nodig met huiswerk of moet je je voorbereiden op je examens? Ik geef bijles op de middelbare school voor de vakken wiskunde en natuurkunde.
Mijn doel is om de leerling te motiveren en een basis te bouwen door de basisbeginselen te begrijpen en van daaruit te bouwen. Zelf ben ik Lucht-en Ruimtevaart student aan de TU Delft, dit betekent dat ik vertrouwd ben met de vakkennis in de wiskunde en de natuurkunde. Mijn aanpak ligt op het beantwoorden van examenvragen zodat hogere cijfers worden behaald.

Ik woon in Maasmechelen, en ik ben beschikbaar in de regios: Maasmechelen, Lanaken, Dilsen, Maaseik, Maastricht, Hasselt, Genk.
verified badge
Ik heb een diploma academische bachelor Wiskunde met onderscheiding en een master in Data Science & Biostatistiek met grote onderscheiding behaald aan de UHasselt. Ik heb een toneeldiploma en ben oud-leiding bij de scouts (dus ik heb enige ervaring met kinderen). Verder heb ik al enige tijd als full time wiskunde leerkracht in de 3de graad voor de klas gestaan. Momenteel ben ik statistisch consultant bij het DSI aan de UHasselt.

Ik zie te veel kinderen die het onnodig moeilijk hebben met wiskunde. Persoonlijk zie ik dit allemaal gebeuren door een gebrek aan toepassingen in het dagelijkse leven. Dit wil ik veranderen door hen deze toepassingen te laten zien en het allemaal wat eenvoudiger uit te leggen. Ik zal eerst algemeen kijken waar de problemen zitten en dan specifiek daarop in blijven gaan tot dat deze opgelost zijn.
verified badge
Ik ben leerkracht lager onderwijs en sta al meer dan 15 jaar met heel veel passie voor de klas. Als mama van twee hoogbegaafde kinderen weet ik hoe belangrijk het is dat kinderen les en begeleiding krijgen op hun niveau. Als het welbevinden goed zit, gaat het leren stukken makkelijker.
verified badge
Als master in de wiskunde geef ik al meer dan 20 jaar les in de tweede en derde graad van het middelbaar onderwijs. Kan je wat extra hulp gebruiken? Zoek je iemand die je de dingen eens op een andere manier kan uitleggen? Ik ga graag met jou op pad.
verified badge
Ik kan je helpen met het studeren van elk vak. Ik volg zelf Humane Wetenschappen ASO in het 4e jaar. Ik had altijd hele goede punten op het lager school en daardoor volg ik nu Humane. Ik werk als begeleidster bij de Kinderkrant, daar hepen we leerlingen met problemen op school. We hebben een goed relatie met de kinderen. Enkel kan ik bijles voor 1ste tot en met 6de leerjaar lesgeven. Hopelijk tot snel!
verified badge
Bijles, remediëring en huiswerkbegeleiding: STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics).

Studiebegeleiding en leren leren:
- Leerlingen basisonderwijs.
- Scholieren: middenschool, ASO, TSO, KSO en BSO (ook begeleiding eindwerk en examencommissie).

Cursus computerwetenschappen: Programmeren, HTML+CSS+JS, (programmeren in) Excel, ...

Niet enkel de leerstof komt aan bod. Ook toon ik de leerling hoe het vak best te leren en voorzie opvolging. Creatief uitgewerkt en didactisch degelijk onderbouwd met oog voor het welbevinden van de leerling.

Zelf heb ik een opleiding industriële ingenieurswetenschappen gevolgd. Ik heb ervaring opgedaan in de industrie en heb gewerkt als leerkracht wiskunde, wetenschappen en computerwetenschappen. Sinds geruime tijd ben ik bijlesgever.

Het geeft me voldoening om mijn wetenschappelijke interesses over te brengen en bij te dragen aan de vorming van onze jeugd.

Kan ik ook jou op weg helpen?
verified badge
Ik geef bijles aan leerlingen van de eerste en tweede graad secundair onderwijs. Ik heb 12 jaar ervaring als lesgever in het het ASO, TSO, Buitengewoon onderwijs OV4 met type 9 leerlingen en nu de laatste jaren met A-stroom in de eerste graad.
verified badge
Les 1 (90min) HET EERSTE POTJE !
KLEI GOED KNEDEN IS EEN GOED BEGIN !
klein object 150 tot 200 gr klei
Leren centreren
Op de draaitafel de klei gooien met vaste hand in het midden.
Dadelijk met droge vinger vastzetten, draaitafel draait vlug.Vlug draaien, handen nat maken, steunen !
klei met de juiste bewegingen met de handen beginnen centreren,
perfect centreren, kijken tot de klei stildraait, blijven vlug draaien
BRAVO !!!
Klei vormen met duim
Klei optrekken stap 1
VOILA het eerste potje :)

Natuur in de natuur :
Champi ceramics is een educatieve organisatie gevestigd op Monnikenhof (12de eeuw )
Champi tuin Monnikenlaan 51A, 3870 Heers
Onze keramiek wordt gemaakt vanuit de natuur met monnikengeduld en Monnikenhofklei, eigen asglazuren van appelhout en fruithout.
We willen duurzaam werken aan de rijke traditie van lokale produkten met behoud van onze ecologische waarden.
verified badge
Fysica en wiskunde zijn niet bepaald de meest favoriete vakken van leerlingen. Ik pols aan de hand van enkele introductievragen het niveau van de student, om daarna via interessante, duidelijke voorbeelden/metaforen een concept of oefeningen uit te leggen.

Fysica en wiskunde is niet enkel theorie maar ook doen. Het is belangrijk dat, aan de hand van de geleerde theorie, de student gestimuleerd wordt om op een creatieve wijze oplossingen te vinden voor het gestelde probleem. Ik probeer hen dan ook inzicht te geven in zowel het theoretische aspect als oefeningen via verschillende oplossingsstrategieën.

Zelf studeer ik Fysica aan de UHasselt, waaruit ik mijn ervaring en expertise haal om de student zoveel mogelijk bij te leren.
verified badge
Ik wil op een leuke, en speelse manier kinderen helpen met hun lessen als ze iets niet snappen. Ik ben zeer geduldig en behulpzaam. Ik ben een student van het vijfde middelbaar aso, dus de ervaring voor lagere school en de eerste graad van het middelbaar heb ik wel. Hopelijk tot snel!
verified badge
Ik ben een masterstudent in de Bio-ingenieurswetenschappen, waardoor ik een diepe kennis heb van alle wetenschapsvakken. Ondertussen heb ik 3 jaar ervaring als bijlesgever, en ben ik monitor bij sportkampen. Ik weet dus goed hoe ik met middelbare scholieren moet omgaan!

Mijn bijlesstijl is als volgt: Ik overloop eerst de theorie om daarna via oefeningen op het inzicht te focussen. Ik wacht dus geduldig af tot je zelf op de antwoorden komt, maar geef je onderweg natuurlijk genoeg tips als ik zie dat je moeite hebt. Door op het inzicht te focussen en niet puur op de theorie zal je de dingen veel langer onthouden!
verified badge
Bijles voor Basisschool & Eerste Middelbaar - Een Persoonlijke Leerervaring!

Ben je op zoek naar individuele ondersteuning voor je kind in de basisschool of de eerste graad van het middelbaar? Wil je dat je kind extra hulp krijgt met moeilijke vakken, huiswerk of studievaardigheden? Dan ben je aan het juiste adres!

Mijn naam is Daniel, student rechten aan de KU Leuven en ik bied persoonlijke bijlessen aan voor leerlingen uit de basisschool en het eerste jaar van de middelbare school. Ik heb 2 jaar lang ervaring ontwikkeld met het geven van bijles, zowel privé als bij PEP Limburg.
Met een focus op een positieve en stimulerende leeromgeving, help ik jouw kind de liefde voor leren te ontdekken en zijn of haar volledige potentieel te bereiken.

Wat ik aanbied:

Persoonlijke aandacht: 1-op-1 sessies die specifiek zijn afgestemd op de behoeften van jouw kind.

Alle vakgebieden: Hulp bij een breed scala aan vakken, waaronder wiskunde, taal, wetenschappen, en studievaardigheden.
Versterking van zelfvertrouwen: Naast academische steun, focus ik ook op het bouwen van zelfvertrouwen en het ontwikkelen van een positieve houding ten opzichte van leren.
Elke leerling is uniek, en daarom worden mijn lessen aangepast aan de individuele leerstijl en behoeften van elk kind. Of het nu gaat om het inhalen van achterstanden, voorbereiden op toetsen, of het aanleren van nieuwe studietechnieken, ik ben hier om te helpen!

Laten we samenwerken om de academische reis van je kind te ondersteunen en hen de tools te geven die ze nodig hebben voor succes, zowel nu als in de toekomst.
verified badge
Ik hou van cijfers, ik heb ook een onderscheiding gekregen voor vak Wiskunde. Ik ben geduldig en kan goed uitleggen. Ik help mijn medestudenten ook met Wiskunde.Ik hoor ook op nieuws dat wiskunde achter uit gaat wat ik zo spijtig vindt,daarom wil ik ook jullie stimuleren met mijn hulp.
verified badge
Wiskunde hoeft helemaal niet moeilijk of saai te zijn!

Deze les is bedoeld om leerlingen te helpen een sterke basis op te bouwen in wiskunde, zich voor te bereiden op toetsen of examens en zelfverzekerd problemen op te lossen. Met een bachelor in de wiskunde en een passie voor lesgeven begeleid ik leerlingen van alle niveaus — of je nu wilt bijbenen, extra oefening nodig hebt, of juist hoge punten wilt halen.

Elke sessie wordt aangepast aan de behoeften van de leerling. We focussen op het begrijpen van concepten, het maken van gerichte oefeningen, en het ontwikkelen van logisch denken.

In een rustige en motiverende omgeving help ik leerlingen op hun eigen tempo vooruitgang te boeken.
message icon
Contacteer Dominique
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Ik ben een Master in de informatica en ik ben gepassioneerd door wetenschap en vooral wiskunde (en statistiek) omdat dit uiteraard de basis vormt voor alle exacte wetenschappen en de meeste humane wetenschappen.

Ik kan 1e, 2e, 3e graad middelbaar onderwijs (ASO/TSO/BSO/KSO) student en hogeschool studenten les geven, oefeningen laten maken en samen overlopen en begeleiden in het gehele leerproces.

Een student aan de universiteit kan op aanvraag.

verified badge
Heb je hulp nodig met huiswerk of moet je je voorbereiden op je examens? Ik geef bijles op de middelbare school voor de vakken wiskunde en natuurkunde.
Mijn doel is om de leerling te motiveren en een basis te bouwen door de basisbeginselen te begrijpen en van daaruit te bouwen. Zelf ben ik Lucht-en Ruimtevaart student aan de TU Delft, dit betekent dat ik vertrouwd ben met de vakkennis in de wiskunde en de natuurkunde. Mijn aanpak ligt op het beantwoorden van examenvragen zodat hogere cijfers worden behaald.

Ik woon in Maasmechelen, en ik ben beschikbaar in de regios: Maasmechelen, Lanaken, Dilsen, Maaseik, Maastricht, Hasselt, Genk.
verified badge
Ik heb een diploma academische bachelor Wiskunde met onderscheiding en een master in Data Science & Biostatistiek met grote onderscheiding behaald aan de UHasselt. Ik heb een toneeldiploma en ben oud-leiding bij de scouts (dus ik heb enige ervaring met kinderen). Verder heb ik al enige tijd als full time wiskunde leerkracht in de 3de graad voor de klas gestaan. Momenteel ben ik statistisch consultant bij het DSI aan de UHasselt.

Ik zie te veel kinderen die het onnodig moeilijk hebben met wiskunde. Persoonlijk zie ik dit allemaal gebeuren door een gebrek aan toepassingen in het dagelijkse leven. Dit wil ik veranderen door hen deze toepassingen te laten zien en het allemaal wat eenvoudiger uit te leggen. Ik zal eerst algemeen kijken waar de problemen zitten en dan specifiek daarop in blijven gaan tot dat deze opgelost zijn.
verified badge
Ik ben leerkracht lager onderwijs en sta al meer dan 15 jaar met heel veel passie voor de klas. Als mama van twee hoogbegaafde kinderen weet ik hoe belangrijk het is dat kinderen les en begeleiding krijgen op hun niveau. Als het welbevinden goed zit, gaat het leren stukken makkelijker.
verified badge
Als master in de wiskunde geef ik al meer dan 20 jaar les in de tweede en derde graad van het middelbaar onderwijs. Kan je wat extra hulp gebruiken? Zoek je iemand die je de dingen eens op een andere manier kan uitleggen? Ik ga graag met jou op pad.
verified badge
Ik kan je helpen met het studeren van elk vak. Ik volg zelf Humane Wetenschappen ASO in het 4e jaar. Ik had altijd hele goede punten op het lager school en daardoor volg ik nu Humane. Ik werk als begeleidster bij de Kinderkrant, daar hepen we leerlingen met problemen op school. We hebben een goed relatie met de kinderen. Enkel kan ik bijles voor 1ste tot en met 6de leerjaar lesgeven. Hopelijk tot snel!
verified badge
Bijles, remediëring en huiswerkbegeleiding: STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics).

Studiebegeleiding en leren leren:
- Leerlingen basisonderwijs.
- Scholieren: middenschool, ASO, TSO, KSO en BSO (ook begeleiding eindwerk en examencommissie).

Cursus computerwetenschappen: Programmeren, HTML+CSS+JS, (programmeren in) Excel, ...

Niet enkel de leerstof komt aan bod. Ook toon ik de leerling hoe het vak best te leren en voorzie opvolging. Creatief uitgewerkt en didactisch degelijk onderbouwd met oog voor het welbevinden van de leerling.

Zelf heb ik een opleiding industriële ingenieurswetenschappen gevolgd. Ik heb ervaring opgedaan in de industrie en heb gewerkt als leerkracht wiskunde, wetenschappen en computerwetenschappen. Sinds geruime tijd ben ik bijlesgever.

Het geeft me voldoening om mijn wetenschappelijke interesses over te brengen en bij te dragen aan de vorming van onze jeugd.

Kan ik ook jou op weg helpen?
verified badge
Ik geef bijles aan leerlingen van de eerste en tweede graad secundair onderwijs. Ik heb 12 jaar ervaring als lesgever in het het ASO, TSO, Buitengewoon onderwijs OV4 met type 9 leerlingen en nu de laatste jaren met A-stroom in de eerste graad.
verified badge
Les 1 (90min) HET EERSTE POTJE !
KLEI GOED KNEDEN IS EEN GOED BEGIN !
klein object 150 tot 200 gr klei
Leren centreren
Op de draaitafel de klei gooien met vaste hand in het midden.
Dadelijk met droge vinger vastzetten, draaitafel draait vlug.Vlug draaien, handen nat maken, steunen !
klei met de juiste bewegingen met de handen beginnen centreren,
perfect centreren, kijken tot de klei stildraait, blijven vlug draaien
BRAVO !!!
Klei vormen met duim
Klei optrekken stap 1
VOILA het eerste potje :)

Natuur in de natuur :
Champi ceramics is een educatieve organisatie gevestigd op Monnikenhof (12de eeuw )
Champi tuin Monnikenlaan 51A, 3870 Heers
Onze keramiek wordt gemaakt vanuit de natuur met monnikengeduld en Monnikenhofklei, eigen asglazuren van appelhout en fruithout.
We willen duurzaam werken aan de rijke traditie van lokale produkten met behoud van onze ecologische waarden.
verified badge
Fysica en wiskunde zijn niet bepaald de meest favoriete vakken van leerlingen. Ik pols aan de hand van enkele introductievragen het niveau van de student, om daarna via interessante, duidelijke voorbeelden/metaforen een concept of oefeningen uit te leggen.

Fysica en wiskunde is niet enkel theorie maar ook doen. Het is belangrijk dat, aan de hand van de geleerde theorie, de student gestimuleerd wordt om op een creatieve wijze oplossingen te vinden voor het gestelde probleem. Ik probeer hen dan ook inzicht te geven in zowel het theoretische aspect als oefeningen via verschillende oplossingsstrategieën.

Zelf studeer ik Fysica aan de UHasselt, waaruit ik mijn ervaring en expertise haal om de student zoveel mogelijk bij te leren.
verified badge
Ik wil op een leuke, en speelse manier kinderen helpen met hun lessen als ze iets niet snappen. Ik ben zeer geduldig en behulpzaam. Ik ben een student van het vijfde middelbaar aso, dus de ervaring voor lagere school en de eerste graad van het middelbaar heb ik wel. Hopelijk tot snel!
verified badge
Ik ben een masterstudent in de Bio-ingenieurswetenschappen, waardoor ik een diepe kennis heb van alle wetenschapsvakken. Ondertussen heb ik 3 jaar ervaring als bijlesgever, en ben ik monitor bij sportkampen. Ik weet dus goed hoe ik met middelbare scholieren moet omgaan!

Mijn bijlesstijl is als volgt: Ik overloop eerst de theorie om daarna via oefeningen op het inzicht te focussen. Ik wacht dus geduldig af tot je zelf op de antwoorden komt, maar geef je onderweg natuurlijk genoeg tips als ik zie dat je moeite hebt. Door op het inzicht te focussen en niet puur op de theorie zal je de dingen veel langer onthouden!
verified badge
Bijles voor Basisschool & Eerste Middelbaar - Een Persoonlijke Leerervaring!

Ben je op zoek naar individuele ondersteuning voor je kind in de basisschool of de eerste graad van het middelbaar? Wil je dat je kind extra hulp krijgt met moeilijke vakken, huiswerk of studievaardigheden? Dan ben je aan het juiste adres!

Mijn naam is Daniel, student rechten aan de KU Leuven en ik bied persoonlijke bijlessen aan voor leerlingen uit de basisschool en het eerste jaar van de middelbare school. Ik heb 2 jaar lang ervaring ontwikkeld met het geven van bijles, zowel privé als bij PEP Limburg.
Met een focus op een positieve en stimulerende leeromgeving, help ik jouw kind de liefde voor leren te ontdekken en zijn of haar volledige potentieel te bereiken.

Wat ik aanbied:

Persoonlijke aandacht: 1-op-1 sessies die specifiek zijn afgestemd op de behoeften van jouw kind.

Alle vakgebieden: Hulp bij een breed scala aan vakken, waaronder wiskunde, taal, wetenschappen, en studievaardigheden.
Versterking van zelfvertrouwen: Naast academische steun, focus ik ook op het bouwen van zelfvertrouwen en het ontwikkelen van een positieve houding ten opzichte van leren.
Elke leerling is uniek, en daarom worden mijn lessen aangepast aan de individuele leerstijl en behoeften van elk kind. Of het nu gaat om het inhalen van achterstanden, voorbereiden op toetsen, of het aanleren van nieuwe studietechnieken, ik ben hier om te helpen!

Laten we samenwerken om de academische reis van je kind te ondersteunen en hen de tools te geven die ze nodig hebben voor succes, zowel nu als in de toekomst.
verified badge
Ik hou van cijfers, ik heb ook een onderscheiding gekregen voor vak Wiskunde. Ik ben geduldig en kan goed uitleggen. Ik help mijn medestudenten ook met Wiskunde.Ik hoor ook op nieuws dat wiskunde achter uit gaat wat ik zo spijtig vindt,daarom wil ik ook jullie stimuleren met mijn hulp.
verified badge
Wiskunde hoeft helemaal niet moeilijk of saai te zijn!

Deze les is bedoeld om leerlingen te helpen een sterke basis op te bouwen in wiskunde, zich voor te bereiden op toetsen of examens en zelfverzekerd problemen op te lossen. Met een bachelor in de wiskunde en een passie voor lesgeven begeleid ik leerlingen van alle niveaus — of je nu wilt bijbenen, extra oefening nodig hebt, of juist hoge punten wilt halen.

Elke sessie wordt aangepast aan de behoeften van de leerling. We focussen op het begrijpen van concepten, het maken van gerichte oefeningen, en het ontwikkelen van logisch denken.

In een rustige en motiverende omgeving help ik leerlingen op hun eigen tempo vooruitgang te boeken.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Dominique